Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:22:11 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kuidas saab app tasulise teenuse aktiveerida?
Ei saagi.
Ilmselt on installides antus nõusolek apil sõnemeid saata vms.

Samamoodi ei saa ükski veebileht sul teenust aktiveerida.

See lapsejutt, et pole teinud ei kõlba kuhugi.


Su enda jutt ei kõlba kuhugi. Kuula Glen Pilvre juttu Digitunnis.


icon_biggrin.gif hea fakt.

Palun seleta mismoodi saab keegi sulle niisama asju arvele panna?
Pole aega kuuluta mingeid saateid, kui seal on vastus palun kirjuta siia.

Kuidas teab app või veebileht kellele hakata arveid saatma?

Vastus on, ei teagi ja ei saagi. Pead andma ise loa selleks või ise sisetama oma numbri ja selle kinnitama.


Otsige need äpid ja leheküljed välja kust saab niisama tasulised teenused omale, tahan akviteerida neid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2020 22:48:01 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Aastaid tagasi oli küll lehti kus piisas vaid telefoninumbri sisestamisest mille peale tuli numbrile sisenev SMS ning „teenus“ hakkas jooksma, sõnumile vastata vaja ei olnud ja ühtegi väljuvat kõnet või sõnumit tasulistele numbritele ei olnud. Loodetavasti midagi sellist enam ei lubata.

Kahtlen....pm võiks kõikidele suvaktele numbritele tellida teenust siis. Olen ka kunagi paar sms saanud, et kinnita teenus vastates blablabla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:48:55 vasta tsitaadiga

Reeglina tuleb ikka sms sisuga, et sinu kood on see ja sisesta see nüüd veebilehel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2020 22:53:12 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Reeglina tuleb ikka sms sisuga, et sinu kood on see ja sisesta see nüüd veebilehel

Jup midagi taolis t oli jah

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:54:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sarvik kirjutas:
Aastaid tagasi oli küll lehti kus piisas vaid telefoninumbri sisestamisest mille peale tuli numbrile sisenev SMS ning „teenus“ hakkas jooksma, sõnumile vastata vaja ei olnud ja ühtegi väljuvat kõnet või sõnumit tasulistele numbritele ei olnud. Loodetavasti midagi sellist enam ei lubata.

Kahtlen....pm võiks kõikidele suvaktele numbritele tellida teenust siis. Olen ka kunagi paar sms saanud, et kinnita teenus vastates blablabla


Jep, sest vastasel juhul oleks ammu mingi bot kõigile kõik teenused reganud.

Täpselt sama teema veebilehtedega, ammu oleks kavalpead sellised juba välja mõelnud kuidas suvalist veebilehte külastedes su arvele asju pannakse.

Ja äppidega samuti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:59:26 vasta tsitaadiga

Kõlab enam-vähem samamoodi nagu selle lapse lugu Tartus, kus bussijuht jättis ta bussist maha.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DaneL
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2002




sõnum 20.12.2020 20:47:27 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Mul oli põnn vajutanud kuskile gameloft lehel, et tellin.
Ei mingit SMSi ega midagi saata vaja ei olnud, ega midagi sisestada, lihtsalt popupile jah.
2,99 jooksis 3 kuud enne kui aru sain.


Siin sama lugu, maakodus on ruuter millel SIM sees üks hetk arveid uuredes märkasin, et mingi 2,99 gameloft on juurde ilmunud ja nii 3 kuud. Ilmselt lastest siis keegi tahvliga wifis klikkinud kuskil. Helistasin Elisasse, et andke mu raha tagasi kuna ma ei ole midagi sellist tellinud. Vastati, et nemad ei saa midagi teha kui keegi on teenusega nõustunud ja kui raha tahan tagasi saada, siis pean ise otse gameloftilt küsima, sellist teenust blokeerida ka ei saa. Ja sellist teenust saab tellida igaüks kes selle ruuteri võrgus on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 21:28:19 vasta tsitaadiga

Andke mõnda linki teenusele mida saan tellida brauseris niisama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 21:31:51 vasta tsitaadiga

Vaata, kas see töötab veel: https://www.fitness.ee/uudis/469/sms-taustapildid-amazonist
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 21:34:05 vasta tsitaadiga

Külastasin seda saiti koduneti wifiga, ei leidnud võimalust teenust tellida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 21:16:33 vasta tsitaadiga

