Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 11:33:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina olen endiselt seda meelt, et ostes konsool aasta pärast ilmumist on võimalik saada asi odavamalt, "parandatud" versioon ja soodsamad bundle´d (nt jõuluajal konsool + 2 pulti ja mäng-paar tavahinnaga vmt.).


Mina olen seda meelt et parem mängida praegu returnalit mitte oodata aasta kaks "parandatud" versiooni.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 11:57:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.

PS3 ja PS4 puhul tuli Slim mudel ca 3 aastat hiljem - seega enne aastat 2023 pole küll erilist lootust uut disaini näha (arvestades praegust olukorda, siis võibolla isegi hiljem).
Enne üritab Sony komponentide optimeerimisega omahinna nulli saada.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 13:22:21 vasta tsitaadiga

wirx, GT Sport oli 4k 60fps juba PS4 Pro peal. Otsest upgrade patchi PS5 peal ei ole, mis midagi veel rohkem muudaks, laadimisajad pidid kiiremad olema, pole ise proovinud.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 14:02:56 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
wirx, GT Sport oli 4k 60fps juba PS4 Pro peal. Otsest upgrade patchi PS5 peal ei ole, mis midagi veel rohkem muudaks, laadimisajad pidid kiiremad olema, pole ise proovinud.


GT Sport ei ole native 4k/UHD, vaid on 3200x1800.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.05.2021 18:38:17 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.

PS3 ja PS4 puhul tuli Slim mudel ca 3 aastat hiljem - seega enne aastat 2023 pole küll erilist lootust uut disaini näha (arvestades praegust olukorda, siis võibolla isegi hiljem).
Enne üritab Sony komponentide optimeerimisega omahinna nulli saada.
Nii aasta lõpuks tuleb kindlasti muudetud versioon välja, iseasi palju seal kasutajale kasulikke muudatusi on. Nii on olnud mitme eelmise põlvkonnaga. Slimiga läheb tavaliselt nii 3 aastat.

Edit: MediaExpert.pl pakup digitaalset versiooni üsna soodsa hinnaga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel0
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2012




sõnum 24.05.2021 14:09:33 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation

Paistab, et euronics on saanud järjekordse partii.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:32:43 vasta tsitaadiga

Mihkel0 kirjutas:
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation

Paistab, et euronics on saanud järjekordse partii.

Tänud teatamast, sain tellitud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:41:11 vasta tsitaadiga

Tundub siis, et lõpuks ometi saadavus korras kuna ükski varasem kord pole nii kaua alles olnud. Kas siis nii suur partii või varsti hakkavad tulema tellijatele vabanduskirjad, et ei jätkunud. Läksin panin praegu 10k tk ostukorvi, laseks tellida küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:47:05 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Tundub siis, et lõpuks ometi saadavus korras kuna ükski varasem kord pole nii kaua alles olnud. Kas siis nii suur partii või varsti hakkavad tulema tellijatele vabanduskirjad, et ei jätkunud. Läksin panin praegu 10k tk ostukorvi, laseks tellida küll icon_biggrin.gif

Teavitus kampaaniat pole olnud, sellepärast on kauem üleval icon_smile.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 15:13:19 vasta tsitaadiga

Uskumatu aga sain tellitud ja kõik käis kärmelt, kinnitus meilis! icon_smile.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 23:22:19 vasta tsitaadiga

krt hiljaks jäin, aga väga tänuväärne teema. Kes valvel siis andke teada beer_yum.gif

viimati muutis keimps1 25.05.2021 09:50:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
just4me
HV vaatleja
just4me

liitunud: 29.03.2006




sõnum 25.05.2021 08:55:56 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719396208/mangukonsool-sony-playstation-5

praegu näitab et on laos, sain endale ühe ära tellitud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 09:19:57 vasta tsitaadiga

Otsas. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisS
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 09:29:31 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka täna kell 8:40 tellimus sisse anda. Kinnitus tuli mailile, eks näis kas suudetakse tellimus täita.
Esimest korda lingile klikkides näitas, et otsas. Teisel korral ütles, et saadaval ainult poes kuid mingil hetkel lasi korvi lisada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 09:50:55 vasta tsitaadiga

