Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.03.2021 17:43:16 vasta tsitaadiga

Mingi häkk siis kindlasti icon_biggrin.gif
Elisa on ülikitsi HD kanalite tavapakettides jagamisel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 20:06:02 vasta tsitaadiga

pirast me HVFis ei räägi rsk icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.03.2021 21:32:53 vasta tsitaadiga

Ärge erutuge. Kui kanalit eetriski pole, siis ei aita ükski häkk selle vaatamiseks.

Küsija ajab ehk Elamuse vms netitv-ga segamini või kasutab ka satiantenni. Ühe sati peal oli History tõepoolest viimasel poolaastal vabalt vaadatav, nüüd pandi lukku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 21:50:10 vasta tsitaadiga

Satipanni mul pole kohe kindlasti. Seega kogemata sealt midagi vaadata on võimatu icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 22:25:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ikkagi, s paketis pole seda olnud.
See H oli küll S paketis. Mul maal on see, aga ma pole ammu sattunud sinna. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 22:45:28 vasta tsitaadiga

Kui meil just mingid sünkroonis hallutsinatsioonid polnud, siis vist ikkagi oli see History seal S paketis icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 07:37:24 vasta tsitaadiga

Mul võib autos mõni vanakanaliplaan olla, eks vaatan.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 16:59:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Satipanni mul pole kohe kindlasti. Seega kogemata sealt midagi vaadata on võimatu icon_lol.gif


Mulle meenub, et peale taasiseseisvumist kui hakkasid need satipannid tulema, siis juhul kui naabril satipann oli, sai vist teatud juhul tavalise teleka antenniga naabrimehe sati pilti vaadata.
Detaile enam ei mäleta, üsna tõenäoliselt sai muidugi nii ainult selle kanali kinni püüda mida naaber parajasti vaatas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.03.2021 19:01:26 vasta tsitaadiga

Satituunerite modulaator töötas saatjana. Mõnel videomakil ka, vastasmaja porrikassetti vaatas mitu kortermaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 23.03.2021 21:50:58 vasta tsitaadiga

Sünkroon-käsikiimlemine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 22:37:57 vasta tsitaadiga

Sotsiaal- manuaal..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 22:49:37 vasta tsitaadiga

Selle pärandi nimi on ajalooliselt ka ostetud anaal-oog, televisioonivõrgud.
Eesti aja saabumise ootuses tekkis neid panne ja tuunereid erinevatesse lokatsioonidesse koos kohaliku COAX võrgu rajamisega jagamaks pilti ka kineskoopteleviisoritele.
Seetõttu, kui tellisid kohalikult putli eest teenuse, said juhtme sappa, kui aga ei tellinud, siis tol hetkel lekkivad kaablid lasid niipalju läbi, et sinu katusereha võttis ka selle signaali vastu ja sahisev ProSieben oli ees... kui hästi läks siis TV1000 samuti icon_wink.gif

Need võrgud olid siis hiljem mitme kaablioperaatori omanduses kuni Starmanini, Elisani ja siis kuni osalise surmani mis puudutas eramajasid.

Aga teema läks lappama meenutuste abil icon_biggrin.gif

Eelnevale teemale vastates, kas teiste teenusepakkujate väikseimas paketis on tavaline History ja ka Viasat History HD olemas? kui nüüd mõelda, vist on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 24.03.2021 10:02:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Selle pärandi nimi on ajalooliselt ka ostetud anaal-oog, televisioonivõrgud.
Eesti aja saabumise ootuses tekkis neid panne ja tuunereid erinevatesse lokatsioonidesse koos kohaliku COAX võrgu rajamisega jagamaks pilti ka kineskoopteleviisoritele.
Seetõttu, kui tellisid kohalikult putli eest teenuse, said juhtme sappa, kui aga ei tellinud, siis tol hetkel lekkivad kaablid lasid niipalju läbi, et sinu katusereha võttis ka selle signaali vastu ja sahisev ProSieben oli ees... kui hästi läks siis TV1000 samuti icon_wink.gif

Need võrgud olid siis hiljem mitme kaablioperaatori omanduses kuni Starmanini, Elisani ja siis kuni osalise surmani mis puudutas eramajasid.

