Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 809, 810, 811 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 18:32:42 vasta tsitaadiga

Pane neile kuskile arbuusi, siis tsillivad selle peal, nagunii varsti surevad need herilased ära ja tegelikult kasulikud putukad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.07.2021 18:36:48 vasta tsitaadiga

Muidu ei häirikski aga vaja lihtsalt plats puhtaks saada seal üsna kohe
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 18:39:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Pane neile kuskile arbuusi, siis tsillivad selle peal, nagunii varsti surevad need herilased ära ja tegelikult kasulikud putukad.


See ei aita tõenäoliselt. Nimelt erinevalt sääsest ja parmust ei toitu herilane verest vaid nõelab siis kui arvab et teda või pesa ohustad kuidagi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 15.07.2021 19:44:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Ma ise võtaks midagi mitte-mürgist
https://www.oomipood.ee/product/inki110cbk6_saase_ja_putuka_tapja_6w_kuni_50m2

icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 15.07.2021 19:51:04 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Muidu ei häirikski aga vaja lihtsalt plats puhtaks saada seal üsna kohe


tikud, bensiin. plats puhas ja vabatahtlikel ka tegevust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 20:02:32 vasta tsitaadiga

Pesa pead üles leidma.
Üks variant leida on nii, et osta aerosoolis lendavate putukate mürki ja lase seda mõnuga kuhugi lae alla. Siis ilmselt kuuled kust sumisema hakkab. Kui seda teed, siis hoolitse ka selle eest, et ise seda liiga palju sisse ei hingaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online
sõnum 15.07.2021 20:33:58 vasta tsitaadiga

Just eile likvideerisin RAIDiga pööningult algusjärgus vapsikupesa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 11:10:36 vasta tsitaadiga

Keegi sellist on näinud kusagil Eestis poodides müügil või kiirelt tellitavana (1 nädal max)?

Huawei SuperCharge Car Charger 2 40W (pesad 5V2A ja 10V4A)

Ise küsin, ise vastan, piltide järgi sobib, kuigi see AP38 on vist vanem mudel.

https://www.hinnavaatlus.ee/1540419/huawei-autolaadija-ap38-car-charger-dual-usb/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 07:44:06 vasta tsitaadiga

Kuidas auto küljepeeglist ämblik kätte saada? Pidada päikesetõusul varitsusjahti või suitsutada välja? Survekaga ei tahaks lasta ja klaas väga lihtsalt küljest ei paista käivat. Igaks hommikuks, rsk, võrgu ette kudunud. icon_mad.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 07:48:53 vasta tsitaadiga

tapa ta icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 07:50:44 vasta tsitaadiga

Mul ka. Õnneks ei sega see võrk paistab kenasti läbi. Las elab kui tahab
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 08:23:19 vasta tsitaadiga

Klaasi võtad maha. Yt näitab ette. Praegu hea soe ja plastid rabedad pole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 08:32:52 vasta tsitaadiga

kas saab panna kuidagi nii, et kõik pildid, mis teloga teen, jooksevad Google DRIVE automaatselt? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 08:44:43 vasta tsitaadiga

Tavaliselt jooksevadki ja pead vaeva nägema, kui ei soovi, et kõik dickpic'id sinna läheks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 08:54:34 vasta tsitaadiga

mul ei jookse.
ju ma telo seadistades olen kõik kinni keeranud, mis olen osanud.
Kust saab seda avada? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 09:04:33 vasta tsitaadiga

Installi google phottos
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 09:06:10 vasta tsitaadiga

see on seal olemas algusest peale icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.07.2021 09:46:32 vasta tsitaadiga

Osta uus telefon ja ära hakka sätteid näppima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:18:51 vasta tsitaadiga

