Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004




sõnum 04.04.2021 09:57:52 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mis mängudes veel on see trigger efekt, peale astro ja wrc? Demon soulsis millegi pärast ei olnud. Mõni väidab, et on aga seda mängu ei viitsind eriti mängida ka õnneks. Wrc9s ikka väga lahe see.


Destruction AllStars
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 12:12:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mis mängudes veel on see trigger efekt, peale astro ja wrc? Demon soulsis millegi pärast ei olnud. Mõni väidab, et on aga seda mängu ei viitsind eriti mängida ka õnneks. Wrc9s ikka väga lahe see.


NBA 2K21 simuleerib R2ga mängijate väsimust. Mida väsinum on mees, seda raskem on nuppu alla litsuda. On igal mängijal erinev ja puldi sees käib meeletu surin, kui mehi vahetad.

Borderlands 3 - relvadest tulistamine, loomulikult.

Marvel's Avengers - tulistamine/eemalt rünnakud. Näiteks Raudmehega muutub päästik aina jäigemaks, kui laserkiirt vastase peal hoiad. Thoriga on haamri lennutamine kohe... "tunda".

Miles Morales - ringivõrgutamise ajal tunned, kuidas su võrk pingule tõmbub

Sackboy - asju tirides või tassides tunned nende raskust/kaalu läbi päästikute
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garrey
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 04.04.2021 18:21:30 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
Sama teema mul ka! Ei viitsi sellega enam rohkem jamada!

biomehanik kirjutas:
Distal, Digitali ka ei õnnestunud osta, ilmselt müüdud nüüdseks. Hetk tagasi tahtsin maksta icon_smile.gif

Ahja minu suurepärane sooritus üritada PS5 tellida sealt poolast lõppes sellega, et sooritasin ära tellimuse ja peale seda pandi konto lukku. Ilmselt kuna kasutasin seda eshopwedrop aadressi seal vms. Raha igatahes tellimuse pealt maha ei ole võetud, aga konto istub lukus ja ootab mingeid dokumente kinnitamaks et see olin mina. Ühesõnaga vist ei viitsi isegi tegeleda kuna korra saatsin dokumendid juba ja tuli kohe vastus, et ei sobi ikka lukus. Ühesõnaga imege emmi poola amazon. Emaili peal kiri ütleb, et minge logi kontoga sisse ja jälgi uusi juhiseid et konto lahti saada. Logid amazoni sisse tuleb kiri, et mine vahi emaili mida tegema pead...surnud ring icon_biggrin.gif


Oli sama asi. Sai uuritud, ning:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal kus need nn. "dokumendid" vaja panna. Tegin pangakaardist ja ID-kaardist pildi, eemaldasin pangakaardilt enamus numbrid ära(viimased 4jätsin) ning ID-kaardilt siis dok id/isikukoodi. Ning asi läks läbi. Eks see siis selle põhimõttega tehtud, et keegi kellegi teise pangakaardilt ei saaks sooritada ostu.

Praegu kaup poola eshopwedrop-is. Ilmselt kolmapäev jõuab Eesti, kiiret pole sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 19:12:19 vasta tsitaadiga

Garrey, Ma ühe korra panin dokumendid, aga läbi ei läinud. Enam uuesti mingit kohta pole kuhu esitada. Login amazoni sisse ja kohe kiri ees, et konto lukus ja midagi teha ei saagi rohkem.

"More Information Required
The information you supplied was reviewed by Amazon but we cannot remove the hold on your account at this time. For details, check for an email or text message from Amazon describing next steps. Please contact us for further concerns."
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Error-1
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2021




sõnum 04.04.2021 21:33:33 vasta tsitaadiga

Ma olin ka 1 õnnelik kes Prisma kaudu ostueesõiguse sai. Õnne jätkus 1. päevaks. Nüüd tuleb tagasi saata, kuna kõik PS5 mängud peale Astro crashivad. PS4 mängudega probleeme ei olnud. PS4 mänge saan ka oma PS4 Pro peal mängida. Kõik fix ja problem solving variandid tegin läbi. Lisaks veel ka graafika sätete muutmise ning "always performance mode on" proovimise. Eks praake ikka ka leidub kahjuks. Alati näitab erroriks CE-108255-1. Jääme ootama uut laadungit, et saaks lõpuks miskit mängima ka hakata.

Lisainfoks: https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jusdtg/my_experience_with_ce1082551_all_games_crash/?utm_source=amp&utm_medium=&utm_content=post_body


viimati muutis Error-1 05.04.2021 12:46:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 01:09:53 vasta tsitaadiga

Error-1 kirjutas:
Ma olin ka 1 õnnelik kes Prisma kaudu ostueesõiguse sai. Õnne jätkus 1. päevaks. Nüüd tuleb tagasi saata, kuna kõik PS5 mängud peale Astro crashivad. PS4 mängudega probleeme ei olnud. PS4 mänge saan ka oma PS4 Pro peal mängida. Kõik fix ja problem solving variandid tegin läbi. Lisaks veel ka graafika sätete muutmise ning "always performance mode on" proovimise. Eks praake ikka ka leidub kahjuks. Alati näitab erroriks CE-108255-1. Jääme ootama uut laadungit, et saaks lõpuks miskit mängima ka hakata.


