|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
16.03.2021 11:27:01
|
|
|
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võibolla box parandaks olukorda.
Ilmselt parandaks olukorda ka kiirem internet, aga on mis on hetkel, kui optika tuppa tuuakse, siis võib uuesti proovida.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
16.03.2021 12:42:03
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võibolla box parandaks olukorda.
Ilmselt parandaks olukorda ka kiirem internet, aga on mis on hetkel, kui optika tuppa tuuakse, siis võib uuesti proovida. |
Milliste parameetritega internet proovimisel oli?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
16.03.2021 13:03:32
|
|
|
| Teenusepakkuja Elisa,4G ühendus, 50 Mbit alla.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
16.03.2021 13:07:41
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võibolla box parandaks olukorda.
Ilmselt parandaks olukorda ka kiirem internet, aga on mis on hetkel, kui optika tuppa tuuakse, siis võib uuesti proovida. |
Mis LG teleritel see GO3 äpp nimetus on , LG store poes ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chris85
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007
|
16.03.2021 15:34:14
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Samsungi telekas Go3 äpp on igaljuhul aeglane.
Kui telia boxiga telepilt jookseb ilusti, korraliku kvaliteediga ega hangu.
Siis vahetades Go3 peale, pilt jääb seisma ikka väga tihti. Võibolla box parandaks olukorda.
Ilmselt parandaks olukorda ka kiirem internet, aga on mis on hetkel, kui optika tuppa tuuakse, siis võib uuesti proovida. |
On jah aeglane, aga boxi peal jookseb kordades kiiremini. Ostsin ka äsja eraldi androidi boxi Samsungi telerile ja kõvasti parem. Pole ka neid bugisid enam, mida paar postitust tagasi kirjeldasin. Ainus mida muuta tahaks, aga ei oska või siis ei saagi on kanalite järjekord. Teab keegi öelda, kas seda on võimalik seal muuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
16.03.2021 17:56:53
|
|
|
RaPTiLE, mingi vanem telekas?
Mul mingi 4k curved sammar ja ma küll aeglusest aru einsaanud.
Elisa enda elamusega suht samasse auku peaks ütlema.
Ainuke ebamugav asi vast telekat sisse lülitades on see go3 tööle panek, sest peab source listi avama ja käima tõmbama asja.
Hetkel enda oma kinni pandud, sest tõsteti hind tavalise hinnakirja alusele ja elisa elamus ka kõrval.
Hgtv oleks listis, siis võtaks ligi ära, sest perenaine peksaks ilma selleta pannid kõveraks ära.
Hinna poolest, smarttv puhul kaabeldus+boksode jama puudub = hea lahendus minu silmis. Lisaks testi aeg mingeid jamasid ei näinud ning korraga oli kolmes majapidamises kasutuses sugulastel ühe konto alt.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.03.2021 00:36:20
|
|
|
Ennetavalt, kas sisu on 1:1 kui võrdlete erinevate pakkujate vahel. näiteks lastenurk, filmiriiul, kanalid, mugavus?
Ei räägi hinnast euro siia sinna või siis ka sellest, kas digiboks või mitte.
Tervikpilt...
Kui sealt ainult ETVd vaadata siis on pakkujate valik laiem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
17.03.2021 01:23:33
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Ennetavalt, kas sisu on 1:1 kui võrdlete erinevate pakkujate vahel. näiteks lastenurk, filmiriiul, kanalid, mugavus?
Ei räägi hinnast euro siia sinna või siis ka sellest, kas digiboks või mitte.
Tervikpilt...
Kui sealt ainult ETVd vaadata siis on pakkujate valik laiem. |
See ilu peitub juba vaataja silmades. minuarust on sisu piisavalt ehk isegi rohkem, kui telia/elisa
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.03.2021 01:36:07
|
|
|
| Level kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Ennetavalt, kas sisu on 1:1 kui võrdlete erinevate pakkujate vahel. näiteks lastenurk, filmiriiul, kanalid, mugavus?
Ei räägi hinnast euro siia sinna või siis ka sellest, kas digiboks või mitte.
