Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 16:35:25 vasta tsitaadiga

Kui sa sealt reaalse pakkumise välja lugesid, siis küll

Spoiler Spoiler Spoiler


Rääkige nüüd, millist mõistliku võimsusega nelikvedulist tehase-CNG pilli nüüd normaalse varustusega tellida saab.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 17:39:29 vasta tsitaadiga

kui kõike isiklikult võtad, siis küll, helbeke oled? pole sellist muljet siiani jäänud küll

mõtlesingi neid lambaid 500 kuni 1500 pakkujaid, keda kahjuks on päris palju

cng - võimsad on ainult Rootsi taksod ja need kõik esivedu
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 17:43:26 vasta tsitaadiga

Ma pole midagi võtnud. Kas need CNG paagid on siis põhja all, et kardaanile ruumi ei jää? Põhimõtteliselt tundub A4 Avant ka päris okei, kui universaalkere tahta. Nahktoole peab ainult tikutulega otsima. LPG pillidel vist võit nii suur pole kui CNG'ga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 19:45:10 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Kas need CNG paagid on siis põhja all, et kardaanile ruumi ei jää? Põhimõtteliselt tundub A4 Avant ka päris okei, kui universaalkere tahta. Nahktoole peab ainult tikutulega otsima. LPG pillidel vist võit nii suur pole kui CNG'ga?

Jah. A4 B9 on samuti esiveoline. Volksu grupil ei müüda siinmail LPG autosi praeguses generatsioonis.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.03.2021 19:58:13 vasta tsitaadiga

Kui bensiiniga võrrelda, siis on LPGga umbes poole odavam sõita, CNG puhul muidugi võit veel suurem.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 22:05:26 vasta tsitaadiga

Võib mingil määral võrrelda paarikümne aasta taguse ajaga, kui diislit peeti ihnuri autoks ja neliveost ja nahksisust võis vaid unistada, hea kui uuena esimesed el aknad tellitud olid. Sõidukad siis, peamiselt Audid. C4 A6 / B5 A4 ajal hakkas midagi juba tulema, järgmise põlvkonnaga sai juba lausa automaati.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 22:08:41 vasta tsitaadiga

Mul oli kabrio-e46, millel Itaalias juba LPG peale pandud. Ostes polnud aimugi, mida bensiin vs LPG rahakotile teeb, aga võit oli tunde järgi pea kahekordne. Nüüd on piinlikul kombel Pesukott 407, kah LPG-ga. Diisel-Passatiga võrreldes on LPG-ga kulgemine ikka sigaöko.
Aeg hakata vaatama suurema kilovatiga e46 bemmi, sellele LPG pannes võidab raha tagasi aastaga umbes.

_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 22:11:46 vasta tsitaadiga

kas diislile ka lpg saab, tahaks ka odavalt sõita
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 22:33:10 vasta tsitaadiga

Uurisin, kordi kallim on paigaldus kui bensukale ja üldiselt on ta mõeldud rekkadele/bussidele. Ehk siis töömasinatele, millel suured mootorid ja läbisõidud. Passatilaadsele pole mõtet.
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.03.2021 22:34:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Võib mingil määral võrrelda paarikümne aasta taguse ajaga, kui diislit peeti ihnuri autoks ja neliveost ja nahksisust võis vaid unistada


(Kunst)nahksisu oli vanasti vaese inimese autol. Rikkuritel olid ikka veluurkattega istmed. Pigem küll 30-40 aastat tagasi kui paarkümmend.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:25:38 vasta tsitaadiga

Tartu Alexelas 0.529/l
Sisse läks 44l. sellega sai sõita 600km
Palju sest bensu läks, ei tea.
Aeg näitab. Talvel vähem, suvel rohkem.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:27:38 vasta tsitaadiga

44l 600km. Päris häste ju.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:28:43 vasta tsitaadiga

bens lisaks min 10%
Igal soojendamisel puhtalt bensu peal. Suht kiirelt lülitab ümber küll. Kildike-paar, sõltub ilmast. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.03.2021 21:50:02 vasta tsitaadiga

Ikkagi väga hea. Mul just tuli 560km 56l gaasi. Bensu pealt sellest ma arvan, et paarkümmend km + paarsada käivitamist. Üle poole kulleritöö rabelemine linnas ja teinepool neljarealisel sõitu mis ajab mikromootori kulu üles. Üle 10l gaasi kulu polegi väga tihti näinud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 23:09:36 vasta tsitaadiga

Ma panin viimati 45l ja täna 250km ees ja tegi juba piiksu, et hakkab lõppema icon_biggrin.gif. Suures enamuses linna sõidud ja pedaal ikka põhjas ka käinud omajagu.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 15:05:03 vasta tsitaadiga

Kui bensiinilt LPG gaasile sõidu ajal üleminek toimub kas tunnetate seda hetke?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 15:06:02 vasta tsitaadiga

