Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 01:47:30 vasta tsitaadiga

29k on väga tähtis punkt bitcoinile. Kui müüjate pressure läbi tungib on järgmine ostjate põrand 19.5k juures. Mul enda buy order ootab 8 ja 10 tuhande vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 06:04:57 vasta tsitaadiga

See on õige, et midagi peab all alati valmis olema. Kunagi pole all in. Praegu võiks mingi pool sisse panna, muidu tekib FOMO kui hakkab järsku üles minema, mis võib lower highi hoopis tähendada.
Algoritm endiselt short icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 12:15:35 vasta tsitaadiga

Ei tasu unustada, et on nii $ kui € baasil kaubitsejaid, kel teise liini suhtes erinevad baaspunktid. Marginaalselt muidugi £ jms ka, mis igaüks eraldi tilk vett meres, aga kõik valuutad kokku võetuna jälle päris suur tükk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 12:22:46 vasta tsitaadiga

Kas neid euro baasil kaubitsejaid on ikka nii palju et nendega peaks arvestama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 12:38:34 vasta tsitaadiga

Mulle tehti kiirelt selgeks, et Eesti süsteemis oled loll, kui eurodega kaubitsed. Vara vara vastu ehk usdt ikka.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 13:35:25 vasta tsitaadiga

Võiks ehk hoopis nii öelda, et aktiivsed kaubitsejaid on suures osas taala peal, aga väga palju on ka neid, kel lihtsalt hinnatõusuks varutud ja need vaatavad hinda valdavalt oma koduses valuutas. Nii ostu- kui müügipaanika korral annavad samas päris korraliku osakaalu.

Ma ise jälgin kaevurina peamiselt EUR baasil hinda. Treidimiseks pole hetkel igapäevaselt väga aega, ehk kunagi tulevikus. Eks see muul tööl raha teenimist segada laskmine muidugi rumalus ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 16:14:39 vasta tsitaadiga

Hakkate vaikselt ostule mõtlema või ootate veel dipi süvenemist?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 16:48:51 vasta tsitaadiga

Halvad uudised aina tulevad.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 17:04:58 vasta tsitaadiga

Pole uudis, ent murettekitav on USDT juba ammu olnud :]

EDIT: aga päris nii ei saa võtta, et kui suurem osa liiklust USDT-s toimub, siis see kõik kaob USDT kadumisega... asendub teiste stablecoinidega

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 17:38:04 vasta tsitaadiga

25k on hetkel mingitel suurematel vaaladel eesmärk. Dunno why. Vähemalt sellist infot on lekkima hakanud.
Kas ka tõsi, ei tea. Vaadates graafikut, siis järgmine suurem buy wall ongi selles 25k kandis.
ETH'i stop on 1400 USD juures. Seega -30% on veel langust ees.

Vaadates RTX3080 ja RTX3090 hindasid siis hetkel teenib RTX3080'ga umbes ~2000 eurot aastas. Seega ROI on juba 12kuud.... (kui kaardi hinnaks 2000 usdi) ning ETH hind pole langemist lõpetanud...
Samas kui vaatan kaartide hindasid siis viimase nädalaga on mingi eriti suur hinnatõus just toimunud RTX kaartidel. Kummaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 17:42:02 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Samas kui vaatan kaartide hindasid siis viimase nädalaga on mingi eriti suur hinnatõus just toimunud RTX kaartidel. Kummaline.
uutel on eth piirajad peal, seepärast "laojäägid" hinda lähevadki....
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 17:50:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Viilutaja kirjutas:

Samas kui vaatan kaartide hindasid siis viimase nädalaga on mingi eriti suur hinnatõus just toimunud RTX kaartidel. Kummaline.
uutel on eth piirajad peal, seepärast "laojäägid" hinda lähevadki....


Võibolla, kuid nagu ROI peale peaks ka mõtlema. Kõige odavam RTX3090 mida mina hetkel nägin oli 3000 eurot ehk 3600USDi, sellel kaardil on hetke ROI 17.5 kuud, ehk pea 1.5 aastat... eth hing aina langeb.
Seega väga loll peaks ostma seda. Isegi kui seal pole kaevamise limiteeriat peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 18:53:42 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Halvad uudised aina tulevad.

