Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 19:56:16 vasta tsitaadiga

No siis elad ikka päris citys ju.
Ma oleks muidu soovitanud seda, mida ise kasutan, kui pole maakonna päälinna asja või lihtsalt ei viitsi minna.
Asjad tuleb saada lähimasse, või ka suvalisse sobivasse postkontorisse ja siis:
https://www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine
A see on jah, ainult maakatele tasuta. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 20:11:18 vasta tsitaadiga

Mul on aadressi teisele reale pandud igal pool telefoni number, stiilis Tel: +372xxxxxxx
Pole veel juhtunud et sealt midagi GDPR-i vms kaalutlustel eemaldatud oleks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 20:52:22 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mul on aadressi teisele reale pandud igal pool telefoni number, stiilis Tel: +372xxxxxxx
Pole veel juhtunud et sealt midagi GDPR-i vms kaalutlustel eemaldatud oleks.


See oli ammu, aga kunagi mingi netipood hakkas jonnima kui nii panin. Kui plussi eest ära võtsin siis sobis, iseasi kas OCR+AI siis numbri tuvastab.
Tookord panin siis koduse aadressi ja tuli kohale.

Aga enamasti on mul ka address line2 peal telefoni nr juhuks kui nad seda muidu pakile ei kirjuta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2021 20:54:47 vasta tsitaadiga

Tellisin Alist vidina mis pandi teele Prantsusmaalt (La Poste). Jälgimiskood anti tavaline XX123456789XX ja minu üllatuseks tõi selle mulle kohale DPD kuller. Paistab, et mõne riigi postiasutus polegi selline tigu nagu meil (või mujal).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 09:47:29 vasta tsitaadiga

Miks osade toodete tagasides pilte ei saa lisada ... ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 16:13:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Avan disputed?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.05.2021 17:59:45 vasta tsitaadiga

DVDRW, jah! selle puhul muud teha polegi.
tagasi üles
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2021 21:24:52 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
DVDRW, jah! selle puhul muud teha polegi.

Mina olen võtnud müüjaga ühendust. Saadavad uuesti. Aga huvitav on see, et päris tihti tuleb 1 sent maksta, siis tekib uus võimalus kaupa saata. Igatahes parem kui mässata disputega, eriti kui kaupa on päriselt vaja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 07:45:28 vasta tsitaadiga

paistab, et mõned pakid ei jõuagi õigeks ajaks enam icon_biggrin.gif tellisin kuu ajase varuga, aga ei vea välja.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.05.2021 12:02:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

Mina olen võtnud müüjaga ühendust. Saadavad uuesti. Aga huvitav on see, et päris tihti tuleb 1 sent maksta, siis tekib uus võimalus kaupa saata. Igatahes parem kui mässata disputega, eriti kui kaupa on päriselt vaja.


seda olen kasutanud vaid amazoni ja ebay puhul
tagasi üles
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 12:16:25 vasta tsitaadiga

Alati tasub ka müüjaga suhelda, mul oli just sama juhus. Kogu logistika on AE poolt organiseeritud ning kusagil seal erinevates ahelates oli minu pakk lihtsalt ära kaotatud. Pole tegelikult üldse müüja süü. Leppisime kokku, et saadab uuesti, kuna mul oli asja ka tegelikult vaja.
Müüja muutis tellimuse infos trackingu numbri ka ära elik igati korrektne värk. On olnud juhus kus lubati saata ja pandi sõnumisse mingi suvaline tracking mis kunagi kohale ei jõudnud ...
Kuna müüjal oli hea meel, et dispuuti ei avanud siis pani teele veidi kallima konfiguratsiooniga kauba elik "free gift" icon_biggrin.gif .
Mina rahul ja müüja rahul icon_biggrin.gif.

