Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 807, 808, 809 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 10:34:32 vasta tsitaadiga

Norra. Joodikute elu ikka raske. Kuu aega tagas tellis sõber kolmandale isikule viina. Sünnipäev noh. Panin siis liitrise absoluudi trepi alla. Sünnipäev möödas, kuu möödas, viin ikka trepi all icon_lol.gif Unustas icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 10:44:09 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Ja Budweiser on hea õlu. Aga ma ei ütleks, et ta nüüd nii äratuntavalt teistest eristuks.

Pole seni mahedama maitsega õlut leidnud
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2021 13:28:54 vasta tsitaadiga

Õlle maha jahutada, maitsevad kõik heledad õlled Premiumist Urquellini ühtemoodi icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 13:44:57 vasta tsitaadiga

See on ainult siis nii, kui su maitsemeeled on kangete jookide tõttu aastate jooksul tuhmimaks muutunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 18:28:24 vasta tsitaadiga

ma mats võtsin tuborgi veel täna õhtuks... icon_redface.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 18:37:44 vasta tsitaadiga

Ja homme lähed jääknähtudega rooli?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:21:05 vasta tsitaadiga

Mis pekk selle https://www.teliatv.ee/ on?
Kuulen ainult vasakust kõrvast, mono heli?
Olen ainuke kes nii kuuleb?
Ei ole varem kasutanud ja nüüd jalkat vaja vaadata icon_biggrin.gif
Pingu Firefox kasutusel.

Mingi Telia bs?

Playeri kodukal töötab hästi:
https://www.theoplayer.com/ll-hls-test-page
valides SynaMedia näeb BBC steami LIVE jalkat icon_lol.gif


viimati muutis ykshuntka 11.07.2021 22:32:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:30:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja homme lähed jääknähtudega rooli?


1 ja rattaga 2km sõitu...veab vist välja icon_razz1.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:53:52 vasta tsitaadiga

ykshuntka, otse.err.ee vaata jalkat
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 23:02:28 vasta tsitaadiga

no see peksis segast ja magasin värava maha rsk
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 23:06:44 vasta tsitaadiga

ma ka nägin slideshowed väravast err pärast
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 14:22:23 vasta tsitaadiga

Kahe samasuguse, (kokku) alla 70€ maksva eseme korral, vist hulgiteemat tegema ei pea? icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 14:27:55 vasta tsitaadiga

Peab ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 15:50:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Peab ikka icon_lol.gif


icon_neutral.gif icon_cry.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 16:06:11 vasta tsitaadiga

Poh, katseta, lendab raudselt selgituseta kasti kuna koma oli vales kohas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 16:39:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Poh, katseta, lendab raudselt selgituseta kasti kuna koma oli vales kohas


Mulle meeldib su optimism... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 17:52:22 vasta tsitaadiga

Miks on lepatriinud karjakaupa rannas veepiiril?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 12.07.2021 18:07:28 vasta tsitaadiga

Kellelgi Maxima XX on lähedal ja vajadus poest läbi astuda? Täna on viimane alepäev Stalwart akutööriistadele. Sain ise aku koos laadijaga ja multitööriista, kuid akutikksaag (15 eurot) ja ketaslõikur (23 midagi vist) on läbi müüdud. Maksaks pakiautomaadi ja väikse vaevatasu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:11:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kahe samasuguse, (kokku) alla 70€ maksva eseme korral, vist hulgiteemat tegema ei pea? icon_rolleyes.gif

Ei pea kui OK hinnad kirjas ja kokku alla 70€


viimati muutis rewer 12.07.2021 18:13:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:12:38 vasta tsitaadiga

Vilde tee maxima XX on mul põmst 5 minutit jalutada, aga ei mäleta küll et seal kunagi tööriistu näinud oleks. Pigem toidukaup ja esmatarbekaubad pluss näpuotsaga muud pudi-padi ka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:20:02 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Etz kirjutas:
Kahe samasuguse, (kokku) alla 70€ maksva eseme korral, vist hulgiteemat tegema ei pea? icon_rolleyes.gif

Ei pea kui OK hinnad kirjas ja kokku alla 70€


Nojah, las ta olla siis...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:35:35 vasta tsitaadiga

