Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2021 15:20:55 vasta tsitaadiga

Me oleme vist vales teemas
Kui Ledger lõpetab tegevuse ja toodet osta enam ei saa, on kiire vms siis:
Accounts generated by a Ledger Nano S device can be recovered on any (third-party) hardware or software wallet that supports the same standards as Ledger (BIP32/BIP39/BIP44).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 11:15:28 vasta tsitaadiga

Riistvaralised krüptorahakotid - Ledger, Trezor, Keepkey jms
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 17:21:49 vasta tsitaadiga

Vaadake, et scammi ei saa: https://www.bleepingcomputer.com/news/cryptocurrency/criminals-are-mailing-altered-ledger-devices-to-steal-cryptocurrency/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 17:19:59 vasta tsitaadiga

link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 29.06.2021 03:52:36 vasta tsitaadiga

On keegi kursis mis selle Nanopooliga on?
Mitmendat päeva leht ei funka. Lähed küll lehele aga ikoonid puudu ja lingid ei toimi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 10:29:37 vasta tsitaadiga

cocliosttr kirjutas:
On keegi kursis mis selle Nanopooliga on?
Mitmendat päeva leht ei funka. Lähed küll lehele aga ikoonid puudu ja lingid ei toimi


Kõik toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 29.06.2021 10:45:29 vasta tsitaadiga

cocliosttr kirjutas:
On keegi kursis mis selle Nanopooliga on?
Mitmendat päeva leht ei funka. Lähed küll lehele aga ikoonid puudu ja lingid ei toimi
Võib proovida veebilehitseja vahemälu puhastamist või proovida mõne teise veebilehitsejaga, kas seal samad sümptomid.
_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 19:48:41 vasta tsitaadiga

Väike middleman ehk vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 15:04:47 vasta tsitaadiga

Üsna tihti on hakanud riigid koini maha taguma.

UK Bank Barclays Starts Blocking Payments to Binance

U.K. bank Barclays has said it is blocking customers from using their debit and credit cards to deposit funds on popular cryptocurrency exchange Binance in a bid to keep their money “safe.”

The bank has been contacting customers who have used their cards on Binance this year advising them it is halting payments until further notice and asks them to search for the Financial Conduct Authority’s (FCA) guidance on Binance to clarify the situation. The FCA, it’s worth noting, announced Binance was not allowed to conduct any regulated activities in the country.

A Barclays spokesperson said:

"With effect from today, Barclays intends to stop credit and debit card payments to Binance. This action does not impact on the ability for customers to withdraw funds from Binance."
Regulators in other markets have offered similar warnings in the last few weeks, with Thailand even threatening criminal charges.


Tais oled kriminaal kui cryptoga jändad.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.07.2021 15:46:26 vasta tsitaadiga

Siiani on Eestis Cirkle-K olnud koht, mis ei tunnista Binance kaarti. (Ma ikka vahest testi mõttes maksan mõne euroseid summasid Binance kaardiga)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2021 20:33:42 vasta tsitaadiga

noonii SEPA kord, sepa maksetega enam deposite teha ei saa binance. ise just kasutasin koguaeg kuna fee 0 ja läks koheselt sisse välja raha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 08:48:00 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Siiani on Eestis Cirkle-K olnud koht, mis ei tunnista Binance kaarti. (Ma ikka vahest testi mõttes maksan mõne euroseid summasid Binance kaardiga)


Keiss mu teada selles, et tankla broneerib korraga suurema summa kui Binance kaardi limiit lubaks.
Pidavat ka teiste exchangede kaartide puhul nii olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 09:07:42 vasta tsitaadiga

Nägin 1 tüüp ostis Coopis toitu Binance kaardiga icon_razz.gif
Nt kui töö on treidimine, siis pangaarvet Eestis pole vaja omadagi icon_cool.gif
Ei tea kui levinud see Eestis on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 02:07:52 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Siiani on Eestis Cirkle-K olnud koht, mis ei tunnista Binance kaarti. (Ma ikka vahest testi mõttes maksan mõne euroseid summasid Binance kaardiga)


