Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.04.2021 09:40:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Naljakad tulemused. Risti vastupidi ootustele.
DF testis PS4 mänge PS5 peal ja välimine SSD parem isegi kui seesmine PS5 SSD. Vahet pole kas NVME\SATA.
Ning seesmine lisa m2 NVME SSD ikka ei tööta.

Nii et kuniks PS4 mänge PS5 peal mängida on isegi mõttekam välisele SSD-le installida...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.04.2021 12:55:06 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Naljakad tulemused. Risti vastupidi ootustele.
DF testis PS4 mänge PS5 peal ja välimine SSD parem isegi kui seesmine PS5 SSD. Vahet pole kas NVME\SATA.
Ning seesmine lisa m2 NVME SSD ikka ei tööta.

Nii et kuniks PS4 mänge PS5 peal mängida on isegi mõttekam välisele SSD-le installida...


Ah ole nüüd, natuke nagu vahet pole, et mõned sekundid kauem oodata? Lihtsalt mängige seda kuradima ps5 ja ärge otsige koguaeg mingit viga 😁 Tõesti väga hea konsool on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 13:06:55 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Vael kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Naljakad tulemused. Risti vastupidi ootustele.
DF testis PS4 mänge PS5 peal ja välimine SSD parem isegi kui seesmine PS5 SSD. Vahet pole kas NVME\SATA.
Ning seesmine lisa m2 NVME SSD ikka ei tööta.

Nii et kuniks PS4 mänge PS5 peal mängida on isegi mõttekam välisele SSD-le installida...


Ah ole nüüd, natuke nagu vahet pole, et mõned sekundid kauem oodata? Lihtsalt mängige seda kuradima ps5 ja ärge otsige koguaeg mingit viga 😁 Tõesti väga hea konsool on.

Õiget juttu räägib ju, miks raisata PS5 sisemise SSD ruumi kui seda laiendada ei saa, PS5 mängud jooksevad ainult selle pealt ning välimine SSD on isegi natuke kiirem?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.04.2021 22:29:23 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul mängud ps5 sisemisel kettal ja enamus ps4 mängud. Kõik jooksevad kiiremini kui ps4 pro peal oli ja ei kurda. Tõesti ei viitsi jamada mingite väliste ketastega. Laadimisajad on piisavalt kiired.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.04.2021 13:41:55 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ma ei tea, mul mängud ps5 sisemisel kettal ja enamus ps4 mängud. Kõik jooksevad kiiremini kui ps4 pro peal oli ja ei kurda. Tõesti ei viitsi jamada mingite väliste ketastega. Laadimisajad on piisavalt kiired.

Totally missing the point ja videot ka ei vaadanud...

Keegi polegi väitnud, et PS5 vigane.
Lihtsalt kui ruumi väheks jääb, siis võib rahuliku südamega(vana) SATA SSD karbi võtta ja ps4 mängud sinna lükata.

Puht teaduslikus katsetamise mõttes olid tulemused huvitavad ja naljakad...

Ps4 hdd vs ps5, ps4 mängude laadimised loomulikult ssd pealt kiiremad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2021 23:10:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et PS5-l läheb hästi.
https://www.ign.com/articles/ps5-breaks-another-huge-us-sales-record
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 07:08:08 vasta tsitaadiga

PS5 pid olema ju alla omahinna müügil icon_rolleyes.gif
kui müüd palju alla oma hinna, siis kokku = hästi? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 09:10:29 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
PS5 pid olema ju alla omahinna müügil icon_rolleyes.gif
kui müüd palju alla oma hinna, siis kokku = hästi? icon_lol.gif

Nii mõneski kohas on spekuleeritud, et numbrite järgi ei müü Sony enam PS5-t kahjumiga. Pealegi teenib Sony nii Playstation Plusi subsriptionite pealt kui müüdud mängu ees. Sony mängunduse osa on väga kõvas kasumis praegu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2021 09:13:29 vasta tsitaadiga

milliste numbrite järgi? eelmise aasta finantstulemuste juures oli üsna otse kahjumiga müümise jutt. kogu selles tootmisolukorras ei tohiks olla olulist muutust.
ja ma sügavalt kahtlen, et sony ise soovituslikust müügihinnast kõrgema hinnaga müümisest kasu teenib.

