|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2021 19:26:46
|
|
|
Betamax, eshopwedrop. Saab kuu lõpuks kena kopika kokku küll
Ma ei kommenteerinud hindu või nende turupositsiooni või kanali/kiu rendi poliikat. Vaid tavaliste inimeste neti ja tv harjumusi ning nende tehnikaparki.
Selle jaoks ei pea mingi eriline geenius või kellegi "palgasõdur" olema, et aru saada, et väide "50 mega kõlbab on ainult ühele inimesele lehelugemiseks" on täielik absurd.
Aga tõde on igav.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.04.2021 19:47:39
|
|
|
Betamax, pidasin silmas seda, et elukvaliteet kannataks kuidagi selle all.
Selliseid on loomulikult olemas kes, ei taha seda maksta või saevad kasvõi viimast senti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.04.2021 01:46:49
|
|
|
Ma tahaks küll aina kiiremat netti koju. Hetkel istun Telia 200M otsas. Tänapäeval lähevad mängud jms mahult juba nii suureks, et võiks nett olla min 500M. Ma arvan, et mõiste "keskmine eestlane" ei ole aastal 2021 enam samaväärne aastal 2005 keskmise eestlasega. Praegu rahvas tarbib mahult palju rohkem interneti ja mida kiirem seda parem.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.04.2021 06:44:08
|
|
|
No kui saad 18 täis, siis peale seda on igasugu arvutimängudest suva ju.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
24.04.2021 11:34:46
|
|
|
| pppd kirjutas: |
Vahepeal oli Telial ju pakkumine, sama hinnaga järgmine kiirus. Üldse ei teeks paha väike statistika, kui paljud pakkumisest kinni võtsid ja kui paljud peale pakkumise lõppu vanale kiirusele tagasi läksid. Ehk siis - vastus on kuskil olemas, aga nad varjavad seda meie eest..  |
Meil näiteks polnd seda järgmist kiirust kusagilt võtta, nii et sel juhul oli pakkumine sama kiirus madalama kiiruse hinnaga. Usun, et selliseid on omajagu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.04.2021 17:43:15
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No kui saad 18 täis, siis peale seda on igasugu arvutimängudest suva ju. |
Miks? Siis saab GTA-d hakata mängima ju
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
25.04.2021 16:25:23
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| anubis ja KillFrenzy on kaks nägu kes teavad absoluutselt iga asja kohta kõike ja täpselt teavad kudias teised arvama ja käituma peaks. |
Päris debiilne väide.
|
Tead, tegelikult arvan mina sama mida Oliverk. Kas ma olen nüüd debiilne ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2021 16:50:48
|
|
|
Väide on jätkuvalt debiilne ja täielik läbu juba.
Ja jäktuvalt.
Kaugeltki ei tea iga asju kohta kõike, on väga palju asju mille kohta ma ei tea mitte midagi, üks nendest on see kus kohast sinusugused selliste kommentaaridega välja ilmuvad.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.04.2021 16:55:56
|
|
|
| ot: |
KillFrenzy, tuleks sul ehk mõelda, et mis annab põhjuse siinsetele kasutajatele sinu kohta selliseid arvamusi ikka ja jälle väita?
Tühja koha pealt need üldiselt ei teki. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2021 17:01:17
|
|
|
Postitan üldiselt autode, telia tv/interneti teemas ja poliitka teemas. Kui see on nende kasutajate jaoks "absoluutselt iga teema" siis tunen küll kaasa nende masendava elu pärast.