Spoiler Spoiler Spoiler

Samas ei saa tänapäeval kedagi tõsiselt võtta, kuna ka aktuaalse uudise egiidi all võib vabalt olla üritus turgu manipuleerida, suunda mudida. Ah et millise jälgijate hulgaga kilipoiss müüs kõik, paanitsege, viige hind alla, et ta saaks põhjast osta?

Trust no one.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 01:14:17 vasta tsitaadiga

Ma ei tea palju see arvutus väärt on aga siin ta on.

2011 - 81%
2013 - 76%
2014 - 87%
2018 - 84%
2019 - 73% (miinimum langus olnud)
2021 - 53% max hetkel

73% viiks 17.500 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 07:55:57 vasta tsitaadiga

Välja näeb nagu esmalt oodati weekly küünal ära ja siis paugutati icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 08:24:57 vasta tsitaadiga

Usun, et nüüd peaks tulema surnud kassi põrge (homsest hakkab) mingi ligi 50k-ni ja siis jälle alla.
Niimoodi pendeldame ~3 kuud ja siis vaikselt 100k+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:13:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Usun, et nüüd peaks tulema surnud kassi põrge (homsest hakkab) mingi ligi 50k-ni ja siis jälle alla.
Niimoodi pendeldame ~3 kuud ja siis vaikselt 100k+


kust tuleb selline uskumus?

Kuus päeva tagasi tegin ennustuse mille peale kõik ütlesid, et olen lolliks läind icon_smile.gif
Reaalsus tuli nõks veel karmimalt icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 11:11:10 vasta tsitaadiga

Haiged liikumised ikka. ETH +30% eilsest. BNB +40% icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 24.05.2021 11:26:45 vasta tsitaadiga

https://news.bitcoin.com/rich-dad-poor-dad-robert-kiyosaki-crypto-investors-buy-the-dip/
Hodlerid ja kiyosaki andnud korraliku rohelise tule

_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:16:13 vasta tsitaadiga

DVDRW, kus sa nii suuri plusse näed? Paarteist BNB puhul ju... ETH 12,9. 1D
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:18:02 vasta tsitaadiga

Noa otsast.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:22:58 vasta tsitaadiga

Ma ausaltöeldes oleks eelistanud paar päeva hiljem rohelist - üks suurem ost tuleb cashbacki kohe Binance Card-iga icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:44:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
DVDRW, kus sa nii suuri plusse näed? Paarteist BNB puhul ju... ETH 12,9. 1D

BNB 15h-ga +42% icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

175€ BNB. Kes soovisid said vähemalt ühe ligi võtta, et 2% cashbacki hakata saama thumbs_up.gif
Aga kui edasi langeb, siis hakkab Binance jälle leveleid muutma icon_razz1.gif


viimati muutis DVDRW 24.05.2021 12:47:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:46:57 vasta tsitaadiga

Eks igaüks arvutab, kuis tahab. Keha järgi 225 295le,mis muidugi on endiselt hea %
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 21:59:02 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Eks igaüks arvutab, kuis tahab. Keha järgi 225 295le,mis muidugi on endiselt hea %


Miks peaks kehast arvutama? Keha algus lõpp sõltuvad ju ühe küünla ajalisest pikkusest. 1H ja 4H kehade algused on ju enamasti erineval tasemel.. Ainuke, mis näitab reaalset hinna liikumist on ju wick.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 08:09:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 08:38:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_razz.gif

Loodetavasti jah icon_biggrin.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 15:28:41 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Või siis:

A dead cat bounce is a temporary, short-lived recovery of asset prices from a prolonged decline or a bear market that is followed by the continuation of the downtrend. Frequently, downtrends are interrupted by brief periods of recovery—or small rallies—during which prices temporarily rise.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 15:34:45 vasta tsitaadiga

See oleks esimene kord kui BTC nii käituks, et praktiliselt 3 kuud on topis ja siis bear market.
Bear market on siiani alati tulnud peale järsku paar päeva järjest +20% blow of topiga.
Bear marketiks nimetaks ehk kui on -80% mitu kuud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 15:37:15 vasta tsitaadiga