konsoolide (põlvkonna alguses) kahjumiga müümine on pigem standardlahendus, xb1/ps4 oli ka selles mõttes erandlik konsoolipõlvkond.
saadud kahjum teenitakse tasa mängude müügiga, täna siis digitaalsete mängude ja ps plusi tuludega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 09:18:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
milliste numbrite järgi? eelmise aasta finantstulemuste juures oli üsna otse kahjumiga müümise jutt. kogu selles tootmisolukorras ei tohiks olla olulist muutust.
ja ma sügavalt kahtlen, et sony ise soovituslikust müügihinnast kõrgema hinnaga müümisest kasu teenib.

konsoolide (põlvkonna alguses) kahjumiga müümine on pigem standardlahendus, xb1/ps4 oli ka selles mõttes erandlik konsoolipõlvkond.
saadud kahjum teenitakse tasa mängude müügiga, täna siis digitaalsete mängude ja ps plusi tuludega.

https://www.theverge.com/2021/2/3/22263821/sony-earnings-q3-2020-ps5-launch-sales
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2021 09:39:57 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/2021/2/3/22263821/sony-earnings-q3-2020-ps5-launch-sales kirjutas:
Sony does note, however, that expenses related to the PS5 launch offset some of its profit gains, and also confirms that the PS5 hardware itself is being sold for less than it costs to make.
aga nagu öeldud, business as usual.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 11:16:50 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Küsimus USA konto omanikele. Kust te omale rahakaarte kaarte ostate? Kas punktid.ee lehelt või mujalt?
Punktid.ee soodukaga tundub, et saad mõned eurod kahjumit kui võrrelda USD kursiga.
Sealt ka küsimus, et kas kellelgi on kogemusi, et osta USA rahakaarti otse dollarites mujalt?
ˇ

Mina kasutan Mikimaa PS+ konto puhul registreeirtud Transferwise (nt Wise) pangakaarti, kuhu kannan eurodes summa, konverteerin dollariteks ja soetan otse poest, mida vaja. Võib olla küsib ka mingit Mikimaa aadressi kaarti registreerides, siis google abiks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 18:48:20 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Küsimus USA konto omanikele. Kust te omale rahakaarte kaarte ostate? Kas punktid.ee lehelt või mujalt?
Punktid.ee soodukaga tundub, et saad mõned eurod kahjumit kui võrrelda USD kursiga.
Sealt ka küsimus, et kas kellelgi on kogemusi, et osta USA rahakaarti otse dollarites mujalt?
ˇ

Mina kasutan Mikimaa PS+ konto puhul registreeirtud Transferwise (nt Wise) pangakaarti, kuhu kannan eurodes summa, konverteerin dollariteks ja soetan otse poest, mida vaja. Võib olla küsib ka mingit Mikimaa aadressi kaarti registreerides, siis google abiks.

minuarust on kõige lihtsam osta amazon.com -st eesti kaardiga kinkekaardi ja siis niipidi kasutada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcquiz
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2021




sõnum 19.04.2021 19:19:45 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
rauli kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Küsimus USA konto omanikele. Kust te omale rahakaarte kaarte ostate? Kas punktid.ee lehelt või mujalt?
Punktid.ee soodukaga tundub, et saad mõned eurod kahjumit kui võrrelda USD kursiga.
Sealt ka küsimus, et kas kellelgi on kogemusi, et osta USA rahakaarti otse dollarites mujalt?
ˇ

Mina kasutan Mikimaa PS+ konto puhul registreeirtud Transferwise (nt Wise) pangakaarti, kuhu kannan eurodes summa, konverteerin dollariteks ja soetan otse poest, mida vaja. Võib olla küsib ka mingit Mikimaa aadressi kaarti registreerides, siis google abiks.

minuarust on kõige lihtsam osta amazon.com -st eesti kaardiga kinkekaardi ja siis niipidi kasutada.


Palju lihtsam on kasutada Paypali. Mitte mingite kinkekaardite ja amazoniga pole vaja huiata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 19:53:28 vasta tsitaadiga

Kõige parem ikka allkeyshopist kõige odavamast poest võtta, näiteks 50USD kaart praegu koos PayPali tasudega 36€, ametliku kursi järgi 50USD=41.5€ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 20:46:17 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kõige parem ikka allkeyshopist kõige odavamast poest võtta, näiteks kaart praegu koos PayPali tasudega 36€, ametliku kursi järgi =41.5€ thumbs_up.gif


Ma ka ostan lihtsalt võtmeid mujalt ja siis aktiveerin konto peal. Reeglina on kasulikum diil.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 21.04.2021 18:50:39 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Kõige parem ikka allkeyshopist kõige odavamast poest võtta, näiteks kaart praegu koos PayPali tasudega 36€, ametliku kursi järgi =41.5€ thumbs_up.gif


