Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 12:54:47 vasta tsitaadiga

Tundub, jah, mingi uus teema olevat, et kontrollitakse ja VPN-i on vaja. Ammu oleks aeg see regioonide eristamine prügikasti visata ja teha teenused kõigis riikides kasutatavaks. Selles mõttes on konsoolid küll kiviajas võrreldes PC-ga.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 14:13:15 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B075N55FXL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Väike update
LÕPUKS jõudis kohale
Spoiler Spoiler Spoiler

Täiesti metallist seega ei saa enam seest mingi asi murduda nagu eelmisega läks
See polnud vist otseselt Series X pultidele mõeldud kuna too "pooliku muna osa" vms oli pool millimeetrit natuke kõrgem kui originaalil ja parem analoog käis hästi kergelt puldi analoogi augu servade vastu. Aga lihvpaberiga lihvisin korpusel seda analoogi auku ja siis oli juba timm
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna uued analoogid on metallist ja pult ise plastikust, siis liiga usinal mängimisel tekib kahe pinna kokkupuutel kerge klõbin, aga muidu asi töötab. Vb pärast topin analoogi ümber mingi õhukese kummiriba vms kui see klõbin liiga pinda käima hakkab
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 20:28:13 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Tundub, jah, mingi uus teema olevat, et kontrollitakse ja VPN-i on vaja. Ammu oleks aeg see regioonide eristamine prügikasti visata ja teha teenused kõigis riikides kasutatavaks. Selles mõttes on konsoolid küll kiviajas võrreldes PC-ga.

Regioonilukk on sellepärast, et 70€-ga ei saa mängu igas maailma nurgas müüa, mängu hind peab vastama nende kohalikule sissetulekule. Nende Brasiilia ja Türgi hindadega pole ka mõtet hulluks minna, vastasel juhul jäävad arendajad või Microsoft miinusesse, kui kogu maailm hakkab ainult nende x riikide koode sisestama. Ei ole ka välistatud, et tulevikus soov teenuste hindu tõsta ongi tingitud sellest, et liiga paljud inimesed kuritarvitavad regioonide hinnaerinevusi.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 23:34:54 vasta tsitaadiga

Võibolla oleksin pidanud täpsemini ennast väljendama, aga mina rääkisin eelkõige teenustest, aga, jah, mängude ostmine käib samuti sinna alla. Mul on xboxi konto olnud juba 11 aastat, aga endiselt pean UK aadressi kasutama, et üldse nende põhiteenuseid saaks kasutada. Game Passi jaoks tuleb samuti mingit sahker-mahkerit teha (nii konsoolil kui ka PC-l), MS Rewardsi programmi me üldse ei saa kasutada, Game Passi perksidest töötavad mõned üksikud, telefonis Xboxi erinevate teenuste appe Google Play'st otse tõmmata ei saa ja pead kolmanda osapoole veebilehelt APK faile sikutama (ja nii igakord, kui app uuendust nõuab). Teiste konsoolide peal on olukord sarnane (kohati isegi hullem).

Aastal 2021 nad ei vabanda end millegagi enam välja, sest põhimõtteliselt kõik teised teenusepakkkujad ja platvormid toimivad suhteliselt hästi. Ei ole probleemi Steam Link, EA Play, Ubisoft+, GeForce Now, Spotify, Netlfixi, Amazon Prime jne teenuste tarbimisega. Ainult konsoolid on oma mõttelaadiga endiselt aastas 2007.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 00:53:02 vasta tsitaadiga

HPN, Eestis üldiselt vihatakse konsoole. Samuti oleme tuntud oma "ei saa puldiga pihta" riikide poolest. Madalaima rahvastikuga toetatud riigid on Ireland ja New Zealand (~ 4,9 mln inimest). Ennem saab toetuse Playstation, mis müüb meil 3-5 korda enam konsoole kui Xbox.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 12:14:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vb pärast topin analoogi ümber mingi õhukese kummiriba vms kui see klõbin liiga pinda käima hakkab

Termokahanev rüüs icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kesonseal
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2020




sõnum 07.03.2021 16:18:41 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on mingi info uue xboxi kõrvaklapide kohta - Xbox Wireless Headset.

https://www.xbox.com/fi-fi/accessories/headsets/xbox-wireless-headset

xbox räägib, et läheb müüki 16.03.
Äkki keegi juba uuris ning omab infot kuidas saaks Eesti soetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 07.03.2021 20:00:31 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Teeme selgeks, ennem kui hakkate Game Passi või mängude koode aktiveerima, peab Microsofti konto (email) olema UKsse registreeritud, kuna Eesti ei ole toetatud riikide hulgas siis ka VPN-i kasutamise korral annab errori.