Keegi ebareaalselt siiras inimene helistas ja mainis (võid PS saata kes oli), et Euronicsis olemas aga kahjuks ei jõudnud nii kiirelt reageerida. Aga lootust on tänu teile beer_yum.gif
_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 09:56:17 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Keegi ebareaalselt siiras inimene helistas ja mainis (võid PS saata kes oli), et Euronicsis olemas aga kahjuks ei jõudnud nii kiirelt reageerida. Aga lootust on tänu teile beer_yum.gif


Tõmbasin ja traati sulle aga siis läks sul veitsa liiga kaua jah icon_biggrin.gif 10-15 min oli saadaval veel umbes.
Sellel nädalal peaks suuremad Saksa poed ka panema, Amazon jne. Eks lootust siis ka Poolast ja sealt ei saa otsa ka kohe kuna peab Eshopiga tellima.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 10:15:24 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et vaatan korra veel Euronicsi lehte, ja oligi PS5 uuesti saadaval. Vormistasin tellimuse ära. Eks lähipäevil saab teada, kas läks õnneks või mitte.

Nii et, kes hetkel arvuti/telefoni ees istuvad ja konsooli soovivad, siis tasub aeg-ajalt Euronicsi lehele refresh teha.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaufman
HV vaatleja
kaufman

liitunud: 11.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 10:26:19 vasta tsitaadiga

Dam, paar päeva tagasi küsisin neilt, et kuna tulemas on ja ei osatud öelda. Nüüd siis paar tundi jäin hiljaks.

Mis hinnaga müügis oli üldse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2021 10:26:47 vasta tsitaadiga

549 plaadiga versioon.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 12:54:56 vasta tsitaadiga

https://www.gamesradar.com/someone-rebuilt-ps5-to-make-it-smaller/

Sony pidi mingi käki tegema, selline sobiks palju rohkem.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 26.05.2021 15:04:11 vasta tsitaadiga

Disain on suhteline asi ja kui oleks selline siis keegi kasutaks oma loovust ja teeks sellise nagu hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 15:34:15 vasta tsitaadiga

Nii, minul PS5 käes, müüki ei pane, võin nüüd rahulikult edasi elada icon_lol.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 15:49:02 vasta tsitaadiga

Mitressa ei saa hakkama tellimuste täitmisega, oktoobri lõpust järjekorras.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 16:24:19 vasta tsitaadiga

Sain enda tellimuse ka kätte. Polnudki glitch, et nii kaua müügis püsis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 17:35:07 vasta tsitaadiga

Sama siin - konsool käes.

Võib vist Euronicsit ka veidi kiita, sest scalperi protsent oli minimaalne (pigem neile tüüpiline väike kohaliku poe juurdehindlus), võrreldes teiste müüjatega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel0
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2012




sõnum 27.05.2021 11:01:55 vasta tsitaadiga

Sain enda oma eile kätte.
Hämmastav, mis vahe on ps4 pro ja ps5 vahel.

Üleüldine mulje on positiivne senimaani.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2021 16:34:36 vasta tsitaadiga

https://www.videogameschronicle.com/news/sony-confirms-it-will-sell-playstation-5-direct-to-consumers-in-europe/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 16:42:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.videogameschronicle.com/news/sony-confirms-it-will-sell-playstation-5-direct-to-consumers-in-europe/

Eestit me vaevalt sealt "shipping to" listist leiame...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2021 16:44:01 vasta tsitaadiga

Nii ilmselt ongi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.05.2021 16:56:00 vasta tsitaadiga

Isegi Poolat ei ole ... Aga Luksemburg oma MILJONITE kasutajatega on ilusti olemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 28.05.2021 07:24:42 vasta tsitaadiga

Mis Poola? Pole ka tervet skandinaaviat ning Lõuna Euroopat.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.05.2021 12:32:58 vasta tsitaadiga

Rahvaarvult on Poola suurem kui Skandinaavia ja Balti riigid kokku. Üsna suur turg, mis vähemalt esialgu kõrvale otsustati jätta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 28.05.2021 15:08:04 vasta tsitaadiga

Pole eriline argument, kui samuti on kõrvale jäetud Itallia, mille populatsioon on omakorda 2x kõrgem kui Poolal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.05.2021 15:39:47 vasta tsitaadiga