DVDRW, ma olen varasemaid graafikuid näinud ja/või yt meeste poolt neid saanud näha. Ilmselgelt ma panustan ka samale nägemusele nagu sina, aga see ei tähenda, et mäng iga kord samu reegleid laseks. Kandsin juba pappi juurde, et kühveldada icon_lol.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 16:19:28 vasta tsitaadiga

Nonii 13 päevane treid läks kinni. +56% icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Viimati oli nii suur "corona dump" +66%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 17:51:11 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See oleks esimene kord kui BTC nii käituks, et praktiliselt 3 kuud on topis ja siis bear market.
Bear market on siiani alati tulnud peale järsku paar päeva järjest +20% blow of topiga.
Bear marketiks nimetaks ehk kui on -80% mitu kuud.


7 kuud oli ainult tõusu ju icon_rolleyes.gif
2020 okt algusest ainult rohelised dildod.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui vaadata ainult 3 aasta tagust aega. 2017-2018 oli kolm rohelist monthly sulgemist ja siis tuli 13kuud langust, ennem kui uuesti tõusma hakkas. 4 monthly rohelist dildot ja langes siis 9 kuud. Ning nüüd oli siis koguni 6 kuud rohelist, 7 kuu oli ka alguses roheline ja all time high, ning alla ta tuli. Seega tundub, et rohelisi tõusukuid tuleb rohkem ja langemise kuusid vähem.
Pakun, et järgmised 4 kuud on konsolideerimine kindlasti, kui mitte rohkem. Selle aasta lõpus võibolla hakkab veel tõusma.

Graafikutelt on näha, et languse ja tõusu ajad vaikselt ühtlustuvad, mis tähendab et asi muutub küpsemaks. 5-10 aasta pärast ei tohiks enam sellist volatiivsust esineda. Et pool aastat on bear market ja siis pool aastat bull, vaid on rohkem stabiilsem igapäevaselt oma tõusude ja mõõnadega, kuid ühtlaselt ülesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 00:21:46 vasta tsitaadiga



Pühapäev/vastu esmaspäeva 03:00 a.m. kui ringis oleva küünla keha jääb alla Weekly EMA21 (tumesinine joon), hakkab ametlikult Bear Market. Paljud juba ilmselt teavad seda aga ka neile kes mitte.

Kõige kiirem BM on olnud 2012 kui see kestis ca 90 päeva alates küünla vormimisest ehk 3 kuud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 14:01:09 vasta tsitaadiga

Arvan, et tuleb lowerhigh mingi 48k$ ja siis konsolideerib 30k-45k rangeis mingi mõned kuud. BTC puhkab suvel icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 28.05.2021 21:25:55 vasta tsitaadiga

Nädalavahetus + kuulõpp = punaseid küünlaid.

Hoidke närv tugev ja võtke rätik näppu.
Kindlasti on Esmaspäeval jälle rohelist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 21:44:41 vasta tsitaadiga

Kui eelmiste aastatega võrrelda, siis eelmine nädal mulli lõhkemise punane, see nädal eitamise faasi roheline, ja lähinädalatel kapituleerumise punane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 23:43:06 vasta tsitaadiga

Keegi Vanity peale hüppas?

https://vanitytoken.net/
https://poocoin.app/tokens/0x2de161f13ab594aecd8f2a93e885a08d0ad362c7
https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?outputCurrency=0x2de161f13ab594aecd8f2a93e885a08d0ad362c7

Ise hetkel x3

Edit: nüüd juba x20

Edit: loodan, et hüppasite paati kuna nüüd juba x55 esialgne investeering.

Tegemist siis coiniga, mille eest hakatakse pakkuma customized wallet aadresse alates homsest.

3 päeva tagasi oli launch ja marketcap jõuab kohe 10 milli peale.

