Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1054, 1055, 1056 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 21:51:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telia ei tegele selliste asjadega.

aga ostab sisse ja maksab selle eest ja kasseerib raha kasutajatelt.
Sellised asjad võiks ikka korrektsed olla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 22:00:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Telia ei tegele selliste asjadega.

aga ostab sisse ja maksab selle eest ja kasseerib raha kasutajatelt.
Sellised asjad võiks ikka korrektsed olla.


Khm, ma usun, et ka sinu igas lepingus on mingi punkt mis välistab mingi asja. (näiteks mõne päeva HV kooma või siis üldse offline olek)
200 kanali kavade haldamine on igasuguste masinavärkidega igal tunnil üsna keeruline, eriti kui pooled neist kanalitest mingitel ajahetkedel ütlevad, et kava on nüüd nii, kava on nüüd naa.
Ärgem unustagem, suure osa peabki sellest tööst ära tegema masin./ad. ja tõenäoliselt on selle masinavärgi taga ka mingi tõlkemasin.

Aga ma ei õigusta. Oleks mina palgaline kavameister, siis istuksin online teleri ees 24x7 ja paneks aga edit, copy, paste ja kõik oleks korrektne icon_biggrin.gif
Kahjuks kõik ei ole alati nii, et "ma olen Tallinnast ja ma maksan" Tavaliselt saab kõike kui summale hulgim nulle lisada. Siis saaks ka kuldse menüü TeliaTV ekraanile.
Telia on veel väike kala aga kui ka Google juba valesti tõlgib siis on asi natuke suurem kui väike eesti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 22:35:14 vasta tsitaadiga

Mis see Google siia loeb, tõlkija võiks ikka kontekstist aru saada. High Arctic on piirkond Arktikas. Soome pealkirja tõlge oleks Jäise Arktika vedajad (laevaga vedajad), kõrgetest veokites pole haisugi.
https://www.britannica.com/place/High-Arctic

Ja see kava kala on mingi 10 aastat juba
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 22:35:50 vasta tsitaadiga

Kohati on tõlge ikka nii halb, et jube. Aircrash investigationis: stall oli tõlgitud kui lennuki mootori seiskumine kopp.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 22:54:48 vasta tsitaadiga

Jep, tõlkija võiks kasvõi treileri ära vaadata, kui muidu aru ei saa mis sisu on.
Subtiitritega on ju ametlikel tõlkijatel ka raskusi, samal ajal on kohati pira sub failid korrektsemad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 22:58:36 vasta tsitaadiga

Kuna suht samad terminid pea igas osas kasutuses, siis mõni osa on ok, teine jälle nii mööda, et piinlik, lasku ühel tüübil teha kes enamvähem aru saab millest saade on icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 12:08:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kohati on tõlge ikka nii halb, et jube. Aircrash investigationis: stall oli tõlgitud kui lennuki mootori seiskumine kopp.gif


Oota aga mis see muidu on siis?
Seda see ju tähendab?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 12:33:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kohati on tõlge ikka nii halb, et jube. Aircrash investigationis: stall oli tõlgitud kui lennuki mootori seiskumine kopp.gif


Oota aga mis see muidu on siis?
Seda see ju tähendab?
ei tähenda. Ma päris täpselt ei tea mis see õige termin on aga midagi stiilis: varisemine, kiiruse kaotus vmt.

Stall tähendab, et lennukil kaob ära tõstejõud kuna kiirus muutub liiga madalaks (mootorid võivad samal ajal edasi töötada) ja toimub varisemine e. sisuliselt hakkad kivina alla kukkuma.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 13:18:20 vasta tsitaadiga

Ei ole otseselt kiirusega seotud. Tõstepinna kohtumisnurk liikuva õhu suhtes muutub liiga suureks, õhuvool katkeb ja õhusõiduk hakkab kõrgust kaotama.

