Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1051, 1052, 1053 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2021 22:39:08 vasta tsitaadiga

Seal kavas pole ju ühtegi saadet praegusest programmist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 22:46:50 vasta tsitaadiga

"nime muutus"
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 13:21:13 vasta tsitaadiga

Jubedalt ajab närvi, et juba kustutatud salvestused ikka ja jälle tagasi tulevad nimekirja. See vana viga, aga aastatega pole mitte midagi muuutnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 14:50:26 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Mis ressiiver sul on?

EvoX kirjutas:
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub..

Yamaha RX-V385
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 15:45:36 vasta tsitaadiga

Mul V481 ja teeb sama trikki aeg-ajalt, aga minu arust see pole seotud Telia boxiga.
Mulle tundub, et see on teleka ja ressi vaheline probleem, sest sama heli droppimine tuleb ka nt Plexi vms kasutades läbi teleka.
Ja ära kaob see heli droppimine kui ressile ja telekale Off/On teha. Digibox on mul otse teleka küljes.

EvoX kirjutas:
Six kirjutas:
Mis ressiiver sul on?

EvoX kirjutas:
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub..

Yamaha RX-V385
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2021 15:47:43 vasta tsitaadiga

Sony+ Marantz oli teistpidi probleem, digiboks teleka küljes ja heli arci mööda resiiverisse tekkisid helisse augud. Aga CEC töötas. Box ressiiveri taga on heli korras, aga CEC ei toimi korralikult.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2021 16:27:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Näha on, et teised lihtsalt ei saa kinnitada, et Sony kanalid muudavad nime Duodeks.
Kui see tegelikult ei ole niimoodi.
Aga Telia on süüdi selles, et kõik oma lollid on nad alati pannud tööle TV osakonda.


võtad sõnad tagasi?

Mis mõttega? See on minu isiklik arvamus. Sa arva vastu kui tahad.
See lollus on seal aastaid kestnud.

https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/alates-aprillist-naeb-eestis-kahte-uut-telekanalit-kuid-siin-on-uks-konks/
Väänaku kuidas tahavad. Tegemist on teiste kanalitega.

Inspiro kirjutas:
seeru kirjutas:
Eks näha ole mis 1. aprill juhtub.
Ma näen mitmeid nn. idaeuroopa Sony kanalite versioone.
Ei usu küll praegu hästi, et need kõik mingiteks Duodeks muutuvad.


seeru kui sa neid kanaleid vaataksid siis sa näeksid ka reklaamipausi ajal reklaame mis teavitavad nimemuutusest. icon_lol.gif


Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole.
Mul ei kao need Sony kanalid kuskile ja ei muuda mingit nime
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 16:34:38 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole.

Kui saladus ei ole, siis mis allika kaudu Sina neid Sony kanaleid vaatad? Mingi teine kohalik telko, SAT või hoopis mingi kolmas "hämaram" allikas? Kas ülejäänud reklaamid on kohalikud ja ainult Duo omad puudu?
(puhtalt tööalane uudishimu, üldse mitte seotud selle nimevahetusega)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2021 16:45:40 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
seeru kirjutas:
Ma vaatan neid kanaleid, aga mitte Telia kaudu.
Seal selliseid reklaame ei ole.

Kui saladus ei ole, siis mis allika kaudu Sina neid Sony kanaleid vaatad? Mingi teine kohalik telko, SAT või hoopis mingi kolmas "hämaram" allikas? Kas ülejäänud reklaamid on kohalikud ja ainult Duo omad puudu?
(puhtalt tööalane uudishimu, üldse mitte seotud selle nimevahetusega)

Ei ole saladus, kuid tundub, et see on iptv pakkuja "kelle nime ei tohi siin öelda"
Kohalik pakkuja ei ole ja olen seda nime siin varem öelnud aga pikalt ei seisnud.
Aga praegu pole teema otseselt selles.
Kummaline on ka see, et Widemedia, kes Sony kanaleid Balti riikides esindab, pole suutnud mingit teadet muutusest panna.
Aga küll nad jõuavad.
See eest on nad aga oma tootearendusse suutnud panna sellise teate.
tsitaat:
Tootearenduse toetus (COVID-19, tootearendus ja disain)
134 517,00 €

http://www.widemedia.tv/eas/

Karta on, et meie Sony-d on koroonas ja tuleb maha tappa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2021 16:48:31 vasta tsitaadiga

seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 16:50:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks?

