Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 13:53:28 vasta tsitaadiga

Midagi ei juhtunud ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.07.2021 13:57:43 vasta tsitaadiga

Seal juhtub pidevalt selliste oinaste pärast avariisid...
Kui sealt suunast juba vilkuva kollasega minna, jõuad tihti alles siis ülekäiguraja juurde kui jalakäijatel juba roheline põleb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.07.2021 14:45:03 vasta tsitaadiga

Seal teised jobud ise teevad valesti ju, sõidavad ristmikule veendumata et see vaba
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 14:46:23 vasta tsitaadiga

See on ikka täitsa tragikoomiline, kuidas Tartus lõunaka ringil hetkel liigeldakse, no üldse ei saada aru, et ringil on jätkuvalt kaks sõidurada icon_lol.gif

viimati muutis sakinaga 11.07.2021 14:50:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.07.2021 14:49:55 vasta tsitaadiga

kitsas ja õudne ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.07.2021 15:45:59 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
See on ikka täitsa tragikoomiline, kuidas Tartus lõunaka ringil hetkel liigeldakse, no üldse ei saada aru, et ringil on jätkuvalt kaks sõidurada icon_lol.gif


Viimati sealt läbi sõites oli kohalik kundeistmel. Võttis käepidemest ja toolist kinni kui ma pealinlasena seda ringi läbisin.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 15:48:15 vasta tsitaadiga

Lõuntsi ring on mõnus jah hetkel.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 18:34:25 vasta tsitaadiga

Kui jooned tekkisid, läks selgemaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 18:46:11 vasta tsitaadiga

Kui nüüd jooned ja märgid kokku ka läheksid, see omaette ooper seal icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 18:47:15 vasta tsitaadiga

Sain ühe jumala käest pahandada.. Parkisin auto parkla nurka, teistest eemale, tagasi auto juurde tulles tuli jumal ligi ja küsis, et miks ma sinna parkisin, et tema tahab sinna ise parkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.07.2021 18:52:34 vasta tsitaadiga

Jube inimene oled...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 11.07.2021 19:01:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
phpBB [media]

Miks avaldamiseks luba ei küsinud? icon_evil.gif
Saadan Sarve sulle külla.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 19:08:32 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
See on ikka täitsa tragikoomiline, kuidas Tartus lõunaka ringil hetkel liigeldakse, no üldse ei saada aru, et ringil on jätkuvalt kaks sõidurada icon_lol.gif

Ega ei olegi aru saada. Varasemast kahest ei ole enam triipugi icon_lol.gif

salatoimik on üks HDvurle 35 tellijat icon_lol.gif


viimati muutis ykshuntka 11.07.2021 19:08:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 19:08:37 vasta tsitaadiga

Pannud siis privaatseks icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:20:48 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kui nüüd jooned ja märgid kokku ka läheksid, see omaette ooper seal icon_lol.gif

Ma sain seal mingilt maasturimimmilt tuutu, kui kollaste joonte järgi sõitsin viimati.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:53:40 vasta tsitaadiga

Mul õnneks s500 ja keegi ei julge tuutu lasta icon_cool.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 21:20:57 vasta tsitaadiga

Ma laseks. Mul pohh. Sõida või vana Ereliukasega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 21:24:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul õnneks s500 ja keegi ei julge tuutu lasta

unistamine on tasuta. need seadused, kus mertsavets esimesena sõidab, kehtivad kuskil teisel pool peipsi järve.
täna 1 g klassimees arvas ka , et tal on kõige kiirem kuubik mis 115 ga sõidab.. eksis.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 21:50:04 vasta tsitaadiga

Kust tead mis ta arvas?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:00:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kui nüüd jooned ja märgid kokku ka läheksid, see omaette ooper seal icon_lol.gif

Ma sain seal mingilt maasturimimmilt tuutu, kui kollaste joonte järgi sõitsin viimati.
No kui tema sõitis märkide järgi, siis õigus tal icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:15:09 vasta tsitaadiga

Tartus on mingi teine liiklusseadus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:24:29 vasta tsitaadiga

Märk lööb joone thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 22:37:51 vasta tsitaadiga

Märk lööb joone.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.07.2021 22:49:58 vasta tsitaadiga

Ja enne Tartu mehed naersid kui Tallinna omad Väos ridu ei tundnud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 23:16:15 vasta tsitaadiga

