Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.07.2021 11:03:58 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
antud riistapuuga vast kedagi peale ennast kasti ei sõida.

Kui see riistapuu 230 km/h juures kellegagi/millegagi põrkub, siis pauk ja selle tagajärjeks olev auk saab päris suur olema. Ei taha eriti, et selline mulle küljeuksest sisse tuleks, kui ma peaks talle juhuslikult ette sõitma, sest ei oska sellise raketiga arvestada või pole teda vaatamise hetkel veel vaateväljaski...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 12:13:30 vasta tsitaadiga

E=mv2. Ärge unustage, et v on ruudus.
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.07.2021 12:26:44 vasta tsitaadiga

mõtlesin enne, et kas kirjutada juurde vana tõdemus, et organidoonoreid on alati vaja, aga sellise kiiruse juures hunnikusse pannes ei jää vist eriti midagi kasutuskõlblikku alles? Tagumiku pealt natuke nahka ehk saab, aga ülejäänu oleks paras moos, ämbri ja labida kraam...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.07.2021 12:37:08 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
E=mv2. Ärge unustage, et v on ruudus.
1/2mv^2 siiski. ratas c.a. 200kg siis 200km/h on c.a. 300kJ. iseasi, mis selle teadmisega peale hakata.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 12:49:10 vasta tsitaadiga

Ainuüksi inimene lendab esiaknast sisse ja tagaaknast välja icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 13:15:27 vasta tsitaadiga

Õnneks käib see nii ruttu, et suva
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 13:16:50 vasta tsitaadiga

Kasko vahetab klaasid ära ja elu läheb edasi thumbs_up.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2021 17:03:33 vasta tsitaadiga

Hetkel mõõdab politsei kolmjalaga kiirust Maardu viadukti all, suunaga Narva suunas.
Waze oli kolm hoiatust lisanud. Esimesest kohast oli vist juba lahkunud, teises kohas oli kolmjalg näha ja auto (vage pirukas) eemal, ning sealt veel 100 meetrit edasi oli veelkord märgitud, sedakorda oli mingi mustast plastist seguämber pandud piirde peale. Nojah, hirmul on suured ja pimedad silmad icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 20:11:15 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
udumees kirjutas:
E=mv2. Ärge unustage, et v on ruudus.
1/2mv^2 siiski. ratas c.a. 200kg siis 200km/h on c.a. 300kJ. iseasi, mis selle teadmisega peale hakata.


Jagatud 2 -ga jah, minu viga. See energia mis vabaneb 220km/h motikaga kokkupõrkes on minu arvestuste järgi u nagu peteauto tuleb 70km/h sisse.
Samas motika energia koondub väiksemale alale ja seega ohtlikum.

Mida see annab on, et igaüks saab arvutada palju kõvem mats tuleb kui kiiremini sõita.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 20:17:47 vasta tsitaadiga

Või siis just võrrelda kui kiiresti peab nt zhiguliga sõitma et sama kõva pauk oleks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.07.2021 21:12:38 vasta tsitaadiga

see ikka korralik pauk jah. icon_neutral.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 22:24:10 vasta tsitaadiga

Linna piiril lõin lõin piduri pedaali põhja täna. Nugis jooksis auto ette. Tundus, et jäi seisma ja jõudis otsa ümber keerata. Igatahes, hea oli tunda/kuulda, et pre-safe ikka töötab icon_biggrin.gif Peale blokki, kui edasi veeresin, siis oli kuulda, et turvavööde mingid mootorid surisesid korra ja lasid vöö vabaks jälle thumbs_up.gif
Kõrvalistmel oli laps, seal kuulsin ka, et töötab. Eitea kas taga ka see süsteem on. Igatahes üks tagumine vöö süsteem on väsinud. Ükspäev võtsin lahti. 2 pistikut läheb sinna sisse. Üks kollane, ilmselt SRSiga seotud, aga milleks teine pistik on, eitea.... Hetkel kohe asendust ei leidnud. Vähemalt hakkas tööle jälle ja tõmbab vöö sisse. Lõpu väga vaevaliselt, aga aitamisega läheb. Süsteem mingi 2 vedruga. Ei ole väga kursis, kas kuidagi pingutada/värskendada ka saab seda? Tundus, nagu kõik korras. Vb mõni päev vaatan uuesti. Aga suht jebla oli kätte saada see süsteem.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2021 00:00:00 vasta tsitaadiga

Lätis on ka liikluskorraldusgeeniused ametis..
Buss ei suuda ristmikul pööret teha ilma kõnniteele sõitmata https://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/video-autobusam-agenskalna-stabinu-del-jabrauc-pa-ietvi-vac-parakstus-to-aizvaksanai.d?id=53327179

Üks ajugeenius pargib ristmiku kinni, ning veoauto takerdub seetõttu sarnastesse postidesse.
https://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/kravas-auto-pie-gaisa-tilta-pagrieziena-aizkeris-jaunos-stabinus-un-cela-zimi.d?id=53363909

