|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
22.03.2021 20:00:29
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kõik siin teemas on hiina kolakad, kellel alla, kellel üle tonni. Mul on hetkel 2 alla tonnist garaažis kevadet ootamas, siis läheb vähemalt üks turgu. Aprilli alguse palgapäevade ajaks võib vast juba plaanima hakata. |
no need segwayd ja xiaomid on veel mõistlikkuse piires. hiinlased müüvad neid kangemaid mitme nime all, need ikka siuksed millega saab metsas ka sõita
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.03.2021 08:59:13
|
|
|
| mulk2 kirjutas: |
Tere!
Oskab keegi öelda mis vahe on Max G30 erinevatel mudelitel? Ilma tähiseta lõpus ja G,D,P,LP jne. Ja kuidas eristada Gen 1 ja 2 mootorit? |
G30 - 25kmph
G30P - 30kmph
G30D - 20kmph
G30LP - 30kmph lite versioon
G30LE - 25kmph lite versioon
G30LD - 20kmph lite versioon
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 10:34:09
|
|
|
Võtsin Ultron 2-Drive3200 T11-PRO ligi
Kirjade järgi 70km/h
Mina sain 60km/h kätte
Täitsa ok pill
Spoiler 
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2021 10:34:11
|
|
|
Nüüd saad Laagna teel 70 km/h koroonapidu pidavatest autodest mööda vuhiseda.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 10:35:13
|
|
|
Hea ju
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
23.03.2021 11:09:04
|
|
|
raam pooleks läheb siis on ultra fun 70kmh peal meie teed pole kah just kvaliteetsed väike jõnka ja raam pooleks. Pildipealt vaadates mina ei julgeks sellega. Poldi murdumine ja metalli väsimine võib kunagi probleemiks tulla.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.03.2021 11:16:41
|
|
|
Ma üle 30 km/h ei julgeks ka.
Kui MNT jalgrattaga sõidetakse vändates on 60km/h tavaline, siis ka tavalise elektrirattaga on 70km/h ok.
Aga tõuksiga või rulaga... peab ikka elu peale väga vihane olema
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 11:37:00
|
|
|
Raam on tugev paberite järgi kannatab 150kg.
Teed on ju väga head.
Rattad on sama laiad kui mootorattal.
Amordid on ka olemas ja ketaspidurid.
Sõber vaatab juba võimsamat mis 100 km/h välja jookseb
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.03.2021 11:40:58
|
|
|
Ajasin enda oma üle poole aasta välja eile. Persse kui külm hakkas ~33km/h sõites väga kiirelt 😁. Pm enam soojemalt riidesse ei olnud võimalik panna.
Aku vähenes päris jõudsalt muidugi +2 kraadiga. Üpris kiirelt enam 30 välja ei tahtnud minna.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.03.2021 11:42:54
|
|
|
| reints kirjutas: |
Raam on tugev paberite järgi kannatab 150kg.
Teed on ju väga head.
Rattad on sama laiad kui mootorattal.
Amordid on ka olemas ja ketaspidurid.
Sõber vaatab juba võimsamat mis 100 km/h välja jookseb |
Ja samas ikka on nähtud ühes tõuksikommuunis pilte, kus sellised keset sõitu keskelt pooleks ja sõitjal kenasti veri väljas. Ühestki surmajuhtumist pole hetkel kuulnud, aga eks neidki vast ole.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 11:57:49
|
|
|
Samas ikka on nähtud ühes jalgrattakommuunis pilte, kus jalgrattad pooleks lähevad ja sõitjal kenasti veri väljas. Jalgratturitte surmasid näha küllaga
See, et masin läheb 100 km/h välja ei tähenda, et sa oled sunnitud sellega sõitma.
Auto läheb ka 250 km/h välja ja kui seda katestad võivad ka tagajärjed olla kehvad.
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
23.03.2021 12:20:32
|
|
|
Enda Mi 1S nüüdseks paar sõitu teinud, tühjaks pole sõitnud, kiirendab normaalselt, 23-25 km sõidab ilusti.
Praegu külm muidugi õues, aga olude sunnil sõidan, ühistransporti ja taksot hetkel kasutada ei taha.
