Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.03.2021 16:59:54 vasta tsitaadiga

Ma olin seni UK all, aga tegin nüüd viie peale USA konto just hindade pärast. Aastane PS+ 21€ nt. Nii kui nii olen UK konto all kõik läbi mänginud, mis huvitanud ja no alati saab ju elustada kui miskit kange soov uuesti pelada.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 17:26:49 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Ma olin seni UK all, aga tegin nüüd viie peale USA konto just hindade pärast. Aastane PS+ 21€ nt. Nii kui nii olen UK konto all kõik läbi mänginud, mis huvitanud ja no alati saab ju elustada kui miskit kange soov uuesti pelada.
Nagunii saad UK konto all olevaid mänge oma USA kontoga mängida. Lihtsalt lisad PS5 kaks kontot. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.03.2021 17:32:00 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Ma olin seni UK all, aga tegin nüüd viie peale USA konto just hindade pärast. Aastane PS+ 21€ nt. Nii kui nii olen UK konto all kõik läbi mänginud, mis huvitanud ja no alati saab ju elustada kui miskit kange soov uuesti pelada.
Nagunii saad UK konto all olevaid mänge oma USA kontoga mängida. Lihtsalt lisad PS5 kaks kontot. icon_smile.gif


Praegu nii ongi, aga UK PS Plus saadud mängud vist "kaovad" ära kui mul seal nüüd järgmine kuu aeg otsa saab?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 17:44:43 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Ma olin seni UK all, aga tegin nüüd viie peale USA konto just hindade pärast. Aastane PS+ 21€ nt. Nii kui nii olen UK konto all kõik läbi mänginud, mis huvitanud ja no alati saab ju elustada kui miskit kange soov uuesti pelada.
Nagunii saad UK konto all olevaid mänge oma USA kontoga mängida. Lihtsalt lisad PS5 kaks kontot. icon_smile.gif


Praegu nii ongi, aga UK PS Plus saadud mängud vist "kaovad" ära kui mul seal nüüd järgmine kuu aeg otsa saab?

PS+ tasuta saadud mängud "kaovad" siis jah ära (kuniks taastad liikmelisuse), aga kui oled midagi maksnud (PS+ soodukad), siis need jäävad.

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcquiz
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2021




sõnum 10.03.2021 17:49:59 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Mcquiz kirjutas:
rixk kirjutas:
See polegi mingi võistlus, et võrdne peab olema. icon_biggrin.gif
Ettevõtte seisukohalt oli asi kombes, kaup müüdi läbi minutitega. See, et keegi individuaalselt nüüd pisaraid kuskil valab on selle pisara valaja enda probleem.


Las ma annan sulle analoogia. Väikelinna tuleb uus kauplus väärtusliku kaubaga mille nõudlus on suur. Juba päev enne avamist hakkavad tekkima järjekorrad kaupluse ukse ette. Tuleb kaupluse avamise kellaaeg, mass on ukse taga ja uksed on lukus. Ja jäävadki lukku. Samal ajal jooksevad üksikud tutvustega/pistist andnud kodanikud kogu kaubaga minema. Kui uksed lõpuks avatakse on pood tühi.

Ja siis tuled sina ilkuma "Haha oleks pidanud saapapaeltest ennast üles tõmbama, idikad"
veidi väär arusaam. Väikelinna kauplus on ilmselt essential kaupade jaoks. Antud juhul räägime me tilulilu mängukonsoolist.


Sellepärast see ongi analoogia. Ma oleks võinud sama hästi rääkida banaanide laadungist 80ndate ENSVs. Kehtiks samamoodi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisS
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2016




sõnum 10.03.2021 21:16:45 vasta tsitaadiga

Telia ja Euronics said siin lähestikku paar konsooli. Kas nüüd võiks järgmine võistlus Elisa e-poes olla? Või on sealt juba midagi läbi käinud ja mul midagi vahele jäänud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 21:20:36 vasta tsitaadiga

MadisS kirjutas:
Telia ja Euronics said siin lähestikku paar konsooli. Kas nüüd võiks järgmine võistlus Elisa e-poes olla? Või on sealt juba midagi läbi käinud ja mul midagi vahele jäänud?

Elisa sai kah konsooli , üheainsama küll vist ja otsustas selle loosi panna nende vahel , kes oma numbri Elisasse üle toovad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 10.03.2021 21:53:41 vasta tsitaadiga

Võibolla oli mainitud aga suure hulga postide vahelt ei hakanud silma, et mis hindadega seal Euronicsis need PS5-d müügis olid üldse?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 21:56:44 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Võibolla oli mainitud aga suure hulga postide vahelt ei hakanud silma, et mis hindadega seal Euronicsis need PS5-d müügis olid üldse?