Varisemine on õige.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 13:36:08 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Ei ole otseselt kiirusega seotud. Tõstepinna kohtumisnurk liikuva õhu suhtes muutub liiga suureks, õhuvool katkeb ja õhusõiduk hakkab kõrgust kaotama.

Varisemine on õige.


Selles kontekstis küll, aga see ei tulnud jutust välja ju. Ei saa välistada et lennundusest rääkivas saates ka mootorite seiskumist mainitakse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 14:10:53 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Ei ole otseselt kiirusega seotud. Tõstepinna kohtumisnurk liikuva õhu suhtes muutub liiga suureks, õhuvool katkeb ja õhusõiduk hakkab kõrgust kaotama.

Varisemine on õige.


Selles kontekstis küll, aga see ei tulnud jutust välja ju. Ei saa välistada et lennundusest rääkivas saates ka mootorite seiskumist mainitakse.


Aircraft stall ja engine stall.

Aga jah, õige on varisemine ja enamus osades on see õigesti tõlgitud. Tõlkija lihtsalt ei saa aru või ei süvene ja paneb google translate pmst. ja kes inglise keelest aru ei saa, kratsib kukalt, wtf toimub.

Sarnast probleemi olen ka Car SOS ja wheeler dealersis näinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2021 14:34:31 vasta tsitaadiga

Teliat võib paljus süüdistada, aga saadete väärtõlgetes teda süüdistada ei saa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 16:08:30 vasta tsitaadiga

Vaadates suuremat pilti kuidas meil seriaalide pealkirju tõlgitakse, siis see totaalne pseudoprobleem icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 16:55:48 vasta tsitaadiga

Eks ta ole umbes sarnane situatsioon, et lähed sõimad toidupoes kassapidajat, et tatrapakil pole kirjas kas gmo vaba või mitte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 17:07:29 vasta tsitaadiga

Kassapidaja seda mõjutada ei saa.
Telial on vähemalt kellegi poole pöörduda, et kliendid kurdavad, et tõlge on rämps, erinevalt tavalisest inimesest. Kas sellest tolku ka on, see juba iseasi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.04.2021 17:07:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jep, tõlkija võiks kasvõi treileri ära vaadata, kui muidu aru ei saa mis sisu on.
Subtiitritega on ju ametlikel tõlkijatel ka raskusi, samal ajal on kohati pira sub failid korrektsemad icon_biggrin.gif


Tundub tõesti, et mõned tõlkijad saavad ainult algkeeles subtiitrite faili, filmi/sarja ennast nägemata.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 17:14:30 vasta tsitaadiga

Telial oleks teha küll, aga nad ei tegele sellega eriti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 17:20:56 vasta tsitaadiga

Kui Telia kogu sisutootmise enda peale võtaks, siis ilmselt oleks teha küll.
Hetkeseisuga ei tee ta isegi oma enda Inspira telekanalile telekava, vead olid siin vist juba mainitud.

Kavade osas on uus lahendus nö. liikumises, detailselt ei kommenteeri. Aga sellega võiks olla nö. vigade parandamine lihtsam, keegi märkab, edastab Teliale, suunatakse tootjale, parandatakse ja ilmub ekraanile... seda parandust ei tee jätkuvalt Telia.
Subtiitrite osa on lihtsalt üks ahel pikem, keegi märkab, edastab Teliale, edastab kanali tootjale, see edastab subtiitri tootjale jne...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 17:32:26 vasta tsitaadiga

Mis sisutootmine? Aga 10 aasta jooksul võiks ikka omale normaalse kava tootja leida, mitte alati mingeid jaburaid vabandusi otsida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2021 17:47:58 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
indrpo kirjutas:
Jep, tõlkija võiks kasvõi treileri ära vaadata, kui muidu aru ei saa mis sisu on.
Subtiitritega on ju ametlikel tõlkijatel ka raskusi, samal ajal on kohati pira sub failid korrektsemad icon_biggrin.gif


Tundub tõesti, et mõned tõlkijad saavad ainult algkeeles subtiitrite faili, filmi/sarja ennast nägemata.



