|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.05.2021 09:21:52
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
link
See on miski eriti imelik luts  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.05.2021 12:26:33
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
link
See on miski eriti imelik luts  |
mitte ainult imelik ,vaid ka täielik kräpp  |
Loogiline et on täielik saast ja just see protsessor neis lutsudes. Ma lihtsalt vaatasin suurust ja akut.
Ma olen proovinud ise ühte sarnast, kuid mitte nii odavat. Ma proovisin 4 aastat tagasi Leagoo Kiicaa Mix mis maksis 91 euro.
Need sellised lutsud on head kellele kes kasutab telefoni ainult helistamiseks ja ei tee pilte ega mängi midagi, sest neid kahte asja pole lootustki nendega teha.
Samas ega nendel need pildi kvaliteet nüüd nii saast ka pole. Ütleks nii et ega minu 3 aastat vanal note 5 pro-l see kvaliteet ka nii hõisata pole
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
29.05.2021 17:42:02
|
|
|
Huvitav , kas neid Xiaomisi ka tehakse järgi oma meeste pealt vai ikka originaalid, mõtlesin näitena aliexpressi. Hinnad on pea samad vist , mis meil.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
02.06.2021 15:31:30
|
|
|
Mi10T Pro sai nüüd ka MIUI 12.5 uuenduse kätte. Seni tundub väga kiire ja vinks-vonks
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.06.2021 21:59:35
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Mi10T Pro sai nüüd ka MIUI 12.5 uuenduse kätte. Seni tundub väga kiire ja vinks-vonks  |
Tegin ka. See esimene väike update failis. Siis tõmbas suurema 2.9GB update ja see toimis.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
08.06.2021 17:11:45
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
ohooloom, oleks huvitatud pikema aja kogemustest A52'ga, kuna mitmel lähedasel seisab telefonivahetus ees ning see tundub vähemalt paberil väga mõistlik valik. Kui seada eesmärgiks stabiilsus, norm fotokas ja pikk tarkvaraline tugi.
Samsungi enda ja Google kaamera rakenduse vahel on tuntav erinevus? |
Umbes kuu kasutatud samsung a52 4g versioon.
See google cam ei tööta ikka väga hästi, vahel ei funka üldse. Ja originaal kaamera on mu meelest veits uimase päästikuga, vajutad ja läheb aega enne kui pildi ära teeb. Mul enne oli 855 prosega mi 9, on aru saada, et pole sama nobe. Aga kui enne pole väga kiiret tel olnud, ega siis aru ei saaks ilmselt. Pakun, et keskmise inimese jaoks on tegemist igati hea telefoniga, lihtsalt selline harju keskmine on. Ise vahetan selle siiski välja, sest pildid on hetkel minu jaoks olulised. Ja väiksem võiks tel ka olla, aga ega neid väga pole.
Eks paistab kas pixel 4a jätab parema mulje.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.06.2021 14:36:16
|
|
|
| Ma ei leia,kas sellest on kusagil kirjutatud,aga kui telefonil on CN Verison kas siis sellele sobib Clobal version peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.06.2021 14:52:33
|
|
|
Sobib, kui saad. Vanasti oli bootloader lukus, pidi avamiseks luba küsima, ilge keberniit tuli läbida.... Kui midagi muutunud pole, sii edu.ee
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
09.06.2021 15:20:59
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| Ma ei leia,kas sellest on kusagil kirjutatud,aga kui telefonil on CN Verison kas siis sellele sobib Clobal version peale lasta? |
Bootloaderit ei tohi enam kinni panna kui peale flashid ning kui regiooni erinevusi riistvaras (v.a. võrgutugi) pole, siis saad peale lasta.
edit: Lugesin negatiivset kommentaari teie profiilis, soovitan pigem CN ükskõik mis hinnaga maha müüa ja osta Global kohe Euroopast. See CN->Global flashimine ilma et omaks kogemust võib kaasatuua brickimise, siis peab otsima kuidas unbrickida jne. Mõttetu tegevus kui juba enne oli selle teemaga raskusi.
| jeesus188 kirjutas: |
Sobib, kui saad. Vanasti oli bootloader lukus, pidi avamiseks luba küsima, ilge keberniit tuli läbida.... Kui midagi muutunud pole, sii edu.ee  |
Tänaseni peab ootama 7/14 päeva et bootloader lahti teha, lihtne protseduur aga aeganõudev küll jah
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
09.06.2021 23:26:23
|
|
|
Selle xiaomi telefoni saab arvutiga ühendades ise lahti teha,kui mingi programmi alla laed.
või taotluse saata ja teevad päeva,paariga lahti.kuidagi nii oli,eelmine aasta sain ise lahti tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
09.06.2021 23:49:04
|
|
|
Tänaseni peab ootama 7/14 päeva et bootloader lahti teha, lihtne protseduur aga aeganõudev küll jah
mälu järgi oli see ootamise teema nagu huaweil....enda MI 9T käis bootloaderi avamine küll kuidagi suht kergelt
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
12.06.2021 16:21:41
|
|
|
| Testisin huvi pärast pea 3 aastat vana xiaomi redmi note 5 akut, 87% maht, päris hea tulemus. Telefon on kogu aja aktiivses kasutuses olnud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.06.2021 13:38:14
|
|
|
| ohooloom kirjutas: |
| Testisin huvi pärast pea 3 aastat vana xiaomi redmi note 5 akut, 87% maht, päris hea tulemus. Telefon on kogu aja aktiivses kasutuses olnud. |
Kas on eraldi tähelepanu pööratud aku säästmisele?