449/549

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 11.03.2021 10:29:54 vasta tsitaadiga

Aga vaene peakski ju PS5 kokku ostma, nii 3-5tk vähemalt. Müüb maha ja saabki enda PS5 jaoks raha kokku. Vaene võib olla, loll ei tohi olla ainult.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 11.03.2021 11:21:43 vasta tsitaadiga

Ma pajatan siis PS5 saadavuse juttude vahepeal oma senisest kogemusest põgusalt. Laste kõrvalt jagub paraku seda väärtuslikku mänguaega õhtuti ainult oma une arvelt, mistõttu paarinädalase omamise tulemuseks on kogunenud ainult ca 12h Demon's Soulsi ning veidi menüüdes surfamist. Mu üürike kogemus on aga äärmiselt positiivne olnud, eriti omades eelnevalt PS4 pro ja Xbox One X konsoole - masin on lihtsalt nii vaikne ja kiire, et pole eriti millegi üle viriseda. Kasutajaliides on intuitiivne ja kasutusloogikalt üsna sarnane PS4 omale, midagi googeldama pole seni pidanud icon_biggrin.gif .

Veider oli konsooli üles seades see "plastik jala" paigutus. Püstises asendis oli kõik loogiline ning jalg fikseerus ilusti kruviga ära. Lamavas asendis aga see jalg lihtsalt haakub alumise katteplaadi külge ning kruvi pole vaja kasutada. Selle tulemusel aga peab konsooli paigutama kohe ühe liigutusega soovitud asendisse ning kui tahta hiljem natuke korrigeerida - liigutada paremale-vasakule, siis on oht, et masin libiseb selle jala klambrite vahelt lihtsalt välja. Veider lahendus mu meelest ning mulle isegi tundub, et konsooli horisontaalne paigutus võis olla pigem järelmõte, vaadates reklaammaterjale või karpi ennastki - igalpool on konsool püstises asendis.

PS4 mängude jaoks soetasin eraldi samsungi T5 SSD, kuna kui üldse midagi negatiivset leida, siis on see konsooli oma mälumahu hirmuäratav väiksus. PS4 pro sees kasutasin 1TB SSD-d ja Xbox One X 1TB sisemälule lisaks oli taha ühendatud 500GB SSHD. Nendega võrreldes on 667gb kasutatavat mahtu üsna tilluke.. , Demon's Souls, Miles Morales ja Dirt 5 ainuüksi võtavad sellest 1/4 juba ära.

Kasutusel on 2 pulti, et kordamööda laadida, aga praeguse kasutuse juures peab ühe aku juba nädala mul vastu icon_biggrin.gif . Kummagi analoogkangid ei liugle ka õnneks veel .. . Puldi disain ja ergonoomika meeldib kohe väga (Dualshock 4 meeldis samuti, Dualshock 3 aga üldse mitte) ning käes hoides tundub juba kvaliteetne olevat - ei nagise ega logise kergema väänamise või raputamisega. Mainimata ei saa jätta ka haptilise tagasiside tehnoloogia unikaalsust - tegevusele vastavad vibratsioonid ja kõlarist väljutatavad helid annavad kahtlemata kogemusele juurde.

Pulse 3d klapid soetasin samuti ning nende heli ja aku kestvusega võib samuti igati rahule jääda ning kuidagi ergonoomilisemad tunduvad ka kui PS4 Gold kõrvaklapid.

Rohkem vist väga esimese õhinaga öelda polegi, eks aeg näitab kui vastupidav kogu see kaadervärk on ning kas saab lasta sellega generatsiooni lõpuni või tekib ikka tahtmine mingi PS5 pro ligi võtta (eeldusel, et see üldse tulemas on kunagi).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 11.03.2021 13:37:50 vasta tsitaadiga

Ma küsiks teemasse puutuva küsimuse: Kas kellelgi PS5 katki ka juba läinud on? Kuidas garantiid ja pretentsioone seni käsitletud on?
_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 11.03.2021 13:52:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mis on scalper eesti keeles? Juut vä? icon_razz.gif


Ära sa religioossete ja etniliste terminitega jama. Saad veel nõudekirja kelleltki.

http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=spekulant

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 13:54:14 vasta tsitaadiga

lkallas kirjutas:
Ma küsiks teemasse puutuva küsimuse: Kas kellelgi PS5 katki ka juba läinud on? Kuidas garantiid ja pretentsioone seni käsitletud on?

Jätkaks küsimust sellega, et paljudel müügikuulutuses kirjas "konsool Amazonist vms aga garantiid teostab kohalik esindus" (kui nüüd õigesti mäletan). Mis teema sellega on? Ongi reaalne, et ei pea tagasi Itaaliasse saatma vaid ajad asju hoopis ntks Miterassaga (kes võiks nagu kohalik esindus olla vms). Või see toores müügijutt?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 11.03.2021 14:04:26 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
lkallas kirjutas:
Ma küsiks teemasse puutuva küsimuse: Kas kellelgi PS5 katki ka juba läinud on? Kuidas garantiid ja pretentsioone seni käsitletud on?

Jätkaks küsimust sellega, et paljudel müügikuulutuses kirjas "konsool Amazonist vms aga garantiid teostab kohalik esindus" (kui nüüd õigesti mäletan). Mis teema sellega on? Ongi reaalne, et ei pea tagasi Itaaliasse saatma vaid ajad asju hoopis ntks Miterassaga (kes võiks nagu kohalik esindus olla vms). Või see toores müügijutt?

