|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
02.03.2021 23:18:36
|
|
|
Mul vedeleb üks Dilog moodul. See ka non -pairing. Võin 15€ ära anda
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2021 23:39:44
|
|
|
| Vaatasin, et elisa lehel on nende enda oma ka reklaamitud. Uurin homme, mis maksab jne.äkki pärast ilma digiboxita ka see jama ja siis mõttetu ost. Kuigi ei tahaks uskuda, et teleka viga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
03.03.2021 00:17:32
|
|
|
See ongi Elisast/Starmanist ostetud kunagi. Olen ise optika otsas ja pole vaja enam.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
03.03.2021 07:27:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Vaatasin, et elisa lehel on nende enda oma ka reklaamitud. Uurin homme, mis maksab jne.äkki pärast ilma digiboxita ka see jama ja siis mõttetu ost. Kuigi ei tahaks uskuda, et teleka viga. |
39.90. Saad 90% pairingu. Töötamiseks peab olema vähemalt lisatv |
Lisa tv?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
03.03.2021 08:20:15
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Kui vabalevist kaovad SD kanalit ära, siis elisa enda sd kanalite edastus ka kööga ja ainult HD või CI ja vaatajakaardi koostöös jäävad need alles vanematel telekatel? |
Kui seda Maalehe artiklit lugesin, siis läbi lillede antakse teada ka Elisa kanalite saatus. Et Levira tahab olla Euroopas esirinnas (tegelikult on mitmed riigid juba ette jõudnud) ja minna kõige uuema edastusstandardi peale terves maapealses levivõrgus. Ehk kõik vana läheb paari aasta pärast kinni ja alles jääb vaid DVB-T2 edastusstandard koos H265 koodekiga ja kõik kanalid saavad olema HD-s.
| tsitaat: |
Elisa arvates on optimaalne vähemalt paari aasta pikkune periood, mis võimaldaks kasutajatel hankida vajalikud seadmed ning olla valmis muudatusteks.
„Seega kiire ja täielik HD-formaadile üleminek jätaks suure osa televaatajatest ilma ERRi telekanalitest, seda just maapiirkondades ja vanemaealiste vaatajate hulgas,” ütleb Sepp. „Levira tagaks koostöös sideettevõtjatega populaarseimate tasuliste kanalite paralleeledastuse samaks perioodiks. Lisaks ERRi kanalitele on täna Digilevis paralleelselt HD- ja SD-formaadis ka kümme tasulise televisiooni kanalit ning nende arvu on plaanis suurendada.”
Veiko Sepp kinnitab Levira eesmärki, et kaheaastase üleminekuperioodi lõpuks on ka kõik tasulised telekanalid Digilevis saadaval HD-formaadis ning kõigil Digilevi vaatajatel on uusi standardeid toetavad telerid või digiboksid.
Elisa pooldab ülemineku tähtaja pikendamist
Kuivõrd muudatus hõlmab ka Elisa üle õhu edastatavaid telekanaleid, küsis Maaleht Elisalt, kui mõistlik on kiire ja täielik üleminek HD-formaadile Elisa seisukohast.
...
„Elisa arvates on optimaalne vähemalt paari aasta pikkune periood, mis võimaldaks kasutajatel hankida vajalikud seadmed ning olla valmis muudatusteks,” ütleb Taavi Teder. |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
06.03.2021 23:18:41
|
|
|
| Uus jama! Kui vaatan oma elisa digiboxist järelvaatamist, siis viskab varsti mingi serveri errori ja teises toas teise boxiga sama, katkestan teise vaatamise. Kui teises toas digibox välja lülitatud, siis saan vaadata järelvaatamist. See starman ja elisa on olnud "ikaldus" läbi aegade. Vahetasin neti kanaleid, tegin restarti, aga ikka sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
07.03.2021 22:05:07
|
|
|
~Kuu aega Elisa Elamust kasutanud ja pole ikka sellega üldse ära harjunud. Sai võetud, kuna TV + Internet paketile 50% soodustust 6 kuud, aga nüüd hakkasin rohkem Telia kasutajakogemust hindama.
