Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2021 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes juhib MM sarja poole hooaja peal (enne Rally Estoniat)?
Thierry Neuville
1%
 1%  [ 1 ]
Ott Tänak
45%
 45%  [ 23 ]
Elfyn Evans
3%
 3%  [ 2 ]
Sébastien Ogier
41%
 41%  [ 21 ]
Kalle Rovanperä
7%
 7%  [ 4 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 11:50:38 vasta tsitaadiga

Kisub Pirelli ralliks jälle thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 11:58:25 vasta tsitaadiga

Ma arvan et see oli oma sõiduviga pigem
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2021 12:03:01 vasta tsitaadiga

Teine rehvilõhkumine oli jah Oti enda viga, oli närvis ja pingutas üle icon_sad.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 12:04:54 vasta tsitaadiga

või siis sõitis välja kuna rehv oli juba pehme, kõik need on spekulatsioonid
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2021 12:07:02 vasta tsitaadiga

Njah, eks ta ise vahest ehk räägib pärast, mis juhtus.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 13:03:43 vasta tsitaadiga

Hea, et oti peale betti ei pannud. Arvasin juba, et see aasta auto laguneb ära 😄

Eelmine aasta sai tema pealt kena kopika thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2021 13:09:45 vasta tsitaadiga

Nii, et ikkagi Ott pingutas üle paistab. Lausa 2 rehvi tuli maha korraga.
Link: https://twitter.com/otttanak/status/1415968974928494594?s=21

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 16.07.2021 13:21:57 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Nii, et ikkagi Ott pingutas üle paistab. Lausa 2 rehvi tuli maha korraga.
Link: https://twitter.com/otttanak/status/1415968974928494594?s=21

Mis lolli juttu sa ajad? Esimene rehv läks 3. katsel katki ja teine 4. katsel. Ei olnud korraga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 13:53:53 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Equinox kirjutas:
Nii, et ikkagi Ott pingutas üle paistab. Lausa 2 rehvi tuli maha korraga.
Link: https://twitter.com/otttanak/status/1415968974928494594?s=21

Mis lolli juttu sa ajad? Esimene rehv läks 3. katsel katki ja teine 4. katsel. Ei olnud korraga.


No oma saamatu inglise keelega ütlen küll seda twitteri videot vaadates, et 2 rehvi tulid korraga välja sõites maha. Another 2 punctures viitab ikkagi sellele, et päevaga on lahti saanud kokku kolmest rehvist.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 14:03:15 vasta tsitaadiga

Ma sain ka aru, et kokku oli täna tal 3 rehvipurunemist.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 14:04:50 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Ma sain ka aru, et kokku oli täna tal 3 rehvipurunemist.


Jah, seda kinnitas Tänak ise ka:
"Tänak avaldas TV3 otseülekandes, et neljandal katsel põllule sõiteks läks puruks mitte üks, vaid kaks rehvi. Seega kahe katsega kolm rehvi!"
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.07.2021 14:15:40 vasta tsitaadiga

Nii lugesin mina ka välja Oti intervjuust. Eks meestel on siin ka närvid pingul, ralli on emotsionaalne spordiala icon_biggrin.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.07.2021 15:41:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 16:05:05 vasta tsitaadiga

Ostbergil läks vist rehv, vaatame kuidas nüüd kommentaarib seda icon_lol.gif

Tüüp on väga pissed jälle rofl.gif
Seekord ei hakanud igaks juhuks ust lahti tegema...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 16:44:30 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, et Pirelli kondoome ei tooda.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.07.2021 16:55:40 vasta tsitaadiga

Tänaku sõidustiili jaoks vast polegi võimalik midagi ideaalset teha. Teistel need rehvid nagu ei purune sedasi või tal lihtsalt sattusid praagid alla
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.07.2021 17:13:10 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Ma arvan et see oli oma sõiduviga pigem

Sõiduviga ilmselgelt, päris julmalt lasi icon_eek.gif
Sellele ei saa see rehv vastu pidada... Kiirus ei saa tulla sõidujoone arvelt thumbs_down.gif

Ehk hetkel oli küll, et no milleks... on teada et pirelli ei ole tugev rehv.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:04:46 vasta tsitaadiga

