Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 12:09:36 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
bladerunner kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/93220755/eesti-internetiturgu-tabas-euroopa-komisjoni-rank-kriitika-riigiameti-analuus-lukati-tagasi
tsitaat:
Eesti ametnike järeldus: me ei avastanud midagi erilist, kiire internet on Eestis tõesti kallis, aga see pole probleem, sest Eesti inimene kasutab aeglast internetti.
Nagu üks kolleeg toimetusest kommenteeris: Nõukogude Liidus polnud banaani hindadega probleeme, sest Nõukogude inimene banaane ei söö.
icon_lol.gif


Kohatu võrdlus ju.

Kui inimene tahab päevas süüa 1 banaani, siis miks ta peab hoidma kapis 100 banaani.

Ma olen seda ka enne kirjutanud teistes teemades, et foorum on äärmus ja enamusel pole keskimisest tarbijast ega tema vajadustest õrna aimu ka mitte.



Väga asjakohane näide ju. Kui 1 banaan maksaks 100 eurot, siis loomulik ju, et enamus inimesi banaani ei ostaks. Kui väga isu, siis ehk ühe viilu lubaks endale ja kõik, mis siis et tahaks ehk tervet banaani või isegi mitut. Internetiga on täpselt sama lugu, et küll inimesed telliks kiiremaid pakette ka, kui rahakott lubaks.


Ei ole asjakohane näide. 99% ei telliks kiiremaid pakette, sest vaja ei ole. Miks sa võtad omale 100 bananni kappi mädanema kui sa tahad ühte süüa. Et kuna 100 banaani on nii odav, siis pohhui las mädanevad?

Veelkord, tegu on tehnikaalase foorumiga, siin on inimestel suurem soov kiirema interneti järele, aga see kajasta mitte ligilähedale ka keskmise tarbija vajadust.

Ma tahaks seda tarbijat näha kes omale 22€ eest 50 saab lubada aga 25€ eest 100 enam rahakott ei luba.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.04.2021 12:17:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Forgotten kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
bladerunner kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/93220755/eesti-internetiturgu-tabas-euroopa-komisjoni-rank-kriitika-riigiameti-analuus-lukati-tagasi
tsitaat:
Eesti ametnike järeldus: me ei avastanud midagi erilist, kiire internet on Eestis tõesti kallis, aga see pole probleem, sest Eesti inimene kasutab aeglast internetti.
Nagu üks kolleeg toimetusest kommenteeris: Nõukogude Liidus polnud banaani hindadega probleeme, sest Nõukogude inimene banaane ei söö.
icon_lol.gif


Kohatu võrdlus ju.

Kui inimene tahab päevas süüa 1 banaani, siis miks ta peab hoidma kapis 100 banaani.

Ma olen seda ka enne kirjutanud teistes teemades, et foorum on äärmus ja enamusel pole keskimisest tarbijast ega tema vajadustest õrna aimu ka mitte.



Väga asjakohane näide ju. Kui 1 banaan maksaks 100 eurot, siis loomulik ju, et enamus inimesi banaani ei ostaks. Kui väga isu, siis ehk ühe viilu lubaks endale ja kõik, mis siis et tahaks ehk tervet banaani või isegi mitut. Internetiga on täpselt sama lugu, et küll inimesed telliks kiiremaid pakette ka, kui rahakott lubaks.


Ei ole asjakohane näide. 99% ei telliks kiiremaid pakette, sest vaja ei ole. Miks sa võtad omale 100 bananni kappi mädanema kui sa tahad ühte süüa. Et kuna 100 banaani on nii odav, siis pohhui las mädanevad?

Veelkord, tegu on tehnikaalase foorumiga, siin on inimestel suurem soov kiirema interneti järele, aga see kajasta mitte ligilähedale ka keskmise tarbija vajadust.

Ma tahaks seda tarbijat näha kes omale 22€ eest 50 saab lubada aga 25€ eest 100 enam rahakott ei luba.


