Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2021 18:53:22 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 19:49:04 vasta tsitaadiga

No siis alusta sellest, et suhtle KOViga ja küsi mida vaja on teha thumbs_up.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.06.2021 19:56:34 vasta tsitaadiga

Teise sammuna ehita naabri poole suur aed ette ja pane silt välja, et tegelegu oma asjadega...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 20:29:51 vasta tsitaadiga

Värskelt plaaditud põrandal võib juba järgmine päev nö. "tantsu lüüa"? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 20:53:15 vasta tsitaadiga

nii vähe kui ma tean sellest...ütlen EI
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 21:37:52 vasta tsitaadiga

Kaua soovitav oodata?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.06.2021 21:43:49 vasta tsitaadiga

SKG, kui sulle plaatija juhiseid ei andnud, siis ei oska me siin ennustada midagi. Muidu on olemas ju ka kiirkivistuvad paigaldussegud, mõeldud just sama päeva tantsupeoks, kuid me ei tea, millega sul töö tehti.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 21:57:07 vasta tsitaadiga

Lahkus enne kui küsida jõudsin icon_smile.gif eks pärin kui vuuke täidab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.06.2021 22:04:02 vasta tsitaadiga

24 tundi võiks kuivada/kõvaneda lasta. Ehitusel suured plaadid liikusid peale 10 tundi kuivamist, kui plaatidel käidi.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:05:52 vasta tsitaadiga

Mingi suvalise netist leitud paigaldussegu kasutusjuhendist:
tsitaat:
Kivinemine: Paigaldatud seinaplaadid sobivad vuukimiseks 2 tunni möödudes pärast paigaldamist. Plaatpõrandale saab astuda ja plaate vuukida 3 – 4 tunni möödudes pärast plaatide paigaldust. Plaatpõrandat ei ole soovitatav koormata enne 24 tunni möödumist.

Piirangud: Plaatimise ajal ja 24 tundi peale plaatimist peab ruumi, segu ja plaaditava pinna temperatuur olema üle 10 0C. Madalamad temperatuurid aeglustavad kivinemist ja muudavad segu kvaliteeti. Põrandakütet EI TOHI kasutada plaatimise ajal ja 24 tundi peale plaatimist.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.06.2021 22:12:13 vasta tsitaadiga

Kuda saab vuukida põrandaplaate, kui koormata ei tohi. icon_lol.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:12:36 vasta tsitaadiga

Tundub, et siis oleneb segust. Osad soovitatavd koguni 3 päeva. Oh well.. läheb kiireks kolimisega icon_lol.gif icon_redface.gif

After grouting, you should wait at least another 24 hours before walking on the tile, but a longer period of 48 to 72 hours is preferable. Putting weight on tiles before the mortar, grout and sealant have fully cured can cause the tiles to shift and even break apart.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:36:54 vasta tsitaadiga

Vaikselt plaadi keskele saab juba samal päeval astuda. Segu pakendit alles ei jäänud?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:39:42 vasta tsitaadiga

Segust oleneb... ka temp ja niiskusest ruumis.
Plaatimissegu kotti kuhugi vedelema pole jäänud, et uurida, millega tegu oli? Äkki kasutati kiirkivinevat plaadisegu?

Eeldan, et aluspind oli viisaks ja paigaldati 8-10mm kammiga, siis ma ütleks, et looduskivile mõeldud seguga võid 18-24h pärast kergelt koormata küll. Mitte külmikuid ja pliite peal vedada icon_biggrin.gif

Hommikul helista plaatijale ja uuri kas võib antud segu puhul juba tallata... või vaata/torgi kuskilt seina äärest või vuugist välja pressivat segu. Saad teada mis vormis too on.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:49:28 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Kuda saab vuukida põrandaplaate, kui koormata ei tohi. icon_lol.gif

See jäi ka endale silma. Aga no vb ehitaja teeb imesid ja hõljub õhus.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 22:53:23 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu lauamaterjali hea hinnaga saab Tartus aiale? Horisontaalaed ja postide vahe 2.5m. Umbes 120m2 jagu immutatud laudist vaja.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 06:22:46 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
HDvurle kirjutas:
Kuda saab vuukida põrandaplaate, kui koormata ei tohi. icon_lol.gif

See jäi ka endale silma. Aga no vb ehitaja teeb imesid ja hõljub õhus.

koormamine ja peal käimine on antud juhukl eri asjad.
Rocklaga ei tohi üle sõita. Tantsusammul käia ikka tohib icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 18:00:47 vasta tsitaadiga

Selle teema lõpetuseks. Helistasingi naaber KOVi ja sain sellise vastuse, et kui asja ametlikult ajada, siis tuleb tiigi kaevamiseks hankida ehitusluba. Ehitusloa jaoks on vaja koostada projekt. Üdiselt seda ei tehta ja kui keegi ei kaeba, siis kaeva see väike asi niisama. Aga kui soovid teha seaduse järgi, siis tuleb enne pabereid määrida.

kimi kirjutas:
Tere

Soov oleks krundile väike (selline 15x15m) veesilm tekitada. Pinnase planeeriks ümber tiigi.
Oskab keegi öelda, et mis oleksid õiged sammud enne kopa maasse löömist? Kas piisab KOV-le teatamisest või on seal veel midagi?
Veega probleeme ei oleks, sest juba praegu immitseb põhjavett ja maa on ise üsna soine.