Tartus ühistranspordiga liikumine nendesse kohtadesse kus mul vaja, vähe ebamugav ka, praeguseks on õigustanud küll ennast.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
23.03.2021 13:24:36
|
|
|
| Mu meelest muutis uue seaduse jõustumine kiire tonnise tõuksi muretsemise suht mõttetuks, kui enamasti metsavahel või põllul kimama ei plaani hakata. Kergem 30-35km/h pill tundub igapäevaseks kasutamiseks mõistlikum, et avalikel teedel liigset tähelepanu tõmbamata liigelda. Aku peaks olema küll piisav
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.03.2021 13:32:28
|
|
|
reints, jutt oligi ju kiiresti sõitmisest..
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 14:35:07
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| reints, jutt oligi ju kiiresti sõitmisest.. |
Mis sa tahad väita, et kui rattaga kukud 70 km/h siis on sul parem tunne ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mulk2
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.03.2021 16:08:23
|
|
|
| reints kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| reints, jutt oligi ju kiiresti sõitmisest.. |
Mis sa tahad väita, et kui rattaga kukud 70 km/h siis on sul parem tunne ?  |
Jutt oli pooleks murdumisest keset sõitu... Ka paigal seistes kukkudes võib kõvasti viga saada, selles polnud küsimustki.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
23.03.2021 22:18:15
|
|
|
Mul omal ka rattal kahvel pooleks läinud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.03.2021 22:30:22
|
|
|
Oeh, keegi polegi ju kuskil väitnud, et ratas oleks pommikindel. Lihtsalt väike hoiatus, et neil tõuksidel on lühikese ajaga piisavalt palju juhtumeid, kus keset sõitu keskelt pooleks läinud. Ratastega nagu seda ei kipu juhtuma (ära nüüd siit välja loe, et seda kunagi ei juhtu. Juhtub ikka.), aga see ei ole teemaks praegu.
Mulle tundub, et oled seda nagu rünnakuna võtnud. Palun väga, ostsid, tubli. Kasutad, tubli. Lihtsalt hoiatan võimalikust ohust, millest võibolla teadlik ei ole.
Ma isegi ostsin omale tõuksi, millel on juba ette teada, et murdub pooleks. Teinud selle ka stockist kiiremaks ja soojade ilmade kätte jõudes teen omakorda veel kõvasti kiiremaks. Ma olen ohtudega kursis ja tean, et aegajalt peaks oma masinat inspekteerima, et ei tuleks ette üllatusi. Seda peaksid ka sina tegema kui oled omale sellise masina ostnud ja kui plaanid suuremal kiirusel sõite teha.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mulk2
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2004
|
29.03.2021 11:42:37
|
|
|
| Kas keegi oskaks anda vihje, kuidas saab ES 4 püsikiiruse hoidja maha võtta? Kas kuskilt Äppist?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
29.03.2021 11:45:25
|
|
|
| mulk2 kirjutas: |
| Kas keegi oskaks anda vihje, kuidas saab ES 4 püsikiiruse hoidja maha võtta? Kas kuskilt Äppist? |
Jah, kohe esilehel on "Cruise control" nupp
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.03.2021 14:44:04
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, mis hinnaga Aliexpressis tavaliselt M365 Pro liigub?
Hetkepakkumine on 368€ tasuta kahepäevase transaga - kas see hind on seal koguaeg samasse auku või peaks pigem nüüd enne 02.04 ära krabama?
EDIT: 361€ lausa ALIAN9 sooduskoodiga
viimati muutis Karr000 29.03.2021 16:55:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raqon
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2021
|
29.03.2021 14:52:13
|
|
|
Kas keegi oskaks soovitada tõukeratast, mis peaks vastu ka ~125 kg meest? Liiklus oleks linnas kergliiklusteedel enamasti, kuid vahest mõni kruusasema lõigu taluvus oleks hea.
Esimesena jäi silma endale inoxim, kuid kas on veel alternatiive, ausalt öeldes ei raatsi nagu 1k euri välja käia, võibolla jääb nurka seisma üleüldse, et seaks piiriks pigem ~600 €
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
29.03.2021 15:24:07
|
|
|
| raqon kirjutas: |
Kas keegi oskaks soovitada tõukeratast, mis peaks vastu ka ~125 kg meest? Liiklus oleks linnas kergliiklusteedel enamasti, kuid vahest mõni kruusasema lõigu taluvus oleks hea.
Esimesena jäi silma endale inoxim, kuid kas on veel alternatiive, ausalt öeldes ei raatsi nagu 1k euri välja käia, võibolla jääb nurka seisma üleüldse, et seaks piiriks pigem ~600 € |
Ninebot Max on parim valik
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
29.03.2021 15:34:36
|
|
|
"Kas keegi oskaks soovitada tõukeratast, mis peaks vastu ka ~125 kg meest? Liiklus oleks linnas kergliiklusteedel enamasti, kuid vahest mõni kruusasema lõigu taluvus oleks hea.