Igaks juhuks küsin üle mis samme võtsid et probleemi lahendada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Error-1
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2021




sõnum 05.04.2021 12:32:31 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Error-1 kirjutas:
Ma olin ka 1 õnnelik kes Prisma kaudu ostueesõiguse sai. Õnne jätkus 1. päevaks. Nüüd tuleb tagasi saata, kuna kõik PS5 mängud peale Astro crashivad. PS4 mängudega probleeme ei olnud. PS4 mänge saan ka oma PS4 Pro peal mängida. Kõik fix ja problem solving variandid tegin läbi. Lisaks veel ka graafika sätete muutmise ning "always performance mode on" proovimise. Eks praake ikka ka leidub kahjuks. Alati näitab erroriks CE-108255-1. Jääme ootama uut laadungit, et saaks lõpuks miskit mängima ka hakata.


Igaks juhuks küsin üle mis samme võtsid et probleemi lahendada?
Kõik safe mode variandid tegin läbi vastavalt playstation tech supporti lehel olevale infole. Otsisin lisa netist ja youtube-ist. Viimane 7 variant oli usb pulga kaudu software reinstall. Täna andsin kogu info ka customer supporti inimesele. Eks näis, mida tarka kostetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 05.04.2021 13:47:45 vasta tsitaadiga

Error-1 kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Error-1 kirjutas:
Ma olin ka 1 õnnelik kes Prisma kaudu ostueesõiguse sai. Õnne jätkus 1. päevaks. Nüüd tuleb tagasi saata, kuna kõik PS5 mängud peale Astro crashivad. PS4 mängudega probleeme ei olnud. PS4 mänge saan ka oma PS4 Pro peal mängida. Kõik fix ja problem solving variandid tegin läbi. Lisaks veel ka graafika sätete muutmise ning "always performance mode on" proovimise. Eks praake ikka ka leidub kahjuks. Alati näitab erroriks CE-108255-1. Jääme ootama uut laadungit, et saaks lõpuks miskit mängima ka hakata.


Igaks juhuks küsin üle mis samme võtsid et probleemi lahendada?
Kõik safe mode variandid tegin läbi vastavalt playstation tech supporti lehel olevale infole. Otsisin lisa netist ja youtube-ist. Viimane 7 variant oli usb pulga kaudu software reinstall. Täna andsin kogu info ka customer supporti inimesele. Eks näis, mida tarka kostetakse.


Ja PS5 süsteemi keeleks valisid ikka inglise keele?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 05.04.2021 15:04:23 vasta tsitaadiga

Sain Poola Amazoni oma kätte. Kõik tip-top, mäng poolakeelses karbis, aga defaultina võtab ikkagi konsooli seatud keele (inglise k.), kui keegi muret tunneb. Karbis on ka eelmise Spider-Mani remastered kood PS5 peale, kui keegi soovib, aga see vajab Poola regiooni accounti.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 05.04.2021 16:06:47 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Sain Poola Amazoni oma kätte. Kõik tip-top, mäng poolakeelses karbis, aga defaultina võtab ikkagi konsooli seatud keele (inglise k.), kui keegi muret tunneb. Karbis on ka eelmise Spider-Mani remastered kood PS5 peale, kui keegi soovib, aga see vajab Poola regiooni accounti.

Kuna tellisid? Ma tellisin teisipäeval, reedeks oli Baltikumi laos, maksin ära ja siiani pole midagi. Homme vist pannakse teele.
Kahju küll, et Remastered vajab Poola regiooni...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 05.04.2021 16:15:36 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Lyth kirjutas:
Sain Poola Amazoni oma kätte. Kõik tip-top, mäng poolakeelses karbis, aga defaultina võtab ikkagi konsooli seatud keele (inglise k.), kui keegi muret tunneb. Karbis on ka eelmise Spider-Mani remastered kood PS5 peale, kui keegi soovib, aga see vajab Poola regiooni accounti.

Kuna tellisid? Ma tellisin teisipäeval, reedeks oli Baltikumi laos, maksin ära ja siiani pole midagi. Homme vist pannakse teele.
Kahju küll, et Remastered vajab Poola regiooni...


Üle-eelmisel nädalal.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 17:24:12 vasta tsitaadiga

Võid endale nö. "throwaway" konto teha. Saad pärast oma kontolt mängida ju.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 05.04.2021 17:43:45 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Võid endale nö. "throwaway" konto teha. Saad pärast oma kontolt mängida ju.

