Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 597, 598, 599 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 11:21:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Betamax kirjutas:
Parme on tõesti palju. Nottisin terve karja maha eeskojas ja riputasin maja ümber olevatesse ämblikuvõrkudesse hea tahte märgiks. Õhtuks olid kookonid valmis.
Täna oli Roostal suhteliselt külm vesi.


Parme oli küll palju. Sain seda omal nahal tunda.
Roostal nüüd eile küll suhteliselt külm vesi ei olnud. Üsna ok oli.

No oli ikka küll. Tavaliselt selle rämpsulaadungiga kaasneb ka soe vesi, aga seekord mitte.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2021 11:26:53 vasta tsitaadiga

Noh, surfilauad vedelesid rannal ja peale külmakindlate ujujate polnud vees tõesti kedagi.
Äkki räägime erinevast rannast? Roosta puhkeküla, seikluspark ja mis seal mu viidatud rannas veel olid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 12:42:55 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Noh, surfilauad vedelesid rannal ja peale külmakindlate ujujate polnud vees tõesti kedagi.
Äkki räägime erinevast rannast? Roosta puhkeküla, seikluspark ja mis seal mu viidatud rannas veel olid.

Betamax? icon_rolleyes.gif icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 13:01:32 vasta tsitaadiga

Roostal keegi kukkus täna seikluspargis alla. Palju hädakisa ja sireene läbi metsa kosta.
Sellega võrreldes, mis jaanipäeva eelselt oli, on vesi ikka väga külm.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 13:12:53 vasta tsitaadiga

Laupäeval oli meil vesi 12 kraadi ja mere vahet vooris palju lootusrikkaid inimesi, kes millegipärast lootsid seal supelda - kuni hilja õhtuni.
Eile käisin, vesi oli küll nagu öeldakse rämpsu täis, aga 20 kraadi. Mitte ühtegi inimest.

Öösel oli 12 kraadi õhk ja külm udu.

Tahan ka murakale minna. Mis kell need parmud magavad? Kes siin käis, andke teada.

PS laupäeva õhtul vaatasin, ujuda ei saa, noh lähen korjan natuke maasikaid ranna äärest. Nagu metsatukka astusin, nii olid parmud kallal, jooksin pool kilti maha nad mind maha ei jätnud. Saagiks 6 metsmaasikat ja 12 parmuhammustust (vähemalt): nii ei saa seda sambat küll tantsida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 12.07.2021 13:55:12 vasta tsitaadiga

Parmud magavad siis, kui sa enam murakat ei näe ilma prožektorita. Aga kui sa kasutad prožektorit, siis on ilmselt parmud ka kohal. Paar päeva tagasi öösel jahedas tegutsesin, siis vähemalt peale loojangut olid kadunud, aga kella nelja ajal veel enne päikese tõusu olid esimesed juba kohal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 14:05:45 vasta tsitaadiga

Augh, ma tõesti lootsin, et varahommikul neid ei ole. Niisiis plaan B läks praegu allavett
Päris pimedas ei tahaks seal nagunii koperdada, karude territoorium, juba korra oleme loojakul kohtunud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 14:51:19 vasta tsitaadiga

Hommikul 4-7 on neid veel väljakannatatavalt vähe. Sealt edasi läheb asi hulluks.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 14:55:47 vasta tsitaadiga

Ükski sprei ka ei aita?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2021 14:59:30 vasta tsitaadiga

Soodla Veehoidla ääres oli täna ennelõunal vaikne, parme vähe ja vesi mingi +30 vist. Kalad tulevad kohe parvena uudistama kui vette minna icon_razz.gif
Mustikad olid ka valmis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 16:11:14 vasta tsitaadiga

Kuumade ilmadega põhiliselt saab toas redutatud, öösel aknad lahti, hommikul kinni, sedasi kannatab isegi olla. Varja 30° kannatas grillida seetõttu, et tuul li tugev.
Eile hommikust lõunani sai juba tööd teha, aga siia kadusid pilved ära.
Reede-laupäev magasime naisega maha või vaatasime filme. Täna hommikul oli mõnus 17° 4,3 km Maardusse minna, õige suvehommiku värskendav tunne oli üke pika aja.
Üle 26° on siiski tuuleta raske olla, see pole ikka meite moodi suvi. Igatsen juba sügise jahedust icon_smile.gif
Kuumus on väsitav.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 12.07.2021 16:54:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kalad tulevad kohe parvena uudistama kui vette minna icon_razz.gif
Mustikad olid ka valmis.

