Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 21:01:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
kes rääkis et AMD XP Barton on aeglane prose, OSTKE AMD64!!! Mitte X800PRO või GF6800 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Rouge ma teen veel sulle ära icon_wink.gif

lol icon_lol.gif
nagu näed 2k1'es ei ole tulemus just eriti üle 9800oma. kui stock jahutuste ja amd64'jadega saadakse 30kõhuga, siis barton on ikka vanananenud küll. kiira on ta ikkagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 21:17:53 vasta tsitaadiga

Aga mina sain oma super arvutiga 900 punni icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 21:53:44 vasta tsitaadiga

ill prove u wrong... arvan, et 24k saab bartoniga ikka ära icon_rolleyes.gif ja suht keskmine A64 on 24k 30k on mega klokk peal prosel
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 22:07:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ill prove u wrong... arvan, et 24k saab bartoniga ikka ära icon_rolleyes.gif ja suht keskmine A64 on 24k 30k on mega klokk peal prosel

24k vabalt. kusgil 25-26k ma usun teed ära.

edit: räme OT ju icon_eek.gif . sorrry
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 04.07.2004 00:24:08 vasta tsitaadiga

nii rohkem ma siis sellest kaardist kätte ei saa 12766
sai siis vcor ka tehtud ja temp küll sitagi ei muutunud idles 33 ja load siis mingi 45 peaks max olema (ilma vcormodita kuskil 41)

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 00:34:31 vasta tsitaadiga

tee uuesti icon_razz.gif 1fps jäi puudu, et graafika testides 100fps kätte saada icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 00:37:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tee uuesti icon_razz.gif 1fps jäi puudu, et graafika testides 100fps kätte saada icon_lol.gif



icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 05.07.2004 18:12:03 vasta tsitaadiga

3DMark Score 5224 3DMarks

Konf profilis...

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djartz
HV kasutaja
djartz

liitunud: 19.03.2004




sõnum 05.07.2004 18:40:36 vasta tsitaadiga

Miks seda teemat veel lukku pole pandud, nati kahtlane on kekata mingite graafikatestipunktidega mitu aastat
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 05.07.2004 18:43:29 vasta tsitaadiga

djartz kirjutas:
Miks seda teemat veel lukku pole pandud, nati kahtlane on kekata mingite graafikatestipunktidega mitu aastat


Miks peaks teema lukku panema icon_eek.gif icon_question.gif

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 18:59:01 vasta tsitaadiga

djartz kirjutas:
Miks seda teemat veel lukku pole pandud, nati kahtlane on kekata mingite graafikatestipunktidega mitu aastat


No, näiteks saab ju võrrelda oma kaarti teiste omadega.. Või kui sul on sama kaart mis su sõbral ning tema kirjutab, et saab 5000p. ja sina aga 2500p. Kuigi conf samaväärne, siis ju ilmselge et mingine jama on su masinal..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djartz
HV kasutaja
djartz

liitunud: 19.03.2004




sõnum 05.07.2004 19:08:05 vasta tsitaadiga

no tegelt võib ju olla teema , aga lihtsalt koguaeg näitab uusi postutusi , ja ma alati vaatan kõik teemad läbi või nii, aga mis te arwate kui kaua see teema siin vastu peab,
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 19:08:50 vasta tsitaadiga

djartz kirjutas:
Miks seda teemat veel lukku pole pandud, nati kahtlane on kekata mingite graafikatestipunktidega mitu aastat


Mitu aastat?!? jutt ju 3dmark2k3-st seega aastatest ei saa siin juttugi olla.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 19:10:12 vasta tsitaadiga

djartz kirjutas:
no tegelt võib ju olla teema , aga lihtsalt koguaeg näitab uusi postutusi , ja ma alati vaatan kõik teemad läbi või nii, aga mis te arwate kui kaua see teema siin vastu peab,


Klikka siis "märgi kõik teemad loetuks" peal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 21:30:27 vasta tsitaadiga

minu tagasihoidlik bentsmark http://www.zone.ee/kakatykk/bentsmark03.JPG?2 2001 oli 7.8k
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 22:35:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
minu tagasihoidlik bentsmark http://www.zone.ee/kakatykk/bentsmark03.JPG?2 2001 oli 7.8k

Imelik, mina oma 64-bitise FX ja celluga sain 1065 punkti. 2001 oli mul ~5000 , kas 2003-es siis ei peaks 64 ja 128 bit veits suurem vahe olema?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 22:39:52 vasta tsitaadiga

