Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1613, 1614, 1615 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 20:24:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ma tean ka neid maha jätnud suitsetajaid kes kiitlevad ja kiitlevad, et enam ei tee aga kogu aeg kui joogised siis jälle plärud hambus ja samamoodi käiakse
vahepeal teistega koos väljas suitsetamas sest see 1 suits pole ju suitsetamine või siis passitakse allatuult ja nauditakse teiste tossu icon_lol.gif

täna sai kolm aastat täis maha jätmisest, enne seda olin 18 aastat tõmmanud paki päevas ja joogisena rohkemgi.
vahepeal olen teinud 2 suitsu et meelde tuletada kui vastik see on ja üldse ei sügele ka napsuvõtmise ajal
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 20:30:23 vasta tsitaadiga

Joomine on mõnus. Midagi ei ole öelda. icon_razz.gif
Õnnelikud on need, kes oskavad piiri pidada.
Ma ei osanud. Jätsin maha 5 või 6 aastat tagasi.
Ei kripelda.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 23:31:08 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
napoleon kirjutas:
Olen hetekl ühes hotellis. Hotellituba nagu hotellituba ikka, aga hakkas kripeldama, et kelle jaoks või milleks on vannitoas telefon? Kaabeldus on ka olemas ning toas on samuti telefon st. mõne eelmise külastaja poolt visatud vemp ei paista nagu olema.

Et saaksid seljapesija kutsuda.


Ei ole selliseid teenuseid siin
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 00:30:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Joomine on mõnus. Midagi ei ole öelda. icon_razz.gif
Õnnelikud on need, kes oskavad piiri pidada.
Ma ei osanud. Jätsin maha 5 või 6 aastat tagasi.
Ei kripelda.
Pole plaanis maha jätta. Tüliks pole ka veel olnud icon_biggrin.gif. Iga päev ei joo ka icon_cool.gif
.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 12:03:31 vasta tsitaadiga

Mul selliseid muresid ei ole. Alkoholi rekreatiivsel eesmärgil pruukida on minu jaoks eluaeg olnud suhteliselt mõttetu, kuna ma ei jää klassikalises mõttes purju. Ainus kord, kui mul õnnestus nii palju juua et ma lõpuks nagu hakkasin purju jääma, olin juba nii palju tarbinud et sain eluohtliku mürgistuse. Pärast seda ei ole mitu aastat tahtnud isegi maitsta neid jooke mis muidu maitsevad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.07.2021 12:52:35 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Alkoholi rekreatiivsel eesmärgil pruukida on minu jaoks eluaeg olnud suhteliselt mõttetu, kuna ma ei jää klassikalises mõttes purju. Ainus kord, kui mul õnnestus nii palju juua et ma lõpuks nagu hakkasin purju jääma, olin juba nii palju tarbinud et sain eluohtliku mürgistuse. Pärast seda ei ole mitu aastat tahtnud isegi maitsta neid jooke mis muidu maitsevad.


Jahah, räägi veel seda muinasjuttu. Paljud mälukiisud on öelnud, et tegelikult oli neil kõik okei aga kõrvaltvaataja jaoks on ilmne "tuled põlevad aga kedagi pole kodus" olukord. Eriti veel kui järgmine samm mürgistus on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.07.2021 14:18:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Joomine on mõnus. Midagi ei ole öelda. icon_razz.gif
Õnnelikud on need, kes oskavad piiri pidada.
Ma ei osanud. Jätsin maha 5 või 6 aastat tagasi.
Ei kripelda.


See piiri pidamine on jah nagu õhk õrnal jääl kõndimine. Ise olen mitmel korral üle tõmmanud ja ikka oma vigadest pole õppinud. Mis sest, et üks jama juhtus rohkem kui viis aastat tagasi a suu ja silmad on siia maani häbi täis.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 14:19:43 vasta tsitaadiga

