|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
24.03.2021 22:39:08
|
|
|
| Seal kavas pole ju ühtegi saadet praegusest programmist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.03.2021 22:46:50
|
|
|
| "nime muutus"
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.03.2021 13:21:13
|
|
|
| Jubedalt ajab närvi, et juba kustutatud salvestused ikka ja jälle tagasi tulevad nimekirja. See vana viga, aga aastatega pole mitte midagi muuutnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
25.03.2021 14:50:26
|
|
|
| Six kirjutas: |
Mis ressiiver sul on?
| EvoX kirjutas: |
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub.. |
|
Yamaha RX-V385
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
25.03.2021 15:45:36
|
|
|
Mul V481 ja teeb sama trikki aeg-ajalt, aga minu arust see pole seotud Telia boxiga.
Mulle tundub, et see on teleka ja ressi vaheline probleem, sest sama heli droppimine tuleb ka nt Plexi vms kasutades läbi teleka.
Ja ära kaob see heli droppimine kui ressile ja telekale Off/On teha. Digibox on mul otse teleka küljes.
| EvoX kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Mis ressiiver sul on?
| EvoX kirjutas: |
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub.. |
|
Yamaha RX-V385 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
25.03.2021 15:47:43
|
|
|
| Sony+ Marantz oli teistpidi probleem, digiboks teleka küljes ja heli arci mööda resiiverisse tekkisid helisse augud. Aga CEC töötas. Box ressiiveri taga on heli korras, aga CEC ei toimi korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2021 16:27:34
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Näha on, et teised lihtsalt ei saa kinnitada, et Sony kanalid muudavad nime Duodeks.
Kui see tegelikult ei ole niimoodi.
Aga Telia on süüdi selles, et kõik oma lollid on nad alati pannud tööle TV osakonda. |
võtad sõnad tagasi? |
Mis mõttega? See on minu isiklik arvamus. Sa arva vastu kui tahad.
See lollus on seal aastaid kestnud.
https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/alates-aprillist-naeb-eestis-kahte-uut-telekanalit-kuid-siin-on-uks-konks/
Väänaku kuidas tahavad. Tegemist on teiste kanalitega.
| Inspiro kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Eks näha ole mis 1. aprill juhtub.
Ma näen mitmeid nn. idaeuroopa Sony kanalite versioone.
Ei usu küll praegu hästi, et need kõik mingiteks Duodeks muutuvad. |
seeru kui sa neid kanaleid vaataksid siis sa näeksid ka reklaamipausi ajal reklaame mis teavitavad nimemuutusest.
 |
Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole.
Mul ei kao need Sony kanalid kuskile ja ei muuda mingit nime
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.03.2021 16:34:38
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole. |
Kui saladus ei ole, siis mis allika kaudu Sina neid Sony kanaleid vaatad? Mingi teine kohalik telko, SAT või hoopis mingi kolmas "hämaram" allikas? Kas ülejäänud reklaamid on kohalikud ja ainult Duo omad puudu?
(puhtalt tööalane uudishimu, üldse mitte seotud selle nimevahetusega)
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2021 16:45:40
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole. |
Kui saladus ei ole, siis mis allika kaudu Sina neid Sony kanaleid vaatad? Mingi teine kohalik telko, SAT või hoopis mingi kolmas "hämaram" allikas? Kas ülejäänud reklaamid on kohalikud ja ainult Duo omad puudu?
(puhtalt tööalane uudishimu, üldse mitte seotud selle nimevahetusega) |
Ei ole saladus, kuid tundub, et see on iptv pakkuja "kelle nime ei tohi siin öelda"
Kohalik pakkuja ei ole ja olen seda nime siin varem öelnud aga pikalt ei seisnud.
Aga praegu pole teema otseselt selles.
Kummaline on ka see, et Widemedia, kes Sony kanaleid Balti riikides esindab, pole suutnud mingit teadet muutusest panna.
Aga küll nad jõuavad.
See eest on nad aga oma tootearendusse suutnud panna sellise teate.
| tsitaat: |
Tootearenduse toetus (COVID-19, tootearendus ja disain)
134 517,00 € |
http://www.widemedia.tv/eas/
Karta on, et meie Sony-d on koroonas ja tuleb maha tappa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
25.03.2021 16:48:31
|
|
|
seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.03.2021 16:50:43
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks? |
Tundub nii, jah. Sellest ka minu küsimus reklaamide kohta.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2021 17:33:41
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks? |
No arvata võib, aga kui ma saan neid vaadata ja maksan selle eest, siis ma olen ka turg.
Aga küsimus on ikkagi selles nimega hämamises.
