|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
29.03.2021 13:37:46
|
|
|
renx09, Esmaspäev, mis Sa saada tahad?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
29.03.2021 21:06:17
|
|
|
Patch nüüd saadaval
34GB
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
29.03.2021 21:21:25
|
|
|
mitmes teema see juba on kus /s mööda läheb
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 07:53:23
|
|
|
Lasin üle paari kuu Cyberpunki uusti arvutisse, aga mängimisel on mingi anomaalia, mille olemasolu ma varasemast ei mäleta.
Nimelt on liikudes kõigel talumatu ghosting + värvid ja kvaliteet kukub.
Milles võib olla viga ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
30.03.2021 09:59:57
|
|
|
| Diesel, DLSS on agressiivses režiimis?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 10:14:44
|
|
|
Foxxx, Auto peal on..muutsin seda ka, aga ikka veider.
Üliveider..kohapeal seistes on graafika kena, aga liikudes on migreen käega katsutav
viimati muutis Diesel 30.03.2021 10:17:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
30.03.2021 10:15:45
|
|
|
| Diesel, Teistes mängudes pole seda probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 10:22:26
|
|
|
Foxxx,
Proovisin bf4, valheim, valorant jms ..kõik normaalsed
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
30.03.2021 11:06:38
|
|
|
| Diesel, Siis tundub ikkagi DLSS, mis režiimis see on sul?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 11:09:01
|
|
|
| Foxxx, auto..aga ma proovisin ka muid variante.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
30.03.2021 11:17:54
|
|
|
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 30.03.2021 19:23:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
30.03.2021 18:27:34
|
|
|
Hmm, tundub, et pean oma sõnu sööma. Nad vist ei teinudki päris tühja tööd nagu esmapilgul tundus.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.03.2021 19:24:23
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| Foxxx, auto..aga ma proovisin ka muid variante. |
Mingi screenshot/video sellest?
Ehk motion blur/chromatic abberation?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
30.03.2021 19:39:52
|
|
|
fps 30?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 20:37:48
|
|
|
Pean tunnistama, et ma tegin uninstalli juba..kergelt frustreeriv tulemusteta seadistamine oli.
Proovin mingi päev uuesti
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.03.2021 20:38:04
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Foxxx, Auto peal on..muutsin seda ka, aga ikka veider.
Üliveider..kohapeal seistes on graafika kena, aga liikudes on migreen käega katsutav |
pane fullscreen borderless
eeldan, et sama jant mis mul, kus pilt virvendas lihtsalt ees mingist hetkest
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
30.03.2021 20:40:21
|
|
|
libe, proovisin seda ka... Muidu oli miski fullscreen windowed mode vms.*
Oleks pidanud ikka miski video tegema. Ehk proovin ikka täna uuesti peale lasta, et selgust saada..
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
31.03.2021 18:06:04
|
|
|
Patch on samm õiges suunas, aga minu arvates oleks see pidanud olema day1 või siis esimese kuu patch. Ennast need vead üldjuhul ei häirinud (ju mul siis vedas , et sellest pikast reast ühegi bugi otsa ei sattunud). Kõige rohkem häiris, et mingist hetkest oli selgelt aru saada, mäng on lõpetamata. Sellise tempoga nagu nad praegu liiguvad saaksid nad mängu valmis kuskil aastal 2030 kui remastered versioon välja tuleb.
Teiselt poolt kui üldist seisu vaadata , PC sektorit ja vigu, siis polnud mängul häda midagi. (konsoolidest praegu ei räägi) Kui CP-d millegagi võrrelda , siis võiks see AC:Valhalla olla. Kuna see muugiti lahti viskasin huvipärast pilgu ka sellele mängule.(mul siiani 2 eelmist osa lõpuni mängimata, ei näe mõtet mängule raha raisata kui tean, et tegelikult erilist huvi mängida ei ole.) CP-s ei jäänud mul esimse paari tunniga midagi häirivat silma. Valhallas sõitsid mingid jääkaru maketid kuskil silmapiirl, väiksemate loomade pead liuglesid lume sees , laudade peale olid peale küünalde kadumist ikkagi nende valgus ringid jäänud jne. Kui siin mõne venna moodi oleks tahtnud low res tekstuuride pilte üles riputada , siis jätkuks neid ilmselt nädalaks.