Ma väidan vastu, et 99% inimesi telliks automaatselt kiirema ühenduse, kui kuutasu jääks samaks või isegi odavneks. Enamasti ehk ei lähegi seda kiirust vaja, aga kui läheb siis on olemas. Aegalsem ühendus jäetaks ainult siis, kui see pakette oleks üliodav, et ikka raha säästa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 12:28:19 vasta tsitaadiga

Forgotten, ei telliks. 99% oleks võibolla oleks nõus, kui keegi seda neile peale suruks. Ainult võhik saab loopida selliseid väiteid.

Mis mõttes kui läheb vaja, siis on juba olemas? Interneti kiirust saab paar klikiga muuta ja võtab aega mõni minut.

Te ülehindate keskmise tarbija seadmeparki ja arusaama tehnikaasjadest. N wifi on tavaline.

Inimesed, ei saa aru, et mis mõttes nad ainult speedtestis 60 saavad kui pakett on 100.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.04.2021 12:45:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Forgotten, ei telliks. 99% oleks võibolla oleks nõus, kui keegi seda neile peale suruks. Ainult võhik saab loopida selliseid väiteid.

Mis mõttes kui läheb vaja, siis on juba olemas? Interneti kiirust saab paar klikiga muuta ja võtab aega mõni minut.

Te ülehindate keskmise tarbija seadmeparki ja arusaama tehnikaasjadest. N wifi on tavaline.

Inimesed, ei saa aru, et mis mõttes nad ainult speedtestis 60 saavad kui pakett on 100.


Müstiline mõtlemine ikka sul icon_lol.gif . Enamus ajast tõesti ei lähe kiiret netti vaja, aga kui läheb, siis ei hakka keegi mõnda kliki tegema, et selleks momendiks paketti vahetada. Kui inimesel on kuus korra vaja midagi suuremat downloadida/uploadida, siis ta kannatab ära ja kõik. Iga inimene eelistaks, et see tegevus võtaks võimalikult vähe aega. Ainuke põhjus, et mitte kiiremat paketti võtta on rahas.
Aga suht mõttetu siin vaielda, et mida inimesed tahavad või mitte, kui mingit uurimust taga pole. Esmalt peaks uurima siis põhjusi, et miks inimesed ei võta kiiremaid pakette. Pole nagu sellist uurimust näinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 13:00:33 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Forgotten, ei telliks. 99% oleks võibolla oleks nõus, kui keegi seda neile peale suruks. Ainult võhik saab loopida selliseid väiteid.

Mis mõttes kui läheb vaja, siis on juba olemas? Interneti kiirust saab paar klikiga muuta ja võtab aega mõni minut.

Te ülehindate keskmise tarbija seadmeparki ja arusaama tehnikaasjadest. N wifi on tavaline.

Inimesed, ei saa aru, et mis mõttes nad ainult speedtestis 60 saavad kui pakett on 100.


Müstiline mõtlemine ikka sul icon_lol.gif . Enamus ajast tõesti ei lähe kiiret netti vaja, aga kui läheb, siis ei hakka keegi mõnda kliki tegema, et selleks momendiks paketti vahetada. Kui inimesel on kuus korra vaja midagi suuremat downloadida/uploadida, siis ta kannatab ära ja kõik. Iga inimene eelistaks, et see tegevus võtaks võimalikult vähe aega. Ainuke põhjus, et mitte kiiremat paketti võtta on rahas.
Aga suht mõttetu siin vaielda, et mida inimesed tahavad või mitte, kui mingit uurimust taga pole. Esmalt peaks uurima siis põhjusi, et miks inimesed ei võta kiiremaid pakette. Pole nagu sellist uurimust näinud.


Müstiline mõtlemine on sul, et äkki läheb vaja kiiremat netti. Äkki tuleb ainult püksi.

Keskmise tarbija jaoks on oluline ainult 2 asja, et youtube mängiks ja tv pilt ei hakiks, viimase puhul pole isegi oluline kas on SD või HD. Ja selle jaoks ei ole mitte mingit vahet, on see pakett 50, 100 või 500.


Tegelikult on kolmas asi veel oluline, wifi levi. Telia nüüd pakub teenusena, aga hästi ei tahaks uskuda, et väga populaarseks saab kuna, ikkagi tuleb juurde maksta.