Tegelikult siiski Sony-d kaovad Eestist ja asemele tuleb mingi tundmatu Duo.
Mis see Duo üldse on? Miks Duo 3 ja Duo 6 aga mitte näiteks Duo ja Duo 2?
Kindlasti ma vaatan neid aga miks peab nimedega hämama.
Kui on sama kanal, siis milleks nime vahetada ja kui on uus kanal (nagu varem teatatud) siis öelgugi nii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvoX
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
25.03.2021 19:12:44
|
|
|
| Six kirjutas: |
Mul V481 ja teeb sama trikki aeg-ajalt, aga minu arust see pole seotud Telia boxiga.
Mulle tundub, et see on teleka ja ressi vaheline probleem, sest sama heli droppimine tuleb ka nt Plexi vms kasutades läbi teleka.
Ja ära kaob see heli droppimine kui ressile ja telekale Off/On teha. Digibox on mul otse teleka küljes.
| EvoX kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Mis ressiiver sul on?
| EvoX kirjutas: |
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub.. |
|
Yamaha RX-V385 |
|
Krt, ma pole nagu YT, Netflixi jms muuga täheldanud seda häda.
Kas mitte HDM viga ei pruugi see olla nt?
Suht närvi ajab, ei viitsi alatihti mingi restarte ka teha, et heli normaalne oleks. Niigi vahetasin Hisense tippmudeli teleka Samsungi vastu, sest seal jooksis alatihti YT kokku, mida Samsungi telekal esinenud pole...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupmees
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
28.03.2021 16:50:21
|
|
|
Kas kellelgi on olnud probleeme kus telekas näitab vaid ETV ja ETV+.
Ning kui muid kanaleid vaadata soovid on ekraan vaid must.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.03.2021 17:02:58
|
|
|
| Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupmees
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
28.03.2021 17:09:04
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile. |
Neid on tehtud juba korduval.
Koos 123 toega kui ka enne helistamist.
Paluti lihtsalt oodata esmaspäevani.
Sama asi oli 3-4 kuud tagasi, nüüd jälle.
eelmisel korral soovitati digipox vahetad, oli abi, aga nüüd jälle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.03.2021 17:11:29
|
|
|
Mul ei saanud arris üleeile peale ruuteri reseti tükk aega võtmeid kätte vms.....vaid eesti kanalid töötasid.... Peale 2 juhe välja boxil, hakkas tööle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.03.2021 17:15:41
|
|
|
| kaupmees, reset saab db teha kui nuppu all hoida, siis laeb tarkvara uuesti peale.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.03.2021 17:18:56
|
|
|
| kaupmees kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile. |
Neid on tehtud juba korduval. |
Ikka reseti tegid, mitte restardi? Ega siis polegi vist endal seal enam suurt midagi teha. Kui, siis vaid kannatlikult oodata, äkki Telia poolel mingi ajutine probleem.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.03.2021 22:56:16
|
|
|
Lihtsalt huvi pärast mainin, seonduvalt minu eelmise postiga, vaatasin ka nüüd Telia kaudu Sony kanaleid ja seal on kanali logo ees sellised tekstid:
-Siin alustab 1.aprillist uus telekanal DUO3- ja -Siin alustab 1.aprillist uus telekanal DUO6-
Kui uus siis uus, et Sony kanalid vahetaks nime, nagu Telia teates öeldakse, sellest ei sõnagi ja kuna indrekp-le ei andnud rahu, et kus need Telia lollid töötavad, siis las olla, teame aastaid nagunii
kõik.Kuu jõpp
Te ei tole kasutanud 1 tasuta fimi.
Määrige endale pähe või pangte isti. Vbl tema kiogub nwisd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
31.03.2021 23:11:24
|
|
|
| Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
31.03.2021 23:21:15
|
|
|
Kui digiboxi oma telia kontoga seod, siis saad luua profiile.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2021 00:33:49
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
| Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud. |
Lihtsustatud keeles. Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.
Varasemalt OK, Seaded, TeliaTV, Kasutajad.
Nüüd on see veidi lähemal, OK, Seaded, Kasutajad.
Nüüd on see üha aktuaalsem ja tuuakse kliendile lähemale.
Lood oma teenusele kasutajad, määrad iga digiboksi käivitamisel kes kasutab, ja saad määrata vaikimisi kasutaja, et digiboksi tööle pannes ei küsitaks eraldi kes on kasutaja.
Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.04.2021 00:40:08
|
|
|
| tsitaat: |
Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.
|
Parema kasutajakogemuse nimel kõik
Aga jube keerulas ja kuna vaja ei lähe, siis edu teistele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2021 00:50:46
|
|
|
Viimasel ajal, TV sharinguga on päris tihti vaja. Isegi lastetuba ja elutuba.