Ma ka ostan lihtsalt võtmeid mujalt ja siis aktiveerin konto peal. Reeglina on kasulikum diil.

sekundeerin thumbs_up.gif

_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 06:59:47 vasta tsitaadiga

konsoolimüüki ei näe enam foorumis.
Kas kõigil olemas nüüd? icon_razz.gif
Mis nendest sai, mis omale kokku osteti, aga kaubaks ei läinud? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 10:47:40 vasta tsitaadiga

Poolas amazonist tulnud PS5 toimib mul siiani normaalselt, tundub et suurem jagu sai sealt oma kätte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 11:39:49 vasta tsitaadiga

Pigem ütleks, et vast saadavus jälle kesisem olnud; Eestis ei tea, ei jälgi aga välismaal, nt Amazonides pole minuteada juba 2-3 nädalat ühtegi dropi olnud.
Ja kui nüüd inimesed pole nagunii nõus maksma rohkem kui see hind millega Prismast saab, siis pole ju mõtet ka järgmise dropi ajal enam ligi võtta (Amazonis koos kiire kohaletoimetamisega on umbes 550€ disc edition. Kui siin polda enam nõus maksma selle eest 600€, siis odavamalt soovides minge ostke ise Amazonist).
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 30.04.2021 13:56:34 vasta tsitaadiga

Mitte,et ma ei oleks nõus maksma aga tunnen sellest postitusest nagu mingit sarkasmi asja suhtes. "Noh kui te pole nõus üle Prisma hinna maksma" Ega ei tahaks küll,arvestades veel et Prisma,Euronics on siinsed poed ja ilmselt ka garantiid tavainimesel lihtsam ajada.

Ega ma otseselt ei tahtnud hammustada aga no oli suur kibestumus..


viimati muutis ready 30.04.2021 15:17:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 14:06:59 vasta tsitaadiga

Eks kutt on veidi butthurt, et äri ei edene icon_confused.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 14:39:19 vasta tsitaadiga

Ei edene jah, ma ei müügi ju midagi.
Alles mõni nädal tagasi tarnisin HV'lastele 3 konsooli välismaalt puht Amazoni hinnaga, enda kasu oli 0 senti aga eks alati jääb siia koeri kes lihtsalt hauguvad.

Minu eelmine jutt hindade osas oli vastuseks kommentaarile, et "konsoolimüüki ei näe enam foorumis". Miks peaks ju, HV on olnud kogu see aeg koht kus makstakse konsooli eest kõige vähem. Niiet kui keegi ka müüb, siis tehakse seda mujal.
Samuti on saadavus olnud viletsam kui märtsis. Kui isegi peaks mingi hetk kuskil droppima ja keegi toob "odavalt" Eestisse, siis müüki pannakse ikka mujale, sest praeguseks on see juurdehindlus üsna väike nagunii.

Ma ei tea küll ühtegi kohta Eestis kus kohast saaks 499€ eest konsooli. Ja ka Amazonist ei saa Eestisse 499€ eest. Sellest ka minu argument, et arvestades hinda koos tarnega (alati saab Amazonile ka 20€ vähem postikulu tasuda, oodata kuni 2 nädalat tarnet ja loota, et selle ajaga ei parane Eestis saadavus mille puhul jääd veel miinusesse), siis peaksid inimesed olema valmis maksma vähemalt 600€ konsooli eest, et keegi siia üldse oleks valmis neid müüki panema. Siin aga "ega ei tahaks küll,arvestades veel et Prisma,Euronics on siinsed poed ja ilmselt ka garantiid tavainimesel lihtsam ajada" kommentaar tõestaski, et millegipärast paljud arvavad, et neile peab peale maksma selle eest, et nad tuleks ja ostaks sult ära. Kui ei taha rohkem maksta (ja isegi vähem), siis mine ja osta ise Amazonist kui see nii lihtne on. Me oleme siin lehtede kaupa soovitanud inimestele kes Eestist kuidagi ei saa, et võtke Amazonist, sealt on kõige odavam. Ja ikka inimesed ei suuda või ei taha aga siis kui nende eest kogu see töö ära tehakse ja kandiku peal tuuakse siia, siis ei olda nõus ka paarkümmend euri peale maksma. Mõne boti kasutaja kohta võib ju jah öelda, et miks peaks talle peale maksma, ta ei tee ju midagi, bot teeb kogu töö ära aga suurem osa ikka ostab käsitsi, niiet kui sa ise ei viitsi 24/7 arvuti taga drope oodata, siis ole valmis maksma. Ja kui ei ole, siis mida siin viriseda, et miks keegi ei müü? Sul on samasuur võimalus kaupa osta nagu ka igal teisel inimesel (kes bot'i ei kasuta).

