|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.04.2021 13:34:37
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Nipi1000 kirjutas: |
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti  |
Tuleb lihtsalt uninstall teha.
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli.
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba.  |
Baby's first RPG?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
22.04.2021 13:43:13
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Nipi1000 kirjutas: |
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti  |
Tuleb lihtsalt uninstall teha.
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli.
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba.  |
Enda jaoks oli pigem 1 shot mäng. Sniperi pealasud tegid lõpus üle 1 milli dami. Tuleb lihtsalt veits mängu süveneda ja erinevaid asju proovida.
Sa võid ju mängu BS nimetada, sest nad tõesti ei teinud seda mida suure suuga lubasid.
Kui vaadata mängu ilma eelarvamusteta, ignoreerida fakti , et mäng oli alguls sisuliselt alpha staatiumis ja võrrelda seda muude RPG-dega mis viimastel aastatel välja on tulnud, siis on mäng korralik. Huvitav segu geniaalsetest ja täiesti p-i läinud asjadest. Enda jaoks on siiani müstika, et nad suutsid 3-4 tasandilse linna talutavalt tööle panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
22.04.2021 13:51:03
|
|
|
lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
22.04.2021 17:18:05
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik |
Põhimissioonidi olidki liiga lihtsalt, mängu keskel ei viitsinud enam igasugu kõrvalpudi tehagi- liiga lihtne.
See on CDPR suurim nõrkus ongi mängu skill leveli ülesehitamine, mitte mingi põõsaste vms pop in.
Samas teen hetkel RDR2 ja selle põhimissioonid on ka liiga lihtsad...
Parim on siiski vist Dragon Age:Origins. Hakkasin mittepopulaarset mitte dmg buildi tegema ning peale 2h pusimist ühe võimatuna tundunud boss fight juures avastasin kogemata kombo, mis tegi võitluse keskmiselt lihtsaks;) Olid ajad kui Bioware oli meister. Tuhka selle open world ja graafikaga, kui mäng lihtsalt igavaks muutub.
Ma tõesti loodan, et järgmise mängu juures keskendub CDPR tähtsamatele asjadele, nagu AI ning skill level. Graafika on neil koguaeg hea olnud ning lugu ka nauditav.
Loodetavasti saavad ka aru, et talenti on juurde vaja, kes lahendused välja mõtleks ning teostatavaks teeks...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
22.04.2021 19:28:01
|
|
|
Kas te päriselt tahaksite Unreal Tournament tasemel botte, kes ringi tuiskavad ja "aimbotivad"?
3-4 sellist vastast korraga, omaks 99% mängijatest ja kisa oleks taevani.
Ja minu meelest on mängu lõpul OP taseme saavutamine just hea näitaja - muidu on teema, et leveldad, ostad, tuunid
aga suva kollidega ikkagi võimled hullu moodi (teretulemast TES Oblivion levelscaling... ).
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
23.04.2021 09:16:02
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| nolifer kirjutas: |
lvl 50 on ikka ebareaalselt tugev, ise mässasin quickhakkidega ja smart weapons + 1 silenced püstol+ sneak, omasin kõik ära
arasaka smart weapon(explosive rounds) , lihtsalt lenda suvalt peale ja 1 shotti kõik |
Põhimissioonidi olidki liiga lihtsalt, mängu keskel ei viitsinud enam igasugu kõrvalpudi tehagi- liiga lihtne.
See on CDPR suurim nõrkus ongi mängu skill leveli ülesehitamine, mitte mingi põõsaste vms pop in.
Samas teen hetkel RDR2 ja selle põhimissioonid on ka liiga lihtsad...
Parim on siiski vist Dragon Age:Origins. Hakkasin mittepopulaarset mitte dmg buildi tegema ning peale 2h pusimist ühe võimatuna tundunud boss fight juures avastasin kogemata kombo, mis tegi võitluse keskmiselt lihtsaks;) Olid ajad kui Bioware oli meister. Tuhka selle open world ja graafikaga, kui mäng lihtsalt igavaks muutub.
Ma tõesti loodan, et järgmise mängu juures keskendub CDPR tähtsamatele asjadele, nagu AI ning skill level. Graafika on neil koguaeg hea olnud ning lugu ka nauditav.
Loodetavasti saavad ka aru, et talenti on juurde vaja, kes lahendused välja mõtleks ning teostatavaks teeks... |
Selgelt ei ole see sinu mäng ühestki otsast. CDPR mängud on kirjutatud story-põhiselt. Sina aga üritad mikroskoobiga naelu seina taguda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.04.2021 13:36:45
|
|
|
wirx, ma vaatasin kellegi videot ja nagu ma aru sain siis see 200k on piir, milleks CDPR raha eraldas. Tegelikku nr ei ole välja käidud mu meelest...
