RagnarA, sind tüütab 2KD juures Diamond ära. Meul quadis pole vist kedagi kes üle 1KD oleks aga nagu teised räägivad siis Diamond tuleb tihti ette.
Samas eile tegin randomitega Trio. Seal enda kambas vähemalt 1, kes esimest kordq mängis WZ. Ja lobi oli ka lõbus, 5 killi kohe maandumisel kirjas. Siis jooksis mäng ainult kokku:)
Mul lobby raskuse vastu pole midagi. Aga bountyd käivad pinda.
Alati saab <0.5 KD mängija selle kaela. Ja seda meeskonnas kes pole just tugevaim. Ja bountyd korjavad kõik ära mingid TTV streamerid. Ja siis ürita neil eest ära joosta. Pärast maandumist ja kahe meeskonnaga sõdimist mingi halli Milanoga...
RagnarA, sind tüütab 2KD juures Diamond ära. Meul quadis pole vist kedagi kes üle 1KD oleks aga nagu teised räägivad siis Diamond tuleb tihti ette.
Samas eile tegin randomitega Trio. Seal enda kambas vähemalt 1, kes esimest kordq mängis WZ. Ja lobi oli ka lõbus, 5 killi kohe maandumisel kirjas. Siis jooksis mäng ainult kokku:)
Mul lobby raskuse vastu pole midagi. Aga bountyd käivad pinda.
Alati saab <0.5 KD mängija selle kaela. Ja seda meeskonnas kes pole just tugevaim. Ja bountyd korjavad kõik ära mingid TTV streamerid. Ja siis ürita neil eest ära joosta. Pärast maandumist ja kahe meeskonnaga sõdimist mingi halli Milanoga...
See ongi probleem, meil quadis on minul 2 teistel 0.6, 1, 1.3 ja meil on diamond lobid ülekaalus. Vahel harva juhtub mingi asi kus annab mäng ühel päeval järjest täitsa suvalisi lobisid ja siis jälle platinum ja diamond. Ja siinkohal ei saa öelda, et kui vahel harva head lobid siis kohe kõigil räiged killid ja võidud kodus, ei ole. Kuna äpiga näed lobi raskuse ära siis isegi silma hakanud, et diamond 1 lobides on mul rohkem kille, kui platinumis või mõnes nõrgemaski, aga panen selle arvele, et siis justkui valmistud rohkem selleks, et iga vastane võib olla väga hea. Mingi madala lobi ainus miinus on see, et sa vana raibe, kus need mehed oskavad otsida kohti kus lihtsalt istuda , pimedad nurgad, kastid värgid no elu sees ei oska oodata ka, et seal mingi 0,5kd vend kükitab ja oma 60round magasiini tühjaks läristab samal ajal, kui sa üritad taastuda südarist.
Ma veel mainiks ära, et nimesid välja toomata, suured profid striimerid kelle lobisid juhuslikult uurinud olen, seal on bronksist diamondini lobisid ja põhimõtteliselt selline sujuvalt sama palju neid. Bronksi küll tõsi vähem aga silver, gold pea kõigil olemas olnud. Quadi tiimi keskmine kd tüüpidel 3-4 ja sellised lobid. Meil on see 1,midagi ja nagu osaleks koguaeg turniiril . Kas COD hoiab meelega neid mängu juures selliste lobidega või aru ma ei saa kuidas see nii saab toimida.
Mu jutt kõlab juba jõhkra vinguna, andke andeks, see pole otseselt eesmärk ,terve nett täis seda sbmm kirumist, ma lihtsalt tahan teada päevalõpuks kas keegi on täna veel võimeline sellest kõrvale hiilima. Viimaste andmede järgi on midagi tehtud, et tavapärased viisid ei toimi hästi.
Ostsin siis ka esimest korda elus battlepassi ära, nüüd tuleb regulaarselt mängima hakata, et maksimaalselt asjad tehtud saaks Vaatasin neid erinevaid relvi mis võimalik bundlega osta, pean silmas mis on erineva visuaalse välimusega. Kuid kuidagi ei raatsi nende alla omakorda veel raha investeerida.
RagnarA, dr ja zlaner vahel vaadanud. No ma ei saa aru kuidas sellised tüübid selliseid noobe vastaseks saavad. Ma pole küll mingi pr0, aga näha on et 3 tüüpi jookseb hanereas peale ja keegi isegi ei ürita vastu lasta.
