Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2021 13:34:37 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Nipi1000 kirjutas:
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti icon_wink.gif


Tuleb lihtsalt uninstall teha. icon_smile.gif
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli. icon_smile.gif
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba. icon_rolleyes.gif


Baby's first RPG?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 22.04.2021 13:43:13 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Nipi1000 kirjutas:
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti icon_wink.gif


Tuleb lihtsalt uninstall teha. icon_smile.gif
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli. icon_smile.gif
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba. icon_rolleyes.gif


Enda jaoks oli pigem 1 shot mäng. Sniperi pealasud tegid lõpus üle 1 milli dami. Tuleb lihtsalt veits mängu süveneda ja erinevaid asju proovida.

Sa võid ju mängu BS nimetada, sest nad tõesti ei teinud seda mida suure suuga lubasid.
Kui vaadata mängu ilma eelarvamusteta, ignoreerida fakti , et mäng oli alguls sisuliselt alpha staatiumis ja võrrelda seda muude RPG-dega mis viimastel aastatel välja on tulnud, siis on mäng korralik. Huvitav segu geniaalsetest ja täiesti p-i läinud asjadest. Enda jaoks on siiani müstika, et nad suutsid 3-4 tasandilse linna talutavalt tööle panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2021 13:51:03 vasta tsitaadiga

lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.04.2021 17:18:05 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik

Põhimissioonidi olidki liiga lihtsalt, mängu keskel ei viitsinud enam igasugu kõrvalpudi tehagi- liiga lihtne.

See on CDPR suurim nõrkus ongi mängu skill leveli ülesehitamine, mitte mingi põõsaste vms pop in.

Samas teen hetkel RDR2 ja selle põhimissioonid on ka liiga lihtsad...

Parim on siiski vist Dragon Age:Origins. Hakkasin mittepopulaarset mitte dmg buildi tegema ning peale 2h pusimist ühe võimatuna tundunud boss fight juures avastasin kogemata kombo, mis tegi võitluse keskmiselt lihtsaks;) Olid ajad kui Bioware oli meister. Tuhka selle open world ja graafikaga, kui mäng lihtsalt igavaks muutub.

Ma tõesti loodan, et järgmise mängu juures keskendub CDPR tähtsamatele asjadele, nagu AI ning skill level. Graafika on neil koguaeg hea olnud ning lugu ka nauditav.
Loodetavasti saavad ka aru, et talenti on juurde vaja, kes lahendused välja mõtleks ning teostatavaks teeks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 22.04.2021 19:28:01 vasta tsitaadiga

Kas te päriselt tahaksite Unreal Tournament tasemel botte, kes ringi tuiskavad ja "aimbotivad"?
3-4 sellist vastast korraga, omaks 99% mängijatest ja kisa oleks taevani.
Ja minu meelest on mängu lõpul OP taseme saavutamine just hea näitaja - muidu on teema, et leveldad, ostad, tuunid
aga suva kollidega ikkagi võimled hullu moodi (teretulemast TES Oblivion levelscaling... monkey.gif ).

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 09:16:02 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
nolifer kirjutas:
lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik

Põhimissioonidi olidki liiga lihtsalt, mängu keskel ei viitsinud enam igasugu kõrvalpudi tehagi- liiga lihtne.

See on CDPR suurim nõrkus ongi mängu skill leveli ülesehitamine, mitte mingi põõsaste vms pop in.

Samas teen hetkel RDR2 ja selle põhimissioonid on ka liiga lihtsad...

Parim on siiski vist Dragon Age:Origins. Hakkasin mittepopulaarset mitte dmg buildi tegema ning peale 2h pusimist ühe võimatuna tundunud boss fight juures avastasin kogemata kombo, mis tegi võitluse keskmiselt lihtsaks;) Olid ajad kui Bioware oli meister. Tuhka selle open world ja graafikaga, kui mäng lihtsalt igavaks muutub.

Ma tõesti loodan, et järgmise mängu juures keskendub CDPR tähtsamatele asjadele, nagu AI ning skill level. Graafika on neil koguaeg hea olnud ning lugu ka nauditav.
Loodetavasti saavad ka aru, et talenti on juurde vaja, kes lahendused välja mõtleks ning teostatavaks teeks...