Kui selle TTJA poolt kinnitatud 300€ eest toetus levi parandamiseks (ruuter+antenn) ära tehakse ja asjad paigaldatud ning kunagi Elisaga lõpparve teen, siis seadmed jäävad ikka endale?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 22:59:30 vasta tsitaadiga

Kuna riik maksab teenusepakkujale sinu eest, siis kellele need veel jääma peaks? Peaks Toompeale tagasi viima? icon_smile.gif

Eks neid termoseid tuleb järgmisel aastal ohtralt müüki...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2021 13:37:17 vasta tsitaadiga

rex, kurat seda teab, sõna sõnalt lepingut läbi ei lugenud elsia poolt, polnud aega. Põhi laks oligi, et peab nende klient olema ja levi pask.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 18:57:38 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kõigepealt ma sain ühe lapse kaudu pihta perioodikaga. Numbri 15181 kaudu pakkus teenust Sam Media. Saatsin neile kirja ja raha tagastati probleemideta. Rohkem seda numbrit eristustesse pole tulnud.
sain kuu aega hiljem esitatud e-kirja pretensiooniga raha tagasi Elisa kontole.
"Kirjutasin neile, et nr kasutas alaealine ja luba ei küsinud, sain raha tagasi.
Väljavõttes on esimesed 0eur registreerumise sõnumid näha, vaata 1-2 nädalat tagasi, või eelmist kuud."
15181 ee@gamezones.biz Gamezones ee.gamezones.biz
saan aru et Telia võrgus on mingi tasuta teenus tasuliste SMS saatmise keelamiseks, aga kühvel selles et saatmine on 0eur ja vastu võtad 3,20eur

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 22:40:56 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
weasel kirjutas:
Kõigepealt ma sain ühe lapse kaudu pihta perioodikaga. Numbri 15181 kaudu pakkus teenust Sam Media. Saatsin neile kirja ja raha tagastati probleemideta. Rohkem seda numbrit eristustesse pole tulnud.
sain kuu aega hiljem esitatud e-kirja pretensiooniga raha tagasi Elisa kontole.
"Kirjutasin neile, et nr kasutas alaealine ja luba ei küsinud, sain raha tagasi.
Väljavõttes on esimesed 0eur registreerumise sõnumid näha, vaata 1-2 nädalat tagasi, või eelmist kuud."
15181 ee@gamezones.biz Gamezones ee.gamezones.biz
saan aru et Telia võrgus on mingi tasuta teenus tasuliste SMS saatmise keelamiseks, aga kühvel selles et saatmine on 0eur ja vastu võtad 3,20eur


Nüüd rikkusid ilusa vandenõu teooria ära, et iseenesest ja automaagiliselt hakkas keegi arvele asju otsa keevitama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.01.2021 10:01:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
kaupz kirjutas:
weasel kirjutas:
Kõigepealt ma sain ühe lapse kaudu pihta perioodikaga. Numbri 15181 kaudu pakkus teenust Sam Media. Saatsin neile kirja ja raha tagastati probleemideta. Rohkem seda numbrit eristustesse pole tulnud.
sain kuu aega hiljem esitatud e-kirja pretensiooniga raha tagasi Elisa kontole.
"Kirjutasin neile, et nr kasutas alaealine ja luba ei küsinud, sain raha tagasi.
Väljavõttes on esimesed 0eur registreerumise sõnumid näha, vaata 1-2 nädalat tagasi, või eelmist kuud."
15181 ee@gamezones.biz Gamezones ee.gamezones.biz
saan aru et Telia võrgus on mingi tasuta teenus tasuliste SMS saatmise keelamiseks, aga kühvel selles et saatmine on 0eur ja vastu võtad 3,20eur


Nüüd rikkusid ilusa vandenõu teooria ära, et iseenesest ja automaagiliselt hakkas keegi arvele asju otsa keevitama. icon_smile.gif


Jah, ma nägin ka väljaminevaid sõnumeid, aga kuidas need algatati, sellele ei saanud jälile.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 13:02:46 vasta tsitaadiga

weasel, väga lihtne, kas lapsed valetasid. Või installisid mingi äpi ja vajutasid ok ok ok ok ok, millega andsid loa äpil saata sõnumeid.

Ehk digitunni glen vms. on sama tark kui kellegi lapsed siit teemast icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.01.2021 13:36:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
weasel, väga lihtne, kas lapsed valetasid. Või installisid mingi äpi ja vajutasid ok ok ok ok ok, millega andsid loa äpil saata sõnumeid.

