Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.06.2021 12:41:04 vasta tsitaadiga

Miks peaks ise tegema kui head mehed, õppind riistad (või vastupidi) teevad mitu korda kiiremini ja paremini.
Kui igal aastal vaja teha, siis jah tasub endal töö ära õppida, aga kui kord 10 aasta jooksul vaja, siis on selle ajaga parematki peale hakata.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.06.2021 12:48:39 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt vabandus kui käed persest kasvavad icon_biggrin.gif
Eks endale samas meeldib ka midagi uut alati õppida sellisel alal. Aga no inimesed on erinevad. Minu jaoks ei ole midagi paremat kui vabal ajal ise oma maja kallal nokitseda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.06.2021 13:37:20 vasta tsitaadiga

Paljudel lihtsalt pole seda vaba aega. Isegi siis kui endal oskused ja riistad olemas...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 16:36:32 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib ka kodus maja juures nokitseda aga 130 tk (65jm) äärekivi paigaldamine kipub minu silmis "nokitsemise" piiridest juba veidi väljuma... icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 17:36:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, mõnus. Võtad rendist miniekskavaatori, valmistad pinnad ette, siis vaatad, et oh telliks koorma-kaks mulda, et aias ka veidi siledamaks planeerida. Siis juba naabrimees märkab, teed talle teenusena 50 eur tund paar lihtsat asja ja on kopa rent juba enda jaoks "tasuta". Siis tuleb keegi kolmas, pikendad masina renti. Teed enda asjad ära, pakud nädala teenust. Enam tööle tagasi ei kipu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 17:46:35 vasta tsitaadiga

Kolmandal nädalal on tööd juba nii palju, et palkad mingid jorsid tegema, ise saad rahulikult oma uut aeda nautida. Kolme aasta pärast võidad riigihanke Mäo - Põltsamaa 4realise lõigu ehitamiseks. Ei, parem ikka mitte ise tegema hakata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2021 18:39:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mulle meeldib ka kodus maja juures nokitseda aga 130 tk (65jm) äärekivi paigaldamine kipub minu silmis "nokitsemise" piiridest juba veidi väljuma... icon_rolleyes.gif


Aga sa kasuta meetri pikkuseid äärekive, siis ju ainult 65 kivi paigaldada. doh.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.06.2021 18:53:31 vasta tsitaadiga

Poole meetriseid on just lebo paigaldada. Meeldivalt kerged icon_biggrin.gif
Kunagi sai paneelaia postide vahele äärekivisid pandud, et koer alt välja ei kraabiks. Vot need olid vastikud (2,50m). Samas paigaldamine ise oli lihtne. Lihtsalt hops posti kõrle keevitatud "kõrva" peale ja valmis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.06.2021 00:03:56 vasta tsitaadiga

Kas Marmoleum Click plaate on veel kusagil saadaval?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 15:55:36 vasta tsitaadiga

Ega kui aega ja inimesi võtta on, kellega talgukorras teha, siis tasub ise toimetamine küll ära. Ma tegin just hiljuti sõpradega üks nv aiapostide paigalduse ära. 130m aeda, 1x1.5m jalgvärav ja 1x5m tiibvärav automaatikaga, 2 kuupi tsementi ja segumasina ning postipuuri rent, sõprade söögid ja joogid ning kokku kulus umbes täpselt 3k, endal veel nüüd paneelid külge kruvida. Naabrimees eelmine aasta laskis 140m paneelaia panna koos kolme jalgväravaga, aga autoväravat mitte ning maksis tsipa üle 5k selle kõige eest. Mul jäi mõne kasti õlle raha tasku alles beer_yum.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.06.2021 18:11:06 vasta tsitaadiga

Kas neid kuidas küll kutsuda mööbli puidust liitepunne/pulke eraldi ka müüakse mis tavaliselt mööblijuppidega kaasa tulevad?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 18:18:29 vasta tsitaadiga

Tapid. Ehituse abc s olid olemas. Mis mõõtu vaja on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 18:26:01 vasta tsitaadiga

tapp on sul püksis icon_lol.gif icon_idea.gif
tüüblid on need https://www.mooblifurnituur.ee/et/products/17/80

