Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 09:18:16 vasta tsitaadiga

Leaf juppe on võimalik osta.

Teslal tüüpvead likvideeritud? Lekkiv ekraan? Logimisest ära kulunud mälu?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:38:25 vasta tsitaadiga

Huvitav mis hinnavahe oleks Tesla vs Leaf nö tavakeisid:
Rattalaagri vahetus
Pukside vahetus
Piduriklotsid
Esilaterna vahetus
jne
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:47:01 vasta tsitaadiga

arnis on siin vist kunagi mingid leafi klotsivahetuse kulud välja toonud.

Klotsid, kettad, lihtsamad puksid pole probleem kummalgi.
Kiire otsing pakkus kohalikust kaubandusest teslale ainult mingit rämpslaagrit 140€ eest. Isiklikult ei kasutaks seda laagrit ka 14€ eest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.03.2021 17:08:27 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608160378/meedia-volkswagen-plaanib-oma-nime-muuta-usa-s-voltswageniks

uus nimi olevat siiski mõeldud vaid elektriautodele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 00:42:49 vasta tsitaadiga

See oli lekkinud aprillinali. Aga hea nali siiski.
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 11:46:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Väidetavalt tuli Volkswagen avaldusega välja enne tähtaega ja meedia andmetel oli uudis planeeritud 29. aprilliks.

USA meedia teatel pole tegemist nalja ega turundustrikkiga. Samuti ei rünnanud Volkswageni kodulehte häkkerid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 13:25:32 vasta tsitaadiga


"Kia has unveiled today the Kia EV6, an electric crossover based on the Hyundai E-GMP platform, and the specs are basically the same as the recently unveiled Ioniq 5, but in a different package."
https://electrek.co/2021/03/30/kia-ev6-electric-crossover-ioniq-5-different-package/

https://electrek.co/2021/03/30/tesla-semi-production-line-new-nevada-building-electric-trucks-per-week/ "Tesla is building a new Tesla Semi production line at a new building near its Gigafactory Nevada plant, and it plans to produce five electric trucks per week, according to sources familiar with the matter."

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.03.2021 14:10:44 vasta tsitaadiga

Uuh, see Kia näeb päris kena välja. Seda ostaks küll.

E: Õeh, mis selle taguosaga tehtud on. Kindel EI okse.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 14:16:31 vasta tsitaadiga

softis, pead tagurdama parkimiskohale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 16:30:43 vasta tsitaadiga

Välimus on maitse asi, minule meeldib. Harjumatu kindlasti, seda küll. Keskmisele Eestlasele on Skoda Enyaq kindlasti rohkem meelt mööda icon_smile.gif

Omaduste poolest tundub igatahes hea asi ja uus Ioniq 5 ja Kia EV6 jätavad nii mõnestki veel turule jõudmata autost juba vananenud mulje. Peamiselt 800V kasutuse tõttu, mis koos HKMC EV-de efektiivsusega teeb neist väga korralikud pikamaasõidukid vajadusel.
Mis mind Kia puhul positiivselt üllatas on helisüsteem - 14 kõlariga Meridian surround. Samas kui Ioniq 5-le tuleb vaid Bose 8 kõlariga süsteem. https://press.kia.com/eu/en/home/media-resouces/press-releases/2021/Kia-EV6-redefines-boundaries-of-electric-mobility.html

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2021 16:59:35 vasta tsitaadiga

Mis too Kia ka maksab? 45-50 000€?
Eesti keskmisele palgale jõukohane..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 17:11:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mis too Kia ka maksab? 45-50 000€?
Eesti keskmisele palgale jõukohane..

Umbes nii jah, esimesed autod saksas alates 45k€, GT versioon 65 k€ https://worldwide.kia.com/eu/de/de/ev6/reserve?cmpid=ev6_pre-reservation_de

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.03.2021 17:14:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Väidetavalt tuli Volkswagen avaldusega välja enne tähtaega ja meedia andmetel oli uudis planeeritud 29. aprilliks.