Päris elu on see, et inimesed ei vaheta paketti 40/10 -> 100/25 peale ka, kuigi läheb 1 eur odavamaks. Kui kuulevad et läheb odavamaks võtavad 4eur odavama eest hoopis 50/10.
Ja 40/10 pakett on üldse sellepärast, et keegi esinduses või telefonis müüs selle neile.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 13:12:48 vasta tsitaadiga

Igas 3-das neljandas kodus on juba ka netflix ja ma tahaks neid tegelasi näha leppimas 40-50mb netiga.Netflix ise soovitab vist 25st aga tarbib mingi 15 16 4k jaoks. See 50mb on reaalselt 1-le inimesele lehelugemiseks paras. Kui pole muud valikut, siis jah aga igaljuhul tarbija võtaks võimsama kui saaks mõistliku hinnaga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.04.2021 13:14:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Forgotten kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Forgotten, ei telliks. 99% oleks võibolla oleks nõus, kui keegi seda neile peale suruks. Ainult võhik saab loopida selliseid väiteid.

Mis mõttes kui läheb vaja, siis on juba olemas? Interneti kiirust saab paar klikiga muuta ja võtab aega mõni minut.

Te ülehindate keskmise tarbija seadmeparki ja arusaama tehnikaasjadest. N wifi on tavaline.

Inimesed, ei saa aru, et mis mõttes nad ainult speedtestis 60 saavad kui pakett on 100.


Müstiline mõtlemine ikka sul icon_lol.gif . Enamus ajast tõesti ei lähe kiiret netti vaja, aga kui läheb, siis ei hakka keegi mõnda kliki tegema, et selleks momendiks paketti vahetada. Kui inimesel on kuus korra vaja midagi suuremat downloadida/uploadida, siis ta kannatab ära ja kõik. Iga inimene eelistaks, et see tegevus võtaks võimalikult vähe aega. Ainuke põhjus, et mitte kiiremat paketti võtta on rahas.
Aga suht mõttetu siin vaielda, et mida inimesed tahavad või mitte, kui mingit uurimust taga pole. Esmalt peaks uurima siis põhjusi, et miks inimesed ei võta kiiremaid pakette. Pole nagu sellist uurimust näinud.


Müstiline mõtlemine on sul, et äkki läheb vaja kiiremat netti. Äkki tuleb ainult püksi.

Keskmise tarbija jaoks on oluline ainult 2 asja, et youtube mängiks ja tv pilt ei hakiks, viimase puhul pole isegi oluline kas on SD või HD. Ja selle jaoks ei ole mitte mingit vahet, on see pakett 50, 100 või 500.


Tegelikult on kolmas asi veel oluline, wifi levi. Telia nüüd pakub teenusena, aga hästi ei tahaks uskuda, et väga populaarseks saab kuna, ikkagi tuleb juurde maksta.


Päris elu on see, et inimesed ei vaheta paketti 40/10 -> 100/25 peale ka, kuigi läheb 1 eur odavamaks. Kui kuulevad et läheb odavamaks võtavad 4eur odavama eest hoopis 50/10.
Ja 40/10 pakett on üldse sellepärast, et keegi esinduses või telefonis müüs selle neile.


Sa vist töötad Telias või Telia suuvooder, et kaitset sellist ajuvaba hinnastust. Telia võiks teha katse siis, et pakutakse upgrade ühendusele 40/10 -> 100/25 peale ja hind läheb 1 eur odavamaks, kui oma väidetes nii kindlad ollakse. "Inimestele meeldib ju aegalane internet, keegi ei telliks sellist upgrade." icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.04.2021 13:16:41 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli Telial ju pakkumine, sama hinnaga järgmine kiirus. Üldse ei teeks paha väike statistika, kui paljud pakkumisest kinni võtsid ja kui paljud peale pakkumise lõppu vanale kiirusele tagasi läksid. Ehk siis - vastus on kuskil olemas, aga nad varjavad seda meie eest.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 13:22:37 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:


Sa vist töötad Telias või Telia suuvooder, et kaitset sellist ajuvaba hinnastust. Telia võiks teha katse siis, et pakutakse upgrade ühendusele 40/10 -> 100/25 peale ja hind läheb 1 eur odavamaks, kui oma väidetes nii kindlad ollakse. "Inimestele meeldib ju aegalane internet, keegi ei telliks sellist upgrade." icon_lol.gif


Ei tööta, pole kunagi töötanud.
Sa ajad ikka täiesti rumalat juttu juba. Kus kohas ma kaitsesin hinnastust?