Mis seal lõunaka jazzis 2 pesukohaga juhtunud on? icon_eek.gif Pole katustki enam...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 18:59:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Poh, katseta, lendab raudselt selgituseta kasti kuna koma oli vales kohas


Mulle meeldib su optimism... icon_lol.gif


Nii paraku on. Pane ostasse või okidokisse.

rewer kirjutas:
Etz kirjutas:
Kahe samasuguse, (kokku) alla 70€ maksva eseme korral, vist hulgiteemat tegema ei pea? icon_rolleyes.gif

Ei pea kui OK hinnad kirjas ja kokku alla 70€


tsitaat:
b) Kui müüdavate esemete seas on mitu sarnase funktsionaalsusega eset ja kõigi esemete summaarne müügihind (OK hind) ületab 70 EUR, peab tegema vastava kogusega hulgiteema.


Mäletasin valesti, kui kokku alla 70€ siis ei pea hulgiteemat tegema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:51:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis seal lõunaka jazzis 2 pesukohaga juhtunud on? icon_eek.gif Pole katustki enam...

see pask lammutatakse maha, kogu Jazz, hoone ka
küsiti mult ka pakkumist, aga ei viitsi icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 22:47:07 vasta tsitaadiga

Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 22:55:00 vasta tsitaadiga

Teevad uue. Linnamäe tee Mündipesula lammutati kah eelmisel aastal maha ja sel aastal juba uhkem kuut püsti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 22:56:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif

Halloo, nagu Tartus jõge ei oleks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:00:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif

Halloo, nagu Tartus jõge ei oleks? icon_rolleyes.gif

Jões-järves ei tohi tegelikult autot pesta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:12:27 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Winterwind kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif

Halloo, nagu Tartus jõge ei oleks? icon_rolleyes.gif

Jões-järves ei tohi tegelikult autot pesta.

Tegelt ka? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:13:52 vasta tsitaadiga

Ok kolitakse asukoht ümber, 100m kuhugi poole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.07.2021 23:14:13 vasta tsitaadiga

Võtad ämbri ja rätiku kaasa ja solberdad kaugemal siis. Ei erine sellest nutipesula värgist väga
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:24:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SSD kirjutas:
Winterwind kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif

Halloo, nagu Tartus jõge ei oleks? icon_rolleyes.gif

Jões-järves ei tohi tegelikult autot pesta.

Tegelt ka? icon_eek.gif

Jah, sa ei teagi või?
Ja isegi kortermaja parklas ei tohi autot pesta.
Ja kuskilt, läbi udu, meenub et isegi eramaja hoovis ei tohi autot pesta.
Küllap see pesulate lobitöö tulemus. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 05:57:56 vasta tsitaadiga

Kemikaale lased maasse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 07:08:36 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kellelgi Maxima XX on lähedal ja vajadus poest läbi astuda? Täna on viimane alepäev Stalwart akutööriistadele. Sain ise aku koos laadijaga ja multitööriista, kuid akutikksaag (15 eurot) ja ketaslõikur (23 midagi vist) on läbi müüdud. Maksaks pakiautomaadi ja väikse vaevatasu.

Kliendilehes ainult mingi sabaga relakas ja tikksaag.

https://www.maxima.ee/nadalaleht/xxx

Mis (eeldatavalt 2Ah) aku ja laadija eest küsiti?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.07.2021 07:39:57 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Betamax kirjutas:
SSD kirjutas:
Winterwind kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ee krt kus siis autot pesta saab? Rohkem selvekaid neil ju tartus pole icon_rolleyes.gif

Halloo, nagu Tartus jõge ei oleks? icon_rolleyes.gif

Jões-järves ei tohi tegelikult autot pesta.

Tegelt ka? icon_eek.gif

Jah, sa ei teagi või?
Ja isegi kortermaja parklas ei tohi autot pesta.
Ja kuskilt, läbi udu, meenub et isegi eramaja hoovis ei tohi autot pesta.
Küllap see pesulate lobitöö tulemus. icon_confused.gif

Ja siis tuleb Upsteami mees ja laseb kõik kanalisatsiooni.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 07:44:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ok kolitakse asukoht ümber, 100m kuhugi poole

Viljandi ringi poole paarkümmend meetrit icon_lol.gif
Uus karp juba püsti icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 13.07.2021 08:54:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kliendilehes ainult mingi sabaga relakas ja tikksaag.