Nii ongi. Saadet näed siis kui ajakoodi hakkad tegema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.04.2021 18:06:25 vasta tsitaadiga

Sel juhul ajastamise käigus saad ikka ära parandada.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 18:13:20 vasta tsitaadiga

alpha, Pole siin ühtegi vabandust. Mina küll millegi ega kellegi eest vabandama ei hakka.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 19:35:24 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Ei ole otseselt kiirusega seotud. Tõstepinna kohtumisnurk liikuva õhu suhtes muutub liiga suureks, õhuvool katkeb ja õhusõiduk hakkab kõrgust kaotama.

Varisemine on õige.


Selles kontekstis küll, aga see ei tulnud jutust välja ju. Ei saa välistada et lennundusest rääkivas saates ka mootorite seiskumist mainitakse.


Kui viidatakse mootori seiskumisele, siis "compressor stall" on näiteks mootoriga seonduv fenomen. Õhusõiduki endaga otseseoses olev eraldiseisev stall on tõstepindade ja kohtumisnurga otsene seos, lennunduses seda vääriti mõista ei saa.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2021 23:28:00 vasta tsitaadiga

siin vast juttu kah olnud...keegi teab miks telia sellise lolli lükke tegi ja pani foxi ja sony asemele sellised saastad nagu duo3 ja 6? icon_rolleyes.gif siin vist vahepeal mingi telia inimene ka võttis sõna

ok ...google aitas...telia muutis nime jne...a sisu ju ka totaalselt erinev -täielik jura ju icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif kahjuks kadusid need kanalid ka elisa võrgust thumbs_down.gif


viimati muutis tont23 29.04.2021 23:32:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2021 23:32:31 vasta tsitaadiga

Esiteks vahetus kanal, mitte Telia ei muutnud nime (kuigi nad ise algul nii väitsid). Teiseks pole Fox kuhugi kadunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 11:58:41 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
siin vast juttu kah olnud...keegi teab miks telia sellise lolli lükke tegi ja pani foxi ja sony asemele sellised saastad nagu duo3 ja 6? icon_rolleyes.gif siin vist vahepeal mingi telia inimene ka võttis sõna

ok ...google aitas...telia muutis nime jne...a sisu ju ka totaalselt erinev -täielik jura ju icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif kahjuks kadusid need kanalid ka elisa võrgust thumbs_down.gif

See polnud Telia otsustada. Loe eelpool toodud postitusi. Eesti ärikate teema: https://www.err.ee/1608120181/piheli-ja-rosimannuse-lastekanalitele-lisanduvad-komoodia-ja-ponevussarjad

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 22:52:29 vasta tsitaadiga

Miks Telias osad kanalid läägivad nagu vaataks mõnda kehva striimi? Hetkel Eurosport, vahel on täheldanud ka BBC puhul seda icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 23:19:06 vasta tsitaadiga

Tana Eurosport paneb näkku jah
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 23:32:45 vasta tsitaadiga

Vähemalt ma pole ainus. Peast käis läbi juba mõte, et äkki mu ruuteri/digiboxiga miski häda icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 02.05.2021 20:29:19 vasta tsitaadiga

Telia tv kanalil Viasat Explore puuduvad eesti subtiitrid.
Kas probleem üldine või mul endal mingi kägu kuskil ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2021 10:26:39 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
Telia tv kanalil Viasat Explore puuduvad eesti subtiitrid.
Kas probleem üldine või mul endal mingi kägu kuskil ?



Sama. Seega ilmselt üleüldine viga selle kanaliga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2021 23:53:03 vasta tsitaadiga

Telekas tuletas kahte vaatamata filmi meelde. Telia kunagi lubas et iga kuu tuleb mõni värske film valikusse, mis sellest on saanud? Jäi ühekordseks aktsiooniks?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 23:57:20 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Telekas tuletas kahte vaatamata filmi meelde. Telia kunagi lubas et iga kuu tuleb mõni värske film valikusse, mis sellest on saanud? Jäi ühekordseks aktsiooniks?