ühel korral kümnest mingi väike nõks käis, üldjuhul mitte
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 15:09:14 vasta tsitaadiga

varemate generatsioonidega tundsin. Nüüd selle super-hüper-mega Prins special, seadmega ei tunne midagi. icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.03.2021 15:24:32 vasta tsitaadiga

Ei tunne ka midagi pärast täpsemat seadistust. Seal saab reeglina määrata mitmeid väärtuseid selle üleminekuga seoses.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 16:35:13 vasta tsitaadiga

kohapeal tiksudes üleminek toimub, siis tunneb ära küll.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 17:59:04 vasta tsitaadiga

See Alexela ja Olerexi peterburi mnt cng sõda on päris hää, 320km sõitmist 6 euri eest thumbs_up.gif
32 senti odavam Eesti gaasist kliendikaardiga. Õhku on isuga hindades sees. Isegi Lpg ei maksa nii vähe icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.03.2021 18:12:16 vasta tsitaadiga

marko463 kirjutas:
Kui bensiinilt LPG gaasile sõidu ajal üleminek toimub kas tunnetate seda hetke?


Esinene lülitus külmalt hommikul on aru saada lisaks klõpsu helile paagist. Edaspidi vajuta nuppu palju tahad aga ei mitte midagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 14:13:58 vasta tsitaadiga

Gazneti mehed väidavad ,et kui seade õigesti paigaldatud,hooldatud,seadistatud, et siis ei tohiks gaasile lisatud lõhnaineid tunda.

Kuidas teil?

Olen proovinud ainult vanemat Chrysler Voyageri millel lätis paigaldatud seade.
Sellel oli tunda kui auto seisatasid näiteks...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 14:17:22 vasta tsitaadiga

Ei ole lõhna, kui kõik korras
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.03.2021 14:21:12 vasta tsitaadiga

Sumps katki
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2021 16:12:36 vasta tsitaadiga

Mingit gaasilõhna ei ole tunda. Isegi tankimise ajal mitte.

marko463 kirjutas:
Gazneti mehed väidavad ,et kui seade õigesti paigaldatud,hooldatud,seadistatud, et siis ei tohiks gaasile lisatud lõhnaineid tunda.

Kuidas teil?

Olen proovinud ainult vanemat Chrysler Voyageri millel lätis paigaldatud seade.
Sellel oli tunda kui auto seisatasid näiteks...
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 16:32:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit gaasilõhna ei ole tunda. Isegi tankimise ajal mitte.

Corona!
CNG ei haisegi. LPG lehkab veidi, aga haisu lisatakse majapidamisgaasile, autogaasile mu teada mitte.... icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 20.03.2021 16:34:48 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Mingit gaasilõhna ei ole tunda. Isegi tankimise ajal mitte.

Corona!
CNG ei haisegi. LPG lehkab veidi, aga haisu lisatakse majapidamisgaasile, autogaasile mu teada mitte.... icon_idea.gif


CNG pannakse haisema, LPG pannakse haisema, ka autole minev gaas.
Tegemist on ju ikkagi by default lõhnatu ohtliku gaasiga.
Kuidas sa muidu lekkest aimu saaksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 17:29:14 vasta tsitaadiga

no ei tea, kui avada majapidmaisballoon, siis see haiseb, kui tõhk-.
CNGd täites ei tundnud ma iial mingit mädamunakat.
LPGd autosse tankides ka nii vänge ei ole, kui balloonis..... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 17:44:54 vasta tsitaadiga

Hiid, CNG ja majapidamisgaas tulevad täpselt samast torust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 20.03.2021 17:53:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
no ei tea, kui avada majapidmaisballoon, siis see haiseb, kui tõhk-.
CNGd täites ei tundnud ma iial mingit mädamunakat.
LPGd autosse tankides ka nii vänge ei ole, kui balloonis..... icon_rolleyes.gif
l

Aga proovi avada siis CNG toru ja kontrolli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 17:54:08 vasta tsitaadiga

See aine lõhnab ikka hästi, alla 0.33 osakese miljardi kohta on ninaga tunda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 20.03.2021 17:54:48 vasta tsitaadiga

CNG ja Hiiu mainitud majapidamisgaas (balloonis) ei tule samast torust.

CNG on maagaas ja balloonis majapidamisgaas on propaan/butaan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 17:56:20 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas jah seda gaasi ikka mis toruga koju tuleb.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 18:09:50 vasta tsitaadiga

te räägite vist valest gaasist icon_rolleyes.gif
https://tervis.postimees.ee/292761/kumme-fakti-peeretamisest

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 18:38:22 vasta tsitaadiga

Ei ole lõhna, ülevaatusel käiakse andurga paagi, tankimispesa ja mootoriümbrus anduriga üle ka. Tasuks ehk minna kuhugi TÜV punkti, noh, niisama, et kindel olla? Pärast lekibki..
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.03.2021 14:15:59 vasta tsitaadiga

