Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 17:28:51 vasta tsitaadiga

Baikeris oli kuskil päris korralik V-Storm'i teema, saad vast kõvasti rohkem infot. Laias laastus muretu japs, kui on vähegi hooldust saanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 17:55:38 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
Kas keegi võrridest ka midagi teab? Mul seisab üks Riga 11 garaažis, millega eelmine aasta sai ring ümber maja tehtud (ehk sõidab) ja teine samasugune varuosadeks. Mis hinnaga selline kraam võiks liikuda ja kus seda üldse müüa?


vene sääriväristajate grupp fb-s, saad kohe teada, kui hind liiga kõrge icon_biggrin.gif

putitamist vajavad on 100-300eur ringis, heas korras 400
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 18:39:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kellelgi siinsetest kogemust Suzuki V Strom 1000 (2015) rattaga?
Head, vead?


Maru kolakas ja emotsioonitu ratas. Samas kestab.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:47:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Vennas treib ikka vaikselt videoid endurovõistlustest.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:51:57 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 19:25:27 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:17:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Vennas treib ikka vaikselt videoid endurovõistlustest.
Räige kütmine - ma arvan, et mul oleks põlved segi seal icon_biggrin.gif Käivad veits pahupidi aeg-ajalt.

ot:
Kurb vaadata, kuid täpselt just selliste ürituste ja käitumise pärast lähebki meil riik lukku...
Null maski, null distantsi - täielik pohhuism.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 00:56:36 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:


ot:
Kurb vaadata, kuid täpselt just selliste ürituste ja käitumise pärast lähebki meil riik lukku...
Null maski, null distantsi - täielik pohhuism.


Võistlus oli amelik EMFi osalusel korraldatud väliüritus enne rangemaid piiranguid, null haigestunut. Väga meelevaldne avaldus, kas pole? Pigem tuleks vaadata tõele näkku ja Eesti probleemi otsida kehvast integratsioonipoliitikast. Ka praeguses olukorras on näha toidupoes, tänaval, kontorites ja mujal lõuamähkmetega (mask lõua otsas nii, et nina on väljas) müüjaid, ostlejaid, olelejaid kes siseruumides üksteisel sõna otseses mõttes seljas elavad. Ükski sportlane ei lähe mitmeks tunniks muda sisse püherdama haigusnähtudega. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 01:30:02 vasta tsitaadiga

Ei ole otseselt minu arvamus, aga eks ta näib tõesti laulupeona katku ajal. Hetkel ehk ei oleks vaja selliseid signaale anda. Võibolla isegi nii, et üritus ise ok, aga just see sinu venna muus olukorras igati tänuväärne töö ja vaev teeb sellele hetkel kerge karuteene. Hetkel ei ole vaja kajastada.

Video ise kahtlemata nauditav. Ma alati mõtlen, kuidas sellistel üritustel puhas pilt kätte saadakse? Lihtsalt ujutatakse ala kaameratega nii üle, et mõne obje ikka puhtaks jääb?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 01:49:46 vasta tsitaadiga

rex, No tsilklisõitjad ei saa küll omavahel koroonat jagada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 02:09:28 vasta tsitaadiga

Lisaks sõidule on veel autasustamine, boksialal olek jms.

Nagu öeldud, ei arva, et ei peaks üldse mitte korraldama, aga ehk võiks seda hetkel teha iseenda lõbuks. Samas saan aru, et tänapäeval tundub kõik mõttetu, kui pilte ja videot sotsmeediasse ja mujale üles ei saa. Sponsorid kurjad jne...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 02:54:33 vasta tsitaadiga

rex, Aga kas mõtlemine ja organiseerimine on nii pekkis, et enam midagi välja ei mõtle?
Sitt lugu siis. Sõitjad omavahel kokku ei puutu, ja nemad on ju kõige olulisemad. Nüüd tuleb mõelda-lahendada boxides toimuv.
Täna on võimalik ka vaktsiine saada. Neile seda vist niisama ei anta, aga hea raha eest saab kõike!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 09:02:44 vasta tsitaadiga