Lisaks ei näe osa salvestusi, nt tänahommikust ETV2 kergejõustiku sise-EM ülekannet.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
07.03.2021 23:40:45
|
|
|
Neil kohe tulemas koostöö viaplayga, eks näeb kuidas see töötab ?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
08.03.2021 14:56:50
|
|
|
Kas on kuidagi Elisa külge lockitud või Elisa poolt lockdownitud box? Ahaa, Elisa vajab oma teenuse jaoks seda karpi... Aga kas see peale Elisa mängukann olemise millegi poolest näiteks Xiaomi Mi Box S-st parem on?
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2dis
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2010
|
09.03.2021 23:51:36
|
|
|
| Kolisin ka äsja elukohta vahetades telialt elisa coax kaablile üle, interneti üle ei saa kurta, aga kõik kanalid, mis pole HD, tulevad hakkiva pildi ja heliga läbi, äkki on siin kellelgil kogemusi. Vaatasin üle ka teleka sätted, et ega see sitast saia ei ürita teha ja tundub, et ei ürita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lemperino
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2017
|
10.03.2021 11:47:54
|
|
|
Viimasel ajal Elisa järelvaatamist rohkem vaadanud, sarnane probleem - stseenides, kus on vaja vähe rohkem piksleid liigutada, kipub pilt ära hanguma ning tõmbab helisse ka hakkimise korraks sisse. Digibox ise annab sellest märku, et vasakul ülal kuvab signaali märki (mis ilmselt tähendab, et netiühendus on aeglane). Veider on see, et internetiühendus on ise paketile vastava kiirusega ning pudelikaela seal ei paista olevat. Sai ka splitter ära vahetatud, vaskkaableid risti-rästi ära vahetatud ja teisi proovitud, isegi ühte uuesti otsatud, arvates et äkki on varjestus katki või midagi, aga paremaks ei läinud.
Koroona-ajal ei tahaks väga tehnikut sellise asja pärast kutsuda. Otsepilt on jällegi ilus ja ei haki nii. Kellelgi mingit asjalikku nõu on anda?
| M2dis kirjutas: |
| Kolisin ka äsja elukohta vahetades telialt elisa coax kaablile üle, interneti üle ei saa kurta, aga kõik kanalid, mis pole HD, tulevad hakkiva pildi ja heliga läbi, äkki on siin kellelgil kogemusi. Vaatasin üle ka teleka sätted, et ega see sitast saia ei ürita teha ja tundub, et ei ürita. |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
10.03.2021 12:40:54
|
|
|
Millised on õiged seaded LG CX (65") telekale, kui kasutan Elisa digiboksi Intek HD-C76CX M2?
Kui Digiboksi HDMI väljund on 1080i siis pilt telekas selline udune ja pole terav.
Kui panen 720p siis on menüüd selged aga pilt ise nagu pole päris nii ideaalne, kui vana telekaga.
Vanal telekal (Samsung 48") kasutasin digiboksi HDMI väljundit seades "automaatne" ja polnud probleeme selle uduse pildiga, kõik oli ilus ja terav.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
10.03.2021 18:41:26
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Millised on õiged seaded LG CX (65") telekale, kui kasutan Elisa digiboksi Intek HD-C76CX M2?
Kui Digiboksi HDMI väljund on 1080i siis pilt telekas selline udune ja pole terav.
Kui panen 720p siis on menüüd selged aga pilt ise nagu pole päris nii ideaalne, kui vana telekaga.
Vanal telekal (Samsung 48") kasutasin digiboksi HDMI väljundit seades "automaatne" ja polnud probleeme selle uduse pildiga, kõik oli ilus ja terav. |
1080p on õige setting . Aga see vana känd box ei toeta seda 🤟
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
10.03.2021 19:23:29
|
|
|
Kuulge, miks on vaja eelnevat posti tsitaadina kaasa vedada
Küsijale vastuseks, et 65" ekraan on sama palju piksleid kui 43", aga need on sellevõrra suuremad.
