Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 15:11:36 vasta tsitaadiga

Tead ma isegi ei mõelnud, et mingi huinjaaga tegelemiseks seda VPNi küsiti ... eeldasin, et vaja VPN tekitada mingisse oma seadmesse nagu ise kasutan.
Aga nojah - ei pannud ka tähele mis teemas olen.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 10:24:23 vasta tsitaadiga

No mis jura see on, et iga päev on nii, kuigi ühendus olemas. kopp.gif



viimati muutis H2K 09.10.2021 16:18:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 11:19:16 vasta tsitaadiga

H2K kirjutas:
No, mis jura see on, et iga päev on nii, kuigi ühendus olemas. kopp.gif


Minul tegi säherdust nalja kui ||youtube.com/youtubei^ oli vanast ajast filtrisse pandud. Momendil seda enam vaja pole (oleks, aga saab ka ilma), eemaldasin, töötab normaalselt.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.03.2021 11:27:13 vasta tsitaadiga

Hmmm. YT ei lae Firefoxiga enam kommentaare korralikult ära.
1. Ei lae üldse kommentaare
refresh
2. Ei lae kommentaaride vastuseid

Kas see võib olla adblocki teema?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 11:28:30 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kas see võib olla adblocki teema?

Aga sa saad ju selle prooviks välja lülitada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.03.2021 11:33:07 vasta tsitaadiga

Jah, ma tean icon_biggrin.gif
Proovisin. Ei aita. Vähemalt lihtsalt YT lehel välja lülitamine.
Pole ühtegi uut või lisapluginat ka brauserile vahepeal juurde pannud. Ei oska otsida seda viga kuskilt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 11:45:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin suvalist videot, kommentaarid ja vastused olid kõik justkui olemas. Adblock plus oli sees.

Aga proovi Private Window kaudu vaadata. Või siis käsitsi pluginad välja lülitada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 12:09:48 vasta tsitaadiga

softis, Hoia SHIFT klahvi all enne Firefoxi käivitamist. See käivitab Safe Mode. Kui probleem ka seal esineb on kas profiili või arvuti viga. Kui ei esine siis on ikkagi mingi lisa või plugina probleem. Eriti kenad on need süsteemilisad mida Firefox enda kasutajaliideses ei näita. Tuleb CCleaner vms kasutada, et keelata/lubada.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 22:39:37 vasta tsitaadiga

Kõik videod annavad sellise errori. Vivaldi brauser. eusa_think.gif

Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 22:45:27 vasta tsitaadiga

Kas see nupukene "Lisateave" siis lisateavet ei anna?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 22:55:18 vasta tsitaadiga

Brauseri uuendus lahendas asja. Polegi enne sellist viga YT's kohanud.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 23:04:28 vasta tsitaadiga

Täna viskasid need reklaamid kopa ette. Võtsin family premiumi. Saab isegi ilusti taustal käima jätta video.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 00:59:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Täna viskasid need reklaamid kopa ette. Võtsin family premiumi. Saab isegi ilusti taustal käima jätta video.

Ja siis räägitakse, et näidake reklaame, kama 2, keegi premiumi ei võta icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 25.03.2021 11:21:41 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Täna viskasid need reklaamid kopa ette. Võtsin family premiumi. Saab isegi ilusti taustal käima jätta video.

Palju see lõbu kuus maksab?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 12:05:37 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
raxz kirjutas:
Täna viskasid need reklaamid kopa ette. Võtsin family premiumi. Saab isegi ilusti taustal käima jätta video.

Palju see lõbu kuus maksab?
https://www.youtube.com/premium/family
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 13:47:47 vasta tsitaadiga

Täitsa mõistlik hind ju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.03.2021 14:04:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täitsa mõistlik hind ju.


Pealegi on see ka eetiline, sest premiumi korral tasustatakse kanali tegijat nagu reklaamidegagi. Kasutada kavalaid plugine, mis reklaamid välja lülitavad, kui tead, et tegija loob sisu rahateenimise eesmärgil ei ole väga ilus. Äärmisel juhul peaks siis alati laikima ja paarilauselise positiivse kommentaari jätma. Siis vähemalt toetad kanalit omal moel.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.03.2021 16:45:20 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täitsa mõistlik hind ju.