10. TERVISEKAITSELISED PIIRANGUD JA REEGLID
- JÄRGI RIIKLIKKE TERVISEKAITSE PIIRANGUID JA REEGLEID KOGU PÄEVA VÄLTEL! Vt www.kriis.ee
- Keskusesse saabudes pargi oma transport sinu võistlusklassi nime ja grupiga märgitud parklasse. Hobby klassile on 2 parklat – järgi reguleerija korraldusi;
- Keskuses kanna võistluse personaliga suheldes maski ning väldi lähikontakti teiste inimestega kogu päeva jooksul;
- kohapeal registreerides jälgi juhiseid (registreeri end oma võistlusklassi registreerija juures), hoia pikivahet ja kanna maski;
- stardiboksid on võistlusklasside kaupa piiratud 50-te gruppidena – liigu oma parkimisalalt otse oma võistlusklassi stardiboksi kandes kiivrit. Järgi juhendavaid silte ja kohtunike korraldusi. Transponderite kontrollil ja paigaldamisel hoia järjekorras pikivahet;
- Start toimub “lainetena” stardigruppide kaupa;
- peale finišilipu saamist liigu otse oma parklaboksi;
- toitlustamine on Keskuses olemas – peale toidu kättesaamist liigu seda manustama oma parklaboksi (hoia vahet teiste inimestega min 2m);
- Autasustamine toimub vastavalt päevakavale. Kohal võivad viibida AINULT autasustatavad ja nende meeskonna liikmed.

Sarnaste reeglitega peeti sel hooajal ära kõik toimunud motospordi võistlused. Ahjaa, mainima peab veel kõige tähtsama reegli, pealtvaatajad olid keelatud. Kohal olid ainult sõitjad ja nende meeskonnad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2021 09:13:00 vasta tsitaadiga

Winterwind, Taolistel üritustel osalevad tsiklimehed on muud mast kui Jõgevatreffil käijad. Aga selle maailmaga vähemkursisolevatel on see keeruline aduda, kui ise kohapeal ei ole olnud. Täitsa arusaadav ja isegi vabandatav, mis aga ei õigusta alusetut vingumist, ise asjaolusid teadamata.
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 10:26:27 vasta tsitaadiga

rmz, aga tavakodanikku see ei huvita. icon_smile.gif
Iga motovärk on nagunii üks suur vennastumine lõkke ääres, silmini õllet täis kaanituna.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2021 20:09:49 vasta tsitaadiga

Hooaeg esimese pikema tiiruga avatud, ikka veel on hea. Homseks lubab ideaalset sõiduilma.

Parklas sai enne meelde tuletatud, kuidas kaadervärgi juhtimine käib icon_redface.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2021 20:14:15 vasta tsitaadiga

Vist teeb ka homme ühe pisema tiiru, päris paagitäit äkki ära ei sõida ning peab vähe ettevaatlikum ka olema, sõiduteed mingit jama täis veel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2021 10:28:21 vasta tsitaadiga

https://www.goodwood.com/grr/road/news/2021/3/williams-and-triumph-team-up-for-electric-bike/
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2021 18:58:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Husqvarna TE150i vs DJI FPV

Vennas käis üle pika aja jälle filmimas.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2021 19:18:44 vasta tsitaadiga

Keegi Tallinnas sihukest asja omab ja on nõus päevakeseks laenama või kohapeal veidi abiks olema, et tühikäik paika keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 10:03:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui piirangud leevenevad on Ida-Võlumaa maalilisel tehismaastikul tulemas päris vägev endurovõistlus.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 11:52:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Õlivahetus tehtud icon_lol.gif

Eelmine vahetaja ei olnud end tagasi hoidnud filtrit peale keerates.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 13:38:23 vasta tsitaadiga

Tihti ei taibata enne paika keeramist õlise sõrmega üle tihendi käia, siis paakub ka juba aastaga päris korralikult kinni.

