Siin on kuskil mõistlikuse küsimus.
Ma ei viitsiks hakata otsima ja mõtlema, et kui see vahe vs poest osta ja vahetada oleks kuni 50% selliste hinnakategooriate juures.
Silmas pidades , mis kogustes nad neid ostavad, siis nende jaoks oleks ostuhind ketaste puhul raudselt mingi 50% sellest, mis ma poest vaatan.
Samasugune jant nagu autosadega. Hiljuti tahtsin infoautos vahetada oma volvo kliima kompressorit.
Infoauto ütles, et ok cool, teeme 1800 € on uus kompressor.
Tundus kallis, uurisin ja suvaline teine koht pakub 1300 € ning lisaks saad 600 € tagasi, vana kompressori eest. Võimalus mida infoauto ei pakkunud.
Seega minu jaoks vahe 1800 vs 700 €. Ma ei viitsiks eri kohtadest otsida ja tõmmelda kui nad paneks mingi 30 % otsa tavahinnale, ok vb 40% isegi... aga come on see on lihtsalt nõme juba. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Steam Deckil kuulu järgi joodetud mälu seega ei saa ise upgradida ilma reballimatta. Mu panus on et kõige odavam mudel on at best break-even price, keskmine mudel on break even ja kallim mudel on väikese kasumiga. Võrreldes GPD Win 3 või Aya Neo hindadega on ikkagi väga magusad hinnad. Väike mudel koos SD kaardiga vb. kõige parem Switch asendaja kui Indie game mängida. Suuremad mudelid peaksid Warzone mängimisega ka hakkama saama. Ise võtsin kõige suurema mudeli, kuid oleks vabalt ka 1TB mudeli võtnud kui see oleks saadaval olnud. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Steam Deckil kuulu järgi joodetud mälu seega ei saa ise upgradida ilma reballimatta. Mu panus on et kõige odavam mudel on at best break-even price, keskmine mudel on break even ja kallim mudel on väikese kasumiga. Võrreldes GPD Win 3 või Aya Neo hindadega on ikkagi väga magusad hinnad. Väike mudel koos SD kaardiga vb. kõige parem Switch asendaja kui Indie game mängida. Suuremad mudelid peaksid Warzone mängimisega ka hakkama saama. Ise võtsin kõige suurema mudeli, kuid oleks vabalt ka 1TB mudeli võtnud kui see oleks saadaval olnud.
All models use socketed 2230 m.2 modules (not intended for end-user replacement)
Arvan et vahetatav nagu telefoniaku - teostatav aga äärmiselt tüütu
Tasuks ka meeles pidada et 256GB NVMe on aeglasem kui 512GB isendi NVMe, maht pole ainuke erinevus. Ka on kallimal isendil mingi anti glare kate klaasi peale pandud.
USAs on 512GB isendi reserveerimisel expected delivery nüüd nihkunud suisa Q3 2022 peale
Mingi eraldi teema teha Steam Deck jaoks kuhugile? Arvutimängude alamteemas näiteks?
Päris huvitav. Suht kindel, et tegu on esimese aktiivjahutust omava pihukonsooliga ajaloos. See on hea märk perfi seisukohast. Kui Valve on protsessorite osas valmis küpsetanud midagi Apple M1 laadset, siis võib täitsa okei aparaat tulla.
HPN, IGN reveal stream Q&A. Kui see user upgradable, siis ülinice ju, paneb 8tb nvme sisse ja korras _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
2230 m.2 piirab seda valikut omajagu, 1tb on vist max, mida selles form factoris saada on.
lisaks käis selle täpsustuse juurde märkus, et see ei ole kasutaja jaoks vahetatavaks mõeldud. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Samasugune jant nagu autosadega. Hiljuti tahtsin infoautos vahetada oma volvo kliima kompressorit.
Infoauto ütles, et ok cool, teeme 1800 € on uus kompressor.
Tundus kallis, uurisin ja suvaline teine koht pakub 1300 € ning lisaks saad 600 € tagasi, vana kompressori eest. Võimalus mida infoauto ei pakkunud.