Tundub nii, jah. Sellest ka minu küsimus reklaamide kohta.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2021 17:33:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
seeru, ehk siis sa ei vaata tegelikult samu kanaleid? Vaid hoopis sama nimega kanaleid mis on teise turu jaoks?

No arvata võib, aga kui ma saan neid vaadata ja maksan selle eest, siis ma olen ka turg.
Aga küsimus on ikkagi selles nimega hämamises.
Tegelikult siiski Sony-d kaovad Eestist ja asemele tuleb mingi tundmatu Duo.
Mis see Duo üldse on? Miks Duo 3 ja Duo 6 aga mitte näiteks Duo ja Duo 2?
Kindlasti ma vaatan neid aga miks peab nimedega hämama.
Kui on sama kanal, siis milleks nime vahetada ja kui on uus kanal (nagu varem teatatud) siis öelgugi nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 19:12:44 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Mul V481 ja teeb sama trikki aeg-ajalt, aga minu arust see pole seotud Telia boxiga.
Mulle tundub, et see on teleka ja ressi vaheline probleem, sest sama heli droppimine tuleb ka nt Plexi vms kasutades läbi teleka.
Ja ära kaob see heli droppimine kui ressile ja telekale Off/On teha. Digibox on mul otse teleka küljes.

EvoX kirjutas:
Six kirjutas:
Mis ressiiver sul on?

EvoX kirjutas:
kellelgi veel häda Telia digiboxi ja Earc ühenduses osas?
Nimelt digibox ühendatud ressiiverisse ja ressiiver on siis omakorda earciga telekaga koos. Heli kaob kantkendlikult ära mingi sekundiks ja siis taastub..

Yamaha RX-V385

Krt, ma pole nagu YT, Netflixi jms muuga täheldanud seda häda.
Kas mitte HDM viga ei pruugi see olla nt?
Suht närvi ajab, ei viitsi alatihti mingi restarte ka teha, et heli normaalne oleks. Niigi vahetasin Hisense tippmudeli teleka Samsungi vastu, sest seal jooksis alatihti YT kokku, mida Samsungi telekal esinenud pole... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupmees
HV kasutaja
kaupmees

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.03.2021 16:50:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud probleeme kus telekas näitab vaid ETV ja ETV+.
Ning kui muid kanaleid vaadata soovid on ekraan vaid must.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 17:02:58 vasta tsitaadiga

Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupmees
HV kasutaja
kaupmees

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.03.2021 17:09:04 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile.


Neid on tehtud juba korduval.
Koos 123 toega kui ka enne helistamist.
Paluti lihtsalt oodata esmaspäevani.

Sama asi oli 3-4 kuud tagasi, nüüd jälle.
eelmisel korral soovitati digipox vahetad, oli abi, aga nüüd jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 17:11:29 vasta tsitaadiga

Mul ei saanud arris üleeile peale ruuteri reseti tükk aega võtmeid kätte vms.....vaid eesti kanalid töötasid.... Peale 2 juhe välja boxil, hakkas tööle
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 17:15:41 vasta tsitaadiga

kaupmees, reset saab db teha kui nuppu all hoida, siis laeb tarkvara uuesti peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 17:18:56 vasta tsitaadiga

kaupmees kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile.


Neid on tehtud juba korduval.