Ma igalpool koomilisi summasid ka maksnud ja kõik toiminud alati. Touchiga mugav, PIN-i olen korra äpist vaadanud (esimene makse), mis suht ebamugav - püsipin enda riskina poleks halb idee.
Arvan ise ka, et see tanklate suurema summa broneerimine on asi, mis limiidi lõhki ajab, ent selleks peaks limiite ja broneeritavat uurima.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.07.2021 07:53:14 vasta tsitaadiga

Automaattanklates ainult ei toimi, mujal terminalides saab maksta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 12:55:50 vasta tsitaadiga

Hiinlased lõgistasid koine kõvasti. Ei pane üldse imestama kui pool crptost oli hiinlaste lõgistatud.
As cryptocurrency prices keep dropping and volatility remains relatively low, spot trading volumes in the cryptocurrency space decreased by an immense 42.7% in June, while total derivative volumes dropped 40.7%.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 13:05:23 vasta tsitaadiga

Muarust lihtne: kui hinnad 50+% alla tulnud, siis pole ime, et volüüm ka langeb - eriti arvestades tsüklilisust, st. ei osteta üles, polnud final cycle.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 15:12:59 vasta tsitaadiga

https://www.bbc.com/news/uk-england-london-57816644

tsitaat:

The Met Police has seized a record £180m worth of cryptocurrency linked to international money laundering in London.

The seizure is the largest of its kind in the UK - beating the previous record set when the Met confiscated £114m of cryptocurrency on 24 June.

A 39-year-old woman, arrested on suspicion of money laundering on 24 June, has been interviewed over the new seizure.



Riikide huvi krüptoturu kontrollialla saamiseks kasvab jätkuvalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.07.2021 15:20:17 vasta tsitaadiga

Seda väärtuslikumaks krüpto saab ka thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 15:25:23 vasta tsitaadiga

Kui sa seda millegi reaalse vastu vahetada ei saa siis läheb keeruliseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 15:26:24 vasta tsitaadiga

Kogu see crypto laiem lõbu kestab seni kuniks mõni turbaniga (või ka ilma) pommipanija ütleb et materjali selle tegemiseks ostis crypto eest.
Peale seda võib müntide FIAT-i ja tagasi keeramine suht võimatuks osutuda või vähemalt "peeditakse" sind enne korralikult.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.07.2021 15:52:56 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kui sa seda millegi reaalse vastu vahetada ei saa siis läheb keeruliseks.

Saab ju. Narko ja relvade ja mõrvade vastu näiteks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 13.07.2021 16:11:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kogu see crypto laiem lõbu kestab seni kuniks mõni turbaniga (või ka ilma) pommipanija ütleb et materjali selle tegemiseks ostis crypto eest.
Peale seda võib müntide FIAT-i ja tagasi keeramine suht võimatuks osutuda või vähemalt "peeditakse" sind enne korralikult.


Mis sa arvad, kuidas siis DarkWebis asju liigutatakse ? Kõik on käinud ja käib ka edasi läbi crypto, siiamaani pole see suuresti turgu mõjutanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 16:55:16 vasta tsitaadiga

Noh, siis on tore seletada politseinikule, mida sa täpselt selle kulutatud BTC eest ostsid icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 17:11:41 vasta tsitaadiga

Ja ka seda kust sa selle btc said st mida müüsid icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 16:12:32 vasta tsitaadiga

Paistab ,et paber rahi kaob euroopast. Kui see nii on on digi euro 4 aastaga.
The European Central Bank (ECB) has announced it’s starting to work toward a digital version of the euro currency as more consumers drop cash. The project is expected to take two years to create and could be followed by another two years of implementation.