Tervikpilt...
Kui sealt ainult ETVd vaadata siis on pakkujate valik laiem. |
See ilu peitub juba vaataja silmades. minuarust on sisu piisavalt ehk isegi rohkem, kui telia/elisa |
No keegi sellele vastu kindlasti ei vaidle
Vaataja silmad on kuningas. Küsimus on see, kuidas silmad ära petta, tasuta salvestamine, tasuta lastenurk, tasuta filmiriiul, tasuta porno ja kuhu veel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
17.03.2021 09:06:28
|
|
|
kjaups, 2018 alguses ostetud MU seeria. Ei tea täpselt mis ajal neid tootma hakati.
Samas oli kirjas et app on olemas juba alates 2016 toodetud telekatele.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.03.2021 15:19:58
|
|
|
RaPTiLE, mul 2018 jõulude 7 seeria väljalase quad core prose ja Tizen OS. Võimalik, et siis äpp paremini optimeeritud või lihtsalt riistvara niivõrd erinev.
Kellelgi neid vautšereid ka jagada on või mida see juurde annab?
[LISA] Suhtlesin Go3 aknas kellegi Helenaga, kes väitis, et kui seda digiboxi juurde ei võta, siis lisa vaatajakoha eest maksu ei maksa.
Tele2 all on, et "Lisa juurde digiboks ja saad juurde kolmanda striimi."
Kas siis Tele2 üritab midagi vahelt nihverada...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
18.03.2021 22:50:56
|
|
|
| LIhtsalt tekkis küsimus, kas Go3-l on mingi parem versioon Sony Channelist? Praegu võrdlen apollot ja go3 ja täiesti erinevad asjad Sony pealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.03.2021 23:37:49
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
| LIhtsalt tekkis küsimus, kas Go3-l on mingi parem versioon Sony Channelist? Praegu võrdlen apollot ja go3 ja täiesti erinevad asjad Sony pealt. |
Apollo ja Telia on kavaga võrdsed, Go3 on kava millegipärast 25 min eespool. Samad saated.
Soni kanalid muudavad varsti oma nime, ilmselt pole sellega seotud aga kavad lappavad vahel erinevatel pakkujatel niikuinii siia sinna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.03.2021 23:52:50
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
| LIhtsalt tekkis küsimus, kas Go3-l on mingi parem versioon Sony Channelist? Praegu võrdlen apollot ja go3 ja täiesti erinevad asjad Sony pealt. |
Jälgi reklaame. Kui ei ole kohalikud reklaamid, siis on mingi teise regiooni programm.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
20.03.2021 23:06:37
|
|
|
Kuradi Go3 pakub sarjale Hamilton audioks kas läti,leedu või itaalia keelt..
Ja kui valid itaalia keele siis on hoopis rootsi keel ehk originaal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThomThom
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2012
|
21.03.2021 20:21:12
|
|
|
| Teab keegi kuidas on Go3s võimalik vaikimisi kanalite järjekorda muuta?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
21.03.2021 20:32:06
|
|
|
| ThomThom kirjutas: |
| Teab keegi kuidas on Go3s võimalik vaikimisi kanalite järjekorda muuta? |
Harjumine
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
30.03.2021 22:01:29
|
|
|
Go3 maas?
Samsungi teleka ja Androidi app ei taha TV pilti ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paulz
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2011
|
03.04.2021 22:20:00
|
|
|
Mis jama see siis on? Asun Eestis..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paulz
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2011
|
03.04.2021 22:44:03
|
|
|
Ei ole. Proovisin nii teleri, arvuti kui ka telefoniga. Wifiga ja ilma wifita, kõik annavad sama viga.
Edit:
Lisasin numbri, nüüd sain tööle
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
04.04.2021 00:38:43
|
|
|
| Paulz kirjutas: |
Ei ole. Proovisin nii teleri, arvuti kui ka telefoniga. Wifiga ja ilma wifita, kõik annavad sama viga.