Esimesena jäi silma endale inoxim, kuid kas on veel alternatiive, ausalt öeldes ei raatsi nagu 1k euri välja käia, võibolla jääb nurka seisma üleüldse, et seaks piiriks pigem ~600 €"
ma küll 125 ei ole, kõigest 90 või natuke vähem aga sõitsin eile ühe inoximiga just. no tagarehv lõhkes päris kiirelt...kahtlustan, et vist kuskil raudtee ületamisel enne seda olin sama aparaadiga veel 2 korda sõitnud, neil kordadel jäi rehv siiski terveks. aga üldiselt jah, vaadates neid tõukse siis alla 10" ratastega asja on minumeelest päris mõttetu osta, kui veel kuskil kruusa peal ka tahad sõita siis eriti. kõigi väiksemate ratastega asjadega ainuke eelis tundub mulle olevat vaid ehk natuke parem kompaktsus, kuigi olgem ausad, kuhu kaugele inimesed seda tõuksi käe otsas ikka niiväga veavad
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
29.03.2021 15:37:44
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
"Kas keegi oskaks soovitada tõukeratast, mis peaks vastu ka ~125 kg meest? Liiklus oleks linnas kergliiklusteedel enamasti, kuid vahest mõni kruusasema lõigu taluvus oleks hea.
Esimesena jäi silma endale inoxim, kuid kas on veel alternatiive, ausalt öeldes ei raatsi nagu 1k euri välja käia, võibolla jääb nurka seisma üleüldse, et seaks piiriks pigem ~600 €"
ma küll 125 ei ole, kõigest 90 või natuke vähem aga sõitsin eile ühe inoximiga just. no tagarehv lõhkes päris kiirelt...kahtlustan, et vist kuskil raudtee ületamisel enne seda olin sama aparaadiga veel 2 korda sõitnud, neil kordadel jäi rehv siiski terveks. aga üldiselt jah, vaadates neid tõukse siis alla 10" ratastega asja on minumeelest päris mõttetu osta, kui veel kuskil kruusa peal ka tahad sõita siis eriti. kõigi väiksemate ratastega asjadega ainuke eelis tundub mulle olevat vaid ehk natuke parem kompaktsus, kuigi olgem ausad, kuhu kaugele inimesed seda tõuksi käe otsas ikka niiväga veavad |
Võta minu oma ära:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=799043&highlight=
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
29.03.2021 16:53:12
|
|
|
Kas keegi seda GPad Foxenit ka omab?
https://gpad.ee/et/foxen-2/
Tahaks just läbisõidu pärast seda. Või oskab keegi soovitada sarnase (65km) läbisõiduga mõnda muud tõuksi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.03.2021 17:48:51
|
|
|
| Ära ei väsi kui 65km püsti järjest tiksuda?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.03.2021 19:11:55
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda, mis hinnaga Aliexpressis tavaliselt M365 Pro liigub?
Hetkepakkumine on 368€ tasuta kahepäevase transaga - kas see hind on seal koguaeg samasse auku või peaks pigem nüüd enne 02.04 ära krabama?
EDIT: 361€ lausa ALIAN9 sooduskoodiga  |
Ei taha spämmida, aga ehk on keegi hiljuti sealt tellinud või vaadanud?
Huvitabki, et kas 360€ kanti võiks ka muul ajal leida, või ongi tavaliselt hinnad 460+ eur nagu ilma hetkesoodukata näitab?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
29.03.2021 19:26:07
|
|
|
Tugev tõuks link
Tellisin mullu tavalise ilma Pro-ta variandi, see paistab uus versioon olema. Kannatab vabalt 125kg ära, kirjelduse järgi rohkemgi. Aga kohale tuleb hiinamaalt 2 kuud. Rongiga Euroopa lattu, kus vabastatakse maksudest ja rohkem pole vaja juurde maksta.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raqon
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2021
|
30.03.2021 08:07:55
|
|
|
Wusses,
Kas ma olen ainuke, kellel see link viib otse foorumi avalehele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
30.03.2021 08:22:47
|
|
|
| Ei tea kas max-il esiratast mootoriga ratta vastu saaks vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
30.03.2021 09:42:40
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
Tugev tõuks link
Tellisin mullu tavalise ilma Pro-ta variandi, see paistab uus versioon olema. Kannatab vabalt 125kg ära, kirjelduse järgi rohkemgi. Aga kohale tuleb hiinamaalt 2 kuud. Rongiga Euroopa lattu, kus vabastatakse maksudest ja rohkem pole vaja juurde maksta. |
Istme pead kohe ära viskama eestis ei tohi olla tõuksil sadul, kui sadulat tahad siis juba jalgratas. Aga jah mina küll ei viistsi püsti seista.