Ehk digitunni glen vms. on sama tark kui kellegi lapsed siit teemast icon_lol.gif thumbs_up.gif


Tead, mida öeldakse nende kohta, kes internetis vaidlevad?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 13:48:26 vasta tsitaadiga

Ei tea.

Mina esitan fakte.

Miks sa neile vastu vaidled ilma ühegi tõendita jääb mulle arusaamatuks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.01.2021 13:50:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ei tea.

Mina esitan fakte.

Miks sa neile vastu vaidled ilma ühegi tõendita jääb mulle arusaamatuks.


Mis faktid sul minu laste käitumise osas esitada on? Või Gleni?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 13:53:56 vasta tsitaadiga

weasel, ise ütlesid, et sõnum on saadetud välja.
Ei ole teada hacke, et telefon ilma loata sõnumeid saadab välja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 14:29:33 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
weasel, ise ütlesid, et sõnum on saadetud välja.
Ei ole teada hacke, et telefon ilma loata sõnumeid saadab välja.

Mul tasker ja veel üks rakendus, mis saadab taustal SMS laiali. Seda siis meelega. Et neid rakendusi on küll ja küll mis SMS edastavad. Hoolimata sellest, et googli eeskirjas ei luba enam tastal SMS saata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 15:38:24 vasta tsitaadiga

pois11, jah, aga sa oled andnud õiguse sellele äpile sms saata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 15:46:04 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pois11, jah, aga sa oled andnud õiguse sellele äpile sms saata.

Seda küll..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mildred
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 15:29:44 vasta tsitaadiga

Elisa klienditeenindus suutis mind hiljuti üsna negatiivselt üllatada. Pidin ühe ja sama murega neile mitmeid kordi helistama, kuna koheselt ei osatud kõikidele mu küsimustele vastata (ja küsimusi oli omajagu, kuna iga uus teenindaja rääkis täiesti erinevat juttu), ning vaatamata pühalikele tõotustele detailid välja uurida ja mulle tagasi helistada ei suudetud seda tervelt kolmel korral teha.

Kui konkreetselt lubatakse, et "kolme tööpäeva jooksul" või "kohe, kui teie murega eelnevalt tegelenud teenindaja praeguse kõne lõpetab, siis ta helistab teile tagasi", siis ma eeldan, et sellest kokkuleppest peetakse kinni - aga võta näpust... Ei helistata isegi millalgi lubatust hiljem, lihtsalt unustatakse sind täielikult ära. Päris narr tunne tekib niiviisi. :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 08:40:28 vasta tsitaadiga

netiga kala anyone?

kohalik liiklus ja google otsing toims, aga välislingid jäävad tummaks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 08:55:07 vasta tsitaadiga

Hetkel on mingi ikaldus jah mustamäel. Delfit on huvitav lugeda. Uudised on aga reklaame ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 09:02:27 vasta tsitaadiga

Kõik katki jah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 09:18:33 vasta tsitaadiga

Infoliinilt tuli, et eeldatav lahenduse aeg on 12:00 icon_eek.gif aga loodavad varem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 09:27:46 vasta tsitaadiga

tracert ütleb et pärast soomet on timeout
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:28:48 vasta tsitaadiga

Lisaks netiikaldusele oli ka TV (kaabliga) katki.
Nii otse- kui järgivaatamisel olid heli ja pilt süngist väljas. Õnneks digiboksi restart aitas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 19:48:10 vasta tsitaadiga

Viirus sai Markose kätte ehk.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2021 15:00:45 lepingu peatamine vasta tsitaadiga

ilmselt saab siit vastuse kiiremini

tsitaat:
Vali peamenüüst „Teenused ja seadmed“
Vali mobiilinumber
Vali „Lepingu ajutine peatamine“


mul puudub valik "ajutine peatamine", on vaid "vaheta paketti" (vali uus nutipakett)

edit

sain lahenduse, tuleb vajutada sinisena kuvatud nr peale, mitte vajutada kasti
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 08:54:57 vasta tsitaadiga

Elisa klienditeenindusega suhtlemine on ilmatuma valululikuks osutunud.