Sa ikka tegid seda?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 13:40:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tihti ei taibata enne paika keeramist õlise sõrmega üle tihendi käia, siis paakub ka juba aastaga päris korralikult kinni.


jah, isegi kui unustad õlitada, siis filtrit jõuga kinni väänama ikkagi ei pea. pakun, et osad seda teevad, teadmatusest.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 13:51:24 vasta tsitaadiga

Mõnel äkki sõidu pealt ära kukkunud ja nüüd ettevaatlikud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 19.04.2021 13:54:34 vasta tsitaadiga

Märgin teema ära. Ise alustasin oma 2. hooaega SV1000ga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 13:56:38 vasta tsitaadiga

V2 on äge, vaatan ka vaikselt SV-de ja Monsterite pakkumisi. Päris kroomi samas vist veel ei taha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 13:58:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tihti ei taibata enne paika keeramist õlise sõrmega üle tihendi käia, siis paakub ka juba aastaga päris korralikult kinni.

Sa ikka tegid seda?
Ikka thumbs_up.gif

Endal 2005 Kawasaki Z750S, järgmise võtan aeglasema ja maastikusuutlikuma. Ilmselt sügisel hakkab vaatama.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 14:07:00 vasta tsitaadiga

Uh jälle see aeg aastast. Peab ka kaema garaages vanaraua üle ja õlitama

Cbr600&kle500

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2021 14:14:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
V2 on äge, vaatan ka vaikselt SV-de ja Monsterite pakkumisi. Päris kroomi samas vist veel ei taha.
Ma olen ka veidi V2 usku jäänud.
Nüüd tuli valikusse Suzuki V-Strom 1000 2015 ning väga meeldib veojõukontroll.
Kahekesi sõites oli pidev probleem see, et sai veidi rohkem gaasi anda ja kohe nina tõusis, kasvõi lihtsalt foori alt kiirendades.
Nüüd seda muret ei ole. Nina ei tõuse ja kasvõi gaas põhja.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.04.2021 08:36:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tihti ei taibata enne paika keeramist õlise sõrmega üle tihendi käia, siis paakub ka juba aastaga päris korralikult kinni.

Sa ikka tegid seda?

Õliga määritakse tihend kokku, et seda sassi ei keeraks pingutamisel. Seal filtril muidu vajalik jõud kirjas, olematu. Osadel juhendis, et vastu ja ala pool pööret peale ja korras.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 08:43:01 vasta tsitaadiga

V4 on veel ägedam. Isegi matkarattal.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 08:47:22 vasta tsitaadiga

Rasmus, V4 mootorit on üsna vähestel siklitel. Tagataskust võttes teangi VFRi ja RSVd kohe nimetada. Viimane pole neist üldse matkaratta moodi. icon_cool.gif

elevant, SV1000 või SV1000N ?
SV1000N on mu meelest siiani kõikse nobedam V2. Aga Griso kõige kenam. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 08:48:14 vasta tsitaadiga

VFR1200x DCT.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 25.04.2021 09:45:18 vasta tsitaadiga

SV1000N on mul. Tuonoga olen ka sõitnud ja endale vähemalt tundus too erksam, aga mul pole vb nii tihe ka enam see, 70k kellal.

