Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Aianduse- ja haljastusteema, teavet, ideid ja inspiratsiooni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:30:49 vasta tsitaadiga

tellisin kulleriga icon_cool.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.03.2021 14:34:08 vasta tsitaadiga

Kuller tuleb puistab seemet sulle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:37:59 vasta tsitaadiga

#nohomo

Tegelt ei saanud enam Tallinna minna ennem piiranguid ja mõttekas oli maksta veits rohkem kui et oodata 1 kuu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:43:20 vasta tsitaadiga

Tellin netist, kui vaja peaks minema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 17:14:57 vasta tsitaadiga

käisin jah, kurgi/kabatsoki/herne/rediseseemned, 3x7,5 kg väetist, mullakott 60l, perliiti(aitäh meeldetuletamast kellelegi), kanasi!a pakk, nipet-näpet veel, ca 75€.. no ei viitsi hakata mõtlema, kust mida saab mingil ajal...
ahjaa, tomatid tõusevad, paari nädala pärast peaks pikeerima, järgmine aasta peab uued seemned ostma kõik...

tuld!

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 22:29:37 vasta tsitaadiga

Ostke click & grow icon_lol.gif Ei pea igasuguse mulla ja kanasitaga mässama icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 22:31:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ostke click & grow icon_lol.gif Ei pea igasuguse mulla ja kanasitaga mässama icon_lol.gif
On ka see. Suht mõttetu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.03.2021 23:12:10 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ostke click & grow icon_lol.gif Ei pea igasuguse mulla ja kanasitaga mässama icon_lol.gif
On ka see. Suht mõttetu.


sama siin, kuid 2x mõttetu. Mingi rääbis seal kasvab hetkel.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 00:29:09 vasta tsitaadiga

Mis ma selle click&growga teen, kui kasvuhoone 28 m2, mingi 60-70 tomatit/kurki lähevad sisse.. + muud jubinad.. soovitage kastmissüsteemi parem, imbvoolikut ei taha, tilkuv peaks olema, võimalus ühendada kraaniga..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 00:45:44 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
Mis ma selle click&growga teen, kui kasvuhoone 28 m2, mingi 60-70 tomatit/kurki lähevad sisse.. + muud jubinad.. soovitage kastmissüsteemi parem, imbvoolikut ei taha, tilkuv peaks olema, võimalus ühendada kraaniga..
Mul on 9m2 kasvuhoones 40-osaline Blumati süsteem. Ei kastnud eelmine hooaeg kordagi kasvuhoones käsitsi. Tegelikult 40 tundus veidi overkill, oleks 20st ka piisanud ilmselt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2021 09:06:06 vasta tsitaadiga

Räägid siis sellisest süsteemist. https://www.kasvuhooned.ee/kasvuhooned/automaatkastmissusteemid-blumat-suur-ja-blumat-vaike-ja-lisad-103/kastmine/v/258
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 11.03.2021 09:31:50 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
Mis ma selle click&growga teen, kui kasvuhoone 28 m2, mingi 60-70 tomatit/kurki lähevad sisse.. + muud jubinad.. soovitage kastmissüsteemi parem, imbvoolikut ei taha, tilkuv peaks olema, võimalus ühendada kraaniga..


Miks imbvoolikut ei taha? Just plaanin endal panna seda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 09:31:58 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
Mis ma selle click&growga teen, kui kasvuhoone 28 m2, mingi 60-70 tomatit/kurki lähevad sisse.. + muud jubinad.. soovitage kastmissüsteemi parem, imbvoolikut ei taha, tilkuv peaks olema, võimalus ühendada kraaniga..


https://www.kasvumaja.ee/et/a/tilkkastmissusteem-eco-drop-krooon-60-taime

Ma võtsin endale selle eelmine aasta. Jõle rahul.

Seeaasta tellisin 60 tilgutit lisaks, panen kuusehekile ka ühe vooliku külge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 09:38:22 vasta tsitaadiga

Maal mamps ja paps muudkui tassivad vett ja möllavad kastekannudega. Polegi varem mõelnud, et võiks automatiseerida selle. See aasta võtan ka mingi süsteemi kaasa ja sätin kasvuhoonesse. Neile küll meeldib see majandamine seal, aga on muudki teha, kui vett tassida icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 09:40:00 vasta tsitaadiga