Siis lihtsalt sund korras hakkate oma tulusid maksma.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 16:20:36 vasta tsitaadiga

Mul on juba paarkümmend aastat digitaalne raha kasutuses. Sularaha on haruharva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2021 17:05:44 vasta tsitaadiga

anubis, see, mis tulemas on natuke ehtsam digiraha icon_biggrin.gif .
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 18:33:13 vasta tsitaadiga

Is Satoshi cashing out? 640 nine-year-old Bitcoin on the move
https://www.fxstreet.com/cryptocurrencies/news/is-satoshi-cashing-out-640-nine-year-old-bitcoin-on-the-move-202107131344

A Cache of Ancient Bitcoin, Possibly Mined by Satoshi, Just Awakened
https://futurism.com/the-byte/ancient-bitcoin-awakened
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 15:52:26 vasta tsitaadiga

Palju huvitavam - keegi saab vanad walletid lahti icon_biggrin.gif
_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2021 17:38:03 vasta tsitaadiga

https://rikas.geenius.ee/eksklusiiv/kruptomaailm-seisab-regulatiivse-revolutsiooni-aarel-mojutada-saavad-nii-ethereum-binance-kui-virtuaalsed-rahakotid/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2021 06:58:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See lugu on Rikka ja PRO tellijatele.

Vaene krüpto-AHV imegu näppu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 09:34:00 vasta tsitaadiga

Koinid on täna korralikult langenud hakkab see scämm maha jahtuma. Krüpto loojad saavad ainult sellega rahi. Siis kui koin tehakse on loojatel juba olemas miljoneid koine ,et see mingihetk rahaks teha. Kõik nad ootavad ,et lollid hakkaksid 0 väärtusesse raha sisse pumpama. Rikkad võivad sellega midagi teenida kuid asjal on ikkagi 0 väärtus.

Iseasi kas üldse julgengi 3k peal osta pärast äkki uut tõusu ei tulegi.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 20.07.2021 09:37:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2021 09:35:58 vasta tsitaadiga

Krt ma pole kaine või mis aga ma näen küll väärtuste kohal muid numbreid kui 0 icon_rolleyes.gif
Mida tarbid muidu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 09:48:45 vasta tsitaadiga

Ilma muutus. Kui sellele enam vasu ei pea siis sitt lugu, eks see kunagi voodis lebamiseks muutub. Tegelt ma vihkan krüptot kah liiga jura minujaoks. Vaatan kõrvalt mille jamaga inimesed tegelevad.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 20.07.2021 09:50:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 09:48:49 vasta tsitaadiga

Ma usun küll et bitcoin elab kauem kui keskmine riiklikult tagatud valuuta. Keskmine riiklik valuuta peab ainult 27 aastat vastu enne kui vastu taevast lendab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 10:00:00 vasta tsitaadiga

Bitcoin võib veel kaua püsida kui riigid mingi lollusega hakkama ei saa. On riike kes hakkavad seda piirama või hoopis keelustavad. Ükski riik ei taha ,et raha suurtes kogustes maalt välja läheb siis hakatakse raha juurde printima.
Hetkel ikkagi saavad kriminaalid ja pätid sellega rahulikult raha liigutada.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.07.2021 10:03:48 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub tõenäolisem pauk krüptorahale tulla riikide ja rahvusvaheliste institutsioonide poolt. Paljudele võimudele-riikidele on paralleelne neile allumatu rahasüsteem kõvasti pinnuks silmas, aina tilgub uudiseid kuidas krüptorahandusega seonduvale tahetakse päitsed korralikult pähe panna, infokampaania juba käib, kuidas krüptoraha on kuritegevuse ja terrorismi teenistuses, inimesed varjavad oma varasid maksuametite eest, krüptokaevandamine on saastav ja tänases kliimakriisis vastutustundetu.
Edasine on juba tehnika küsimus, kuidas krüptovabadust piirama hakatakse, kas asutakse pigistama vahendusplatvorme, kes peavad end hakkama riiklike regulaatorite järelvalve ja reeglite järgi toimetama, kuni krüptoraha sisulise allutamiseni sarnaselt muude varadega (pangakonto, aktsiad, kinnisvara jm mis on süstemtiseeritud registritesse ja eksisteerib võimude armust) kus riik saab vajadusel isikute-ettevõtete krüptoarveid külmutada/konfiskeerida, kuni kohtutäituriteni, kes saavad krüptorahale ligipääsu nagu neil on muudele varadele ligipääs.