Kuna pea kõik on 1080i või 576i, siis auto valik jättis skaleerimise telerile. Nüüd 1080i peale pannes skaleerib boks SD-signaali 1080i peale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.03.2021 19:30:17
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Kuulge, miks on vaja eelnevat posti tsitaadina kaasa vedada |
Sest populaarsetes teemades, selleks ajaks kui oma posti valmis jõuad, on vahepeale vbl 5 posti juba tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.03.2021 08:25:29
|
|
|
no see oli küll nüüd imelik: ETV2-te sõitis mingi venekeelne kanal oma hommikusaatega sisse; telekanali logo küll näha ei olnud, aga saatenimi oli vist кофе?
igatahes oli oma viis sekundid ning kadus, mille järel ETV2 heli oli pekkis
minuti-kahe pärast sõitis uuesti teine kanal sisse mõneks sekundiks ning pärast selle kadumist, normaliseerus ka heli
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.03.2021 08:47:31
|
|
|
| mul elamus kaabliga ja see juhtus just
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
11.03.2021 10:55:54
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
no see oli küll nüüd imelik: ETV2-te sõitis mingi venekeelne kanal oma hommikusaatega sisse; telekanali logo küll näha ei olnud, aga saatenimi oli vist кофе?
igatahes oli oma viis sekundid ning kadus, mille järel ETV2 heli oli pekkis
minuti-kahe pärast sõitis uuesti teine kanal sisse mõneks sekundiks ning pärast selle kadumist, normaliseerus ka heli |
Kõlab nagu ETV+. ERR-is või elisas läks õhtune kontoripidu pikale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
12.03.2021 22:23:44
|
|
|
| Kas keegi on saanud Elisa Elamuse tööle Apple'i ruuteriga? Proovisin siinse varasema RTSP info alusel ruuterit seadistada, aga kas siis teen miskit valesti või lihtsalt see ei töötagi.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
13.03.2021 20:34:54
|
|
|
Kanal 2/11/12 HD eest peab nüüd eraldi maksma? Olid nagu ennist olemas, aga kadusid ära. Kui kanalite halduris valid näiteks Kanal 2 HD, siis näitab Eurosporti.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
13.03.2021 20:47:20
|
|
|
ricom2ger, uus skän teha. Endal alles kõik - klassik üle õhu. Kaablit saab homme vaadata.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
15.03.2021 19:18:30
|
|
|
Kiire küsimus - millist modemit, ruuteri ja digiboksi kasutate Elisa teenuste kättesaamiseks?
Hetkel olen sõlmimas Elisaga kaabelinternetilepingut, kaabliks on koaksiaal, sest korteris muud pole. Endal olemas cisco ruuter ja inteki digiboksi, aga Elisa ütles, et vaja nende rendiseadet, sest need on liiga vanad ja ei tööta.
Minu arvamus on, et seadmed pole liiga vanad ja peaks töötama, nad ise pakuvad technicolori seadet ja samuti inteki digiboksi.
Mis veel kahtlasem - kaabel toas olemas, aga lepingut ei saa teha kui ma ei lase endale sundida peale rendiseadmeid ja kutsuda tehniku, sest peale pikka vaidlust nad ütlesid, et ei saa ise paigaldada.
Kas kellelgi on kokkupuuteid või nõu anda?
Infoks, koaksiaal on ainus kaabel ja ainus teenusepakkuja ning üle õhu teenust ei soovi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
15.03.2021 20:16:08
|
|
|
| Koaksi puhul on hea, kui tehnik kaabli/otsad üle vaatab. Rendiseadmetega nõustu, kui tasuta saad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
15.03.2021 21:58:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
No mis seadmed on?
3825/3925 on vanaldased. Sulle müüdud elisast?suva ostakõntsa, millel võlg peal teenusele ei panda, ei pandud juba starmani ajal. Inteki viimsne on 76m2. |
Seadmeteks on mul Cisco EPC3940 modem ja digiboks INTEK HD-C76CX, teises asukohapunktis töötavad küll.