Kui ei nõustu väitega, vaielgu vastu. Või pangu ignoreeritavate listi. See polegi isegi vaba mikrofoni teema siin, kes sellest kaagutamisest kasu peaks saama?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.04.2021 17:56:31
|
|
|
HV foorum on kriitikute foorum, siin pole kohta arvamustele, neturaalsusele ja kõige vähem positiivsusele
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.04.2021 19:20:12
|
|
|
| Ei pea isegi positiivselt meelestatud olema, piisab kui jagada kogemusi elust enesest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
28.04.2021 19:28:47
|
|
|
| Kas kuskil telia lehel on võimalik näha kui palju seadme osatasu on veel maksta? Arvel nagu ei näita mitmes on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2021 22:28:16
|
|
|
| ECMadis kirjutas: |
| Kas kuskil telia lehel on võimalik näha kui palju seadme osatasu on veel maksta? Arvel nagu ei näita mitmes on. |
Segane küsimus, mis seadme, e-poe järelmaks või ruuteri/digiboksi rendi katkestamise trahv? Viimast näed kui lepingut lõpetama hakkad.. enne kinnitust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
29.04.2021 09:46:28
|
|
|
| Täpsustan. Telia1 pakett kuhu saab telefoni oma numbrile lisada 0 intressiga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.04.2021 15:35:28
|
|
|
| ECMadis, iseteeninduses. Lepingud alt. Seal jörelmaksu lepingud ja sealt saad vaadata mitu kuud maksta jäänud veel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.04.2021 20:13:36
|
|
|
| Kus näeb iseteeninduses digiboxi rendi alguse aega?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.04.2021 21:33:02
|
|
|
| Seal kuskil leping, mille Teliaga sõlmisid.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2021 22:05:12
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Kus näeb iseteeninduses digiboxi rendi alguse aega? |
Üürileping on tähtajatu. Algas leping siis kui digiboksi kätte said või kui esimene üüriarve tuli, klient ise teab seda kõige paremini.
Nagu varem on siin kirjutatud, siis trahvisummast saad ka järeldada, millal rent algas. kui seadet lõpetama iseteeninduses asud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.04.2021 23:29:53
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| Kus näeb iseteeninduses digiboxi rendi alguse aega? |
Üürileping on tähtajatu. Algas leping siis kui digiboksi kätte said või kui esimene üüriarve tuli, klient ise teab seda kõige paremini.
Nagu varem on siin kirjutatud, siis trahvisummast saad ka järeldada, millal rent algas. kui seadet lõpetama iseteeninduses asud. |
Küsimus oli, millal leping algas, mitte mis on trahv. Ja inimene ise ei pea seda mäletama, aga kuskil Telia lehel on vastav leping olemas, et seda teada saada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
30.04.2021 00:31:50
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| ECMadis, iseteeninduses. Lepingud alt. Seal jörelmaksu lepingud ja sealt saad vaadata mitu kuud maksta jäänud veel. |
Aga vaata see ongi probleem. Mu seade ei ole nagu järelmaksuna võetud.
Järelmaksul peaks olema intress jne.
Ja sealt lehelt ei leidnud oma seadmeid
Ühesõnaga kõige lihtsam on ikkagi minna poodi teenindusse.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.04.2021 00:35:35
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| taavi kirjutas: |
| Kus näeb iseteeninduses digiboxi rendi alguse aega? |
Üürileping on tähtajatu. Algas leping siis kui digiboksi kätte said või kui esimene üüriarve tuli, klient ise teab seda kõige paremini.
Nagu varem on siin kirjutatud, siis trahvisummast saad ka järeldada, millal rent algas. kui seadet lõpetama iseteeninduses asud. |
Küsimus oli, millal leping algas, mitte mis on trahv. Ja inimene ise ei pea seda mäletama, aga kuskil Telia lehel on vastav leping olemas, et seda teada saada. |
Ei ole seal kõiki lepinguid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.04.2021 07:44:49
|
|
|
alpha, üüri alguse aega soovib kodanik teada ainult ühel põhjusel, et teada millal soodsama väljaostuga (trahviga) leping lõpetada.
Ma lugesin väga hästi välja, mda küsiti, aga vastasin kohe otse, kuidas näeb hetke lõpetamise hinda.