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Avan disputed?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 12:29:17 vasta tsitaadiga

Mnjaa, siis 1. juulist hakkab EMTA teadma kõiki tooteid mida keegi väljastpoolt EU-d tellib?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 12:40:42 vasta tsitaadiga

Kellel veel vaja infot, siis Aliexpressis saab dispute teha enne dispute tegemise tähtaega. Mul 12.03 tellitud kaup pole ikka kohale tulnud ning dispute saaksin teha "ametliku nupu kaudu" alles 12.06, aga paremal all nurgas on vestlusaken "EVA" bot ning sealtkaudu saab enne teha.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 17:27:33 vasta tsitaadiga

Üks müüja saatis mingi peegli, millel LED valgustus ei töötanud. Kirjutasin lihtsalt chati, et valgustus ei tööta....küsis kas raha tagasi või mis. Lasin uue teele panna koos trackinguga, 2 nädalat hiljem jõudis Eestisse, eks nädala lõpus saab kätte.
Ei pea dispute tegema iga kord thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 17:04:19 vasta tsitaadiga

Pandi staatuseks delivered, mõtlesin, et läks pooleteisteurone asi kaduma ja tellisin uue. Sain ühel hetkel kadunud paki postkasti ja nüüd tuleb mulle veel kaks tagakaamera klaasi.
Lukukoda küsis opeli võtmetooriku eest 30+9 alist kaks toorikut 3 ga. Puldikorpused jäävad üle.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 17:12:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Üks müüja saatis mingi peegli, millel LED valgustus ei töötanud. Kirjutasin lihtsalt chati, et valgustus ei tööta....küsis kas raha tagasi või mis. Lasin uue teele panna koos trackinguga, 2 nädalat hiljem jõudis Eestisse, eks nädala lõpus saab kätte.
Ei pea dispute tegema iga kord thumbs_up.gif
Peab küll. Läbi dispute on mul 100% lahendatavus. Mingisugused erikokkulepped läbi vestlusakna ei garanteeri midagi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 21:36:26 vasta tsitaadiga

Ju ma pole nii sitamagnet kui mõningad siin ja lisaks ei telli seal hulgim asju....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 08:56:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Avan dispute?

olavsu1 kirjutas:
DVDRW, jah! selle puhul muud teha polegi.

Täna tuli lihtsalt pakk kohale ja tracking nr hoopis teine:
RO...EE asemel RH...TR
müstika icon_eek.gif
Õnneks ei jõudnud dispute avada.
Päris tihti nii, et tracking kood ja info vale täiesti, niiet ei saa seda tõepähe võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruki
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2021




sõnum 03.06.2021 17:46:54 vasta tsitaadiga

On keegi kunagi https://www.made-in-china.com/ lehelt ka midagi tellinud? Tahtsin voolikut sealt prooviks osta, aga ükski müüja, kellele päringut teen ei vasta mitte kui midagi, ainult pealeht ise hakkas oma uudiskirja iga nädal mulle saatma.
_________________
rukigalerii.ee - Kaasaegse kunsti näituse- ja müügigalerii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 09:27:48 vasta tsitaadiga

Tellisin kõrvaklappidele uue aku.
Väga huvitav pakendamine tolli eest icon_biggrin.gif


Kui paki avasin mõtlesin, et wtf ma Minioni laadse asja tellinud olen... Ringi keerates paistis kergelt pehmendusest minigripi kott välja icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 16:19:01 vasta tsitaadiga

Mugman, see pole mitte tolli eest peitmiseks vaid postifirma eest peitmiseks. Nimelt lennupostiga ei tohi akusid saata ning mere ja maismaa kaudu tuleks see sul terve igaviku.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 14:43:58 vasta tsitaadiga

Eks seda tehakse täpselt nii kaua kuni üks lennuk alla kukub kuna last läks põlema iseenesest. Siis keeratakse kauba kontrollimisele korralikult vinti peale jälle jne.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 14:44:41 vasta tsitaadiga

Patarei pole nii raske, et lennuk seda vedada ei jõuaks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 16:55:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Patarei pole nii raske, et lennuk seda vedada ei jõuaks
Ei ole naljakas.

https://en.wikipedia.org/wiki/UPS_Airlines_Flight_6
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2021 17:19:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Patarei pole nii raske, et lennuk seda vedada ei jõuaks

väike, aga mürgine on küll, et su lapsena söödud paterei on ajukeemia korralikult sassi ajanud

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 17:30:02 vasta tsitaadiga

Ometi mõned vedajad siiski veavad täitsa ametlikult liitiumakusid lennukitega. TNT-näiteks.
Kas need kasutavad siis mingeid turvakonteneireid või midagi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 17:43:47 vasta tsitaadiga