Pealegi on see ka eetiline, sest premiumi korral tasustatakse kanali tegijat nagu reklaamidegagi. Kasutada kavalaid plugine, mis reklaamid välja lülitavad, kui tead, et tegija loob sisu rahateenimise eesmärgil ei ole väga ilus. Äärmisel juhul peaks siis alati laikima ja paarilauselise positiivse kommentaari jätma. Siis vähemalt toetad kanalit omal moel.


ei tasu unustada võimalust osta kasutatud vannivett ja seeläbi toetada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 17:52:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow, samas pole ka mõtet jaurata teemal mõistlik vs. mittemõistlik. Mõne jaoks on 156€ terve kuu toiduraha, mõne teise jaoks vaid korra poes käia. Kui youtube seda teenust pakub ja inimesed seda teenust ostavad, siis järelikult on sellele sihtgrupp olemas. Mina näiteks ei saa aru, miks mõnel mehel maksab GPU rohkem kui mul terve arvuti, aga pole minu asi targutama hakata kas see on mõistlik või mitte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.03.2021 19:06:39 vasta tsitaadiga

Mina mõtlen, et Youtube on õigusega Netflixist kallim, sest lahendab palju rohkem probleeme. Kui esimene aitab ainult sisustada vaba aega, siis Youtube annab praktiliselt igale tekkinud küsimusele mingi vastuse.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 22:16:29 vasta tsitaadiga

13€ my ass. Ma vana pursui võtsin ropult kallima paketi. Maksan 17€ because I can. Ja saan enda alla lisada 5 sõpra, kes kasutavad samu võimalusi. 17€ jagada 6 peale ei ole üldse kallis ju. Aga ma ei hakka sõpradelt raha koguma. Pakun lihtsalt võimalust.
Ma olen piisavalt vana, et ei peaks tegelema mingitest piirangutest möödapääsemiste ja tasuta variantide otsimistega. Tatikana jah tegelesin igasuguste häkkide ja kräkkidega. Maksan ka Netflixi 4K paketti ja Apple Musicut. Rott ja varas tahad olla, siis adbloki palju tahad. Endale võid ju öelda, et see on seaduslik ja kellelegi kasulik, aga tegelikkust teavad kõik.
softis kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
KUTID KUTID KUTID!!! 🥰


Lähme käpaka kohvi tegema ja kell 5 jääaugus investeerimisest rääkima w00t.gif
Jääauku läheks küll kui keegi plaanib midagi… icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.03.2021 23:11:11 vasta tsitaadiga

Huvitava strateegiaga kanali leidsin: InTheKnowByAOL Postitavad mitu korda päevas, enamik on shorstid - minut-kaks-kolm pikad, mõni isegi alla minuti ning väga crapp kraam. Subid, kui need on ikka päris kontod, ei reageeri uutele videotele üldse - mitu nädalat tagasi postitatud videotel on osadel vaatamiste arv 50 ringis. Subide arv on hetkel 208K! Sellise CTR juures (ok, kõik muidugi ei saa teavitust, aga paljud ikkagi saavad) peaks kanal täiesti surnud olema. Aga crapi hulgas on tal kaks videot, mille vaatamiste arv on kümnetes miljonites ning siis veel 19, millel on vaatamisi üle 100 tuh. Enamikul crapil aga täiesti minimaalselt. Nüüd, kas crapi postitamisel on mõte? Seda ju räägitakse, et Youtube armastab tihedat postitamist - soovitavalt iga päev. Et postitad kaks-kolm korda päevas jura ja siis saavad osad videod miljonitele esitluse?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2021 22:31:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Pealegi Youtube reklaamid toovad väga vähe sisse sisuloojatele.


Serverpargid toimivad tasuta õhust ja armastusest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2021 22:34:09 vasta tsitaadiga

Madalapalgaliste töö toob väga vähe sisse neile, seega pole mõtet neile üldse maksta - päris hea loogika icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2021 22:46:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Kellelt ma varastan adblocki kasutamisega? Kas keegi oskab seda "saamatajäänud tulu" üldse kokku lüüa? Pealegi Youtube reklaamid toovad väga vähe sisse sisuloojatele. Palju suurem osa tuleb sponsor diilidest, patreonist jms.
Toon enda kanalilt näite.
estimated monetized playbacks tiksub kenasti seal 50% juures. Olenevalt videost +- natukene siia sinna. Ehk siis sisuliselt kaotab adblocki kasutajate tõttu 50% tulust. Aasta lõikes seega neljakohalise summa.
Kellele vähe, kellele palju, kuid mina ära ei ütleks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2021 23:26:48 vasta tsitaadiga

Mul on kakskümmend tuhat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 00:04:52 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Pealegi Youtube reklaamid toovad väga vähe sisse sisuloojatele.

