Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 04.02.2021 20:24:45 vasta tsitaadiga

Intel paistab, et saab madalama heli viivituse kui AMD, kuigi AMD on võimsam protsessor. Põhjuseks tuuakse, et Inteli arhitektuur võimaldab madalamat tuuma ja mäluvahelist viivitust. Huvitav kui M1 kõrvale panna kas siis on viivitus suurem või väiksem kui Intel?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 09:36:45 vasta tsitaadiga

Kellelgi Valge klaaris tutvust pole pakkuda? Järsku saaks MB Pro-st natuke hinda kaubelda. icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 09:48:54 vasta tsitaadiga

Ma olen kuulnud, et ega ikka ei saa küll icon_biggrin.gif Mõne protsendi parimal juhul.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 10:01:30 vasta tsitaadiga

Apple arvutitel pole väga katet peal. Kõige suurema hinnavõidu saab ettevõtte nimele ostes KMi tagasi saamise näol.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 11:03:32 vasta tsitaadiga

Pigem küll OS teema: kas trackpad'i ja välise hiire seadeid saaks kuidagi lahutada? Trackpad'il tundub "scroll direction: natural" tõesti loomulikum, hiirerulliga aga tahaks ikka vastupidi kerimist. Paraku muudab ühe muutmine ka teist.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 11:04:40 vasta tsitaadiga

Viimati oli nii, et ilma lisatarkvara paigaldamiseta ei saanud neid lahus hoida.
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.02.2021 13:00:21 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pigem küll OS teema: kas trackpad'i ja välise hiire seadeid saaks kuidagi lahutada? Trackpad'il tundub "scroll direction: natural" tõesti loomulikum, hiirerulliga aga tahaks ikka vastupidi kerimist. Paraku muudab ühe muutmine ka teist.
Olin täpselt sama probleemi eest, kuid läksin lihtsa lahenduse teed ja loobusin hiirest - Kui valida ükskõik millise hiire vs trackpadi vahel, siis langeb valik alati trackpadi kasuks. Samas jälgin edasist teemaarengut siin - äkki õnnestub hiir ka ikkagi tööle saada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 12.02.2021 13:18:20 vasta tsitaadiga

Mul on selle teemaga selline naljakas lugu, et kui satun läpaka taha, kus trackpadil on kerimine "tagurpidi" (vahet pole, kumba pidi aga erinev mu harjumusest), siis esimesed sekundid kirun ja siis on kuidagi juba kiirelt ümberharjutud.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 12.02.2021 13:22:37 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Kellelgi Valge klaaris tutvust pole pakkuda? Järsku saaks MB Pro-st natuke hinda kaubelda. icon_razz.gif

Kõik Apple seadmed 1% soodsamad icon_lol.gif
https://valgeklaar.ee/customer/account/create/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 12.02.2021 13:26:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Slazenger kirjutas:
Kellelgi Valge klaaris tutvust pole pakkuda? Järsku saaks MB Pro-st natuke hinda kaubelda. icon_razz.gif

Kõik Apple seadmed 1% soodsamad icon_lol.gif
https://valgeklaar.ee/customer/account/create/


Oh aitäh, hea vihje!

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 15:17:27 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Olin täpselt sama probleemi eest, kuid läksin lihtsa lahenduse teed ja loobusin hiirest - Kui valida ükskõik millise hiire vs trackpadi vahel, siis langeb valik alati trackpadi kasuks. Samas jälgin edasist teemaarengut siin - äkki õnnestub hiir ka ikkagi tööle saada.

Niisama surfamisel ja kontoritöös on plaat igati hea, aga kui vaja mingit joont vedada, nii et pead klahvi all hoidma, tahaks kohe hiirt.

Baeskades kirjutas:
Mul on selle teemaga selline naljakas lugu, et kui satun läpaka taha, kus trackpadil on kerimine "tagurpidi" (vahet pole, kumba pidi aga erinev mu harjumusest), siis esimesed sekundid kirun ja siis on kuidagi juba kiirelt ümberharjutud.