Ikka reseti tegid, mitte restardi? Ega siis polegi vist endal seal enam suurt midagi teha. Kui, siis vaid kannatlikult oodata, äkki Telia poolel mingi ajutine probleem.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.03.2021 22:56:16 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvi pärast mainin, seonduvalt minu eelmise postiga, vaatasin ka nüüd Telia kaudu Sony kanaleid ja seal on kanali logo ees sellised tekstid:
-Siin alustab 1.aprillist uus telekanal DUO3- ja -Siin alustab 1.aprillist uus telekanal DUO6-
Kui uus siis uus, et Sony kanalid vahetaks nime, nagu Telia teates öeldakse, sellest ei sõnagi ja kuna indrekp-le ei andnud rahu, et kus need Telia lollid töötavad, siis las olla, teame aastaid nagunii
kõik.Kuu jõpp
Te ei tole kasutanud 1 tasuta fimi.
Määrige endale pähe või pangte isti. Vbl tema kiogub nwisd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 23:11:24 vasta tsitaadiga

Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2021 23:21:15 vasta tsitaadiga

Kui digiboxi oma telia kontoga seod, siis saad luua profiile.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 00:33:49 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud.


Lihtsustatud keeles. Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.
Varasemalt OK, Seaded, TeliaTV, Kasutajad.
Nüüd on see veidi lähemal, OK, Seaded, Kasutajad.
Nüüd on see üha aktuaalsem ja tuuakse kliendile lähemale.

Lood oma teenusele kasutajad, määrad iga digiboksi käivitamisel kes kasutab, ja saad määrata vaikimisi kasutaja, et digiboksi tööle pannes ei küsitaks eraldi kes on kasutaja.

Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 00:40:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.

Parema kasutajakogemuse nimel kõik thumbs_up.gif icon_razz.gif

Aga jube keerulas ja kuna vaja ei lähe, siis edu teistele thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 00:50:46 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal, TV sharinguga on päris tihti vaja. Isegi lastetuba ja elutuba.
Olgu siis slow boost teenusega ja võimalusega tegemist. Vaja oli ux testi teha.
keerukas see pole, sarnane Netflix ja Youtube ux lahendusega kus küsitakse, kes ekraani kasutab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 00:57:21 vasta tsitaadiga

Miks kell 2.05 öösel telia boks mingit restarti teeb eh kui ma vaatan teise sisendi pealt, siis viskab telia peale....teil on2 TASUTA FILMIbla bla bla???
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 07:23:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks kell 2.05 öösel telia boks mingit restarti teeb eh kui ma vaatan teise sisendi pealt, siis viskab telia peale....teil on2 TASUTA FILMIbla bla bla???

Lülita box off, siis ka sama lugu? Igal öösel?
Ehk mingil ajal võib refresh toimuda kui boks on sees, laetakse uus soft ja pannakse boks uuesti käima, cec vahetab sisendi või käivitab teleri. kui box on off, siis uuendus ja olek off.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 10:55:47 vasta tsitaadiga

indrpo, mul box 24/7 sees
Pm jah iga jummala öö

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 12:00:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Praegune seis siis, viskavad ette kõik teises telekas määratud meelespead ning samuti ka hbo, fox äppides näen sarju / filme mis on teises telekas siis jäänud poolikuks või vaadatud.


Lihtsustatud keeles. Telia on mõnda aega varjanud, et igas digiboksis saad luua kasutaja.
Varasemalt OK, Seaded, TeliaTV, Kasutajad.
Nüüd on see veidi lähemal, OK, Seaded, Kasutajad.
Nüüd on see üha aktuaalsem ja tuuakse kliendile lähemale.

Lood oma teenusele kasutajad, määrad iga digiboksi käivitamisel kes kasutab, ja saad määrata vaikimisi kasutaja, et digiboksi tööle pannes ei küsitaks eraldi kes on kasutaja.

Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas.