Aga jah ma arvasin ka, et nr on miljonites...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
24.04.2021 21:28:42
|
|
|
Vael, Negatiivne tagasiside ületab alati positiivse kordades. Ise ostsin siis mängu kui päris mitu patchi oli juba ära tulnud, seetõttu ei oska kommenteerida kui bugine alguses oli, samas praeguseks ütleks, et buge on suht sama palju kui suvalisel muul mängul. Olen hunnik mänge ostnud ka day one, RDR2, BF5 ja ei saaks öelda, et täiesti bugivabad, BF5 pigem oli väga bugine. Paar tuttavat on tavalise PS4 peal tagunud ja ütlevad ka, et framerate on lahja, aga muidu pole väga hull.
Ise vaikselt nokitsen ja olen jõudnud 78 tundi mängida nüüd. Bugide tõttu pole siiani küll midagi jäänud tegemata, pigem on aega vähe
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.04.2021 21:30:56
|
|
|
cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.04.2021 21:38:26
|
|
|
| londiste kirjutas: |
cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust. |
Nõus. Tundub et Cyberpunk oli ka hoiatus teistele arendajatele ja paljude mängude release date on edasi lükatud kuna ei julgeta half baked rushed mängu välja lasta. PS4/Xbox1 platvormidele ilmselt enam väga palju mänge edaspidi tulema ei hakka ka mis õnneks hea asi, BF 6 rumorite järgi ka aint uusimatel konsoolidel.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
24.04.2021 21:56:54
|
|
|
| palju neid aaa mänge üldse viimasel ajal tehakse.... days gone playstationy eksklusiiv tuleb varst arvutile välja , aga seal pool aega mängust tangid oma mootorratast
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
25.04.2021 10:22:59
|
|
|
nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi
Aga mängude osas ei usu, et PS4 ja Xbox one jäävad täitsa ilma, pigem tuleb lihtsalt paremini madalamad seaded paika saada. PS4 Pro peal oli näha nii Dayz Gone kui ka Last of Us 2 puhul, et annab väga kenasid mänge teha. CP2077 alumine latt lihtsalt on juba nii kõrge.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
25.04.2021 11:00:59
|
|
|
| londiste kirjutas: |
cyberpunki tegelik probleem ei ole bugid. selle probleem on:
1. haipi täiega sisse ostmine
2. ps4/xb1 launch, mis oli (ja vähemal määral siiani on) pettumust valmistav võrreldes marketing-ettekujutusega mängust. |
Kas tõesti pea pool 320$ eelarvest läks reklaamibpeale?
Siis pole ime ka, et mäng ootustele ei vasta...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.04.2021 13:58:24
|
|
|
| tsitaat: |
nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi
|
Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.04.2021 21:17:48
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi
|
Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike... |
mis kuradi mängust te nüüd räägite???
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.04.2021 15:10:29
|
|
|
libe, kommentaar oli selle kohta:
| tsitaat: |
days gone playstationy eksklusiiv tuleb varst arvutile välja , aga seal pool aega mängust tangid oma mootorratast
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
15.05.2021 22:45:09
|
|
|
Noh kus siis lubatud dlc-d on?
Mingeid kõlakaid on ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.05.2021 03:11:51
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
nolifer, Olen Selle PS4 Pro peal läbi teinud, ei saaks kurta, et nüüd tankimisega nüüd nii hull oleks asi
|
Täpselt, ainult alguses on natuke probleeme, kuna “stock” paak on väike... |
See tankimine tekitas mängus just mõnusat pinevust. Oli ikka päris palju olukordi kus keset pärapõrgut kütus otsa sai ja siis kütuse otsimine oli omamoodi missioon, et uuesti sadulasse saada ja minema sõita. Ega selles maailmas niisama ringi kondamine jalgsi kõige targem tegu olnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.05.2021 09:21:48
|
|
|
| mcmarta kirjutas: |
Noh kus siis lubatud dlc-d on?
Mingeid kõlakaid on ? |
Ammu ju ilmselge et see aasta võid ära unustada.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.05.2021 10:37:22
|
|
|
dlc-dest pole ametlikult suurt midagi teada. aasta alguse roadmapi pilt on vist kõik, mida cdpr öelnud on. seejuures on see juba algsest kevade plaanist edasi lükkunud, kuna patchimisvajadus. kas see kogu ransomware teema tõttu veel edasi lükkus, kes teab.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
08.06.2021 15:38:29
|
|
|
Vahepeal pandi varastatud kraam torrenti ülesse.