Üleval nii:

https://coinmarketcap.com/gainers-losers/
https://www.coingecko.com/en/coins/vanity
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 01.06.2021 23:13:43 vasta tsitaadiga

Panen märke, jälgin teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 13:48:40 vasta tsitaadiga

https://www.cnbc.com/2021/06/04/bitcoin-falls-after-elon-musk-tweets-breakup-meme.html

Põnev. ~10% krüptoturu väärtusest kadus ühe meemiga.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 04.06.2021 14:06:52 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.cnbc.com/2021/06/04/bitcoin-falls-after-elon-musk-tweets-breakup-meme.html

Põnev. ~10% krüptoturu väärtusest kadus ühe meemiga.
Spoiler Spoiler Spoiler


TA asemel on meil nüüd CA ehk celebrity analysis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 19:10:32 vasta tsitaadiga

Tavaliselt lõppevad need hinnamuutused sellega, et oleme mingiajapärast tagasi seal kus enne.
Hea treidiidee icon_idea.gif Aga kahjuks juhtub suht harva

Võtsin BNB-d kl ~15:00 nüüd taastunud ~6% thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2021 09:40:30 vasta tsitaadiga

Peab vist Muski hakkama Twitteris jälgima. Kohe kui ta postitab midagi siis analüüsima mida pildid tähendavad ja mündid ära ostma. Ning kui teine postitus tuleb siis maha müüma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2021 10:04:26 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
anubis kirjutas:
https://www.cnbc.com/2021/06/04/bitcoin-falls-after-elon-musk-tweets-breakup-meme.html

Põnev. ~10% krüptoturu väärtusest kadus ühe meemiga.
Spoiler Spoiler Spoiler


TA asemel on meil nüüd CA ehk celebrity analysis

See ütleb enam vähem kõik selle turu kohta. Kui pole ühtegi riiki või finantsasutust, kes selle väärtust tagaks, siis jääbki ainult see järgi, mis on. Samuti ei saa mitte kedagi turumanipuleerimises vastutusele võtta, iga valuuta on täpselt nii kallis kui on usaldus selle vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2021 10:31:00 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Peab vist Muski hakkama Twitteris jälgima. Kohe kui ta postitab midagi siis analüüsima mida pildid tähendavad ja mündid ära ostma. Ning kui teine postitus tuleb siis maha müüma.


Mõni aeg tehtud dogecoini pooldav postitus viis hoopis hinna kukkumiseni, seega see strateegia enam ei tööta icon_wink.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 13:57:44 vasta tsitaadiga

1 kuu saab nüüd täis 30k juures
Tüüpiline oleks mingi kuni 3 kuud all rangeida ja siis hakkab vaikselt jälle üles minema.
Kmoon 7 kuud järjest up up and up. Las BTC puhkab ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
norman6
Aeg Maha 1k

liitunud: 23.05.2021




sõnum 08.06.2021 17:53:33 vasta tsitaadiga

Mul on üks küsimus?

Kui osta geforce 6GB ryzen5 sülearvuti ja panna see kaevandama, makstes samal ajal arvuti kuumaksu:
https://www.euronics.ee/it/sulearvutid/sulearvutid/82b10038mx/sulearvuti-lenovo-legion-5-15arh05h

Ja et kui panna GPU kaevandama, kas siis saab samal ajal panna ka CPU kaevandama, eriti kui on ta 6 tuumaline.

Loomulikult panen ma sülekale 2 ventikalise jahutusaluse.

Et millal ära tasub ja kuumakset saaks maksta? Või vananeb graafika väga kiiresti?
(muidugi tuleb lauarvuti odavam kui sülearvuti aga ideeliselt..)


LISA: ja kui osta mitu tükki ja panna kaevandama ja maksta mitme kuumaksu?

VÕI on see liiga hull idee=??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.06.2021 18:26:37 vasta tsitaadiga

norman6 kirjutas:
VÕI on see liiga hull idee=??

https://www.nicehash.com/profitability-calculator/nvidia-gtx-1660-ti,amd-cpu-ryzen-5-3500x
prose piinamine vist ei tasu ära, nüansse ja kulutusi krüpto>€ kuni tulumaksuni võib samuti lisanduda

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 00:24:15 vasta tsitaadiga

Anna aga tuld.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 00:53:38 vasta tsitaadiga

Siin soovitan silma peal hoida, uus huvitav coin tulekul

https://discord.gg/r5WKEsmd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 10:46:09 vasta tsitaadiga

norman6 kirjutas:
Mul on üks küsimus?
Spoiler Spoiler Spoiler



keegi ei garanteeri sulle midagi, kui teed otsused foorumipõhiselt ei ole hiljem mõtet kedagi süüdistama hakata.
ehk tavaline rahvatarkus- kõik ei ole kuld mis hiilgab......
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.