Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 596, 597, 598 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.07.2021 13:51:43 vasta tsitaadiga

Eile oli tore ilm, alla 20°C, terve päev tibutas, tuul oli, nagu Eestis icon_cool.gif
nüüd ähvardab jälle soojaks minna...

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 14:09:40 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Külm on.
Kütan kaminat icon_biggrin.gif

Sellepärast siis on nii palav! kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 14:35:59 vasta tsitaadiga

33.1c varjus.. jube elu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 14:55:41 vasta tsitaadiga

onfire.gif bananadance2.gif banana_dance.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2021 14:58:11 vasta tsitaadiga

Väga 5 ilm 32 kraadi füüsikahoonew katusel icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.07.2021 15:02:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Ehituspoodides näen kõik kassajärjekorras ventikad käes icon_razz1.gif

Millistes ehituspoodides?
Ma sõitsin eile Tartus kõik ehituspoed läbi ja lisaks igasugu handymannid ja värgid.
Kusagil ei olnud, mingi raha eest midagi icon_cry.gif

Esmapsäeva pealelõunat peaks tartu euronicsitesse tulema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:42:51 vasta tsitaadiga

Mingi tarkpea hüppas jälle Jägala joast alla. Türr, seal ei ole nii sügav see värk thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.07.2021 17:10:21 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Mingi tarkpea hüppas jälle Jägala joast alla. Türr, seal ei ole nii sügav see värk thumbs_down.gif


Kui sa tead seal õiget kohta kuhu hüpata siis on sügav küll. Kohalikud seal koguaeg seal hüpanud.
Ma mäletan lapsepõlves seal sai käidud ja vaadatud kuidas karjaga seal hüpati. Samas jälle eks see oleneb ka sellest palju vett seal voolab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 17:13:04 vasta tsitaadiga

Arvestades kui soe ja kuiv suvi olnud on siis on seda vett seal kindlasti palju icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 17:45:57 vasta tsitaadiga

auk on ikka sama sügav doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 17:47:03 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/93973879/tehasetootaja-kuumusest-oleme-siin-nagu-hiinlased-eelmise-kuumalaine-ajal-kais-korduvalt-kiirabi

tsitaat:
Tootmistsehhis töötava Delfi lugeja Maria(nimi muudetud) sõnul on praeguse ilmaga võimatu tööd teha.
"Töötan tootmistsehhis, kus on olukord õige hull. Tehases pole konditsioneeri, meil on ainult ventilaatorid ning neid kõikidele ei jätku. Hea, et aknadki avatakse. Suurt tolku sellest pole, aga abiks ikka," lausus Maria.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.07.2021 17:51:29 vasta tsitaadiga

Igasugu orjapidajaid on. Vaevalt seal palk ka eriti konkurentsivõimeline on...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 17:59:55 vasta tsitaadiga

Hetkel lasen ise ka 12h vahetustega tööd teha, temp 35-40 vahel. esimeste kuumadega ilmadega oli veidi sitt, nüüd juba harjub organism veidi ära icon_biggrin.gif
vähemalt ei pea mingeid raskuseid tõstma, aegajalt vaid nuppe vajutama ja masina pealt üles alla kõndima.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 10.07.2021 18:03:40 vasta tsitaadiga

Oisu., kas sa NRK pealt Sommerskuta slow-tv-d vaatad? Nad praegu põhjapool ning samuti paksud vammused seljas.
Huvitav vaatamine see laevasõit. Mõned aastad tagasi oli veel suurem laev neil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 18:14:57 vasta tsitaadiga

Tulin Peipsi äärest, Tartusse sissesõites näitas Skoda +35.C icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 19:17:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täämbäne kolmkümmend kolm kraati pand mõtlemä suvi võinu iks ärä jäijja nagu Kaja ütel

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 19:41:16 vasta tsitaadiga

Käisin autoga sõitmas, oli teine pool päeva majade vahel päikese käes seisnud.
Süüte sisse pannes näitas väljas 45c(langes muidugi kohe kui liikuma hakata) ja sees olid rool ja muu kraam nii tulised, et katsuda ei saanud icon_evil.gif

Liblikaid on sel aastal jõhkralt, kõik kohad täis, eriti palju on valgeid(põuakad?) ja kollaseid aga muid ka.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 19:58:43 vasta tsitaadiga

Jama on see, et ega kuhugi loodusesse ei kannata ka suurt minna sest

Facebook kirjutas:
Parme on metsas väga, väga, väga palju. Pilt tehtud Krani lõkkekohast Aegviidu poole, teisel kilomeetril. Ainus asi, mis päästis hullemast, oli vihmakeep.

Spoiler Spoiler Spoiler


Et noh talvel -20ga rabas tiksuda polnudki kõige hullem icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 20:04:12 vasta tsitaadiga

Aitab rsk. icon_mad.gif
Lülitasin konditsioneeri sisse, persse see raha, mis elu see on!? icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 20:18:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, siinkandis parme väga pole, pigem varjus sääsed ja päikese käes nn hallid aga neidki mitte väga hullult.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 23:51:56 vasta tsitaadiga

Siin lõunas on tigedaid parme palju.
Täna keset järve ujudes 3tk hammustasid peast ja üks põsest kui selili ujusin parmude vältimiseks.
Öine temp ei lange alla +17C, seega kella 4 parmud väljas.

