Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 12:58:43 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul ongi hetkel 1.8 turbo+LPG icon_cool.gif



mitu km saad sõita täispaak gaasiga?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 13:15:35 vasta tsitaadiga

Mis iganes narratiiv sind rahuldab.

Kas CNG nelikuid jõuab turule enne kui maapeeruga sõitmine ära keelatakse?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 13:32:16 vasta tsitaadiga

link
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 13:53:39 vasta tsitaadiga

See on väga kole
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:32:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
See on väga kole

See on täpselt see mida vaja.
FWD oleks parem.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:33:48 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
See on väga kole

See on täpselt see mida vaja.
FWD oleks parem.


Palun selgita.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:37:56 vasta tsitaadiga

Ma ei vaja nelikvedu.
Ei pea vajalikuks lisa silda auto all.
Tööl auto nelivedu ja no ei ole see imemasin.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:39:05 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
See on väga kole

See on täpselt see mida vaja.
FWD oleks parem.


Inimene, kes arvab, et see auto on okei, on elule alla andnud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:39:26 vasta tsitaadiga

Sama hästi saab ka esiveolisega oma sõidud tehtud. Talvel lihtsalt võtabki paigalt minek kauem aega. Ja mis siis?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 16:46:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
ykshuntka kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
See on väga kole

See on täpselt see mida vaja.
FWD oleks parem.


Inimene, kes arvab, et see auto on okei, on elule alla andnud

See juhtus juba peale Octavia ostmist icon_lol.gif
See ford tavaline linnapunn nagu igal tootjal.
Autole tehtud kulutused on maha visatud raha.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 17:03:58 vasta tsitaadiga

Nii. Aga kui tahad minna männikule jää peale kaarutama. Undab vaid see fwd seal...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 13.04.2021 17:03:59 vasta tsitaadiga

Esivedu, kõrge põhi ja head rehvid on enamikel juhtudel piisav. Ja siis on mingil hetkel esirattad jäälohku vajunud ja kuidagi liikuma ei saa, kuigi oleks ainult väikest jõnksu vaja. Lükata ka iga kord ei saa. Uute naastrehvidega oleks ehk välja kraapinud, olid paar hooaega kasutatud juba.

CNG on muutnud uue auto ostmise rahaliselt mõttekaks. Küll see nelikvedu ka ükskord tuleb.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 13.04.2021 17:03:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 19:43:55 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Sama hästi saab ka esiveolisega oma sõidud tehtud. Talvel lihtsalt võtabki paigalt minek kauem aega. Ja mis siis?

Aeg on raha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.04.2021 00:54:23 vasta tsitaadiga

Siin kirjutasime mingi aeg tankimisest ja nupu all hoidmisest.
Eile üks tuli kõrvale tankuri juurde teibi ja kääridega tankima icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 01:04:20 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kunagi LPG tankinud, mis selle teibi ja kääridega seal teha saab?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.04.2021 01:05:08 vasta tsitaadiga

Nupu kinni teipida ja siis ei pea all hoidma seda. Mingites uuemates vist ei pea ka enam
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 01:19:05 vasta tsitaadiga

Kaua see tankimise siis aega võtab, et käsitööringist tuleb asju kaasa võtta?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.04.2021 01:25:39 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mõni minut täispaak (~45L) äkki. Tundus jabur seal teibiga jamada.
Osades on mingi metallist raam seal nupu ümber, saab mingi pulga vahele panna, seda varianti isegi kasutaks aga pole midagi käepärast olnud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.04.2021 03:35:37 vasta tsitaadiga

Talvel -15c ja tuulega oli küll hea meel Jüri tanklas leida korralik tükk teipi eest. Nupp alla , teip kinni ja autosse istuma.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 07:36:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingites uuemates vist ei pea ka enam

See on nagu pangandusega. Alguses on kõik hästi, siis keerame kõik perse ja siis teeme, et jälle on kõik hästi.
Varem olid keeratavad nupud, siis asendati need kõik vajutatavatega, nüüd on üksikuid keeratavaid jälle hakanud ilmuma.... eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 08:52:52 vasta tsitaadiga

Kas LPGl peab ka ennem mingit nuppu vajutama, et lõpetad tankimise nagu CNG puhul?
Üks päev nägin, kuidas mingi üüber M pakett buumer kohale vuras, kerge bimbo tankimisega alustas ja järsku vooliku tagant ära tõmbas. Muidu poleks midagi, kuid sellele tõmbamisele järnes kerge surve vabastamise mütsatus ja gaasi peenosakeste pilv oli õhus. Tädi muidugi ei teinud sellest teist nägugi, ronis autosse ja lase rehvi vilinaga minekut icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 27.04.2021 09:02:34 vasta tsitaadiga

