Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 14:54:24 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal suht tihti sitt olla olnud ja palavaga viskas vahepeal pilti mustaks. Mõtlesin et möödaks vererõhku.
97/62.. arst liiga kanged vererõhu rohud välja kirjutanud vist või kurat teab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:15:57 vasta tsitaadiga

Mul on ilma rohutagi selline näit...

Aga eriline nali oli et läksin teisip. selle kuumalainega tervisekontrolli tegema ja arst mõõtis seal mulle 150/90 välja. Mul pole kunagi elus sellist vererõhku olnud. Olin paugust nii jahmunud, et ei osanud isegi kordusmõõtmist nõuda. Arst ikka väga-väga murelik ja seletab, et pean laskma perearstil 24-tunni uuringu teha ja mida jampsi. Hakkasin siis ise ka murele ja tagasi maal olen mõõtnud iga hommik ja õhtu, no ikka seesama tavaline madal vererõhk nagu alati.

Keegi oskab arvata, millest selline jama. Mingit valge-kitli-hirmu mul ei saanud küll olla, samas kohas olen iga 2 aasta tagant käinud ja alati on madal vererõhk olnud. Palavaga paha olla muidugi, aga niip. kui ma tean, palavus just langetab vererõhku veelgi, mitte ei tõsta - näiteks saunas ma ei saa peaegu üldse olla sellepärast.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:36:20 vasta tsitaadiga

Mul on perearsti juures alati kõrge vererõhk (viimati oli 149/87 ja 150/89) aga kodus normaalne vererõhk. Mul telefonis Omron rakendus, kust saab näha kodus mõõdetud vererõhu andmed, jagan perearstiga ja kõik ok.

viimati muutis maty 25.06.2021 15:38:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:37:59 vasta tsitaadiga

Miks mul siis kunagi varem seda "hirmu" olnud ei ole? Seekord jõudsin veel ilusti täpseks ajaks arsti juurde ka ja sain enne mõõtmist mitu minutit rahulikult paigal istuda nagu on ette nähtud. Olen sinna jõudnud ka nahk seljas leemendamas, ähmi täis hilinemise pärast ja ikka on madal rõhk olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:40:20 vasta tsitaadiga

Sry, see jäi mul kahe silma vahele, et sul varem alati madal vererõhk olnud.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:41:53 vasta tsitaadiga

Mul koguaeg kõrge olnud, varem kui rohtu ei võtnud siis oli üks kord mõõtes üle 200..
Mutt vahtis silmad punnis, et kuidas ma üldse elus olen. Kusjuures enesetunne oli täiesti normaalne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 15:47:59 vasta tsitaadiga

Kõrge vererõhuga ongi normaalne. Seni kuni on pauk, äkksurm ja läinud. Mitu tuttavat on läinud sedasi ja üks majanaaber.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 22:40:16 vasta tsitaadiga

Huvitav võrdlus. Pole ise küll kunagi teinud, aga huvitav oleks teada.
Nagu näha on suur vahe.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 23:20:36 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mul koguaeg kõrge olnud, varem kui rohtu ei võtnud siis oli üks kord mõõtes üle 200..
Mutt vahtis silmad punnis, et kuidas ma üldse elus olen. Kusjuures enesetunne oli täiesti normaalne icon_biggrin.gif


Kui mul ülemine üle 160 läheb, siis ma tunnen ennast juba halvasti ja pean vastavalt tegutsema. Inimesed on selles osas erinevad.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 01:01:57 vasta tsitaadiga

mRNA-based therapeutic cancer vaccine enters Phase II trial
https://www.europeanpharmaceuticalreview.com/news/157150/mrna-based-therapeutic-cancer-vaccine-enters-phase-ii-trial/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 20:07:56 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1037471/arstid-ei-tea-midagi-emad-otsivad-sotsiaalmeediast-lastele-alternatiivset-ravi-perearst-need-pildid-teevad-mind-vaga-murelikuks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 01:56:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
An ongoing clinical trial using the bacillus Calmette-Guerin vaccine, or BCG vaccine, to reverse even advanced type 1 diabetes mellitus has shown promising preliminary data in over 100 patients. Type 1 diabetes is considered irreversible, so if Phase II and III clinical trials shows that the vaccine is safe and effective in reversing diabetes, it would be one of the most important advances in medicine.