äkki mõjutab see, et sul äkki klokitud ja mina mängisin enne u 2h?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 22:53:54 vasta tsitaadiga

See 1065 oli mul kõik default tehtud. Klokitult sain veits üle 1100-saja..
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 23:00:31 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
See 1065 oli mul kõik default tehtud. Klokitult sain veits üle 1100-saja..


eks peab, siis mingi profi ära ootama, et tema oma suu lahti teeks ja opma arvamuse ütleks.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 23:02:41 vasta tsitaadiga

fx5200 ikka tõsiselt saast icon_biggrin.gif 9100 isegi teeb 700p vabalt ära icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 05.07.2004 23:09:00 vasta tsitaadiga

YX666 kirjutas:
3DMark Score 5224 3DMarks..Konf profilis...

xp2500@3200/fx5900xt ja 5200p? see nüüd küll kole vähe, kuskil kalake sees. default xp3200, fx5900xt 390/700 peaks kuskil 5400-5500 olema icon_confused.gif

piina oma kaarti pisut. mina sain sama konfiga 6122 (xp2500 2,26ghz juures ja by-spd mäluga), videoks PNY FX5900 xt (default kah 390/700 hynixi 2,8 mäludega).
GPU peaks vabalt 450-ni minema, vahest kui veab, surub ka üle 460 välja. mälu klokk sõltub totjast, samsungist üle 800 ei pigista, hynixiga aga pole 850 mingi eriline saavutus, rahvas näinud ka neljakohalisi numbreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 23:19:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

fx5200 ikka tõsiselt saast


kui ma metsikult raha võidaks, siis oleks mul parem. või kui ma üksi elaks. aga tavakasutajale käib kah.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 14:33:18 vasta tsitaadiga

sain server 2003 all profiilis oleva masinaga 3860marki kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 17:35:03 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
tsitaat:

fx5200 ikka tõsiselt saast


kui ma metsikult raha võidaks, siis oleks mul parem. või kui ma üksi elaks. aga tavakasutajale käib kah.

No 64bit on ju ikka mis tahes kaardi küljes ju high end. Isegi R9600'l. Ja muidugi Celeron on veel tegijam..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylar
Kreisi kasutaja
Sylar

liitunud: 16.02.2004




sõnum 09.07.2004 18:47:57 vasta tsitaadiga

Nii leidsin vanema teema. Häda siis selles, et nägin üht postitust kus vennal oli skoor 7000 9700 proga. Sai siis endale ka tõmmatud see 3dmark ja oh üllatust skoor ainult mingi 4600. Konf on selline : barton 2600+ 768 mb 333mhz(2x kingston ja 1 samsung) radeon 9700 pro ja 20 gb samsung 7200 rpm. Sooviks siis asjatundjate arvamust ,et kus pudelikael peituda võib, ise kaldun arvama et äkki kõvaketas. Süsteem pold just optimaalseim hetkel aga vaevalt et pärast restarti nüüd skoorile 1k punne juurde oleks tuld ja fps oli ikka testide ajal kohati väga madal nii 13-15 icon_sad.gif keegi teab midagi arvata icon_question.gif
_________________
Allkirja pole hetkel
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2004 18:51:32 vasta tsitaadiga

prose ja mälu istuvad sul 166mhz peal,see on samuti veits piduriks!proovi fsb 200 peale saada!proovi uusimaid Catalyste 4.7.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 09.07.2004 20:40:33 vasta tsitaadiga

Sai siis kah huvipärast jälle 3dmark '03 tööle pandud, tulemus ei olnudki kõige kehvem 4264 punkti. Peaks süsteemi natuke optimeerima ka, äkki tuleb sellest kaardist 5k ära. Pragu kaart default kelladega, mälu default settingutega ja siin ka madal.
Jama ainult, et sellel kaardil 3.3 nanosed mälud on thumbs_down.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k3=2750208

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.07.2004 21:33:49 vasta tsitaadiga

kasutaja Cyberlord laenas mulle torkimiseks ühe X800pro. soojenduseks siis 9749
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 21:42:52 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif =
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 22:15:36 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kasutaja Cyberlord laenas mulle torkimiseks ühe X800pro. soojenduseks siis 9749