Tavamängijatele pole sellest suurt kasu , kui hästi läheb saab tänu sellele mõne parema mod-i.
Skandaali huvilistele peaks üsna huvitav aeg tulema.
Esialgu leiti kinnitust teooriale, et CDprojekt teadis tegelikult üsna hästi mis olukorras mäng oli.
Suht paha uudis kohtu asjade poole pealt.
Huvitav on veel see kui kiirelt CDProjekt youtubist teemaga seotud sisu eemaldab. Sooviks, et nad mänguga ka sama aktiivselt tegeleks.
Uuenduste kohtalt.
Järgmine Patch pidi lähinädalatel tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.06.2021 15:43:51
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| kui hästi läheb saab tänu sellele mõne parema mod-i. |
Mitte ükski modmaker ei hakka puutuma varastatud source code'i või ehitama miskit, mida saab luua ainult sortsu nähes. See on kiirroong kohtusse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.06.2021 15:59:45
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Skandaali huvilistele peaks üsna huvitav aeg tulema.
Esialgu leiti kinnitust teooriale, et CDprojekt teadis tegelikult üsna hästi mis olukorras mäng oli.
|
Arvestades, mis seisus mäng välja tuli (eriti PS4 jaoks) on enam kui kindel, et juhatus oli vägagi teadlik mängu tegelikust seisukorrast.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
17.06.2021 14:00:01
|
|
|
1.23 päts väljas
Spoiler 
Quests & Open World
Space Oddity
- Fixed an issue where the "Open the package" objective could change location.
Gig: Family Matters
- Fixed an issue where Juliet's car could disappear on sight after completing the quest.
- Fixed a streaming issue in Juliet's house.
- Fixed an issue where it wasn't possible to enter Juliet's house if the player didn't meet either of the Attribute requirements.
The Heist
- Fixed an issue where Jackie could go through glass.
- Fixed an issue preventing some guards from attacking the player.
- Fixed an issue where the "Search the Arasaka officer" objective could remain active after fulfilling it.
- Fixed an issue where the mech didn't spawn in the lobby.
- Fixed an issue where some Arasaka guards could clip through the door.
- Fixed an issue where some guards could spawn on player's sight.
- Fixed an issue where Arasaka officer's body could be unaccessible, making the player unable to loot the shard and blocking progression.
The Nomad
- Removed unnecessary button prompts.
The Hunt
- The news segment in the shard from River will now properly play audio.
The Beast in Me
- Fixed an issue where progression could be blocked if the player left Claire after the Santo Domingo race too early.
Queen of the Highway
- Fixed an issue where the Basilisk could clip through some of the trees.
Down on the Street
- Fixed an issue where there were no quest-related dialogue options when talking to Wakako.
Forward to Death
- Smoke and dust will no longer flicker when riding the Basilisk.
Gig: Goodbye, Night City
- Fixed an issue where progression could get blocked after rescuing Bruce if the player called Delamain.
Path of Glory
- Fixed an issue where V could get stuck in the AV if they stood at the landing spot before it arrived.
Gig: No Fixers
- Fixed an issue where it wasn't possible to open the door to Dakota's garage at the end of the quest.
- Fixed an issue where Iris could teleport instead of walking.
Gig: Getting Warmer...
- Fixed an issue where fixer's car could drive straight through the intersection instead of turning right.
- Fixed an issue where the prompt to use the coolant on 8ug8ear could still be selected while plugging her out, which could break the animation.
- Fixed an issue where it wasn't possible to pick up 8ug8ear.
- Fixed an issue where NPCs could spawn underground, blocking progression.
Gig: Many Ways to Skin a Cat
- Fixed an issue where notifications from Regina regarding this gig could appear during The Heist.
- Fixed an issue where it was possible to connect to the computer after failing the quest by destroying the van, which resulted in player getting stuck.
- Fixed an issue where progression could get stuck on the "Go to the Revere Courier Servies facilities" objective.
Cyberpsycho Sighting: Where the Bodies Hit the Floor
- Fixed an issue where after collecting the information the next objective to send it to Regina wouldn't appear.
Cyberpsycho Sighting: On Deaf Ears
- Fixed an issue where after collecting the information the next objective to send it to Regina wouldn't appear.
