Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 389, 390, 391 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 02:19:15 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Tal on diisel. IMO Renaulti diislid ongi vist väga säästlikud. Üks ürgajast pärit diisel-Kangoo sõidab ka megapikalt ühe paagiga.

Diisli kütteväärtus on suurem kui bensiinil. Kunagi vana mersuga, sõitsin üldse vana õliga, väga vähe kulus, aga tiba uimane oli.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.07.2021 03:00:04 vasta tsitaadiga

Aga palun. Ongi jeesusele uus auto olemas. Vana mersu. Kraabib natuke mööblilt lakki maha, sulatab üles, valab paaki ja saabki töölt koju sõita thumbs_up.gif

Ökonoomsus missugune.

Ja selle kraabitud lakiga riiuli saab pärast mingile lollile hipsterile üldse kallimalt maha müüa kuna "rustikaalne välimus" on hinnas. Win-win.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 08:23:35 vasta tsitaadiga

Need vanad mersud komposteeruvad mõnuga. Astra 1,7td 55kw. 40l 1100-1200 km trassi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 09:14:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kunagi vana astraga proovinud 1000km sõita?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 09:34:19 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, mida inimesed oma autodega teevad, käisin hiljuti ühte Toyotat vaatamas.
Pealt ilus sile aga reaalsuses oli tagasild sisuliselt alt ära mädanenud, inimesed siis tõesti auto alla ei vaata?
Kui enne vaatamist, omanikult rooste kohta küsisin, siis vastus oli et…natukese on aga ei midagi hullu… icon_lol.gif
Maasturile saab ometi põhja alla piiluda ka ilma tungrauata… icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 09:36:01 vasta tsitaadiga

Etz, Kuna sa sinna vaatad? Rehvibahetus tehakse odavates kohtades tungidega.
Vennas keeras 2012 aastal ostetud astrale pea300 k selga, nüüd keerab napoleoni vanale astrale otsa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 09:51:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Etz, Kuna sa sinna vaatad?


Liisinguautol, ei vaatagi, pole minu mure…esindus vaatab ise kui viitsib.

Muudel, vaatan iga õlivahetuse ning hoolduse ajal, kogu alumise poole üle.
Kui midagi silma hakkas, tegin lähiajal ära, tuleb odavam kui pärast tagajärgedega tegeleda. icon_wink.gif

Kurb oli lihtsalt vaadata seda hävingut, millest oleks õigel ajal päästnud ka paljas traathari ja purk Hammeritet, kui enamaks jaksu ning viitsimist poleks jagunud.

Isegi tagumised amordid paistsid läbi ja polnud peale kolvi varre enam sittagi muud neist alles. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2021 11:19:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tikkpoldid ka paigaldada, et kergem ja kiirem vahetada oleks thumbs_up.gif
Õige auto tuleb tehasest juba tikkudega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 11:23:37 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
laurx kirjutas:
krist2an, ja mis vaja teha on? Ketid, kast? Tagaistme matis "mägipidur" ka on?

Ketid vahetatud, käigukastis õli vahetatud, samuti vahekasti õli. Üllatavalt head korras ning loodetavasti lähiajal suuri jamasid ei tule


Mulle meeldib su optimism thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 12:07:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Ardo, palju suvel ls on? suvel sõidetud lamellil talveks pidamist jagub? mitu aastat vastu peavad umbes?


Kui ma endale auto leiaksid, siis oleks tööauto LS 1-2k kuus. Praegu on 4-5k kuus. Vastu peavad senimaani kuniks läbi kuluvad. icon_cool.gif

Oisu. kirjutas:
Ardo kirjutas:
Mis lamellrehve konsiilium soovitab? Tagumine rehv läks katki, kuid kuna kõik on kulunud, paneks lamellid juba alla.

Midagi, mis pole päris kõige odavam hiinakas ega kalleim bränditoode.

EDIT: Ostsin Goodyearid ära, mingi soodukas on.