Kui paljud kardavad, et WRC etappi eestis enam ei toimu selle tõttu, et 2 tüüpi suvakohta metsa läksid siis pigem näib siin probleemiks saamas, et 2 aastat jutti juba selg vigaseks lennatud siin
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:13:05 vasta tsitaadiga

See väljasõit ja purunemine on poogen, vend oli pissed....tuli vajutada, kaalutletud risk. Pigem probleem on esimese rehviga

Kui neuville järgmistel rallidel tal seljataga, siis see aasta ei võida ühtegi enam.
Ogierile võiks karika ära anda niikuinii, suure tõenäosusega jaapani ei minda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:33:55 vasta tsitaadiga

Tõsised rallifännid icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7294413/pettunud-fannid-selle-hyundai-lipu-void-polema-panna

tsitaat:
«Tänak katkestas,» vahendas mees ralliraadio uudiseid raja ääres seisjatele. Seepeale rullisidki neiud mornilt helesinised lipud kokku ja seadsid sammud raja äärest minema.
icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:37:30 vasta tsitaadiga

Tahaks aga ikkagi pisut paremaid rehve näha, et poleks rehvitootja võistlus ja nende taha ei jääks midagi.

Ja kus see äge discord on? icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 18:48:27 vasta tsitaadiga

Paremat esimest võis siin kahjustada, 2km enne kui riabdeks lendas.
https://streamable.com/x241l2
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.07.2021 19:16:27 vasta tsitaadiga

See esimene lõhkumine?
Pole ka seal midagi nuriseda.
//
Mulje jääb, et sõidavad nagu mingit romurallit. Aga tootja punktid ju isegi olulisemad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 22:17:56 vasta tsitaadiga

phpBB [media]


E: Siin on üks põhjuseid miks mulle publikualad ei meeldi. Nr1, vahi mingeid õllekõhuga poolalasti vanamehi ning nr 2 nahhui neid lippe vaja ette on toppida tolknema... Pista siis rahvamassi taha need kui muidu ei saa icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.07.2021 08:45:13 vasta tsitaadiga

Rovenpära cami vaadates hoidsid isegi toolist kinni. Sellisel käänulisel korralik lammutamine icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 09:31:46 vasta tsitaadiga

Otil pole ju vaja täna nii kiire olla? Huvitav, et tüüp annab suht korralikult minna.

Gregi ees müts maha. Väga korralik sõit peale nii pikka pausi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 17.07.2021 09:36:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 09:32:31 vasta tsitaadiga

Igav äkki, kodupublikule ka midagi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 17.07.2021 09:58:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Otil pole ju vaja täna nii kiire olla? Huvitav, et tüüp annab suht korralikult minna.

Aga millegi jaoks tagasi hoida ka ju pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:42:17 vasta tsitaadiga

Ott trikitab, läheb Neuville aitamiseks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.07.2021 10:43:56 vasta tsitaadiga

Kaine peaga küll ei kannata sõita sellise kiirusega sel katsel . icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:46:26 vasta tsitaadiga

Sel katsel jagub rahvast ikka igasse metsatukka icon_biggrin.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.07.2021 10:47:31 vasta tsitaadiga

Tv direcot on mingi idikas. Põnevatel kohtadel vahetab pildi mingile teisele jorsile.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:53:24 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tv direcot on mingi idikas. Põnevatel kohtadel vahetab pildi mingile teisele jorsile.


Miks vaatad mingit jama, mitte minu discordi ylekannet

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:57:34 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Tv direcot on mingi idikas. Põnevatel kohtadel vahetab pildi mingile teisele jorsile.