Olgu siis slow boost teenusega ja võimalusega tegemist. Vaja oli ux testi teha.
keerukas see pole, sarnane Netflix ja Youtube ux lahendusega kus küsitakse, kes ekraani kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.04.2021 00:57:21
|
|
|
Miks kell 2.05 öösel telia boks mingit restarti teeb eh kui ma vaatan teise sisendi pealt, siis viskab telia peale....teil on2 TASUTA FILMIbla bla bla???
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2021 07:23:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Miks kell 2.05 öösel telia boks mingit restarti teeb eh kui ma vaatan teise sisendi pealt, siis viskab telia peale....teil on2 TASUTA FILMIbla bla bla??? |
Lülita box off, siis ka sama lugu? Igal öösel?
Ehk mingil ajal võib refresh toimuda kui boks on sees, laetakse uus soft ja pannakse boks uuesti käima, cec vahetab sisendi või käivitab teleri. kui box on off, siis uuendus ja olek off.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.04.2021 10:55:47
|
|
|
indrpo, mul box 24/7 sees
Pm jah iga jummala öö
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
01.04.2021 12:00:53
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
| Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud. |
Lihtsustatud keeles. Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.
Varasemalt OK, Seaded, TeliaTV, Kasutajad.
Nüüd on see veidi lähemal, OK, Seaded, Kasutajad.
Nüüd on see üha aktuaalsem ja tuuakse kliendile lähemale.
Lood oma teenusele kasutajad, määrad iga digiboksi käivitamisel kes kasutab, ja saad määrata vaikimisi kasutaja, et digiboksi tööle pannes ei küsitaks eraldi kes on kasutaja.
Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas. |
Tänan, sain korda
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.04.2021 17:00:36
|
|
|
Reaalselt asendati vanad kanalid uutega, mis näitavad täielikku p***a.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.04.2021 17:01:04
|
|
|
| Päris masendavad kanalid need Duo’d. Mingit vana jampsi täis, midagi uuemat ei paista. Miks selliseid küll vaja on? Sony’d oli ikka öö ja päev.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.04.2021 17:37:17
|
|
|
Kas telia tv on hea? Julgete mulle koju elisa asemele soovitada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.04.2021 18:40:19
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Päris masendavad kanalid need Duo’d. Mingit vana jampsi täis, midagi uuemat ei paista. Miks selliseid küll vaja on? Sony’d oli ikka öö ja päev. |
Kliendid soovisid kindlasti...mingid demo televaatajad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
foxy5
HV vaatleja
liitunud: 28.09.2015
|
01.04.2021 18:57:18
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas. |
Salvestusi Sisuleidjast?? päriselt??
ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi kelle närvikava peaks vastu sealt salvestuste otsimisel.
ma väga loodan, et see "tarkpea" kes üritas hiljuti Salvestuste menüü ära kaotada ja asendada see Sisuleidjaga, tegeleb nüüd millegi väga muuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.04.2021 19:22:41
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas telia tv on hea? Julgete mulle koju elisa asemele soovitada? |
ma õe Elisat näppisin, mulle isiklikult meeldib Telia rohkem
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupmees
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
02.04.2021 19:59:47
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| kaupmees kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile. |
Neid on tehtud juba korduval. |
Ikka reseti tegid, mitte restardi? Ega siis polegi vist endal seal enam suurt midagi teha. Kui, siis vaid kannatlikult oodata, äkki Telia poolel mingi ajutine probleem.
|
Sain teliast kirja:
Lisaseadmed ( switchid jne) kasutavad andmeside liikluses multicasti/unicasti .Telia ruuteris multicasti tabel on piiratud - ei saa lõputult hoida streame püsti ,kui tabel saab täis ,siis digiboks minnes multicasti pärima ruuterist -enam ei saa(arv on täis), siis ongi reeglina must ekraan (menüü võib olla olemas)või ei tööta enamus kanaleid jne või töötab üks kanal jne. Samas väga paljudel klientidel on switchid ja muud lisaseadmed ja ühendus töötab tõrgeteta.
Nüüd ei saa aru kas ma peagi siis kõik muud seadmed välja võtma et asi töötaks?