Alati 20-80% vahel hoitud? Ööseks mitte laadima jäetud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.06.2021 17:47:19
|
|
|
Millega testida saab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
14.06.2021 21:01:43
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ohooloom kirjutas: |
| Testisin huvi pärast pea 3 aastat vana xiaomi redmi note 5 akut, 87% maht, päris hea tulemus. Telefon on kogu aja aktiivses kasutuses olnud. |
Kas on eraldi tähelepanu pööratud aku säästmisele?
Alati 20-80% vahel hoitud? Ööseks mitte laadima jäetud? |
Ei absoluutselt mitte, mees ikka lasi akut täitsa tühjaks ja samuti 100% juhtme otsas hoitud. Ise ka täiesti imestasin tulemuse üle.
Ja mõõta saab seda Accubattery äpiga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.06.2021 09:15:14
|
|
|
suht tavaline peaks mainima.....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.06.2021 09:38:01
|
|
|
Kas teil pole elektrit saadaval, et selle 20% aku pärast maailmalõpp kohe
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
15.06.2021 10:23:49
|
|
|
| Mind isiklikult lihtsalt huvitas kui palju aku vähenenud on selle ajaga. Kunagi samsung s4 aku oli 2 aastaga küll täitsa otsas, 3 korda päevas laadisin.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2021 11:32:31
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Olgem ausad - kes üldse 2 aastat Xiaomi telefone kasutab? Kui erinevaid müügikeskkondi vaadata, siis müüakse need maha vähem kui aasta pärast ostu. |
Nagu iga teloga suht. Aga mul suhttäpselt 3a täis
Aga suht jah, kui 200€ samsungi kärakas umbes 1,5a vanusena juba uimerdas kenasti ja no aku ei pidanud enam üldse siis 3a tagasi 180€ maksnud xiaomi juures no problemo
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.06.2021 15:52:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Olgem ausad - kes üldse 2 aastat Xiaomi telefone kasutab? Kui erinevaid müügikeskkondi vaadata, siis müüakse need maha vähem kui aasta pärast ostu. |
Need erinevad müügikeskkonnad on ikka väga madal protsent neist kasutajatest.
Mul endal on ka 3 aastat vana Xiaomi telefon ja ei näe vajadust veel vähemalt aasta millegi uue vastu vahetada.
Samas ma vist olen elus ainult ühe telefoni maha müünud peale kasutamist ja see oli mingi odav luts mida kasutasin enne seda Xiaomit,
et testida mis kvaliteet sealt hiinast tuleb. Üldjuhul ma ei näe mõtet oma vanu üldse müüki panna mingi mõne euro eest ja ma ka ostan ainult alla 250 euro telefone.
Mõttega et ostan otse välja ja kui midagi juhtub siis ei viitsi garantiiga mässata ja ostan uue alla 250 euro telefoni. Samas mul praegune üle 3 aasta vastu pidanud ja ei ole mingeid probleeme.
Seega 170 euro well spent in my book.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
15.06.2021 16:55:32
|
|
|
Poco f1 on välja tulnud 2018 lõpus. Enne välja ilmselt ei vaheta, kuni NFC ei muutu praktikas argumendiks.
Muidugi ehk aitab ka see, et bloated MIUI asemel on Lineage OS peal.
Mäletan suurusjärk 10a tagasi tegi oma-aegne CyanogenMod ka vanast Samsung Galaxy Gio'st ka täiesti kasutatava telefoni. (Originaalsoftiga oli telefon täiesti kasutamatu.)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.06.2021 21:51:46
|
|
|
| Ilma NFC makseteta ei kujutaks telefoni kasutamist üldse ette.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
15.06.2021 21:54:44
|
|
|
Accubattery näitab mul ka aku elu 84%
Estimated capacity on 3370mAh ja design capacity 4000mAh.
Ma laadisin 23% pealt 99% peale
Pmst 16% on siis oma mahust kaotanud 3 aastaga.
Esimene kuu aega umbes laadisin originaal laadijaga ja siis sain omale 23W kiirlaadija
Kuigi telefon toetab ainult 18W kiirlaadimist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
16.06.2021 00:15:37
|
|
|
Kas keegi teab,kuidas eemaldada Xiaomi telefonist mittevajalik bloatware ja reklaamid?