Välimuse poole pealt võtsin just tagaistme ja toe ära, asemele läks istmekate. Alla sai belly pan pandud ja originaalpeeglid läksid ka lenksuotste vastu vahetusse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 10:28:29 vasta tsitaadiga

v4 ja on peamiselt hondale pandud. seven fifty, vfr 750, magna, vfr 800, vf1000, suur magna, vfr 1200, vfr 800 adventure. kogu see v4 teema on vfr il üsna hästi välja kukkunud, enne v-tec i sõitsid mootorid sinna 160 tuhande kanti enne kui tahtsid klapiregulli vms. kasutajal tihver oli 2001 vfr kunagi, 89k kellal, mõtles, et regulliks klappe, võttis kaaned maha, mõõtis tehase parameetri ja selle, et kulumist sisuliselt polnud ja lappis kokku tagasi.

https://motofomo.com/v4-motorcycles/

Honda VFR and RVF series (VFR750, VFR800, VFR1200, VFR800X, VFR1200X)
Honda ST series — ST1100 and ST1300 (Pan-European)
Honda CTX1300
Ducati Desmosedici RR
Yamaha V-Max and VMAX
Yamaha Royal Star XVZ1300
Honda VF750C Magna
Aprilia RSV4 and Tuono V4

kui 1200 ne vfr tuli, käisin proovimas. 800 ne vfr tundus täidlasem, 1200 vfr il polnud sellist minekut, nagu oleks eeldanud.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fastest_production_motorcycles

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 23:11:01 vasta tsitaadiga

Seven-fifty oli R4.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 23:21:48 vasta tsitaadiga

V-Max on mul isegi aastaid A24-s agendina üleval olnud, aga polegi hetkel päris kindel, kas tegelikult enam tahaks. Pigem ehk hoopis Bulldog.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2021 23:50:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
V-Max on mul isegi aastaid A24-s agendina üleval olnud, aga polegi hetkel päris kindel, kas tegelikult enam tahaks. Pigem ehk hoopis Bulldog.


Bulldog on väga okei tsikkel. Üks väheseid tsikleid, millega ma sõitsin 4 aastat enne kui maha müüsin. Peale Griso läksid teised ca peale hooaega sõitmist müüki juba.
Bulldogiga on mõnus kulgeda. Aeglaselt saabki rohkem sõita. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 11:14:59 vasta tsitaadiga

EX305a, KLE500 ja CBR600f käivitusid peale veidi käiamist, eelmine suvi j@i suht vahele sõitmise poolest vist. 35km vist sai kokku
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:20:22 vasta tsitaadiga

Millist motokooli soovitate praegusel ajal (Tallinnas)?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:39:49 vasta tsitaadiga

Motokaru. (Raido remmelg)
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:47:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Motokaru. (Raido remmelg)


Peab neilt uurima, kodulehel on hetkel märge, et "Koolitused puuduvad".
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:52:11 vasta tsitaadiga

tasub kiirustada, muidu headesse kohtadesse ei pruugi selleks hooajaks kohta enam saada, ise bronnisin Motohunti (Tartu) 2020 kevade koolituse 2019 sügisel (ja enne aastavahetust olid kõik kohad täis)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:52:23 vasta tsitaadiga

Uuri. Legendaarne õpetaja on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 16:56:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Uuri. Legendaarne õpetaja on.


Kuna olen ta kohta tõesti ainult head kuulnud, siis kirjutasin juba. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2021 22:30:53 vasta tsitaadiga

Vahepeal tõmmati endurovõistlustele jälle tuurid sisse ja vennas oma tiimiga jälle platsis.

Eestis enne sellist võistlusrada olnud ei olegi icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 18:14:02 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/93577763/video-otsusta-ise-kas-taksojuht-proovis-mootorratturit-uksega-pikali-koksata-voi-otsis-maha-kukkunud-telefoni

Selgelt näha paraku, et taksist tõesti miskit otsis. Keegi ei topiks oma pead sinna ligi, kuhu tsikkel sisse lennata võib.

Eks kaamerapilt tiba moonutab, aga päris uljalt lendas ikka rida jagama ka.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 18:19:37 vasta tsitaadiga

Mina ei näe samuti taksojuhil mingit süüd. Veidi liiga suur kiirus mootorratturilt ja halb kokkusattumus.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 20:47:21 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mina ei näe samuti taksojuhil mingit süüd. Veidi liiga suur kiirus mootorratturilt ja halb kokkusattumus.

thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.