|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.03.2021 13:36:34
|
|
|
exess, infect,
Vaatab siis kui aprilli alguseks midagi paremat sama raha eest välja ei uju siis läheb loosi.
A52 ja A72 paistavad ka huvitavad, aga vaadates kasvõi turvauuenduste graafikuid siis need A seeriad lükatakse kiirelt kvartaalse või isegi poolaasta graafikusse uuenduste saamisel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
15.03.2021 13:58:29
|
|
|
Proovi laadijat mille Quick Charge3 ametlik tugi. Samsung seda küll ametlikult ei toeta aga minul on kiirelt laadinud nendega.
| olafsand kirjutas: |
| Kas keegi on ostnud ja jagaks siis linke, et autolaadijat kiirlaadimisega kasutada. Ma ise olen mitu jubinat ja juhet ostnud, aga kõigiga katkeb kiirlaadimine ca 5 sekundi pärast. Näiteks täna hommikul oli nii: 19% akut, juhe sappa ja näitab fast charging ning 1h12m kulub. 5 sekundi pärast muutus 2h20m peale. Samsung nagu meelega ei toeta kolmanda osapoole laadijaid kiirlaadimiseks? |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.03.2021 15:27:10
|
|
|
| Draqula, suur tänu! See tundub just see õige asi olevat!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
18.03.2021 16:57:57
|
|
|
Ostsin endal S20 FE, sest A71 kaamera oli jube aeglane, aga nüüd uus mure.
S20 FE ekraan on A71'ga võrreldes häirivalt tuhmide värvidega. Kõige suurem erinevus tundub punastes toonides. Ikoonid kõik jube imelikud. Kas keegi on veel seda märganud?
S9+ oli mul samavärne A71'ga.
Mul on menüüst valitud "Vivid", S9+l oli seal menüüs veel rohkem valikuid, aga S20'l saab valida ainult kas "Natural" või "Vivid"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.03.2021 09:29:04
|
|
|
| yeah1000, ekraanidel näikse olevat vahe sees: A71 on Super AMOLED Plus, S20 FE Super AMOLED, 120Hz, HDR10+. Kas see ka värve peaks mõjutama ei oska kahjuks öelda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
20.03.2021 20:23:51
|
|
|
Pole suurem asi telefon see S20 FE ikka. Aku on ca 8 tunniga tühi, täna ütles videokõne ajal, et kuumenesin üle, panen kõne kinni.
A71 aku kestis samasuguse kasutuse juures 1.5 päeva. Kui tal vaid see kaamera nii niru poleks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.03.2021 10:49:59
|
|
|
| S20 seerial uus uuendus tulemas. Lasin DBT odoniga peale. Põhirõhk on kaameral seekord. Uuendus on 500m+. Pro modes saab ultrawide kasutada, samuti nightmodes. Nightmodes saab nüüd muuta intervalli, et kas automaatne (mis oli siiani ainuke valik) ja käsitisi saab uuesti nüüd aega määrata säritamise tarbeks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.03.2021 13:37:40
|
|
|
| yeah1000 kirjutas: |
Pole suurem asi telefon see S20 FE ikka. Aku on ca 8 tunniga tühi, täna ütles videokõne ajal, et kuumenesin üle, panen kõne kinni.
A71 aku kestis samasuguse kasutuse juures 1.5 päeva. Kui tal vaid see kaamera nii niru poleks. |
Kas see 8 tundi on järjepidev kasutus ehk screen on time?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
24.03.2021 00:28:04
|
|
|
äkki on kellelgi sarnast kogemust olnud või on kusagilt lugenud, mida sellest arvata:
S20 kodus juhtmevaba laadijaga laeb ilusti, telefon läheb ainult natuke soojaks. Seevastu auto juhtmevabas laadijas (autotootja poolne laadija, mitte ise pandud) läheb telefon päris kuumaks ja ei lae nagu suurt midagi, kuigi inidikaatorite järgi peaks laadimine toimuma.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
24.03.2021 08:18:27
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
äkki on kellelgi sarnast kogemust olnud või on kusagilt lugenud, mida sellest arvata:
S20 kodus juhtmevaba laadijaga laeb ilusti, telefon läheb ainult natuke soojaks. Seevastu auto juhtmevabas laadijas (autotootja poolne laadija, mitte ise pandud) läheb telefon päris kuumaks ja ei lae nagu suurt midagi, kuigi inidikaatorite järgi peaks laadimine toimuma. |
Oletan, et kodus on ta sul lihtsalt laadija peal, samal ajal ei kasuta. Aga autos käib navigatsioon, striimimisteenus, levi otsimine. Kõik koormab proset, tarbib samal ajal akut.