On kusagil mingit õpetust,või kuidas seda keegi teind on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.06.2021 00:19:54
|
|
|
Lauri76, google How To Remove Bloatware From Your Xiaomi Device
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.06.2021 20:52:05
|
|
|
Miui 12.5 tegi vähemalt nüüd teavitused korda. Messengeri mull ja teated töötavad nüüd ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.06.2021 21:06:16
|
|
|
| Xiaomidel seda battery teavitust ei anna kuidagi kinni panna? Ei huvita üldse see palju akut on koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
18.06.2021 22:40:59
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Xiaomidel seda battery teavitust ei anna kuidagi kinni panna? Ei huvita üldse see palju akut on koguaeg. |
mis teavitust? endal mi 9t teavitab siis kui aku kukub alla 20% seda jah kinni panna ei saa vist samas see ei sega kah
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.06.2021 22:49:39
|
|
|
| Alla 10 ja 5 warning on ka f3 puhul jube tüütus
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.06.2021 22:51:53
|
|
|
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
19.06.2021 07:55:37
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle. |
Seda oli enne ka. Praegu pole märganud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.06.2021 01:23:07
|
|
|
Viitsisin ka selle AcuuBattery-ga ära mõõta. 5% peal panin laadima. Mi A1, 3a vana. Mingit akut hoidnud pole, suvahetkedel juhtme otsa, suvahetkedel ära, teinekord tiksub üleöö juhtme otsas jne.
Tulemuseks on, et 3080mAh-st on alles 2580mAh.
Üldiselt seega suht bs mingit special aku hoidmisega hakata tegelema. Arvestades, et enamustel ei pea telefon 3a vastugi ja vahetatakse tihedamalt.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
20.06.2021 08:59:26
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle. |
On jah, spotify istub koguaeg üleval ja ma mõtlesin veel, et kes see tark sellise update tegi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
21.06.2021 07:24:54
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle. |
Äpi "Force stop" aitab ka ja ei pea restartima. Aga jah häiriv bug täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
21.06.2021 10:05:40
|
|
|
| tomm2n kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle. |
Äpi "Force stop" aitab ka ja ei pea restartima. Aga jah häiriv bug täitsa olemas. |
Tänud, spotify jäi ülesse tiksuma ja pool notification bari oli seda täis.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2021 13:45:42
|
|
|
| tomm2n kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| MIUI 12.5-ga tuli uus bug, et osad äppid jäävad notification barile kinni. Aitab ainult telefoni restart, siis puhas jälle. |
Äpi "Force stop" aitab ka ja ei pea restartima. Aga jah häiriv bug täitsa olemas. |
Kahjuks ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.06.2021 13:53:57
|
|
|
| Spotify jamab ja. Näppisin korra autostarti ja rohkem ei jää ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harri182
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2005
|
22.06.2021 10:36:24
|
|
|
| Realme X3 SuperZoom kadus peale android 11 uuendamist Eesti keel ära, kuidas selle tagasi saab? Praegu tundub ainus lahendus tagasi 10 peale panna :/ .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
22.06.2021 14:27:00
|
|
|
| harri182 kirjutas: |
| Realme X3 SuperZoom kadus peale android 11 uuendamist Eesti keel ära, kuidas selle tagasi saab? Praegu tundub ainus lahendus tagasi 10 peale panna :/ . |
Mu teada ei saa androidi uuendust enam tagasi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
22.06.2021 23:24:48
|
|
|
kas mingit normaalset 6" telo ka tänapäeval tehakse? Päris ~6.8" labidat ei taha.
Hetkel 6.4 ning see oleks max suurus, pigem 6ne sobiks paremini
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
22.06.2021 23:47:51
|
|
|
| yoyoo kirjutas: |
kas mingit normaalset 6" telo ka tänapäeval tehakse? Päris ~6.8" labidat ei taha.
Hetkel 6.4 ning see oleks max suurus, pigem 6ne sobiks paremini |
Oleneb mis hinnaklassis sa tahad. Samsung S21 5G on 6.2 tolli ja 151mm pikk.
Samsung A41 on ka 6.1 tolli ja 149mm pikk
Xiaomi redmi note 10S on 6.43 tolli ja 160.5mm
iphone 12 on 6.1 tolli ekraaniga ja 146.7mm pikk
Asus Zenfone 8 5.9 tolli ja 148mm pikk, samas kas see üldse meie maale üldse tuleb ka ja noo see ka seal üle 700 euro kandis
Ega eriti valikut pole seal odavamas otsas. Samsung A41 on ainuke 199 euro ja ok rauaga, kuid ka mitte midagi erilist.
Ülejäänud on kallim ots ainult
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.06.2021 23:49:10
|
|
|
| Google Pixlid on ju väiksed kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
23.06.2021 01:16:26
|
|
|
| yoyoo kirjutas: |
kas mingit normaalset 6" telo ka tänapäeval tehakse? Päris ~6.8" labidat ei taha.
Hetkel 6.4 ning see oleks max suurus, pigem 6ne sobiks paremini |
sony eericul tuli ka miski 6'' mudel välaj vist
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
24.06.2021 09:28:57
|
|
|
Xiaomi poco f3 või mi 10t? Hind on sama hetkel. Ilmselt on 10t-l parem kaamera. Poco on muidugi uuem ja saab kauem androidi uuendusi.
Kiitke/laidke enda omi kellel on.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|