Nüüd on mingi imelik hinnamoondus toimunud.
Vahepeal oli mõne posti otsas 0.699 ja kaardiga sai 0.499 aga eile tankisin alexelas kui posti otsas oli 0.599 ja kaardiga tuli 0.559 icon_lol.gif Sellesmõttes isegi tavalise kliendi sooduskaardiga oleks 1 sent odavam olnud.
Sellegipoolest ei saa nurisega. 30€ täpselt ja 600km.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 00:18:12 vasta tsitaadiga

See sama skeem oli eelmise suve lõpul/sügisel ka. Kliendikaga tuli odavam. Hinnad oli ka vist samad. Peale seda kukkus vist 44 sendi peale thumbs_up.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 17:27:41 vasta tsitaadiga

Palju Põltsamaal LPG maksab?
Mõistlik Tartus ära tankida või jätta Põltsu peale? icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.03.2021 19:12:53 vasta tsitaadiga

Su kaartidega on ju sama hind igalpool...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 19:59:47 vasta tsitaadiga

Täna lasin 15L 98't paaki. Jube hind icon_lol.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.03.2021 20:27:32 vasta tsitaadiga

Selleks on õnneks sooduskaart kus tänane 98 hind on 1.25 icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 21:06:47 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Täna lasin 15L 98't paaki. Jube hind icon_lol.gif



Panin avensisele siis tartu gazneti lpg paigalduse aja.
Tundub,et see hind ei meeldi paljudele.

Järjekord kuu aega icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 21:09:09 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Su kaartidega on ju sama hind igalpool...

Tartus oli pisti otsas 0.599, põltsamaal 0.695, tallinnas 0.749.
Võtsin põltsamaalt. Liitri hinnaks 0.674. Võit 2.4 senti liitrilt...
Sain vist persest selle gaznetiga. Tasuvuskalkulatsiooni tehti, siis oli nagu juttu 0.44 sendisest liitrihinnast icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 21:12:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:

Sain vist persest


icon_lol.gif

Kuidas saab mingi suvaline firma sulle lubada, et hetke hind jääbki?

Võimalus et hind tõuseb on alati.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 21:16:28 vasta tsitaadiga

No oma kaardiga saaks -5 senti liitrilt. Gazneti soodukas, mai äss icon_mad.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.03.2021 21:23:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
MRTO kirjutas:
Su kaartidega on ju sama hind igalpool...

Tartus oli pisti otsas 0.599, põltsamaal 0.695, tallinnas 0.749.
Võtsin põltsamaalt. Liitri hinnaks 0.674. Võit 2.4 senti liitrilt...
Sain vist persest selle gaznetiga. Tasuvuskalkulatsiooni tehti, siis oli nagu juttu 0.44 sendisest liitrihinnast icon_neutral.gif


Sul oli mingi jama sellega. Ei läind läbi soodukas vms. Hetkel on 0.55-0.56 hind alexelas ja olerexis gazneti kaartidega. Just tankisin. Posti hind ei oma absoluutselt tähtsust. See ongi 0.599-0.749 vahel olenevalt piirkonnast jne.

Tasuvus ei muutu väga. Bensuhind tõuseb siis ka gaasi hind tõuseb. Vahe jääb ikka samaks. Kalkulatsioon oli mul ka 0.44ga tehtud paberil aga tol hetkel ei maksnud 98 ju 1.439 vaid 1.25 midagi.

Aga nagu ma enne kirjutasin siis laagri alexelas mingil põhjusel on hetkel hind 0.599 kuigi mõned km eemal olerexis 0.7x ja seega laagri alexelas hetkel gazneti kaardiga väiksem soodukas kui alexela anda tavalise kliendikaardiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 23:26:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
MRTO kirjutas:
Su kaartidega on ju sama hind igalpool...

Tartus oli pisti otsas 0.599, põltsamaal 0.695, tallinnas 0.749.
Võtsin põltsamaalt. Liitri hinnaks 0.674. Võit 2.4 senti liitrilt...
Sain vist persest selle gaznetiga. Tasuvuskalkulatsiooni tehti, siis oli nagu juttu 0.44 sendisest liitrihinnast icon_neutral.gif


Selle gazneti kaardiga pole vahet mis posti hind näitab. Üle Eesti sama hind(peaks olema ikka). Kui bensu hind kõigub suht tihti, siis Gazneti soouduskaardiga LPG hind üsna pikalt püsiv, väga tihti ei muutu.

icon_lol.gif Uskumatu mees oled ikka icon_lol.gif Jälle sai Hiid vasta näppe icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 23:48:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sul oli mingi jama sellega. Ei läind läbi soodukas vms.

Nonohh
2.4 senti ju läks. Aru sai, et kaarti laxutan ju icon_neutral.gif icon_mad.gif thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2021 15:43:26 vasta tsitaadiga

Olerex ja Gazneti sooduskaardi hind hetkel?
(Lpg)
Või neil ka eri soodustusega kaarte?


viimati muutis marko463 01.04.2021 18:23:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.