Olen proovinud Googeldada aga midagi konkreetset just seadusandlusest poolelt leidnud ei ole (luba? projekt? jms) (välja arvatud, et pinnast ei tohi ilma loata ära vedada).
Äkki on siin mõnel oma kogemus, mida sooviks jagada icon_smile.gif

Tänud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 19:06:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, milline see projekt välja näeb. Lihtsalt geodeetiline asendiplaan + väike seletuskiri? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.06.2021 19:12:09 vasta tsitaadiga

Tean ka, et projekti vaja. Ühtki sellist ei leidnud kiirelt aga mu KOV dokumendiregistrist leian märksõnaga "tiigi" küll igasuguseid ehtiusloa taotluseid ja muud tiikidega seotud asju.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 19:45:52 vasta tsitaadiga

Kaeva mõni projekt välja ning sheeri thumbs_up.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:12:03 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Selle teema lõpetuseks. Helistasingi naaber KOVi ja sain sellise vastuse, et kui asja ametlikult ajada, siis tuleb tiigi kaevamiseks hankida ehitusluba. Ehitusloa jaoks on vaja koostada projekt. Üdiselt seda ei tehta ja kui keegi ei kaeba, siis kaeva see väike asi niisama. Aga kui soovid teha seaduse järgi, siis tuleb enne pabereid määrida.

kimi kirjutas:
Tere

Soov oleks krundile väike (selline 15x15m) veesilm tekitada. Pinnase planeeriks ümber tiigi.
Oskab keegi öelda, et mis oleksid õiged sammud enne kopa maasse löömist? Kas piisab KOV-le teatamisest või on seal veel midagi?
Veega probleeme ei oleks, sest juba praegu immitseb põhjavett ja maa on ise üsna soine.

Olen proovinud Googeldada aga midagi konkreetset just seadusandlusest poolelt leidnud ei ole (luba? projekt? jms) (välja arvatud, et pinnast ei tohi ilma loata ära vedada).
Äkki on siin mõnel oma kogemus, mida sooviks jagada icon_smile.gif

Tänud

Aga kiusliku naabrimehe neutraliseerimiseks saada talle ka mõned kontrollid kaela. Uuri natuke tausta ja poeta mõni vihje, kuhu vaja.
Midagi leiab alati. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:12:45 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2021 20:43:42 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Aga kiusliku naabrimehe neutraliseerimiseks saada talle ka mõned kontrollid kaela. Uuri natuke tausta ja poeta mõni vihje, kuhu vaja.
Midagi leiab alati. icon_biggrin.gif
Lõpuks on nagu Andres ja Pearu icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2021 06:57:22 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Lõpuks on nagu Andres ja Pearu icon_lol.gif

Täitsa võimalik. Paraku on aga nii, et enamik neist õigusenõudlejaist ei mõista oma tegevuse tagajärgi enne, kui neid omal nahal tunda saab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2021 13:48:35 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei tasu...tavaliselt mingid süüdimatud ehk siis jäädki elu lõpuni maad jagama.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:29:25 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1436632/makita-akuga-armatuuriloikur-dsc191z-ilma-aku-ja/
Kullast? Midagi nagu soodsamat ka selleks on? Mõtlen nii ~10x soodsamat. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2021 22:37:07 vasta tsitaadiga

DVDRW, võta siis rent juba icon_rolleyes.gif
https://realrent.ee/shop/rent/saagimine-loikamine/hikoki-aku-armatuuriloikur-rent/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.07.2021 09:19:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/1436632/makita-akuga-armatuuriloikur-dsc191z-ilma-aku-ja/
Kullast? Midagi nagu soodsamat ka selleks on? Mõtlen nii ~10x soodsamat. icon_rolleyes.gif

Relakas, mõnikümmend euri. Juhul, kui su aeg ei maksa eriti.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.07.2021 09:21:43 vasta tsitaadiga

Oleneb jämedusest, mingid tummised tangid ajaks ka asja ära äkki.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 10:47:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Jõhker hinnavahe.
Alexela käruga vast 6m ei vea ära
Poes lärmi ja metallipuru nad vast ei tahaks.
Sellega jääkski lõikama (~500kg vardaid)?
Spoiler Spoiler Spoiler



DEPOs hull melu käib, Bauhaus samal ajal nagu tühi tondiloss.
Ei imesta ka, nt santehnika ühendused jmt kola Bauhausis ja teistes poodides ~100% kallimad icon_eek.gif

Nt RV keermelatt M8 1m Depos 1,6€. Sama asi Motonetis 7€ icon_eek.gif
Nt 20mm alupex toru 0,45€/m, 16mm liitmikud ~1€/tk
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 11:51:30 vasta tsitaadiga

