Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 02.03.2021 11:32:48 vasta tsitaadiga

Mul Titan jaanuarist olnud ning kahel tuttaval üle aasta nüüdseks. Nemad on igatahes enda isenditega rahul (mistõttu julgesin ka ise osta) ja ma ka laias laastus kuigi mu toolil on seljatoel üks tootmisdefekt, mis ei sega küll kasutamist, aga antud moment tundub, et saab ehk isegi uue seljatoe garantii kaudu beer_yum.gif Olen ca 184 pikk ja 93kg, mulle on tool mõõtmetelt paras. Käisin ka Steelcase'i toole proovimas, aga ma tol hetkel tagumiku all ei saanud aru, et nad 2x mugavamad olnuks.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 16:00:59 vasta tsitaadiga

Käisin Standardis, ei tundunud ükski väga mõnus ~600 piires.

Tool&Tool kogu valik suhteliselt mõnus alates soodsamast ~300 kuni 600ni välja.

Seisukis sai kõik läbi istutud, Wau oli kitsas istumise all ja Spinellyl reguleerimisvõimalusi minu maitse jaoks vähe. Wau seljatugi ja Spinelly istumisalus sobiksid hästi.

Valituks osutus ikkagi Tool&Tooli pakutav Profim Accis Pro - https://www.tool.ee/toode-2-10-t-2542-accis-pro-150sfl-hall.html . Nimmetoe kõrgus reguleeritav, pinge kahes astmes. Seljatugi ja istumisalus kalduvad küljelt küljele, istumisalus liigub ette-taha, käetoed väga mitmes suunas reguleeritavad. Eks näis mõningase kasutamise järel, et kuidas on.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 16:09:23 vasta tsitaadiga

Mis hinda küsiti?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 16:12:22 vasta tsitaadiga

600 oligi. Kolmandik Millerist, poolteist Seisukit. Spinelly ja Wau puhul üllatas väga nende reguleerimisvõimaluste vähesus. Seisuki odavamad toolid olid üldse nii nõkatsid, et hirmutas ära pisut.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2021 22:12:28 vasta tsitaadiga

https://www.wayfair.com/furniture/pdp/penn-executive-chairs-genuine-leather-executive-chair-pnex1024.html

icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karulont
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2021




sõnum 04.03.2021 03:16:47 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://www.wayfair.com/furniture/pdp/penn-executive-chairs-genuine-leather-executive-chair-pnex1024.html

icon_lol.gif


Lähemal vaatlusel tundus päris kole. Eriti kui vaadata seda rataste risti, kus on litsalt mingi puitu imiteeriv kate, mille keskkohta pole üldse üritatudki varjata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 01:30:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ja mingi blingbling secretlab mida hiina tehasest 100€ tk ostetakse on kindlasti 400 väärt? Logic icon_exclaim.gif


Soovita siis midagi paremat. Endal kogemus puudub. Seetõttu tulin ka siit küsima. Vaatasin siin mõned lehed tagasi ostetud videot pealkirjaga "Don't buy a gaming chair". Miks kaalun Secret lab-i lihtsalt on see, et üsna paljud on oma ostuga rahul. Ka siin foorumis paistab olevat küllalt inimesi. Tulles siis tagasi office chair-ide juurde. Mida mõistlikku on Eestis saadaval 400 euri eest? Kas sellise raha eest saab üldse väärt tooli teie arvates või peab 1.5k kulutama? Ma üle 400 ei tahaks välja käia. Siiani suvaliste köögitoolide peal istunud.... kõik alla 100 eur. Pole tõesti mugavad. Hetkel istun üsna palju laua taga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 01:35:37 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ja mingi blingbling secretlab mida hiina tehasest 100€ tk ostetakse on kindlasti 400 väärt? Logic icon_exclaim.gif


Soovita siis midagi paremat. Endal kogemus puudub. Seetõttu tulin ka siit küsima. Vaatasin siin mõned lehed tagasi ostetud videot pealkirjaga "Don't buy a gaming chair". Miks kaalun Secret lab-i lihtsalt on see, et üsna paljud on oma ostuga rahul. Ka siin foorumis paistab olevat küllalt inimesi. Tulles siis tagasi office chair-ide juurde. Mida mõistlikku on Eestis saadaval 400 euri eest? Kas sellise raha eest saab üldse väärt tooli teie arvates või peab 1.5k kulutama? Ma üle 400 ei tahaks välja käia. Siiani suvaliste köögitoolide peal istunud.... kõik alla 100 eur. Pole tõesti mugavad. Hetkel istun üsna palju laua taga.