Miks vaatad mingit jama, mitte minu discordi ylekannet
Sa ei jaga ju oma discordi kelelgile icon_biggrin.gif Üksi vahid seal
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 10:58:33 vasta tsitaadiga

12 seppa on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.07.2021 11:16:01 vasta tsitaadiga

Rovenperä sõidustiil tundub teistest erinev. Pillub rohkem autot risti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 11:21:45 vasta tsitaadiga

Vaatasin onboardidelt just, et ühes kohas kedagi pole, turvasi ka njetu... icon_biggrin.gif Müüsin just idee maha, et davai, teisele läbimisele kohale icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 12:35:05 vasta tsitaadiga

Gryazin katuse peal
https://twitter.com/eWRCresults/status/1416326115279441921/photo/1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 12:35:35 vasta tsitaadiga

Gryazin
Spoiler Spoiler Spoiler



80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2021 13:13:49 vasta tsitaadiga

Õhtul viimane Tartu linnakatse siis 15€ (päevapilet) ja Red Bull ''Flying Bulls'' lennushow öeldi telekast, kes tahavad minna.
Edit: Huvitav rallipoest nagu küll midagi selle jaoks ei leia...
Edit2: Ah, leidsin, on päevapasside all SS18 kirjas küll 15€

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 17.07.2021 13:18:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 13:16:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise
Väga õige. Kõik inimeste kokkusaamised võiksid olla koni ja haisuvabad. Näiteks välikontserdid, restode terrassid, vanalinnas kõik tänavad jne.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 13:17:46 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise
Väga õige. Kõik inimeste kokkusaamised võiksid olla koni ja haisuvabad. Näiteks välikontserdid, restode terrassid, vanalinnas kõik tänavad jne.

x2 thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 13:20:25 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise
Väga õige. Kõik inimeste kokkusaamised võiksid olla koni ja haisuvabad. Näiteks välikontserdid, restode terrassid, vanalinnas kõik tänavad jne.

Jah, ma olen ka kahe käega selliste otsuste poolt. Tegelikult tuleks see (väliüritustel suitsetamine väljaspool selleks ettenähtud ala) seadusega keelata.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 13:37:46 vasta tsitaadiga

Esuitsu võib teha? Sellega nagu raske midagi põlema panna icon_razz.gif
Meeldiv maasikamaitse lisaks icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 13:43:15 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
raxz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise
Väga õige. Kõik inimeste kokkusaamised võiksid olla koni ja haisuvabad. Näiteks välikontserdid, restode terrassid, vanalinnas kõik tänavad jne.

Jah, ma olen ka kahe käega selliste otsuste poolt. Tegelikult tuleks see (väliüritustel suitsetamine väljaspool selleks ettenähtud ala) seadusega keelata.

Ei no tegelt ma ka pooldan seda, et rahvaüritustel suitsetamine oleks keelatud. Aga naljakad ongi need igasugu suitsumehed kes hakkavad oma õigusi kohe taga ajama icon_biggrin.gif Nagu antud artiklist ka lugeda võib

Equinox, Seda lennushowd näed ilma passita ka icon_biggrin.gif Või on Aava kuidagi taeva suutnud ka ära isoleerida? icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.07.2021 13:50:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Esuitsu võib teha? Sellega nagu raske midagi põlema panna icon_razz.gif
Meeldiv maasikamaitse lisaks icon_cool.gif

See ju eriline mürk. Miks peab seda haisu tekitama... mõni sõidab linnas ka nagu mingi savuvabrik ringi icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 14:04:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Esuitsu võib teha? Sellega nagu raske midagi põlema panna icon_razz.gif
Meeldiv maasikamaitse lisaks icon_cool.gif

See ju eriline mürk. Miks peab seda haisu tekitama... mõni sõidab linnas ka nagu mingi savuvabrik ringi icon_lol.gif thumbs_up.gif

jajah.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.07.2021 15:31:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:


Equinox, Seda lennushowd näed ilma passita ka icon_biggrin.gif Või on Aava kuidagi taeva suutnud ka ära isoleerida? icon_lol.gif

Jajah.. thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 15:35:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
raxz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
80€ ja isegi pläru ei või teha icon_lol.gif icon_lol.gif
https://tartu.postimees.ee/7295225/korraldajad-keelasid-rally-estonia-pealtvaatamisalades-suitsetamise
Väga õige. Kõik inimeste kokkusaamised võiksid olla koni ja haisuvabad. Näiteks välikontserdid, restode terrassid, vanalinnas kõik tänavad jne.

x2 thumbs_up.gif
väliterrassidel käib eriti rõve terror kopp.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 17:35:51 vasta tsitaadiga

all live maas, tv3 pilt ees lol
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2021 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.