Ei pea, torkad püstoli avasse kinni ja hoiad nuppu all kuniks paak täis saab. Siis jääb gaasi pealevool seisma. Kui püstoli vabastad siis viskabki väikse "pahvaka" õhku.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 09:07:49 vasta tsitaadiga

EstGane70, ok. Oli lihtsalt imelik, et see "pahvakas" oli päris korralik. Ehk siis mingi eripärast. Imelik, et CNG puhul sellist teemat pole.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2021 09:22:36 vasta tsitaadiga

Alexela pidavat Peterburi tee ja Sikupilli tanklatega veidi jännis olema. Omal ajal aladimensioneeriti kompressorite võimsus ja nüüd on igal nädalal vaja aparaate putitada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.04.2021 10:50:48 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
EstGane70, ok. Oli lihtsalt imelik, et see "pahvakas" oli päris korralik. Ehk siis mingi eripärast. Imelik, et CNG puhul sellist teemat pole.


Oleneb adapterist, pikemaga tuleb suurem pilv. See on see gaas, mis esimese klapi ja püstoli vahele jääb. Mõnel see otse püstoli ühendus kohe paigaldatud, sellega ei tule praktiliselt midagi välja
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 10:56:56 vasta tsitaadiga

CNG tankimine lõppeb ise, mingit nuppu vajutama ei pea. Püstoli eemaldamisel ei tule gaasipilve.

Aga noh, CNG on eilne päev juba. Škodal saabus Eniaq IV linnamaastur ning peab ütlema, et väga äge masin on. Emotsioon on laes. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 11:00:19 vasta tsitaadiga

Akukas vä
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 11:06:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Akukas vä
aku pealt sõidab. Aga see ei sobi enam gaasiautode teemasse.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 15:14:41 vasta tsitaadiga

yerba, ma lõpetan vahest nupust ära, kui saan piisava koguse sisse ära või ei viitsi seda viimast kg sisse surumist kuulata.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 15:16:58 vasta tsitaadiga

kjaups, selle viimase kilo kuulamine on muusika kõrvadele. icon_smile.gif Kuuled, et aparaat teeb tööd ikka täie rauaga.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2021 23:38:01 vasta tsitaadiga

Olin kuu järjekorras ning Tartus Gaznetis paigaldati lõpuks ära.
Avensis universaal 2017 manuaal
Premium valik:
KME Pro lpg kit (4 cyl) Tomasetto aurusti, Hana pihustid, 58 - 62 L
toroidne paak tagavararatta asemele; mehaaniline klapikaitse-õlitus süsteem .

Internetis väidab et 48 on reaalne mahutavus ning nii nad väitsid,et panid mul paagi täis,et ligi 50ltr.

Igastahes sain sõita 675km.(sellest 30km max linnas,ülejäänud 30-50km otsad)
Hommikuti peale 1km sõitu lülitub tööle ning päeva jooksul pmslt kohe lülitub gaasile..

Veidikene on tunda uimasemat minekut,kuid vähesel määral.
Esimesed 200km oli nii linnas kui maanteel kiirendusel tunda
nõksatust,nagu ei saaks gaasi kätte.
Veidi ehmatas aga ülejäänud 450km,ma ei tundnud enam midagi,ükskõik kui kõrgele pöörded lasin.

Täna tankisin sooduskaardiga hinnaks 0.52 olerexis ning tundub,et jälle veidi nõksatab kui pöörded kõrgemal ja pedaali põhja korra vajutan.

Kutsuti üle vaatama,et saavad midagi timmida,kui algul
peale esimest 100km mainisin seda neile. Aga pole tartu veel jõudnud.

Kui selle saaks korda siis kurta küll ei saaks hetkel👌
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.04.2021 01:34:16 vasta tsitaadiga

Huvitav. Mul on nende 60l paak ja sisse läheb 57-58l
Mul timmisid mingit gaasi survet esimesel hooldusel - läks ka veits siidisemaks. Jõukadu ei tunne ja kuna autol 54kw siis tunneks iga üksikut kikowati kadu 😁
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 06:48:18 vasta tsitaadiga

marko463, mis su süsteem maksma läks?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 10:53:57 vasta tsitaadiga

No ma eile tankisin ise esimest korda.
Lasin 52ltr ära ning siis lasin nupust lahti,vajutades uuesti ei hakanud enam,ilmselt oleks veel vajutanud oleks veel läinud.
Ma hakkasin põdema ,et kuidas masin märku annab kui rohkem ei lähe.
Google ütleb ,et 48ltr justkui reaalselt mahub ning esimene tankimine ka ligi 50ltr öeldi,ma ise juures polnud sel hetkel...