Selgelt ei ole see sinu mäng ühestki otsast. CDPR mängud on kirjutatud story-põhiselt. Sina aga üritad mikroskoobiga naelu seina taguda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 13:48:58 vasta tsitaadiga

https://www.slashgear.com/cd-projekt-red-saw-little-financial-impact-from-cyberpunk-2077-refunds-23670090/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 14:11:39 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/93222569/kui-palju-rikkus-videomang-cyberpunk-2077-muugiedu-toik-et-see-ilmus-vigasel-kujul
Kuna "2077" oli nii katkine, siis said ostjad peagi võimaluse raha tagasi küsida. Tundub, et inimesed siiski väga ei kasutanud seda võimalust. CD Projecti aruandest selgub, et selliseid kliente oli 215 000 ehk umbes 1,6% koguarvust.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.04.2021 13:36:45 vasta tsitaadiga

wirx, ma vaatasin kellegi videot ja nagu ma aru sain siis see 200k on piir, milleks CDPR raha eraldas. Tegelikku nr ei ole välja käidud mu meelest...
Aga jah ma arvasin ka, et nr on miljonites...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2021 21:28:42 vasta tsitaadiga

Vael, Negatiivne tagasiside ületab alati positiivse kordades. Ise ostsin siis mängu kui päris mitu patchi oli juba ära tulnud, seetõttu ei oska kommenteerida kui bugine alguses oli, samas praeguseks ütleks, et buge on suht sama palju kui suvalisel muul mängul. Olen hunnik mänge ostnud ka day one, RDR2, BF5 ja ei saaks öelda, et täiesti bugivabad, BF5 pigem oli väga bugine. Paar tuttavat on tavalise PS4 peal tagunud ja ütlevad ka, et framerate on lahja, aga muidu pole väga hull.

Ise vaikselt nokitsen ja olen jõudnud 78 tundi mängida nüüd. Bugide tõttu pole siiani küll midagi jäänud tegemata, pigem on aega vähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2021 21:30:56 vasta tsitaadiga

cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2021 21:38:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust.


Nõus. Tundub et Cyberpunk oli ka hoiatus teistele arendajatele ja paljude mängude release date on edasi lükatud kuna ei julgeta half baked rushed mängu välja lasta. PS4/Xbox1 platvormidele ilmselt enam väga palju mänge edaspidi tulema ei hakka ka mis õnneks hea asi, BF 6 rumorite järgi ka aint uusimatel konsoolidel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2021 21:56:54 vasta tsitaadiga

palju neid aaa mänge üldse viimasel ajal tehakse.... days gone playstationy eksklusiiv tuleb varst arvutile välja , aga seal pool aega mängust tangid oma mootorratast
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 10:22:59 vasta tsitaadiga

nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi icon_biggrin.gif

Aga mängude osas ei usu, et PS4 ja Xbox one jäävad täitsa ilma, pigem tuleb lihtsalt paremini madalamad seaded paika saada. PS4 Pro peal oli näha nii Dayz Gone kui ka Last of Us 2 puhul, et annab väga kenasid mänge teha. CP2077 alumine latt lihtsalt on juba nii kõrge.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.04.2021 11:00:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust.


Kas tõesti pea pool 320$ eelarvest läks reklaamibpeale?
Siis pole ime ka, et mäng ootustele ei vasta...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 13:58:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi

Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.04.2021 21:17:48 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi

Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike...
mis kuradi mängust te nüüd räägite???
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2021 15:10:29 vasta tsitaadiga

libe, kommentaar oli selle kohta:
tsitaat:

days gone playstationy eksklusiiv tuleb varst arvutile välja , aga seal pool aega mängust tangid oma mootorratast

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 22:45:09 vasta tsitaadiga

Noh kus siis lubatud dlc-d on?
Mingeid kõlakaid on ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 03:11:51 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi

Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike...

See tankimine tekitas mängus just mõnusat pinevust. Oli ikka päris palju olukordi kus keset pärapõrgut kütus otsa sai ja siis kütuse otsimine oli omamoodi missioon, et uuesti sadulasse saada ja minema sõita. Ega selles maailmas niisama ringi kondamine jalgsi kõige targem tegu olnud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 09:21:48 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Noh kus siis lubatud dlc-d on?
Mingeid kõlakaid on ?

Ammu ju ilmselge et see aasta võid ära unustada.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 10:37:22 vasta tsitaadiga

dlc-dest pole ametlikult suurt midagi teada. aasta alguse roadmapi pilt on vist kõik, mida cdpr öelnud on. seejuures on see juba algsest kevade plaanist edasi lükkunud, kuna patchimisvajadus. kas see kogu ransomware teema tõttu veel edasi lükkus, kes teab.


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 08.06.2021 15:38:29 vasta tsitaadiga

Vahepeal pandi varastatud kraam torrenti ülesse.
Tavamängijatele pole sellest suurt kasu , kui hästi läheb saab tänu sellele mõne parema mod-i.

Skandaali huvilistele peaks üsna huvitav aeg tulema.
Esialgu leiti kinnitust teooriale, et CDprojekt teadis tegelikult üsna hästi mis olukorras mäng oli.
Suht paha uudis kohtu asjade poole pealt.
Huvitav on veel see kui kiirelt CDProjekt youtubist teemaga seotud sisu eemaldab. Sooviks, et nad mänguga ka sama aktiivselt tegeleks.