Lepingu blankett on täpselt selles samas kohas, kus saab lõpetada seadme üüri. Alguskuupäeva seal pole, kuna see on digitaalne lepingu blankett (seadme mudel, number ja tingimused), mitte kopeeritud kunagisest paberlepingust või ka ekraanil sõlmitud lepingust mis on koos kuupäevaga arhiivis. Aga nagu ütlesin, kuidas saab inimene teada, millal ta üüri maksma hakkas, vaatab kasvõi arveid. või kui lõpetab üüri, näeb jääkväärtust mis on 100%, 75% või 25%
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
30.04.2021 08:18:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
üüri alguse aega soovib kodanik teada ainult ühel põhjusel, et teada millal soodsama väljaostuga (trahviga) leping lõpetada.
Ma lugesin väga hästi välja, mda küsiti, aga vastasin kohe otse, kuidas näeb hetke lõpetamise hinda. |
Telepaat
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.04.2021 23:09:58
|
|
|
Lugesin siin mitu lehekülge järjest ja selle banaani jutu peale tuli meele, et kui kunagi Gorbatshovi perestroika hakkas, siis korraldati USA ja NSVL kesktelevisiooni vahel telesildu.
Suured saaltäied siis tutvustasid oma elus siin ja seal.
Siis üks vene proua haaras mikrofoni ja teatas üle maailma, et
"Aga meil Nõukogude Liidus seksi ei ole!"
Hinnast ei olnudki juttu.
Jõle jama oleks kui keegi teataks, et "Aga meil Eestis internetti ei ole"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
03.05.2021 20:59:24
|
|
|
indrpo, sa oled ikka kõigi õigustustega eelduste ema
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.05.2021 21:59:37
|
|
|
| taavi kirjutas: |
indrpo, sa oled ikka kõigi õigustustega eelduste ema  |
Kui see nüüd mingi kompliment oli siis tänan, edaspidi ehk siis personaalselt mulle.
Teema ajalugu on nii pikk, et tegelikult oleks võinud küsija selle
a. otsingusse panna. (vastused olemas)
b. selgitada, miks tal seda vaja on. (äkki on mingi eriline juhtum)
ja võibolla olekski õigem vastus olnud, kirjuta info@telia.ee ning küsi lepingu koopiat.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
05.05.2021 12:10:34
|
|
|
| Kas Telias mingi e-mail, eraldi klienditugi vms ka on kui sooviks natuke hindasid üle vaadata? Või tuleb lihtsalt info@telia kirjutada? Päris äriklient ei ole aga kliendistaaži juba üle 22a tiksunud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
05.05.2021 12:58:32
|
|
|
| Tõenäoliselt pead tele2/Elisa poole pöörduma ja kui teenuseid liigutama hakkad, võtavad ise ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.05.2021 13:25:26
|
|
|
Suht nii on alati jah. Esimese taseme telefoni otsast öeldakse sulle, et kahjuks ei ole odavamat varianti. Lõpuboss pakub juba odavat hinda ja lisaks näiteks tasuta nutikella või tahvlit. Oleneb mitu numbrit sul seal on. Teine kahtlane küsimus, et miks sa 22aastat oled kannatanud ja üle maksnud?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.05.2021 13:31:06
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Kas Telias mingi e-mail, eraldi klienditugi vms ka on kui sooviks natuke hindasid üle vaadata? Või tuleb lihtsalt info@telia kirjutada? Päris äriklient ei ole aga kliendistaaži juba üle 22a tiksunud |
Mul jäi mingi lisa sim tellimine õhku rippuma....helistasin siis infosse, et kus sim on....tädi vaatas.....et jah,kusagil jäi asi poolikuks.