Edit:
Lisasin numbri, nüüd sain tööle |
Mul sama jama ja ei saa nr ka sisestada kuna tahab parooli ja kui selle sisestan siis ütleb, et vale.
Isegi kui uue parooli loon siis ikka ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
04.04.2021 10:19:45
|
|
|
Haha mul ei tule sõnum
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.04.2021 10:27:00
|
|
|
| Numbrit ei saanud mina ka lisada. Kirjutasin meilile ja tehti kiirelt korda.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
05.04.2021 09:49:42
|
|
|
| Sõnumi mittetulemine oli Elisa probleem, omal oli sama lugu. Kodulehe chat vastas kiirel ja ajas asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
06.04.2021 22:19:24
|
|
|
| Oeh, tükk aega mõtlesin, et kas võtta Elisa Elamuse või Go3 äpi kaudu spordipaketi. Tundub, et odavklassi telekaga (Samsa TU8000) pole mõtet Go3 äppi kasutadagi, pilt pole üldse sujuv. Ei ole küll veel hakkinud, aga jalka jookseb 30 fps, kui sedagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
06.04.2021 22:33:02
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Oeh, tükk aega mõtlesin, et kas võtta Elisa Elamuse või Go3 äpi kaudu spordipaketi. Tundub, et odavklassi telekaga (Samsa TU8000) pole mõtet Go3 äppi kasutadagi, pilt pole üldse sujuv. Ei ole küll veel hakkinud, aga jalka jookseb 30 fps, kui sedagi. |
Pole ka natuke kallima telekaga olukord parem, Sony xe9005 mul. Kui Telia/Elisa kaudu on kanalid paremad, siis see oleks täitsa hea, saas kas nii saab kõik 4 spordikanalit? Vahel harva vaja üle kahe
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
07.04.2021 10:14:30
|
|
|
Kas eestis keegi üldse pakub suuremat fpsi? Mulle pole küll silma jäänud. Hea et enamusel lõpuks mingi HD laadne resolutsioon on
Ma ise jalkat väga ei vaata, kõik ülekanded on kehvad?
E: Vaatasin korra mingit hetkel käivat mängu, tundus vaadatav, mul (TCL) telekal kõik tilulilu maha keeratud ja töötab "Game mode" peal.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
11.04.2021 17:46:48
|
|
|
See WebOS rakendus küll normaalselt katki ju Vaatame sõbraga sama jalkamängu, tal 2 minutit ees. Vajutan live nuppu ja ühtäkki vahetab striimi keele leedu keele peale ja viskab striimi mitu minutit tagasi. Vahetan keele ära ja vajutan uuesti live ning striimi aeg jääb sama koha peale, keele vahetab uuesti leeduks Kusjuures isegi üks rakenduse restart ei aidanud, pidin mitu korda restartima et striim enamvähem reaalajas oleks jälle.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.04.2021 20:28:23
|
|
|
Tele2 promob seda netiga ja kolmikpaketiga 24€ kuus, kuid kusaltki infot täpsemalt ei leia
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
14.04.2021 10:29:06
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Tele2 promob seda netiga ja kolmikpaketiga 24€ kuus, kuid kusaltki infot täpsemalt ei leia |
https://tele2.ee/tv-nett
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
14.04.2021 10:32:47
|
|
|
Ah, 3 kuud ainult, pointless.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILoveTiss
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
25.04.2021 21:41:34
|
|
|
| Keegi seda go3 boksi kasutab? Seal mingi oma soft, tahaks seda teisele android boxile peale panna aga ei saa hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.04.2021 01:17:16
|
|
|
| ILoveTiss kirjutas: |
| Keegi seda go3 boksi kasutab? Seal mingi oma soft, tahaks seda teisele android boxile peale panna aga ei saa hakkama. |
Kunagi proovisin lv.go3.android.box apk'd oma androidi karbile (Amlogic S912), aga veateate järgi jäi mulje, et kontrollitakse seadme seerianumbrit ning jookseb ainult teenusepakkuja raual.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
26.04.2021 18:56:36
|
|
|
Mis sellel tarkvaral paremat on?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
27.04.2021 10:48:44
|
|
|
Küsiks kah, et kas on mingi kvaliteedi vahe kui sul jookseb Go3 kas teleka enda Android TV peal, Nvidia Shieldi, Mi Box S pealt või siis hoopis selle go3 enda boksi pealt?