USA meedia teatel pole tegemist nalja ega turundustrikkiga. Samuti ei rünnanud Volkswageni kodulehte häkkerid.
https://www.err.ee/1608161674/volkswagen-teade-nimemuutusest-oli-reklaamitrikk

kuna tuli avalikuks, siis loobuti?
või saadi juba negatiivset tagasisidet??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2021 08:41:29 vasta tsitaadiga

Pole oluline ju. Niipalju räägitakse, et kogu raha on ilmselt tagasi teenitud, mis selle planeerimise all läks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 15:46:13 vasta tsitaadiga

https://insideevs.com/news/498035/mercedes-eqs-range-770-km-wltp/

Võiks nagu piisavalt olla juba.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 15:48:34 vasta tsitaadiga

jah, Kesk- ja Lõuna-Euroopas käib küll. aga külmemas kliimas?
_________________
!!


viimati muutis renx09 01.04.2021 15:59:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 15:56:24 vasta tsitaadiga

Ei tea, nagu piisab juba ka külmemas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 20:41:59 vasta tsitaadiga

Näe, üks ID.4 ka juba müügis - https://www.auto24.ee/used/3498568
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2021 18:43:32 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/used/3501783
Mis mõte on piirhinnal kui see on sama kõrge kui osta kohe hind ja alla selle pole ta nõus müüma anyway?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 02:03:19 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2021 22:23:17 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2021 23:13:20 vasta tsitaadiga

See DLC-de osa autodes on ikka üksjagu naljakas...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2021 23:19:04 vasta tsitaadiga

Maskil on kiri Dacia. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:22:47 vasta tsitaadiga

Tasuvusajast võib rääkida ainult selle auto puhul:
https://www.osta.ee/muua-elektriauto-mitsubishi-i-miev-153744858.html
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:28:56 vasta tsitaadiga

See ei ole auto
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:30:48 vasta tsitaadiga

Kui maksaks ~28 000€ siis see oleks auto?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:33:02 vasta tsitaadiga

Pilti vaatasid? See on peldik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:34:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See ei ole auto

Politsei nõuab juhiluba, järelikult on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 07:55:42 vasta tsitaadiga

Politsei nõuab? Ma arvan, et politsei vaid kontrollib kas sul juhiluba on. Juhiluba nõuab seadus.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 08:06:25 vasta tsitaadiga

doh.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 09:28:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See ei ole auto


Auto on lühend sõnast automobiil, mis tuleneb kreekakeelsest sõnast autos, 'ise' ja ladinakeelsest sõnast mobilis, 'liikuv'. Auto on vähemalt kolmerattaline ja kaheteljeline mootorsõiduk reisijate või veoste vedamiseks rööpmeta teedel või maastikul.

Järelikult see on auto.

Sa vist mõtlesid nokupikendus-auto. See tõesti ei ole, nõus. Aga kuna mitte igaüks ei vaja kahte funktsiooni korraga, siis sobib paljudele ka see auto.
Nagu me teame, siis multivitamiinid on saatanast, multifunktsionaalsed autod ka thumbs_up.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 11:20:51 vasta tsitaadiga

Sold OUT, taas sa jaurad mõttetult. Palun lõpeta teemade risustamine.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2021 11:50:29 vasta tsitaadiga

Rahune maha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.04.2021 10:23:30 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/cars/2021/04/this-electric-fastback-is-the-next-audi-a6-e-tron-due-in-late-2022/

Audi oskab ilusaid elektrikaid disainida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2021 10:27:20 vasta tsitaadiga

Kindel, et see ikka lõplik disain? Mersu EQS nägi ka veel hiljutise kontseptsioonina cool välja, lõpuks tuli aga mis ta tuli (mitte premium-looking). https://majandus24.postimees.ee/7226414/mercedes-avalikustas-uue-luksusliku-elektriauto
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.04.2021 14:38:04 vasta tsitaadiga

EQS ideeversioonist võis kohe järeldada, et tõmmatakse hoogu maha masstootel. See elektri6 näeb juba praegu oluliselt malbem välja.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 09:24:01 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3501783
Pm "pakkuge aga ma alla 19k ei müü" doh.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.04.2021 09:28:12 vasta tsitaadiga