Seega minu jaoks vahe 1800 vs 700 €. Ma ei viitsiks eri kohtadest otsida ja tõmmelda kui nad paneks mingi 30 % otsa tavahinnale, ok vb 40% isegi... aga come on see on lihtsalt nõme juba.
1300€ - 600€ eest saad taastatud kompressori, võib aasta pärast jälle katki olla.
Ärme minu autost rohkem räägi Sain uue kompressori ja mõistliku hinnaga... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Välja on tulnud esimesed ülevaated AMD 4700S prosest, mis on siis PS5 SoC kus GPU on disabled, aga 16GB GDDR6 RAM'i on alles. Vaadates perfi numbreid, võib nentida vaid üht - vaesed konsoolikolhoosnikud...
Välja on tulnud esimesed ülevaated AMD 4700S prosest, mis on siis PS5 SoC kus GPU on disabled, aga 16GB GDDR6 RAM'i on alles. Vaadates perfi numbreid, võib nentida vaid üht - vaesed konsoolikolhoosnikud...
See kõik ei oma mõtet kui PC GPU-de saadavus on olematu ja hinnad on üle mõistuse, et ühe mänguri PC eest saaks 5 konsooli. Kui see seis veel aastakese kestab, siis kaob high-end PC gaming olematusesse, sest kellelgi pole mõtet mänguturu jaoks disaninida tooteid millele pole ostjaskonda. Või siis peavad tuleviku PC mängud olema optimeeritud integreeritud CPU graafikale.
sukelduja, jah, probleem on leida letilt high-end videokaarte mõistlike hindadega. Kuid pole mingi probleem leida mõistliku hinnaga prebuilt kaste või gaming läptoppe. Ja ei saa öelda, et konsoole saaks vabalt letilt MSRP eest või isegi siis, kui oled valmis üle selle maksma.
Sead olukorda veel pole, kus astud poodi sisse ja ostad 500 € eest endale konsooli.
Eks näis mis tulevik toob, aga 1440p/60 gamingu jaoks, mis on 4k-le upscale-itud nagu konsoolidel kõlbab üsna suvaline kaart juba tänapäeval... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
no rtx 2080/3060 jääb ikka lahjaks juba. 1080p/60 kuidagi saab veel kätte, kui kõike päris max ei pane. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Jah, ja kui sa päris max ei pane (loe: raytracing), siis tegelt on GTX 1080TI isegi väga ok kaart.
1080p 60 teeb suht iga nurga alt ära...
Kui minu mälu ei peta, siis GTX1080TI oli flopsidelt uue geniga vägagi samas augus.
Paar sätet siit-sealt ja saad sarnase perfi kätte.
Ok fair enough, raytracingut ei saa, aga tbh, see vahe on ikka nii väike vs asjaolu, et tegemist 2014? aasta rauaga...
Kuna mängude nõuded ei kasva olulsielt enne järgmist konsooli generatsiooni, siis ma ei näe küll põhjust, miks ei peaks 1080TI-ga saama purjetada senini.
DLSS aitab ka, RTX-ist jääd ilma, aga see on väike asi... 2026 varemalt on ps6 oodata, nii et senini peaks hakkama saama _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Ma ei tea, need kellele see on hea väärtusega otsus, ostsid selle siis, kui oli aeg seda osta.
Mina kunagi ostsin 600 euriga terve pc kus oli 1080TI sees.
PS5 oli ka vahepeal 1000 € eest müügil.. nüüd on vist tiba parem.