Go3 pakkus omale just huvi seetõttu, et tal see äpp Android TV-le ja ei ole seotud niiöelda digiboksiga, aga igaltpoolt nagu surutakse seda go3 enda boksi ikka...
e: ja kui siin mõni Go3 inimene peaks lugema.... Kanalite järjekorda võiks küll saada muuta, see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
27.04.2021 11:10:52
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
e: ja kui siin mõni Go3 inimene peaks lugema.... Kanalite järjekorda võiks küll saada muuta, see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine. |
+1
Lisaks seda, et default vaade oleks TV. Ning kui edasi minna, siis äpi käivitamisel võiks käima minna ka valitud X kanal...
Saan aru, et tahavad oma sisu promoda, aga vanem generatsioon on harjunud, et teleka käivitamisel tuleb kohe ka telepilt.
Hetkel peab tegema päris palju vajutusi, et televisiooni tarbima asuda...
Üldiselt kommenteerides on Go3 päris stabiilne ja väga OK kasutada .
Tubli 5+ arendajatele, et pole isiklikult siiani krahhe ja muid stabiilsusvigu kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
werderok
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2005
|
27.04.2021 11:38:49
|
|
|
Vanema generatsiooni esindajana ühinen eelnevate kommentaaridega:
1. Äpi käivitamisel võiks käivituda viimati vaadatud TV kanal või TV üldvaade.
2. Kanalite järjekorda peab saama muuta - praegune on täiesti loogikavastane.
Kasutaja mugavus on esmatähtis, vanematel inimestel keeruline puldiga tegutseda menüüdes !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
27.04.2021 13:03:34
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
Küsiks kah, et kas on mingi kvaliteedi vahe kui sul jookseb Go3 kas teleka enda Android TV peal, Nvidia Shieldi, Mi Box S pealt või siis hoopis selle go3 enda boksi pealt?
Go3 pakkus omale just huvi seetõttu, et tal see äpp Android TV-le ja ei ole seotud niiöelda digiboksiga, aga igaltpoolt nagu surutakse seda go3 enda boksi ikka...
e: ja kui siin mõni Go3 inimene peaks lugema.... Kanalite järjekorda võiks küll saada muuta, see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine. |
Loogiliselt võttes ei tohiks siin mitte mingit vahet olla. Äpp on ju kõigil üks(Androidil).
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
27.04.2021 14:47:32
|
|
|
Nii saan ka mina aru, aga paar postitust üleval jäi teine mulje + suheldes klienditeenindajaga jäi samuti teine mulje.
Go3-l pidavat olema näiteks piirang, et saad 2st seadmest korraga vaadata, kolmandast seadmest on võimalik vaadata vaid juhul kui üks seadmetest on Go3 enda box... Öeldi et kui on Go3 enda box, siis see ei lähe kuidagi "arvesse"...ei tea. Samas, Go3 enda box on ka ju justkui tavaline Android TV, et mis vahet sel on kas 3s seade on Go3 enda box või näiteks Nvidia Shield, ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
27.04.2021 15:07:02
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
Nii saan ka mina aru, aga paar postitust üleval jäi teine mulje + suheldes klienditeenindajaga jäi samuti teine mulje.
Go3-l pidavat olema näiteks piirang, et saad 2st seadmest korraga vaadata, kolmandast seadmest on võimalik vaadata vaid juhul kui üks seadmetest on Go3 enda box... Öeldi et kui on Go3 enda box, siis see ei lähe kuidagi "arvesse"...ei tea. Samas, Go3 enda box on ka ju justkui tavaline Android TV, et mis vahet sel on kas 3s seade on Go3 enda box või näiteks Nvidia Shield, ei oska öelda. |
Nii, aga milles siis küsimus? Sa just vastasid iseendale. Mitte mingit vahet pole millise androidi pealt sa seda vaatad. Kui oled tellinud GO3 digiboksi, saad kasutada kolme vaatajakohta korraga (1 on digiboks, teised kaks on nt telefoni äpp, brauser vms seade).