Googelda
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:17:21 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tavaliselt jooksevadki ja pead vaeva nägema, kui ei soovi, et kõik dickpic'id sinna läheks.
sobrasin telos ja sain käima asja. 965 üksust veel icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:26:31 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemust kuidas kolmandast sambast raha välja võtta? pensioni keskus ee ütleb , et saab igal ajal ja muudkui võta aga kuidas ei sõnagi , kuskile tuleb avaldus teha aga kuidas kas selleks on kuskilt saada mingit planketti vms ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:31:19 vasta tsitaadiga

est11, samamoodi võtad välja nagu sa nad omale muretsesid. Lähed internetipanka, vajutad nupule "Müü" ja ootad raha laekumist.
Kui ise hakkama ei saa siis postita oma internetipanga ligipääsutunnused siia, keegi ikka aitab sul nendest lahti saada. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:32:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
est11, samamoodi võtad välja nagu sa nad omale muretsesid. Lähed internetipanka, vajutad nupule "Müü" ja ootad raha laekumist.
Kui ise hakkama ei saa siis postita oma internetipanga ligipääsutunnused siia, keegi ikka aitab sul nendest lahti saada. icon_lol.gif


tänudkatsun ikka ise hakkama saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:37:21 vasta tsitaadiga

est11, logi Pensionikeskuse lehele sisse
Võta "Minu avaldused" -> "III samba avaldused " -> " Väljamakse avaldus"
Edasi järgi ekraanil olevaid juhiseid.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:38:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
est11, logi Pensionikeskuse lehele sisse
Võta "Minu avaldused" -> "III samba avaldused " -> " Väljamakse avaldus"
Edasi järgi ekraanil olevaid juhiseid.


sain interneti pangas juba vajalikud toimingud tehtud .
aga tänud veelkord icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.07.2021 00:07:41 vasta tsitaadiga

Kas siin foorumis mõni maksujurist on või teab keegi soovitada?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 01:23:30 vasta tsitaadiga

Maksujurist just pole, aga kui pole väga eri case, siis vast oskan vastata kuna majandustarkvara arendades tahes-tahtmata ka nende teemadega kokku puutun.
Samas kui juristi mainisid, siis ütlen ka kohe ära, et võin vaid nõu anda, aga kohtus kindlasti kedagi esindama ei hakka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 12:06:38 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Paksudel seljad soolarante täis


Mul küll pole seda probleemi.

Janis kirjutas:
Rõvedad need offid ju icon_rolleyes.gif
Thermacell osta, reaalselt toimiv asi ja ei pea mürki endale peale laskma


See nagu päriselt-päriselt ka töötab? Krt, neid ei müüda enam mitte kuskil ju.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 13:29:28 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
See nagu päriselt-päriselt ka töötab? Krt, neid ei müüda enam mitte kuskil ju.
Jaa. Mul töötab väga hästi. 4 tunni tagant peab plaati vahetama, 12 plaati maksis vist ligi 30€ vms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 15:09:24 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Rasmus kirjutas:
See nagu päriselt-päriselt ka töötab? Krt, neid ei müüda enam mitte kuskil ju.
Jaa. Mul töötab väga hästi. 4 tunni tagant peab plaati vahetama, 12 plaati maksis vist ligi 30€ vms.


Nojah. Seda ei müüda ju enam mitte kuskil. Igal pool on toode välja müüdud. Ma muidu ostaks küll sellise.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 17:39:37 vasta tsitaadiga

Kohapealt saab osta.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 18:13:08 vasta tsitaadiga

Kas tuttavatele wifi hotspoti tekitamine koos vaktsineerimissertifikaadi esitamisnõudega oleks liiga räige diskrimineerimine? icon_redface.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 18:20:57 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
raxz kirjutas:
Rasmus kirjutas:
See nagu päriselt-päriselt ka töötab? Krt, neid ei müüda enam mitte kuskil ju.
Jaa. Mul töötab väga hästi. 4 tunni tagant peab plaati vahetama, 12 plaati maksis vist ligi 30€ vms.


Nojah. Seda ei müüda ju enam mitte kuskil. Igal pool on toode välja müüdud. Ma muidu ostaks küll sellise.

