Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 17:17:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda

ää, linnas või linnast väljas?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 17:17:33 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda icon_lol.gif
Ei ole need plaadid teisest maailmasõjast.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 17:23:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda

ää, linnas või linnast väljas?

Mõlemas uunas on valik, kas asfaldil või betoonplaatidel sõita.
tsitaat:
Betoonkattega Peterburi tee esimene lõik kuni Maarduni (praegusest Susi hotellist ida pool üle Sõjamäe raba) valmis 1950. aastal, ehitajateks Teises maailmasõjas Nõukogude vägede kätte vangi langenud Saksa sõjavangid, kes tõid Saksamaalt kaasa Kolmanda riigi magistraalteede ehitamise tehnoloogia[vi

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 17:44:01 vasta tsitaadiga

Hästi vasta pidanud. 70 aastat beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 17:46:54 vasta tsitaadiga

Vana risu on see teekate. Mõnes kohas peab hoo maha võtma, kuna muidu kostub "Start recording emergency video"
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 17:59:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Mõlemas uunas on valik, kas asfaldil või betoonplaatidel sõita.
tsitaat:
Betoonkattega Peterburi tee esimene lõik kuni Maarduni (praegusest Susi hotellist ida pool üle Sõjamäe raba) valmis 1950. aastal, ehitajateks Teises maailmasõjas Nõukogude vägede kätte vangi langenud Saksa sõjavangid, kes tõid Saksamaalt kaasa Kolmanda riigi magistraalteede ehitamise tehnoloogia[vi


Müüdid elavad pikalt. Praegune tee valmis 1967, vangid seda ei ehitanud.

Spoiler Spoiler Spoiler


https://epl.delfi.ee/artikkel/51011097/saksa-sojavangid-ja-narva-maantee-8211-mis-kes-kus
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:15:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
laurx kirjutas:
tsitaat:

Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda

ää, linnas või linnast väljas?

Mõlemas uunas on valik, kas asfaldil või betoonplaatidel sõita.
tsitaat:
Betoonkattega Peterburi tee esimene lõik kuni Maarduni (praegusest Susi hotellist ida pool üle Sõjamäe raba) valmis 1950. aastal, ehitajateks Teises maailmasõjas Nõukogude vägede kätte vangi langenud Saksa sõjavangid, kes tõid Saksamaalt kaasa Kolmanda riigi magistraalteede ehitamise tehnoloogia[vi


küsimus oli selle trikiga, et kui asulamärk on ära olnud, sõidad millisel real?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:17:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mul 1 sõber päriselt tooliga. mingi 15 aastat tagasi oli vaja ülemistel aega parajaks teha siis käisime invakohale parkijatele ratastooli pakkumas.


Et siis nagu ainuke vorm liikumispuudest on see, kui pead kasutama abivahendeid?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:23:19 vasta tsitaadiga

meil oli tool autos, sõber oma ühe jala ja käega käis seda pakkumas. 100% juhtudest mälu järgi parkisid selle peale mujale. ma üsna tean seda süsteemi kuidas kaarti saab ja võimalik, et sinnamaale kust kandist ka terve inimene omale sinna kallisse kohta parkimiseks kaardi saaks. olles seda kaardi vajalikku poolt väga lähedalt näinud ning ka seda, kuidas mõni 100k autoga paarisadat eurot aastas kokku hoida soovides ikka ukse ette sõita tahab, ma ütlen, et probleem on seal, kust selle kaardi saab. mitte mujal. keegi tahab alati teenida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:36:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
meil oli tool autos, sõber oma ühe jala ja käega käis seda pakkumas.

Kas sõbral siis endal polnudki ratastooli enam vaja?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:38:54 vasta tsitaadiga

ta on suuteline ühel jalal hüpates teatud vahemaid läbima.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:41:04 vasta tsitaadiga

Hea inimene siis, et annab või ratastooli istumise alt hädasolijale thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.06.2021 18:41:07 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda icon_lol.gif

Vasakpoolses on suurem võimalus laupa ka panna kellegagi icon_biggrin.gif
Ma kusjuures seal näinud küll kedagi kolmandat rida tekitamas
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 18:49:53 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Pigem enamus tahab parempoolsesse ritta kuna seal on uus asfalt, selmet oma autot IIMS aegsetel betoonplaatidel lõhkuda icon_lol.gif