Edasised prognoosid lähevad lahku, on neid, kes ennustavad, kuidas riikidele allutatud turvalisem krüptoraha läheb kiiremini massidesse ja see viib krüptoraha tõusuni ja on teine seltskond, kes on vastupidisel arvamusel, et krüptorahade atraktiivsus kahaneb regulaatorite allutamise järgselt märkimisväärselt, volatiilsus kahaneb oluliselt ja lõpuks ei erine krüptoraha tava valuutadest ja varadest, sest on surutud samadesse raamidesse.

Tea kas meil hakkab ka tulevikus politsei elektrivõrku koormavaid, reostavaid salarigide kaevandusi avastama:
Spoiler Spoiler Spoiler


või peavad kõik oma rig-id arvele võtma riiklikusse registrisse möllima, et riigil oleks ülevaade tegevusest ja sellega kaasnevatest riskidest-ohtudest kodanikele, majandusele, julgeolekule ja põhiseaduslikule korrale icon_smile.gif

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 10:41:29 vasta tsitaadiga

H_K, see viimane lause on nagu 1940ndatest aastatest pärit, mil kodanikud pidid oma raadioaparaadid omavalitsustes ära registreerima.. ajalool on muidugi tihtipeale kena komme end korrata.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.07.2021 10:55:31 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
H_K, see viimane lause on nagu 1940ndatest aastatest pärit, mil kodanikud pidid oma raadioaparaadid omavalitsustes ära registreerima.. ajalool on muidugi tihtipeale kena komme end korrata.
Kuskil kõrvalteemas käib sarnane jama droonidega, kus riik nõuab droonid registrisse, droonipiloodid peavad miski testi läbima, kuigi reaalelus droonidega meil õnnetusi nagu pole, millele viidates riik regulatsioone justkui põhjendab.
Samas elektrirataste-tõuksidega on õnnetused, ka vigastustega pea igapäevased, ometi riik ei torma reguleerima, et ratta-tõuksi kasutajad peaks kohustuslikus korras testi tegema ja kõik rattad-tõuksid riigi registrisse.
Riigid-võimud vaatavad asju natuke oma mätta otsast ja see ei haaku tihti sellega, millega rahvale retoorikas regulatsioonide pealesurumist põhjendatakse.
Ei tasu üldse imestada, kui ühel hetkel kuritegevust-terrorismi toetavaid krüptovahendid ehk tootvad masinad võidakse tahta jälgimise alla võtta, sest terroristid ei tarvitse krüptoraha kasutada ainult varjatud arveldamisel, veel hullem, kui terroriaktide rahastamiseks kaevandatakse vajalik krüpto ise icon_smile.gif iga rigi omanik võib olla potentsiaalne terrorismirahastaja ja ennetava käiguna võib võimudel olla tungiv huvi sellel seltskonnal silm peal hoida, kõige lihtsam on seda teostada regulatiivselt kohustada kavandajad ja nende riistad registrisse.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 11:05:53 vasta tsitaadiga

Too on juba midagi täitsa arvestatav jutt. thumbs_up.gif
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 11:32:18 vasta tsitaadiga

Millega binance juurde tankida, kui sepa kinni? Tavaline "bank transfer"? See vist investeerimiskontolt ei oska võtta, vaid läheb otse "põhikontolt"?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 11:45:03 vasta tsitaadiga

ot:
H_K, elektrirataste-tõuksidega õnnetuste puhul jääb üldjuhul peamiseks kannatajaks ainult sõitja ise, droon rahva sekka kukub on vähe tõenäoline, et selle lennutaja ainuke kannatanu oleks.
Regulatsioonidega üritatakse seda tegevust vähemalt niipalju piirata, et suvalised asjaarmastajad sellest eemal hoida.


