Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.05.2021 11:22:31 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas rapordi koostajad liiga optimistlikud ei ole? 2030. aastaks ehk 8500 EVd tuleb eesti teedele juurde aga 85 tuhat kokku icon_eek.gif Iialgi ei usu!
https://www.err.ee/1608222169/elektrisoidukite-laiema-levikuga-kahanev-aktsiisilaekumine-sunnib-maksususteemi-muutma

hea oli idee hakata maksustama läbisõitu - kilometraaži tagasikerimine saab rahvusspordiks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 12:23:49 vasta tsitaadiga

Jah. Vanadel roigastel kerib suvaline eobd hiina julk kellaplokist naksti.. uuemate asjadega, millel hulk mooduleid ja võtmeid läheb huvitavaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.05.2021 12:25:09 vasta tsitaadiga

Liiga väike aastane läbisõit tuleks maksustada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 12:26:44 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas rapordi koostajad liiga optimistlikud ei ole? 2030. aastaks ehk 8500 EVd tuleb eesti teedele juurde aga 85 tuhat kokku icon_eek.gif Iialgi ei usu!
https://www.err.ee/1608222169/elektrisoidukite-laiema-levikuga-kahanev-aktsiisilaekumine-sunnib-maksususteemi-muutma

https://tehnika.postimees.ee/7245108/uuring-kolmandik-eestlastest-plaanib-kumne-aasta-jooksul-elektriauto-osta
Kui Eestis müüakse hinnanguliselt 18000 uut masinat aastas, siis järele jäänud 8,5 aastaga peaks müüdama ~8,5*18000 = 153 000 uut masinat. 1/3 sellest on 51 000. Pole küll päris 85k masinat aga samas pole ülipalju ka möödas. Ma usun, et see 85k on saavutatav.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 12:33:34 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Liiga väike aastane läbisõit tuleks maksustada


Kerid juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 12:38:22 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7254630/arenguseire-elektrisoidukid-vahendavad-aktsiisilaekumisi-ligi-saja-miljoni-vorra

hakkab tulema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.05.2021 13:07:22 vasta tsitaadiga

elektrisõiduk maksab (kasutatud asjad ja ZOE laadsed va.) siiki 35000+€ ehk enamus eestimaalasi ei jõua sellist endale lubada.

Tanel kirjutas:
Eestlased on selles mõttes leidlikud ja suudavad kuskilt raha välja võluda, et parem asi soetada.
Kõigi reeglite järgi peaks pool rahvast Daciatega sõitma. icon_biggrin.gif


Leidlikkus seisneb enda omanduses oleva vara, näiteks metsa müümises, või siis maksumaksja raha eest inimese mitme kuupalga eest kedagi võõrustada. Võõrustaja loomulikult viskub maksja kaitseks ambrasuurile, kuna see raha läheb tema liisingmakseteks.
Ehk siis nagu poliitikateemas, paljude jaoks tuleb raha seinast. Leidlikke, neid, kes päriselt suudavad mingit väärtust kasvatada, on ikka vähemus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2021 13:12:34 vasta tsitaadiga

Point oligi, et eestlane on tegelikult jõukam.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.05.2021 13:31:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OÜtamine, ümbrikupalk jms, ega muidu ei saagi X5 lubada icon_razz.gif


Wtf ? uue X5 liising on ca 1k kuus, 5a vana umbkaudu 2x vähem. Kas selleks on vaja mingeid imetrikke teha ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 13:33:07 vasta tsitaadiga

1k liising ei tähenda 1k kogukulu autole.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 13:37:34 vasta tsitaadiga

Kui seisab siis enamvähem kulub. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 13:55:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Point oligi, et eestlane on tegelikult jõukam.
Enamik lihtsalt kulutab liiga palju raha autole (ka mina, täna nii kallist autot enam ei ostaks).
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 13:56:11 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
OÜtamine, ümbrikupalk jms, ega muidu ei saagi X5 lubada icon_razz.gif


Wtf ? uue X5 liising on ca 1k kuus, 5a vana umbkaudu 2x vähem. Kas selleks on vaja mingeid imetrikke teha ?

No 500€ kuus iizing on keskmise netopalga 1189€ juures ikka räige overkill icon_lol.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.05.2021 13:58:21 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
1k liising ei tähenda 1k kogukulu autole.


Jah, kogukulu on väiksem. Mul näiteks suurusjärgus 100 eur.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:23:38 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
piraat262 kirjutas:
1k liising ei tähenda 1k kogukulu autole.


Jah, kogukulu on väiksem. Mul näiteks suurusjärgus 100 eur.

1k liisingust maksad vaid 100€?

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:31:02 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
piraat262 kirjutas:
1k liising ei tähenda 1k kogukulu autole.


Jah, kogukulu on väiksem. Mul näiteks suurusjärgus 100 eur.


Ära hakka oma raamatupidamislikku bullshiti ajama jälle. Saad jumala selgelt aru, et jutt käib kontolt-mahaminevast-rahast mitte hüpoteetilisest ostu-müügi-amordi-tambovi suhtest.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:35:22 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Markos kirjutas:
piraat262 kirjutas:
1k liising ei tähenda 1k kogukulu autole.