Jalgrattagagi võtab lohku kui 80km peaks läbima.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.03.2021 12:16:17
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| aga üldiselt jah, vaadates neid tõukse siis alla 10" ratastega asja on minumeelest päris mõttetu osta, kui veel kuskil kruusa peal ka tahad sõita siis eriti. kõigi väiksemate ratastega asjadega ainuke eelis tundub mulle olevat vaid ehk natuke parem kompaktsus, kuigi olgem ausad, kuhu kaugele inimesed seda tõuksi käe otsas ikka niiväga veavad |
Tõuks on igal juhul kompromiss ja kui vaja igapäevaselt kuni viienda korruseni tassida või lifti mahutada ja mingi 5-10-20km mööda enamvähem siledat kergliiklus- või kõnniteed kulgeda, on ka need väiksemad-kergemad igati omal kohal. Kruusa peale sellega loomulikult ei roni. Ma ei taha autogagi enam väga kruusa peale minna...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
30.03.2021 13:30:21
|
|
|
Tõsi. Hakkasin mõtlema, et 6.5 kuuga 21000km maha sõitnud ja kruusateed vist kokku alla ühe kilomeetri sellest.
Tavalise tõuksiga ei roni ju metsa ega võssi ja kui ronid siis sa ei osta mingit kuni tuhandest vaid mitmetuhandese dualtroni.
Tõuks on ikkagi selline kergliiklustee lõbusõit või lihtsalt kooli/tööle. Ma ei oska oma 8" kohta midagi halba arvata. Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
30.03.2021 13:36:18
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁 |
Olen lugenud, et selline mögin rehvidesse ja on purunemistega muretu.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
01.04.2021 11:09:06
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
Tõsi. Hakkasin mõtlema, et 6.5 kuuga 21000km maha sõitnud ja kruusateed vist kokku alla ühe kilomeetri sellest.
Tavalise tõuksiga ei roni ju metsa ega võssi ja kui ronid siis sa ei osta mingit kuni tuhandest vaid mitmetuhandese dualtroni.
Tõuks on ikkagi selline kergliiklustee lõbusõit või lihtsalt kooli/tööle. Ma ei oska oma 8" kohta midagi halba arvata. Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁 |
Lähvad lõhki jah, võin kinnitada.
Tellisin õhkrehvide asmele hiinast täiskummid, aga need on natuke väiksemad ja teistsugusest materjalist ning edasiminek kohe oluliselt kehvem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
01.04.2021 11:40:39
|
|
|
Mul 10 tolli GPadi rehvid kestsid tükk aega probleemideta kuni tagumine ühel hetkel otsustas alla anda. Samuti mingi killustikutükk torkas läbi.
Jõle k*pp oli vahetada, kuna mootor tagumises rummus ja juhtmed ei ole pistikuga ehk vahetuse protsessis rummu eemaldada ei saa, vaid ripub juhtmete otsas.
Sain vahetatud (sisekummi), aga paari päeva pärast läks uuesti. Vahetasin jälle ja sama jama. Ei saagi aru, kas tohutu ebaõnn või siis jäi midagi sise ja väliskummi vahele, mis paari päevaga sisemise puruks hõõrus.
Igastahes hing sai täis ja jäi seisma, peaks uuesti juurdlema nüüd hooaja tulekul.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.04.2021 13:36:13
|
|
|
8" asemel telli xiaomile 10" kit alist. Peab paremini vastu, mugavam sõita ja kergem vahetada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.04.2021 15:16:27
|
|
|
| Condamed kirjutas: |
Mul 10 tolli GPadi rehvid kestsid tükk aega probleemideta kuni tagumine ühel hetkel otsustas alla anda. Samuti mingi killustikutükk torkas läbi.
Jõle k*pp oli vahetada, kuna mootor tagumises rummus ja juhtmed ei ole pistikuga ehk vahetuse protsessis rummu eemaldada ei saa, vaid ripub juhtmete otsas.
Sain vahetatud (sisekummi), aga paari päeva pärast läks uuesti. Vahetasin jälle ja sama jama. Ei saagi aru, kas tohutu ebaõnn või siis jäi midagi sise ja väliskummi vahele, mis paari päevaga sisemise puruks hõõrus.