Miks siis prose 2100mhz vaid oli icon_eek.gif tee ikka 11k tavalisega ja 12-13 bios moddiga icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.07.2004 22:21:05 vasta tsitaadiga

bios modi vast teha ei tohi (kaart läheb ikkagi tagasi letile) ja core jahutus ei kannata just palju kellamist. kuhugi 11k kanti tahaks jah saada, seda siis ca. 2.4ghz masinaga. pean lihtsalt kodus nädalavahetuseks kuhjunud tööjupikesed ära tegema et homme korraliku tehnikaga klokkama hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 22:41:51 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
bios modi vast teha ei tohi (kaart läheb ikkagi tagasi letile) ja core jahutus ei kannata just palju kellamist. kuhugi 11k kanti tahaks jah saada, seda siis ca. 2.4ghz masinaga. pean lihtsalt kodus nädalavahetuseks kuhjunud tööjupikesed ära tegema et homme korraliku tehnikaga klokkama hakata icon_rolleyes.gif


Kus töötad icon_wink.gif?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.07.2004 22:49:09 vasta tsitaadiga

teen vabakutseliselt tehniliste manuaalide tõlkimist (digikaamerad)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 23:05:43 vasta tsitaadiga

lol icon_lol.gif thumbs_up.gif aga noh saad x800prod näppida... ma näpin ka varsti icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.07.2004 23:12:19 vasta tsitaadiga

kahju jah et enda oma ei ole... muidu koogiks originaaljahutuse maha, väänaks korraliku vasest prosecooleri peale, viskaks mälule radikad ja siis klokiks. ning afkoorse flashiks ka XT'ks.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 23:25:54 vasta tsitaadiga

üks probla võib tulla et peab ümber saagima kuulerit nagu tomzi 9800pro jahutus. Aga muidu jah sedasi ma teen nagu rääkisid icon_razz.gif big arse mofo ram sinks 8)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.07.2004 23:32:25 vasta tsitaadiga

rammikivikesed lähevad tollel HIS Excaliburil suht tuliseks, kuid ikkagi klokkuvad nagu pöörased. 600mhz ilma radikateta on artefaktivaba 8)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 09.07.2004 23:58:58 vasta tsitaadiga

hehe sain ka siis uue skoori 13275
aga mul ei taha kohe üldse klokuda

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 10:11:59 vasta tsitaadiga

[quote="rogue"]hehe sain ka siis uue skoori 13275
aga mul ei taha kohe üldse klokuda[/quote


OMG nice thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 10:15:07 vasta tsitaadiga

täna peale lõunat saan oma Club3d R9800SE kätte, vaatab kuda skoorib, klokkub ja kas ka softmodi kannatab .. (Nõrguke on küll vundament aga ajab asja ära veel , vt.profiil) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 10.07.2004 11:26:52 vasta tsitaadiga

13781
vot nisukesed lood siis selle asjaga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 11:30:22 vasta tsitaadiga

5700 r9800pro vaikimisi sagedustega...
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 10.07.2004 14:04:56 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
rammikivikesed lähevad tollel HIS Excaliburil suht tuliseks, kuid ikkagi klokkuvad nagu pöörased. 600mhz ilma radikateta on artefaktivaba 8)
kas siis His exliburil need 4 toru on võimalik lahti teha? olen lugenud et osadel õnestub osadel mitte icon_neutral.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.07.2004 15:34:36 vasta tsitaadiga

tundub jah et HIS'il on suht loto see..
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 15:36:26 vasta tsitaadiga

mida aeg edasi seda vähem kaarte lähevad XT´ks, varsti ei lähe ükski enam. loodame et leiavad uue mooduse torude avamiseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.07.2004 17:13:50 vasta tsitaadiga

nüüd on tekumas sama olukord nagu bartonitega mille kordajad super lukuga
ja kõik uuemad cored paistava midagi taolist juba omavad thumbs_down.gif

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud


viimati muutis rogue 10.07.2004 17:44:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 17:15:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mida aeg edasi seda vähem kaarte lähevad XT´ks, varsti ei lähe ükski enam. loodame et leiavad uue mooduse torude avamiseks icon_wink.gif



kui nii läheb siis pean vist GF 6800GT/U ostma, vähemalt on GT´l 16 piipu lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.07.2004 17:44:06 vasta tsitaadiga

ega jah sellel juhul tuleb tõesti juba gt asjalikum
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
babylon
HV kasutaja
babylon

liitunud: 18.01.2004




sõnum 10.07.2004 18:10:45 vasta tsitaadiga

hehhh...3666p. http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectmanager
_________________
Kõik sanitaartehnilised tööd ühest kohast.
www.santehnik24.net
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2004 18:38:03 vasta tsitaadiga

hmm aga kas dr.peep enam siis neid vivo kaarte ei müügi?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.