Mhm. Ma algul vaatasin, et sõitis Williamsile? tagant sisse ja lõhkus tiiva aga oli mootorikate hoopis _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Miks aegade tabelis kõigil on perekonnanime 3 esimest tähte aga Schumacheril pole?
Ma saan aru, et omal ajal tuli eristada Michaelit ja Ralfi aga nüüd pole vaja ju
See Alpine F1 küür on ikka jõhker _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
On olnud ka nö jõhkramaid küüre F1 masinatel. See veel näeb vägagi ok aga nagu siin eelnevalt mainitud siis see erinevus ikkagi mootorites.
Vaata ja imesta seda küüru:
F1tv igati asjalik asi, kui selle eest maksta ei raatsi, siis ma ei näe küll ponti, miks peaks oma raha mingitele piraatidele andma, toimiv sky ülekanne tavaliselt teine vaste googles.
Viaplay lasi mu üle kohe esimesel paaril päeval oma Apple App store tasuta 1 kuu tellimusega. Vahet pole.
Tellisin ka selle F1 Pro teenuse ära, maksis sooduskoodiga alla 50€ mis pole teab mis summa.
Piraatluse eest ma reaalset raha maksma ei hakka, isegi kui seal peaks kõik maailma parimad kanalid olema. FU Leiser jms.
Piraaatluse mõte on Sharing is Careing.
Need pisikesed lained sõidetakse sirgeks, mootoreid hakkab seal minema, eriti hooaja lõpus _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ükski linnas sees olev betoonide vahel olev rada ei ole vaatemänguline. Monaco on küll väga mainekas aga võidusõidu mõttes ei toimu seal enam midagi. Kui ennemuistsel aal seal pisikeste autodega sõideti, siis see rada tundus suur ja lai. Tänaste autode ja kiiruste juures on see nagu liiklusummik.
Fännina on naljakas vaadata, kuidas sõidustseenid kokku on lõigatud. Spa's Gasly keeras esimeses kurvis vasakule, ühel ringil oli pärast esimest kurvi järsku Radillioni tipus ja sellele järgnes stseen kus ta alles sõidab eau rouge poole
Norrisel vahetus pea igas kaadris kiiver, Gaslyle öeldi raadios, et Sainz on 2.1 seki kaugusel, pildist näha, et max 1 sek vahe
Aga mitte-fännina kindlasti vajalik selline kontekst, kokkuvõttes hea hooaeg
Siuksed montaažiapse jäi endalegi silma
Aga muidu täitsa ok vaatamine _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
F2's nüüd L feature race (max 25p) ja P 2x sprint race (max 15p)
https://www.youtube.com/watch?v=v0G051xP7Y4 _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
F2 pracc käib, Vips sõidab ka F2's, ei olnud kursis sellega, et nüüd püsivalt seal. _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kell 16 on F2 quali nüüd 20min FP1 suurte poiste tarbeks
Ülekanne hakkab 30min varem?
40min downcounti näitas praegu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Jüri hetkel 10/22, pole üldsegi paha tulemus _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Red flag.... Lõpp tuleb tihe _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mul striim vist läägib, pole veel red-flagi _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Hommikustriimi pildi kvaliteet on parem kui eelmine aasta, suht super pilt
Vips oleks teise sõidu esimene startija praegu? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
5 koht _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Võitjalt võetakse esikoht ära _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma räägin, pilt see aasta on _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.