Mul ei ole vaja kellelegi muinasjutte rääkida, ma olen alati omal jalal koju saanud, mällaris pole olnud, lollusi pole teinud ja järgmisel hommikul pole isegi pohmelli olnud (lihtsalt väsimus). Alkol on minu jaoks lihtsalt tuimestav efekt, vein paneb magama ja teeb lihased lõdvaks, muu alko mind magama ei pane, aga nüristab närve natuke, pärast mõnda portsu ei käi ülejäänud lamisev seltskond enam närvidele. Muidugi pärast korralikku kogust peenmotoorika enam hästi ei toimi ja vaevalt et mõistuski kõige paremini lõikab, kuid ma ei ole kunagi tundnud seda efekti, mille pärast inimesed joovad, et ilgelt tore oleks ja meri põlvini ja enesevalitsus ning -hinnang kuskile puhkusele läheks. Asi ongi selles, et mul ei kao taju alko efektist kehale mitte kuhugi, kui joodik arvab et ta on adekvaatne, siis ma saan väga täpselt aru, et keha enam efektiivselt ei reageeri, ainult et mingit mõnu ei tunne sellest. Kõik kuni selle korrani, kui ma tahtsin eksperimendi korras näha, kui palju siis reaalselt on võimalik niimoodi tarvitada, ja sain teada, et nii võib end kogemata ära ka tappa, kuna ma ei jää purju enne kui ohutu piir on ületatud.

Kui sa ei taha uskuda, siis see on sinu enda asi. Mõtlesin, et mõnel lõbu pärast purjutajal on huvitav kuulata teise poole perspektiivi, kes ei saa tegelt aru, miks seda kraami üldse juuakse muidu kui maitse pärast, aga olgu peale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.07.2021 14:38:53 vasta tsitaadiga

Netcat maitse on neil ühine nimetaja, solk ja viha. Kui just mitte kokteilina tarbida seda kanget alkoholi. Õlledest sain ma juua ainult Carlsbergi Alecoq premiumi ning Holstenit igasugu Aleksandritel ja Saku kullal on jube keemia maitse juures. No üsna sagedasti olen kuulnud kuidas öeldakse ja räägiti kuidas vanasti tarbiti Lõunamaist et on ikka hea jook. Sai siis ka mingi aeg ära proovitud, oli lihtsalt üks magus solk, polnud isegi mingisugust maitset juurde antud a ju see siis selle vanema generatsiooni jaoks nostalgia laks mis muud
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 14:39:31 vasta tsitaadiga

Huvitav miks siis mõned on nõus pudeli konjaki eest tuhandeid eurosid välja käima kui üks solk ja viha kõik ja laua viinas on samapalju kraade kui selles kallis konjakis icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.07.2021 14:49:40 vasta tsitaadiga

Ma olen joonud erinevaid viskisid ja muid asju jah neil on omapärane maitse kõigil a ma ei ole küll nüüd leidnud mmmm see on super. Ok neid kalleid tegelikult nii väga vist ei joodagi purju joomise eesmärgil vaid pigem seltskonnas ja poosetamise mõttes. A viinadega on küll nii, et vahet ei ole mida jood ühtemoodi kibedad koik ja pea teeb samamoodi haigeks
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 10.07.2021 15:20:15 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
... oli lihtsalt üks magus solk, polnud isegi mingisugust maitset juurde antud a ju see siis selle vanema generatsiooni jaoks nostalgia laks mis muud

Pole seal enam nostalgialaksu ega midagi. Isegi Vana Tallinn pole justkui nagu see, mis oli 30-40 aastat tagasi. Omal juba aastaid tagasi karm kogemus piparmündi likööriga. Sai esimest korda proovitud sõjaväes Lätis, hea maheda maitsega, võttis näost õhetama. Kodus juba sai siit kohalikku ostetud, samasugune, tulid uued ajad, ostsin, värv juba selline külm roheline ja maitse ka selline kalk, lihtsalt piparmündimaitseline liköör, ei mingit nostalgialaksu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 10.07.2021 15:31:20 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
A viinadega on küll nii, et vahet ei ole mida jood ühtemoodi kibedad koik ja pea teeb samamoodi haigeks
Ma ei kujuta ette, mida sa jood. Eelmine nv Studios tegin küll korraliku koguse Belvedere shotte, hommikul 4:30 läksin koju, ei mäleta, kuidas magama jäin. icon_biggrin.gif Hommikul ei olnud ühtki muret, veidi väsimust ainult, aga see ununes ka ära.
Eile Beach Grind ja Sunset, terve päeva sai erinevaid kokteile tarbitud. Viina, gini, longerot jne. Kell 4 magama, 10 üles. Ei tunne, et haige oleksin. Täitsa produktiivne päev on olnud siiani. icon_smile.gif