Samas vb ka natukene erinev võimsus laadijatel. Usun et kui sul kõik need asjad käivad ja samal ajal suudab juhtmevabalt aku taset hoida, siis juba hästi iseenesest.
Kui ei, siis kahtlane muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
24.03.2021 12:06:38
|
|
|
jah, kahtlane, ei töötanud telefonl taustal midagi, isegi bt oli väljas
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.03.2021 13:11:26
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| jah, kahtlane, ei töötanud telefonl taustal midagi, isegi bt oli väljas |
Kas võib olla a la halb ühendus, telefoni teistpidi asetades asetuksid coilid üksteise suhtes paremini?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
24.03.2021 15:49:26
|
|
|
| täna proovisingi erinevaid asendeid, teistpidi hakkas natuke laadima, harjumatult kuumaks läks ikkagi, aga ju siis nii on ja peab leppima
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
28.04.2021 08:19:02
|
|
|
Kui arvutis näiteks loen Gmaili või Messengeri tulnud kirja läbi, siis telefonis näitab endiselt, et on lugemata. Ehk siis ei synci ära..
Ostmisest saati on selline asi. S10-ga selliseid muresid polnud.
Mis seaded paigast on ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amadeus
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2021
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.05.2021 11:00:07
|
|
|
| Hiljuti oleks saanud Galaxy S7 eest 150€, kui osta S21 seeriast midagi, nüüd see kampaania läbi. Praegu ostes S21 seeria saab kaasa nutikella. Ega sellist perioodi pole olnud, kus oleks saanud mõlemat kampaaniat ära kasutada? Ehk siis osta S21 seeria, vana lutsu eest 150€ tagasi + kingitusena kell/klapid vms?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EML
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.11.2001
|
04.05.2021 12:42:09
|
|
|
Algul oli nii, et sain oma s10e eest mingi 450.- + klapid ja mingi vidin oli veel.
| heikis kirjutas: |
| Hiljuti oleks saanud Galaxy S7 eest 150€, kui osta S21 seeriast midagi, nüüd see kampaania läbi. Praegu ostes S21 seeria saab kaasa nutikella. Ega sellist perioodi pole olnud, kus oleks saanud mõlemat kampaaniat ära kasutada? Ehk siis osta S21 seeria, vana lutsu eest 150€ tagasi + kingitusena kell/klapid vms? |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
05.05.2021 09:40:24
|
|
|
Naise S20l oli ükspäev pragu sees küll katteklaasil. Vähem kui kuu oli kasutuses olnud. Igapäevaelu see ei sega, kuna läheb läätsede vahelt täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.05.2021 11:15:31
|
|
|
| Mul kukkus ca 40cm kõrguselt põrandale ja purunes ainult kaamera klaas. Teist korda kukkus ca 60cm kõrguselt põrandale ja purunes ka tagaklaas ning kaamera sai veel rohkem pragusid juurde. Üldist pildistamist ei sega välja arvatud kui otsesesse valgusesse pildistada. Siis hakkab valgus pragudes murduma ja tekivad "kiired". Laiunurga eest käib pragu läbi ja seda kaamerat kasutada ei saa enam põhimõtteliselt hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
05.05.2021 11:16:41
|
|
|
mul kukkus meetri kõrguselt kivile, tagaklaas nurgast ämblik, kaamera klaas terve. mis teeme nüüd?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
05.05.2021 14:17:28
|
|
|
Ee, küsiti ju kas ise on tekkinud, mitte abiga
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
07.05.2021 18:28:36
|
|
|
| S20 fe omanikud. Kas teil on exynos või Snapdragon versioonid, kellel aku vähe peab? Telefoni valikusse on praegu jäänud see ja google pixel 4a 5g.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.05.2021 21:56:52
|
|
|
| ohooloom, euroopas müüakse ainult exynos versiooni.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
09.05.2021 22:27:26
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Hiljuti oleks saanud Galaxy S7 eest 150€, kui osta S21 seeriast midagi, nüüd see kampaania läbi. Praegu ostes S21 seeria saab kaasa nutikella. Ega sellist perioodi pole olnud, kus oleks saanud mõlemat kampaaniat ära kasutada? Ehk siis osta S21 seeria, vana lutsu eest 150€ tagasi + kingitusena kell/klapid vms? |
Neid diile tehakse tavaliselt vist uue mudeli tulekul, mitte poole pealt.