Tõsi. Mingil meile teadmata põhjusel tehti just selline riikide valik.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2021 16:25:37 vasta tsitaadiga

Sony kontor Londonis, seega haldavad sealt lähiriike vms.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.05.2021 16:34:11 vasta tsitaadiga

Geograafiline lähedus? Võimalik. Lihtsat Luksemburg on selles valikus kummaline.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcquiz
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2021




sõnum 28.05.2021 18:38:17 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
https://www.gamesradar.com/someone-rebuilt-ps5-to-make-it-smaller/

Sony pidi mingi käki tegema, selline sobiks palju rohkem.


Pole mingi käkk, hea jahutus ja sellega seotult ka vaiksus olid Sonyle väga olulised. Väga tugevalt kahtlen, et pildil olev variant on nii tugev nendes asjades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 23:50:14 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Geograafiline lähedus? Võimalik. Lihtsat Luksemburg on selles valikus kummaline.


Kummaline miks? Vb lihtsalt ise ei tea põhjust ja seetõttu tundub mõistmatu. Ehk on neil paberimajanduse / bürokraatiaga lihtsam riikides mis võeti nimistusse, ostujõulisem elanikkond või mida iganes muud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 11:18:28 vasta tsitaadiga

Ratchet & Clank: Rift Apart näitab 33,65GB ja Playable in 03 Days 03 Hours 42 Minutes
Seega Neljapäeval 15:00 peaks olema mängitav.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 07.06.2021 14:31:30 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Ratchet & Clank: Rift Apart näitab 33,65GB ja Playable in 03 Days 03 Hours 42 Minutes
Seega Neljapäeval 15:00 peaks olema mängitav.

Seda ka juhtunud teiste mängudega. Unlockib 00:00 store aja järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 12:14:52 vasta tsitaadiga

Elisasse on PS5 Digital ilmunud: seadmed/eraklient/konsoolid/sony/playstation-5-digital-edition/SONYPS5DE
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 16.06.2021 13:19:07 vasta tsitaadiga

on jah aga kurja no ei taha digitali icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.06.2021 18:36:02 vasta tsitaadiga

Ei leidnud metro exodus teemat, aga tahtsin küsida, et kas keegi on juba ps5 uuendust saanud proovida? Kuidas puldi efektid jne? Kas tulistamine on tehtud nagu astros või lihtsalt jälle ainult nagu päästiku tunnetus? Ise saan proovida alles homme.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2021 18:58:37 vasta tsitaadiga

Miks? Miks mitte icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


TLDR: digital only konsooli disc draiviga konsooliks ei konverdi icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaljukits
HV vaatleja
kaljukits

liitunud: 30.11.2008




sõnum 22.06.2021 11:52:59 vasta tsitaadiga

Sain enda oma lõpuks kätte. Kõigest 19.septembrist sony centeris järtsis olemist. Edu siin kõigile!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 22.06.2021 20:55:59 vasta tsitaadiga

Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.

https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554_2.png
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 21:19:58 vasta tsitaadiga

digivend kirjutas:
Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.

https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554_2.png

Euronics on üks nendest kettidest kes saab oma konsoolid ametlike kanalite kaudu. Kui nad peaks juurdehindlusega liiga julgeks minema ja jäävad Sonyle silma siis võidakse täiesti vabalt järgmiseid koguseid piirata jne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 20:52:13 vasta tsitaadiga

digivend kirjutas:
Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.

https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554_2.png


kas selleks peab kusagil listis olema et näeks millal need tulevad sinna, või lihtsalt päevad läbi kammima neid lehekülgi?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2021 21:21:32 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
digivend kirjutas:
Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.

https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554_2.png


kas selleks peab kusagil listis olema et näeks millal need tulevad sinna, või lihtsalt päevad läbi kammima neid lehekülgi?

Nad enam ei reklaami kui saadavus olemas on. Lihtsalt kes märkab sellel joppab. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 15:40:33 vasta tsitaadiga

https://www.k-rauta.ee/p/mangukonsool-sony-playstation-5/fgkm?cat=9yj&index=7

topelt hinnaga saadaval K Rauta, tundub, et disc edition.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.