Poola keelne on vast. Ostsin ka sealt poola poest Codi, krt poola keelne ja pole midagi teha. Seadetes valik poola tekst ja inglise audio.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 05.04.2021 18:04:08 vasta tsitaadiga

Sain meili mitterassalt et 8. aprillil jõuab konsool. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 18:23:41 vasta tsitaadiga

kuna tellisid...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 05.04.2021 18:38:20 vasta tsitaadiga

27. september panin ootelisti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Error-1
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2021




sõnum 05.04.2021 19:24:15 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Error-1 kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Error-1 kirjutas:
Ma olin ka 1 õnnelik kes Prisma kaudu ostueesõiguse sai. Õnne jätkus 1. päevaks. Nüüd tuleb tagasi saata, kuna kõik PS5 mängud peale Astro crashivad. PS4 mängudega probleeme ei olnud. PS4 mänge saan ka oma PS4 Pro peal mängida. Kõik fix ja problem solving variandid tegin läbi. Lisaks veel ka graafika sätete muutmise ning "always performance mode on" proovimise. Eks praake ikka ka leidub kahjuks. Alati näitab erroriks CE-108255-1. Jääme ootama uut laadungit, et saaks lõpuks miskit mängima ka hakata.


Igaks juhuks küsin üle mis samme võtsid et probleemi lahendada?
Kõik safe mode variandid tegin läbi vastavalt playstation tech supporti lehel olevale infole. Otsisin lisa netist ja youtube-ist. Viimane 7 variant oli usb pulga kaudu software reinstall. Täna andsin kogu info ka customer supporti inimesele. Eks näis, mida tarka kostetakse.


Ja PS5 süsteemi keeleks valisid ikka inglise keele?


Ikka inglise keele jah, see mis kohe ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008




sõnum 05.04.2021 21:50:01 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Sain meili mitterassalt et 8. aprillil jõuab konsool. icon_biggrin.gif


Sama siin. Tuju tegi kohe heaks.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 21:55:43 vasta tsitaadiga

Ikka veel saavad alles septembri mehed konsoole Mitterassast v??? Täiesti ebareaalne. Sellise tempoga on novembrimehed healjuhul aastalõpus😀😀😀
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 05.04.2021 22:01:08 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, üldse ei imestaks, kui neil see vautšer veel enne konsooli kättesaamist ära aeguks icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 08:17:15 vasta tsitaadiga

Lyth kirjutas:
Distal kirjutas:
Lyth kirjutas:
Sain Poola Amazoni oma kätte. Kõik tip-top, mäng poolakeelses karbis, aga defaultina võtab ikkagi konsooli seatud keele (inglise k.), kui keegi muret tunneb. Karbis on ka eelmise Spider-Mani remastered kood PS5 peale, kui keegi soovib, aga see vajab Poola regiooni accounti.

Kuna tellisid? Ma tellisin teisipäeval, reedeks oli Baltikumi laos, maksin ära ja siiani pole midagi. Homme vist pannakse teele.
Kahju küll, et Remastered vajab Poola regiooni...


Üle-eelmisel nädalal.


Kaua Leedu laost Eestisse pakk tuli? Kuna pakk automaati ei mahu, siis peab laskma DPDga tuua, aga liigun ise pidevalt ringi ja ei oska hästi koheletoimetamise aadressi valida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 06.04.2021 08:30:43 vasta tsitaadiga

karlutikas, järgmine päev tavaliselt kuller ukse taga.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 08:31:47 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Ikka veel saavad alles septembri mehed konsoole Mitterassast v??? Täiesti ebareaalne. Sellise tempoga on novembrimehed healjuhul aastalõpus😀😀😀


Mida detsembrimehed (mina) veel tegema peaksid icon_biggrin.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.04.2021 08:32:52 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
vester1 kirjutas:
Ikka veel saavad alles septembri mehed konsoole Mitterassast v??? Täiesti ebareaalne. Sellise tempoga on novembrimehed healjuhul aastalõpus😀😀😀


Mida detsembrimehed (mina) veel tegema peaksid icon_biggrin.gif


Uurisin eelmine nädal digi konsoolide kohta. Öeldi, et lähema 1.5 kuu jooksul neid tulemas ei ole. Tellimus sai tehtud 21 september.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 06.04.2021 09:11:50 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Lyth kirjutas:
Distal kirjutas:
Lyth kirjutas:
Sain Poola Amazoni oma kätte. Kõik tip-top, mäng poolakeelses karbis, aga defaultina võtab ikkagi konsooli seatud keele (inglise k.), kui keegi muret tunneb. Karbis on ka eelmise Spider-Mani remastered kood PS5 peale, kui keegi soovib, aga see vajab Poola regiooni accounti.

Kuna tellisid? Ma tellisin teisipäeval, reedeks oli Baltikumi laos, maksin ära ja siiani pole midagi. Homme vist pannakse teele.
Kahju küll, et Remastered vajab Poola regiooni...


Üle-eelmisel nädalal.


Kaua Leedu laost Eestisse pakk tuli? Kuna pakk automaati ei mahu, siis peab laskma DPDga tuua, aga liigun ise pidevalt ringi ja ei oska hästi koheletoimetamise aadressi valida.


Mul tuli 4 päeva, seal sees nädalavahetus ja Suur reede. Kulleriga läheb võib-olla veel päev otsa, kui jaotuskeskuses õigel ajal kuhu vaja ei jõua.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.