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 06:50:58 vasta tsitaadiga

Norras on meil oma mees juba pikemat aega, nüüd siis korrespondent Lätis ka. icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 09:17:41 vasta tsitaadiga

See veoauto ei oleks sinna sattunud, kui oleks täitnud liikluseeskirja. Nimelt eelnevalt on liiklusmärk, veoautode sõidukeeld.
https://www.google.com/maps/@56.9729389,24.1658714,3a,90y,258.01h,93.75t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNmOGLgFIIDkQgsTQiTSDxQ!2e0!7i13312!8i6656
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 11:11:01 vasta tsitaadiga

Motikamees teenis karmat:

https://www.facebook.com/liiklusjarelevalvekeskus/posts/608864650055097
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 18:45:30 vasta tsitaadiga

Turvavöö on nõrkadele!

https://lounapostimees.postimees.ee/7287772/bituumeniveok-soitis-setomaal-kraavi
tsitaat:
Autojuht Aleksandr Jevsejev pidas kraavi paiskumise üheks võimalikuks põhjuseks murdunud amortisaatorit. “Masinat viskas korraga järsult paremale. Sain esiotsa isegi asfaldile tagasi, aga haagis oli juba otsaga kraavis ning nõnda me ümber käisimegi. On õnn, et ma teiega siin üldse räägin – ellu jäin vaid seetõttu, et lendasin aknast välja. Oleks turvarihm peal olnud, annaksin intervjuud ilmselt juba kusagilt kõrgemalt.” rääkis mees.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.07.2021 20:33:15 vasta tsitaadiga

Venemaal ongi teised väärtused kui Geiroopas...

/s
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2021 12:00:00 vasta tsitaadiga

Samas see kabiin suht lömastunud icon_confused.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 12:17:44 vasta tsitaadiga

See kunde pool.

viimati muutis Oisu. 13.07.2021 15:13:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2021 13:09:35 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/93894599/uusi-seadusi-kihutajate-elu-laheb-huvitavaks
eusa_think.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.07.2021 13:17:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/93894599/uusi-seadusi-kihutajate-elu-laheb-huvitavaks
eusa_think.gif
Huvitav järeldus:
tsitaat:
Kui piirangute ajal liiklussagedus vähenes, siis tühjematel teedel tõusid sõidukiirused: kasvas kokkupõrgete ja teelt väljasõitude osakaal, sest kihutades kaotati auto üle kontroll.
Ilma lähteandmeteta tundub see küll alusetu väide.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:11:54 vasta tsitaadiga

Misasi see on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:12:59 vasta tsitaadiga

mindfuck
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 18:45:44 vasta tsitaadiga

No elementaarne ju, võid parkida, aga ära valdaja käest küsi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.07.2021 21:46:23 vasta tsitaadiga

raxs ja teised, teil tuleb koduteel nüüd kauem aega veeta https://www.postimees.ee/7288885/manniku-karjaari-lahistel-tuleb-edaspidi-soidukiirust-vahendada
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 02:08:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
raxs ja teised, teil tuleb koduteel nüüd kauem aega veeta https://www.postimees.ee/7288885/manniku-karjaari-lahistel-tuleb-edaspidi-soidukiirust-vahendada
Ei. Füüsilist piiret ju pole!?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.07.2021 07:40:02 vasta tsitaadiga

kui seal hakkad 120ga sõitma, küll siis panevad, nagu viljandi maanteel Tagadi juures on, 2,4km piiret.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 08:47:46 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jägaja kirjutas:
raxs ja teised, teil tuleb koduteel nüüd kauem aega veeta https://www.postimees.ee/7288885/manniku-karjaari-lahistel-tuleb-edaspidi-soidukiirust-vahendada
Ei. Füüsilist piiret ju pole!?


Betoonsein ja tulnukad… icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.07.2021 12:29:06 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jägaja kirjutas:
raxs ja teised, teil tuleb koduteel nüüd kauem aega veeta https://www.postimees.ee/7288885/manniku-karjaari-lahistel-tuleb-edaspidi-soidukiirust-vahendada
Ei. Füüsilist piiret ju pole!?


Minu meelest on see ka täiesti mõttetu lüke. Piirde võib ju panna aga sirgel ja laial maanteel 50 lihtsalt tegemise pärast reaalkiirust küll oluliselt ei alanda. Võib-olla siis kui keskmise kiiruse kaamera panna.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.07.2021 10:05:31 vasta tsitaadiga

Kui on 50 siis on 50 ning tuleb sellest lähtuda. Kiiruspiirang on põhjusega, järelikult suvitajate laps võib ootamatult autode vahelt teele astuda...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 10:54:47 vasta tsitaadiga

https://parnu.postimees.ee/7289814/onnetus-nurmel-sulges-parnu-suunal-liikluse?fbclid=IwAR23rwRB9xKvUGYO-HahUQgd5iYvr9d8wBpXN9M39jcq9_-Ijw2gD4ywtEQ
Ja seisadki tundide viisi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.07.2021 12:56:09 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kui on 50 siis on 50 ning tuleb sellest lähtuda. Kiiruspiirang on põhjusega, järelikult suvitajate laps võib ootamatult autode vahelt teele astuda...