Mine käi läbi tool&tool pood (vahemik 300-600) ja seisuk (vahemik 250-450). Istu neil toolidel, reguleeri ja mölla. Siis mine euronicsisse ja istu suvalise gameri tooli peal. Seejärel mine eelmistesse tagasi ja osta päris tool.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 02:08:10 vasta tsitaadiga

Tee nii, jah ja kui Seisukis Spinelly õige tundub, siis vaata allkirja ja jääb 400-st paarkümpsi ülegi icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 03:11:13 vasta tsitaadiga

Praeguses koroona olukorras ei soovi hetkel kuskile minna. Pealegi poed lähevad hetkel kinni. Tean, et nii on üsna keeruline tooli osta. Seetõttu loodan teie soovitustele. Kui ei sobi, siis neti teel saab 14 päeva ka tagasi saata. Tõenäoliselt iga tool on muidugi parem kui mu köögitool. Soovitage mõnda asjalikumat kontoritooli palun.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 10.03.2021 09:10:40 vasta tsitaadiga

Nii on keeruline osta jah, kui poes reaalselt enne proovida ei saa. Kui poodi jälle minna saab, siis Järve keskuse suurimas mööblipoes teisel korrusel on päris suur kontoritoolide valik hinnaklassis 250-400 euri ja teine koht on Büroomaailm Peterburi teel, seal on ka täitsa ok valik kohapeal olemas teisel korrusel. Niipalju kui ma neid kõiki jõudsin proovida, siis 130-eurone Ikea Markus ei olnud küll ühtki pidi kehvem kui need 300-400-eurosed muud toolid. Kui kümnete tundide kaupa arvuti taga istuda, siis tulevad mingid vahed välja kallimate kasuks tõenäoliselt, aga poes kiirelt proovides mina märgatavat vahet ei teinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 09:26:05 vasta tsitaadiga

Aatriumis päris OK valik jah mõistlikus hinnaklassis üllatavalt.

Sellest IKEA Markuse fenomenist mina küll aru ei saa. Siis ka ei kasutaks kui keegi peale maksaks.

_________________
tsitaat:
...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 12:07:42 vasta tsitaadiga

Tool on IMO liialt individuaalne asi, et seda hakata nüüd e-poest tellima. Siin paljukiidetud Seisuki toolid näiteks minu tagumikule ei sobinud sisuliselt üldse. Samas 165 pikkuses elukaaslane proovis Wau'd ja ütles, et parim tool kus ta istunud on.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.03.2021 12:14:35 vasta tsitaadiga

Mulle Wau ka meelids, olen 183cm/93kg ja oleks ostnud, kui saanuks seda sellises setupis nagu soov oli. Samas komponentide kvaliteedi mõttes tundub lõpuks ostetud Secretlab Titan parem/kindlam olevat ja ei kahetse. Secretlabi garantii osas ka pluss kirjas - saabunud toolil oli seljatoe üks küljetugi suurema nurga all kui teine ning ka nimmetoe nupp tundus veidi viltu. Kirjutasin neile sellest ja saatsin mõned pildid ja nüüd 2 nädalat hiljem on uus seljatugi minu poole TNT-ga teel thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 13:47:07 vasta tsitaadiga

Tool on liiga individuaalne, jah, et otseselt soovitada saaks. Ise oskan soovitada, et see LINDY on okei selle raha eest, Seisuki toolidest sobis mulle vaid Spinelly (WAU tundus, et hakkab reisi suretama istudes, st. ka võrguga Spinelly poleks sobinud) ja oli LINDY-st peajagu üle, samas mõnda aega Gesture-i peal istudes olen sellega ikka veel omakorda rohkem rahul, ent seda oli teada ka siis kui käisin Aeronit ja Gesture-i (ja teisi) proovimas. Agajah, tagumikutunnetus on parim.