Sai nimelt eelmine suvi võetud Elisast pakkumine mobiilsele internetile suvekoju ja kuna pakkumine tundus sobiv, sai ka leping sõlmitud. Pakkumises oli kuutasu soodus 5€ kuus aastaks ajaks. Arvetes on siiski kogu aeg täis hinda küsitud ja mingit eraldi allahindluse rida ei ole vms. Ühesõnaga põhjust nurisemiseks. Kuna mul on pere peale palju lepinguid ja mobiilside arved 50-60€ kuus siis seda alguses ei märganudki. Täitsin siis lõpuks Elisa kodulehel kontaktvormi ja kirjeldasin probleemi detailselt. Vastuse sain meilile kuus päeva hiljem kus lahkelt öeldi et "Uurisime Teie palutud arve kohta ning selgus, et olete kasutanud parkimist mitmel korral, ilmselt sellest tulenevalt oli ka Teie arve suurem. Pakettidega seotud soodustused on meie poolt kõik aktiivsed. Juhul kui soovite arve kohta lisa küsida helistage palun meie infotelefonile 6 600 600 E-P: 07.00-23.00."

Ei taha ma kuhugi ja kellelegi helistada, muud ka teha. Saatsin 15 min. hiljem vastuse kus manusena kõik lepingud ja vigased arved. Nüüd on jälle mitu päeva vaikust. Lõbus lugu ka - vahepeal helistas Elisast mingi müügiinimene ja soovis mulle mingit uut televiisoriteenusvigurit müüa. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ma siis kurtsin et olen nende klienditeenindusega rahulolematu ja ei soovi praegu midagi osta. Müügiinimene hakkas kohe oma käsi asjast puhtaks pesema ("kahjuks mina isiklikult selle valdkonnaga ei tegele"). Oleks siis vähemalt vabandanudki, aga valis selle asemel mega seletamise (inimlik küll, aga vale siiski). Minu silmis on ju tegemist igatepidi ühe ja samuse Elisaga, mul ju vahet pole, kas tegelikult tegemist mõne allhankijaga kes Elisa eest müügitööd teeb vms.

Mul on ka kodune telekas ja nett Elisast. Kuus läheb ümmargune 100€ neile. Huvitav kas peab kõik lepingud liikuma panema nt. Teliasse vms. et midagi reaalselt toimuma hakkaks. icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2021 10:59:28 vasta tsitaadiga

Lihtsam helistada ju. Saab kiirelt asja lahendatud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 20:03:59 vasta tsitaadiga

Elisaga saad asjad healjuhul joonde siis kui numbrid liikuma paned
muidu on vaidlus nagu peaga seina joosta vaid ühepoolne valu
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 17:28:44 vasta tsitaadiga

Selline küsimus oleks. Elisa pakkus tuua oma numbri üle kuna niigi olen nende neti klient juba väga ammu, ja pakkus sama paketi mis on mul hetkel Telias x2,5 odavamalt (letialune pakkumine 6 euri, tegelik hind on mingi 15 euri). Et siis oleks selline küsimus, kus on konks sellistes pakkumistes ? Öeldi küll, et mingid kohustusi ei kaasne, aga ikka on mingi kahtlus sellistes pakkumistes. Ei tea kohe mida teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 17:55:02 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Selline küsimus oleks. Elisa pakkus tuua oma numbri üle kuna niigi olen nende neti klient juba väga ammu, ja pakkus sama paketi mis on mul hetkel Telias x2,5 odavamalt (letialune pakkumine 6 euri, tegelik hind on mingi 15 euri). Et siis oleks selline küsimus, kus on konks sellistes pakkumistes ? Öeldi küll, et mingid kohustusi ei kaasne, aga ikka on mingi kahtlus sellistes pakkumistes. Ei tea kohe mida teha.


Ei ole mingit konksu. Nii lihtsalt ongi, et ei pea võtma neid ülemakstud pakette mis kodulehel kirjas on.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 18:12:56 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Selline küsimus oleks. Elisa pakkus tuua oma numbri üle kuna niigi olen nende neti klient juba väga ammu, ja pakkus sama paketi mis on mul hetkel Telias x2,5 odavamalt (letialune pakkumine 6 euri, tegelik hind on mingi 15 euri). Et siis oleks selline küsimus, kus on konks sellistes pakkumistes ? Öeldi küll, et mingid kohustusi ei kaasne, aga ikka on mingi kahtlus sellistes pakkumistes. Ei tea kohe mida teha.