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 18:33:01 vasta tsitaadiga

Uues keeles võib see tõesti nii olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.06.2021 18:33:16 vasta tsitaadiga

Olemas, hea kaasfoorumlane pakkus juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2021 19:34:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Uues keeles võib see tõesti nii olla.

see on ka vanas keeles tüübel.
Tapp tähendab hoopis teist asja. Googelda.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 20:16:34 vasta tsitaadiga

Lapikud on üldse lamellid juba iidamast-aadamast olnud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 20:21:31 vasta tsitaadiga

Nüüd on küpsised.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.06.2021 20:41:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
laurx kirjutas:
Uues keeles võib see tõesti nii olla.

see on ka vanas keeles tüübel.
Tapp tähendab hoopis teist asja. Googelda.

Jah, juba kiviajast on tapp ikka teine asi thumbs_up.gif
Tegi ise palkmaja taastamist ja ei tea mis tapp icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2021 20:46:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Nüüd on küpsised.

Domino või Mafell omad?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 21:07:35 vasta tsitaadiga

Maitse asi, mulle istub biscuit no 20.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 21:16:01 vasta tsitaadiga

need, kellega ma olen neist asjust rääkinud, on kõik ladunud, et tapp on " puupunn puude vahele" ja " tüübel on see, mille sisse keeratakse kruvi - bla". eks ma siis korrigeerin kui üldsus nõuab. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2021 21:26:25 vasta tsitaadiga

Korrigeeri jah, tapp on detailiga ühes tükis, tüübel on eraldi jupp. Mida võib ka sisse keeramiseks kasutada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2021 23:08:35 vasta tsitaadiga

See, et asjatundmatud asjadest valesti pläkutavad, pole küll mingi uudis.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.06.2021 23:10:42 vasta tsitaadiga

Venelastel lihtne, kõik asjad on huinjaad. Mul üks vene kolleeg oli selline tellingutöödel, igal asjal on oma nimetus aga tema jaoks olid kõik huinjaad. Vahel tuli maja peal vastu ja küsis et ou kle oled sellist huindjaad kuskil näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.06.2021 00:25:41 vasta tsitaadiga

Lihtne ja arusaadav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 18:27:18 vasta tsitaadiga

Keegi välidušši on ehitanud? Veevärk puudu, ehk siis vaja ka mahuti 2.2+m kõrgusele panna (ise veits üle 2m ja duši all tahaks püsti seista icon_lol.gif )

Pmst küsimus on, milline teil välidušš sai ja mida nüüd teistmoodi teeks.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 18:41:40 vasta tsitaadiga

vennasel oli kunagi olemas mingi mootoriga , 18650 elementidega asi. otsa viskasid ämbrisse ja kukkus pumpama. tal polnud siis veel " vesi toas". majoneesiömbriga sai hakkama. kui liigutused käpas olid, sai 1,5l veel " liguneda" kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 18:47:36 vasta tsitaadiga

Tingimata ei pea see tünn ise su kohal olema jahh. Tänapäeval 12v lahendusi olemas... thumbs_up.gif
Ise tegin pilsipumbast hiljuti kastmistünni täitja, lükkab 50m kauguselt lombist. Sama pumba baasil saab ka tünnist, läbi pihustaja pähe seda lasta icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 19:24:51 vasta tsitaadiga

Pole paha mõte, a'la kuupmeetrine maha istutada ja sealt 12V-ga pähe uhada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2021 10:26:42 vasta tsitaadiga

https://www.motonet.ee/et/toode/7500441/Mag-Pro-Garden-suviladuYY-akupumbaga
Motonetis müügil dušš, mida otsite. 5V laeb ja aku sees. Endal olemas selline 2 aastat ja toimib väga hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2021 10:57:59 vasta tsitaadiga

2l/min? icon_eek.gif
Mul on sellise baasil tehtud ja autoaku icon_razz.gif https://www.motonet.ee/et/toode/5001218/Nuova-Rade-pilsipump-315-lmin-12-V