Ma väitsin, et keskimel tarbijal on täiesti pohhui. Ei ole mingit, et meeldib aeglane internet, keskmine tarbija ei saa arugi, et tal internet aeglane oleks.

pppd kirjutas:
Vahepeal oli Telial ju pakkumine, sama hinnaga järgmine kiirus. Üldse ei teeks paha väike statistika, kui paljud pakkumisest kinni võtsid ja kui paljud peale pakkumise lõppu vanale kiirusele tagasi läksid. Ehk siis - vastus on kuskil olemas, aga nad varjavad seda meie eest.. icon_smile.gif


Mina ei läinud, 100 asemel oleks tulnud 200. Võtsin 50 hinnaga 100.

Suveks võiks veel aeglasemaks panna aga järgmine valik on 20, see on liiga aeglane mu jaoks.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 23.04.2021 13:25:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.04.2021 13:23:22 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Igas 3-das neljandas kodus on juba ka netflix ja ma tahaks neid tegelasi näha leppimas 40-50mb netiga.Netflix ise soovitab vist 25st aga tarbib mingi 15 16 4k jaoks. See 50mb on reaalselt 1-le inimesele lehelugemiseks paras. Kui pole muud valikut, siis jah aga igaljuhul tarbija võtaks võimsama kui saaks mõistliku hinnaga.


Kui netflix võtab 15mbit, siis miks on vaja rohkem kui 50mbit yhendust?

Mul isegi 10mbit yhendusega mängib netflix 4k. Ainult teleka jaoks ongi kodus net, muu jaoks on mobiilne net nagunii.

Kui tööl oled 12h kuvari ees, siis kodus naljalt läpakat lahti ei võta kui just väga tungivat vajadust pole

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.


viimati muutis Sold OUT 23.04.2021 13:24:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 13:24:06 vasta tsitaadiga

Krt ma maksan 12M eest 21€. kopp.gif

Teises kohas maksan 100M eest 25€.


Päris absurdne olukord. Mõlemad on Telia teenused.




KillFrenzy kirjutas:
Forgotten kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
bladerunner kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/93220755/eesti-internetiturgu-tabas-euroopa-komisjoni-rank-kriitika-riigiameti-analuus-lukati-tagasi
tsitaat:
Eesti ametnike järeldus: me ei avastanud midagi erilist, kiire internet on Eestis tõesti kallis, aga see pole probleem, sest Eesti inimene kasutab aeglast internetti.
Nagu üks kolleeg toimetusest kommenteeris: Nõukogude Liidus polnud banaani hindadega probleeme, sest Nõukogude inimene banaane ei söö.
icon_lol.gif


Kohatu võrdlus ju.

Kui inimene tahab päevas süüa 1 banaani, siis miks ta peab hoidma kapis 100 banaani.

Ma olen seda ka enne kirjutanud teistes teemades, et foorum on äärmus ja enamusel pole keskimisest tarbijast ega tema vajadustest õrna aimu ka mitte.



Väga asjakohane näide ju. Kui 1 banaan maksaks 100 eurot, siis loomulik ju, et enamus inimesi banaani ei ostaks. Kui väga isu, siis ehk ühe viilu lubaks endale ja kõik, mis siis et tahaks ehk tervet banaani või isegi mitut. Internetiga on täpselt sama lugu, et küll inimesed telliks kiiremaid pakette ka, kui rahakott lubaks.


Ei ole asjakohane näide. 99% ei telliks kiiremaid pakette, sest vaja ei ole. Miks sa võtad omale 100 bananni kappi mädanema kui sa tahad ühte süüa. Et kuna 100 banaani on nii odav, siis pohhui las mädanevad?

Veelkord, tegu on tehnikaalase foorumiga, siin on inimestel suurem soov kiirema interneti järele, aga see kajasta mitte ligilähedale ka keskmise tarbija vajadust.