(Ja kui nüüd tõsiselt rääkida, siis siiani on palju inimesi kes nõus kohe 600€ga ära võtma, saadavust lihtsalt pole. Need kes kuskil mujal portaalides 700+ga müüvad, need võivad edasi unistada).
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 15:36:54 vasta tsitaadiga

Minu teada pole ka aprillis Amazoni ühtegi suuremat kogust müüki paisatud. Ainult mõned üksikud Amazon Warehouse konsoolid, mis ostetakse sekunditega bottide poolt ära.

Need, kes konsooli kohe tahtsid saada, on selle juba omale ostnud. Mõni sai MSRP hinnaga, mõni maksis MSRP+skalperi protsendi. Umbes 6 kuud on PS5 väljas olnud ja, kui sa pole seni konsooli skalperi hinnaga ostnud, siis ei hakka sa ka täna kellegi hõlptulusse panustama (olgu selleks eraisik või pood).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reexas
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2019




sõnum 30.04.2021 23:38:08 vasta tsitaadiga

Pole ka veel siiani saanud, küll jõuab😂
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 21:59:49 vasta tsitaadiga

Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 01.05.2021 23:15:46 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.

Ei saa sellest kesisuse jutust aru. Just tuli välja väga lahe mäng nimega Returnal. Lõbu laialt.
Rohkelt lõbu oli ka uuse Spidermaniga, Demon soul-ga. Rääkimata mängudest mis on saanud ps5 toe aga ps4 peal ei jõutud mängida (Control ntks).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2021 20:30:26 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
rokman008 kirjutas:
Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.

Ei saa sellest kesisuse jutust aru. Just tuli välja väga lahe mäng nimega Returnal. Lõbu laialt.
Rohkelt lõbu oli ka uuse Spidermaniga, Demon soul-ga. Rääkimata mängudest mis on saanud ps5 toe aga ps4 peal ei jõutud mängida (Control ntks).


Kesine valik just nimelt PS5 mängude osas. Spiderman saab ka eelmise generatsiooni masinatel mängida. Returnal, Demon Souls, Sackboy ja mõni veel mida saab mängida ainult PS5 peal. Ei ütleks, et palju valikut oleks. Tore, et patchi saanud PS4 mängud jooksevad paremini aga mõtlesin siiski ainult PS5 exclusive mänge.
Ja Returnal ei tekita ka emotsiooni, pigem ootaks God Of War uut osa. Ilmselt ei ole ainus kes nii arvab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 03:29:06 vasta tsitaadiga

Eks igaühel oma arvamus. Ise ootan praegu wreckfest ps5 versiooni, mis tasuta ps plussi tuleb. Õnneks on seegi mäng jäänud ps4 peal varem mängimata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 09:13:36 vasta tsitaadiga

Dave20, WF praegune versioon tuleb PS4 oma minu teada. PS5 update peaks tulema juunis.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 09:48:30 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Dave20, WF praegune versioon tuleb PS4 oma minu teada. PS5 update peaks tulema juunis.


Mõtlesin ka, et juunis, aga tundub, et ikka see kuu!?
Sain nii aru, et kellel pole ps plussi, see saab ps4 versioonile osta ps5 uuenduse alles juunis. Aga kellel ps plus olemas ja muidugi ka ps5 see saab see kuu juba selle ps5 versiooni.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 10:45:56 vasta tsitaadiga

Mulle jäi mulje, et nad lihtsalt jagavad WF ainult PS5 omanikele, lihtsalt PS4 versiooni, sest neil ilmselt said hetkel PS5 mängud otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 04.05.2021 13:35:31 vasta tsitaadiga

Selle Wreckfestiga oli palju segadust. Viiamne info (Reddit) kipub olema ikkagi selline, et Wreckfest PS5 upgrade release date toodi esimesest juunist ette poole ja ps+ga jagatakse tasuta see kuu välja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 13:54:58 vasta tsitaadiga

Panin tõmbama, ütleb et ps5 versioon.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 16:07:27 vasta tsitaadiga

kiriE, Ok, siis ilmselt minul vananenud info hoopis.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001




sõnum 04.05.2021 18:43:39 vasta tsitaadiga

Proovisin USA kontoga linkida oma Paypali kontot aga sain tulemuseks vaid veateate. Google ütles, et ei saavatki seda teha, selleks peavad mõlemad kontod olema ühes riigis