Minge Xbox.com, ülevalt paremalt enda konto peale ja My Microsoft account -> Your Info (vasakult ülevalt) -> Edit country/region (United Kingdom-ks).

VPNi programmid nagu TunnelBear vms on tasuta kuid vajavad registreerimist. Lihtne kasutada, saate kindlasti hakkama.

Endale meeldib lihtsalt UKs olla. VPN-i korral peaks ka US koodid töötama seal. Peaasi, et konto oleks väljaspool Eestit.

Konsooli enda regioon ei ole oluline, võite mängude tõmbamise kui mängimise ajal hoida seda nii US või UKs. Seda ei ole vaja kunagi muuta.


Kas ma saan õigesti aru, et kui soovid Xboxi peal kasutada kinkekaarte, siis sama lihtsalt nagu Playstationi peal ei saa, kus konto ja kinkekaart peab olema samas regioonis? Peab lisaks veel VPNi kasutama?

Kas see Game Passil on samad probleemid nagu Netflixil, ehk erinevates regioonides on saadaval erinevad mängud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2021 22:30:16 vasta tsitaadiga

Mä ostsin mängu punktid.ee-st seal ei olnud probleemi, seda lunastades...
Probleem minul oli game pass ultimate-i lunastamises see nüüdsest soovib, et sa oleksid samas regioonis...

Osad mängud on sellised mida vb piiratakse teatud turgudel..kuid ma ei ole märganud tähtsaid erinevusi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 00:01:35 vasta tsitaadiga

Sander193, Game Pass ja mängude koodid on regioonis kinni. Kinkekaardid (10€, 25€, 50€) ja Xbox Live Gold ei ole kui on EU/ülemaailmne.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 08.03.2021 10:43:03 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Sander193, Game Pass ja mängude koodid on regioonis kinni. Kinkekaardid (10€, 25€, 50€) ja Xbox Live Gold ei ole kui on EU/ülemaailmne.


See tähendab, et Game Passi kinkekaardi kasutamiseks on vaja VPN-i, kuna Xbox/Microsoft veebileht kontrollib IP aadressi? Reaalselt mängude allalaadimiseks ja mängimiseks ei pea VPN sees olema?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 17:56:20 vasta tsitaadiga

Sander193, raske öelda, kust maalt see piir täpselt jookseb, kuid tööle saab igaljuhul. Mängude giftimine näiteks ei ole võimalik ilma VPN-ta. Kahe nädalase Game Passi triali (mis konsooliga kaasa tuli) ma kunagi kasutasin ära ilma midagi tegemata, aktiveerisin ja toimis, kuid GP ise on regioonipõhine, ainult toetatud riikides nagu UK, US jne.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 18:58:07 vasta tsitaadiga

Sander193,
minul ei ole vpn sees kui ma mängin...sama kehtib ka muude tegevuste kohta

vpn oli see esimenekord mul vaja, et Game Passi kinkekaart lunastada....kuigi oli €/£ kaart
https://punktid.ee/xbox-game-pass-ultimate-3-kuu-liikmeaeg-xbox-one
lunastasin browseris...

ostsin selle ka....lunastasin xbox-s...
https://punktid.ee/division-2-xbox-one
ja see ei vajanud vpn-i....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:10:07 vasta tsitaadiga

Laifstaile, mängude koodid võivad olla EU, UK only, US või Global.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 21:47:04 vasta tsitaadiga

ma ei vaidlegi seal teemal...see mängu kood tundub global...kuna lehel täpsustusi ei ole..
lihtsalt üks asi toimis niisama teine nõudis vpn-i olles soome regioonis...3 kuud tagasi toimis lihtsalt nüüd vaja vpn-i
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 10.03.2021 01:38:35 vasta tsitaadiga