Tonnine mahuti on kasutatult ~30-40 eur. Viskad mingi meetrise aluse püsti, mahuti peale, mingi voolikusüsteem, millega saad seda täita (trassist/kaevust) ja siis on elu lill. Kasvuhoone muldpinna katad kuivanud heinaga või tekstiilmultšiga ja siis ei pea rohima ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 10:37:43 vasta tsitaadiga

mul must peenravaip juba aastaid peal.. paar korda aastas peab vast rohima, istutuskohtades augud sees, piisab..
imbvoolik laseb ju kõikjale, aga seda pole mul vaja, 200l tünnist on piisav, olemas, aga sellele tuleks aretada automaatsel täitmisel sulgemine.. pealt 2 korgiauguga praegu
tonnist pole mul kusagile panna, mõlemas otsas viinamarjad ees...
täiskastmine - ca 14 kannu, peakski 3 kannu välja vahetama, tilad lõhki...

kes kuidas pinda ette valmistab?
väetis, tuhk,sõnnik, kanas!tt juba sügisel sisse kaevatud, tomatite mahaistutamisel pihutäis väetist alla, 5-6 silku ka, sisse, kasvagu, kosugu...
kes talvel lund viskab kasvuhoonesse? et tõsta niiskustaset kevadeks

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:02:24 vasta tsitaadiga

Peldikupoti paagi sisu saad ehitada tünni, millega keerab kraani kinni.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 13:06:26 vasta tsitaadiga

Tonnine mahuti olemas. Kogub vihmavett. Kasvuhoone klaasist, sinna ka rennid paigaldatud ja 2x 200l tünni kasvuhoone kõrval koguvad vihmavett.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:18:26 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
sinna ka rennid paigaldatud

Oskad soovitada kuskohast väiksemaid renne saab?

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:50:41 vasta tsitaadiga

Vanamees vist pani suured sinna. Aga tuttav on vähe loomingulisemalt lähenenud. Rennina saad kasutada ju kasvõi plastik toru(lõikad pooleks, saad 2 renni), paraja läbimõõduga. Või mõnda muud roostevabast materjalist äärtega materjali (:
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:14:10 vasta tsitaadiga

Linnameeste "rõõmud", maal õnneks puurkaevus vesi alati olemas ja uha palju tahad icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:44:25 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Linnameeste "rõõmud", maal õnneks puurkaevus vesi alati olemas ja uha palju tahad icon_cool.gif


Kusjuures see polegi niiväga hea variant. Vihmavesi sisaldab palju rohkem toitvat möginat + üldjuhul on vesi soe, puurkaevu oma külm. Tomatitele ei passi külm vesi eriti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:47:21 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Linnameeste "rõõmud", maal õnneks puurkaevus vesi alati olemas ja uha palju tahad icon_cool.gif


Kusjuures see polegi niiväga hea variant. Vihmavesi sisaldab palju rohkem toitvat möginat + üldjuhul on vesi soe, puurkaevu oma külm. Tomatitele ei passi külm vesi eriti.
See kõlab legendina. Vihmavesi on ikka väga puhas vesi. Ega vesi koos mineraalide ja orgaanikaga ei aurustu. Ja külma vett sa ei vala ju otse taime peale. Muld jõuab ka natukene vett soojendada enne kui see juurteni jõuab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:47:56 vasta tsitaadiga

Aga mida teete, et see vihmavesi seal tonnises mahutis kasvama ei lähe?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:55:08 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Aga mida teete, et see vihmavesi seal tonnises mahutis kasvama ei lähe?
Peab kalad sisse panema, biofiltri ehitama ja vett läbi pumpama. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:57:53 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Leinö kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Linnameeste "rõõmud", maal õnneks puurkaevus vesi alati olemas ja uha palju tahad icon_cool.gif


Kusjuures see polegi niiväga hea variant. Vihmavesi sisaldab palju rohkem toitvat möginat + üldjuhul on vesi soe, puurkaevu oma külm. Tomatitele ei passi külm vesi eriti.
See kõlab legendina. Vihmavesi on ikka väga puhas vesi. Ega vesi koos mineraalide ja orgaanikaga ei aurustu. Ja külma vett sa ei vala ju otse taime peale. Muld jõuab ka natukene vett soojendada enne kui see juurteni jõuab.


1. Puurkaevust tulev vesi on enamjaolt läbi filtri, vihmavesi kogub sul katuse pealt igast stuffi (ka kahjulikke aineid) üles.
2. Kui tomatit kastad, siis harva ja palju. Esialgse vee võib see sul üles soojendada, kuid jahe vesi jahutab selle mulla väga kiiresti maha.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 11.03.2021 17:00:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Aga mida teete, et see vihmavesi seal tonnises mahutis kasvama ei lähe?