Mcquiz kirjutas:
Puma kirjutas:
rauli kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Küsimus USA konto omanikele. Kust te omale rahakaarte kaarte ostate? Kas punktid.ee lehelt või mujalt?
Punktid.ee soodukaga tundub, et saad mõned eurod kahjumit kui võrrelda USD kursiga.
Sealt ka küsimus, et kas kellelgi on kogemusi, et osta USA rahakaarti otse dollarites mujalt?
ˇ

Mina kasutan Mikimaa PS+ konto puhul registreeirtud Transferwise (nt Wise) pangakaarti, kuhu kannan eurodes summa, konverteerin dollariteks ja soetan otse poest, mida vaja. Võib olla küsib ka mingit Mikimaa aadressi kaarti registreerides, siis google abiks.

minuarust on kõige lihtsam osta amazon.com -st eesti kaardiga kinkekaardi ja siis niipidi kasutada.


Palju lihtsam on kasutada Paypali. Mitte mingite kinkekaardite ja amazoniga pole vaja huiata.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 19:14:59 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Panin tõmbama, ütleb et ps5 versioon.


Sul usa psn? Soome omas vist tulevad selle kuu mängud hiljem?
Kui wreckfest mängust veel rääkida, siis vaatasin youtubes ka mämgivad juba ps5 versiooni. See ongi nii, et plus omanikud saavad see kuu tasuta ja kellel pole plussi siis järgmine kuu peab ostma selle lisa ja nende jaoks tuleb juunis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 19:19:46 vasta tsitaadiga

Euroopas ka olemas, panin just tirima.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 21:37:49 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Euroopas ka olemas, panin just tirima.


Sain ka nüüd mängu kätte. Ikka ps5 versioon jah 🙂
Eriti lahe on, kui kõik abid maha keerata, siis pult reageerib mõnusalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2021 22:08:34 vasta tsitaadiga

Täitsa mõnus on jah. Kuigi mul on see mäng ammusest ajast PC peal seisma jäänud siis suure teleka ja PS5-ga alustasin otsast peale. Adaptive triggers on mõnus.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 07:39:39 vasta tsitaadiga

Tuletage mulle meelde, kas tõesti pole Sony kunagi reklaaminud quick resume featurit PS5 mängude puhul? Ma ikka nii kindel, et promosid kuidas saab x hulk mängude vahel edasi-tagasi ümber lülituda ja jätkata sealt kus pooleli jäi. Või kas ma tõesti ajan xboxiga segi, kuigi mulle tundus, et mõlemad promosid seda?
Eile viskas jälle üle, üldiselt mängin praegu ainult Ghost of Tsushimat aga mõtlesin, et proovin Resident Evil Village demo ära. 20min hiljem valin siis switcherist uuesti Tsushima ja jälle käivitub nullist. Läksin siis lugesin reddist (kuna mõtlesin googeldada äkki mul see funktsioon kuskilt väljas), et see ongi normaalne ja et PS5'l polegi quick resume (kuigi paljudele tuli üllatusena).
Ei saagi nüüd aru, et kas see on järjekordne Sony poolt välja reklaamitud feature mille puhul nad ei täpsustanud, et kohe väljatulekul pole saadaval ja tuleb kunagi hiljem (nagu nt VRR) või see on asi mis ei tulegi. Hetkel nagu leiaks ainult artikleid mis on peale konsooli väljatulekut stiilis "nope, PS5 does not have quick resume", ju ikka mäletan valesti.
Paras crap on küll siis, see switcher on sellisel juhul täielik lollus ja ei saa aru mis eesmärki täidab; viimati mängitud mängud on niigi leitavad home ekraanilt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 07:51:05 vasta tsitaadiga

on sul ikka probleemid...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 08:33:08 vasta tsitaadiga

Ikka. Päris mitu korda juba kaotanud mängus progressi kuna sõber nt kutsub korra mõnda online mängu ja siis tagasi minnes tuleb välja, et mäng alustab nullist. Eks see frustratsioon tuli pigem sellest, et ma olin jumala kindel, et quick resumest oli juttu enne konsooli väljatulekut, ma hiljem teemat ei jälginud ja seetõttu iga kord mõtlesin, et wtf, miks see ei tööta.
Nüüd siis tean, et lihtsalt tüüpiline Sony, poolpidune user experience ja implementeerimata funktsioonid aga eks mis sa teed, nende exclusiive tuleb ju mängida. Edaspidi siis pigem käivitan teise konsooli kui mõnda muud mängu ajutiselt soov pelada, PS5 las puhkab.