Vasakpoolses on suurem võimalus laupa ka panna kellegagi icon_biggrin.gif
Ma kusjuures seal näinud küll kedagi kolmandat rida tekitamas


Aed on vahel ju.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.06.2021 18:50:50 vasta tsitaadiga

Vb nüüd muutunud aga varem küll ei olnud linnast 2 väljamineva ja vasakpoolse linna sissemineva vahel midagi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 19:00:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mis kuradi aed? Pole seal mingit aeda.
Kusjuures, meenub, et olles linnast väljuval suunal selles vasakus betoonrajal sõitnud, siis pole ka justnagu ühtegi autot vastu tulnud eusa_think.gif

PS. Kes tähele pannud on, siis Peterburi tee, Ehituse ABC juures pole enam võimalik teha vasakpööret poodi ega poest linnast välja suunal.
On sealsest kohast õnnetustevideoid postitatud küll. Ammu olnuks aeg see porno sealt kinni keerata.
Neid piirdeid ongi sel teelõigul mitmetesse kohtadesse pandud kusjuures.

See Alexela vasakpööre tuleks ka kinni panna, ei meenu, kas nägin seal piiret või mitte.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.06.2021 19:01:37 vasta tsitaadiga

Need kahtlased kohad jah aga fooridega on piisav auk alati tekkinud, et sealt pööre ära teha. Alexela juures vist isegi on ruumi pööret ootama jääda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 19:04:36 vasta tsitaadiga

Alexela juures tuleks lihtsalt teeserva Stop märk ja teele stoppjoon tekitada. Olekski fooritulega turvaline vasakpööre tagatud.
Aga meil liikluspetsid ise sellele ei tule ometigi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:20:01 vasta tsitaadiga

Täna kella 15.50 paiku sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Haljala vallas Tallinna–Narva maantee 90. kilomeetril.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:21:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sold OUT, mis kuradi aed? Pole seal mingit aeda.
Kusjuures, meenub, et olles linnast väljuval suunal selles vasakus betoonrajal sõitnud, siis pole ka justnagu ühtegi autot vastu tulnud eusa_think.gif

PS. Kes tähele pannud on, siis Peterburi tee, Ehituse ABC juures pole enam võimalik teha vasakpööret poodi ega poest linnast välja suunal.
On sealsest kohast õnnetustevideoid postitatud küll. Ammu olnuks aeg see porno sealt kinni keerata.
Neid piirdeid ongi sel teelõigul mitmetesse kohtadesse pandud kusjuures.

See Alexela vasakpööre tuleks ka kinni panna, ei meenu, kas nägin seal piiret või mitte.


Ma pole 2 nädalat sõitnud. Vb oli see aed hoopis linnast väljuva suundade vahel. Üks oli kuskil kõrgemal. Otseselt vahet pole. Pead ikka paduloll olema, et vastassuunda sõidad kuskil

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 19:35:14 vasta tsitaadiga

Miks paduloll? Inimesed on ekslikud ja võõras kohas ning kehva liikluskorraldusega juhtub seda üsnagi tihti.
Näiteks sealt telliskivi alt sai ikka paljusid autosid sisse sõitmas nähtud. Loomulikult seda teliskivi ega ka suunavat noolt "sõidusuunad" seal ei olnud pikalt.
link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:44:52 vasta tsitaadiga

Sõitsin mingil bmwel teeotsa kinni kogemata. Kõrvalistmeblondiin tegi käemärke, aga õnneks ma viipekeelt ei mõista.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:46:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Miks paduloll? Inimesed on ekslikud ja võõras kohas ning kehva liikluskorraldusega juhtub seda üsnagi tihti.
Näiteks sealt telliskivi alt sai ikka paljusid autosid sisse sõitmas nähtud. Loomulikult seda teliskivi ega ka suunavat noolt "sõidusuunad" seal ei olnud pikalt.
link


No kõik on märkidega tähistatud. Oledki loll kui keelumärgi alt ikka läbi sõidad ju. Või on see tarkuse tunnus sinujaoks?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:47:05 vasta tsitaadiga

Kui on vaja, siis on vaja. Ei maksa mingitel märkidel ennast segada
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 20:17:53 vasta tsitaadiga

Sold OUT, kui "tark" peab inimene olema, et loetut ikka omamoodi mõista?