Aga teema läks lappama meenutuste abil icon_biggrin.gif

Eelnevale teemale vastates, kas teiste teenusepakkujate väikseimas paketis on tavaline History ja ka Viasat History HD olemas? kui nüüd mõelda, vist on?
Elisas history sd hd on xl paketis ainult. Discovery hd vapsjee pole sd ainult
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 15:10:14 vasta tsitaadiga

Kas elisal enam raadio kanaleid telekas polegi? Ema mures, ei saa enam raadiot kuulata. Kasutab elisa elamuseta paketti. Ennem olid olemas, nüüd järsku kadunud...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 03.04.2021 16:12:33 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kas elisal enam raadio kanaleid telekas polegi? Ema mures, ei saa enam raadiot kuulata. Kasutab elisa elamuseta paketti. Ennem olid olemas, nüüd järsku kadunud...
ammu juba . Öeldi et boxi tarkvara ei toeta neid coodeceid.
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 16:24:44 vasta tsitaadiga

elamuse boksis " apps " all on raadiod olemas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 16:26:27 vasta tsitaadiga

Milline see ilma elamuseta box on? Üle õhu klassik?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 16:30:00 vasta tsitaadiga

kaablis olid ka LA700 ja 270CO vms kaunad. must ja hall.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 18:24:00 vasta tsitaadiga

Mis on praegu kõige soodsam Eesti kanalid+püsinett? Praegu 50nett+eesti kanalid miski 19 eur.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 19:23:29 vasta tsitaadiga

mis teenus? kaabel, üle õhu..?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 14:09:55 vasta tsitaadiga

kaabliga, otse telekasse
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 14:49:29 vasta tsitaadiga

Elisal? Kuidas sa seda netti sealt tekekast mõtled kätte saada?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 16:57:14 vasta tsitaadiga

laurx, kuidas rontides autoraadio ilma netita midagi mängida suudab? icon_biggrin.gif Põmst võib sealt samast kaablist ju raadio ka analoogsignaalina tulla.
Samas ma kahtlen, et seal ikka kaabel otse telekasse läheb, digibox ja vaatajakaart peavad ju ikka olema et midagi muud peale ETV näeks.... tegelikult pole isegi proovinud, kas Elisa puhul isegi ETV-d näeb kui kaabel otse teleka külge pista kuna oma võrgus pole neil kohustust seda tasuta edastada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 17:41:38 vasta tsitaadiga

Kaart võib ka koos mooduliga telekas olla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 17:44:16 vasta tsitaadiga

Tegelt võib tõesti. Aga see eeldab vist, et telekas on võimeline raadiokanaleid mängima ja ma ausalt ei tea, kas need raadiokanalid on DVB-C puhul piisavalt standard või edastab iga operaator neid ise nii nagu heaks arvab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 17:50:23 vasta tsitaadiga

Mingeid raadiokanaleid ei edastata.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 04.04.2021 18:13:59 vasta tsitaadiga

Kui edastati, siis mängis neid iga DVB-C tuuneriga telekas ja digiboks. FM-raadiokanalite jaoks pidi antennikaabli raadioaparaadi külge panema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 20:38:48 vasta tsitaadiga

täna peaks olema ainult " elamuses" " äpp" ja see küsib streami kuskilt, mitte ei mängi kanalit kuskilt muxist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2021 19:17:58 vasta tsitaadiga

Elamus läbi optika ja koaksi on raadiod olemas.
Üle õhu ei meenu. Hübriidi kanal küll pakkus seda, kui telekal oli nett taga, kuid see vist maksab eraldi juurde, ei suvatsenud tollal edasi uurida.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 05.04.2021 20:01:09 vasta tsitaadiga

Hübriid on antenniga Levira teenus ja täiesti tasuta. Elisaga seost pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 20:10:57 vasta tsitaadiga

Foxi kanal on praegu no ikka tõeline elamus. Pilt jookseb mingi 15-20 FPS vahel, valus vaadata lausa.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 21:29:21 vasta tsitaadiga

Hah, vaatasin nüüd maal seda History asja. Täiesti olemas ja kanal 29. Paar korda keset vaatamist viskas ette, et skrambleeritud kanal, aga telekas kinni-telekas lahti aitas. S pakett õhu kaudu ehk see kõige lahjem.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 22:08:23 vasta tsitaadiga