Piraajad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 17:02:44 vasta tsitaadiga

Mustikad on meil küll pisikesed hapud kribalad alles.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2021 17:46:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kohati juba täitsa ok. Pakun, et nädala pärast igalpool.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:22:52 vasta tsitaadiga

Käisin jalutamas õues ja nüüd tulin tagasi jahedasse tuppa, soovitan teilegi, klaarib ehk pea icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:51:17 vasta tsitaadiga

Palju klaarim on üldae palavaga mitte õue kippuda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2021 19:29:42 vasta tsitaadiga

Mingi kl 4:00 aknad lahti teha oh seda värskust!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 20:19:20 vasta tsitaadiga

Kaugel see emhi esimene ilma äpp asjadega on, kas ei peaks juba hästivarustatud poes olema, mingi nimgi valiti välja ju.... icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 20:21:08 vasta tsitaadiga

Mul on öö läbi aken lahti. Pigem peaks millalgi pärast 4 selle kinni panema, aga ei viitsi tõusta
Põmst ärkangi selle peale, et toas on jälle liiga soojaks läinud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2021 20:57:57 vasta tsitaadiga

Pärnu rannas ujudes ei anna meri mingit kosutust. Täielik supp.
Pärnu jões pooltunnikest tagasi oli samasugune vesi, soe igas sügavuses. Nüüd vaatan terrassil, kuks kalamehed jõel püüavad, pardiparved ujuvad, mingid kaatrid ja saunad sõidavad edasi-tagasi.

Mul kodune ilmajaam näitas peale kaheksat õhtul +33 soojakraadi.

Noh, suvi ja soe sel aastal. Pole just tavaline
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.07.2021 21:19:10 vasta tsitaadiga

Päästab turismi, ilmselgelt peab ajudeta olema hetkel soojale maale minnes icon_lol.gif
Paar päeva tagasi jäi mulje, et isegi Oulu kant pole enam lahendus, seal oli 28 icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:24:40 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

PS laupäeva õhtul vaatasin, ujuda ei saa, noh lähen korjan natuke maasikaid ranna äärest. Nagu metsatukka astusin, nii olid parmud kallal, jooksin pool kilti maha nad mind maha ei jätnud. Saagiks 6 metsmaasikat ja 12 parmuhammustust (vähemalt): nii ei saa seda sambat küll tantsida.
Pead vähemalt nii 40-50 km/h jooksma, et need elukad sind hakkaks maha jätma icon_biggrin.gif Alla selle lootusetu icon_biggrin.gif Vaid maapinnast kõrgemale miskipärast nad ei soovi tulla icon_biggrin.gif Kui mõni vaatetorn läheduses vms siis jooksuga üles icon_biggrin.gif (Tested - isegi koer oli nõus üles lippama, peaasi, et pääseks icon_biggrin.gif )

ahoioi kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Kalad tulevad kohe parvena uudistama kui vette minna icon_razz.gif
Mustikad olid ka valmis.

Piraajad.
Eks kui selline kliima jätkub siis küll ka need lõpuks kohal läänemeres jne icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2021 05:30:09 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mul on öö läbi aken lahti. Pigem peaks millalgi pärast 4 selle kinni panema, aga ei viitsi tõusta
Põmst ärkangi selle peale, et toas on jälle liiga soojaks läinud

Õhtul pole nagu mõtet kui õues samasoe ja mul tuleks sääsed sisse (võrku pole aega teha)
Sääsed lähevad vist magama ~1:00
Täna mingi 2:00 suur aken lahti ja hetkel toas 22,7thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 07:37:42 vasta tsitaadiga

täna hommikust juba väga lämbe. Uus sääsepopulatsioon on ka vist kohal. Kuidagi palju oli neid thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.07.2021 08:45:01 vasta tsitaadiga

Sääsed kell 1:00 magama küll ei kavatsenud minna. Ja no kuidas sa lähed tühja kõhuga magama.
Öösel 2-3 vahel hakkas kaugemal läti pool välgutama, muudkui sähvis, kõuemürinat polnud samas kuulda.
Lisaks hakkas sadama ka veel ja seda tuli natuke peale kuute veel. Maa oli igatahes märg.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2021 11:13:32 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/93992627/ilmateenistus-hoiatab-ohtliku-ilma-eest-mitmel-pool-sajab-aikesevihma-tuleb-kuni-34-kraadi-kuuma
Vaatan just pilves ja päike ei lõõska niimoodi enam.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 12:06:34 vasta tsitaadiga

Sääski pole arvestatavas koguses näinudki. Liiga kuiv on meil vist nende jaoks, või on parmud nad kõik ära söönud.
Parme tuleb küll iga päevaga juurde. Enam ei lasknud olla ei maja ees hilisõhtul ega aiamaal varahommikul.