Hmm, aga mis mõte sellel kollasel joonel siis on? Vanad märgid, mitte ajutised, aga sõidurajad kollaselt märgitud.
Teie loogika järgi siis Lenska maanteel ei kehti ka kollane keskjoon?
tsitaat:
LS § 14. Liikluskord
(4) Ajutise (kollast värvi) ja alalise teekattemärgise nõuete vastuolu korral tuleb juhinduda ajutise teekattemärgise nõudest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 00:04:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Hmm, aga mis mõte sellel kollasel joonel siis on? Vanad märgid, mitte ajutised, aga sõidurajad kollaselt märgitud.
Teie loogika järgi siis Lenska maanteel ei kehti ka kollane keskjoon?
tsitaat:
LS § 14. Liikluskord
(4) Ajutise (kollast värvi) ja alalise teekattemärgise nõuete vastuolu korral tuleb juhinduda ajutise teekattemärgise nõudest.

See punkt räägib teekattemärgistest, märk ikkagi kõvem kui jooned minuteada.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 00:12:17 vasta tsitaadiga

No aga oligi kaks sõidurada kollaste joontega. Tulin Tallinna poolt ja esimesest välja, seega paremal rajal. Mingi tädi tuli kõrvalrajalt ja tahtis külje pealt sisse tulla.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 01:02:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
No aga oligi kaks sõidurada kollaste joontega. Tulin Tallinna poolt ja esimesest välja, seega paremal rajal. Mingi tädi tuli kõrvalrajalt ja tahtis külje pealt sisse tulla.
Seda juhtus seal ka varem.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 08:03:54 vasta tsitaadiga

Bilikud ei oska sõita ka siis kuijooned märgid ja asjad on. 1 mersumees kuskil just ütles, et" minemnnimersu, keehgituutueijulge lasta.."tibi ilmselt samasugusest mnnist lastud.. tema on ringil, läheb pooleks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 08:49:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Mersu on must ka muideks.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 09:35:58 vasta tsitaadiga

Ls is polnud neile * ga klauskeid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 10:32:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Bilikud ei oska sõita ka siis kuijooned märgid ja asjad on. 1 mersumees kuskil just ütles, et" minemnnimersu, keehgituutueijulge lasta.."tibi ilmselt samasugusest mnnist lastud.. tema on ringil, läheb pooleks.


Nagu vuntsidega mees poe taga. Jäta parem kappi need emmimõtted thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 11:01:18 vasta tsitaadiga

Soome sai täna öösel kahe mootorratta kokkupõrkes surma 3 inimest
https://yle.fi/uutiset/3-12017527
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.07.2021 20:49:07 vasta tsitaadiga

Rikkusin täna vist ühel Viljandis ARKi eksami ära icon_lol.gif

Tulin kaubikuga Tartu poolt ja seal enne mäge veereb eksamiauto tuimalt ristmikule ette lihtsalt (punase noolega). Annan tuutu ja vaesel eksamiautol surutakse pidurid blokki. Sinna nad minust keset ristmikku arutama jäid. Peab ikka suht pime olema, et seal suurt kaubikut maha magada...
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegelikult ma juba aimasin, et mingi olukord tekib kuna eksamiauto muudkui veeres vaikselt ristmiku suunas ja ei paistnudki pidurdavat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:01:23 vasta tsitaadiga

Indrek67 kirjutas:
udumees kirjutas:
Just minut tagasi häiris, et mingid jobud kellel pisiperet pole pargivad need laiad perekohad täis. Mitte üks polnud tühi. Peab beebiga parkla kaugemast nurgast poodi ukerdama.


Ei tasu end sellistest pisiasjadest nagu parklates valitsev kultuuritus end häirida lasta, pigem positiivselt, parkla tagumises nurgas tõenäosus väiksem, et mõni lammas auto ära mõlgiks ja sammulugejale lisasamme saada tuleb ju tervisele ka kasuks.


Alati ei võta vankrit ja beebit teisest parkla nurgast tassida ei olegi nii lihtne. Eriti kui naine üksi.
Pealegi just beebiga vaja uksed väga lahti lükata ja seega võib beebikohal parkija mõlgi saada just kõtvalautolt.
Täna IKEA ees sama jama. U 80% kes perekohale auto panevad ei oma autos peret.
Kuna statistika järgi peaks ka siin selliseid olema, siis järsku need tüübid oskavad siin oma käitumist lahti seletada?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:18:00 vasta tsitaadiga

Niikaua sõidab mööda kuniks satub sellise otsa kes enam paremale ei tõmba, et vaene bemmimees ära mahuks
https://www.delfi.ee/artikkel/93988625/video-vaga-napp-paasemine-must-bmw-pani-maanteel-moodasoitu-tehes-ohtu-mitmete-inimeste-elud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:43:36 vasta tsitaadiga