Aga maksma läks mul 1 098,00.- (sisaldas täis paak gaasi)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 11:24:19 vasta tsitaadiga

marko463, paagist hakkab kostma hääli, nagu oleks seal kuulipilduja. Need tanklas ongi ikaldused. Korra nupu lahti lased, siis pead uuesti maksmist alustama, et sealt veel midagi tuleks icon_lol.gif
A mis modra sel Avensisel siis on, et nii odav seade kõlbas peale panna? icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 11:36:55 vasta tsitaadiga

Aparaat läheb ise lukku. Jälgi kui kiirelt liitrid sisse lähevad. Lõpus hakkab aeglasemalt minema ja siis mingihetk lööb plõks pumba kinni.
Teinekord selle nupuvajutusega ongi nii, et korra lahti lased siis piixus. Üldjuhul saab vist ühe korra lahti lasta, niimoodi ma mäletan. Meil nüüd seal keeratav nupp thumbs_up.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.04.2021 12:31:10 vasta tsitaadiga

Multivalve on selle nimi, see lükkab lukku kui level piisav.
Aga kui siin kellegi 60l paaki läheb 58l, siis ma laseks igaks juhuks multivalve üle kontrollida, kõlab ohtlikult.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 12:33:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Meil nüüd seal keeratav nupp

Kus meil? icon_confused.gif icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.04.2021 12:50:14 vasta tsitaadiga

58 peal hakkab hästi aeglaselt käima. Mõnikord soojema ilmaga 57l peal. 20tuhat+ km nii tankind ja kõik korras. Paak on 60.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.04.2021 12:54:37 vasta tsitaadiga

LPG paaki ei tohi üle ~80% täita. Äkki siis sulle reklaamiti paagi reaalselt mahutavust mitte kogu suurust.
Mul 53L speci järgi, ~45L läheb sisse.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 12:55:53 vasta tsitaadiga

mul mingi 58 paak ja 50 läheb max sisse.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 12:58:08 vasta tsitaadiga

2017,1.8 108kw.

Ma ei tea ma palusin varianti mis oleks mõistlik ja töötaks.
Öeldi,et neid nad paigaldanud neile.

Hiid kirjutas:
marko463, paagist hakkab kostma hääli, nagu oleks seal kuulipilduja. Need tanklas ongi ikaldused. Korra nupu lahti lased, siis pead uuesti maksmist alustama, et sealt veel midagi tuleks icon_lol.gif
A mis modra sel Avensisel siis on, et nii odav seade kõlbas peale panna? icon_confused.gif



[
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2021 19:21:22 vasta tsitaadiga

Mul läheb ca 62L sisse. Eiteagi kui suur paak on siis.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.04.2021 21:11:43 vasta tsitaadiga

No minaeitea. Paberil on kirjas 60l ja on ta mu citroen c3 varuratta augus seega ei saa väga suur olla. Üleeile just läks 57.xx sisse enne kui väga aeglaseks jäi. Päris seisma pole kunagi lasnud - enne lõpetan ise ära.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2021 14:19:11 vasta tsitaadiga

marko463 kirjutas:
Ma hakkasin põdema ,et kuidas masin märku annab kui rohkem ei lähe.

Ikka plahvatusega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 19:35:22 vasta tsitaadiga

Mis Peterburi mnt Alexelas praegu CNG hind on, odavam kui Olerexis?
Hommikum vaja kummastki läbi kolistada, et viitsi edasi tagasi pendeldada.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.05.2021 20:35:21 vasta tsitaadiga

0.529 on igas alexelas ju minuarust kaardiga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 21:35:19 vasta tsitaadiga

CNG kohta ju küsib icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 23:16:25 vasta tsitaadiga

Olen ka mõlemaid tanklaid nüüd kasutanud, lpga 0.529 mõlemad.
Gazneti mehed soovitasid alexela oma rohkem...

Avensisega olen ka siiski mõned korrad gaznetis käinud.
Vahetasin küünlad,kuid see ei aidanud...
Üritati seadistada arvutiga üle, kuid kõik näis paigas olevat.
Mul teatud pööretel kiirendades nõksatas.

Aga kohandati vooliku asendit ning seadistati miskit veel üle.

Nüüd küll enam vahet ei tee,kas sõidan lpg või bensuga.
Isegi erksam tundus nüüd.

Kes soovib rohkem infot,võib privaatselt küsida.

MRTO kirjutas:
0.529 on igas alexelas ju minuarust kaardiga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2021 11:49:02 vasta tsitaadiga

0.629 kaardiga ja 0.699 postil.
30 senti otsa keevitatud. Olerex sama hinnaga, kuid maksmise kiirus Alexela kasuks thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.