|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
06.03.2021 12:54:47
|
|
|
| Tundub, jah, mingi uus teema olevat, et kontrollitakse ja VPN-i on vaja. Ammu oleks aeg see regioonide eristamine prügikasti visata ja teha teenused kõigis riikides kasutatavaks. Selles mõttes on konsoolid küll kiviajas võrreldes PC-ga.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
06.03.2021 14:13:15
|
|
|
Väike update
LÕPUKS jõudis kohale
Spoiler 
Täiesti metallist seega ei saa enam seest mingi asi murduda nagu eelmisega läks
See polnud vist otseselt Series X pultidele mõeldud kuna too "pooliku muna osa" vms oli pool millimeetrit natuke kõrgem kui originaalil ja parem analoog käis hästi kergelt puldi analoogi augu servade vastu. Aga lihvpaberiga lihvisin korpusel seda analoogi auku ja siis oli juba timm
Spoiler 
Kuna uued analoogid on metallist ja pult ise plastikust, siis liiga usinal mängimisel tekib kahe pinna kokkupuutel kerge klõbin, aga muidu asi töötab. Vb pärast topin analoogi ümber mingi õhukese kummiriba vms kui see klõbin liiga pinda käima hakkab
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.03.2021 20:28:13
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| Tundub, jah, mingi uus teema olevat, et kontrollitakse ja VPN-i on vaja. Ammu oleks aeg see regioonide eristamine prügikasti visata ja teha teenused kõigis riikides kasutatavaks. Selles mõttes on konsoolid küll kiviajas võrreldes PC-ga. |
Regioonilukk on sellepärast, et 70€-ga ei saa mängu igas maailma nurgas müüa, mängu hind peab vastama nende kohalikule sissetulekule. Nende Brasiilia ja Türgi hindadega pole ka mõtet hulluks minna, vastasel juhul jäävad arendajad või Microsoft miinusesse, kui kogu maailm hakkab ainult nende x riikide koode sisestama. Ei ole ka välistatud, et tulevikus soov teenuste hindu tõsta ongi tingitud sellest, et liiga paljud inimesed kuritarvitavad regioonide hinnaerinevusi.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
06.03.2021 23:34:54
|
|
|
Võibolla oleksin pidanud täpsemini ennast väljendama, aga mina rääkisin eelkõige teenustest, aga, jah, mängude ostmine käib samuti sinna alla. Mul on xboxi konto olnud juba 11 aastat, aga endiselt pean UK aadressi kasutama, et üldse nende põhiteenuseid saaks kasutada. Game Passi jaoks tuleb samuti mingit sahker-mahkerit teha (nii konsoolil kui ka PC-l), MS Rewardsi programmi me üldse ei saa kasutada, Game Passi perksidest töötavad mõned üksikud, telefonis Xboxi erinevate teenuste appe Google Play'st otse tõmmata ei saa ja pead kolmanda osapoole veebilehelt APK faile sikutama (ja nii igakord, kui app uuendust nõuab). Teiste konsoolide peal on olukord sarnane (kohati isegi hullem).
Aastal 2021 nad ei vabanda end millegagi enam välja, sest põhimõtteliselt kõik teised teenusepakkkujad ja platvormid toimivad suhteliselt hästi. Ei ole probleemi Steam Link, EA Play, Ubisoft+, GeForce Now, Spotify, Netlfixi, Amazon Prime jne teenuste tarbimisega. Ainult konsoolid on oma mõttelaadiga endiselt aastas 2007.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.03.2021 00:53:02
|
|
|
| HPN, Eestis üldiselt vihatakse konsoole. Samuti oleme tuntud oma "ei saa puldiga pihta" riikide poolest. Madalaima rahvastikuga toetatud riigid on Ireland ja New Zealand (~ 4,9 mln inimest). Ennem saab toetuse Playstation, mis müüb meil 3-5 korda enam konsoole kui Xbox.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.03.2021 12:14:46
|
|
|
| tsitaat: |
Vb pärast topin analoogi ümber mingi õhukese kummiriba vms kui see klõbin liiga pinda käima hakkab
|
Termokahanev rüüs
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kesonseal
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2020
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander193
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2019
|
07.03.2021 20:00:31
|
|
|
| virx kirjutas: |
Teeme selgeks, ennem kui hakkate Game Passi või mängude koode aktiveerima, peab Microsofti konto (email) olema UKsse registreeritud, kuna Eesti ei ole toetatud riikide hulgas siis ka VPN-i kasutamise korral annab errori.