Tänan, sain korda beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 17:00:36 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92935123/aprillis-jouavad-eesti-televaatajatele-kaks-uut-telekanalit

Kas need sarjad on samad mis Sony kanalites? Võib-olla tehakse uued kanalid ja omandati samade sarjade näitamisõigus Balti riikides.

Reaalselt asendati vanad kanalid uutega, mis näitavad täielikku p***a.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 17:01:04 vasta tsitaadiga

Päris masendavad kanalid need Duo’d. Mingit vana jampsi täis, midagi uuemat ei paista. Miks selliseid küll vaja on? Sony’d oli ikka öö ja päev.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 17:37:17 vasta tsitaadiga

Kas telia tv on hea? Julgete mulle koju elisa asemele soovitada?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 18:34:42 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 18:40:19 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Päris masendavad kanalid need Duo’d. Mingit vana jampsi täis, midagi uuemat ei paista. Miks selliseid küll vaja on? Sony’d oli ikka öö ja päev.

Kliendid soovisid kindlasti...mingid demo televaatajad icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
foxy5
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015




sõnum 01.04.2021 18:57:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Nii on igal kasutajal omad meeldetuletused, salvestused, lemmikud jms. sisuleidjas.


Salvestusi Sisuleidjast?? päriselt??
ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi kelle närvikava peaks vastu sealt salvestuste otsimisel.
ma väga loodan, et see "tarkpea" kes üritas hiljuti Salvestuste menüü ära kaotada ja asendada see Sisuleidjaga, tegeleb nüüd millegi väga muuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 18:58:29 vasta tsitaadiga

Sisuleidja on veidi segane kompott tõesti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 19:22:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas telia tv on hea? Julgete mulle koju elisa asemele soovitada?
ma õe Elisat näppisin, mulle isiklikult meeldib Telia rohkem
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupmees
HV kasutaja
kaupmees

liitunud: 27.05.2004




sõnum 02.04.2021 19:59:47 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
kaupmees kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Tee reset boksile ja kui ei aita siis ka ruuterile.


Neid on tehtud juba korduval.

Ikka reseti tegid, mitte restardi? Ega siis polegi vist endal seal enam suurt midagi teha. Kui, siis vaid kannatlikult oodata, äkki Telia poolel mingi ajutine probleem.
 


Sain teliast kirja:
Lisaseadmed ( switchid jne) kasutavad andmeside liikluses multicasti/unicasti .Telia ruuteris multicasti tabel on piiratud - ei saa lõputult hoida streame püsti ,kui tabel saab täis ,siis digiboks minnes multicasti pärima ruuterist -enam ei saa(arv on täis), siis ongi reeglina must ekraan (menüü võib olla olemas)või ei tööta enamus kanaleid jne või töötab üks kanal jne. Samas väga paljudel klientidel on switchid ja muud lisaseadmed ja ühendus töötab tõrgeteta.

Nüüd ei saa aru kas ma peagi siis kõik muud seadmed välja võtma et asi töötaks?
Ilma lisasadmeteta töötab ilusti, aga enne töötas ka lisasedmetega ilusti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:10:30 vasta tsitaadiga

Üks õnnetu asjandus on see Telia pult! Kasutan tavaliselt Magic Remote ja üle pika aja mõtlesin et proovin seda Telia S6 pulti. Kanaleid täiesti keris. Siis vajutasin helitugevuse nuppu. Ei mõjunud. Seejärel selgus et ükski nupp enam ei mõju. Mõtlesin et ok, võibolla on patareid tühjaks läinud, kuigi olin poole aasta eest uued pannud ja polnud pulti kasutanud. Mõtlesin et kontrollin. Mõlemad patareid 2,98V. Mõtlesin et võib olla et kukub koormusega pinge alla. Võtsin ühe patarei välja, mõõtsin teise patarei august pinget ja vajutasin nuppu. Patareid on seal paralleelselt ühendatud, sellepärast saab nii teha. Pinge langus oli vaid 2mV. Järeldus - pult suri minu käte vahel. Miks, seda ma ei oska öelda. Ühe korra olen esinduses juba surnud pulti vahetanud...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:15:42 vasta tsitaadiga