Jah, kogukulu on väiksem. Mul näiteks suurusjärgus 100 eur.

1k liisingust maksad vaid 100€?

Tüüp OÜ-tab. Erisoodustusmaksud ja värgid icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:41:20 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
OÜtamine, ümbrikupalk jms, ega muidu ei saagi X5 lubada icon_razz.gif


Wtf ? uue X5 liising on ca 1k kuus, 5a vana umbkaudu 2x vähem. Kas selleks on vaja mingeid imetrikke teha ?
Keskmist palka saades maksta 1k€ iga kuu liisingusse pole vaja teha?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 14:52:13 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Markos kirjutas:
tsitaat:
OÜtamine, ümbrikupalk jms, ega muidu ei saagi X5 lubada icon_razz.gif


Wtf ? uue X5 liising on ca 1k kuus, 5a vana umbkaudu 2x vähem. Kas selleks on vaja mingeid imetrikke teha ?

No 500€ kuus iizing on keskmise netopalga 1189€ juures ikka räige overkill icon_lol.gif


Usun, et kui Eestis on keskmine auto vanus 15 aastat, siis ega need X5 ka keskmiselt oluliselt uuemad ei ole, kui 10 aastat. Liising sellisel 15k maksval autol 5 aasta peale ~200 kanti, iseasi, mis TCO on 10 aastat vanal X5'l icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.05.2021 15:25:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ära hakka oma raamatupidamislikku bullshiti ajama jälle. Saad jumala selgelt aru, et jutt käib kontolt-mahaminevast-rahast mitte hüpoteetilisest ostu-müügi-amordi-tambovi suhtest.


Väga konkreetselt oli juttu kogukulust ja jah nii on, mitte mingit hüpoteesiat siin pole, müügi korral saan 100eur kuu kohta tagasi. Kontolt mahaminev raha ei huvita väga, sest see ei ole reaalne kulu.

tsitaat:
Keskmist palka saades maksta 1k€ iga kuu liisingusse pole vaja teha?


Keskmist palka saades on uus X5 ka helesinine unistus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 15:33:12 vasta tsitaadiga

90+% inimeste jaoks on kontolt lahkuv summa kõige huvitavam ja reaalsem asi. Pank ei anna liisingut ka TCO põhjal.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 15:39:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

TCO

mis see on? icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 15:51:41 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ära hakka oma raamatupidamislikku bullshiti ajama jälle. Saad jumala selgelt aru, et jutt käib kontolt-mahaminevast-rahast mitte hüpoteetilisest ostu-müügi-amordi-tambovi suhtest.


Väga konkreetselt oli juttu kogukulust ja jah nii on, mitte mingit hüpoteesiat siin pole, müügi korral saan 100eur kuu kohta tagasi. Kontolt mahaminev raha ei huvita väga, sest see ei ole reaalne kulu.

tsitaat:
Keskmist palka saades maksta 1k€ iga kuu liisingusse pole vaja teha?


Keskmist palka saades on uus X5 ka helesinine unistus.


Sa kütust ka ostad autole, kindlustust, rehve, teed hooldust ja ostad aknapissi? Või need tulevad kõik leksusega juba kaasa nii, et liisingperioodi kestab ära? 1k pealt 100 tagasi saada on muidugi maru kallis liising, kindel, et mogost ei räägi icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.05.2021 15:51:42 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:


Keskmist palka saades on uus X5 ka helesinine unistus.

Üksi elades jah. Aga peres, kus on 2 keskmist palka teenivat inimest ja erilisi laene-liisinguid all pole, siis pole väga probleemi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 16:16:45 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
90+% inimeste jaoks on kontolt lahkuv summa kõige huvitavam ja reaalsem asi. Pank ei anna liisingut ka TCO põhjal.


Eriti soodsad tingimused keskkonnasõbralikule autole! Liisingu intress alates 1,49% + 6 kuu Euribor. icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.05.2021 16:31:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa kütust ka ostad autole, kindlustust, rehve, teed hooldust ja ostad aknapissi? Või need tulevad kõik leksusega juba kaasa nii, et liisingperioodi kestab ära? 1k pealt 100 tagasi saada on muidugi maru kallis liising, kindel, et mogost ei räägi icon_biggrin.gif ?


Amort 250 + intress 30 + kasko 50 + kütus 40 + hooldus 34 = 404.

tsitaat:
Üksi elades jah. Aga peres, kus on 2 keskmist palka teenivat inimest ja erilisi laene-liisinguid all pole, siis pole väga probleemi.


Wow icon_eek.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 16:58:58 vasta tsitaadiga

Lexuse puhul peab amorti ka maksma? icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.05.2021 17:29:03 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lexuse puhul peab amorti ka maksma? icon_eek.gif


Peaaegu kõige puhul, va roikad, seal on puhas remondikulu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 18:04:38 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Sa kütust ka ostad autole, kindlustust, rehve, teed hooldust ja ostad aknapissi? Või need tulevad kõik leksusega juba kaasa nii, et liisingperioodi kestab ära? 1k pealt 100 tagasi saada on muidugi maru kallis liising, kindel, et mogost ei räägi icon_biggrin.gif ?