Kogu PC mängude olukord on tegelt suht jama.Erilist kvaliteedi kontrolli ei ole ja enamasti pääsevad tegijad ainult virisemisega steami foorumites. Ainuke oht on , siis kui sa oma mängu tõsiselt üle Hyped. Nagu see juhtus CP,Fallout-i, ME-ga. Kui sa suksutad Ubisofti moodi vaikselt AC-d siis ei huvita eriti kedagi mis olukorras see mäng tegelikult on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.03.2021 19:45:56
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
Patch on samm õiges suunas, aga minu arvates oleks see pidanud olema day1 või siis esimese kuu patch. Ennast need vead üldjuhul ei häirinud (ju mul siis vedas , et sellest pikast reast ühegi bugi otsa ei sattunud). Kõige rohkem häiris, et mingist hetkest oli selgelt aru saada, mäng on lõpetamata. Sellise tempoga nagu nad praegu liiguvad saaksid nad mängu valmis kuskil aastal 2030 kui remastered versioon välja tuleb.
Teiselt poolt kui üldist seisu vaadata , PC sektorit ja vigu, siis polnud mängul häda midagi. (konsoolidest praegu ei räägi) Kui CP-d millegagi võrrelda , siis võiks see AC:Valhalla olla. Kuna see muugiti lahti viskasin huvipärast pilgu ka sellele mängule.(mul siiani 2 eelmist osa lõpuni mängimata, ei näe mõtet mängule raha raisata kui tean, et tegelikult erilist huvi mängida ei ole.) CP-s ei jäänud mul esimse paari tunniga midagi häirivat silma. Valhallas sõitsid mingid jääkaru maketid kuskil silmapiirl, väiksemate loomade pead liuglesid lume sees , laudade peale olid peale küünalde kadumist ikkagi nende valgus ringid jäänud jne. Kui siin mõne venna moodi oleks tahtnud low res tekstuuride pilte üles riputada , siis jätkuks neid ilmselt nädalaks.
Kogu PC mängude olukord on tegelt suht jama.Erilist kvaliteedi kontrolli ei ole ja enamasti pääsevad tegijad ainult virisemisega steami foorumites. Ainuke oht on , siis kui sa oma mängu tõsiselt üle Hyped. Nagu see juhtus CP,Fallout-i, ME-ga. Kui sa suksutad Ubisofti moodi vaikselt AC-d siis ei huvita eriti kedagi mis olukorras see mäng tegelikult on. |
noo joomajoo, tegin selle valhalla pmst 100% läbi ja selliseid loetletud bugisid kordagi ei kohanud
lõpuks jõutaks vigade analüüsiga ikka selleni, et kasutaja tola klokkis oma mandi servani üles ja siis on graafilised huinjaad mängutootja probleemid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
31.03.2021 20:54:52
|
|
|
| ubisofti mängud ongi buge täis, kes märkab kes mitte, samas legion eriti hea näide
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.03.2021 21:51:56
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
| ubisofti mängud ongi buge täis, kes märkab kes mitte, samas legion eriti hea näide |
sealseid peaks mulle ka vist rõhutama, kuna tegin hiljuti risu läbi - oli pikalt seisma jäänud
aga ilmselgelt ei ole ma mängurite seas inimene, kes laseb mingitel tühistel bugidel immersionit rikkuda
omal ajal oli graafika nii sitt, et rikkus immersionit
ma otsin mängudest meelelahutust, et igapäevasest virinast eemal olla, ilmselt erand olen
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
31.03.2021 23:09:22
|
|
|
| eks kõike nähtud ja kogetud, pisivead mis peaks immersioni mõjutama taanduvad mõttekäigus kiirele arendaja eksimuse hindamisele, ei lähe üldpildist välja ning stoori jätkub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.04.2021 08:21:54
|
|
|
| libe kirjutas: |
noo joomajoo, tegin selle valhalla pmst 100% läbi ja selliseid loetletud bugisid kordagi ei kohanud
lõpuks jõutaks vigade analüüsiga ikka selleni, et kasutaja tola klokkis oma mandi servani üles ja siis on graafilised huinjaad mängutootja probleemid |
Joomajoo, jälle mingi enda peal üldistamine käib.