Ega liitiumaku päris lambist pauku ei tee. Selleks on vaja kuumust, enamasti tekib kuumus sellest, et aku lühisesse lastakse.
Lühisesse saab see aga minna eelkõige kehva pakendamise tõttu. Kui Hiinast tulevas konteineris on segamine akud, tööriistad, kööginoad, käärid jne., siis võib igasuguseid asju juhtuda kuna kes midagi Hiinast tellinud on see teab, et ülemäära hoolikalt hiinlane asju ei paki.
Samas kui on mingi tuntud koostööpartner kelle puhul on teada, et järgitakse rangelt pakendamise reegleid ja ei panda kööginuga ja akusid ühte pakki, siis pole ka erilist riski, selleks ilmselt erandeid tehakse, aga mitte igaühele.
Täiesti võimalik, et on lisaks tarvitusele võetud ka meetmed mis ei lase tulel levida kui midagi siiski peaks juhtuma
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 18:39:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ega liitiumaku päris lambist pauku ei tee. Selleks on vaja kuumust, enamasti tekib kuumus sellest, et aku lühisesse lastakse.
Lühisesse saab see aga minna eelkõige kehva pakendamise tõttu. Kui Hiinast tulevas konteineris on segamine akud, tööriistad, kööginoad, käärid jne., siis võib igasuguseid asju juhtuda kuna kes midagi Hiinast tellinud on see teab, et ülemäära hoolikalt hiinlane asju ei paki.
Samas kui on mingi tuntud koostööpartner kelle puhul on teada, et järgitakse rangelt pakendamise reegleid ja ei panda kööginuga ja akusid ühte pakki, siis pole ka erilist riski, selleks ilmselt erandeid tehakse, aga mitte igaühele.
Täiesti võimalik, et on lisaks tarvitusele võetud ka meetmed mis ei lase tulel levida kui midagi siiski peaks juhtuma

peaks olema spets konteiner ka. reisilennukitega neid tassida nagunii ei tohi.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 19:41:05 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Ometi mõned vedajad siiski veavad täitsa ametlikult liitiumakusid lennukitega. TNT-näiteks.

Just! icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 19:57:22 vasta tsitaadiga

reisilennukid on ju inimesi täis, kel telod ja pleierid kaasas, akud sees. icon_rolleyes.gif Need ei plahvata siis? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 20:02:12 vasta tsitaadiga

Lennukis peaks tulekindle kapp ka olema. Kui salongis miski seade peaks hakkama tossama siis visatakse kähku sinna...
Iseasi kui all pagasi hulgas on siis vist suht piix. Aga ei imestaks kui seal pagasiruumis miski tulekustutussüsteem olemas. icon_rolleyes.gif Eks mõni lennukispets teab täpsemalt vast

Aga ega nad kuskil seadmes sees olles just naljalt ei plahvata. Kui samsungi plahvatavad telod nüüd kõrvale jätta icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 20:05:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lennukis peaks tulekindle kapp ka olema. Kui salongis miski seade peaks hakkama tossama siis visatakse kähku sinna...


Lennusaatja tuleb pajakindaga ja loodab, et käes ei plahvata?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 20:12:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lennukis peaks tulekindle kapp ka olema. Kui salongis miski seade peaks hakkama tossama siis visatakse kähku sinna...


Lennusaatja tuleb pajakindaga ja loodab, et käes ei plahvata?
Miks? Igasugu tulekindlad katted, kotid ja Ma ei tea mis kõik on ju tänasel päeval olemas? Või eelistaksid 10km kõrgusel vaadata kuidas miski kenasti salongis põleb? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 20:18:52 vasta tsitaadiga

salatoimik, miks vastad küsimusele küsimusega? Ma pole kuulnud varem sellisest asjast, sellepärast küsisingi, et kes ja kuidas selle sinna väidetavasse tulekindlasse kappi viib.
Ja viimane küsimus on laus debiilne ju, jah kindlasti eelistaksid kõik 10km kõrgusel vaadata kuidas miski kenasti salongis põleb
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 21:20:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
reisilennukid on ju inimesi täis, kel telod ja pleierid kaasas, akud sees. icon_rolleyes.gif Need ei plahvata siis? icon_neutral.gif