Ma tahaks seda tarbijat näha kes omale 22€ eest 50 saab lubada aga 25€ eest 100 enam rahakott ei luba.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 13:29:59 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Igas 3-das neljandas kodus on juba ka netflix ja ma tahaks neid tegelasi näha leppimas 40-50mb netiga.Netflix ise soovitab vist 25st aga tarbib mingi 15 16 4k jaoks. See 50mb on reaalselt 1-le inimesele lehelugemiseks paras. Kui pole muud valikut, siis jah aga igaljuhul tarbija võtaks võimsama kui saaks mõistliku hinnaga.


Ei ole igas kolmandas ega neljandas kodus netflixi. Kui mingi netflix ja youtube jne. koguaeg jookseb tulebki võtta vastavalt vajadustele internet.
Aga väide on 50 kõlbab reaalselt ühele inimesele lehelugemiseks on kategooriast, ema anna padruneid.

walkman kirjutas:
Krt ma maksan 12M eest 21€. kopp.gif

Teises kohas maksan 100M eest 25€.


Päris absurdne olukord. Mõlemad on Telia teenused.


Tead mis on absurdne? Kui võimalik tasuta minna ADSL pealt optikale, aga ei minda. Valik on kas 22€ eest 50 või 16€ eest 10.
Juurde maksta ei taheta, sest miks ma maksan juurde mul kõik toimib.
10 peale ka minna ei taha, et miks te kehvemaks tahate teha. Seda pole mõtet seletama hakata, et optika 10 on parem kui ADSL 12 millest teleka pilt võtab kiirust maha.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 23.04.2021 13:35:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 13:30:49 vasta tsitaadiga

Telia tahtis 3k-5k €, et optika saaks majani.... veidi kallis värk, ütleks ma.


Mõistad sa?




KillFrenzy kirjutas:
walkman kirjutas:
Krt ma maksan 12M eest 21€. kopp.gif

Teises kohas maksan 100M eest 25€.


Päris absurdne olukord. Mõlemad on Telia teenused.


Tead mis on absurdne? Kui võimalik tasuta minna ADSL pealt optikale, aga ei minda. Valik on kas 22€ eest 50 või 16€ eest 10.
Juurde maksta ei taheta, sest miks ma maksan juurde mul kõik toimib.
10 peale ka minna ei taha, et miks te kehvemaks tahate teha. Seda pole mõtet seletama hakata, et optika 10 on parem kui ADSL 12 millest teleka pilt võtab kiirust maha.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 13:45:06 vasta tsitaadiga

walkman, mõistan. Ehitamine ongi kallis. Kunagi endale ehitasin, siis isegi ei võtnud hinnapakkumist, arvestades projekti keerukust oleks võinud julgelt kahega selle sinu pakkumise korrutada.

vester1 kirjutas:



Haha sinuga vaielda ei ole küll mõtet icon_biggrin.gif Sa tundud samasugune tegelane olemas kes siin Toompeal lällamas käisid politseiga icon_biggrin.gif


Päris head argumindid. Kui reaalselt mitte midagi lisada pole siis ad hominem.
okse.gif

Sinu juttu lugedes, on mu on tunne, et sa tahtsid öelda, et sa ise käid vabaduseplatsil sileajudega röökimas.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 23.04.2021 13:39:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 13:54:06 vasta tsitaadiga

Iseenesest mul kiiruse vastu pole midagi, nagunii tarbitakse seal vähe aga hind võiks ka sellele vastav olla.


KillFrenzy kirjutas:
walkman, mõistan. Ehitamine ongi kallis. Kunagi endale ehitasin, siis isegi ei võtnud hinnapakkumist, arvestades projekti keerukust oleks võinud julgelt kahega selle sinu pakkumise korrutada.

vester1 kirjutas:



Haha sinuga vaielda ei ole küll mõtet icon_biggrin.gif Sa tundud samasugune tegelane olemas kes siin Toompeal lällamas käisid politseiga icon_biggrin.gif


Päris head argumindid. Kui reaalselt mitte midagi lisada pole siis ad hominem.
okse.gif