Külmemaks minekut ka keegi juba ennustab?
Enda telefon näitab veel 5p sama kuuma.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 23:58:15 vasta tsitaadiga

Delfi debiiliku pealkiri, "põrgukuumus jätkub ka tuleval nädalal" icon_lol.gif
Me pole seda põrgukuumust veel näinudki.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 23:59:13 vasta tsitaadiga

üle 25C on põrgukuumus
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 00:08:44 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
üle 25C on põrgukuumus

No siis on põrgus ju täitsa okei. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 00:23:50 vasta tsitaadiga

Parme on tõesti palju. Nottisin terve karja maha eeskojas ja riputasin maja ümber olevatesse ämblikuvõrkudesse hea tahte märgiks. Õhtuks olid kookonid valmis.
Täna oli Roostal suhteliselt külm vesi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 01:02:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Täna oli Roostal suhteliselt külm vesi.

Meri ikka meri. Mingipäev olevat Pirital lausa 8 kraadi olnud. Mere puhul on tuulesuund isegi olulisem, kui õhutemperatuur.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 11.07.2021 02:04:15 vasta tsitaadiga

Okei see pole norm, et nii kaua selline kuumus. Temperatuur võiks korralikult langeda...kõige hullem see, et sisuliselt pole pikalt alla 19-20 kraadi läinud öösel, linnas suht halb magamise mõttes. Tuul ka suht nullis pikalt juba, õhk lihtsalt seisab icon_neutral.gif

#globalwarming #pleasestop
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 04:27:21 vasta tsitaadiga

Keha kohaneb. Praegu +20 tundub täitsa jahe kohe. Hea õues toimetada. Parmud veel magavad ka.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 06:22:08 vasta tsitaadiga

Lähen rabasse, vaatlen parme. icon_lol.gif
Kui on, siis murakaid ka icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 06:26:12 vasta tsitaadiga

Hiid, Sina vaatad ainult, kuidas ruttu minema saad ja parmud vaatlevad, et kust veel tüki liha saaks võtta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 07:04:36 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Leinö kirjutas:
Mingi tarkpea hüppas jälle Jägala joast alla. Türr, seal ei ole nii sügav see värk thumbs_down.gif


Kui sa tead seal õiget kohta kuhu hüpata siis on sügav küll. Kohalikud seal koguaeg seal hüpanud.
Ma mäletan lapsepõlves seal sai käidud ja vaadatud kuidas karjaga seal hüpati. Samas jälle eks see oleneb ka sellest palju vett seal voolab.


Kohalikud ei ole seal juba aastast 2004 hypanud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 10:05:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kohalikud ei ole seal juba aastast 2004 hypanud

viimane hüppaja on a2004 ratastoolis? icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 10:26:45 vasta tsitaadiga

Ei, sest siis varises suur lahmakas servast sinna alla ja "auk" sai sellega pihta. Lisaks on vett tänu hüdrojaamale seal mingi kolmandik vaid sellest mis vanasti. Põuasel ajal saad nii üle, et kõige sügavam koht on mingi 15 cm
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 10:39:38 vasta tsitaadiga

See 15 cm siis platool, mitte kose all icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 11:08:38 vasta tsitaadiga

Jah, jutt üleminekust
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 11.07.2021 12:14:48 vasta tsitaadiga

Meie kohalik ilmateenistus lubas, et uue nädala lõpus võib jahedamaks minna, kui Venemaa (kõrgrõhkkond) selleks loa annab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 15:52:01 vasta tsitaadiga

Pole viga. Tulebki vist kohe ujumas käia, siis õue platsile trenni tegema ja pärast tuleb uus sups teha icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 19:47:03 vasta tsitaadiga

Väljas 22c sooja.. täitsa imelik kohe selliseid numbreid vaadata, viimasel ajal sel kellaajal reeglina 10c soojem olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:19:07 vasta tsitaadiga

Hetkel õues jah +22°C ja mõnus läänetuuleke. Tulin saarele ära, linnas oli võimatu paneelikas magada, mitte kuidagi ei saanud loomulikul teel tempi alla 27°C, jah, alati on võimalik poest omale AC osta kuid...




viimati muutis kussu 11.07.2021 20:19:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:19:49 vasta tsitaadiga

Täna oli mõnusalt tuult terve päeva. Rannas kahjuks nii mõnus polnud - tuul valest suunast, vesi külmavõitu ja vetikaid, adru, sulgi ning muud mudru paksult täis. Hommikul tibutas ca 1,5 minutit icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:20:46 vasta tsitaadiga

Betamax, Olid mere ääres jah?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 20:22:16 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 23:33:08 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
AC osta kuid...
#rahapole? 🥲
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 00:43:58 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
kussu kirjutas:
AC osta kuid...
#rahapole? 🥲

Või siis vastupidi.. raha pole, et aafrikasse või kanadasse kolida.. Tõsi küll, viimase kuumakatel põles vahepeal maha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 04:36:33 vasta tsitaadiga

Ärge jamage, +15. Sellist suve tahtsimegi? brrrrr icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2021 08:09:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Parme on tõesti palju. Nottisin terve karja maha eeskojas ja riputasin maja ümber olevatesse ämblikuvõrkudesse hea tahte märgiks. Õhtuks olid kookonid valmis.
Täna oli Roostal suhteliselt külm vesi.


Parme oli küll palju. Sain seda omal nahal tunda.
Roostal nüüd eile küll suhteliselt külm vesi ei olnud. Üsna ok oli.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 09:15:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin ükspäev kraade, Kauksi +30.C, Pikakari jms sealkandi rannad +10.C icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 09:46:41 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli kuskil rannas +8. Kas see tähendab, et soome lahes kuskil põhjas on vee temp aastaringi ~0C ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 09:59:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vahepeal oli kuskil rannas +8. Kas see tähendab, et soome lahes kuskil põhjas on vee temp aastaringi ~0C ?


Ei, +8 on

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2021 10:21:05 vasta tsitaadiga

+ 4 C juures on vesi kõige raskem...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 596, 597, 598 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.