Minge Xbox.com, ülevalt paremalt enda konto peale ja My Microsoft account -> Your Info (vasakult ülevalt) -> Edit country/region (United Kingdom-ks).
VPNi programmid nagu TunnelBear vms on tasuta kuid vajavad registreerimist. Lihtne kasutada, saate kindlasti hakkama.
Endale meeldib lihtsalt UKs olla. VPN-i korral peaks ka US koodid töötama seal. Peaasi, et konto oleks väljaspool Eestit.
Konsooli enda regioon ei ole oluline, võite mängude tõmbamise kui mängimise ajal hoida seda nii US või UKs. Seda ei ole vaja kunagi muuta. |
Kas ma saan õigesti aru, et kui soovid Xboxi peal kasutada kinkekaarte, siis sama lihtsalt nagu Playstationi peal ei saa, kus konto ja kinkekaart peab olema samas regioonis? Peab lisaks veel VPNi kasutama?
Kas see Game Passil on samad probleemid nagu Netflixil, ehk erinevates regioonides on saadaval erinevad mängud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
07.03.2021 22:30:16
|
|
|
Mä ostsin mängu punktid.ee-st seal ei olnud probleemi, seda lunastades...
Probleem minul oli game pass ultimate-i lunastamises see nüüdsest soovib, et sa oleksid samas regioonis...
Osad mängud on sellised mida vb piiratakse teatud turgudel..kuid ma ei ole märganud tähtsaid erinevusi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.03.2021 00:01:35
|
|
|
| Sander193, Game Pass ja mängude koodid on regioonis kinni. Kinkekaardid (10€, 25€, 50€) ja Xbox Live Gold ei ole kui on EU/ülemaailmne.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander193
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2019
|
08.03.2021 10:43:03
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Sander193, Game Pass ja mängude koodid on regioonis kinni. Kinkekaardid (10€, 25€, 50€) ja Xbox Live Gold ei ole kui on EU/ülemaailmne. |
See tähendab, et Game Passi kinkekaardi kasutamiseks on vaja VPN-i, kuna Xbox/Microsoft veebileht kontrollib IP aadressi? Reaalselt mängude allalaadimiseks ja mängimiseks ei pea VPN sees olema?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.03.2021 17:56:20
|
|
|
| Sander193, raske öelda, kust maalt see piir täpselt jookseb, kuid tööle saab igaljuhul. Mängude giftimine näiteks ei ole võimalik ilma VPN-ta. Kahe nädalase Game Passi triali (mis konsooliga kaasa tuli) ma kunagi kasutasin ära ilma midagi tegemata, aktiveerisin ja toimis, kuid GP ise on regioonipõhine, ainult toetatud riikides nagu UK, US jne.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.03.2021 21:10:07
|
|
|
| Laifstaile, mängude koodid võivad olla EU, UK only, US või Global.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
08.03.2021 21:47:04
|
|
|
ma ei vaidlegi seal teemal...see mängu kood tundub global...kuna lehel täpsustusi ei ole..
lihtsalt üks asi toimis niisama teine nõudis vpn-i olles soome regioonis...3 kuud tagasi toimis lihtsalt nüüd vaja vpn-i
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehis123
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2007
|
10.03.2021 16:04:42
|
|
|
Tere,tekkis küsimus netist mängu ja live gold koodide ostmisega. Kui mul on MS konto UK,kas pean siis ainult selle regiooni koodiga tooteid ostma? Jäi siin teemas silma et ostetakse mis kõige odavam ja siis VPNiga midagi sahkerdatakse. Kas keegi saaks seletada samm sammult kuda see asi toimib?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.03.2021 18:36:18
|
|
|
| Mehis123 kirjutas: |
Tere,tekkis küsimus netist mängu ja live gold koodide ostmisega. Kui mul on MS konto UK,kas pean siis ainult selle regiooni koodiga tooteid ostma? Jäi siin teemas silma et ostetakse mis kõige odavam ja siis VPNiga midagi sahkerdatakse. Kas keegi saaks seletada samm sammult kuda see asi toimib? |
Võid osta ka US koodi ja proovi kõigepealt niisama aktiveerida, kui ei toimi siis TunnelBeariga paned korraks ennast US'i ja aktiveerid läbi Xbox.com
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehis123
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2007
|
10.03.2021 19:42:13
|
|
|
| Tänud sulle,ei olnud vaja VPN kasutadagi US regiooni kood läks läbi ja hakkas installima.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2021 15:16:20
|
|
|
| kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
11.03.2021 16:04:43
|
|
|
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
11.03.2021 17:18:51
|
|
|
| tteam kirjutas: |
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud? |
Ostetud eestist?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.03.2021 19:03:32
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei. |
juba nende pärast tasub vahetada...kui plaadimängija vajalik ei ole...on sobilik ost
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
11.03.2021 19:06:47
|
|
|
| tteam kirjutas: |
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud? |
Poolast ostetud novembris ning toimib siiani.