Minu meelest see näitabki äärmiselt s*tta arendustööd kui kõiksugu puugid täiesti erinevate riistvaraliste kombodega välja löövad. Sõber mängis low-end masina peal vigade ja glitchideta selle mängu 100% peal läbi. Mul algas kohe kiibi varguse sissejuhatava missiooniga erinevate visuaalsete ja füüsikaliste puukide festival. Samaoodi on netis ringi vaadates näha, et ei ole mingit selget mustrit ega seost klokitud või kindla prose-kiibi alusel võimalik välja tuua.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.04.2021 11:17:42
|
|
|
1.2 Patch on 30 GB.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
16.04.2021 08:47:34
|
|
|
Ehk see annab lootust, et RPG pole veel surnud ja suurtel tegijatel pole vaja teha "rpg" märgistusega mänge,
mida sisuliselt saab facerollides läbida .
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
16.04.2021 09:23:09
|
|
|
Sellest, et pre-ordereid oli tohuja, järeldavad, et commercially succesful? Keegi võiks lasta Risitasel seda kommenteerida
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
16.04.2021 09:50:35
|
|
|
Mäng müüb tegelikult viletsalt.
Steami ale ajal on tavaliselt sellise tasemega mängud 1 kohal olnud. Mingi hetk kui ma ale ajal top-i sirvisin oli CP2077 vist 5-ndal kohal. Witcher 3 oli esimesel. Ale % oli muidugi erinev, aga mingi ülevaate annab see ikka.
Pakuks , et antud hetkel on ülbus läinud neile maksma juba miljoneid. Kahjumisse nad muidugi ei jää.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
16.04.2021 10:09:15
|
|
|
Kõige kummalisem on vaadata neid mehi, kes mängivad 100+ tundi ja ütlevad jube kehva.. Kui ikka mäng on nii kehva, milleks seda vägistada nii pikalt...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.04.2021 10:41:52
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| Steami ale ajal on tavaliselt sellise tasemega mängud 1 kohal olnud. Mingi hetk kui ma ale ajal top-i sirvisin oli CP2077 vist 5-ndal kohal. Witcher 3 oli esimesel. Ale % oli muidugi erinev, aga mingi ülevaate annab see ikka. |
arvestades meediakära oleks imelik, kui cyberpunk esimesel kohal oleks.
witcher 3 on kehv võrdlus, see on teises hinnakategoorias pluss sai nüüd üle pika aja discounti - veebruari-märtsi saledes oli 6.99/9.99 hinnaga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
16.04.2021 12:20:09
|
|
|
Tegin korra läbi ja läks maha. Nagu iga teise mänguga.
Mõne aja pärast jälle hea kätte võtta.
Siis võiks RT ka proovida. Vb isegi RTGI McFly poolt.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
16.04.2021 12:22:04
|
|
|
| Ootan. Arvatavasti enne sügist mängu ei puutu.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
16.04.2021 12:27:28
|
|
|
| acl kirjutas: |
Kõige kummalisem on vaadata neid mehi, kes mängivad 100+ tundi ja ütlevad jube kehva.. Kui ikka mäng on nii kehva, milleks seda vägistada nii pikalt...  |
Egas neid väga palju polegi siin ju, enamus vingujatest ootavad ja ootavad "õige" mängu valmimist
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
16.04.2021 12:49:09
|
|
|
proovisin esimesel nädalal, oli mängitamatu 1080ti'ga, low seadetes jooksis rahuldavalt, aga ei hakanud elamust rikkuma, eriti kui kohe vaatasid graafilised vead vastu, nt. põõsad paistsid läbi seinte ükskõik mis suunda vaatasin....