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2021 11:16:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
2l/min? icon_eek.gif
Mul on sellise baasil tehtud ja autoaku icon_razz.gif https://www.motonet.ee/et/toode/5001218/Nuova-Rade-pilsipump-315-lmin-12-V

No pead vast pesta naised jah ei saa sellega, aga ei saa ka sinu pakutavaga, kuna mõlematel laoseis null. Tuleb Soome Motoneti minna. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2021 11:21:37 vasta tsitaadiga

siis tuleb see ja võimsam võtta doh.gif
Neid on seal jalaga segada....
https://www.motonet.ee/et/toode/5001219/Nuova-Rade-pilsipump-375-lmin-12-V

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 13:13:51 vasta tsitaadiga

Kas elektrit mittejuhtivast materjalist piirdeaial võivad olla metallist aiapostid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2021 13:49:04 vasta tsitaadiga

Eem...kas sa tahad et aed mitte mingil juhul elektrit ei juhiks või milles probleem? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 14:07:07 vasta tsitaadiga

Liinikaitsevööndisse lubatakse aeda ehitada ainult elektrit mittejuhtivatest materjalidest
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 15:35:36 vasta tsitaadiga

carbon postid icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 16:28:41 vasta tsitaadiga

Tere

Soov oleks krundile väike (selline 15x15m) veesilm tekitada. Pinnase planeeriks ümber tiigi.
Oskab keegi öelda, et mis oleksid õiged sammud enne kopa maasse löömist? Kas piisab KOV-le teatamisest või on seal veel midagi?
Veega probleeme ei oleks, sest juba praegu immitseb põhjavett ja maa on ise üsna soine.

Olen proovinud Googeldada aga midagi konkreetset just seadusandlusest poolelt leidnud ei ole (luba? projekt? jms) (välja arvatud, et pinnast ei tohi ilma loata ära vedada).
Äkki on siin mõnel oma kogemus, mida sooviks jagada icon_smile.gif

Tänud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.06.2021 18:27:40 vasta tsitaadiga

Helista naabervalda ja küsi. Pärast ei tule oma valla ametnikud luuskima icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2021 18:30:57 vasta tsitaadiga

See äkki kvalifitseerub veehoidlaks? icon_rolleyes.gif Siis ehitusluba vaja taotleda. Päris kindel pole ka. Kõige õigem on KOV ehitusinspektori käest küsida.
https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/1050/3201/5001/Lisa_1.pdf#

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.06.2021 20:47:17 vasta tsitaadiga

Ütle, et teed pritsumeestele veevõtukohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 23:02:37 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Helista naabervalda ja küsi. Pärast ei tule oma valla ametnikud luuskima icon_lol.gif


See on tegelt päris hea mõte icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 23:43:10 vasta tsitaadiga

Sääsekasvanduse jaoks saab ehk kusagilt entomoloogide seltsilt toetustki küsida..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 07:21:21 vasta tsitaadiga

15*15 jaoks pole küll midagi vaja. Tuttava vend on endale mingi 2ha järveks kaevanud ning pole ka kuskile teatanud icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 07:24:02 vasta tsitaadiga

Ega keegi midagi ei ütlegi kuniks vahele ei jää icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 07:42:07 vasta tsitaadiga

Just icon_exclaim.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 10:16:24 vasta tsitaadiga

ma olen vaid ühte teadet näinud valla lehes, et otsustatud anda luba veehoidla ehituseks.
Samas on iga majapidamise juures tiik või paar icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2021 10:19:52 vasta tsitaadiga

Eks sõltub kui lähedal naabrid on või kui hästi nendega läbi saad icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2021 18:32:03 vasta tsitaadiga

Pigem kardangi naabri pärast. See saatis meile vallast mingid inimesed "külla", sest meil polnud renoveerimisi ja juurdeehitisi sisse kantud. Mis mingismõttes oli õnneks, sest seaduse järgi peavad need nagunii tehtud olema (tol hetkel ise ei teadnud). Tänud abi eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.