Mis (eeldatavalt 2Ah) aku ja laadija eest küsiti?

See juba uus nädalaleht.

4 Ah aku eest maksin vist 24 (kahe Ah-ne paar eurot odavam) ja laadija oli 8 sentidega.

Algselt oli soodukas 10 eurot kõrgemate hindadega. Keegi ei ostnud, tehti hindadelt veel alla. Olid nii relakad, tikksaed, akutrellid, mutrikeerajad kui ketassaed alusel olemas. Siis ostsin vaid multitööriista, aku ja laadija ning kui järgmisel korral, kui käisin, tahtsin ka relaka ja tikksae osta, olid need juba otsas. Vaid hunnik akusid, laadijaid ja paar multitööriista alles.

Odavad küll, aga kvaliteet ei ole nn hiinakas. Eks kui mujal poodides kallimalt need müügis, tuleb ära osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 09:00:01 vasta tsitaadiga

Hea teada.
Tegelt võiks oma ryobi kollektsiooni tikksae otsida. Tiiger, relekas ja ketassaag on olemas kois lööktrelliga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 13.07.2021 11:47:46 vasta tsitaadiga

Mis asi see peaks olema?
https://www.flightradar24.com/EOSC001/2862f734
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 11:49:56 vasta tsitaadiga

Pentagramm
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 12:15:11 vasta tsitaadiga

Kaua see kuradi kuumus veel ometi kestab? Võimatu elada😣 30 kraadi hetkel väljas
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 12:16:19 vasta tsitaadiga

Mõnus. Hea, et puhkuse kuu lõpus võtsin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 12:43:22 vasta tsitaadiga

Mulle küll see 30C meeldib, ongi suve moodi suvi. Hea talvel meenutada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 12:59:14 vasta tsitaadiga

Paksudel seljad soolarante täis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 14:28:55 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Mulle küll see 30C meeldib, ongi suve moodi suvi. Hea talvel meenutada.


Füüsilise töö jaoks on seda palju, koduaias alasti olles jah ok.

@soldout miks ainult paksudel? Ma teen õues tööd pika pluusiga ja juba lõunaks on pluus soolane.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 14:43:17 vasta tsitaadiga

Siin fotograafia huvilisi ka on?
Kuskohast valgusetundlikku fotoemulsiooni saab? Mingi koha leidsin Eestis, aga pakub 1L. Mul oleks esialgu 100-200ml vaja icon_neutral.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 13.07.2021 14:58:49 vasta tsitaadiga

Küsi Facebooki fotogruppidest. Kellelgi ikka vedeleb ehk üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 14:59:09 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
oliver. kirjutas:
Mulle küll see 30C meeldib, ongi suve moodi suvi. Hea talvel meenutada.


Füüsilise töö jaoks on seda palju, koduaias alasti olles jah ok.

@soldout miks ainult paksudel? Ma teen õues tööd pika pluusiga ja juba lõunaks on pluus soolane.


Nägin täna paks onu tuli autost ja selg läbimärg, ei tea miks ta ventistet ei eelista kui selline probleem on

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 15:05:43 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
oliver. kirjutas:
Mulle küll see 30C meeldib, ongi suve moodi suvi. Hea talvel meenutada.


Füüsilise töö jaoks on seda palju, koduaias alasti olles jah ok.


Nalja teed või? Sellise parmupopulatsiooni juures nagu seal praegu valitseb saab aias ainult tuukriülikonnas olla.
Pidin sealt juba kella 9 paiku põgenema tubastesse oludesse ja sain sealjuures ikkagi juba turja pealt närida
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.07.2021 15:11:45 vasta tsitaadiga

Mis parmuduest räägite? Taarapunkti kõrval elad?
Mul küll neid niipalju pole, eile käisin metsas velotamas ka, 0 parmu
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 807, 808, 809 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.