Mul on ka ammu tunne, et mäng ongi sellele suuresti üles ehitatud, et stiimerid istuvad päev otsa ja pelavad, siis riputavad oma 2-3 ideaalselt välja kukkunud mängu netti. Ja siis lähevad järgmisse bronz lobisse. Kõik vahivad suu ammuli peas, et äge mäng. Läheb battle pass loosi ja mängu sisse ja siis hakkab pihta...
Pipngskie tglt parim, tal palju lõike kus kukub antenni otsa surnuks jms... natuke realistlikum
RagnarA, dr ja zlaner vahel vaadanud. No ma ei saa aru kuidas sellised tüübid selliseid noobe vastaseks saavad. Ma pole küll mingi pr0, aga näha on et 3 tüüpi jookseb hanereas peale ja keegi isegi ei ürita vastu lasta.
Mul on ka ammu tunne, et mäng ongi sellele suuresti üles ehitatud, et stiimerid istuvad päev otsa ja pelavad, siis riputavad oma 2-3 ideaalselt välja kukkunud mängu netti. Ja siis lähevad järgmisse bronz lobisse. Kõik vahivad suu ammuli peas, et äge mäng. Läheb battle pass loosi ja mängu sisse ja siis hakkab pihta...
Pipngskie tglt parim, tal palju lõike kus kukub antenni otsa surnuks jms... natuke realistlikum
Eks seda esineb väga palju, et high kill mängud on ikkagi bronks või silver lobid. Kas nad reverse boostivad seda ei tea.
Ma sain igatahes tehtud. Uus ps kasutaja ja kõik muud vajalikud kasutajad ja joinid main kasutajaga ning ongi iizi games. HF!
Edit: ääremärkuseks mainin, et see lõbu ei kesta kaua. Mul oli vist 5 või 6 lobi juba diamond.
Kuidas neid ägedaid värvilisi kuule saab? Kas neid tuleb eraldi osta bundlena? Neid erinevaid vidinaid saab battlepassiga lahti kuni sajani. Ma ei jõua elus seda ära teha, cold war on ka vaja mängida
Eraldi bundle jah, seal tavaliselt tracer rounds mõne relvqga kaasas.
Ega seal battle pass midagi nii erilist ka pole, et kindlasti 100lvl vaja täis saada.
Eraldi bundle jah, seal tavaliselt tracer rounds mõne relvqga kaasas.
Ega seal battle pass midagi nii erilist ka pole, et kindlasti 100lvl vaja täis saada.
A mis nad selle mängija levelite nullimisega saavutavad iga hooaja lõpp? Mängijate skill jääb ju ikka samaks
Eraldi bundle jah, seal tavaliselt tracer rounds mõne relvqga kaasas.
Ega seal battle pass midagi nii erilist ka pole, et kindlasti 100lvl vaja täis saada.
A mis nad selle mängija levelite nullimisega saavutavad iga hooaja lõpp? Mängijate skill jääb ju ikka samaks
No see läheks kah segaseks ja lamedaks kui seal jookseks ringi LVL 1000 jne tegelased.
Eraldi bundle jah, seal tavaliselt tracer rounds mõne relvqga kaasas.
Ega seal battle pass midagi nii erilist ka pole, et kindlasti 100lvl vaja täis saada.
A mis nad selle mängija levelite nullimisega saavutavad iga hooaja lõpp? Mängijate skill jääb ju ikka samaks
No see läheks kah segaseks ja lamedaks kui seal jookseks ringi LVL 1000 jne tegelased.
No olekski max lvl 100 nagu bf-s lukustatud level ja siis naudidki oma levelit
enam nagunii vahet ei ole SBMM pandi kinni ära ja nüüd lobbyde ajalugu ei näe.
Huvitav oli nagunii kui KD suurem kui 1.1 siis võisid 5kd-ga ka ühte lobbysse sattuda.
Cod meeldib mulle endiselt, alguses tundus see battlepass huvitav, aga üsna ruttu tüdinesin asjade ja vidinate lahti mängimisest. Eriti huvitavat seal midagi ei ole. Lootsin enamat natuke
Meenub siinkohal vanakooli 80-90ndate mängulooja sõnad: mäng on huvitav, kui satud mingisse väljakutsuvate korduste ringi ja see teebki mängu huvitavaks.