I Fought the Law
- Fixed an issue where River wouldn't be present at the meeting spot before entering Red Queen's Race.
Gameplay
Fixed an issue where after killing a NPC and stealing their car, their body could get stuck in the car.
Adam Smasher will no longer receive damage during animations between his attack phases.
Fixed an issue where dropping a NPC's body caused too much destruction.
Cataresist cyberware should now work properly.
Visual
Fixed Johnny's spectral appearance in various quests.
Fixed various issues related to clipping in NPCs' clothes.
Fixed appearance of rocks in the Badlands.
The Pickup
- Fixed an issue where one of the Maelstromers was T-posing.
Stability and performance
Numerous crash fixes in animations, UI, scene, physics and gameplay systems.
Memory optimizations and memory management improvements in various systems (reducing the number of crashes).
Various console CPU optimizations.
Memory and I/O improvement leading to fewer instances of NPCs with identical appearances spawning in the same area, and to improved streaming.
PC-specific
Fixed an issue where it wasn't possible to click the upgrade button while playing with 1280x720 resolution.
Fixed an issue where toggling the Windowed and Fullscreen modes with Alt+Enter made the game appear unresponsive.
[Steam] Changing language settings to default will now set it to the language of the Steam client.
A popup message asking to verify integrity of game data will now be displayed when incomplete or corrupted game data is detected.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
25.06.2021 19:08:41
|
|
|
DF katsetab viimast 1.23 pätsi. 30 FPS ikka kättesaamatu PS4 peal... nojah mis sa ikka tahad rx 470 lahjemast gpust... vanaraud on vanaraud.
Ükskord tehti mäng, mis jookseb suht rahuldavalt PC peal ilma DRMta, ja nüüd maailm nutab pea aasta juba.
Palju on näkaseid konsooliporte suurtest mängudest tehtud, millel ei saa klaveril nuppe häälestada, kaamera vaade ja kiirus on hiirel mööda(khm MELE khm), 30 FPS cap peal kuigi PC peal saaks 200FPS vabalt välja pigistada. Ja kui suure kurtmise peale on 30Fps cap kaotatud, siis on stuttering ja frame pace paigast, ning asemel on 60FPS Vsync versioon jne...
Peaks jah vaestele console peasantidele mälestussamba püstitama:p
(PR raha suunamine QA asemel on kahtlane, aga üldises pildis kui palju rämpsu konsooliporte PCle väljastatakse vs 1 CP77 mis ei jookse ideaalselt 3 gen vana HW peal)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.06.2021 20:32:51
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| DF katsetab viimast 1.23 pätsi. 30 FPS ikka kättesaamatu PS4 peal... nojah mis sa ikka tahad rx 470 lahjemast gpust... vanaraud on vanaraud. |
pigem mis sa ikka tahad 6-7 atomi klassi tuumast... ps4pro/xb1x prose on juba 30% kiirem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.07.2021 14:51:31
|
|
|
Eip
| tsitaat: |
UPDATE:
CD Projekt RED issued an official statement about this promotional video. As the team noted, this video was for Patch 1.2 (which came out in March 2021). |
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.07.2021 05:06:22
|
|
|
Ega siit vist küll enam oodata pole kahjuks midagi. AI, mis oli jummala perses launchi ajal on ikka perses. Mitte midagi pole nagu tehtud välja arvatud mingi paari inimese crashid fixed EHKU.
Vaadates kui kaua läks aega, et NoMansSky vennad midagi tegema hakkasid siis ei oota küll midagi enam, eriti kui NoMansSky ikka täpselt samasugune on lihtsalt 5-6 aastaga lisasid pisikese baasi ehitamise võimaluse ja "city" hubi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.07.2021 11:56:37
|
|
|
Arvan,et küll nad vaikselt seda mängu parandavad Mingi 5a pärast tehakse ilmselt complete või enhanced edition
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
10.07.2021 14:35:40
|
|
|
| Ma arvan, et sellel mängul on veel 2 aastat full developmenti vaja teha, et ta oleks ligilähedanegi sellele mis välja reklaaamiti. Kahtlen sügavalt, et seda tehaskse. Praegu pingutati lihtsalt sellepärast, et mäng PS poodi tagasi saada.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
13.07.2021 11:55:16
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Vaadates kui kaua läks aega, et NoMansSky vennad midagi tegema hakkasid siis ei oota küll midagi enam, eriti kui NoMansSky ikka täpselt samasugune on lihtsalt 5-6 aastaga lisasid pisikese baasi ehitamise võimaluse ja "city" hubi  |
Täpselt samasugune?