Ma tellisin amazonist paar tk, sest siin polnud kuu tagasi ühtegi müügil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 18:23:40 vasta tsitaadiga

Igal indiviidi juures hõljub hologramm kõikvõimaliku infoga thumbs_up.gif
Alles oli mingi film umbes sellisest teemast. Tänaval tuli vastu naisterahvas, kelle hologramm oli tühi. Kahtlusalune nr. 1. Olid võrdsemad, kes lisaks said teise silme läbi näha eelnevaid tegemisi.
https://www.imdb.com/title/tt5397194/?ref_=nm_flmg_act_9
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 21:46:57 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Paksudel seljad soolarante täis


Mul küll pole seda probleemi.

Janis kirjutas:
Rõvedad need offid ju icon_rolleyes.gif
Thermacell osta, reaalselt toimiv asi ja ei pea mürki endale peale laskma


See nagu päriselt-päriselt ka töötab? Krt, neid ei müüda enam mitte kuskil ju.


Kui kuskilt leiad, siis võta, töötab väga hästi, endal paar seda akutoitel mudelit ja õhtul õues istumise sääsevabaks teinud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 22:47:29 vasta tsitaadiga

Printerile kaablit vaja. hp deskjet f2420.


_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 23:07:02 vasta tsitaadiga

1 usb, roosa toide. kumba?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 00:27:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kohapealt saab osta.


Kohapealt kustkohast?

laurx kirjutas:
1 usb, roosa toide. kumba?


See värv on lilla, mitte roosa.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 00:40:42 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
laurx kirjutas:
1 usb, roosa toide. kumba?


See värv on lilla, mitte roosa.

See oli nüüd küll kriitilise tähtsusega täpsustus, sest muidu poleks keegi pildilt seda pesa üles leidnud. Ole sa tuhandest tänatud thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.07.2021 00:40:53 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
See värv on lilla, mitte roosa.


Monitorid on erinevad ja enamasti kalibreerimata.

Amazonist saab: link

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 00:46:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas tuttavatele wifi hotspoti tekitamine koos vaktsineerimissertifikaadi esitamisnõudega oleks liiga räige diskrimineerimine? icon_redface.gif


Ei ole, oma tuba oma luba Aga samas tehniline lahendus on keerukam kui eeldame, et sõbrad võivivad su võtit jagada ja MAC whitelist on suht tüütu teha mingi ühekordse ürituse jaoks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 00:49:59 vasta tsitaadiga

Vaata, et sul hotspoti võimsus 1% peale pole keeratud. Muidu peab teine pool sulle ja su telefonile väga lähedale tulema, sest see pole turvaline - saad COVIDi ja tema häkib su tasuta neti ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 08:57:34 vasta tsitaadiga

Rohelist teemat meil ei ole?
https://www.vgtv.no/video/221783/her-brenner-el-sparkesykkelen?utm_source=vgfront&utm_content=hovedlopet_row27_pos1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 09:17:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
1 usb, roosa toide. kumba?


Toidet. USB vist olemas.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 11:49:43 vasta tsitaadiga

Vasta kas oomikas v kuskil 32v adat on, mingid klemmid otsa, rüüs oeale polaarsus on pistikul peal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 12:45:43 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on, et osasid müügiteemasid upitatakse sisuliselt kohe peale teema tegemist?
Konsoolifoorum heaks näiteks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:47:43 vasta tsitaadiga

Kysi teemas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:49:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas tuttavatele wifi hotspoti tekitamine koos vaktsineerimissertifikaadi esitamisnõudega oleks liiga räige diskrimineerimine? icon_redface.gif

QR koodi peale ühenduks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 19:22:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Vasta kas oomikas v kuskil 32v adat on, mingid klemmid otsa, rüüs oeale polaarsus on pistikul peal.


Sain õige asja printerikeskusest thumbs_up.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 21:46:02 vasta tsitaadiga

Kas Kuressaares 24h avatud toidukohta on? Mingi burksiputka vms? Tanklaid olen näinud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 809, 810, 811 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.