Uuenduste kohtalt.
Järgmine Patch pidi lähinädalatel tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 15:43:51 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
kui hästi läheb saab tänu sellele mõne parema mod-i.


Mitte ükski modmaker ei hakka puutuma varastatud source code'i või ehitama miskit, mida saab luua ainult sortsu nähes. See on kiirroong kohtusse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2021 15:59:45 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:

Skandaali huvilistele peaks üsna huvitav aeg tulema.
Esialgu leiti kinnitust teooriale, et CDprojekt teadis tegelikult üsna hästi mis olukorras mäng oli.


Arvestades, mis seisus mäng välja tuli (eriti PS4 jaoks) on enam kui kindel, et juhatus oli vägagi teadlik mängu tegelikust seisukorrast.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2021 22:33:44 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-is-returning-to-the-playstation-store-next-week/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 17.06.2021 14:00:01 vasta tsitaadiga

1.23 päts väljas
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 11:43:36 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/you-can-hack-nvidias-dlss-22-into-cyberpunk-2077-today/
Mõni fps siit DLSS 2.2, teine sealt patchid, resizable bar ja 10fpsi tuleb varsti kokku ära.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.06.2021 19:08:41 vasta tsitaadiga

DF katsetab viimast 1.23 pätsi. 30 FPS ikka kättesaamatu PS4 peal... nojah mis sa ikka tahad rx 470 lahjemast gpust... vanaraud on vanaraud.

Ükskord tehti mäng, mis jookseb suht rahuldavalt PC peal ilma DRMta, ja nüüd maailm nutab pea aasta juba.

Palju on näkaseid konsooliporte suurtest mängudest tehtud, millel ei saa klaveril nuppe häälestada, kaamera vaade ja kiirus on hiirel mööda(khm MELE khm), 30 FPS cap peal kuigi PC peal saaks 200FPS vabalt välja pigistada. Ja kui suure kurtmise peale on 30Fps cap kaotatud, siis on stuttering ja frame pace paigast, ning asemel on 60FPS Vsync versioon jne...

Peaks jah vaestele console peasantidele mälestussamba püstitama:p
(PR raha suunamine QA asemel on kahtlane, aga üldises pildis kui palju rämpsu konsooliporte PCle väljastatakse vs 1 CP77 mis ei jookse ideaalselt 3 gen vana HW peal)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2021 20:32:51 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
DF katsetab viimast 1.23 pätsi. 30 FPS ikka kättesaamatu PS4 peal... nojah mis sa ikka tahad rx 470 lahjemast gpust... vanaraud on vanaraud.
pigem mis sa ikka tahad 6-7 atomi klassi tuumast... ps4pro/xb1x prose on juba 30% kiirem.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 12:58:50 vasta tsitaadiga

https://www.dsogaming.com/news/cyberpunk-2077-will-soon-get-its-biggest-update-to-date-with-more-to-come/

mingi suurem uuendus siis varsti
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.07.2021 14:51:31 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
https://www.dsogaming.com/news/cyberpunk-2077-will-soon-get-its-biggest-update-to-date-with-more-to-come/

mingi suurem uuendus siis varsti


Eip

tsitaat:

UPDATE:

CD Projekt RED issued an official statement about this promotional video. As the team noted, this video was for Patch 1.2 (which came out in March 2021).


icon_lol.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 05:06:22 vasta tsitaadiga

Ega siit vist küll enam oodata pole kahjuks midagi. AI, mis oli jummala perses launchi ajal on ikka perses. Mitte midagi pole nagu tehtud välja arvatud mingi paari inimese crashid fixed EHKU.
Vaadates kui kaua läks aega, et NoMansSky vennad midagi tegema hakkasid siis ei oota küll midagi enam, eriti kui NoMansSky ikka täpselt samasugune on lihtsalt 5-6 aastaga lisasid pisikese baasi ehitamise võimaluse ja "city" hubi icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 11:56:37 vasta tsitaadiga

Arvan,et küll nad vaikselt seda mängu parandavad icon_biggrin.gif Mingi 5a pärast tehakse ilmselt complete või enhanced edition
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 14:35:40 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et sellel mängul on veel 2 aastat full developmenti vaja teha, et ta oleks ligilähedanegi sellele mis välja reklaaamiti. Kahtlen sügavalt, et seda tehaskse. Praegu pingutati lihtsalt sellepärast, et mäng PS poodi tagasi saada.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 13.07.2021 11:55:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Vaadates kui kaua läks aega, et NoMansSky vennad midagi tegema hakkasid siis ei oota küll midagi enam, eriti kui NoMansSky ikka täpselt samasugune on lihtsalt 5-6 aastaga lisasid pisikese baasi ehitamise võimaluse ja "city" hubi icon_lol.gif


Täpselt samasugune?