Pakkus, et äkki tahan vähem maksta ja anti poole odava hinnaga internet, kui vaid siseriiklikult seda kasutada
...no EU värki polnud vaja, nii et saab otse liinilt ka ja ise ei pea küsimagi
(ok, see oli äriklient, aga erakliendiga saab ka ilusti kokkuleppele..... kui oled hea klient vast olnud)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
05.05.2021 13:48:29
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Suht nii on alati jah. Esimese taseme telefoni otsast öeldakse sulle, et kahjuks ei ole odavamat varianti. Lõpuboss pakub juba odavat hinda ja lisaks näiteks tasuta nutikella või tahvlit. Oleneb mitu numbrit sul seal on. Teine kahtlane küsimus, et miks sa 22aastat oled kannatanud ja üle maksnud? |
Laiskus ja mugavus vist. Kolm numbrit + tele ja kodune nett. Eks peab siis vist jah mingi numbri liikuma panema
Enda numbril mul EU ERI vms. 60GB Eestis ja 5.6 EL-is koos helistamisega 1000min tsut tsut üle 10€, see on okei aga teisi hindu ei taha nad väga langetada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.05.2021 17:28:02
|
|
|
Hinnad peaks langema nagu Covid R näitaja, mitte nagu kinnisvara hinna tõus
Snaztastic, lohutan sind, ma ei saa Telia töötajana ka oma kodustele nii head hinda nagu sinu Telia EU.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
05.05.2021 17:38:27
|
|
|
| indrpo, pead lahkumisavaldusega hakkama liikuma ülemuse juurde. Siis saad parema pakkumise.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.05.2021 19:35:42
|
|
|
Ega ma eriline usklik pole, et uskumatuid uskuma panna.
Isegi naine polnud minu pakutava hinna/mahuga rahul, lasin tal DiiLi minna, varem juba maininud, 4.99€ 12GB ja kõned.
Lastel ongi hea, väike maht piirab väljas olles netilaristamist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.05.2021 15:18:58
|
|
|
Sattusin Telia e-poodi ning jäi silma Telia 1 reklaam.
Kuna endal see nagunii olemas, siis viskasin pilgu peale, et mis soodustusi ka pakutakse.
Üheks boonuseks on 9,9% järelmaksuintress
Can't make this shit up.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.05.2021 15:42:53
|
|
|
| Varem oli 0%, ju oli liiga kahjulik.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.05.2021 16:08:21
|
|
|
| 0% nad ei paku vist juba mõnda aega
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.05.2021 16:11:48
|
|
|
| Pool aastat umbes.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.05.2021 22:01:09
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Sattusin Telia e-poodi ning jäi silma Telia 1 reklaam.
Kuna endal see nagunii olemas, siis viskasin pilgu peale, et mis soodustusi ka pakutakse.
Üheks boonuseks on 9,9% järelmaksuintress
Can't make this shit up. |
nüüd on jah 9,9%, varem oli null. Samas mitte telia1 süsteemis olles on 20+% midagi. Elisa samas laseb nulliga edasi. Kui miskit vaja järtsu peale võtta, siis tasub sinna ka vaadata (ei pea elisa klient olema).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.05.2021 16:55:25
|
|
|
kaaperdatud online.ee konto ka kuidagi tagasi on võimalik saada? Online.ee lehel 0 kontakti ehk keegi läbi elanud selle teema?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.05.2021 17:09:38
|
|
|
Vabas vormis digiallkirjastatud avaldus tugi@telia.ee aadressile, pluss cyber.politsei.ee peale vaie.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.05.2021 13:34:31
|
|
|
Pidid ju esimese sarnase asja Raplas avama.
Raplas pole üldse mingit teeninduskohta, Tartus samas (usutavasti) on.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
14.05.2021 00:56:23
|
|
|
Kahes kohas on kasutuses digiboks Motorola ja menüüs liikumine on aeglane. Telia ei tee ka tähtajalist pakkumist. Kui lõpetada leping ja uuesti liituda, kas on variant, et saab uued seadmed kaheaastase lepingu raames tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
14.05.2021 01:09:31
|
|
|
| Seda varianti ei ole enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|