Amazon’iga on lihtne, neil on korralik klienditugi ja garantii thumbs_up.gif
Eestis minuteada enam keegi PS parandusega ei tegele ja kõik saadetakse välismaale.
Miks peaks mõni kohalik kauplus vahendama x kohast ostetud konsooli garantiid (ja sellega kaasnevaid logistikakulusid)?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 14:25:15 vasta tsitaadiga

Itaalia Amazoni puhul see "lihtne" väga ei kehti vist, olen juba proovinud nendega asju ajada muudes küsimustes. Tunduski liiga hea, et olla muud kui toores müügijutt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 11.03.2021 14:45:20 vasta tsitaadiga

Miterassa nüüd nö Eesti Sony küll pole, pigem peaks siin pöörduma mõne Sony hoolduspartneri poole ikka või otse Sony supporti. Ka Elisa lehel Sony mängukonsoolide hoolduse all kirjas:

tsitaat:
Sul on võimalik saata kiri e-posti aadressile support@ee.playstation.com. E-kirjas on vajalik välja tuua seadmel esineva probleemi lühikirjeldus. Sinu e-kirja saamisel saadab Playstation support Sulle täitmiseks RMA blanketi. Täida see vajalike andmetega ning saada samale e-posti aadressile tagasi. Peale RMA blanketi saatmist edastatakse Sulle kulleri informatsioon, et kokku leppida aeg, millal kuller Su seadmele järele tuleb.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 15:15:56 vasta tsitaadiga

minul on kogemus kohaliku garantiiga ja sony enda garantiiga, kohalik garantii = makstakse raha tagasi lihtsalt kuna pole midagi asemele anda.
Sony-sse saatmisega on see, et pead neile kirjutama ja rääkima mis viga on, Eesti playstationi support on väga aeglane alguses vastama a pärast vähemalt sai nende kaudu UPS kulleriga asi prantsusmaale saadetud.
Tagasi tuli konsool sama targalt kuna nad leidsid, et pole midagi viga, minul lihtsalt see, et plärises rohkem ja häirivamalt kui hääletu Xbox series X.

Lõpuks tellisin hiinast teise fani endale, tiba vaiksem on, a mitte selline nagu xbox, seega ma olen endiselt arvamusel, et PS5 ei ole vaikne. Kui võrrelda ilmselt PS3 ja PS4 PRO-ga siis ilmselt jah, on vaikne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 11.03.2021 15:41:53 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Itaalia Amazoni puhul see "lihtne" väga ei kehti vist, olen juba proovinud nendega asju ajada muudes küsimustes. Tunduski liiga hea, et olla muud kui toores müügijutt.

Itaalia Amazon’iga endal ja tuttavatel kogemus puudub - UK, Saksa, Prantsuse, USA ja Hispaania omadega pole probleeme olnud.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 16:17:19 vasta tsitaadiga

Vahelduseks uuriks ka, et kas keegi õnnelik on Euronicsi PS5 kätte saanud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 11.03.2021 16:37:28 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Vahelduseks uuriks ka, et kas keegi õnnelik on Euronicsi PS5 kätte saanud?

Eip! Ise palusin enda oma tammsaare Eursonicsisse toimetada. Täna tegin järelpärimise, öeldi, et tarne on 1-3 tp. Seega hiljemalt homme ootaks tulemusi icon_wink.gif
Kui need konsoolid eile või vabsee alles täna hommikul kulleriga kuskilt kesklaost teele pandi, siis ega nii ongi. Täna õhtul - homme eeldaks kaupa kätte saada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 11.03.2021 16:41:29 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Vahelduseks uuriks ka, et kas keegi õnnelik on Euronicsi PS5 kätte saanud?


Roccast sain jah kätte täna.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 17:07:49 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
andreL kirjutas:
Vahelduseks uuriks ka, et kas keegi õnnelik on Euronicsi PS5 kätte saanud?

Eip! Ise palusin enda oma tammsaare Eursonicsisse toimetada. Täna tegin järelpärimise, öeldi, et tarne on 1-3 tp. Seega hiljemalt homme ootaks tulemusi icon_wink.gif
Kui need konsoolid eile või vabsee alles täna hommikul kulleriga kuskilt kesklaost teele pandi, siis ega nii ongi. Täna õhtul - homme eeldaks kaupa kätte saada.


Mulle öeldi, et homme antakse DPD kullerile üle ja siis ilmselt laupäeval saan kätte.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013




sõnum 11.03.2021 17:14:49 vasta tsitaadiga

ega keegi pole juba uurinud, millal järgmisi koguseid võib oodata?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 17:33:32 vasta tsitaadiga

kikos kirjutas:
ega keegi pole juba uurinud, millal järgmisi koguseid võib oodata?
Seda ei tea ju mitte keegi. Neid suht näpuotsaga antakse meie tühisele turule.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.