Ära nüüd solvu, aga kas toitejuhe on sul korralikult ühendatud Xboxi taha? Nii mõnigi on müüki pannud Xboxi "katkisena", kuigi tegelikult töötab ilustil. Lihtsalt toitejuhe on lohakalt taha ühendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
11.03.2021 19:13:02
|
|
|
läksin selle jutu peale kohe toitejuhet kontrollima see tõesti seal pesas imelikult vänderdab
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
11.03.2021 19:15:59
|
|
|
| renx09, Vähemalt eelmise generatsiooni Xbox tegi samamoodi, kui toitejuhe oli lohakalt taga - lülitas korraks end sisse, ja siis tagasi välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
11.03.2021 19:34:24
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei. |
Läksin ise One X pealt Series S peale ja vahe on tuntav. Endale meeldib väga, et masin on ikka väga väike ja vaikne. Laeb kiiremini ja läägab vähem. Sub 300 on masin ikka igat eurot väärt.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehis123
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2007
|
11.03.2021 20:41:19
|
|
|
Kõlab nagu one X läägab ja lõugab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
12.03.2021 00:16:00
|
|
|
| Pazoozo kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud? |
Poolast ostetud novembris ning toimib siiani.
Ära nüüd solvu, aga kas toitejuhe on sul korralikult ühendatud Xboxi taha? Nii mõnigi on müüki pannud Xboxi "katkisena", kuigi tegelikult töötab ilustil. Lihtsalt toitejuhe on lohakalt taha ühendatud. |
Ei solvu. Esimese asjana mõtlesin kohe, et laps käinud näppimas ja juhtmed lahti. Kontrollisin üle, ei miskit. Seejärel proovisin nii et ühendasin kõik lahti ja ainult toitejuhe. Still nothing. Seejärel proovisin pikendusjuhtmega mängida. Nothing. Seejärel vahetasin pistikut. Nothing. Iga kord ühendasin toite ka Xbox'i küljest lahti.
Googeldasin natukene, mille tulemusena proovisin vooluvõrgust väljas hoida natukene ja seejärel uuesti proovida. Endiselt mitte midagi. Siis komistasin erinevate teemade otsa kus vägagi paljudel esimestel konsoolidel täpselt sama käitumise peale garantiist uus isend anti. Midagi toitekaga oli väidetavalt seotud, praak või midagi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
16.03.2021 11:29:08
|
|
|
| hind on microsofti enda poes mingi 105€ koos saatmisega, et tuleb oodata kui saadavus tekib, viimati vaatasin siis veel polnud täna.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
19.03.2021 10:32:33
|
|
|
Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
19.03.2021 10:47:02
|
|
|
See vigastatud karbi jutt ei pruugi olla väga mööda. Klickis sama kirjeldusega asjad, neid aga ilmselt väga ei koti see vigastatud karbi teema =P
Keegi on ilmselt konteineri kummuli keeranud kuskil.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
19.03.2021 10:48:28
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus  |
Sealt konsoolid.ee lehelt jäädki ootama. Täiesti mõttetu leht.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasa17
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2010
|
19.03.2021 11:22:57
|
|
|
| Tellisin konsoolid.ee lehelt ja sain suht nobedasti kätte. Konsool töötab kenasti. Esialgu pidi kuller tooma, aga pandi hoopis smartposti. Tellimusest kättesaamiseni 6 päeva, kuigi kirjas oli 7-14 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
19.03.2021 11:27:03
|
|
|
ma ostsin kaup24-st oli järgmine päev ukse taga
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
19.03.2021 17:35:30
|
|
|
Hetkel ei oskagi midagi arvata, kirjadele nad ei vasta, kõnedele samuti mitte. Saaks vähemalt raha tagasi, siis telliks mujalt ja kallimalt aga vähemalt kohast, kus on mingigi klienditeenidus. Ehk uus nädal annab arutust.