Renditasudest, küsiti 2.99€ kuus per seade (ehk kaks seadet). Tehnik pidavat tulema koju "tasuta". Infoks veel, et ise ma ei tohi oma seadmeid paigaldada ja tehniku kutsumine kohustuslik ja muidu lepingut minuga ei sõlmita. Digiboksi asjus mulle infot telefonis ei antud, aga ruuteri kohta öeldi, et ahh see on 10+ aastat vana ja meil on Technicolor CGA2121 pakkuda.....
| tofay kirjutas: |
| Koaksi puhul on hea, kui tehnik kaabli/otsad üle vaatab. Rendiseadmetega nõustu, kui tasuta saad. |
Tasuta ei saa, paketti pakuti see eest -50% 6,5 kuud. Koaksiaalkaablit saaksin ju ise ka kontrollida, milleks tehnikut vaja?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
15.03.2021 22:26:43
|
|
|
| DjFreeze kirjutas: |
| Aga mis seal valet on 3940 jookseb 2016 a firmwarega arendus läbi.. |
Aga asukohas läheb kasutusse M-pakett ehk 50/10 kiirus, seega, kas on vahet? Muidugi ma võin mingi suvalise Huawei tutika ka järgi panna.
Intek sobiks veel või selle peaks vahetama ka parema vastu?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markus1998
HV veteran
liitunud: 18.07.2012
|
15.03.2021 23:38:13
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| 3940 käib 150/20 otsas ka. Ei ole probleemi nende seadmete kasutamisel. |
Tänan. Siis kui tehnik ütleb, et vahetaks ringi, siis tean mida öelda.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaviu
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2009
|
16.03.2021 11:16:44
|
|
|
Nokia E-240W-A modemil usermanualis on miskine VPN olemas, aga mulle paigaldatud versioonis ei leia seda optionit. Oskab keegi kommenteerida?
Oleks vaja ühendust väljastpoolt oma koduvõrku tekitada.
Tänud
_________________ T. |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
18.03.2021 10:08:39
|
|
|
| Keegi väga head pakkumist saanud ka Elisa Elamusest?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.03.2021 10:20:49
|
|
|
Th3NewGuy, üle õhu L telekas ja 50mbs nett 22.99€
Ei istu üle õhu kanalite valik ja kaabliga pea pooled kanalid paisutatud sd vs hd valikuga suureks, et reklaamivad niisama õhku.
Hetkel käivad veel läbirääkimised, sest konkurendi poolelt vähe soodsam lahendus.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
18.03.2021 11:11:07
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Th3NewGuy, üle õhu L telekas ja 50mbs nett 22.99€
Ei istu üle õhu kanalite valik ja kaabliga pea pooled kanalid paisutatud sd vs hd valikuga suureks, et reklaamivad niisama õhku.
Hetkel käivad veel läbirääkimised, sest konkurendi poolelt vähe soodsam lahendus. |
Saladus pole siis siis mis firmaga läbirääkimised käivad?
Plaanin Teliast ära minna, jube kirves
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
18.03.2021 11:16:19
|
|
|
| Th3NewGuy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Th3NewGuy, üle õhu L telekas ja 50mbs nett 22.99€
Ei istu üle õhu kanalite valik ja kaabliga pea pooled kanalid paisutatud sd vs hd valikuga suureks, et reklaamivad niisama õhku.
Hetkel käivad veel läbirääkimised, sest konkurendi poolelt vähe soodsam lahendus. |
Saladus pole siis siis mis firmaga läbirääkimised käivad?
Plaanin Teliast ära minna, jube kirves  |
Telias tuleb perega/sugulaste/tuttavatega vaatajakohad ära jagada. 8eur kuus kogu kanalivalik koos salvestamisega. Nett on kallis aga ei pea Teliast võtma
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.03.2021 21:27:39
|
|
|
Th3NewGuy, hetkel mõlgub meeltes 7.99€ GO3.tv kahe vaatajakohaga ja "kes annab kõige odavamalt piiramatu neti" on veel selgumisel.
Sisult see Elisa L ja Go3 samasse auku. Endal jookseb nii kui nii müraks toas see jubin, naine vaatab vahel HGTV'd, mida pakub Elisa. Oleme rohkem filmide peal väljas, kui peaks vaba aega olema.
Nett asukohas Tele2 päeval kuni 240mbs ja õhtul 100mbs ligi. Elisa kaabel kahtlaselt läbi seina veetud ja palju müra signaalis sees.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
22.03.2021 17:42:45
|
|
|
| HD-s pole see üle õhu kunagi Elisal olnud. Levira näitas paar kuud testina History Channelit HD-s, aga see oli kõvasti üle kümne aasta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|