Xbox consoles’ new browser can also stream Steam games, including Death Stranding

https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-consoles-new-browser-can-also-stream-steam-games-including-death-stranding/amp/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 10.03.2021 16:04:42 vasta tsitaadiga

Tere,tekkis küsimus netist mängu ja live gold koodide ostmisega. Kui mul on MS konto UK,kas pean siis ainult selle regiooni koodiga tooteid ostma? Jäi siin teemas silma et ostetakse mis kõige odavam ja siis VPNiga midagi sahkerdatakse. icon_biggrin.gif Kas keegi saaks seletada samm sammult kuda see asi toimib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 18:36:18 vasta tsitaadiga

Mehis123 kirjutas:
Tere,tekkis küsimus netist mängu ja live gold koodide ostmisega. Kui mul on MS konto UK,kas pean siis ainult selle regiooni koodiga tooteid ostma? Jäi siin teemas silma et ostetakse mis kõige odavam ja siis VPNiga midagi sahkerdatakse. icon_biggrin.gif Kas keegi saaks seletada samm sammult kuda see asi toimib?

Võid osta ka US koodi ja proovi kõigepealt niisama aktiveerida, kui ei toimi siis TunnelBeariga paned korraks ennast US'i ja aktiveerid läbi Xbox.com
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 10.03.2021 19:42:13 vasta tsitaadiga

Tänud sulle,ei olnud vaja VPN kasutadagi US regiooni kood läks läbi ja hakkas installima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:16:20 vasta tsitaadiga

kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:04:43 vasta tsitaadiga

Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 11.03.2021 17:18:51 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud?

Ostetud eestist?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 19:03:32 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei.


juba nende pärast tasub vahetada...kui plaadimängija vajalik ei ole...on sobilik ost
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 11.03.2021 19:06:47 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud?


Poolast ostetud novembris ning toimib siiani.
Ära nüüd solvu, aga kas toitejuhe on sul korralikult ühendatud Xboxi taha? Nii mõnigi on müüki pannud Xboxi "katkisena", kuigi tegelikult töötab ilustil. Lihtsalt toitejuhe on lohakalt taha ühendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 19:13:02 vasta tsitaadiga

läksin selle jutu peale kohe toitejuhet kontrollima icon_biggrin.gif see tõesti seal pesas imelikult vänderdab
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 11.03.2021 19:15:59 vasta tsitaadiga

renx09, Vähemalt eelmise generatsiooni Xbox tegi samamoodi, kui toitejuhe oli lohakalt taga - lülitas korraks end sisse, ja siis tagasi välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 11.03.2021 19:34:24 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
kellelgi Series S ka kasutuses on? Vaatan, et järelturu One S ja järelturu Series S hinnavahe nii väike, et võiks kasvõi kiirema load time ja vähe uhkema graafika pärast juba vahetada. Või kuidas kogemustega kasutajad hindavad? On tolku või ei.

Läksin ise One X pealt Series S peale ja vahe on tuntav. Endale meeldib väga, et masin on ikka väga väike ja vaikne. Laeb kiiremini ja läägab vähem. Sub 300 on masin ikka igat eurot väärt.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 11.03.2021 20:41:19 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu one X läägab ja lõugab icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 00:16:00 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
tteam kirjutas:
Mul on siis Series X ja suht tore lugu. Läheb juba garantiisse. Eelmine õhtu toimis ilusti ja sai mängida. Järgmine õhtu enam käima ei lähe.
Vajutad nuppu, tuli läheb põlema, teeb oma startup hääle ära ja boom lihtsalt tuli kustub ära ja kogu moos. Proovisin lahti ühendada ja tagasi ühendada ja teisi pistikuid jne. Mitte midagi. Natukene googeldades sain teada, et päris paljud olid kurtnud maha surnud Series X konsoolide üle. Mingi kala pidi olema toiteplokkiga. Kellelgi veel esinenud?


Poolast ostetud novembris ning toimib siiani.
Ära nüüd solvu, aga kas toitejuhe on sul korralikult ühendatud Xboxi taha? Nii mõnigi on müüki pannud Xboxi "katkisena", kuigi tegelikult töötab ilustil. Lihtsalt toitejuhe on lohakalt taha ühendatud.