Aga viinadest ma ei joo midagi peale Belvedere ja Grey Goose. Kõik odav sitt maitsebki nagu odav sitt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 15:58:41 vasta tsitaadiga

Jah, me teame, et sa oled übermensch.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.07.2021 16:06:39 vasta tsitaadiga

Kuulge, alko teema on üleüldse vist VM+ alas?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.07.2021 16:28:27 vasta tsitaadiga

Ära ole siuke kits..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 18:41:13 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Netcat maitse on neil ühine nimetaja, solk ja viha. Kui just mitte kokteilina tarbida seda kanget alkoholi. Õlledest sain ma juua ainult Carlsbergi Alecoq premiumi ning Holstenit igasugu Aleksandritel ja Saku kullal on jube keemia maitse juures. No üsna sagedasti olen kuulnud kuidas öeldakse ja räägiti kuidas vanasti tarbiti Lõunamaist et on ikka hea jook. Sai siis ka mingi aeg ära proovitud, oli lihtsalt üks magus solk, polnud isegi mingisugust maitset juurde antud a ju see siis selle vanema generatsiooni jaoks nostalgia laks mis muud

Osta kallimaid ja rohkem premium õllesid. Sellega kaasneb kolm positiivset asja - õllel on parem (või noh, üldse) maitse, tarbid alkoholi vähem ja terve õhtu on hea ning järgmisel hommikul ei ole häbi ega päev raisus. icon_smile.gif
Võta Stone'i, võta Chimay'd, võta Duveli, Leffet, Stella Artois'i, Pilsner Urquell'i jne jne. Või kasvõi Eesti crafti - Purtse, Pühaste, Põhjala jne jne. Neil kõigil eri tüüpi õllesid valikus, enam ammu ei tähenda kohalik craft ainult IPA-t.

Ma olen raxziga ühte meelt. Kui alkoholi võtta, siis võtta kvaliteetset. Ennem väiksem kogus aga premium kui hulgipakend ja odav solk.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 20:23:25 vasta tsitaadiga

kui ma veel alkot võtsin, siis kõige lahjemat Pilsner tüüpi õllet. beer_yum.gif
See ''kvaliteetne kraam'' jäägu hipsteritele icon_idea.gif
Võib ju näo teha, et oi kui hea ja peen, aga oleme ausad, juua see ei sünni icon_exclaim.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.07.2021 21:40:36 vasta tsitaadiga

Ah mis te räägite. Ainuke õige õlu oli Aastakäigu õlu beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 21:46:05 vasta tsitaadiga

Kust ka peale hakata, on lõpp ikka see, et õlu, mida keegi teine joob, on kusi... icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.07.2021 23:13:58 vasta tsitaadiga

Paar nädalat on garanteeritud, et ma alkoholi ei tarbi. Investeerisim selle raha Apollo premium kinopassi
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 23:36:18 vasta tsitaadiga

Eestis ainus müügil olev joodav õlu on Bud (ehk Budweiser). Kõik muud on mingi kibeda vastiku maitsega icon_biggrin.gif Isegi Sakud ja A. Le Coqid, käsitööõlledest rääkimata.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 11.07.2021 02:13:40 vasta tsitaadiga

Apollo kinos istudes on just hea kokteile tellida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2021 05:47:21 vasta tsitaadiga

M00t, Joon praegu premiumi ja mis kibe? Ei ole kibe. Hästi veidikene on orikas kibe. Tegelt ei teagi kas sõna kibe ongi päris õige sõna, sest mu meelest pole ükski õlu kibe. icon_confused.gif Aga see vast sellest, et seda sõna mõistab igaüks veits omamoodi. icon_razz.gif
Ja Budweiser on hea õlu. Aga ma ei ütleks, et ta nüüd nii äratuntavalt teistest eristuks. Korona õlu on hea, aga eestis veidi liiga kallis.
Kui jälle lätis saab käima hakata, siis tuleb sealt tuua.
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2021 06:20:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestis ainus müügil olev joodav õlu on Bud (ehk Budweiser).

Usa lake siis?
See oli isegi mulle liiga läila icon_redface.gif
Usas sai seda ja Millerit siiski imetud kastideviisi, kuna oli odav icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1613, 1614, 1615 ... 1828, 1829, 1830  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.