Juhul kui mul oleks vaja teist tooli lisaks osaliseks vajaduseks vmt., siis teist Gesture-i juurde ei ostaks, Spinelly jätaks alles küll või ostaks teise kõrvale kui poleks. Agajah, praegu pole teist tooli lisaks vaja.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.03.2021 14:38:00 vasta tsitaadiga

Võrguga WAU oli mulle ka ebamugav istuda, samas polstriga isend oli väga OK, aga jällegi seljatuge tahtnuks võrguga kui seda kombot oleks saanud vaid mingi Charcoal või päris Black variandina, mis mulle ei sobinud.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2021 12:17:28 vasta tsitaadiga

Ca kuu tagasi pidin ka lõpuks oma vana tooli välja vahetama. Käisin istusin Seisukis ja Peterburi tee Büroomaailmas. Milleri peale hammas ei hakka ja hinna siht jäi kuni 500€. Eelkõige käisin Spinellyt ja Waud proovimas, mõlemad jätsid suhteliselt hapu maigu suhu. Sellise hinna eest ei oodanud, et plastik nii odav välja näeb. Wau puhul sain kiirelt aru, et minu jalad surevad selle peal ära ja Spinelly peatugi ei oleks olnud minu 190cm pikkuse juures väga peatugi.
Üllataval kombel jäi mulle endale valikusse Tune. Valiku kinnitasid kõrguse ja sügavuse poolest reguleeritav nimmetugi, ning mõistlik peatugi. Tööpäeviti kasutan tooli 5-10h, õhtuti lasen tooli lebosse ja viskan jalad lauale. Siiani nurinat ei ole ja kummist rattad oli vist üks parimaid valikuid tooli juurde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.03.2021 12:40:30 vasta tsitaadiga

Ega selle Tune'i seljatoe raam kusagilt mõne luu peale suru? Kui pikk oled?

Kui osta Herman Miller Embody, kas siis võib arvestada, et järgmise 25 aasta jooksul ei pea uut tooli ostma? icon_smile.gif
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 17.03.2021 12:42:13 vasta tsitaadiga

von Wu, Lindman-i tekst pole ometigi ju nii pikk, et sealt pikkuse välja lugemine raskusi peaks tekitama... icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.03.2021 12:44:15 vasta tsitaadiga

Ja ongi kirjas, üldse ei pannud tähele. icon_redface.gif
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 17.03.2021 15:26:50 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ega selle Tune'i seljatoe raam kusagilt mõne luu peale suru? Kui pikk oled?

Kui osta Herman Miller Embody, kas siis võib arvestada, et järgmise 25 aasta jooksul ei pea uut tooli ostma? icon_smile.gif

25 aasta jooksul peaksid sa ca 1cm võrra lühemaks jääma, aga see ei tohiks väga mõjutada ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2021 15:42:00 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ega selle Tune'i seljatoe raam kusagilt mõne luu peale suru? Kui pikk oled?


Mul ka see Tune sügisest olnud. Olen miski 202 ja 96kg ringis ehk mitte väga lai. Ise võtsin ka selle seljatoe üles-alla reguleerimise olemasolu pärast, kuna mittereguleeritavatel jääb alaseljatugi üldiselt liiga madalale ja kogu seljatoe kumeruse osa ei ühti seljaga.
Midagi kuskilt otseselt luudesse ei suru, aga see nimmetugi on selline, et peab väga korralikult selle vastas istuma, muidu hakkab küll selgroogu suruma (vähemalt minul), eriti kui palju naturaalselt pehmendust vahel pole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 18.03.2021 16:27:45 vasta tsitaadiga

Keegi seisukis "Apollo" tooli on proovinud? Kuidas see võrreldav on Wau, Spinelly või tool & tool Xenon Net 110 omadega?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2021 17:22:48 vasta tsitaadiga

Vananematu kirjutas:
Keegi seisukis "Apollo" tooli on proovinud? Kuidas see võrreldav on Wau, Spinelly või tool & tool Xenon Net 110 omadega?


Apollo tool suht mõttetu imo. Ilus, null reguleerimisvõimalust, 160 pikkusele paras.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 06:56:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
https://form.jotform.com/202512954660453?utm_source=Microsite&utm_medium=Pop-up%20banner&utm_campaign=OSIM%20Gaming%20Chair%20Launch

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.