Wolf3d, doom, nende SP hetke järjed on ka populaarsed. Vaadates ka, et Doom Eternal osta kätte ja saad kõik mudeliga(lootboxid ja MP puudub) ajas kokku 450milli. Siis ütleks, et see openworld-lootbox-battlepass-nonsenss ei peagi mingit huvi tekitama.
15 a sai Wolf ET tehtud netis 6+6 kaarti põhiliselt kogu selle aja peale. 15a tüütas lõpuks ära. Mäng/challenge ja seltskond kutsusid tagasi.
Polnud vaja üle 1KD, et diamond weapon lvl900ga kokku pandi.
Ütleks, et suht no8bide lüpsmine käib. Pole ime ka et SBMM ära tapeti, sest see näitas ilusti kuidas twitch streameritele noobe kandikul ette kanti.
Mul pole väikse challenge vastu midagi, aga olümpiavõitjatega ka ei viitsi võistelda iga päev.
Keegi COD league vaatab? Mu meelest pooled mängijad päris pr0-de võrdluses kahtlas3d...
Eile oli siis Season Event- uuendus oli 6GB. Täna tuli 26GB uuendust tirima hakata. Eile serverid kukkusid pikali, mõtlesin täna teha. Aga vist läbi juba.
DLSS tugi peaks ka nüüd CoD olema. Keegi proovinud?
Eile ootasin tund aega server queues kuni alla andsin. Täna vaatasin järgi mõne striimeri videost. Tundus alguses üsna lahe (kui välja arvata see, et serverite probleemid olid ja pidevalt crashis) aga täielik letdown oli kui tuli välja, et see kõigest part 1 eventist, täna õhtul vist part 2.
Täielik debiilsus ju kui pool tundi üritad teha ühte ja sama asja otsast peale kuna kõik crashib ja siis on 3 sek cutscene ja kõik, ei mingit infot, mitte midagi uut, kuskilt twitterist pead teada saama, et tulge päeva pärast tagasi.
Eks näis mis täna õhtul juhtub (üldiselt nagunii teada ju mis muutub) aga live eventist kui sellisest on sitt maitse suus küll. Pole terve see season mängu mänginud aga mõtlesin, et live eventist osa võtta oleks ikka äge. Esiteks aga ei saanudki mängu sisse ja tagant järgi vaadates tuleb välja, et suurt midagi ei juhtunudki (zombie mode oleme piisavalt saanud juba mängida varasemalt).
Kui nüüd lihtsalt mingi cutscene ja täna õhtul tekib uus kaart, siis sama hästi oleks võinud event olemata olla. Fortnite live eventide süsteemini neil veel pikk maa minna; rohkem tunne, et korraldatakse limited time game mode mille eesmärk on timeri lõpus jõuda cutsceneni, mitte ei ole live event mängus sees.
Eile oli siis Season Event- uuendus oli 6GB. Täna tuli 26GB uuendust tirima hakata. Eile serverid kukkusid pikali, mõtlesin täna teha. Aga vist läbi juba.
DLSS tugi peaks ka nüüd CoD olema. Keegi proovinud?
DLSS oli menüüs olemas, õhtul proovin järgi. Part 1 on paraku läbi jah, hommikul taimer jooksis, täna peaks ka vist 22:00 part 2 hakkama.
Clover kirjutas:
Eile ootasin tund aega server queues kuni alla andsin. Täna vaatasin järgi mõne striimeri videost. Tundus alguses üsna lahe (kui välja arvata see, et serverite probleemid olid ja pidevalt crashis) aga täielik letdown oli kui tuli välja, et see kõigest part 1 eventist, täna õhtul vist part 2.
Täielik debiilsus ju kui pool tundi üritad teha ühte ja sama asja otsast peale kuna kõik crashib ja siis on 3 sek cutscene ja kõik, ei mingit infot, mitte midagi uut, kuskilt twitterist pead teada saama, et tulge päeva pärast tagasi.
Eks näis mis täna õhtul juhtub (üldiselt nagunii teada ju mis muutub) aga live eventist kui sellisest on sitt maitse suus küll. Pole terve see season mängu mänginud aga mõtlesin, et live eventist osa võtta oleks ikka äge. Esiteks aga ei saanudki mängu sisse ja tagant järgi vaadates tuleb välja, et suurt midagi ei juhtunudki (zombie mode oleme piisavalt saanud juba mängida varasemalt).