Suuremad lambad seal kolonnis. Jumala normaalne möödasõit, mõõdukal kiirusel mitte ei lenda, tuleb keegi vastu siis aegsasti annab märku et reastuda teiste vahele ja siis mingi kadekops kes vist ei adu kui suur osa on ka temal ohu tekitamisel.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:45:10 vasta tsitaadiga

pikivahe polnud ilmselt juba selle auto taga kust filmiti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 21:55:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Niikaua sõidab mööda kuniks satub sellise otsa kes enam paremale ei tõmba, et vaene bemmimees ära mahuks
https://www.delfi.ee/artikkel/93988625/video-vaga-napp-paasemine-must-bmw-pani-maanteel-moodasoitu-tehes-ohtu-mitmete-inimeste-elud


Tihti sellised möödasõitjad vabandavad ennast sellega, et eessõitja on süüdi kuna venis või ei hoidnud pikivahet.
Samas pole mingit vahet, mida teised teevad, sina möödasõitjana pead tagama, et möödasõit oleks ohutu või ära sõida mööda.

Edit: Näe elukaz juba vabandab. Oli ju näha et ees väikesed pikivahed, ära siis mine mööda kui pole kindel, et vahele mahud.
Saamatuboled kui ette ei näe selliseid asju.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 22:02:01 vasta tsitaadiga

Võta vabandusena kui tahad, siin on kaks rikkumist koos pole mõtet kõike bemmi kaela ajada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 22:19:51 vasta tsitaadiga

See eessõitja oli ilmselgelt n00b ja alles lvl-1 autojuht icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.07.2021 22:53:36 vasta tsitaadiga

tahaks ka videot näha... tra see telhvi on mingi täiega v1ttus leht ju. pool elu ootad, et üldse laadimisrõngas keerlema hakkaks. thumbs_down.gif

okei, lõpuks ikka tuli.

no seal need "jõuan reageerida küll" vennad ju täis debiilikud. kui üks bemm sitta keerab, siis ülejäänd seltskonnal on samamoodi õigus sitta edasi keerata ikka lõpuni välja. kopp.gif suund ammu sees, aga ei... "minu on õigus eesmisel perses kinni sõida sest mul on oopeli maastur" isegi peale esimest "peaaegu pauku" ei antud bemmile võimalust kuskile reastuda, mis teisest katsest sealt juttu on???

elukazel täiesti õigus ju.

88 vs 90 10km peale 9 sekundit... okei, väga äge oleks kui see 88 siis sõidaks ka 88ga, mitte ei õõtsu 60 ja 95 vahet.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.07.2021 23:10:54 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:


Tihti sellised möödasõitjad vabandavad ennast sellega, et eessõitja on süüdi kuna venis või ei hoidnud pikivahet.
Samas pole mingit vahet, mida teised teevad, sina möödasõitjana pead tagama, et möödasõit oleks ohutu või ära sõida mööda.

Edit: Näe elukaz juba vabandab. Oli ju näha et ees väikesed pikivahed, ära siis mine mööda kui pole kindel, et vahele mahud.
Saamatuboled kui ette ei näe selliseid asju.


Miks heidid? Kas sina oled üks pikivahe kokkusurujatest kui keegi mööda sõidab?

§ 53. Juhtide vastastikused kohustused möödasõidul
(2) Juht, kelle sõidukist sõidetakse mööda vasakult, peab liiklusolusid arvestades hoiduma võimalikult paremale ega tohi möödasõitu takistada sõidukiiruse suurendamisega ega muul viisil.
(3) Kui möödasõidu katkestanud juht tahab naasta pärisuunavööndisse, peavad tema järel sõitvad juhid seda võimaldama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:25:26 vasta tsitaadiga

§ 51. Möödasõit
(3) Enne möödasõidu alustamist peab juht veenduma, et:
3) möödasõit ei ohusta ega takista teisi liiklejaid;
6) tal on võimalik tagasi reastuda, ohustamata ja takistamata juhti, kelle sõidukist mööda sõidetakse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 23:33:46 vasta tsitaadiga

Minul on tavaliselt autos hunnik lapsi ja pole mõtteski kellelgi tagumikus sõita või hakata bemmimeest takistama. Sõit kulgeb püsikaga ja gps järgi lubatud kiirusegq kui teeolud väga halvad pole.