Igastahes hing sai täis ja jäi seisma, peaks uuesti juurdlema nüüd hooaja tulekul.  |
Põhjuseid või erinevaid olla, aga laias laastus on variandid:
- sa ei võtnud seda killustikutükki või klaasikildu väliskummist välja ja see sama paharett lõhub sul ikka ja jälle siserehvi
- rehvis on liiga madal rõhk ja peksab lihtsalt rummuni kui äärekivist üle sõidad vms
- rehv on liiga õhukeseks kulunud(või oli algusest peale s_tt rehv) ja tõesti pisemgi killustikutükk lõhub rehvi ära
ja noh ei saa muidugi välistada ka seda, et seal kus sõidad ongi erakordselt palju teravaid killustikutükke või klaasikilde
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.04.2021 15:29:34
|
|
|
| rex kirjutas: |
19.03.2021 14:47
Kuidas hetkel kõnniteedel väljasulanud graniitkild tõuksi rehvidele maitseb? Jalatsitallad kipub küll pekki keerama. |
Oligi ajendatud sellest, et kõnniteed hetkel üliteravat graniitpudi täis. Mina enne välja ei aja, kui see jura kokku pühitakse.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.04.2021 16:44:19
|
|
|
Vaatasin, et mingi netipood pakub 38eur rehvikomplekt ja tõsteplaadid ning tööstuse tänava mingi remondikoht kohapeal olemas ja 50eur. Huvitav palju tööraha rehvivahetusel jms on. Ma ise ei viitsi küll nikerdada ja ühtegi tööriista ka pole. Pm peaks ca 37km/h välja minema pärast m365pro 10" rehvide ja custom fw'ga. Vajadust pole aga tekkis loll mõte
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.04.2021 18:24:07
|
|
|
M365 esilohvi ventiili on veljest kätte saada ikka ilge kepp. Sügisel tegelesin ja lappisin lõpuks nii ära, et ei võtnudki täielikult maha. Ei kujuta ette, kuidas see peale pannakse, kuna ventiiliosa on pikem kui käigutee tal velje sees tagasi tulla, et ülespoole välja keerama hakkaks.
Väike 10" mod M365 Pro-le mõte on endal ka, kui enne maha ei müü.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.04.2021 19:49:37
|
|
|
| rex kirjutas: |
M365 esilohvi ventiili on veljest kätte saada ikka ilge kepp. Sügisel tegelesin ja lappisin lõpuks nii ära, et ei võtnudki täielikult maha. Ei kujuta ette, kuidas see peale pannakse, kuna ventiiliosa on pikem kui käigutee tal velje sees tagasi tulla, et ülespoole välja keerama hakkaks.
Väike 10" mod M365 Pro-le mõte on endal ka, kui enne maha ei müü.  |
Tegid ikka õigesti? Seal on üks kummijulla ees, mille pead selleks hetkeks eemaldama, siis käib ikka vägagi lihtsalt.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.04.2021 23:31:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
| rex kirjutas: |
19.03.2021 14:47
Kuidas hetkel kõnniteedel väljasulanud graniitkild tõuksi rehvidele maitseb? Jalatsitallad kipub küll pekki keerama. |
Oligi ajendatud sellest, et kõnniteed hetkel üliteravat graniitpudi täis. Mina enne välja ei aja, kui see jura kokku pühitakse. |
Mul onu pühkis endale seda, hea koduõuel libedaga kasutada. Graniit teabmisodav pole.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.04.2021 00:01:54
|
|
|
The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.04.2021 00:02:01
|
|
|
The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida.
Nonäed nüüd, mingi postitamiserror ja retryga topeltpost. Rookige maha, kes saab, ise siin foorumiosas seda teha ei lasta.
viimati muutis rex 02.04.2021 00:04:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.04.2021 00:11:20
|
|
|
| Mul ka oli error, Mingi HV kala jah.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
02.04.2021 05:21:07
|
|
|
| rex kirjutas: |
The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida. |
Võtad rattal "kaane" maha ja seal see julla ongi.
Vaata, mis ventiili ümber on
Spoiler 
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.04.2021 08:17:25
|
|
|
Selge. Ma keerasin küll poldid välja, aga kuna velg ei paistnud siiski poolituvat, ei hakanud katet niisama maha kiskuma, kuna seal on ilmselt ka mingi tihendusmastiks, mida oleks siis pidanud uuendama, et veekindlus (niivõrd-kuivõrd) säiliks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|