Lisatud VR, Multiplayer, farming, base building, Teleportng, companions (Flying Rideable Creatures), Freighters, extra crafting, Additional Quests & Side Missions, starships, etc.

Läks Kaua aega?

2016
1.00: Initial release (PC, PS4)
1.10: "Foundation Update"
2017
1.20: "Path Finder Update"
1.30: "Atlas Rises"
2018
1.50: "No Man's Sky Next" (XBO)
1.63: "Exocraft Rework"
1.70: "The Abyss"
1.75: "Visions"
2019
2.00: "Beyond" (VR)
2.20: "Synthesis"
2.24: "Bytebeat"
2020
2.30: "Living Ship"
2.40: "Exo Mech"
2.50: "Crossplay"
2.60: "Desolation"
3.00: "Origins"
3.05: "Halloween Update"
3.10: "Next Generation" (PS5, XSX)
2021
3.20: "Companions"
3.30: "Expeditions"
3.40: "Beachhead Expedition"
3.50: "Prisms"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 14:48:37 vasta tsitaadiga

Kes on värskelt (mingi nipiga viitsinud uuesti) läbi mängida PC versiooni. Kas või kui palju muutunud on gameplay osas? Melee endiselt p****s? Vastaste AI?
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 23:16:26 vasta tsitaadiga

https://www.cyberpunk.net/en/news/39092/patch-1-3-list-of-changes
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 00:07:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://www.cyberpunk.net/en/news/39092/patch-1-3-list-of-changes


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 04:42:47 vasta tsitaadiga

link :: Cyberpunk 2077's First DLC Is Cosmetic

tsitaat:
Firstly, the upcoming DLC included in the 1.3 Patch will all be cosmetic. It will include two jackets (one vaguely looks like the red jacket from Akira), a new car, and a new outfit for Johnny Silverhand.

icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 07:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PC-SPECIFIC

Fixed the issue where tutorial tooltips weren't correctly displayed on 8k screens.
Fixed an issue that caused the game to crash if a save thumbnail was corrupted.
Fixed toggling Windowed and Fullscreen modes with the Alt+Enter shortcut.
It's now possible to exit locked scanning overlay by pressing TAB.
Added a more compact PC version of the mouse cursor.

Tõsiselt icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2021 09:27:21 vasta tsitaadiga

Ma ootan veel ennem kui mängima hakkan icon_biggrin.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 10:34:21 vasta tsitaadiga

enne saab vist Witcher 3 "Next-gen" update valmis, kui Cyberpunk mängitavaks muutub. icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 18.08.2021 11:48:06 vasta tsitaadiga

algset koodi enam ei muuda, pole suurt mida teha saakski. paneb imestama, et DLC-st pole haisugi, varsti näib vaat et käega löödud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 11:49:39 vasta tsitaadiga

See DLC on ikka eriline nali icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 11:52:09 vasta tsitaadiga

No ostsin ka eelmine nädal vähe võimsama arvuti et siis ära proovida. Ps4 peal jätsin pooleli kuna ei kannatanud. Ja vigu ikka vingelt täis, poole missiooni pealt kuhugi kinni jääda on tavaline. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 12:12:08 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
enne saab vist Witcher 3 "Next-gen" update valmis, kui Cyberpunk mängitavaks muutub. icon_lol.gif


Mis täpsemalt siis CP'l hetkel viga on? Mäng oli PC peal juba launchipäeval täiesti korras ja sealtmaalt on lisatud ports QoL lisasid ja paigatud siit ja sealt mõnda haruldasemat probleemi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 12:28:32 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
See DLC on ikka eriline nali icon_lol.gif

Kui mälu ei peta, siis Witcher 3 tasuta DLC'd olid ka enamus kosmeetilised...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 14:03:52 vasta tsitaadiga

Hetkel tirib 40GB uuendust alla.
Loodan, et siis lambist ette genereeritavad kummitus tegelased kaovad ära icon_biggrin.gif
Ning random crashid endiselt. Ükspäev crashis 2min peale laadmist, teinepäev sai probleemideta 4h mängitud...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 22:57:50 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Firstly, the upcoming DLC included in the 1.3 Patch will all be cosmetic. It will include two jackets (one vaguely looks like the red jacket from Akira), a new car, and a new outfit for Johnny Silverhand.

icon_confused.gif


Selle jätame mainimata, et paljud tootjad paneks sellele DLC'le kena hinnasildi külge. Vähemalt antakse tasuta nänni, et leevendada milline käkerdis välja lasti. Las töötavad mängu kallal, ehk kunagi saavad ka asja söödavamaks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.