Hea uudis on see,et Xbox on üha rohkem nagu pc ja saadavus so so. Ei ole üldse halb valik - saad emaili vaadata/kirjutada/word exel powerpoint veebi versioone kasutada jne. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Ehk siis võtad ühte äärmusesse, et PS5 maksab 1000 eurot ja teise äärmusesse, et sa ostsid 1.5 aastat tagasi PC 600 euro eest mis sisaldas circa 1TB Gen4 SSD-d, 3700X klassis CPUd ja 1080ti-d + OS, toide, 16gb rami ja wifi toega emaplaat?
erick, see lärmab sul nagu väike kurat ju laua peal
Veits tuli konfida jep, idles tal ei ole out-of-the box väga hea thermal management, suvaline Windowsi update protsess taustal ajab CPU kohe 5GHz peale ja heli on vastav. Aga fix on siis selline, et desktopil tavaolekus paned power managementi alt CPU max freq 99%, mis tõmbab selle 2,4GHz kanti. Mängude jaoks on Razer Synapse kaudu eriprofiilid võimalik teha, kus siis just vaid neid mänge käima lükates pannakse CPU ja GPU maksimumi peal tööle. Kui kõrvaklappidega mängida mängu, siis jahutit kuulda ei ole
Muidu mul on endal desktop masinas GTX 1080 Ti ja need mängud, mida mina mängin peamiselt viimasel ajal (nt Forza Horizon 4, NFS HEAT), jooksevad kõik 3440x1440p peal ikkagi tublisti üle 60 fps Ultra seadetel, FH4 suisa kusaguil 90 fps kandis. Kuni ray tracing pole teemaks, on perf ikka väga hea.
Vabandust, eesmärk ei olnud demagoogitseda.
Tahtsin öelda pigem, et 1080TI omanikud ilmselt hoiavad oma kaardist kinni, sest pole pointi müüa mõnda aega.
Kes aga tahavad, saavad müüa ja hinnad on müügiks soodsad, sest kaardid on kallid.
Kallid on ka konsoolid, aga nende saadavus VIST on natuke parem?
Täna sa ei jaluta poodi sisse ja ei osta MRSP hinna juures konsooli.
HV.ee andmetel on see hinnatase kuskil seal 750-800 € vahel.
Ma arvan, et kui täna osta 1080TI.-ga kasti, siis selle kasti hind on kuni 20% kallim, aga jõudlus väga saranane (kui konsool siis)
Kui osta uuemat midagi ,siis 3060 mudel on samas augus konsoolidega ja nende kaartide hind on sama kallis kui konsooli ost hetkel.
Mis teeb konsooli odavamaks.
E: Vaatsin, et 1080TI saab kuskil 600 € juures -> seega 1000 €-ga saaks kasti kenasti.
...in general see konsooli generatsioon ma tunnen, et revolutsiooni saavutati ainult konsooli maailmas ja pigem konsoolid said nüüd normaalse PC_ga sarnasesse auku.
Eriti nüüd kui Sony variable refreshratei ka mängu toob.
Tore, et saab 60+ fpsi ja üsna OK-i graafikat mõistliku hinna juures.
Xbox kannatab light productivity use case-i ka juba - brauser, youtube, online office koos klaviatuuri ja hiire toega.
Päris mõistlikud arengud. RTX on selline nagu on ja pole ka, auto HDR on palju suurem väärtus ja DLSS/DLAA.
Kui nüüd xplatform mänge ka rohkem oleks, siis oleks suht suva kus mängida juba... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
erick, see lärmab sul nagu väike kurat ju laua peal
Veits tuli konfida jep, idles tal ei ole out-of-the box väga hea thermal management, suvaline Windowsi update protsess taustal ajab CPU kohe 5GHz peale ja heli on vastav. Aga fix on siis selline, et desktopil tavaolekus paned power managementi alt CPU max freq 99%, mis tõmbab selle 2,4GHz kanti. Mängude jaoks on Razer Synapse kaudu eriprofiilid võimalik teha, kus siis just vaid neid mänge käima lükates pannakse CPU ja GPU maksimumi peal tööle. Kui kõrvaklappidega mängida mängu, siis jahutit kuulda ei ole
Muidu mul on endal desktop masinas GTX 1080 Ti ja need mängud, mida mina mängin peamiselt viimasel ajal (nt Forza Horizon 4, NFS HEAT), jooksevad kõik 3440x1440p peal ikkagi tublisti üle 60 fps Ultra seadetel, FH4 suisa kusaguil 90 fps kandis. Kuni ray tracing pole teemaks, on perf ikka väga hea.