Kui nüüd lihtsalt mingi cutscene ja täna õhtul tekib uus kaart, siis sama hästi oleks võinud event olemata olla. Fortnite live eventide süsteemini neil veel pikk maa minna; rohkem tunne, et korraldatakse limited time game mode mille eesmärk on timeri lõpus jõuda cutsceneni, mitte ei ole live event mängus sees.
Mul oli sama jama kuniks lugesin Twitterist, et tee järjest mängule resa ja pärast kolme resa olin sees ja läks andmiseks. Aga lohutuseks ütlen, et sa paljust ilma ei jäänud. Väga actionpacked oli küll, aga mäng kestis väga lühikest aega ja suure paugu videot võid fullscreeni peal Youtubest ka vaadata, saad suht sama efekti. Ühe korra tegime ära, teine kord oli juba meh ja rohkem ei viitsinud ning siis tuli juba öine Rebirth Island, mis oli veel ka hommikul seal. Seal oli väga lõbus. Sain mingisuguse calling cardi selle eest ja kõik. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Rebirth mode saab hetkel teha jah. Timer jookseb jah, eks õhtul näeb, mis toimub...
Rebirth on liiga väike kaart, et DLSS tugevused\nõrkused välja tuleks.
Ja vana kaarti Verdansk ka enam ei ole, seega polegi nagu millegagi võrrelda.
Eriti jube oli Warzone siis kui snaiprit kasutasid, läbi suurendusklaasi vaadates oli kõik udukogu vahepeal(läks paremaks Season 1&2 peale Cold War).
Aga siiski pop in oli liiga palju, kuna Roze skinnid ka suht nähtamatud, siis arvasidki, et iga pop in ese on vaenlane. Parajad udukogud ainult jooksid ringi.
Tahaks teada jah, kas vaenlaste juures DLSS ON muutub midagi ning kuidas pop in ja kauguses objektid paistavad.
Üritasin siis sisse saada.
Seal ees tiksub mingi queue...
Näitas 10min... ok, fine ootan...
kui 1 sec oli jäänud siis tuli programmi crash "scan and repair" erroriga... GG
Ja samas on piisavalt kohti mille puhul tundub, et pole midagi muudetud. Esimene mäng mida nägin ühes striimis, seal visati mängijad prisoni kanti ja õhust vaadates olid prison, port, farmland puutumata, viimases ainult mõni maja natukene muudetud ja mingi kiriku moodi asi püsti pandud.
Piisavalt näinud ka muutunud kohti, niiet jah, uut on aga üldiselt ütleks, et different, but still the same.
Muutmata jäetud masinad/helikopterid/killstreakid on kah puhas laiskus. Kas tõesti ei saanud mingeid muid skinne peale panna mis sobiks antud ajaga rohkem kokku.
Kohanimesid on ka muudetud, aga koht ise sama mis vanal kaardil a kuna ma siuke mitte kõige pädevam mängija siis loobusin warzonest, keskendun parem mitmikmängule
Kes koos mängida tahab, lisage kas Activisionisse Azatris#9245592 või Battle.NET-i Azatris#2990
Mul on 4 võitu hetkel kirjas, meeldib teistega mängida üldiselt, mitte solo. Alustasin paar kuud tagasi.
Kes koos mängida tahab, lisage kas Activisionisse Azatris#9245592 või Battle.NET-i Azatris#2990
Mul on 4 võitu hetkel kirjas, meeldib teistega mängida üldiselt, mitte solo. Alustasin paar kuud tagasi.
Ma mängin ainult multiplayerit kui mängin, Battleroyale pole minu rida eriti
Warzone võtab pisut aega, et ära harjuda selle eripäradega. Huvitav on see, et Sa ei pea olema tegelikult päris meisterlik laskur. Mänge võidetakse pigem tugeva positsioneerimise ja tiimitööga.
Kas või näiteks hästiajastatud push koos stun granaatidega on vastupandamatu.
No kui sa lasta ei oska, siis tõenäoliselt sa ikka ei võida kui sa juhuslikult mööda mapi äärt põõsastes istumas ei käi. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Hehe, nojah, ses mõttes pead teadma ikka, et vaja kiiresti kurku sihtida ja veits harjutada seda. Aga ei ole vaja olla CS-tasemel noscope360boomheadshot vend.