Max Powers kirjutas:
Kui on vaja, siis on vaja. Ei maksa mingitel märkidel ennast segada

Õige. thumbs_up.gif
Kes on ennast lasknud märkidel segada?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 21:18:40 vasta tsitaadiga

Mina järgin kõiki liiklusreegleid!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.06.2021 21:21:03 vasta tsitaadiga

Lollakad. Minu maja juurde võite trammitee ehitada. https://arileht.delfi.ee/artikkel/93745079/kaart-pealtnaha-ilus-plaan-moraneb-rae-valda-planeeritava-trammitee-tottu-on-kohalikud-nous-kohtusse-poorduma
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 21:24:02 vasta tsitaadiga

Mina andsin ka allkirja ära. Pole vaja seda jama siia akna alla undama. Autoga saab väga hästi linna sõita kui vaja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 21:59:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mina järgin kõiki liiklusreegleid!


Olgem täpsed - nii kaua, kuni sa arvad, et keegi teine on nägemas!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 22:01:05 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mina järgin kõiki liiklusreegleid!


Olgem täpsed - nii kaua, kuni sa arvad, et keegi teine on nägemas!


See võis kunagi nii olla küll aga räägime tänasest päevast onju.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 22:40:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mina andsin ka allkirja ära. Pole vaja seda jama siia akna alla undama. Autoga saab väga hästi linna sõita kui vaja

Mõtle suuremalt! Tramm viib poe tagused jotad linna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 22:54:55 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lollakad. Minu maja juurde võite trammitee ehitada. https://arileht.delfi.ee/artikkel/93745079/kaart-pealtnaha-ilus-plaan-moraneb-rae-valda-planeeritava-trammitee-tottu-on-kohalikud-nous-kohtusse-poorduma

tsitaat:
Riik eraldas Rae vallale eskiisiprojektiks, mis määrab trammitee trajektoori,100 000 eurot. Abivallavanem Põldmäe lisas veel, et see, kas tramm üldse kunagi tuleb, ei ole üldsegi kindel.

Kena papp juba magama pandud icon_biggrin.gif
Kui see tramm ka tuleks, siis arvata on, et selle täituvus on väike, sest kõigil sealkandis on oma auto. Tädi Maali ja onu Julius on kindlasti õnnelikud, sest saavad korra nädalas Keskturul käia, aga kõik teised lasevad autodega ringi. Mahavisatud raha.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 22:58:44 vasta tsitaadiga

Meil ei ole narkumaani
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 09:08:27 vasta tsitaadiga

Tallinn muudab sissesõidu tasuliseks. Küll inimesed trammi lähevad
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 09:11:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
jägaja kirjutas:
Lollakad. Minu maja juurde võite trammitee ehitada. https://arileht.delfi.ee/artikkel/93745079/kaart-pealtnaha-ilus-plaan-moraneb-rae-valda-planeeritava-trammitee-tottu-on-kohalikud-nous-kohtusse-poorduma

tsitaat:
Riik eraldas Rae vallale eskiisiprojektiks, mis määrab trammitee trajektoori,100 000 eurot. Abivallavanem Põldmäe lisas veel, et see, kas tramm üldse kunagi tuleb, ei ole üldsegi kindel.
Kena papp juba magama pandud icon_biggrin.gif
Kui see tramm ka tuleks, siis arvata on, et selle täituvus on väike, sest kõigil sealkandis on oma auto. Tädi Maali ja onu Julius on kindlasti õnnelikud, sest saavad korra nädalas Keskturul käia, aga kõik teised lasevad autodega ringi. Mahavisatud raha.
isegi kui oma auto on olemas, kas arvad, et tramm ei leiaks kasutust? kogu see peetri-jüri on tegelikult linnale päris lähedal ja see liiklus on paras õudus. lisaks siis igasugused lapsed ja muud autodeta liiklevad inimesed.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 09:18:49 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Betamax kirjutas:
jägaja kirjutas:
Lollakad. Minu maja juurde võite trammitee ehitada. https://arileht.delfi.ee/artikkel/93745079/kaart-pealtnaha-ilus-plaan-moraneb-rae-valda-planeeritava-trammitee-tottu-on-kohalikud-nous-kohtusse-poorduma