Jah ma tean, ma Asus ROG G15 Strix (2070 video) mässasin throttlestopiga, et CPU maas hoida, msi afterburneriga piirasin videot mängudes jne ... üldiselt on toredad mänguasjad, kui lärm ei sega või viitsid pidevalt jukerdada.
Gap, Playstationi sisemaailmas midagi enneolematut, PC vaatevinklist lähtudes keskmisest veidi parem lõputute vaenlasehordide tampimine... Ilus, aga muutub kiiresti tüütuks. _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Nõustun, kui tegemist oli irooniaga...
Esimesed osad imponeerisid mulle rohkem. _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Schwalbe G-One Allround rehvid - 2tk/30€
M: Shimano XT kiirkinnitused - 2tk/15€
beastbeats, muidugi iroonia. Playstationi Universumis on iga keskmisest pisut parem mäng midagi enneolematut, eriti siis, kui ta on eksklusiiv. _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
beastbeats, muidugi iroonia. Playstationi Universumis on iga keskmisest pisut parem mäng midagi enneolematut, eriti siis, kui ta on eksklusiiv.
No kui story on viisakas, siis tore ju. Sellel vist pidi olema. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Aeron, Gap, täitsa vale. tsõsstsõss või kvaakkolm peab kliirega olema pew-pew-pew skilli värk, kõik muu on jama. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
NATAS999, võib olla nii ühte kui teist, aga kui on, olugu hästi... ja ei pea ilmtingimata samas mängus koos olema. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
PlayStation 5 and Xbox Series X represent "the most PC-like console generation we've ever seen," especially as Sony and Xbox continue to release more of their former exclusives on Steam itself, with God of War on the way in early 2022. Those blurring lines between platforms, and the increasing simplicity of PC gaming (when's the last time you had to edit an .ini file to get a game to run?) means the plug-and-play advantage that consoles once enjoyed has largely evaporated. It looks like we were right: The PC really did win the console war.
PlayStation 5 and Xbox Series X represent "the most PC-like console generation we've ever seen," especially as Sony and Xbox continue to release more of their former exclusives on Steam itself, with God of War on the way in early 2022. Those blurring lines between platforms, and the increasing simplicity of PC gaming (when's the last time you had to edit an .ini file to get a game to run?) means the plug-and-play advantage that consoles once enjoyed has largely evaporated. It looks like we were right: The PC really did win the console war.
Sellel mustal reedel vahetasin oma kuvari ka LG C1 48 tollise vastu.
HDR 120Hz Gsync on suht ok
Silmaspidades kui toredasti konsoolid on PC hakanud nägema kui platvormi, kus oma mänge müüa, ütleks,et kui raua hind välja jätta, ei ole vist kunagi olnud parem aeg olla PC gamer _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Sellel mustal reedel vahetasin oma kuvari ka LG C1 48 tollise vastu.
HDR 120Hz Gsync on suht ok
Silmaspidades kui toredasti konsoolid on PC hakanud nägema kui platvormi, kus oma mänge müüa, ütleks,et kui raua hind välja jätta, ei ole vist kunagi olnud parem aeg olla PC gamer
Ma mängin PS5 mänge ka läbi PS remote play, kui TV on hõivatud. Aga mänguarvuti hind keskmisesse palga suhtes pole minumeelest sellel sajandil nii halb olnud. See tähendab seda, et lapsed sellel aastal jõuludeks mänguarvutit ei saa. Ja suurt keegi ei saa. Jõuluvana toob uued mobiilid või konsoolid ja PC mänge ei mängi. Varsti ei huvitagi see sektor suurt kedagi niimoodi.
Mis selles nii eriti uudist on, Bluestacks töötab ju ammu. Küsimus on selles, et kuidas Google Play mängud virtualiseerimisse suhtuvad. Kui see teiste virtualiseerimisplatvormide vastu vaenulik on, siis pole just parim variant.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.