Sellise palavusega lamellid alla icon_rolleyes.gif


Selle asemel ostan uued suvekad, panen need 2,5 kuuks alla ja lasen seejärel poolikud naelad alla panna?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 12:48:34 vasta tsitaadiga

Lamellid eraldi velgedel doh.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 13:06:45 vasta tsitaadiga

Veljed on kulu ju
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 13:12:18 vasta tsitaadiga

Ühekordne kulu.
Ei pea rehve retsima ümber tõstes.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 13:39:05 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Aga palun. Ongi jeesusele uus auto olemas. Vana mersu. Kraabib natuke mööblilt lakki maha, sulatab üles, valab paaki ja saabki töölt koju sõita thumbs_up.gif

Ökonoomsus missugune.

Ja selle kraabitud lakiga riiuli saab pärast mingile lollile hipsterile üldse kallimalt maha müüa kuna "rustikaalne välimus" on hinnas. Win-win.


Õige asja (auto) leiad prügikasti juurest icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 14:08:48 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Tal on diisel. IMO Renaulti diislid ongi vist väga säästlikud. Üks ürgajast pärit diisel-Kangoo sõidab ka megapikalt ühe paagiga.

2019. aasta diiselmootoriga Megane'iga oleks ühe tankimisega Tallinnast Riiga ja tagasi saanud, aga omanikul põhimõte, et alla kolmandiku paagitäie puhul tangib esimesel võimalusel. Tagasiteel tankis enne Tallinnasse jõudmist. Kütusekulu oli 3,2 liitrit sajale. Päris öko minu sidruni 5-5,5 liitrit sajaga võrreldes.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 14:30:23 vasta tsitaadiga

Igasugune kulu alla 10L/100km on öko.
Selle 3, ja 4, oht on selles, et jäädki ökolõksu (grammi pealt kulu jälgima (ja teistele liikluses jalgu jääma)). Eriti kui veel pere-eelarvega seod oma sõidud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 14:32:47 vasta tsitaadiga

Kui palju sõita, siis 10L/100km midagi ökot küll pole.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 14:35:10 vasta tsitaadiga

Kui vähe sõita, pole vahet. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:10:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Igasugune kulu alla 10L/100km on öko.

+1 icon_razz.gif Kusjuures võid kihutada ja lammutada ja ikka üle 10 l/sajale ei saa thumbs_up.gif Siksiga siis icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:11:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ühekordne kulu.
Ei pea rehve retsima ümber tõstes.


Kõik sõltub sellest, palju sõidad icon_cool.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:40:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Tal on diisel. IMO Renaulti diislid ongi vist väga säästlikud. Üks ürgajast pärit diisel-Kangoo sõidab ka megapikalt ühe paagiga.

2019. aasta diiselmootoriga Megane'iga oleks ühe tankimisega Tallinnast Riiga ja tagasi saanud, aga omanikul põhimõte, et alla kolmandiku paagitäie puhul tangib esimesel võimalusel. Tagasiteel tankis enne Tallinnasse jõudmist. Kütusekulu oli 3,2 liitrit sajale. Päris öko minu sidruni 5-5,5 liitrit sajaga võrreldes.


Ehk siis mingi 630km paagiga? Ma bmwega saan maanteed 1300km paagitäiega. Väga ökko ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:42:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui vähe sõita, pole vahet. thumbs_up.gif

Kas siis üldse sõita mõtet on.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:43:57 vasta tsitaadiga

On ikka, perega L-Eestisse Piusa kanti mingi elektrikönniga ikka ei sõida.
Pikkade otste mõttes on "autobahni" auto omal kohal thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 18.07.2021 15:45:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:45:10 vasta tsitaadiga

Model S-ga oli küll mugav trippida. Mugavam ja ohutum kui vana panni bemmiga, eriti kui perega minna.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:49:13 vasta tsitaadiga

Uus või vähekasutatud Model S jääb hinna mõttes kättesaamatuks.
Teiseks, kui vaja 100km juhuotsasid sõita, jääb ära, kuna Kagu-Eestis laadimispubkte ei hakka otsima ja saunsuvila juures elektrit pole.
Ja noh, sisu on ikka plank. Seega praegu ei tule mõttesegi kaaluda sellist autot.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:05:14 vasta tsitaadiga

Siis ütlegi, et kalliks jääb, pole vaja könnidest rääkida.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:12:04 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Siis ütlegi, et kalliks jääb, pole vaja könnidest rääkida.