Kui filmid reaalselt valmivad ja edastaja neid pakkuda suudab, siis tuleb ikka. Viimane vist oli see Wonder Woman kui märkasin.
Hetkel vist igasugused keerulised ajad nende filmidega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2021 23:58:38 vasta tsitaadiga

Siiani esimene ja viimane.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.05.2021 20:37:47 vasta tsitaadiga

kava on jõudnud uuele tasemele, K12 Hacksaw Ridge sisututvustus on rootsi keeles (vist) icon_smile.gif
Kas see pisipiltidega kerimine oli muidu hls-iga kanali sümptom? Sellega on ka jälle mingi kamm, peale kerimist uuesti mängima panemist pilt hangub, seisab natuke, siis tuleb audio järgi ja läheb edasi. Halvemal juhul jääbki niimoodi jõnksutama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 08.05.2021 14:28:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
BTK0 kirjutas:
Kanal 2 ka juba kirillitsas saateinfo ja filmi pealkiri! kopp.gif


tuli vastus

tsitaat:
Mis puudutab vales keeles kuvatavaid saatetutvustusi, siis need on enamasti tingitud paarist tehnilisest põhjusest. Vahel on põhjuseks see, et meie elektroonilise telekava partneri poolt jõuab meieni vales keeles tõlge. Samuti on juhtunud, et elektroonilise telekava programmi ehk EPG-sse on sattunud viga andmete importimisel. Omalt poolt tegeleme pidevalt sellega, et taolisi vigu juba andmete importimisel reaalajas avastada ja parandada. Kuna EPG maht on väga suur (165 kanalit, mitu erinevat keelt ja 24/7 kestvad saated), siis n-ö inimtööjõuga seda teemat paraku ei lahenda ning aidata saab vaid automaatika ning vigadevaba andmete import.


Hetkel sama teema. Mille pärast peaks maksma täishinda, kui sellised jamad pidevalt tekivad. Mina ostan teenust Telia käest Eesti keelsena ja maksan hinda mitte $. Muidugi, kui nii saaks, siis poleks midagi selle vastu, et rublades vms. ka tasuda, juhul, kui muutub kava. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 15:02:55 vasta tsitaadiga

165 kanali asemel võiks esmajärjekorras üle kontrollida kohaliku väljastusega kanalite saatekavad. Sellega ennetaks vast suurema osa kliendiprobleemidest.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 16:11:43 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
Tanel kirjutas:
BTK0 kirjutas:
Kanal 2 ka juba kirillitsas saateinfo ja filmi pealkiri! kopp.gif


tuli vastus

tsitaat:
Mis puudutab vales keeles kuvatavaid saatetutvustusi, siis need on enamasti tingitud paarist tehnilisest põhjusest. Vahel on põhjuseks see, et meie elektroonilise telekava partneri poolt jõuab meieni vales keeles tõlge. Samuti on juhtunud, et elektroonilise telekava programmi ehk EPG-sse on sattunud viga andmete importimisel. Omalt poolt tegeleme pidevalt sellega, et taolisi vigu juba andmete importimisel reaalajas avastada ja parandada. Kuna EPG maht on väga suur (165 kanalit, mitu erinevat keelt ja 24/7 kestvad saated), siis n-ö inimtööjõuga seda teemat paraku ei lahenda ning aidata saab vaid automaatika ning vigadevaba andmete import.