Aga vastu on küll tulnud jobusid,, kes ei suuda ohutult mööda sõita. Ja nende ees kohmitsev vanur, kes on oma sõidureas ja mulle ohtu ei kujuta ei tohiks küll olla põhjus, et te mõne minuti pärast oma elus minu lapsed ohtu seate.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.07.2021 06:05:32 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
§ 51. Möödasõit
(3) Enne möödasõidu alustamist peab juht veenduma, et:
3) möödasõit ei ohusta ega takista teisi liiklejaid;
6) tal on võimalik tagasi reastuda, ohustamata ja takistamata juhti, kelle sõidukist mööda sõidetakse.


lisaks veel softise tsiteeritule.

tsitaat:
§ 46. Piki- ja külgvahe
(1) Juht peab vastavalt sõiduki kiirusele ning tee- ja ilmastikutingimustele hoidma sellist pikivahet, mis võimaldab vältida otsasõitu ees ootamatult pidurdanud või seisma jäänud sõidukile.

(2) Asulasisesel teel peab aeg, mis kulub üksteise järel liikuvate sõidukite vahelise pikivahe läbimiseks, olema normaaltingimustel vähemalt kaks sekundit ja asulavälisel teel vähemalt kolm sekundit. See nõue ei kehti, kui väljutakse möödasõiduks oma sõidurajalt ja sellest on suunatulega märku antud.

(3) Sõitmisel peab juht hoidma ohutut külgvahet.

(4) Asulavälisel teel, millel pärisuunas on üks sõidurada, peab juht, kes ei sõida sellel teelõigul lubatud suurima kiirusega, hoidma niisugust pikivahet, et temast mööda sõitnud juht saaks tagasi reastuda. Nõue ei kehti, kui juht ise valmistub möödasõiduks, kui liiklus on tihe või kui sellel teelõigul ei tohi mööda sõita.
ei saa olla ju nii idioot, et õigustad mitme teise juhti mitme paragrahvi rikkumist ühe juhi ühe paragrahvi rikkumisega.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 09:05:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Oisu. kirjutas:
§ 51. Möödasõit
(3) Enne möödasõidu alustamist peab juht veenduma, et:
3) möödasõit ei ohusta ega takista teisi liiklejaid;
6) tal on võimalik tagasi reastuda, ohustamata ja takistamata juhti, kelle sõidukist mööda sõidetakse.


lisaks veel softise tsiteeritule.

tsitaat:
§ 46. Piki- ja külgvahe
(1) Juht peab vastavalt sõiduki kiirusele ning tee- ja ilmastikutingimustele hoidma sellist pikivahet, mis võimaldab vältida otsasõitu ees ootamatult pidurdanud või seisma jäänud sõidukile.

(2) Asulasisesel teel peab aeg, mis kulub üksteise järel liikuvate sõidukite vahelise pikivahe läbimiseks, olema normaaltingimustel vähemalt kaks sekundit ja asulavälisel teel vähemalt kolm sekundit. See nõue ei kehti, kui väljutakse möödasõiduks oma sõidurajalt ja sellest on suunatulega märku antud.

(3) Sõitmisel peab juht hoidma ohutut külgvahet.

(4) Asulavälisel teel, millel pärisuunas on üks sõidurada, peab juht, kes ei sõida sellel teelõigul lubatud suurima kiirusega, hoidma niisugust pikivahet, et temast mööda sõitnud juht saaks tagasi reastuda. Nõue ei kehti, kui juht ise valmistub möödasõiduks, kui liiklus on tihe või kui sellel teelõigul ei tohi mööda sõita.
ei saa olla ju nii idioot, et õigustad mitme teise juhti mitme paragrahvi rikkumist ühe juhi ühe paragrahvi rikkumisega.


Kui mingi piix tekitab oma aeglase sõiduga kolonni siis kõik järgijõudnud sõidukijuhid üritavad möödasõitu...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 10:04:14 vasta tsitaadiga

Läksin ükspäev öösel Tallinna poole. Puhu risti kiiruskaamerast käis sähvatus ära aga mitmes päev juba ja vaikus. Ei ühtegi trahviteavitust ja hoiatusmenetluse portaalis kah miskit üleval pole.

Võimalik, et ületus nõnda väike, et loobuti saatmisest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 10:16:44 vasta tsitaadiga

nagu laurx ütleks, bemmimees peab 20'ses kolonnis oma järjekorda ootama!
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 10:29:11 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Läksin ükspäev öösel Tallinna poole. Puhu risti kiiruskaamerast käis sähvatus ära aga mitmes päev juba ja vaikus. Ei ühtegi trahviteavitust ja hoiatusmenetluse portaalis kah miskit üleval pole.

Võimalik, et ületus nõnda väike, et loobuti saatmisest icon_biggrin.gif


Vahepeal kalibreerib

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.