Skrambl. Philips. Signaal piiri peal. Mingeid jagureid pole tühja vahele keeratud?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 22:43:31 vasta tsitaadiga

Ei. Otse väliantennist telekasse. Teised kanalid näitasid kõik normaalselt. Ei taibanud kvaliteedinäitajaid vaadata.
Ilm täna oli siin samuti veidi hullumeelne ja siis on tavaline, et anomaaliaid esineb.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 22:45:47 vasta tsitaadiga

4 muxi on..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 09.04.2021 18:46:37 vasta tsitaadiga

Kas Elisal on plaanis mingi aeg uuendada ka oma digibokse ? See Intek töötab IRga ja no absoluutselt ei funktsioneeri kui pole 1:1 nähtavust...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 18:57:23 vasta tsitaadiga

Mõtle IR-st nagu valgusest. See kuigipalju seina pealt peegeldub, aga üldiselt eeldab ikka jah otsenähtavust ehk kui selle teleka alla kappi ära peidad, siis polegi miskit loota.
Aga kui ikka mingi otsenähtavaus on, siis mina vahetaks esimese asjana puldi patareid ära.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 20:42:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel (coax elamus) kanalid hakivad?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:05:19 vasta tsitaadiga

Mis kanalid? Tee modemi signaalidest screen. Seinapesa vahelt,muhvid kinni jne. Sa elasid ravilas, seal taob soinaste e23 js e35 sisse kehva kaablisse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:10:36 vasta tsitaadiga

Vaksalis ei haki, ammune Lauri kätetöö icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:12:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis kanalid?

kõik mis läbi klõpsitud sai; sekundiks katkes signaal - näidati tumma/musta pilti

.. aga paistab et nüüdseks on ok
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:14:18 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Kas Elisal on plaanis mingi aeg uuendada ka oma digibokse ? See Intek töötab IRga ja no absoluutselt ei funktsioneeri kui pole 1:1 nähtavust...


Seni on teistel peale Telia olnud jah IR boksid.
Teemast käis mingi hetk läbi juba, et mingi boks neil haudub. Isegi Elisa lehel oli hetkeks väljas aga mingi hetk leht eemaldati:
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/elisa-elamus

Android baasil nagu ka teistel selles suunas asjad liiguvad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2021 21:26:17 vasta tsitaadiga

Elamus üle õhu HD kanalite (v.a. ETV) jaoks pole piisavalt levi. Kas tuleb suurem antenn panna või on mingi muu hea lahendus?
~100km Valgjärve mastist.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:49:38 vasta tsitaadiga

Jõgeval on koeru ja põltsamaa saatjad. Valgjärvet väga ei püüa seal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 21:49:54 vasta tsitaadiga

Jõgeval on koeru ja põltsamaa saatjad. Valgjärvet väga ei püüa seal.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2021 21:56:45 vasta tsitaadiga

Koeru on väga teisel pool maja, eks peab siis pika juhtme vedama. SD kanalite + EVT HD jaoks on Valgjärve signaal täitsa piisav.
Samas Põltsamaa poole polegi proovinud suunata, seda võiks täitsa katsetada.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 09.04.2021 22:11:14 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Elamus üle õhu HD kanalite (v.a. ETV) jaoks pole piisavalt levi.

Telemastist tulevad tasulised kanalid on Elisa Klassik (endine ZUUMtv), mitte Elamus. Elamuse kanalid ja järelvaatamine käib interneti kaudu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2021 22:14:38 vasta tsitaadiga

Kirjutasin jah kogemata vale nime.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2021 22:18:30 vasta tsitaadiga

mingi võim antenni juurde võib ka aidata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 12:56:19 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel probleeme kesklinnas selle nädala jooksul Elisa kaabliga? Neljapäeval oli ühendus täiesti surnud ja Elisa vahetas ruuteri välja, sest see tundus täiesti lolliks läinud olevat, aga nüüd uuema Cisco ruuteriga on sarnased olukorrad. Paar korda päevas läheks nagu ühendused umbe, kõik peale paari teenuse DC'b ja tiksub nii mingi aja, kuni ühendus jälle "avaneb". Peaks DNS'i määrama Google'i peale? Sama asi juhtub kaabli ja wifiga ehk läpparitel ja PC'l samal ajal, seega pole uue PC enda süü.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 397, 398, 399 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.