Hetkel sama teema. Mille pärast peaks maksma täishinda, kui sellised jamad pidevalt tekivad. Mina ostan teenust Telia käest Eesti keelsena ja maksan hinda mitte $. Muidugi, kui nii saaks, siis poleks midagi selle vastu, et rublades vms. ka tasuda, juhul, kui muutub kava. icon_lol.gif
kohe tuleb indrekp ja ütleb, kui rumal sa oled ja kui tubli Telia on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 18:02:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kohe tuleb indrekp ja ütleb, kui rumal sa oled ja kui tubli Telia on

Ta ei tegele enam selliste asjadega, kahjuks või õnneks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 08.05.2021 18:56:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tsitaat:

kohe tuleb indrekp ja ütleb, kui rumal sa oled ja kui tubli Telia on

Ta ei tegele enam selliste asjadega, kahjuks või õnneks.


.....tundub, et väike huvi siiski on. yawn.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2021 22:31:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tsitaat:

kohe tuleb indrekp ja ütleb, kui rumal sa oled ja kui tubli Telia on

Ta ei tegele enam selliste asjadega, kahjuks või õnneks.
minu viga, indrpo tegelikult
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruutu
HV vaatleja
ruutu

liitunud: 01.07.2003




sõnum 10.05.2021 10:16:26 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Teliat võib paljus süüdistada, aga saadete väärtõlgetes teda süüdistada ei saa.

Kokka võib paljus süüdistada, aga mädanenud katrulites teda süüdistada ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 10:21:37 vasta tsitaadiga

Kokk ja kartulite tellija on sama isend hetkel, seega saab küll.

Tuleb kartulite tarnijat vahetada või hakata ise kartulit kasvatada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 10:23:25 vasta tsitaadiga

Kui kokk süüdimatult need kartulid kliendi taldrikule tõstab, siis vast natukene ikka saab ka kokka süüdistada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helari777
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2019




sõnum 10.05.2021 10:30:15 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel juhtunud, et Youtube'i sirvides ei saa videost välja, kui pole videot lõpuni vaadanud? Juhtub viimasel ajal sageli, kuid mitte alati. Üldiselt on digiboksi restart aidanud, kuid sageli kordub mõne aja pärast uuesti.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2021 12:21:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et see uus kartul on ka mäda, ainuke asi mis paremaks on muutumas, mäda kartuli saab kiiremini uue vastu vahetada. Ma arvan, et kava vead ei lõppe kunagi.

Youtube probleemide korral saab 123 kaudu abi. Taustal on miskit YTga muutunud ja uus soft digiboksile testis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 22:06:08 vasta tsitaadiga

Ühe asja peab veel ütlema Telia TV kohta, mingil põhjusel nad enda sarjades ei tõlgi vene keelt eesti keelde. Näiteks eestlaste reisisarjas Reis Siberi südamesse: Baikal, kus kõik jutud, mis on vene keeles, on ilma tõlketa. Ja see pole ainus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 22:27:20 vasta tsitaadiga

alpha, kurb, aga tõsi icon_neutral.gif . Samas kui Maximas käid, siis pead 99,9% vene keelt oskama. Mine ja küsi, et kas teil kärbsepiitsa on müüa. Natukeseks on saalitöötajal kuul koos ja siis vastab, et meil on singipitsa, hakklihapitsa jne icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.05.2021 20:57:28 vasta tsitaadiga

see kava suudab ikka üllatada, tundub et peaks hakkama paremaid palasid süstemaatiliselt üles tähendama.

K12 praegu pealkirja järgi "Slow TV: Metsatee". Sisukirjeldus ja pilt/heli meenutavad aga kahtlaselt Hurt Locker'it. Väga relax metsatee tõesti icon_smile.gif

#arvaäramidavaatad
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 19.05.2021 22:53:12 vasta tsitaadiga

Kui kodu vahetub ja haaran kõik seadmed kaasa, siis kuidas ja kust saan koduinterneti aadressi muuts
Leidsin Telia juhenditest isegi õige asja, aga juhendi link oli surnud. Peale kaheksat õhtul pole kedagi ka liinil ja nädalavahetuseni oodata on jama.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1054, 1055, 1056 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.