Metsjeesus, makset tehes määrad ikka ise milliselt kontolt raha võtta. Pealegi SEPA makse on lihtsalt "bank transfer" üks erijuhte. Eurodes ja EU majanduspiirkonna piires.
Ehk kui üks on "kinni", siis miks peaks teinegi kuidagi läbi minema?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 20.07.2021 12:00:49 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Millega binance juurde tankida, kui sepa kinni? Tavaline "bank transfer"? See vist investeerimiskontolt ei oska võtta, vaid läheb otse "põhikontolt"?


Binancis praegu 0 tasuga võimalik krediidilt/deebetilt kanda, muidu võeti vist 50 EUR selle eest

EDIT : siin ka info selle kohta https://www.binance.com/en/support/announcement/ed56d7e5e4a74d358512faa0a25e92a4?fbclid=IwAR2juhAkXnJ-0A87VbO1L_70wmaWc826Pf_HEEZOZ18lBKK0n2v8cwsmNXc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2021 11:14:03 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Millega binance juurde tankida, kui sepa kinni? Tavaline "bank transfer"? See vist investeerimiskontolt ei oska võtta, vaid läheb otse "põhikontolt"?


Binancis praegu 0 tasuga võimalik krediidilt/deebetilt kanda, muidu võeti vist 50 EUR selle eest

EDIT : siin ka info selle kohta https://www.binance.com/en/support/announcement/ed56d7e5e4a74d358512faa0a25e92a4?fbclid=IwAR2juhAkXnJ-0A87VbO1L_70wmaWc826Pf_HEEZOZ18lBKK0n2v8cwsmNXc


Annab errori, proovin uuesti, aga näib jama olema ja alternatiivi enam ei olegi.
(problem procesaing this payment...)

Moblas ei saanud, arvutis lasi. Raha liikus kahjuks põhikontolt, aga asi ise oluliselt mugavam kui sepa!

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.07.2021 13:43:24 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/uk/eu-bitcoin-ethereum-cryptocurrency-wallet-transaction-regulations-proposal/
Euroopa Liit paanib krüptoraha teemat jõuliselt reguleerima asuda, walletite anonüümsus kaotatakse, krüptoraha tahetakse allutada samadele regulatsioonidele nagu täna pangandus.
Tehniliselt tundub, et kontrollile allutatakse eelkõige krüptoraha hoidmise ja vahenduskeskkonnad, sarnaselt pankadele, kus riigil omanike arvelduskontodest ülevaade ning vajadusel kontovahendite-tehingute külmutamise-peatamise-konfiskeerimise võimalus/õigus.
Arvatavalt toob see krüptoraha omanikele kaasa samad mured, mis pankadega arveldamisel, kus pead suutma pangale-riigile tõestada, et su krüpto on omandatud seaduslikul teel, kui tõestada ei suuda ähvardab rahapesu- või kuritegelikul teel saadu süüdistus. Lisaks saab maksuamet, kohtutäiturid jt omama huvi ja ligipääsu omanike krüptoarvetele.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2021 22:05:46 vasta tsitaadiga

Pff, lähevad offshore'i (kes veel pole) ja kasutatakse üle VPN-i /TOR-i, kui netiühendust kasiinodelaadselt blokkima hakatakse.

Elon lubas varsti jälle krüpto eest Teslat müüma hakata. Eks ostis vahepeal odavaga kokku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 08:54:26 vasta tsitaadiga

Vihje miks Elon "pumpib" hetkel btc-d...
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 14:25:02 vasta tsitaadiga

Anonümm kaob ilmselt varsti kui see vajalikuks peetakse. Paistab ,et võitakse isegi bannida E liidus terve crypto. Seda terrorismi rahastamist võetakse päris tõsiselt.
The European Union has proposed a ban on anonymous cryptocurrency transactions in a bid to crack down on money laundering and terrorism financing and protect the bloc’s financial system.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 23.07.2021 14:40:05, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 14:31:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ban on anonymous cryptocurrency transactions


Siis tuleb vist bruteforssida kõik mündid kahvlisse kust edasi läheb haru mis laseb tehingut teha läbi mingi EU serveri mis kinnitab et selle aadressi taga on see inimene ja kanne läheb läbi kui EU lubab icon_question.gif

Või on lihtsam meetod?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.