Ei solvu. Esimese asjana mõtlesin kohe, et laps käinud näppimas ja juhtmed lahti. Kontrollisin üle, ei miskit. Seejärel proovisin nii et ühendasin kõik lahti ja ainult toitejuhe. Still nothing. Seejärel proovisin pikendusjuhtmega mängida. Nothing. Seejärel vahetasin pistikut. Nothing. Iga kord ühendasin toite ka Xbox'i küljest lahti.
Googeldasin natukene, mille tulemusena proovisin vooluvõrgust väljas hoida natukene ja seejärel uuesti proovida. Endiselt mitte midagi. Siis komistasin erinevate teemade otsa kus vägagi paljudel esimestel konsoolidel täpselt sama käitumise peale garantiist uus isend anti. Midagi toitekaga oli väidetavalt seotud, praak või midagi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 17:30:32 vasta tsitaadiga

Microsoft Edge browser for Xbox Series X and S opens up new cloud gaming possibilities
https://www.xda-developers.com/xbox-series-x-s-edge-browser-cloud-gaming-streaming/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 09:07:54 vasta tsitaadiga

Täna siis tulid/tulevad uued Microsofti enda juhtmevabad klapid välja.


https://www.theverge.com/22325883/microsoft-xbox-wireless-headset-gaming-series-x-s-pc-windows-10-review
https://www.ign.com/articles/xbox-wireless-headset-review
https://www.techradar.com/reviews/xbox-wireless-headset-review
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 10:25:05 vasta tsitaadiga

Kohalikud pakkumised peaksid siia tilkuma https://www.hinnavaatlus.ee/2037645/microsoft-xbox-wireless-headset/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 11:29:08 vasta tsitaadiga

hind on microsofti enda poes mingi 105€ koos saatmisega, et tuleb oodata kui saadavus tekib, viimati vaatasin siis veel polnud täna.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 13:40:37 vasta tsitaadiga

Mingi ülevaade ka klappidest, võimalused tunduvad head.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8xDN5myZlk

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 19.03.2021 10:32:33 vasta tsitaadiga

Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.03.2021 10:47:02 vasta tsitaadiga

See vigastatud karbi jutt ei pruugi olla väga mööda. Klickis sama kirjeldusega asjad, neid aga ilmselt väga ei koti see vigastatud karbi teema =P
Keegi on ilmselt konteineri kummuli keeranud kuskil.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2021 10:48:28 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus icon_smile.gif

Sealt konsoolid.ee lehelt jäädki ootama. Täiesti mõttetu leht.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasa17
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2021 11:22:57 vasta tsitaadiga

Tellisin konsoolid.ee lehelt ja sain suht nobedasti kätte. Konsool töötab kenasti. Esialgu pidi kuller tooma, aga pandi hoopis smartposti. Tellimusest kättesaamiseni 6 päeva, kuigi kirjas oli 7-14 päeva.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2021 11:27:03 vasta tsitaadiga

ma ostsin kaup24-st icon_redface.gif oli järgmine päev ukse taga
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 19.03.2021 17:35:30 vasta tsitaadiga

Hetkel ei oskagi midagi arvata, kirjadele nad ei vasta, kõnedele samuti mitte. Saaks vähemalt raha tagasi, siis telliks mujalt ja kallimalt aga vähemalt kohast, kus on mingigi klienditeenidus. Ehk uus nädal annab arutust.
Uus info: Saadeti lõpuks vastus ja lubati konsooli järgmise nädala alguses. Saame näha icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 19:35:41 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Uurin, et kas keegi siin on ostnud oma Xbox Series X masina Konsoolid.ee e-poest? Mulle tunduvad nad vägagi kahtlased tegelased. Esiteks tellisin nende käest XSX masina aasta alguses, siis oli pikk vaikus ja kui küsisin, et kuagel tellimus, siis öeldi, et kaup tuli aga olid vigastatud pakendites ja neid müüa ei saa ning kanti raha tagasi. Nüüd siis proovisin uuesti, enne küsisin üle, et kas ikka laos, vastus tuli, et muidugi ja tarne 1-2 tööpäeva. Nüüd jälle nädal möödas ja ei midagi, kirjadele nad ka ei vasta. Väga imelik... ju siis tuleb ka Poolast võtta nagu siin enamus icon_smile.gif


https://www.facebook.com/marketplace/106039436102339/search/?query=xbox%20series%20x 2 esimest täitsa päälinnas