Las kasvab - selle müün laupäeval turul veganitele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:01:09 vasta tsitaadiga

Meil ka kaev olemas, aga vihmavett ikka kastmiseks kogume.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:14:24 vasta tsitaadiga

Puurkaevu vee lasen samamoodi tünni kus ta soojeneb mitte ei lase otse kasvuhoonesse.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2021 12:47:11 vasta tsitaadiga

Jälle sai targemaks.
Sõna "Idu" pole enam popp.

Tuleb kasutada kas "Tõuse" või veel parem "Pisirohe" terminit. @Terevisioon

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 12:48:28 vasta tsitaadiga

Krt see maailm on juba seal punktis, et ma ei tahagi enam "areneda"
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online
sõnum 15.03.2021 17:58:33 vasta tsitaadiga

Tõuse on korrektne botaaniline termin, kasutage seda. Võrsed on tõepoolest puude pärusmaa.

Teine asi, mida ei tohi segamini ajada, on sibullillede ja söögisibula maaaluse osa nimetamine mugulsibulaks või lausa mugulaks. See on vale, neil ongi sibul. Mugul on hoopis teine termin ja on ka taimi, kellel on sibulmugul.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2021 18:33:16 vasta tsitaadiga

Aiapidaja peab ikka põline tark olema
See siis enam ei kehti? https://et.m.wikipedia.org/wiki/Idu
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 19:19:41 vasta tsitaadiga

Ju siis asjad enam ei idane vaid tõusevad või veel parem pisirohevad.
Varsti ei tohi enam taime taimeks ka kutsuda nagunii.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online
sõnum 15.03.2021 19:25:24 vasta tsitaadiga

Küsitlus: kas taim on kes või mis?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2021 20:07:47 vasta tsitaadiga

Taimed on ikka tärganud või idanenud, nüüd siis tõusevad ja säravad ka veel hommikuti
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 05:17:49 vasta tsitaadiga

Keegi seeni ka kasvatanud on? Pean silmas siis ikka söögiseeni nagu austerservikud, shiitaked jne. Mul aianurgas üks "metsatukk" kuhu plaan kevadel mõned seenepakud maasse kaevata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 05:54:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 07:40:26 vasta tsitaadiga

DVDRW, jep, olen Cody subscriber. Sealt mõte liikuma hakkaski thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 01:05:42 vasta tsitaadiga

Kust kuiva heina saaks? Tahaks mingeid pakke, mida saaks sõiduautosse panna. Heinarull oleks ka transpordiga hea valik.
Tahaks naadiväljaku heinaga katta ja selle heina sees seeni kasvatada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 19:59:56 vasta tsitaadiga

Maagilisi seeni?
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 20:44:49 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Maagilisi seeni?
Enokitake ja austerservik esialgu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 22:10:20 vasta tsitaadiga

...a kus seente eoseid müüakse?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 22:37:36 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
...a kus seente eoseid müüakse?
Pole päris eosed, vaid mütseelid, aga vaata siit. mycoland.ee
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2021 23:26:35 vasta tsitaadiga

Huvitav värk jah. Anna märku kuidas saak tuleb icon_biggrin.gif
Edu beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 11:33:05 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Maagilisi seeni?
Enokitake ja austerservik esialgu.

Saepuru ja pappkastid. Googelda. Kasvavad mühinal. USAs väga levinud viis.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 12:48:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
raxz kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Maagilisi seeni?
Enokitake ja austerservik esialgu.

Saepuru ja pappkastid. Googelda. Kasvavad mühinal. USAs väga levinud viis.
Saepuru vaja ka hankida kusagilt. Ma ei jõua nii palju saagida. icon_biggrin.gif
Ja hein oleks hea ka naadivälja tapmiseks. Selline 4x20m jupp naadi all.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 12:53:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Betamax kirjutas:
raxz kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Maagilisi seeni?
Enokitake ja austerservik esialgu.

Saepuru ja pappkastid. Googelda. Kasvavad mühinal. USAs väga levinud viis.
Saepuru vaja ka hankida kusagilt. Ma ei jõua nii palju saagida. icon_biggrin.gif

https://www.zoomaailm.ee/ee/saepuru-vaike-14l
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 15:09:38 vasta tsitaadiga

Kitsed sõid 80 tulpi ära icon_evil.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2021 17:03:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, mul sõid väikesed õunapuud ära icon_confused.gif

Täna sai naabriga koos talle väike mets istutatud ja endale 150 kuusest koosnev hekk. Peaks mingi kastmissüsteemi sellele välja mõtlema..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Aianduse- ja haljastusteema, teavet, ideid ja inspiratsiooni mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.