Seda küll jah, ega Warzones pähe onetapimine midagi ei anna ka, v.a sniperi puhul. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
FLIR as in thermal?
Cold Blooded perk on selle jaoks, aga imo suht pointless 99.99% inimestest ei kasuta thermaleid. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
FLIR as in thermal?
Cold Blooded perk on selle jaoks, aga imo suht pointless 99.99% inimestest ei kasuta thermaleid.
nüüd tulistad küll puusalt. arvan et mingi 25-35% kasutab
Ma ei ole viimase kahe kuu jooksul reaalselt kordagi näinud, et keegi mind thermal scopega tapaks, v.a. groundloot relvad mängu alguses. _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Tegelikult thermalit kasutavad algajad nagu olen tähele pannud.
Kuna nad ei suuda nii kiirelt asjast aru saada.
Mitmed tuttavad kasutasid alguses thermalit...siis said aru
Kui suur viga see on .
Aga alguses nagu oli abiks...
Wz ei kasuta jälle keegi. Vähemalt ühegi tõsisema mängija käes pole näinud.
Isegi rage cheaterid ei kasuta;)
Aspiriin kirjutas:
Tegelikult thermalit kasutavad algajad nagu olen tähele pannud.
Kuna nad ei suuda nii kiirelt asjast aru saada.
Mitmed tuttavad kasutasid alguses thermalit...siis said aru
Kui suur viga see on .
Aga alguses nagu oli abiks...
Enamus Eesti top 1% warzonei mängijatest on kar thermalitega. Et thermalid on täiesti viable snaipri peal. Lähirelvale jah ei sobi.
Ise praegu thermalit Kari otsa pannud ei ole aga mulle endale personaalselt ei meeldi ja mängin VLK-ga.
Plus on see et no glint ja 3x zoom.
Tegin ka tips and tricks-i panin enamus tähtsamad asjad sisse.
Kar98 nerfiti ära, see marksman kategoorias pidem, et alla 200m ehk AR pärusmaal täristada. Sellel kaugusel kas märkad ja quickscoped vaenlast või beamitakse ära AR poolt.
Thermaliga vaenlast skaneerida pole kar98ga mõtet mu meelest.
HDR peal veel kuskil tornis vaenlast välja pinnida on mõtet thermaliga, ala Prison...
Eile tuli siis 80 Action Hero tTheme välja. Oli vabasid punne, ei saanud John McClane mööda. Nüüd laamendab Nakato Toweris ringi- sniping tower keset Down Towni ümber tehtud.
15GB oli mul.
Kes õhtuti natuke mängida viitsiks koos?
Reeglina 8st mängin õhtuti. Oleks vaja mõnda meest lisaks
Kes ikka vastasele pihta ka saab. Ei ole mingi osav mängija aga no seisvale vaenlasele võiks ikka pihta saada ...
Mikrofon võiks ikka olla.
KD oli vist mul sinna 2 kanti...
Mängin plunderit ja Royale . MP ei paku huvi.
Aspiriin, õhtul lisan Su, aga regulaarselt online ei ole ise, aga saab planeerida.
Ma mõtlesin siis Fennecit unlockida ja vaatasin et MP5-l on vastav Ranger Foregrip olemas... leveldasin 47 peale ära ja siis avastasin, et mul on Cold War MP5, aga vaja oli MW MP5. Mäng ei ole just kõige selgem eristuse osas. Aga noh, täitsa norm SMG on iseenesest juba.
Tuleb välja ka, et mul on kõige rohkem annet long range Kar headshottide osas. Bullet dropi tajumine pole üldse keeruline.
Aspiriin, õhtul lisan Su, aga regulaarselt online ei ole ise, aga saab planeerida.
Ma mõtlesin siis Fennecit unlockida ja vaatasin et MP5-l on vastav Ranger Foregrip olemas... leveldasin 47 peale ära ja siis avastasin, et mul on Cold War MP5, aga vaja oli MW MP5. Mäng ei ole just kõige selgem eristuse osas. Aga noh, täitsa norm SMG on iseenesest juba.
Tuleb välja ka, et mul on kõige rohkem annet long range Kar headshottide osas. Bullet dropi tajumine pole üldse keeruline.
Ega ise ka igapäevaselt ei mängi.
Hetkel istub m4 ja lc10 combo. Kuidagi see LC10 istuma hakanud.
Kar-ga ka vahel...aga siis peab mäng hästi jooksma..
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.