5kotti betooni, 50 kg kergkruusa, ämber, kruve.. 28..
Mõtlesin, et sitan ühel sõbral poola värava üles ja teisel põõningu vanast villast ja kipsist tühjaks, et purrida hiljem. Kruvimees läks ära ja naelamu.nn on käinud. Laudu jupi kaupa lõikama, et klaasvill kaela ei tuleks. Pühapäevani teen siis saab aeg otsa, valmis ei saa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2021 11:54:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jõhker hinnavahe.
Alexela käruga vast 6m ei vea ära
Poes lärmi ja metallipuru nad vast ei tahaks.
Sellega jääkski lõikama (~500kg vardaid)?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui ainult ühe korra vaja, siis mine rendi. Ma olen näiteks Põlvas Cramost kõiksugu riistu rentinud, mida kord aastas parimal juhul vaja läheb. Rahaliselt mõttekam. Kui kõiki neid tööriistu ostma hakkaks, siis oleks rahakott tühi ja garaaž kola täis.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 07:05:18 vasta tsitaadiga

Kuda teised ehituspoed pankrotti ei lähe?
Esimesed Google vasted:

https://online.depo-diy.ee/search/40x40x2#7704
https://www.decora.ee/36117-nurk-40x40x40x20mm

https://online.depo-diy.ee/search/lehtsilmusv%C3%B5ti#66384
https://www.bauhaus.ee/lehtsilmusvoti-22-mm.html

https://online.depo-diy.ee/search/80x240x2#7665
https://www.bauhof.ee/et/naelutusplaat-arras-80x240x2-0-zn-028910

https://online.depo-diy.ee/search/keermelatt%20a2#7303
https://www.bauhof.ee/et/keermelatt-m8x1m-a2-roostevaba-din-975-618340

Depos on kohal kõik ~2% odavam kui Depo online veebipoes confirmed!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:22:34 vasta tsitaadiga

Mis on mingi hea öko liim laminaadi seina liimimiseks? Jah, ma mõtlesin seina, see pole viga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 17:22:12 vasta tsitaadiga

Mis sa ikka ökotad. Pane MASA või Soudali Fix All turboga.

...täna tegelesin WPC terrassiga. Mingiaeg oli siingi see teemaks.
36 kraadi sooja päikese all tehes, karm...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 17:32:58 vasta tsitaadiga

Mugman, thumbs_up.gif
hästi tehtud...vaatasin pilti esiti tekis mõte, et oled serva laua kalde all pannud...optiline illusioon tekkis just nurgas....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 19:08:34 vasta tsitaadiga

Polnd mahti oodata kui päike nurga taha keerab?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 19:30:04 vasta tsitaadiga

kell 8 hakkab sirama ja 19.00 läheb alles nurga taha. Tööpäevi nii pikaks ei taha venitada icon_biggrin.gif
Homme vaja veel astmed kokku lappida...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2021 18:57:47 vasta tsitaadiga

Eestimaist e-torupoodi oskab keegi soovitada? Kus laos olevad asjad mõne päevaga kohale ka tuleks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.07.2021 22:14:35 vasta tsitaadiga

https://www.feb.ee
Onninen ka kui mõni tuttav sulle tellida viitsib.
Feb puhul soovitaks vähemalt -15% soodukat kaubelda. Kate ikka päris kena neil.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.07.2021 23:05:05 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Eestimaist e-torupoodi oskab keegi soovitada? Kus laos olevad asjad mõne päevaga kohale ka tuleks.


dunven.ee

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:06:11 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
Mis sa ikka ökotad. Pane MASA või Soudali Fix All turboga.




Aga kui ikkagi on vaja ökotada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 16:11:31 vasta tsitaadiga

Rahakotile öko või, et liim oleks vegan/öko icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 16:18:06 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
Rahakotile öko või, et liim oleks vegan/öko icon_biggrin.gif ?



Veganlusest on mul savi, aga VOC suhtes peab öko olema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 17:11:50 vasta tsitaadiga

siis näiteks Würthi ja nende hübriidliim/tihendusmass:Power vms oli...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 17:44:43 vasta tsitaadiga

Power Tack?

Või vist pigem seda mõtlesid, "liim+tihendmass Power"?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 17:56:39 vasta tsitaadiga

würth on pakendaja. kellelgi teisel on sama toode kordi odavamalt kah. otsi ainult üles.

q: kuidas teha milwakee asjad veel kallimaks kui nad on?
a: kleebime neile würth i sildid peale.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.07.2021 17:57:51 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et lihtsam on riiulist see pudel osta kui hakata tootjat otsima, saad kohe kindla kvaliteedi
A mõeldi vist Moment Power Fix nimelist toodet, see liimib küll väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 17:59:29 vasta tsitaadiga

vahel joppab. me selle maagilise würth i veljepesuaine leidsime üles. sama raha eest, mis würth i saab pool liitrit, saab tervelt viis liitrit seda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.