Ei plahvata üldiselt kuna sa ei võta telefoni akut välja ja ei topi seda taskusse koos võtmete, köögiriistade ja naaskliga. Või kui ka plahvatavad, siis ei teki ahelreaktsiooni ja su üks aku nüüd nii suurt tulevärki ei korralda, et lennuk alla kukub. Suurem jama on selles, et kui pagasiruumis üks aku tulevärgi korraldab ja seal on neid rohkem kui üks, siis need teised ei pea isegi lühisesse minema vaid selle ühe aku toodetud kuumus paneb need ka plahvatama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2021 14:09:10 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/93718409/erisaade-suur-muutus-miljonite-postipakkide-kattesaamise-kord-laheb-karmimaks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2021 17:40:29 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93718409/erisaade-suur-muutus-miljonite-postipakkide-kattesaamise-kord-laheb-karmimaks

alil suht palju vaheladusid Eu riikides, ei pea selle maksuga veel jaurama hakkama, muidugi kõiki vidinaid seal pole.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2021 19:28:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

alil suht palju vaheladusid Eu riikides

Laod võivad füüsiliselt EU-s olla aga kas ka juriidiliselt...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2021 22:03:36 vasta tsitaadiga

tolliladusid nad vaevalt opereerivama hakkavad.
pigem otsitakse mõnda sõbraliku riiki kus maksudega nõks skeemitada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 16:28:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hi, my friend. We are sorry to tell you that we can not send the product to you via the shipping method you chose since the shipping company stopped this shipping method due to a new shipping policy. So we have to change the shipping company to ship your package successfully.

But we were told the shipping cost is more expensive than the one before. There is extra $8 to be charged if we send it. Could you accept we ship your order by direct mail by adding extra $8? The delivery time is approximately 15-25 days. We would really appreciate it if you could reply to us as soon as possible. (pm)

Kuradid ei taha mu kaupa saata, ütlesin,. et tahan sel juhul raha tagasi. Nüüd küsivad Paypal kontot. Sealt raha kätte saamine oli ka ju ilge keberniit?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.06.2021 16:34:35 vasta tsitaadiga

Sealt peaks küll lihtsalt saama kanda oma pangakontole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 16:38:09 vasta tsitaadiga

mis kujul see paypali konto üldse on?
Mul see on olnud kunagi Ebayst ostmiseks, aga kuidagi nii, et maksan krediitkaardiga, läbi Paypali ja isegi aru ei saa, kuidas see käib icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 17:29:50 vasta tsitaadiga

Osta mujalt, järjekordne kooliraha, kindlasti mitte viimane icon_razz.gif
Mis asja sa tellisid, et ei saadeta?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 17:34:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:
Hi, my friend. We are sorry to tell you that we can not send the product to you via the shipping method you chose since the shipping company stopped this shipping method due to a new shipping policy. So we have to change the shipping company to ship your package successfully.

But we were told the shipping cost is more expensive than the one before. There is extra $8 to be charged if we send it. Could you accept we ship your order by direct mail by adding extra $8? The delivery time is approximately 15-25 days. We would really appreciate it if you could reply to us as soon as possible. (pm)

Kuradid ei taha mu kaupa saata, ütlesin,. et tahan sel juhul raha tagasi. Nüüd küsivad Paypal kontot. Sealt raha kätte saamine oli ka ju ilge keberniit?
kandku sinna tagais kust tuli icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 18:09:28 vasta tsitaadiga

paypali küsivad kuhu nemad raha kannavad kui on ali siis dispuut ravib võib juhtuda ,et saad vähem raha tagasi kui maksavad paypali.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 18:23:00 vasta tsitaadiga

Ali jahh
sae ostsin, lihtsalt tahavad saatmiskulu pea sama palju, kui pool saagi maksis icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 19:07:44 vasta tsitaadiga

Dispute, ja ei mingit PayPali.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.06.2021 19:52:06 vasta tsitaadiga

Tellisin 1. aprillil. Esialgne ostja kaitse sai eile läbi, avasin dispute. Müüja vastas:
Spoiler Spoiler Spoiler

global.cainiao.com lehel viimane sissekanne on inglise keelde tõlkides "[Yichang City] Return to the deposit" (2021-06-05).

Ei suuda leida pikendatud ostja kaitse aega. Lükkan palve tagasi?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 20:10:19 vasta tsitaadiga

Mis näiteks https://parcelsapp.com näitab kui sinna tracking numbri paned?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.06.2021 20:13:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis näiteks https://parcelsapp.com näitab kui sinna tracking numbri paned?

24 May 2021 01:06 Exported Beijing
05 Jun 2021 10:11 Returned Yichang, Hubei

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.