tsitaat:
However, this preliminary data provide intriguing, though not convincing, evidence that the BCG vaccine may reverse type 1 diabetes.

https://www.skepticalraptor.com/skepticalraptorblog.php/bcg-vaccine-and-type-1-diabetes-promising-early-data/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 11:50:18 vasta tsitaadiga

See BCG on seesama millega meil vastsündinuid tuberkuloosi vastu vaktsineeritakse, onju?
Siis ei tohiks meil lapseeas tüüp I diabeeti olla eriti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 14:17:27 vasta tsitaadiga

See tundub siis olema kui diabeet on juba diagnoositud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 14:23:14 vasta tsitaadiga

Samas mõju pidi kestma kuni 15-aastaseks saamiseni.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2021 14:31:28 vasta tsitaadiga

Ei oskagi seda terviseõpetaja teemat kusagile liigitada https://www.delfi.ee/artikkel/93956637/koroona-ja-vaktsiinide-kohta-vaarinfot-jaganud-carmen-pritson-hakkab-kiili-kooli-pohikoolilastele-inimeseopetust-opetama
Sealt koolist tulevad edaspidi hästi koolitatud noorukid, kelle teadmised tervisest tuginevad "oma teadlaste" andmetele.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 15:20:21 vasta tsitaadiga

Kas inimeseõpetuse õpetajana töötamiseks ei peagi mingit eriharidust olema? Või ajab õpetajaharidusega inimene sellist juttu suust välja? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 15:22:31 vasta tsitaadiga

Vabalt võib õpetajaharidusega inimene ka sellist iba ajada. Meil oli ju isegi mõni perearst, kes MMSi soovitas ehk nagu vanarahvas ütles, ega haridus matsi ei riku.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:47:23 vasta tsitaadiga

ot:
Käisin üle 1.5 kuu vahe järel apteegis. Tuttav apteeker jõllitab ja jõllitab.. lõpuks ütleb:
"tead ma olen sinu pärast täitsa hirmul kohe"(mõtlen, et mis nüüd siis veel häda, et kas näost näha, et nüüd on minek vms).
Küsin, et ee, mismõttes? Vastab: sa oled nii palju alla võtnud..

Krt vaja "lapsi" hirmutada niimoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:52:13 vasta tsitaadiga

Polegi nii OT. Näiteks vähiga tuleb suht kiire kaalulangus
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:50:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Polegi nii OT. Näiteks vähiga tuleb suht kiire kaalulangus


Ja peale seda minek ka icon_cry.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:58:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ei oskagi seda terviseõpetaja teemat kusagile liigitada https://www.delfi.ee/artikkel/93956637/koroona-ja-vaktsiinide-kohta-vaarinfot-jaganud-carmen-pritson-hakkab-kiili-kooli-pohikoolilastele-inimeseopetust-opetama
Sealt koolist tulevad edaspidi hästi koolitatud noorukid, kelle teadmised tervisest tuginevad "oma teadlaste" andmetele.

Muudes riikides eemaldatakse antivaxxeritest õppejõud, Eestis lausa kutsutakse tööle. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 17:17:49 vasta tsitaadiga

Mis siin imestada, meil oli ju lausa mingi kool kes kutsus tundi päris ehtsad lamemaalased oma seisukohti tutvustama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 22:42:50 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mis siin imestada, meil oli ju lausa mingi kool kes kutsus tundi päris ehtsad lamemaalased oma seisukohti tutvustama.

Geograafia tundi? Või astronoomia?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2021 16:26:31 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
netcat kirjutas:
Mis siin imestada, meil oli ju lausa mingi kool kes kutsus tundi päris ehtsad lamemaalased oma seisukohti tutvustama.

Geograafia tundi? Või astronoomia?