Eks harjub, jah, aga raskem, kui laual on kõrvuti ühtpidi kerimisega mäkk ja teistpidi PC, mille hiire seadete all kerimissuuna muutust polegi. Trackpadi kahe sõrmega kerimise suunamuutusega ümber harjumine tundub ka kuidagi lihtsam kui rulliku puhul. Liiga lihasmälus vist.

Kui mõtlema hakata, siis PC läpparil on nad vist lahutatud ja hiirerullikut ei saagi ka siis "vales" suunas kerima panna, kui trackpad nii seadistatud? Kuna ise olen PC läppareid suuresti trackpointiga kasutanud, pole seni reaalses kasutuses väga tähele pannudki.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 12.02.2021 17:26:44 vasta tsitaadiga

Soovitan Trackpadi settingutest Tap to click ja Accessibility-Pointer Control-Trackpad Optionsist draggimise sisse panna. Mul pandud nii, et trackpadiga kolme sõrmega tõmmates draggib. Ehk siis pole vaja all hoida midagi. Asendamatu abiline. 43" ekraan ja täiuslik. Ei vahetaks enam kunagi hiire vastu!


rex kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Olin täpselt sama probleemi eest, kuid läksin lihtsa lahenduse teed ja loobusin hiirest - Kui valida ükskõik millise hiire vs trackpadi vahel, siis langeb valik alati trackpadi kasuks. Samas jälgin edasist teemaarengut siin - äkki õnnestub hiir ka ikkagi tööle saada.

Niisama surfamisel ja kontoritöös on plaat igati hea, aga kui vaja mingit joont vedada, nii et pead klahvi all hoidma, tahaks kohe hiirt.

Baeskades kirjutas:
Mul on selle teemaga selline naljakas lugu, et kui satun läpaka taha, kus trackpadil on kerimine "tagurpidi" (vahet pole, kumba pidi aga erinev mu harjumusest), siis esimesed sekundid kirun ja siis on kuidagi juba kiirelt ümberharjutud.

Eks harjub, jah, aga raskem, kui laual on kõrvuti ühtpidi kerimisega mäkk ja teistpidi PC, mille hiire seadete all kerimissuuna muutust polegi. Trackpadi kahe sõrmega kerimise suunamuutusega ümber harjumine tundub ka kuidagi lihtsam kui rulliku puhul. Liiga lihasmälus vist.

Kui mõtlema hakata, siis PC läpparil on nad vist lahutatud ja hiirerullikut ei saagi ka siis "vales" suunas kerima panna, kui trackpad nii seadistatud? Kuna ise olen PC läppareid suuresti trackpointiga kasutanud, pole seni reaalses kasutuses väga tähele pannudki.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 18:13:01 vasta tsitaadiga

Tap to click võtsin meelega uuesti välja, kuigi olen omal ajal kõikidel PC-läpparitel ajast, mil see tekitati, alati esimese asjana sisse lükanud. See maagiline virtuaalne "klikk" on lihtsalt nii fantast tagasisidega ja sel juhul pole hirmu, et kui midagi kergelt kogemata puudutad, läheb juba tegevus käima. "Silent mode'is" täpselt paras tagasiside.

Mul pole tegelikult igapäevaselt vaja mäki taga joonistada, aga kui vahel on vaja olnud, olen ikka BT hiire välja otsinud.

Omal on PC läppariks Lenovod, mille trackpadid suht näpujälgedeta, aga sai siin just mingi aeg sõbra juures tema Samsa NP900 seeria läpparit nokitud ja krt, sugugi ei tahtnud suvalises kohas surve avaldamine toimida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2021 00:40:42 vasta tsitaadiga

Mul oli sama jama selle scrollimisega, aga samas ei tahtnud üldse hiirest loobuda. Tõmbasin sellise tarkvara peale nagu MOS. Works like a charm, proovige.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 15.02.2021 19:42:28 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Mul oli sama jama selle scrollimisega, aga samas ei tahtnud üldse hiirest loobuda. Tõmbasin sellise tarkvara peale nagu MOS. Works like a charm, proovige.
Täpselt see app oligi puudu, et hiir touchpadist sõltumatult tööle saada. Aitäh!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2021 16:53:07 vasta tsitaadiga

tteam, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2021 12:26:29 vasta tsitaadiga