Tundmatu probleem mulle
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:26:12 vasta tsitaadiga

Bluetooth seadmes, misiganes.. sureb patarei ca 6 kuu kandis.
Kuigi BLE aga sõltub tingimustest, kehvas levis, sahtlis. ühendus katkeb ja vaene pult otsib surmani isandat.

ok, pinget näitab. puldil tuli ka vilgub?
Kui sul oli pult õpetatud IR abil tv vol ja pwr juhtima siis need söövad elektrit võrreldes BLEga, st. kanaleid vahetasid aga kui vol puutusid, võeti amps viimast särtsu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:40:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Bluetooth seadmes, misiganes.. sureb patarei ca 6 kuu kandis.
Kuigi BLE aga sõltub tingimustest, kehvas levis, sahtlis. ühendus katkeb ja vaene pult otsib surmani isandat.

ok, pinget näitab. puldil tuli ka vilgub?
Kui sul oli pult õpetatud IR abil tv vol ja pwr juhtima siis need söövad elektrit võrreldes BLEga, st. kanaleid vahetasid aga kui vol puutusid, võeti amps viimast särtsu.


Tuli ei vilgu. Pult oleks nagu surnud. Eks ta oli õpetatud ikka. Aga kui nuppe vajutades patarei pinge ei kuku, siis ei saa ju olla patarei tühi? Täiesti imelik... Ma eelmisel korral mõtlesin seda, et äkki mingi teine asi suudab teda läbi raadioeetri lolliks ajada?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 21:56:24 vasta tsitaadiga

-parun-, Patareid välja, küüntega veidike puldis klemme üles painutada, uuesti patareid sisse. lootus, et ärkab ellu. kui mitte, esinduses garantiivahetus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 22:12:20 vasta tsitaadiga

Kas telia tv kava ongi selline porno, et korraga kuvab vaid ühte kanalit? Elisa siis selgelt parem, et saab kohe visuaalselt 6 kanali kava näha ja navigerida huvitava saateni
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2021 22:54:10 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas telia tv kava ongi selline porno, et korraga kuvab vaid ühte kanalit? Elisa siis selgelt parem, et saab kohe visuaalselt 6 kanali kava näha ja navigerida huvitava saateni
maitse asi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 08:42:33 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Mõtlesin et kontrollin. Mõlemad patareid 2,98V.

Tegelikult 2.98V patarei võib paljude seadmete arvates surnud olla. Viimati sai S5 seest välja võetud 3.06V patareid, teleri heli reguleerimine enam ei töötanud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 10:03:37 vasta tsitaadiga

A.S., millised seadmed selle 2.98 surnuks tunnistavad?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2021 10:40:35 vasta tsitaadiga

Minul on küll kõik suvalisest seadmest väljavõetud patareid olnud seal ~3V peal, vaid ühel oli alla 1V. See on siis tühijooksupinge.
Kas kõnealune pult tema jaoks ülemäära väikese pinge korral üldse sisse lülitub ja seega patareid koormab, seda mina ei tea.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 04.04.2021 22:08:51 vasta tsitaadiga

Ootaks, et ka muusikakanalite salvestamine ennistatakse, aeg ajalt on mingid saated/lõigud, mida sooviks tagasiulatuvalt vaadata, taustaks jooksutada. Kugi üldjuhul keerutvad kanaid umbes 50 lugu random meetodil, siis MTV 90, 80, MTV Live HD ja VH1 vahest ainest annavad mõnede TOP, Live ja teemasaadetega MyHits, MTV Hits, Club ja MCM-d osas selleks vajadust ei näe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 22:27:00 vasta tsitaadiga

Pole kunagi kuulnud, et ka muusika kanaleid saab järele kuulata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1051, 1052, 1053 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.