eile proovisin uuesti viimase patchiga, mäng jooksis rahuldavalt nüüd, väheke motion bluri peale ja tundus üsna sujuv medium/high sätetega, et nagu võiks mängida...aga endiselt osad põõsad paistavad häirivalt läbi seinte. ootame edasi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.04.2021 13:07:50
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| acl kirjutas: |
Kõige kummalisem on vaadata neid mehi, kes mängivad 100+ tundi ja ütlevad jube kehva.. Kui ikka mäng on nii kehva, milleks seda vägistada nii pikalt...  |
Egas neid väga palju polegi siin ju, enamus vingujatest ootavad ja ootavad "õige" mängu valmimist  |
Võibolla oodatakse seda mida lubati ja trailerites näidati.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
16.04.2021 14:36:50
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
proovisin esimesel nädalal, oli mängitamatu 1080ti'ga, low seadetes jooksis rahuldavalt, aga ei hakanud elamust rikkuma, eriti kui kohe vaatasid graafilised vead vastu, nt. põõsad paistsid läbi seinte ükskõik mis suunda vaatasin....
eile proovisin uuesti viimase patchiga, mäng jooksis rahuldavalt nüüd, väheke motion bluri peale ja tundus üsna sujuv medium/high sätetega, et nagu võiks mängida...aga endiselt osad põõsad paistavad häirivalt läbi seinte. ootame edasi  |
Oota kuni korraliku RT toega GPU saad.
Mõned mehed ütlevad,et pole vahet, aga minul on peale 100+ tundi RTX-ga CP-d suhteliselt raske tavalisi open world mänge mängida.
Valhallat sai proovitud. On küll ilus, aga asi ei tundu ajule enam normaalne.
100+ (või siis juba 50+) tundi on see koht kus esimene võlu on kadunud ja igasugused tobedused,vead , puudujäägid kütavad tunded ülesse ja enamus head jääb tahaplaanile. Tänapäeval minnakse edasi mõnda foorumisse kus lastakse aur välja.
Loomulikult on ka pop CDProjekti sõimata. Mõned teevad seda tunnustuse pärast. Kõige suuremad teevad seda clickide pärast. Paljudele nendele clicki ärikatele on see ainuke sissetulek. (mõtlen siis kogu youtube, twitchi, jne. streamimis äri)
Isegi meie kohalik youtuber pingutas seekord üsna kõvasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
16.04.2021 16:18:46
|
|
|
mul umber sada tundi ja oleks oodanud et oleks teine sada veel, kahju et nad kõvasti kontenti välja võtsid
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.04.2021 18:37:40
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
proovisin esimesel nädalal, oli mängitamatu 1080ti'ga, low seadetes jooksis rahuldavalt, aga ei hakanud elamust rikkuma, eriti kui kohe vaatasid graafilised vead vastu, nt. põõsad paistsid läbi seinte ükskõik mis suunda vaatasin....
eile proovisin uuesti viimase patchiga, mäng jooksis rahuldavalt nüüd, väheke motion bluri peale ja tundus üsna sujuv medium/high sätetega, et nagu võiks mängida...aga endiselt osad põõsad paistavad häirivalt läbi seinte. ootame edasi  |
olen day one mänginud ja ei mäleta, et oleks pidanud kordagi low seadeid kasutama
mul oli pigem high ultra, seda küll 1080p peal. mingihetk läks fps veidi paremaks küll
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
17.04.2021 23:08:42
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
proovisin esimesel nädalal, oli mängitamatu 1080ti'ga, low seadetes jooksis rahuldavalt, aga ei hakanud elamust rikkuma, eriti kui kohe vaatasid graafilised vead vastu, nt. põõsad paistsid läbi seinte ükskõik mis suunda vaatasin....
eile proovisin uuesti viimase patchiga, mäng jooksis rahuldavalt nüüd, väheke motion bluri peale ja tundus üsna sujuv medium/high sätetega, et nagu võiks mängida...aga endiselt osad põõsad paistavad häirivalt läbi seinte. ootame edasi  |
Driverid uuendatud? Tundub, et mitte.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.04.2021 23:23:42
|
|
|
Nipi1000, põõsad paistavad läbi seinte?
selles mängus pole piisavalt põõsaid, et seda viga otsimata seda viga ka leiaks
kui ikka ei taha ja otsid millegi üle viriseda, siis selle leiad kindlasti!