Soovitage lisatoiteta USB-C hubi ( vähemalt 1x USB vajalik ) mis toetaks 4K 60hz üle USB-C thumbs_up.gif
30Hz on poed täis aga 60hz ei leia.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valgeklaar
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2020




sõnum 02.03.2021 23:26:43 vasta tsitaadiga

Mingi lahendus uuele M1 macbook pro 13" kahe lisamonitori lisamisega? Apple sõnul laseb lisada ühe monitori, aga olen näinud videoid, kus mingi ime docki abil saab lisada mitmeid monitore? Kellelgi mingit infot selle kohta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 02.03.2021 23:56:41 vasta tsitaadiga

valgeklaar kirjutas:
Mingi lahendus uuele M1 macbook pro 13" kahe lisamonitori lisamisega? Apple sõnul laseb lisada ühe monitori, aga olen näinud videoid, kus mingi ime docki abil saab lisada mitmeid monitore? Kellelgi mingit infot selle kohta?

Displaylink dokid on selleks. Nt Dell D6000.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2021 14:10:52 vasta tsitaadiga

Sõbral läks macbookil ekraani kaabel läbi. Tahaks uurida kas keegi on olnud edukas MacBook pro 2017 ekraani kaabli vahetamisel?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2021 18:08:17 vasta tsitaadiga

Mul oli sama probleem - parandajat ei leidnud ja tellisin terve uue ekraanikomplekti.
Kas esinduses oled käinud? https://support.apple.com/13-inch-macbook-pro-display-backlight-service
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2021 14:07:40 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
Mul oli sama probleem - parandajat ei leidnud ja tellisin terve uue ekraanikomplekti.
Kas esinduses oled käinud? https://support.apple.com/13-inch-macbook-pro-display-backlight-service


Ta olevat iDealis käinud. Sealt öeldi et tuleb kogu ekraan vahetada. Kuskil 700eur kogu parandus. Aga kas eraldi kaabli vahetamine on kuidagi võimalik?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 07.03.2021 16:58:27 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
sfx kirjutas:
Mul oli sama probleem - parandajat ei leidnud ja tellisin terve uue ekraanikomplekti.
Kas esinduses oled käinud? https://support.apple.com/13-inch-macbook-pro-display-backlight-service


Ta olevat iDealis käinud. Sealt öeldi et tuleb kogu ekraan vahetada. Kuskil 700eur kogu parandus. Aga kas eraldi kaabli vahetamine on kuidagi võimalik?

Teoorias on kaabli vahetamine võimalik, aga see on suht keeruline töö. Lihtsam on uus ekraan panna. (Eeldades, et leiad sobiva varuosa.)

Siin paar lehte tagasi oli samal teemal juttu:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10526645#10526645
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10538478#10538478
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 16:49:54 vasta tsitaadiga

Mul on kah üks selle recalli alla kuuluv Pro laual. Ekraan hakkas trikitama. Kuna kasutaja venitas selle remonti viimisega, siis jõudis ka vahepeal läpaka nurga peale kukutada. Ekraan töötas pärast samamoodi edasi, aga nurgas füüsiline kahjustus ja võib suu uuest ekraanist puhtaks pühkida. Nüüd pmst ekraan enam üldse ei tööta ühegi nurga all.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiktik
HV kasutaja
tiktik

liitunud: 21.09.2010




sõnum 22.03.2021 22:41:29 vasta tsitaadiga

Tere, kasutan macbook pro 13inch(2017)mudelit, läpakas pole kukunud ega saanud mitte mingit suuremat põksu, aga avades tekkisid ekraanile nagu surnud pixlid ja vilguvad vahetpidamata, kas kellelgi veel olnud sama probleemi? Või teab milles viga võiks olla?
https://www.upload.ee/files/12987519/IMG-0545.jpg.html
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.