Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 20:34:43 vasta tsitaadiga

yay. sain 120 klaasi selle sinyadrink mängus

edit nüüd sain 124. proovin teha HV rekordi.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format111
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.07.2004 12:47:21 vasta tsitaadiga

http://webflash.com/indexframe.php?id=484

Britney
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.07.2004 13:10:18 vasta tsitaadiga

Format111 kirjutas:
http://webflash.com/indexframe.php?id=484

Britney

Hämmastav icon_lol.gif
Kuid samas tõsi !
Tõeline müsteerium
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 13:26:56 vasta tsitaadiga

ähh.. lp. kasutajad, kas te üldse foorumit ei loe kunagi või milles asi? see britney asi on siit vähemalt 100 korda läbi käinud igalt poolt (umbkaudu 100).
mulle on üllatuseks, et see asjaolu on mõnele üllatuseks icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 13.07.2004 14:02:35 vasta tsitaadiga

http://www.wagenschenke.ch/

proovige mitu meetrit suudate seda purjus venda juhtida, hiire nuppu all hoides saab juhtida vasakule paremale.
ise sain esimesel katsel 2m neljandal katsel 42m, nüüd proovin edasi.

ps. see ei ole vist siit läbi käinud, vähemalt otsing ei andnud tulemust.

edit: 5 kord 65m
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 21:57:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ps. see ei ole vist siit läbi käinud, vähemalt otsing ei andnud tulemust.

see on siit veel rohkem kordi läbi käinud kui see britney asi, isegi siit sellestsamast teemast veidi aega tagasi läbi käinud, umbes nii 50 postitust tagasi. tuleb end teemadega kursis hoida


viimati muutis dvd vader 13.07.2004 21:59:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nganasan
HV kasutaja
Nganasan

liitunud: 30.10.2003




sõnum 13.07.2004 21:59:00 vasta tsitaadiga

siis on targem mitte postitadagi kui ei viitsi enne läbi lugeda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 17:33:28 vasta tsitaadiga

Kuna on tulemas järjekordsed olümpiamängud, siis - http://prt.psp.ee/olympics.swf
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 13:07:07 vasta tsitaadiga

Nganasan kirjutas:
http://www.wagenschenke.ch/

proovige mitu meetrit suudate seda purjus venda juhtida, hiire nuppu all hoides saab juhtida vasakule paremale.
ise sain esimesel katsel 2m neljandal katsel 42m, nüüd proovin edasi.

ps. see ei ole vist siit läbi käinud, vähemalt otsing ei andnud tulemust.

edit: 5 kord 65m


icon_biggrin.gif 45 m venitab ära
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 13:13:09 vasta tsitaadiga

70m icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 08.08.2004 04:48:27 vasta tsitaadiga

http://www.ebaumsworld.com/asshunter.shtml

Mu senine rekord on 31650 p. icon_smile.gif

PS: Sry kui juba varem olnud on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 08.08.2004 19:03:42 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Kuna on tulemas järjekordsed olümpiamängud, siis - http://prt.psp.ee/olympics.swf

väga nõme- ainult see vettehype oli veidi...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 22:52:06 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
Toomas kirjutas:
Kuna on tulemas järjekordsed olümpiamängud, siis - http://prt.psp.ee/olympics.swf

väga nõme- ainult see vettehype oli veidi...

Tegu jah antud juhul pigem musta huumoriga 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.08.2004 14:29:49 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Format111 kirjutas:
http://webflash.com/indexframe.php?id=484

Britney

Hämmastav icon_lol.gif
Kuid samas tõsi !
Tõeline müsteerium


näinud ühe korra aga jah väga väga imelik kellelgi on mingi idee kudas saab see nii olla?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 14:57:27 vasta tsitaadiga

Counter Strike paroodia...väga lahe icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 15:30:13 vasta tsitaadiga