Ma pakuks absurditeatri tundi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 16:39:24 vasta tsitaadiga

Perekonnaõpetus: https://www.err.ee/582006/mirjam-ruth-loide-tode-lapikust-maast-ehk-mis-tartu-waldorfgumnaasiumis-pariselt-toimus
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 09:48:44 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
napoleon kirjutas:
Polegi nii OT. Näiteks vähiga tuleb suht kiire kaalulangus


Ja peale seda minek ka icon_cry.gif

Mina võtsin ühe kuuga 30 kilo alla. Läksin korraks tööle ja töökaaslased ei tundnud enam ära. Aga siiamaani tiksun. Samas palatikaaslasel oli teine raviskeem, suured annused prednisolooni. Võttis kuuga 20 kilo juurde. Pangas pidasid turvamehed kinni, sest teenindaja ei uskunud, et see sama mees on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 18:10:03 vasta tsitaadiga

Vaxineeritud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2021 07:57:38 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
napoleon kirjutas:
Polegi nii OT. Näiteks vähiga tuleb suht kiire kaalulangus


Ja peale seda minek ka icon_cry.gif


Õnneks mitte alati.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 10:53:07 vasta tsitaadiga

TA külmik annab juba tunda. Põnn pidi täna vaktsiini saama, kuid tolle sysadminni pärast lubati pooleteise kuu pärast teha, et TA pidavat selleks ajaks uued varud saama.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 09:49:27 vasta tsitaadiga

Huvitav lugeda, et mõõdetakse vererõhku ja...
Ma ei mõõda midagi. Isegi, kui tuntav palavik on, ei kraadi ennast. Palavikuga - mis seal vahet on, kas näitab 38 või 39.5 ? Viimati oli arstlik kontroll ca 7a tagasi äkki ühes töökohas. Veresuhkur vist mõõdeti või mingi näit, mis oli 10. Oldi väga mures. Läksin tööjuurde, mainisn töökaaslastele, kõik väga mures. Ma ei osanud midagi arvata sellest. Läksin siis perearstile, mõõtsime uuesti, oli ideaalse näidu vahemikus icon_biggrin.gif

Nooremana ükskord mõõtsin küll vererõhku, kui imelik olla oli. Siis näitas 200/miski. Too oli imelik olukord küll. Õhtul hakkas pilt ära minema vms.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 09:50:41 vasta tsitaadiga

metskotkas, mis selle jutu mõte on? Et sellise suhtumise pärast surevadki mehed 50-aastaselt ära?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 10:47:36 vasta tsitaadiga

Mul õnneks iga 3a tagant tervisekontroll. Alati tippnäitajad. Samas tahaks juba surra
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.07.2021 11:39:50 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
... Samas tahaks juba surra
võtad asja käsile või? Millal juhtum aset leiab? Aastal 2062?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 12:13:15 vasta tsitaadiga

ma loodan ka nii kaua välja venitada. Teeme HVF ühissuremise? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 12:51:37 vasta tsitaadiga

Mul on rohkem nagu see live forever or die trying plaan käsil, et nii vara minekut veel ei kavatse.

PS minuteada on töötervishoiu kontroll kohustuslik iga 2 aasta tagant. Või nii mulle seni personaliosak on rääkinud ja selle vahemiku tagant minema sundinud, nii ühe kui teise tööandja juures
Ega ma ise ka ei mõõda seda vererõhku tavaliselt, sest ma tean, et see madal on ja on kogu elu olnud. Lihtsalt seekord see anomaalne näit ajas närvi, aga ilmselgelt oli neil seal midagi lihtsalt nässus, kuna korrata pole õnnestunud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 15:25:21 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
metskotkas, mis selle jutu mõte on? Et sellise suhtumise pärast surevadki mehed 50-aastaselt ära?