Tähtajalist ei ole.. mis peale mingit aega maksma hakkad? Mobiiliteenustes käibki ületoomiste sõda, eesmärgiga, et kasvatada kliendibaasi ja siis peale mingit perioodi tavahinnaga jätkata, lootuses, et klient taas kolima ei hakka.
Kui algatad kolimise, siis Telia teeb omapoolse "hoia" pakkumise. Otsusta vastavalt sellele. Kui sidumist pole, saad alati ringi liikuda kui teenuse või teenindusega muresid on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 18:14:39 vasta tsitaadiga

Tähtajalist pole enam aga on see, et soodustus tavaliselt kehtivusega 24 kuud. Siis hakka jälle kemplema nendega
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 19:56:08 vasta tsitaadiga

Tänud vastamas, eks vaatab ja mõtleb, Telia ka juba pakub oma poolt 8 euriga (2 aastad soodukas) või siis minna üle Diili ja oleks 6,50 (2 aastad soodukas).
tsitaat:

mis peale mingit aega maksma hakkad?

Pidi sama olema koguaeg, aga ma veits kahtlen selles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2021 20:25:35 vasta tsitaadiga

Täna ajas ikka tõsiselt keema elisa klienditeenindaja. Surub mingit jama vastu, midagi asjadest ei jaga. Probleem siis, et elisa nõuab raha telefoni eest mis käis 2 korda garantiis ja ikka vigasena tuli tagasi. Elisa ostis telefoni tagasi,kandis rahad mulle üle ja nüüd nõuavad uuesti raha tagasi.

2 nädalat pidin üldse ootama, enne kui keegi suvatses tagasi helistada. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2021 21:09:20 vasta tsitaadiga

Keeruline midagi arvata, kui sa ei maini, miks raha tagasi küsivad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2021 21:24:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Keeruline midagi arvata, kui sa ei maini, miks raha tagasi küsivad.


Ma ei tea ise ka ju. Selle kuu arvele pandi summa otsa ja kõik. Keegi midagi ei räägi mille eest.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2021 21:28:05 vasta tsitaadiga

Number liikuma siis ja arve ootele, kuni selgitus tuleb. Või said otsekorralduse rõõmud juba kätte?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2021 21:56:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Number liikuma siis ja arve ootele, kuni selgitus tuleb. Või said otsekorralduse rõõmud juba kätte?


Ei saanud. Maksin selle osa ära mis reaalselt vaja, 250€ vigase Elisa poolt tagasi ostetud telefoni eest jätsin maksmata.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 19.05.2021 01:47:25 vasta tsitaadiga

Elisast ostetud (mi 10T)telefonil hakkasid tulema igapäevaselt kõnede probleemid,et inimesed ei kuulnud mõnikord,inimesed kellega rääkisin,ei kuulnud mind,kadusin ära..,saatsin telefoni garantiisse ja ostsin teise telefoni (mi 11 ) ja seal samamoodi,et mõnikord inimesed kellega rääkisin ei kuulnud mind,katkendlikult...käisin esinduses rääkimas et äkki sim kaardi probleem,ei sa ju olla et mõlemil telefonil sama viga... esintuses teenindaja ütles et prooviksin veel erinevate telefonidega ja ei soovinud kaarti ära vahetada tasuta...

Kuidas teile tundub,kas ikka kaardi viga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 02:16:58 vasta tsitaadiga

Ära osta odavat telefoni. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 10:07:52 vasta tsitaadiga

Osta siis mingi eurone kõnekaart ja proovi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 11:40:05 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Elisast ostetud (mi 10T)telefonil hakkasid tulema igapäevaselt kõnede probleemid,et inimesed ei kuulnud mõnikord,inimesed kellega rääkisin,ei kuulnud mind,kadusin ära..,saatsin telefoni garantiisse ja ostsin teise telefoni (mi 11 ) ja seal samamoodi,et mõnikord inimesed kellega rääkisin ei kuulnud mind,katkendlikult...käisin esinduses rääkimas et äkki sim kaardi probleem,ei sa ju olla et mõlemil telefonil sama viga... esintuses teenindaja ütles et prooviksin veel erinevate telefonidega ja ei soovinud kaarti ära vahetada tasuta...

Kuidas teile tundub,kas ikka kaardi viga?


Telia küsib SIM kaardi vahetamise eest raha, v.a. kui sa oled nõus ise iseteeninduses uue kaardi andmed õigesse kohta sisse trükkima - sellisel juhul antakse uus sidumata SIM kaart tasuta kätte ja trükid selle pealt mõned numbrid iseteenindusse ning ei maksa midagi.
Elisas pole midagi sellist?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.