Miks seda tesla matsu linki siin veel pole? See, mida 4h kustutati.
Päris karm igatahes kui siin tulevikus hakkavad need rohkem sõitma ja matsu panema. Kohe kastis pm, kustutada ei saa.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 09:33:00 vasta tsitaadiga

Selleks, et elektriauto pilbasteks sõita tuleb korralikult vaeva näha. Ka siis ei tähenda see igakord sellist tulekahju sest erinevalt fossiilkütusest pole tegemist vedela ainega õhukese seinaga plekk/plastkestas vaid moodulitega mis ümbritsetud paksu metallikihiga.

ICE masinad põlevad iga päev sadade kaupa üle maailma, inimesed sees ja väljas. Alles oli ka meil üks rekkatäis maanteel leekides. Põlesid plekiks ja traadiks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 09:34:44 vasta tsitaadiga

Mis siis kui rohepeded saavadki oma tahtmise ja kõik uhame akuautodega mööda linna ringi aga kliima ikka soojeneb. Kogu nende maailm kukub selle peale kokku ja oleks võinud diiselitega ju edasi sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 09:39:15 vasta tsitaadiga

Kui maja põleb pole mõtet seda kustutada sest maja ju juba põleb. Parem läheme ja joome õlut seni kuni saab.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.04.2021 09:40:55 vasta tsitaadiga

Selliseid avariisid, kus ikka auto on üsna pilbasteks juhtub päris tihti aga leeke on harva. Pakun, et elektriautoga on asi ikka palju hullem selliste avariidega, ükskõik kui kaitsud see akupakk seal on.
Väikse akuga tõuksid juba põlevad väga ereda leegiga.... auto on on täielik ilutulestik selle kõrval.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 09:52:27 vasta tsitaadiga

Ei ole.

2018 aasta USA andmed.

https://www.nfpa.org/-/media/Files/News-and-Research/Fire-statistics-and-reports/US-Fire-Problem/osvehiclefires.pdf

tsitaat:
An estimated 212,500 vehicle fires caused 560 civilian deaths
1,500 civilian injuries; and $1.9 billion in direct property damage in
the US during 2018.

In 2018, only fires in one- and two-family homes claimed more lives
than vehicle fires. Vehicle fires caused 4.5 times the number of
deaths as nonresidential structure fires and 1.6 times the number of
apartment fire deaths.
Most of this report focuses on highway vehicle fires. The vast
majority of vehicle fires and vehicle fire casualties involve highway
vehicles (vehicles intended for use on roadways).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.04.2021 09:54:22 vasta tsitaadiga

Mul suva mis seal USAs on. Mul siin meie uudistes küll silma ei hakka et avariide tagajärjel hulle põlenguid oleks olnud. Sillajupid ja mootorid on küll autost kaugel olnud piltidel samas
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 10:53:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul suva mis seal USAs on. Mul siin meie uudistes küll silma ei hakka et avariide tagajärjel hulle põlenguid oleks olnud. Sillajupid ja mootorid on küll autost kaugel olnud piltidel samas

"mind ei huvita statistika. Loeb ainult see mis mulle tundub et on õige"

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.04.2021 10:54:32 vasta tsitaadiga

Eesti statistika huvitaks küll.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 10:58:06 vasta tsitaadiga

link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 11:38:24 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3501783
Pm "pakkuge aga ma alla 19k ei müü" doh.gif


Mille üle kurdad?
Piirhind võib ju olla ka 16600, kuigi pigem 18k nt.

See USA crash on enam kui kahtlaste asjaoludega: https://twitter.com/elonmusk/status/1384254194975010826
& ma ei saa aru, miks käivad siin teemas oma sappi pritsimas isikud, keda EV-d huvitavad ainult mustamiseks-pessimismiks? icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 13:32:55 vasta tsitaadiga

Seletav video sealt samast Twitteri postitusest

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 00:50:13 vasta tsitaadiga

Päris kehv huvi, arvestades, et autol tutikas aku:
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3501783
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.