Paber kannatab kõike. Ma olen piisavalt selliste teemadega kokku puutunud, et selle piirangu põhjuse(tuse) üle jonnida. Juht peab ka tajuma piirangu põhjust, muidu pole sellest mingit kasu. Kui sul on teeääres piire ja peatumine keelatud siis ei ole kuidagi okei maanteel 50 vägisi peale raiuda.
Kui piirkiirus oleks lihtne nagu märgi panek siis ei oleks neljarealistel remondi ajal šikaane enne töötsooni, et kiirus päriselt alla saada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 13:00:18 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kui on 50 siis on 50 ning tuleb sellest lähtuda. Kiiruspiirang on põhjusega, järelikult suvitajate laps võib ootamatult autode vahelt teele astuda...
Et siis vaatame seaduserikkumisele läbi sõrmede ja piirame kiirust parem? icon_lol.gif

Seal on ju tee äärtes igal pool peatumiskeelu märgid. Kui võib neid eirata ilma tagajärgedeta siis loogika ütleb, et võib ka kiirusepiirangut eirata ilma tagajärgedeta.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 15:57:38 vasta tsitaadiga

Laurxi kka elus?
https://jarvateataja.postimees.ee/7290134/kulavaheteel-kraavi-soitnud-auto-juht-hukkus#_ga=2.186475951.744957444.1625372818-914546884.1614202186

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.07.2021 16:07:02 vasta tsitaadiga

Laurx vaevalt oma esiklaasi all vene lippu hoiab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:16:05 vasta tsitaadiga

Facing tourists! Sõitsin siksiga praami järjekorda. Kas eelmüügist pilet ostetud? piixu!

Laurx vast taksot ei sõida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:24:45 vasta tsitaadiga

Milles turistid süüdi, et sa piletit ei suvatsenud ette osta? Sa kas pole eestlane või siis väga eluvõõras, et sellist asja ei tea nagu suvine praamiliikluse eripära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:28:32 vasta tsitaadiga

Piletit etteostmata saab tasuta praamiga sõita. Norras icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:34:21 vasta tsitaadiga

Nii kahju sust...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:42:11 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1038544/fotod-autosse-lennanud-mesilane-pohjustas-avarii

Nii on kui kliima kordategemiseks raha ei ole

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 16:52:19 vasta tsitaadiga

tea miks osad kangesti rapsima hakkavad kui mesilane või herilane ligi lendab. ma ei tee väljagi ja kui just midagi magusat parasjagu ei juhtu sööma siis lendavad edasi.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.07.2021 17:20:37 vasta tsitaadiga

See vend on nüüd elu lõpuni sõprade seas tuntud kui "See tüüp kes mesilase pärast autoga kraavi sõitis" icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 20:17:57 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
tea miks osad kangesti rapsima hakkavad kui mesilane või herilane ligi lendab. ma ei tee väljagi ja kui just midagi magusat parasjagu ei juhtu sööma siis lendavad edasi.

Allergiad?

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 22:08:11 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
tea miks osad kangesti rapsima hakkavad kui mesilane või herilane ligi lendab. ma ei tee väljagi ja kui just midagi magusat parasjagu ei juhtu sööma siis lendavad edasi.

Allergiad?

kui vehkima hakata siis saab tõenäolisemalt sutsu kätte.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 08:14:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif uuem gäläks, mingi teise riigi lipud.. pässid autos..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.07.2021 08:34:19 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
tea miks osad kangesti rapsima hakkavad kui mesilane või herilane ligi lendab. ma ei tee väljagi ja kui just midagi magusat parasjagu ei juhtu sööma siis lendavad edasi.
ei söö see herilane sul tervet magusat käest ära. on kahju siis natuke jagada?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 12:19:30 vasta tsitaadiga

täna oli selline seiklus: sõitsin tallinnast raplasse ja rõalt keeras üks yaris mu ette sõitma. kiirust 85. sõitsin mingi kilomeetri tal järel ja ei saanud maanteekiirust üles. enne hagudit sõitsin mööda ja siis istus kuni rapla maxima parklani mul järel. parkis ennast mulle kõrvale üks parkimiskoht vahet. kohmitsesin veel veidi autos ja kui väljusin tuiskas minema. tea kas tahtis sõbraks saada.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 12:29:16 vasta tsitaadiga

Ju hindas, kas annab lõuksi v saab ise lõuksi icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 13:46:09 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.