Amort 250 + intress 30 + kasko 50 + kütus 40 + hooldus 34 = 404.
TCO siis ca 350€/kuu, kui kütust mitte arvestada. See tundub reaalne number küll.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 18:21:45 vasta tsitaadiga

Ma vist kirjeldasin, mida suvaka, puu alt võetud astra parandamine töökojas maksma läks. Pole tööd ka, mida igakuiselt tegema peaks. Kui su "ront" regulaarselt "remondikulu" tahab, tuleb vaadata eelmiste omanike otsa. Rehve, piduriklotse, kojamehi, õlisid, filtreid tahavad kõik, mis liiguvad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 18:57:49 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lexuse puhul peab amorti ka maksma? icon_eek.gif


Peaaegu kõige puhul, va roikad, seal on puhas remondikulu.
No selge. Ma vist siis nii masenduses veel pole, et amorti ka juba arvutaks icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:49:19 vasta tsitaadiga

Mul läksid kõrvalhoovides audide bmwede küljepeeglite klaasid täna öösel kaubaks. Kas nendele on siis turgu?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:55:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul läksid kõrvalhoovides audide bmwede küljepeeglite klaasid täna öösel kaubaks. Kas nendele on siis turgu?


Eks õhtul helistatakse ja pakutakse raha eest tagasi. Kunagi varastati autosi, et need hiljem omanikule tagasi müüa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:55:28 vasta tsitaadiga

Iga premiumi omanik teab, et peeglile tuleb auto number graveerida... kes ei tea, on ise süüdi, kui ilma jääb.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.05.2021 09:56:27 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Iga premiumi omanik teab, et peeglile tuleb auto number graveerida... kes ei tea, on ise süüdi, kui ilma jääb.


Kindlustuse mure.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 09:57:47 vasta tsitaadiga

Markos, omavastutus ju päris null ilmselt ei ole, pluss asjaajamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.05.2021 10:00:08 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Iga premiumi omanik teab, et peeglile tuleb auto number graveerida... kes ei tea, on ise süüdi, kui ilma jääb.

Ja kojamehed tuleb ööseks ära võtta ning aku tuppa tassida, loomulikult ei tohi ka rooli- ja pedaalilukku unustada. Ja lukustatav bensiinipaagi kork! icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 10:00:38 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Markos, omavastutus ju päris null ilmselt ei ole, pluss asjaajamine icon_rolleyes.gif
Oot, tuletan Marko loogikat. Enamus kindlustustel on metslooma kahju ja klaasikahju 0 omavastutusega. Peegel on ju klaasist. Ja kui loomad tulevad klaase varastama, siis 0+0 on 0.
bananadance2.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 10:19:47 vasta tsitaadiga

Kas Lexust varastatakse ka või pole see nii ihaldatud masin?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 10:21:04 vasta tsitaadiga

"päris" leksuseid varastati mõned aastad tagasi hea hooga, sellesse kõigeväiksemasse ei mahu tummine röövel sissegi istuma.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.05.2021 10:25:17 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Markos, omavastutus ju päris null ilmselt ei ole, pluss asjaajamine icon_rolleyes.gif


Ei ole null, aga iga päev ehk ei virutata, asjaajamine on esindusse sõit ja lühike vormistus. Igasugune graveerimine jms on nii 90'ndad.

tsitaat:
Kas Lexust varastatakse ka või pole see nii ihaldatud masin?


Ei mina tea, kuuldavasti aeg-ajalt ikka käivad lained üle, aga tükke ei virutata ja seda põhjusel, et järelturg on olematu. Lexuse omanik läheb uuele peegliklaasile esindusse järele, mitte ei osta althõlma. Kolmnulldiiselparaolümpiaga on vastupidi, neid on palju ja aftermarket põhiline.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 10:53:32 vasta tsitaadiga

Siksil küljepeegli klaas katki icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 11:16:00 vasta tsitaadiga

Pane tellimus sisse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2021 11:31:45 vasta tsitaadiga

21063 tulede plastik iluvõred, Opel Rekordi tuled läksid mitu korda (neid saab 10 võtmega lahti ilma kapotti avamata)
E60 peeglid jne

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 11:47:21 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

TCO

mis see on? icon_redface.gif


TCO = Total Cost of Ownership ehk mingi asja omamise/pidamise kogukulu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:29:08 vasta tsitaadiga

... ja näidislugemist selle teemal siit https://www.mihkelkulaots.ee/2015/03/autode-ulalpidamiskulud/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:47:41 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Hiid kirjutas:
tsitaat:

TCO

mis see on? icon_redface.gif


TCO = Total Cost of Ownership ehk mingi asja omamise/pidamise kogukulu.

Mul esimene asi, mis TCO-ga meelde tuleb, on see: https://tcocertified.com/tco-certified/
Mõtlesingi, et millest te siin jahute icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 13:30:46 vasta tsitaadiga

Võiks reegel olla, et lühendeid kasutades tuleb sulgudesse kirjutada lahti millega tegu
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 13:49:23 vasta tsitaadiga

ok (okay)
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 14:31:05 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.