Mingi härra oli soome marketplaces ka paar päeva tagasi üles pannud 500ga, mõtlesin just hetk tagasi kirjata aga vaatasin et härra on 3 tundi tagasi sama kuulutuse pannud ja hinna 600 peale keevitanud icon_biggrin.gif

Konsooli oma poes juba out of stock klapid UK konto all. Soomes Gigantti netipoes täitsa laos.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2021 21:15:56 vasta tsitaadiga

Poolas on selline bundle kohe saadaval ~645€
https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-xbox-series-x-cyberpunk-2077-assassin-s-creed-valhalla-dodatkowy-pad.bhtml
23. märts alates koos Cyberpunki ja teise puldiga ~615€
https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-xbox-series-x-cyberpunk-2077-pad-czarny.bhtml

Eshop toob esimese paki tasuta kohale ca 10-12 päevaga.
https://www.eshopwedrop.ee/blog-ee/kuidas-eshopwedrop-toeoetab-a2?gclid=Cj0KCQjwutaCBhDfARIsAJHWnHsGuDtMkdmiCkxfpA0jsYthnyrHcH4zDazpclRsaoxRCyrUOt0bzQoaAlDSEALw_wcB

Tellisin sealt 4 konsooli, kõik tulid ilusti kohale.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 19:08:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siit veel on battery packi kasutades (tavaliste patakatega ma seda probleemi ei täheldanud) pidevalt connect-disconnect teated kui seriesi pulti pc-l kasutada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reexas
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2019




sõnum 22.03.2021 12:38:53 vasta tsitaadiga

Sai ka konsoolid. ee tellitud, kõik oli ok, tarneaeg oli 2 nädalat vist aga sain varem kätte.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 15:17:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Peab kiitma Microsofti garantii protsessi. Lõppkasutaja jaoks väga mugav ja mu garantii saaga sai tulemuse. Panen teistele ka siia infoks, äkki keegi ei tea:
- Mingi probleem esineb, siis Microsoft Account alt saab alustada garantii protsessi. UPS silt palutakse välja printida ja kuller tuleb konsoolile järele. Mul korjati 11.03 konsool kodu eest peale ja see saabus 17.03 Saksamaale. Täna (22.03) sain e-maili, et garantii protsessi läbinud ja konsool minu poole teel. Natukene seerianumbrit vaadates sain aru, et täiesti uus konsool saadetakse. Nii et nüüd mõned päevad ootamist ja peaks saama jätkata mängimist icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 20:39:28 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
huvitav mis tal viga võis olla....
vb pesa murdus icon_question.gif icon_question.gif
vaadates neid youtube parandamis videosid, siis sealt tuleb igasugu huvitavaid asju välja...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 23:05:19 vasta tsitaadiga

595€ kokku koos teise valge puldi ja Cyberpunkiga (saadaval alates homme ehk 23. märts)
https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-xbox-series-x-cyberpunk-2077-pad-bialy.bhtml
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 01:19:18 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
huvitav mis tal viga võis olla....
vb pesa murdus icon_question.gif icon_question.gif
vaadates neid youtube parandamis videosid, siis sealt tuleb igasugu huvitavaid asju välja...


Ma väga kahtlen, sest konsool oli terve aeg paigal, keegi teda ei puutunud ja juhtmed olid seatud just sedasi, et ei oleks liigset stressi nendele. Arvestades sümptomeid, võis täitsa olla toide. Jama muidugi selles, et kogu protsess on tore, siis mitte kuskil ei tooda välja, et mis päriselt viga oli.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 12:20:38 vasta tsitaadiga

xboxi klappidega tundub olema hetkel selline lugu, et saadavus suht null igal pool ja kui on siis mingi ulme hinnaga, tundub hetkel normaalne olema uue tehnika puhul...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 13:33:47 vasta tsitaadiga

minake, https://geizhals.eu/microsoft-xbox-wireless-headset-tll-00002-a2477731.html
Mediamarkt/ebay, nbb jt kohtades saadaval

Nädala lõpuks ehk rtings arvustus kah väljas https://www.rtings.com/headphones/reviews/xbox/wireless-headset
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.