Näiteks S20 välja tulemise hetkel sain diili: Vana telefoni hind + 100€, lisaks Galaxy Buds klapid
Samuti Galaxy Watch 3 välja tulemisel: Vana telefoni hind + 100€, lisaks Samsungi dual Wireless Charger.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
10.05.2021 12:41:22
|
|
|
Eestis on täitsa saadaval 20 fe 5g.
Aga praegu pakutakse vana tel +50€ kui osta A seeria samsung. Paneb täitsa kaaluma seda asja.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
10.05.2021 20:58:34
|
|
|
| ohooloom kirjutas: |
Eestis on täitsa saadaval 20 fe 5g.
Aga praegu pakutakse vana tel +50€ kui osta A seeria samsung. Paneb täitsa kaaluma seda asja. |
Miks peaks S seeria telefoni vahetama keskklassi A vastu ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
10.05.2021 21:46:02
|
|
|
| Ma pole kusagil kirjutanud, et mul on S seeria praegu, vaatasin s20fe poole, aga exynos sucks. Vahetusega saaks vana telo eest rohkem lihtsalt, aga tundub kahjuks ikka, et see A seeria on jama ( videod eriti ).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
14.05.2021 14:26:02
|
|
|
s20+ tuli täna uuendus - 390 mb
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
17.05.2021 18:32:49
|
|
|
| Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
17.05.2021 19:26:58
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia. |
Aga millisel põhjusel sellist jura üldse vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
17.05.2021 19:47:08
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia. |
Aga millisel põhjusel sellist jura üldse vaja on? |
A miks jura on ? Tuttav lihtsalt uuris, tal mingi vanem telefon, endal S10 ei plaani veel välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.05.2021 09:26:29
|
|
|
jura on see pidev kuumenemine/ülekuumenemine, pole nii viletsat lipulaeva mul enne olnudki
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.05.2021 09:30:41
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| jura on see pidev kuumenemine/ülekuumenemine, pole nii viletsat lipulaeva mul enne olnudki |
Viimased samsungid kõik sama jamaga ju, ses suhtes isiklikult mind see enam ei üllata.
Läksin muu tootja teed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.05.2021 09:33:41
|
|
|
s8 ja s10e olid täiesti normaalsed sellega võrreldes
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
18.05.2021 09:58:03
|
|
|
Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
18.05.2021 11:27:07
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud. |
+1
mul S20+ ja ka ei ole mingeid probleeme
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
19.05.2021 00:20:30
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud. |
Mul on S20 Ultra olnud alates sellest ajast kui ma selle eelmüügist sain. Suurimaks probleemiks sellel "kaameratelefonil" on nii mõnelgi partiil kaamera ise. Minu eksemplaril on kaamera täielik hit-and-miss - kui hästi läheb, siis teeb väga head pilti, kui ei lähe, siis teeb kehvemat pilti kui 15-16 aastat tagasi mu Sony Ericsson K750i (Mingeid pildinäiteid mida selle aja telefonid tegid). Kurb on see, et enamasti teeb point-and-shoot piltide puhul S20 Ultra kehvemat pilti.
Teine asi mis on hakanud häirima on see, et kui päikse käes kasutada, siis manuaalse maks eredusega alguses on ekraan täiel võimsusel, kuid siis kas temperatuur läheb kõrgeks ja hakkab throttlema või mis iganes, kuid tõmbab ekraani eredust tagasi maksimumi pealt kuigi slaider jääb maksimumile. Sombuses Eestis ei oleks vahet, aga Maltal, kus päike enamus ajast aastas uugab on see tuntavalt häiriv.
S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab".
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kassu
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
19.05.2021 17:17:12
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab". |
Olen sinuga 100% ühel meelel. Mul oli enne S20 Ultra, selle andsin naisele ja ostsin omale Note 20 Ultra - no krt ei ole rahul. Järgmiseks tuleb ilmselt iPhone 13 Pro Max või misiganes selle uue "kõige kangema" mudeli nimetus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2021 20:22:46
|
|
|
Mul hakkas kuumaks minema millalgi aasta alguses, sest mingi update keeras asja tuksi. Nüüd viimatine kaamera oma tegi natukene paremaks, aga ikka läheb liiga kuumaks võrreldes sellega, mis sügisel oli.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
19.05.2021 21:11:19
|
|
|
| kassu kirjutas: |
| mario20031 kirjutas: |
| S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab". |
Olen sinuga 100% ühel meelel. Mul oli enne S20 Ultra, selle andsin naisele ja ostsin omale Note 20 Ultra - no krt ei ole rahul. Järgmiseks tuleb ilmselt iPhone 13 Pro Max või misiganes selle uue "kõige kangema" mudeli nimetus tuleb. |
Mis selle Note puhul häiris ?