Ilma lisasadmeteta töötab ilusti, aga enne töötas ka lisasedmetega ilusti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.04.2021 21:10:30
|
|
|
Üks õnnetu asjandus on see Telia pult! Kasutan tavaliselt Magic Remote ja üle pika aja mõtlesin et proovin seda Telia S6 pulti. Kanaleid täiesti keris. Siis vajutasin helitugevuse nuppu. Ei mõjunud. Seejärel selgus et ükski nupp enam ei mõju. Mõtlesin et ok, võibolla on patareid tühjaks läinud, kuigi olin poole aasta eest uued pannud ja polnud pulti kasutanud. Mõtlesin et kontrollin. Mõlemad patareid 2,98V. Mõtlesin et võib olla et kukub koormusega pinge alla. Võtsin ühe patarei välja, mõõtsin teise patarei august pinget ja vajutasin nuppu. Patareid on seal paralleelselt ühendatud, sellepärast saab nii teha. Pinge langus oli vaid 2mV. Järeldus - pult suri minu käte vahel. Miks, seda ma ei oska öelda. Ühe korra olen esinduses juba surnud pulti vahetanud...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
02.04.2021 21:15:42
|
|
|
| Tundmatu probleem mulle
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2021 21:26:12
|
|
|
Bluetooth seadmes, misiganes.. sureb patarei ca 6 kuu kandis.
Kuigi BLE aga sõltub tingimustest, kehvas levis, sahtlis. ühendus katkeb ja vaene pult otsib surmani isandat.
ok, pinget näitab. puldil tuli ka vilgub?
Kui sul oli pult õpetatud IR abil tv vol ja pwr juhtima siis need söövad elektrit võrreldes BLEga, st. kanaleid vahetasid aga kui vol puutusid, võeti amps viimast särtsu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.04.2021 21:40:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Bluetooth seadmes, misiganes.. sureb patarei ca 6 kuu kandis.
Kuigi BLE aga sõltub tingimustest, kehvas levis, sahtlis. ühendus katkeb ja vaene pult otsib surmani isandat.
ok, pinget näitab. puldil tuli ka vilgub?
Kui sul oli pult õpetatud IR abil tv vol ja pwr juhtima siis need söövad elektrit võrreldes BLEga, st. kanaleid vahetasid aga kui vol puutusid, võeti amps viimast särtsu. |
Tuli ei vilgu. Pult oleks nagu surnud. Eks ta oli õpetatud ikka. Aga kui nuppe vajutades patarei pinge ei kuku, siis ei saa ju olla patarei tühi? Täiesti imelik... Ma eelmisel korral mõtlesin seda, et äkki mingi teine asi suudab teda läbi raadioeetri lolliks ajada?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2021 21:56:24
|
|
|
| -parun-, Patareid välja, küüntega veidike puldis klemme üles painutada, uuesti patareid sisse. lootus, et ärkab ellu. kui mitte, esinduses garantiivahetus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.04.2021 22:12:20
|
|
|
Kas telia tv kava ongi selline porno, et korraga kuvab vaid ühte kanalit? Elisa siis selgelt parem, et saab kohe visuaalselt 6 kanali kava näha ja navigerida huvitava saateni
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
02.04.2021 22:54:10
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kas telia tv kava ongi selline porno, et korraga kuvab vaid ühte kanalit? Elisa siis selgelt parem, et saab kohe visuaalselt 6 kanali kava näha ja navigerida huvitava saateni |
maitse asi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.04.2021 08:42:33
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Mõtlesin et kontrollin. Mõlemad patareid 2,98V. |
Tegelikult 2.98V patarei võib paljude seadmete arvates surnud olla. Viimati sai S5 seest välja võetud 3.06V patareid, teleri heli reguleerimine enam ei töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.04.2021 10:03:37
|
|
|
| A.S., millised seadmed selle 2.98 surnuks tunnistavad?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.04.2021 10:40:35
|
|
|
Minul on küll kõik suvalisest seadmest väljavõetud patareid olnud seal ~3V peal, vaid ühel oli alla 1V. See on siis tühijooksupinge.
Kas kõnealune pult tema jaoks ülemäära väikese pinge korral üldse sisse lülitub ja seega patareid koormab, seda mina ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DiilFM
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2014
|
04.04.2021 22:08:51
|
|
|
| Ootaks, et ka muusikakanalite salvestamine ennistatakse, aeg ajalt on mingid saated/lõigud, mida sooviks tagasiulatuvalt vaadata, taustaks jooksutada. Kugi üldjuhul keerutvad kanaid umbes 50 lugu random meetodil, siis MTV 90, 80, MTV Live HD ja VH1 vahest ainest annavad mõnede TOP, Live ja teemasaadetega MyHits, MTV Hits, Club ja MCM-d osas selleks vajadust ei näe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
04.04.2021 22:27:00
|
|
|
| Pole kunagi kuulnud, et ka muusika kanaleid saab järele kuulata
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|