Serverpargid toimivad tasuta õhust ja armastusest thumbs_up.gif

Kindlasti peab toetama maailma üht suurimat megakorporatsiooni. Äkki nad ei jõua oma servereid jooksutada kasutajate jälgimisega saadavast reklaamitulust thumbs_up.gif
Pealegi sinu äraspidise loogika järgi peaksid sisuloojad Youtubele peale maksma. Va kuradid kasutavad ribalaiust, kettamahtu ja lisaks peab veel neile tuge kah pakkuma ja seda täiesti tasuta. Täielik sotsialism ju.
Veel parem teeme kõik tasuliseks. Siis ei saa kedagi rotiks ega vargaks nimetada ja betamax, killfrenzy, renka ja teised saavad siis rahulikult ööse magada teades, et ka tomorrow sugused kriminaalid on kenasti maksustatud. Ikka meie suure juhi GOOGLE hüvanguks thumbs_up.gif


Tomorrow kirjutas:

Renka kirjutas:
Madalapalgaliste töö toob väga vähe sisse neile, seega pole mõtet neile üldse maksta - päris hea loogika icon_lol.gif thumbs_up.gif

Toobki vähe sisse. Kus see üllatus on? See on igal platvormil nii. Pole ka teised erinevad. Need kes teenivad piisavalt, et saavad seda enda põhitööks lugeda on väga väike protsent igal platvormil.
Ja killfrenzy meelst (teise teema põhjal) paistab, et madal palk on täiesti adekvaatne õigustus oma tööd lohakalt teha või tööandjat üle lasta.


Ma ei tea mis aineid sa tarbid icon_eek.gif
Aga legaalsed need kindlasti ei ole ja mõistusele ka hästi ei mõju.

Tüübil lihtsalt puudub võime näha enda ninaotsast ja ei saa aru, et peale tema elab veel inimesi ümberringi. Tema käitumine ja arusaam on ainukesega õigea, kõik ülejäänud on lollid.
Tema võib reklaame blokeerida, sest madalapalgaliste töö toob väga vähe sisse neile, seega pole mõtet neile üldse maksta.
Ja üldse suur kuri ja paha google pakub seda teenust aga siiski tahab tasuta kasutada nende teenust.

Ja siis raiub, et tema elab päris maailmas. icon_lol.gif


viimati muutis KillFrenzy 28.03.2021 11:20:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 02:03:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

See on mõistlik postitus thumbs_up.gif . Kindlasti keegi ei ütleks ära. Aga see pole ju sinu ainus sissetulekuallikas, või on? Loogiline oleks promoda ka teisi platvorme kus sa figureerid et see vahe tasa teha, kuna adblock on ja jääb ja tulevikus see saamatajäänud tulu protsent arvatavasti ainult suureneb. Neljakohaline summa tähendab, et sul on vist kümneid tuhandeid subscribereid?

adblocki poolelt - telo vs arvuti vaatamised jagunevad samuti kaheks suht hästi. ning arvestades reklaamide näitamise % siis ilmselge on, et arvutis on totaalsel enamusel adblock peal ning enamus tulusi tuleb telodest vaatamistega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 13:15:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ja üldse suur kuri ja paha google pakub seda teenust aga siiski tahab tasuta kasutada nende teenust.

Youtube ongi tasuta teenus. Juhul kui see sulle üllatusena tuleb. Näita mulle teenuse tingimusi kus on kirjas, et seda ei tohi adblockiga kasutada/külastada.
Paljud Google teenused on tasuta, sest Google teenib raha kasutajate andmete müügilt a'la Gmail.


Kas ma väitsin kuskil, et ei ole tasuta teenus?

Sina ainuisikuliselt väitsid siin, et reklaame on ok blokeerida, kuna suurel pahal googlel on raha niigi ja madalapalgalistel ei ole ka seda reklaamitulu vaja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.05.2021 08:31:59 vasta tsitaadiga

Youtube viskas lambist selle tingimustega nõustumise akna ette ja kogu sihitud sisu on reseti saanud icon_eek.gif
Klassikaline venekeelne p*sk ja mingid suvalised videod segamini thumbs_down.gif

Küpsiseid ei ole kustutanud vahepeal.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.05.2021 18:04:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_sad.gif

mingi s1tane Mao Hau Long Tsing Pleng Pang käkerdab päris suure kanali ära ja youtube ise on mingi no f0cks given. aga oma ai-ai-robotiga reklaamidega videoid ülekülvama, fair use klippe maha võtma ja tasusid ära korjama, sest ... põhjused, on küll kõvad mehed. tehku siuke ai-ai robot, mis konto kaaperdamise ära lõpetab.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 20:15:12 vasta tsitaadiga

Kellelgi ka Premiumiga viskab reklaame? Millegipärast Apple TV-l on hakanud YT äpp reklaame näitama. Varem sellist jama polnud. Konto all näitab kenasti, et premium on olemas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 18:37:44 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kellelgi ka Premiumiga viskab reklaame? Millegipärast Apple TV-l on hakanud YT äpp reklaame näitama. Varem sellist jama polnud. Konto all näitab kenasti, et premium on olemas.

Sõna!