Lisatud VR, Multiplayer, farming, base building, Teleportng, companions (Flying Rideable Creatures), Freighters, extra crafting, Additional Quests & Side Missions, starships, etc.
Läks Kaua aega?
2016
1.00: Initial release (PC, PS4)
1.10: "Foundation Update"
2017
1.20: "Path Finder Update"
1.30: "Atlas Rises"
2018
1.50: "No Man's Sky Next" (XBO)
1.63: "Exocraft Rework"
1.70: "The Abyss"
1.75: "Visions"
2019
2.00: "Beyond" (VR)
2.20: "Synthesis"
2.24: "Bytebeat"
2020
2.30: "Living Ship"
2.40: "Exo Mech"
2.50: "Crossplay"
2.60: "Desolation"
3.00: "Origins"
3.05: "Halloween Update"
3.10: "Next Generation" (PS5, XSX)
2021
3.20: "Companions"
3.30: "Expeditions"
3.40: "Beachhead Expedition"
3.50: "Prisms"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
13.07.2021 14:48:37
|
|
|
Kes on värskelt (mingi nipiga viitsinud uuesti) läbi mängida PC versiooni. Kas või kui palju muutunud on gameplay osas? Melee endiselt p****s? Vastaste AI?
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.08.2021 00:07:43
|
|
|
Spoiler 
| tsitaat: |
| It's no longer possible to save the game during the sex scene with Judy. |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
18.08.2021 04:42:47
|
|
|
link :: Cyberpunk 2077's First DLC Is Cosmetic
| tsitaat: |
| Firstly, the upcoming DLC included in the 1.3 Patch will all be cosmetic. It will include two jackets (one vaguely looks like the red jacket from Akira), a new car, and a new outfit for Johnny Silverhand. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.08.2021 07:06:38
|
|
|
| tsitaat: |
PC-SPECIFIC
Fixed the issue where tutorial tooltips weren't correctly displayed on 8k screens.
Fixed an issue that caused the game to crash if a save thumbnail was corrupted.
Fixed toggling Windowed and Fullscreen modes with the Alt+Enter shortcut.
It's now possible to exit locked scanning overlay by pressing TAB.
Added a more compact PC version of the mouse cursor. |
Tõsiselt
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
18.08.2021 10:34:21
|
|
|
enne saab vist Witcher 3 "Next-gen" update valmis, kui Cyberpunk mängitavaks muutub.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
18.08.2021 11:48:06
|
|
|
| algset koodi enam ei muuda, pole suurt mida teha saakski. paneb imestama, et DLC-st pole haisugi, varsti näib vaat et käega löödud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
18.08.2021 11:49:39
|
|
|
See DLC on ikka eriline nali
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.08.2021 11:52:09
|
|
|
No ostsin ka eelmine nädal vähe võimsama arvuti et siis ära proovida. Ps4 peal jätsin pooleli kuna ei kannatanud. Ja vigu ikka vingelt täis, poole missiooni pealt kuhugi kinni jääda on tavaline.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.08.2021 12:12:08
|
|
|
| labidas kirjutas: |
enne saab vist Witcher 3 "Next-gen" update valmis, kui Cyberpunk mängitavaks muutub.  |
Mis täpsemalt siis CP'l hetkel viga on? Mäng oli PC peal juba launchipäeval täiesti korras ja sealtmaalt on lisatud ports QoL lisasid ja paigatud siit ja sealt mõnda haruldasemat probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.08.2021 12:28:32
|
|
|
| wirx kirjutas: |
See DLC on ikka eriline nali  |
Kui mälu ei peta, siis Witcher 3 tasuta DLC'd olid ka enamus kosmeetilised...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.08.2021 14:03:52
|
|
|
Hetkel tirib 40GB uuendust alla.
Loodan, et siis lambist ette genereeritavad kummitus tegelased kaovad ära
Ning random crashid endiselt. Ükspäev crashis 2min peale laadmist, teinepäev sai probleemideta 4h mängitud...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.08.2021 22:57:50
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| tsitaat: |
| Firstly, the upcoming DLC included in the 1.3 Patch will all be cosmetic. It will include two jackets (one vaguely looks like the red jacket from Akira), a new car, and a new outfit for Johnny Silverhand. |
 |
Selle jätame mainimata, et paljud tootjad paneks sellele DLC'le kena hinnasildi külge. Vähemalt antakse tasuta nänni, et leevendada milline käkerdis välja lasti. Las töötavad mängu kallal, ehk kunagi saavad ka asja söödavamaks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|