Lagger icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 15:35:37 vasta tsitaadiga

irw...see asshunter oli ikka haige icon_biggrin.gif
tsitaat:
http://www.microsaft.nu/movies/pygmy.swf
http://www.microsaft.nu/movies/windows_rg.swf
http://www.microsaft.nu/movies/slap-my-monkey.swf
icon_biggrin.gif täitsa lõpp kui koomid videod seal http://www.microsaft.nu on... beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 16:17:37 vasta tsitaadiga

cs paroodias see spam oli hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 18:14:06 vasta tsitaadiga

http://www.uogamers.com/players/

väga hea.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 18:20:13 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
http://www.uogamers.com/players/

väga hea.

tõsiselt hea icon_biggrin.gif sealt need genotsiidi vandid tulevatki icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 18:48:22 vasta tsitaadiga

1
2
3
4..täiega lahe video,kus saad ise otsustada selle kulgu
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 19:45:06 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
1
2
3
4..täiega lahe video,kus saad ise otsustada selle kulgu

väga õpetliku sisuga(ära peksa liiga palju kui infot tahad) icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 20:03:45 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
1
2
3
4..täiega lahe video,kus saad ise otsustada selle kulgu

ettevaatust linkide avamisel! vähemalt ühel antud lingil tahetakse mingid kahtlast kraami arvutisse vägisi laadida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 20:26:00 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Mafka kirjutas:
1
2
3
4..täiega lahe video,kus saad ise otsustada selle kulgu

ettevaatust linkide avamisel! vähemalt ühel antud lingil tahetakse mingid kahtlast kraami arvutisse vägisi laadida

segast peksad?...jumala normaalsed lingid...eriti need 3 esimest....see 4 võibolla on kahtlane...aga ei saa olla...sa vist ise vajutasid kuskile mujale...teised(mõned tuhanded inimesed) on vaadand ja kõik OK...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 20:32:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teised(mõned tuhanded inimesed) on vaadand ja kõik OK...

see ongi oskusliku adware/spyware'i omadus, et tuleb sulle masinasse nii et sa arugi ei saa (või ise klõpsid kogu aeg "yes" nuppe...)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 20:36:34 vasta tsitaadiga

eino...ma küll kunagi mingit YES ei klõpsi...videod on täitsa head....a spyware/adware pole mureks...saab alati peale vaatamist maha võtta need...kui nad üldse ongi olemas...ja vägisi loadis ta videosi ka ju icon_razz.gif äkki ytled kust aru said et "vägisi" tahtsis loadida midagi...mingi proge vms?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 11.08.2004 20:54:44 vasta tsitaadiga

Ma pakun omalt poolt sellise komplekti kui keegi juba näinud pole.
http://www.questfortherest.com/
http://www.bobrivers.com/images/flash/chatroom.asp
http://www.p0stwh0restores.com/uploads/Goldman/japanese.swf
http://www.hoteloscartangoecholima.com/splash.html
http://www.koffievlek.nl/desktopman/
http://www.nocircles.com/index.php?boyhave=flash
http://www.r-a-n-d-o-m.com/index2.html
http://www.sickanimation.com/cartoons.html
http://www.softestbridge.com/index2.htm
http://www.vissor.com/games/monkey.php?storyID=1289
http://www.maxten.com/dont_do_drugs.htm


Kui veel vaja otsin juurde.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 12.08.2004 11:31:07 vasta tsitaadiga

http://www.ebaumsworld.com/swearingjesus.html

icon_lol.gif Voice'd on pärit siis mängust Kingpin!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 12.08.2004 14:05:50 vasta tsitaadiga

http://homepage.mac.com/krousen/Bush%20site/index.html
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 18:33:59 vasta tsitaadiga