Enamus ongi könnid ju, võta keskmine elektriauto mitte kallim Model S. Model S kasutatuna nkn ei kannata, laguneb.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:13:10 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Model S kasutatuna nkn ei kannata, laguneb.
Know-howd veel veidi vähe lihtsalt, muidu sama nagu teised premium rondid icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:17:05 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Model S kasutatuna nkn ei kannata, laguneb.
Know-howd veel veidi vähe lihtsalt, muidu sama nagu teised premium rondid icon_lol.gif

Ei ole sama ju, teisi oluliselt lihtsam remontida. Premium rondid mugavamad ka ju. Tesla küll mingi mugavuse tipp nüüd pole.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:20:57 vasta tsitaadiga

100% mu vana S mugavam kui Tesla icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 16:26:07 vasta tsitaadiga

metskotkas, mitmeukseline sul on? Üks kupee S-ront seisab Kadaka tänaval icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 17:00:35 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Model S kasutatuna nkn ei kannata, laguneb.
Know-howd veel veidi vähe lihtsalt.


Know how'd on juba piisavalt. Varuosasi ei saa, isegi mitte raha eest. Hullem kui apple.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.07.2021 19:11:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oliver. kirjutas:
Teema pole ammu enam autodest, seepärast võikski viimastelt lehekülgedelt jutu mujale tõsta.

NATAS999 kirjutas:
oliver. kirjutas:
Et me võiks ja peaks enda riiki reostama, kuna hiinlased teevad seda niiehknaa?
just täpselt. kui neeger sulle tuppa kakib, siis tuleb õhuvärskendaja tuppa paigaldada, mitte neeger koos kakaga toas välja visata ja uks lukku keerata.


Väitluskunst teismeliste moodi.
sest sinu väitlus on ju nii palju parem
oliver. kirjutas:
Et me võiks ja peaks enda riiki reostama, kuna hiinlased teevad seda niiehknaa?


mitte keegi ei soovi hakata rohkem reostama, vaid et siinse niigi puhtaste inimeste kottimise asemel võetaks midagi ette väga suurte reostajatega, ja et toodaks sealne reostus sama madalale tasemele, kui siin. sealt edasi olen täiesti nõus, et hakataks ka siin asja uuesti edasi ajama. seniks pole sellel lihtsalt mitte mingisugust mõtet. neeger kakagu minu tuppa, mina koristagu ainult enda järelt.


Seal NATAS999 supleks? https://epl.delfi.ee/artikkel/94029499/eesti-uhe-joukama-valla-elanikud-suplesid-enda-solgi-sees Sest mis siin ikka hoielda, eks niigi puhtad inimesed oleme, tsiteerides üht varasemat tema postitust
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 19:12:33 vasta tsitaadiga

Kohaliku vee-ettevõtte AS Viimsi Vesi avariitelefonilt ei vastanud esialgu keegi.
Puhkuste aeg ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.07.2021 21:04:02 vasta tsitaadiga

Avarii ootab kuni töötaja puhkab icon_idea.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 21:30:29 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Betamax kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Tal on diisel. IMO Renaulti diislid ongi vist väga säästlikud. Üks ürgajast pärit diisel-Kangoo sõidab ka megapikalt ühe paagiga.

2019. aasta diiselmootoriga Megane'iga oleks ühe tankimisega Tallinnast Riiga ja tagasi saanud, aga omanikul põhimõte, et alla kolmandiku paagitäie puhul tangib esimesel võimalusel. Tagasiteel tankis enne Tallinnasse jõudmist. Kütusekulu oli 3,2 liitrit sajale. Päris öko minu sidruni 5-5,5 liitrit sajaga võrreldes.