Sinu juttu lugedes, on mu on tunne, et sa tahtsid öelda, et sa ise käid vabaduseplatsil sileajudega röökimas.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 13:58:03 vasta tsitaadiga

walkman, tean, et osad on saanud kurtmise peale 50% soodust. Kui ütled, et kiirus on piisav, siis vbl anta icon_lol.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.04.2021 14:02:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
walkman, tean, et osad on saanud kurtmise peale 50% soodust. Kui ütled, et kiirus on piisav, siis vbl anta icon_lol.gif


6 kuud tavaliselt olen allahindlust saanud. Kehtib viimase aasta jooksul vist iga operaatori puhul. Elisas nt maksan neti ja tv eest 16 kopikatega. A noh paljud ei julge operaatorile kirjutada või veelgi vähem helistada või siis panna teenuse lõpetamine letti

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 14:10:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, õigus jah, 6 kuud oli see soodus, tean et kolmel sõbral oli see, ilmselt käisid esinduses või telefoni teel kurtmas. Istusid kõik 12/1 otsas, enne kui vectoring tuli.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.04.2021 14:11:49 vasta tsitaadiga

Ah mis heietada. Vägs paljudel ongi variant kas telia adsl vdsl või siis mõne 4G vastu vahetada. Nendel väga kurta pole
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.04.2021 14:15:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Forgotten kirjutas:


Sa vist töötad Telias või Telia suuvooder, et kaitset sellist ajuvaba hinnastust. Telia võiks teha katse siis, et pakutakse upgrade ühendusele 40/10 -> 100/25 peale ja hind läheb 1 eur odavamaks, kui oma väidetes nii kindlad ollakse. "Inimestele meeldib ju aegalane internet, keegi ei telliks sellist upgrade." icon_lol.gif


Ei tööta, pole kunagi töötanud.
Sa ajad ikka täiesti rumalat juttu juba...

Millegipärast sa sobitud igale poole tööalaselt. Vähemalt siinses foorumis nii arvatakse icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 14:31:36 vasta tsitaadiga

jägaja, peaks CV kirja ka panema.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.04.2021 16:34:56 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/93220755/eesti-internetiturgu-tabas-euroopa-komisjoni-rank-kriitika-riigiameti-analuus-lukati-tagasi
tsitaat:
Eesti ametnike järeldus: me ei avastanud midagi erilist, kiire internet on Eestis tõesti kallis, aga see pole probleem, sest Eesti inimene kasutab aeglast internetti.
Nagu üks kolleeg toimetusest kommenteeris: Nõukogude Liidus polnud banaani hindadega probleeme, sest Nõukogude inimene banaane ei söö.
icon_lol.gif

Tuleb välja, et tegu hoopis Tele2 spinniga. No ei ole ilus... icon_sad.gif
https://forte.delfi.ee/artikkel/93226181/tele2-ajas-avalikkusele-kagu-euroopa-komisjon-hinnangul-internetiturg-eestis-just-toimib-ja-ei-vaja-enam-koikjal-reguleerimist
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 23.04.2021 17:58:10 vasta tsitaadiga

anubis ja KillFrenzy on kaks nägu kes teavad absoluutselt iga asja kohta kõike ja täpselt teavad kudias teised arvama ja käituma peaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 23.04.2021 18:26:56 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
anubis ja KillFrenzy on kaks nägu kes teavad absoluutselt iga asja kohta kõike ja täpselt teavad kudias teised arvama ja käituma peaks.


Päris debiilne väide.

Kaugeltki ei tea iga asju kohta kõike, on väga palju asju mille kohta ma ei tea mitte midagi, üks nendest on see kus kohast sinusugused selliste kommentaaridega välja ilmuvad.

Ma ei ole öelnud kuidas arvata ja käituda.

Lihtsalt tõin välja kuidas inimesed käituvad.

Kui sa tahad vastu vaielda, siis too välja need punktid ja vaidle vastu.

Kui midagi lisada pole teema kohta, siis milleks paska ajada.

kopp.gif

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 19:16:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy ju "palgasõdur". Siin ju superdetektiivid kindlaks teinud, et kord töötab ta Omnivale, kord Teliale. Kes teab, kus ta karvane käsi veel sees on... icon_lol.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.