Vesi oli ka eile õhtul soe. Rannas ikka veel ei kedagi. Mets lõhnab maasikate järele, korjata ei saa, rsk.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 16:06:56 vasta tsitaadiga

Maasikae aeg peaks ammu läbi olema, isegi tavalisi pole enam, metsmaasikatest rääkmata.
Vaarikaid saab juba ja mõned kuivanud kukeseened ka metsas.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 16:43:59 vasta tsitaadiga

Tavaliselt siinkandis alles algab metsmaasikaaeg sel ajal. Selle kuumaga võib küll eeldada, et kui vihma ei tule siis kaua seda nalja ei ole aga seni nad lõhnavad seal metsa vahel tirriteerivalt iga kord, kui mööda sõidan.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 19:12:06 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/93999691/valk-hukkas-parnumaal-seitse-veist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 10:30:52 vasta tsitaadiga

Täna on küll rõlge ilm, juba 31c sooja ja igasugune tuul puudub.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2021 10:38:12 vasta tsitaadiga

Huvitav mitu aastat tagasi oli soojem suvi? icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 10:44:12 vasta tsitaadiga

sellist piina pole varem maamunal old icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 12:17:41 vasta tsitaadiga

Mujal on koguaeg selline ja isegi raha eest sõidetakse soojamaale. Nüüd ainult ulute
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2021 12:28:24 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru. Mina küll sellist suve tahtsingi!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:03:42 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:12:09 vasta tsitaadiga

Puud hakkavad ära kuivama.
Iga sääse kohta on 10 parmu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:52:40 vasta tsitaadiga

Võiks ju leppida, kuid see et kuna mul ei ole veel puhkus, siis ma pean päeval üleval olema selle asemel et olla seda öösel.
Ja siis et maal oled, aga õues aega veeta ei saa, sest seal on parmud. Ainult niipalju et aed joostes ära kasta ja ai-ai-ai raisk samba saatel rebida möödaminnes maast paar umbrohututsakat ja maitsetaimeputsakat, jooksuga tuppa ja seal vaatad, mida said. Metsaminekust ei räägigi. Eile õhtul ujumast tulles jätsin metsarajale keerates korra ratta seisma ja panin jala maha, et võpsist tulvavat maasikalõhna nuhutada. Tundub, et need vaikselt moosistuvad seal kuuma käes... Ühesõnaga, sekundiga olid mul parmud kallal ilma et oleks jõudnud isegi rattalt maha tulla. Et ära kohe mõtlegi isegi vaadata metsa poole, rääkimata sinna sisse minekust.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:59:29 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mujal on koguaeg selline ja isegi raha eest sõidetakse soojamaale. Nüüd ainult ulute

Kui tööd ei pea tegema, siis on täitsa hea. Või kui töö on konditsioneeritud ruumis, siis on ka hea. Teetööline praegu olla ei sooviks. Eriti labidamees. Sureks vist esimesel tunnil.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 14:04:33 vasta tsitaadiga

Teetöölisel ju norm palk. Istud konditud Cat buldooseris või ekskavaatoris ja naudid elu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 14.07.2021 14:10:13 vasta tsitaadiga

Teetöölise amet on väga riskantne - kui liiga palju päikest saad siis tuleb Helme ust näitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 14:11:13 vasta tsitaadiga

teetöölisel on revolver taskus icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2021 14:58:35 vasta tsitaadiga

Midagi moodustub Harjumaa kohal. Paugatus juba oli kuulda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 15:38:08 vasta tsitaadiga

Balti Spooni juures sadas 30min tagasi vihma igatahes, suht korralikult.. aga ainult seal icon_lol.gif
Muidu kuskil podistab jah õrnalt ja pilved on sellised, et äkki tuleb pauguga vihma.. Võiks küll, ei viitsi kasta koguaeg.
Viljakoristus ka käib juba täie hooga, eriti vara.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 15:58:55 vasta tsitaadiga

Oli jah üks vaikne põmm.
Pisut sajab Haapsalust ülespoole. Aga minuni ei paista jõudvat.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 16:29:23 vasta tsitaadiga

Dirhamis kaugelt kostis müristamist, selgest taevast 4-5 minutit tibutas õrnalt ja nüüd päike jälle lõõmab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2021 16:42:41 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94005009/troopiline-ilm-taganeb-tasapisi-jargmisel-nadalal-on-ka-vihmalootust
Isegi kui nüüd lund suve lõpuni sajab on see suvi ikkagi ilma poolest korda läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 16:44:47 vasta tsitaadiga

Pool suve alles ees, lumest natuke vara rääkida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 17:10:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Balti Spooni juures...


See maha ei põlenudki we? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 17:20:49 vasta tsitaadiga

Millal? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 597, 598, 599 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.