Õunal pole 2 sim varianti va e-sim, muidu katsetaks vaheldusr mõttes õuna
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurikas
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2009
|
19.05.2021 21:40:31
|
|
|
| Kas garantii neid kaamera ja liigsesoojenemise probleeme ei lahenda?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.05.2021 21:59:56
|
|
|
| kurikas, ei, sest need pole vead ega defektid. Exynos prose lähebki kuumaks kui hagu anda ja kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.05.2021 11:34:35
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks). |
Ma ütleks, et uuendused on kaamera tõesti väga palju paremaks teinud, kuid "korda tehtud" on siiski natuke liiga palju öeldud. Võib-olla on asi muidugi minus, et mu ootused on "liiga kõrged" telefonile, mille müügihitt pidi olema selle kaamera ja mille eest ma ei rohkem ega vähem kui 1349€ maksin
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2021 11:52:30
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks). |
Ma ütleks, et uuendused on kaamera tõesti väga palju paremaks teinud, kuid "korda tehtud" on siiski natuke liiga palju öeldud. Võib-olla on asi muidugi minus, et mu ootused on "liiga kõrged" telefonile, mille müügihitt pidi olema selle kaamera ja mille eest ma ei rohkem ega vähem kui 1349€ maksin  |
tõsimeelseks fotografeerimiseks osta fotoaparaat
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.05.2021 13:36:25
|
|
|
Kui ma tahan päris fotosid, siis ma tellin ikkagi fotograafi . Mida ma soovin kaamera-telefonilt on see, et seade saaks alati ise hakkama point-and-shoot stiilis fotodega, kus võtad telefoni taskust välja ja "tulistad".
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2021 13:40:51
|
|
|
| Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
20.05.2021 16:10:13
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema? |
Pigem see teine variant - Autofocus on suurimaks probleemiks. Mingil põhjusel telefon ei saa fokusseerimisega hakkama - Enamasti on vaja mängida zoomiga olenemata kui kaugel on objekt ja plõksida ekraanil nii kaua kuni lõpuks enam-vähem õige asja ära fokusseerib. Ainuke lohutus on see, et iga tarkvarauuendusega on asi paremaks läinud. Algselt oli põhikaamera täiesti kasutu ning ainuke võimalus ükskõik mille pildistamiseks oli Selfie kaamera. Tänasel päeval on point-and-shoot pildid, lähivõtted ja liikuvad objektid probleemiks, kuid kui on aega istuda, sättida ja timmida, siis on võimalik teha tõesti väga häid 108mpx fotosid statsionaarsetest objektidest (maastik, loodus, ehitised jms.)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.05.2021 22:37:40
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema? |
Pigem see teine variant - Autofocus on suurimaks probleemiks. Mingil põhjusel telefon ei saa fokusseerimisega hakkama - Enamasti on vaja mängida zoomiga olenemata kui kaugel on objekt ja plõksida ekraanil nii kaua kuni lõpuks enam-vähem õige asja ära fokusseerib. Ainuke lohutus on see, et iga tarkvarauuendusega on asi paremaks läinud. Algselt oli põhikaamera täiesti kasutu ning ainuke võimalus ükskõik mille pildistamiseks oli Selfie kaamera. Tänasel päeval on point-and-shoot pildid, lähivõtted ja liikuvad objektid probleemiks, kuid kui on aega istuda, sättida ja timmida, siis on võimalik teha tõesti väga häid 108mpx fotosid statsionaarsetest objektidest (maastik, loodus, ehitised jms.) |
Täpselt samad mõtted mul ka seoses selle telefoni kaameraga (s20u). Oma lastest piltide tegemisest olen suht loobunud. Õues päikse käes veel kuidagi saab miskit kätte, aga toas laelambi valgel...mõttetu üritus. Isegi kui fookus käes, siis pilt tuleb ikkagi "plastiliini" sarnane. Ja esimest korda peale ostmist pidin ka toolilt maha kukkuma kui kvali nägin, õudus kuubis
Tulin Huawei P30 Pro pealt ja kahetsen siiani vahetust.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|