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
19.04.2021 13:36:52
|
|
|
| libe kirjutas: |
olen day one mänginud ja ei mäleta, et oleks pidanud kordagi low seadeid kasutama
mul oli pigem high ultra, seda küll 1080p peal. mingihetk läks fps veidi paremaks küll |
njah, mul 1440p ja proseks 4790k@4,8ghz ning enda jaoks jäi küll aeglaseks...aga eks ongi erinev arusaam sujuvalt jooksmisest, mõne jaoks on siin 30fps ka 'silky smooth' vms.
see, et põõsad läbi seinte paistavad, võib tõesti olla driverite uuenduse taga, kuigi millalgi vahepeal sai uuendatud ka kui nvidia pakkus. ...ja seda viga ei pidanud ma otsima, kui see mul otse ees
esimest korda sai proovitud selle nomadiga, alustasin kuskilt linnast väljas garaazis, ükskõik kuhu vaatasin, olid põõsad ekraanil ees, need mis seal tühermaal muidu kasvasid ja paistsid need läbi auto ja seinte, mängimine võimatu.
nüüd teistkorda proovisin, siis valisin streetkid, et kohe välistada seda põõsaste probleemi, kuna see tegelane alustab linnast...algul oligi kõik ok ja mõtlesin juba mängu süveneda, kui aga alguse ära tegin ja kuhugi liikuma pidin ning välja läksin majast, siis jällegi igas suunas paistavad mingid kauged põõsad läbi majade, arvatavasti jälle sealt tühermaalt. vot ei oska öelda, mis seda põhjustab
...ja kindlasti ma ei virise, mäng on lahe ja tahaks mängida, hetkel aga enda jaoks võimatu.
küsiti, et kes ootavad patche ...vastasin, et mina ootan ja miks, kogu moos, ei mingit virinat...jõuan oodata küll, äkki saab ka uue video millalgi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
19.04.2021 13:58:56
|
|
|
Nipi1000,
| rastaman kirjutas: |
endal selliseid glitche juhtunud, draiverite uuendamine kõrvaldas põõsaste oma
Spoiler 
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
19.04.2021 14:02:52
|
|
|
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
19.04.2021 20:41:52
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti  |
100 tundi sellist jura pole küll kordagi olnud, ühe korra mingi sein ei laadinud, laadis, siis kui oleks peaaegu otsa sõitnud, aga see võibolla sellest, et ma ikka hdd kõvaketta peal
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
22.04.2021 02:15:54
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti  |
Tuleb lihtsalt uninstall teha.
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli.
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
22.04.2021 11:51:07
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Nipi1000 kirjutas: |
vot just samasugune probleem nagu kahel esimesel pildil...aga ok, tänud, eks proovin drivereid uuendada ja vaatab uuesti  |
Tuleb lihtsalt uninstall teha.
Eks see üks jura mäng ole surematute vastastega. Eeldaks, et kui shotgun-ist 5 pauku vastasele pähe paneks, siis vastane ära sureb aga nii ei ole. Ta laseb sind paar korda ja oled ise siruli.
Paras overhyped bullshit mäng RT testimiseks, muuks ei kõlba.  |
See on Witcheri loojate vaenlaste tugevuse süsteem oma parimas võtmes.
Punas3 pealuuga missioone pole mõtet näppida. Paar taset hilhem lähed virutad ühe laksuga siruli.
Huvitav millest need artifaktid tulevad.
Ma mäletan, et kui Crysis2 välja tuli, siis pidin oma kasti kellad alla algseadele tooma, sest muidu loopis artifakte. Ning E8400(wolfsdale) sai korraliku prose vastu vahetatud(i5 3570k). Prosa välja vahetasin, siis kadusid ka probleemid...
Kuigi jah, kas just see mäng kasti vahetust väärt on...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|