tsitaat:
Riik eraldas Rae vallale eskiisiprojektiks, mis määrab trammitee trajektoori,100 000 eurot. Abivallavanem Põldmäe lisas veel, et see, kas tramm üldse kunagi tuleb, ei ole üldsegi kindel.
Kena papp juba magama pandud icon_biggrin.gif
Kui see tramm ka tuleks, siis arvata on, et selle täituvus on väike, sest kõigil sealkandis on oma auto. Tädi Maali ja onu Julius on kindlasti õnnelikud, sest saavad korra nädalas Keskturul käia, aga kõik teised lasevad autodega ringi. Mahavisatud raha.
isegi kui oma auto on olemas, kas arvad, et tramm ei leiaks kasutust? kogu see peetri-jüri on tegelikult linnale päris lähedal ja see liiklus on paras õudus. lisaks siis igasugused lapsed ja muud autodeta liiklevad inimesed.


No ega autod maailmast otsas ole, ostku endale

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 09:24:34 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Tallinn muudab sissesõidu tasuliseks. Küll inimesed trammi lähevad


Tramm sõidab iga mxima, Selveri ja Rimi juurde
Maksu- ja tolliameti andmetest selgub, et Eesti äriühingutest on suurim tööandja jaekett Maxima, kus töötas kolmanda kvartali seisuga 3666 inimest.
Ka kaks järgmist kohta olid kaubanduskettide käes. Selveris töötas kolmandas kvartalis 2640 inimest ja Rimis 2634 inimest. rofl.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 17.06.2021 16:00:02 vasta tsitaadiga

https://parnu.postimees.ee/7274370/valjakutsel-politseimasin-porkas-soiduautoga-kokku

Betoonseinale lisaks võib teid ka välk tabada https://forte.delfi.ee/artikkel/93769255/fotod-ida-virumaal-tabas-valk-veoautot

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 17:49:37 vasta tsitaadiga

Pagana boldid on mõnusad tegelased, kas siis oma tõuksiga või nö taksistid... lendas eile üks just siis kõrvale kui hakkasin rida vahetama, kus tuli ei tea... Terve tee tuigerdas ja pidurdas viimasel hetkel... Pärast siis kukkus esimesest reast kolmandasse tõmblema ja tagasi kolmandast esimesse jne... Kiirus ka vastav ja...
Video ka kui kellelegi ei meeldind ta sõidustiil või miski olukorra põhjendas, luban delhvil kasutada kah.
icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 17:51:35 vasta tsitaadiga

Aafrika liiklusega äkki harjunud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 17:55:52 vasta tsitaadiga

Rendiauto on ju kiireim auto.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:09:55 vasta tsitaadiga

Bolt Drives olla autod kõik Eco-reziimile vms lukustatud. On keegi sõitnud ise?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:18:07 vasta tsitaadiga

Olen sõitnud, mingit erilist uima ei täheldanud va t-roc, mis üldse ei liikunud. Samas mul mitte-bolt Toyota/skodaga kogemus puudub ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.06.2021 18:21:52 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Bolt Drives olla autod kõik Eco-reziimile vms lukustatud. On keegi sõitnud ise?


Ma kahtlen, et seal kõikidel autodel üldse Eco-režiim üldse on. CHR vist äkki.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:30:45 vasta tsitaadiga

Kas igast Kiadel või Passatitel vms pole siis lahjemat ja sportlikumat sõidurežiimi?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:35:27 vasta tsitaadiga

Ainult sport mode 24/7.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.06.2021 18:38:11 vasta tsitaadiga

Arteonile pannakse tellis gaasipedaali alla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:48:37 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7274688/saksa-politsei-eemaldas-ohtliku-veoki-roolist-raskes-joobes-eesti-juhi

tsitaat:

Alkomeetriga kontrollimisel selgus, et mees on 2,52-promillises joobes. Veoki kabiinis oli tühje pudeleid täis õllekast, mõned pudelid olid ka kabiini prügikastis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 19:53:20 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
90 tunniga raudtee mulle maha ja asendada 1180 tonnise betoonsillaga. Norras muidugi icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sekundeerin sakslaste videoga, nii ka saama:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 20:25:45 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/93773739/lugeja-fotod-kallis-koks-lamborghini-soitis-tallinna-kesklinnas-volkswagenile-tagant-sisse
passateid on linn nii paksult täis, et lambol pole ruumi sõitagi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.