Mis app alla tõmmata, et reklaame oleks vähem?
ps. sry dumbjuuser postituse eest, ma olen Apple iphone 12 pro max kasutaja kolmandat päeva
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 18:54:32 vasta tsitaadiga

Premium täiesti reklaamivaba. Vaatan muidugi LG äpiga, mitte Apple TVga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 06:19:57 vasta tsitaadiga

Youtube video ei jõua puhverdada. Kiirem ping aitaks?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 07:16:56 vasta tsitaadiga

Jah proovi kiirem pink leida.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 22.05.2021 12:04:50 vasta tsitaadiga

Teenusetingimused muutuvad.
https://www.youtube.com/t/terms
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 13:07:30 vasta tsitaadiga

Keegi loeb ka neid?

Vaatamist see vaevalt muudab icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 22.05.2021 13:13:49 vasta tsitaadiga

Ei loe muidu, aga jäi silma venelaste uudis, et alates esimesest hakatakse videodesse toppima reklaami ilma video omaniku nõuolekuta ja siis ma hakkasin vaatama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 13:20:19 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
Ei loe muidu, aga jäi silma venelaste uudis, et alates esimesest hakatakse videodesse toppima reklaami ilma video omaniku nõuolekuta ja siis ma hakkasin vaatama.

Sain ka hoiatuse:
https://www.youtube.com/t/terms
Kuid peale sellist sundi reklaamile võib tulle järgmine etapp või nagu täna väljendatakse laine:"Läbiotsimine igasse kodusse!"
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 13:22:51 vasta tsitaadiga

Õige ka, imelik oleks kui peaks omanikult nõusolekut küsima.
Neile kes ei luba reklaame näidata oma videos võimalik teha ju eraldi tasuline pakett.

Bilderberg kirjutas:

Kuid peale sellist sundi reklaamile võib tulle järgmine etapp või nagu täna väljendatakse laine:"Läbiotsimine igasse kodusse!"


Mis asja?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 13:23:14 vasta tsitaadiga

Kui ei meeldi võite ju videod kuhugi mujale üles laadida icon_rolleyes.gif
Ilmselgelt kui tahad tasuta video üles laadida ühte kõige populaarsemasse keskkonda siis sellel on ka mingi hind... Ega google heategevusega tegele icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 12:28:41 vasta tsitaadiga

Masendav Youtube ikka. Täiesti lampi ei puhverda ühte videot. Ei aita uuesti laadimine, cache bypass, resode vahetamine ega isegi teise brauseri kasutamine. Tegu on kõigest paaritunnise gameplay videoga mis on 1080p60 ja 3,6GB seega pole ka mingi ulme kõrge bitrate või suurus.
Vaata, et kiirem on kolmanda osapoole tööriista kasutades alla laadida. Saab kiiremini vaadatud kui pidevalt puhverdamist oodates.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.06.2021 12:39:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Masendav Youtube ikka. Täiesti lampi ei puhverda ühte videot. Ei aita uuesti laadimine, cache bypass, resode vahetamine ega isegi teise brauseri kasutamine. Tegu on kõigest paaritunnise gameplay videoga mis on 1080p60 ja 3,6GB seega pole ka mingi ulme kõrge bitrate või suurus.
Vaata, et kiirem on kolmanda osapoole tööriista kasutades alla laadida. Saab kiiremini vaadatud kui pidevalt puhverdamist oodates.
Spoiler Spoiler Spoiler
mingi üldisem häda oli yt üldse eile. kohe kuidagi ei tahtnud mängida, lõpuks panin 144p peale ja siis nagu hakkas näitama.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 14:01:58 vasta tsitaadiga

yup, eile õhtul mõtlesin, et 500 yhendus maha kukkunud....144p peale viskas icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 15:04:54 vasta tsitaadiga

Täna kella 11 paiku sama jama. Aga nüüd proovisin uuesti ja toimis ilusti. Huvitav oli see et sai seda videod ilusti mobiilis ära vaadatud aga arvuti Chrome's ikka streigis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 19:43:14 vasta tsitaadiga

Üht videot üles laadides avastasin, et YouTube-s pole enam video stabiliseerimise featuuri. Kuradi kahju. Tundub, et päris ammu juba ära võetud. Väga handy oli. Üldse tundub, et video edit tööriistad on ära kaotatud. On seda muutust kuskil põhjendatud? Alternatiiviks siis mis? Davinci Resolve?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.06.2021 19:44:35 vasta tsitaadiga

Eile mõtlesin üht videot üles laadides, et kus paganas lõikamise tööriist on?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 21:13:21 vasta tsitaadiga

Kumba videot on parm teha youtuubi kas 1080p 60fps või 4k 30fps kaamerast. 4k ainus limiit on usb 3.1 60fps ei pressi sealt 4k peal
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 16.06.2021 21:15:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 21:14:16 vasta tsitaadiga

Oleneb ju videost, liikuv pilt kindlasti 60fps, enamasti staatiline võib olla 4k 30fps.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.