Teeme veel punasemaks: Sul on kodus kolm telekat. Üks telekas kasutab digiboksi (striim1), teised kaks kasutavad nt. nvidia shieldi vms. alternatiivset seadet(striim2 ja striim3). Kui nüüd üritad neljanda seadmega sisse logida, saad ilmselt errori.
Ilma digiboksi tellimata (go3 oma) vaatad ainult kahte striimi korraga suvalisest seadmest. Äpp on sama (android tv äpp) ja kvaliteet oleneb interneedusest.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
27.04.2021 20:24:05
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine. |
Mis sellega on?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILoveTiss
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
28.04.2021 01:23:08
|
|
|
| Mul kaks android boxi ja neil olid need äpid erinevad. Nende enda boxil on see äpp teistmoodi, system all kirjas vähemalt teise nimega. Kohe kui käima panna on go3 jms äpid saab sealt edasi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
29.04.2021 08:48:35
|
|
|
| Level kirjutas: |
| Tarts5 kirjutas: |
| see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine. |
Mis sellega on? |
Telial saab panna näiteks, et "vaata alates.."
Go3 seda teha ei saa(kogemus ~2 kuu tagant), näiteks mul suht igaõhtune, vaatan filmi jään poole pealt magama ja tahaks järgmine õhtu jätkata, siis GO3 peab kõik läbi kerima, et jõuda õige kohani.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
29.04.2021 10:05:04
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
| Level kirjutas: |
| Tarts5 kirjutas: |
| see algusesse-lõppu kerimine on kohutav aja raiskamine. |
Mis sellega on? |
Telial saab panna näiteks, et "vaata alates.."
Go3 seda teha ei saa(kogemus ~2 kuu tagant), näiteks mul suht igaõhtune, vaatan filmi jään poole pealt magama ja tahaks järgmine õhtu jätkata, siis GO3 peab kõik läbi kerima, et jõuda õige kohani. |
Aga proovi nii, et kui oled vaadanud filmi mingi kohani, siis paned boxi lihtsalt kinni(mitte pausile) ja vaata kas homme pakub , et vaata edasi pooleli jäänud kohalt. Mul kohe esilehel rida saateid,mida olen vaadanud ainult poolenisti ja saan alustada poole pealt vajadusel
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elevant
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
29.04.2021 18:18:22
|
|
|
Mitmendat kuud järjest saan GO3-lt sõnumi, et arve maksmata Kuigi arvekanal on mul pandud emailiks, aga sinna mingit päris arvet ei tule, siis ongi raske ju õigel ajal maksta. Või nad eeldavad, et ma käin ise kontrollimas kui veebis mingisse keskkonda arve tekib?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
29.04.2021 18:30:39
|
|
|
A kui lepingu sõlmisid, mis moodi seal arve esitamine ette nähtud on? Või on tüüptingimustes.
Et ei lugenud enne allkirjastamist? Nuujaaahhh....
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.05.2021 13:43:48
|
|
|
Keegi ehk teab, kas võiks tulla ka Go3 AppleTV äpp? Hetkel kasutan seda ainsa televisioonina kodus ja olen macbooki pealt airplayga pilti telekasse jaganud aga mugavam oleks ikkagi puldiga seal surfata...
EDIT: ütlasi safari ütles et go3-s kasutatav parool on olnud mul kuskil data leakis. Olen alati googlega sisse loginud ja sinna pole parooli määranudki. Go3, whats happening?
EDIT2: viimane edit nevermind, safari oli millegipärast mingi ühetähelise parooli sellele saidile salvestanud. ju jokkis peaga mämmerdasin.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
20.05.2021 14:15:35
|
|
|
Tänasest lisandusid Go3 platvormile rahvusvaheline voogedastusplatvorm Discovery+ ning uued kanalid:
Discovery
TLC HD
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|