Ehk siis mingi 630km paagiga? Ma bmwega saan maanteed 1300km paagitäiega. Väga ökko ju

Nii lahe. Räägi veel icon_eek.gif
Ei, rohkem oleks saanud sõita, aga tankis Sauel, kus näidiku järgi paagis oli veel kolmandik alles.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 22:37:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
metskotkas, mitmeukseline sul on? Üks kupee S-ront seisab Kadaka tänaval icon_razz.gif


4. kupee oli ka(clk), 4 kohaline. Suht tüütuks muutus ikka, kui rohkem rahvast peale tuli.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 02:40:04 vasta tsitaadiga

Läks topelt.

viimati muutis Ardo 19.07.2021 02:40:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 02:41:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Igasugune kulu alla 10L/100km on öko.
Selle 3, ja 4, oht on selles, et jäädki ökolõksu (grammi pealt kulu jälgima (ja teistele liikluses jalgu jääma)). Eriti kui veel pere-eelarvega seod oma sõidud.


Ma arvutasin, et mul tuleks 10 sajale bensukas vs. 7 sajale keskmisega diisli puhul aasta peale 3,5k euri erinevust... Kaldun ostma ökomat autot.

Tanel kirjutas:
Lamellid eraldi velgedel doh.gif


Ei viitsi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.07.2021 06:06:09 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Seal NATAS999 supleks? https://epl.delfi.ee/artikkel/94029499/eesti-uhe-joukama-valla-elanikud-suplesid-enda-solgi-sees Sest mis siin ikka hoielda, eks niigi puhtad inimesed oleme, tsiteerides üht varasemat tema postitust
seal jägaja supleks? https://graphics.reuters.com/INDIA-RIVER/010081TW39P/index.html
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 06:15:49 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/94037769/eksperdid-bensiini-ja-diiselmootorite-keelamise-plaanist-see-on-ebareaalne
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 08:33:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Betamax kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Tal on diisel. IMO Renaulti diislid ongi vist väga säästlikud. Üks ürgajast pärit diisel-Kangoo sõidab ka megapikalt ühe paagiga.

2019. aasta diiselmootoriga Megane'iga oleks ühe tankimisega Tallinnast Riiga ja tagasi saanud, aga omanikul põhimõte, et alla kolmandiku paagitäie puhul tangib esimesel võimalusel. Tagasiteel tankis enne Tallinnasse jõudmist. Kütusekulu oli 3,2 liitrit sajale. Päris öko minu sidruni 5-5,5 liitrit sajaga võrreldes.


Ehk siis mingi 630km paagiga? Ma bmwega saan maanteed 1300km paagitäiega. Väga ökko ju

Nii lahe. Räägi veel icon_eek.gif
Ei, rohkem oleks saanud sõita, aga tankis Sauel, kus näidiku järgi paagis oli veel kolmandik alles.


No see on täitsa tavaline kulu ju. 300km 1/3,tagasi 300km 1/3 ja siis 1/3 järgi, ehk saaks veel 300km maanteed uhada. 900km sain bens Accordiga ka kui 90-100ga ööläbi sõitsin

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 09:23:07 vasta tsitaadiga

Kui palju päeval kulu tõusis?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 09:38:05 vasta tsitaadiga

Eesti registris olevad võimsaimad autod alates 350kw
https://www.mntstat.ee/search.php?from=&to=&kw_min=350&kw_max=&engine_size_min=&engine_size_max=

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 10:51:29 vasta tsitaadiga

Ikka mustad mesad thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.07.2021 12:56:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Eesti registris olevad võimsaimad autod alates 350kw
https://www.mntstat.ee/search.php?from=&to=&kw_min=350&kw_max=&engine_size_min=&engine_size_max=

Spoiler Spoiler Spoiler


Üks kastikas on puudu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 12:57:47 vasta tsitaadiga

Markos, icon_question.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.07.2021 13:18:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Markos, icon_question.gif


RAM TRX.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:28:20 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Tanel kirjutas:
Markos, icon_question.gif


RAM TRX.


Sealt on rohkem puudu autosid kui su sõbra 77TRX... Mark ja mudel pole küljes mntstatis

Kas see käekell oli ka kellegi teise oma millega sa laiasid siin?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:28:28 vasta tsitaadiga

Kusjuures kui numbrimärgi 77TRX järgi otsida, tulevad välja vastavad otsifiltrid
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 389, 390, 391 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.