Bush oleks meelitatud icon_biggrin.gif rofl...and now MR.Bush for your new make-up... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.08.2004 18:42:31 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
http://homepage.mac.com/krousen/Bush%20site/index.html


jumala irwi asja panin kokku vaadake ise
bald
drunk
ja goat beard! beer_yum.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 19:43:58 vasta tsitaadiga

thinning hair
wall-eyed
big smile
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 19:54:51 vasta tsitaadiga

balding
evil
frowning
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 19:58:42 vasta tsitaadiga

http://www.cards-n-toons.com/cards/humor_pong.swf
http://www.stickpage.com/sticktrixresolutionsplay.shtml ----> da real matrix icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mandre
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2004




sõnum 12.08.2004 20:56:19 vasta tsitaadiga

http://www.albartus.com/motas/
http://games.tiger.ee/online0.php ---<<< siin seikluste all moned paris huvitavad mangud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 14.08.2004 11:59:30 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/sussu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2004 12:16:07 vasta tsitaadiga

_l_l_ kirjutas:
www.hot.ee/sussu

ma olen sõnatu icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 14.08.2004 12:37:11 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
_l_l_ kirjutas:
www.hot.ee/sussu

ma olen sõnatu :)



Peadki olema. Sellist mõttevälgatust ei näe iga päev. See on nagu päikesevarjutus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 14.08.2004 17:35:34 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif inimesed on lolliks läinud või ei saa ma lihtsalt naljast aru icon_razz.gif vist viimame icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 14.08.2004 17:47:50 vasta tsitaadiga

Millist nalja sa silmas pead?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2004 18:10:16 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/sussu <---------seda vist....see on suht pointless minu meelest
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_l_l_
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004




sõnum 14.08.2004 18:15:36 vasta tsitaadiga

Kelle jaoks on point, kelle jaoks mitte. Ja kas peabki asjas point olema?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.08.2004 18:33:57 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
http://www.ebaumsworld.com/swearingjesus.html



ei leia siin absoluutselt midagi naljakat..
puhas labasus....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2004 18:43:08 vasta tsitaadiga

õige,suht mõttetu asi oleks vähemalt naljakas siis oleks thumbs_up.gif aga praegu ei leia ma küll yhtki põhjust seda vaadata...
nii et ära solvu
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 14.08.2004 21:23:52 vasta tsitaadiga

http://www.albinoblacksheep.com/flash/windowsxp.php
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 13:17:45 vasta tsitaadiga

kas need pildid ja videod seal on töödeldud või on päriselt http://www.ebaumsworld.com/ghosts.html
mõned tunduvad seal päris tõesed olema
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 13:33:07 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=115169&highlight= <-- see teema küll lukustatud, aga jätkuks et mis arvate sellisest asjast ?->

http://www.zone.ee/slayer212/IMG_0417.JPG <-- paremal pool ääres..<-- kellelegi on kogemusi ??

tehtud 20.juunil see pilt. Minu lõpetamine. Pärast hiljem esinses ka seda ringi piltidel, jaanipäeva omadel. Nendel yritustel viibis ka mu klassivend (kelle ema oli suht läbi omadega), või siis tema vennad.. Igal juhul alati keegi perest oli kohapeal kui sai pilti tehtud.. Ning peale jaanipäeva klassivenna ema suri(jõi end surnuks)..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 13:35:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pärast hiljem esinses ka seda ringi piltidel, jaanipäeva omadel

miski tavaline difraktsioonihäire, kui mitmete piltide peal on


viimati muutis dvd vader 21.08.2004 13:36:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 13:36:12 vasta tsitaadiga

see tundub kuidagi imelik sellel lingil mis ma andsin oli ka mõndadel piltidel taolisi asju. näita veel mõnd piltti kus sihuke asi esineb

viimati muutis janno89 21.08.2004 13:38:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 13:36:53 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Pärast hiljem esinses ka seda ringi piltidel, jaanipäeva omadel

miski tavaline difraktasioonihäire, kui mitmete piltide peal on


njaa , mix neid ring(e) siis ei olnud, kui klassivennad perest kedagi lähedal ei olnud ? ega ma ei tea mis see on, minu poolest võib see häire ka olla või mis iganes..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.