Ei ei. Kui tunnen, et hakkab käest minema, siis ikka lähen kontrolli. Niisama "naljaviluks" vererõhku ei mõõda. Palavikus olles ka ei näe põhjust numbreid vaadata, kui päris ulme pole, hallukad vms - 41 ntks. Siis ikka vaatan, et mis teema on.
Mul tervis korras hetkel küll. Vanust ka vb niipalju pole, et peaks käima ja mõõtma.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 15:36:34 vasta tsitaadiga

Arstidele meeldib vererõhku ja veresuhkrut niisama mõõta selleks, et see on lihtne. Igasugused muud uuringud ja analüüsid maksavad ju raha ja neid päris naljaviluks tegema ei hakata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 16:01:42 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Arstidele meeldib vererõhku ja veresuhkrut niisama mõõta selleks, et see on lihtne. Igasugused muud uuringud ja analüüsid maksavad ju raha ja neid päris naljaviluks tegema ei hakata.

Vererõhk ja veresuhkur on "vaiksed tapjad", väga paljud ei saa oma haigusest teada, enne kui tõsised tagajärjed ilmnevad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 16:10:49 vasta tsitaadiga

Jep, alati ei tunnegi ise, et "tervis hakkab käest ära minema".
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.07.2021 17:53:40 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
napoleon kirjutas:
Arstidele meeldib vererõhku ja veresuhkrut niisama mõõta selleks, et see on lihtne. Igasugused muud uuringud ja analüüsid maksavad ju raha ja neid päris naljaviluks tegema ei hakata.

Vererõhk ja veresuhkur on "vaiksed tapjad", väga paljud ei saa oma haigusest teada, enne kui tõsised tagajärjed ilmnevad.


Just. Need on ühtlasi esimesed asjad, mis hakkavad käest ära minema kui tervis halvemuse poole liigub.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.07.2021 17:58:40 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mul on rohkem nagu see live forever or die trying plaan käsil, et nii vara minekut veel ei kavatse.

PS minuteada on töötervishoiu kontroll kohustuslik iga 2 aasta tagant. Või nii mulle seni personaliosak on rääkinud ja selle vahemiku tagant minema sundinud, nii ühe kui teise tööandja juures...

3 aasta tagant käiakse enamajaolt, kui tihemini sunnitakse käima, siis tähendab, et sul on terviseanomaaliad vms.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 18:30:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
netcat kirjutas:
Mul on rohkem nagu see live forever or die trying plaan käsil, et nii vara minekut veel ei kavatse.

PS minuteada on töötervishoiu kontroll kohustuslik iga 2 aasta tagant. Või nii mulle seni personaliosak on rääkinud ja selle vahemiku tagant minema sundinud, nii ühe kui teise tööandja juures...

3 aasta tagant käiakse enamajaolt, kui tihemini sunnitakse käima, siis tähendab, et sul on terviseanomaaliad vms.


Snrk. Jah. Kogu firma personalil on terviseanomaaliad sel juhul. /s
Võimalik muidugi, et ma ise olen neid aastaid kuidagi valesti lugenud, aga ei saa ka välistada, et meil lihtsalt hoolitakse töötajate tervisest rohkem...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 18:34:17 vasta tsitaadiga

oma jorri käige korra aastas näitamas ka ikka icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 18:46:21 vasta tsitaadiga

Ma näen iga päev
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 19:21:07 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ma näen iga päev


Peegliga või ilma? /S
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 19:26:51 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul õnneks iga 3a tagant tervisekontroll. Alati tippnäitajad. Samas tahaks juba surra
Hüppa rongi ette siis icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.07.2021 19:33:35 vasta tsitaadiga

Ära traumeeri rongijuhti icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 19:39:01 vasta tsitaadiga

Kui rongijuhiga kaubale ei saa, siis võib alati Türisalu pangast ka pakkumist küsida icon_biggrin.gif
Või noh, on isegi variant kus peale makstakse. Tuleb kandiliste käest laenu võtta ja see laiaks lüüa. Kui on aeg tagasi maksta, siis öelda et raha ei ole ega tule. Lisaks sellele et laenu tagasi ei pea maksma saab veel tasuta pääsme koos transfeeriga Männiku Spa-sse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 19:47:36 vasta tsitaadiga

napoleon, tänapäeval enam sinna spa’sse ei saa…pigem kuskile ehitusele, betoonpõranda täiteks… icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.