(Mõned nädalad tagasi mängisin Persona5 ja siis sõber kutsus teist mängu mängima, pidi ootama üle poole tunni enne kui ma jõudsin mängus kohani kus saveda saab kuna ma juba siis kahtlustasin, et quick resume featurit pole ning ei julgenud mängu vahetada. Mul muidu konsool võib seista nädalaid puutumata, paar korda nüüd hiljem sisse lülitades avastanud, et konsool kas update teinud või siis vast sleepist ülestulemise asemel crashinud, niiet üsna õrnakene see karbike)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 01:34:06 vasta tsitaadiga

https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2021 04:35:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu


Ehk Eesti keeles, uus versioon tuleb kuidagi parem, või tasub jääda praegu ikkagi selle versiooni juurde? Nii kiiresti ei tahaks vahetama küll hakata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 06:34:57 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu


Ehk Eesti keeles, uus versioon tuleb kuidagi parem, või tasub jääda praegu ikkagi selle versiooni juurde? Nii kiiresti ei tahaks vahetama küll hakata.
Ära muretse. Tootmine läheb Sony jaoks natuke odavamaks. Välimus jääb samaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 08:49:35 vasta tsitaadiga

https://www.dualshockers.com/ps5-new-design/
Siin on jutt ikkagi ka uuest võimalikust disainist (slim?) aastal 2022. Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.
Mina olen endiselt seda meelt, et ostes konsool aasta pärast ilmumist on võimalik saada asi odavamalt, "parandatud" versioon ja soodsamad bundle´d (nt jõuluajal konsool + 2 pulti ja mäng-paar tavahinnaga vmt.).
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 07.05.2021 09:33:09 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
https://www.dualshockers.com/ps5-new-design/
Siin on jutt ikkagi ka uuest võimalikust disainist (slim?) aastal 2022. Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.
Mina olen endiselt seda meelt, et ostes konsool aasta pärast ilmumist on võimalik saada asi odavamalt, "parandatud" versioon ja soodsamad bundle´d (nt jõuluajal konsool + 2 pulti ja mäng-paar tavahinnaga vmt.).

Tundub, et see kõik ikka kuulujuttu tasemel veel.
Siin artiklis jällegi öeldud, et uut disaini pole oodata vaid sisemised komponendid vaadatakse üle: https://www.playstationlifestyle.net/2021/05/06/report-ps5-redesign-production-2022-ps5-slim-ps5-pro/
Eks aasta või rohkema pärast oleme targemad icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 10:32:27 vasta tsitaadiga

Gran Turismo oli põhiline põhjus miks sai kunagi PS3 ostetud ja eks PS5 soetasin samuti seetõttu. Omal ajal lükati aastaid seda gran turismo välja tulemist edasi ja egas nüüd vist kordub sama asi - lubati alguses 2021, nüüd 2022 või hiljemgi. Soetasin uuema puudmisel PS4 versiooni Gran Turismo Spec II (miski 15$ oli soodukas hetkel USA omas) mäng ise hea ja puldi gyrodega õhus rooli "keeramine" täitsa toimib, aga graafika on küll väga nigel, ei saa nagu kusagilt midagi juurde ka keerata. Lisaks polnud võimalik Logitech G25 rooli külge ühendada PS5-le, roole peab vist samamoodi uuendama nagu mobiilegi, olgugi et sisuliselt pole G29 miskit erinevat :s
PS4 Gran turismot vist ei plaanita 4K peale upscaleda, ma pole mujal auto mängudes leidnud niivõrd häid challangeid, mis reaalselt ka midagi õpetaks ja millest hiljem päris ringrajal ka kasu on.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2021 10:39:34 vasta tsitaadiga

No võimekuse poolest ei usu, et enne ps5 prod midagi paremat tuleb. Võimalik, et panevad suurema mahuga ketta, teevad slim versiooni jne, agamängud peab ikka sama moodi ju välja vedama. Mind ennast slim versioon ei huvita ja praegune ps5 on ikka väga vaikne ps4 pro kõrval. Seega minu ps5 update tuleb, kui ps5 pro ilmub. Nii kaua tehku mis tahavad. Tarkvara uuendused tulevad nagunii kõigile ja praegu on see väga norm.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.