Uus info: Saadeti lõpuks vastus ja lubati konsooli järgmise nädala alguses. Saame näha
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
20.03.2021 19:35:41
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus  |
https://www.facebook.com/marketplace/106039436102339/search/?query=xbox%20series%20x 2 esimest täitsa päälinnas
Mingi härra oli soome marketplaces ka paar päeva tagasi üles pannud 500ga, mõtlesin just hetk tagasi kirjata aga vaatasin et härra on 3 tundi tagasi sama kuulutuse pannud ja hinna 600 peale keevitanud
Konsooli oma poes juba out of stock klapid UK konto all. Soomes Gigantti netipoes täitsa laos.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
21.03.2021 19:08:45
|
|
|
| Kas kellelgi siit veel on battery packi kasutades (tavaliste patakatega ma seda probleemi ei täheldanud) pidevalt connect-disconnect teated kui seriesi pulti pc-l kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reexas
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2019
|
22.03.2021 12:38:53
|
|
|
| Sai ka konsoolid. ee tellitud, kõik oli ok, tarneaeg oli 2 nädalat vist aga sain varem kätte.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
22.03.2021 15:17:38
|
|
|
Spoiler 
| tteam kirjutas: |
| Pazoozo kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud? |
Poolast ostetud novembris ning toimib siiani.
Ära nüüd solvu, aga kas toitejuhe on sul korralikult ühendatud Xboxi taha? Nii mõnigi on müüki pannud Xboxi "katkisena", kuigi tegelikult töötab ilustil. Lihtsalt toitejuhe on lohakalt taha ühendatud. |
Ei solvu. Esimese asjana mõtlesin kohe, et laps käinud näppimas ja juhtmed lahti. Kontrollisin üle, ei miskit. Seejärel proovisin nii et ühendasin kõik lahti ja ainult toitejuhe. Still nothing. Seejärel proovisin pikendusjuhtmega mängida. Nothing. Seejärel vahetasin pistikut. Nothing. Iga kord ühendasin toite ka Xbox'i küljest lahti.
Googeldasin natukene, mille tulemusena proovisin vooluvõrgust väljas hoida natukene ja seejärel uuesti proovida. Endiselt mitte midagi. Siis komistasin erinevate teemade otsa kus vägagi paljudel esimestel konsoolidel täpselt sama käitumise peale garantiist uus isend anti. Midagi toitekaga oli väidetavalt seotud, praak või midagi. |
[spoiler]
Peab kiitma Microsofti garantii protsessi. Lõppkasutaja jaoks väga mugav ja mu garantii saaga sai tulemuse. Panen teistele ka siia infoks, äkki keegi ei tea:
- Mingi probleem esineb, siis Microsoft Account alt saab alustada garantii protsessi. UPS silt palutakse välja printida ja kuller tuleb konsoolile järele. Mul korjati 11.03 konsool kodu eest peale ja see saabus 17.03 Saksamaale. Täna (22.03) sain e-maili, et garantii protsessi läbinud ja konsool minu poole teel. Natukene seerianumbrit vaadates sain aru, et täiesti uus konsool saadetakse. Nii et nüüd mõned päevad ootamist ja peaks saama jätkata mängimist
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
22.03.2021 20:39:28
|
|
|
huvitav mis tal viga võis olla....
vb pesa murdus
vaadates neid youtube parandamis videosid, siis sealt tuleb igasugu huvitavaid asju välja...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
23.03.2021 01:19:18
|
|
|
| Laifstaile kirjutas: |
huvitav mis tal viga võis olla....
vb pesa murdus
vaadates neid youtube parandamis videosid, siis sealt tuleb igasugu huvitavaid asju välja... |
Ma väga kahtlen, sest konsool oli terve aeg paigal, keegi teda ei puutunud ja juhtmed olid seatud just sedasi, et ei oleks liigset stressi nendele. Arvestades sümptomeid, võis täitsa olla toide. Jama muidugi selles, et kogu protsess on tore, siis mitte kuskil ei tooda välja, et mis päriselt viga oli.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
23.03.2021 12:20:38
|
|
|
| xboxi klappidega tundub olema hetkel selline lugu, et saadavus suht null igal pool ja kui on siis mingi ulme hinnaga, tundub hetkel normaalne olema uue tehnika puhul...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|