Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004




sõnum 28.02.2021 00:16:25 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
RIH0 kirjutas:
Sai ka eile PS5 plaadilugejaga versioonil Endla tn Miterassas järel käidud. On ikka suur elajas see PS5 loom. Aga õnneks vaikne.
Sai Pulse 3D klapid ka võetud. Kahjuks nende helikvaliteet on Sennheiser Game Zero-ga võrreldes kehvem. Kõrgemates kesktoonides jääb midagi puudu. Võimalik, et minu enda kuulmise eripära icon_smile.gif On keegi veel neid proovinud?

Kenasti toimis ka PS4 pealt kopeeritud Extended Storage, kuhu oli, nüüdseks juba kadunud, Sing Stari-i mäng koos lisalugudega kopeeritud.


Kas sul on ka nii, et home screen on väga vaikne ps5l ja kui mängu siseneda, siis lükkab ventikad kiiremini tööle? Mühin pole küll häiriv. Tundub, et sony on teinud vist uuendusi natuke. Vaatasin, et nendel kellel see ülekuumenemise probleem, olid natuke teised ventikad ja samuti mängu sisenedes ei hakanud ventikad väga kiirust tõstma? Äkki keegi teab rääkida kaasa?


Mul müraga probleemi pole. Masin on vaikne ka täis võimsusel. Loomulikult ei hoia ma teda ka kuskil kitsas riiulis vaid laua peal kus ta saab kenasti õku.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2021 02:59:49 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dave20 kirjutas:

Järelikult on/off ja klick toetavad ka scalpereid?

Kas sul on valus kah nii rumal olla? Siin teemas on juba ammu üks targem mees selges eesti keeles ära seletanud miks eesti poodides on hinnad sellised nagu nad hetkel on. Otsi üles viimase 15lk jooksul oli sellest kindlasti juttu.


Ma tean väga hästi miks on Eestis hinnad nii kõrged. Ma ise suhtlen ühe inimesega, kes on vahendaja nendes ladudes, kust tulevad konsoolid kalli hinnaga. Kui sul on veel midagi öelda, siis suhtleb ps. Või silmast silma! Ära risusta rohkem siin ja räägib ps5 teemal.

@RIH0: mul konsool ka vaikne muidu ja hoian seal, kus saab piisavalt õhku. Eks see ole loogiline, et automaatselt ventikad hakkavad kiiremini tööle, kui mängu siseneda. Kuidas sul rest modega? Proovisin täna uuesti ja sama teema, et hakkab rest modesse minema ja siis hoopis lülitab konsooli välja. Puldist enam tööle ei lähe ja konsooli nupust võttis aega, et tööle saada ja viskas erroreid. Rohkem ei proovi ka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 08:59:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rest mode

mis see tähendab?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004




sõnum 28.02.2021 10:06:50 vasta tsitaadiga

Dave20, läheb kenasti tööle puldist nii Rest Modest kui külmkäivitusel.

Masina mudel:
* CFI-1016A

Ühendatud seadmed:
* 4K monitor @60Hz
* Extended Storage (1TB Samsung M.2 970 EVO Plus)
* Sony Pulse 3D tongle


Siiani olen rahul. Võrreldes PS4Pro-ga on mõnusalt vaikne.

Mõned tähelepanekud mängude osas, mida proovinud.
* Control võiks ka Graphics modes (ray-tracing-ga) 60fps olla @ 4K, aga näeb ka Perfomance modes ilus välja.
* Destruction Allstars-ist on kohe näha, et järgmise põlvkonna mänguga tegu ja laadimisajad on peaaegu olematud.
* SingStar toimib kenasti nii kaabliga mikkerite, Telefoni äppi mikrofoni, Pulse 3D kaudu ja ka puldi enda mikkeriga.
* Battlefield V on mõnusalt sujuv ja ilus.
* Kõikide PS4 mängude laadimisajad on kiiremad kui olid PS4Pro peal koos SSD-ga. Mingi aja pärast viin mõned testid läbi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.02.2021 11:37:20 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Kellel Soomes sõpru on siis hetkel on Soome Elisas PS5 müügis


Sai ühe eest ära makstud. 549,00 €

Ja sellise sõnumi:
Hei! Tilasit tuotteen Sony PlayStation 5, jota ei ole tällä hetkellä varastossamme. Mutta ei hätää, ilmoitamme sinulle tietoa pakettisi toimitusajasta erillisellä tekstiviestillä kolmen arkipäivän sisällä. Saat myös lähetystunnuksen heti, kun olemme saaneet pakettisi matkaan. Terveisin, Elisa
Olete tellinud Sony PlayStation 5, mida praegu pole laos. Kuid pole muret, me teavitame teid teie paki tarneajast kolme tööpäeva jooksul eraldi tekstsõnumis. Samuti saate saatmise ID kohe, kui oleme saanud paki teele saata. Tervitades, Elisa

Kuna videokaartidega on kehvad ajad ja kallimalt osta ei soovi siis vaja kahte. Vbl tuleb üldse konsoolimeheks hakata, tuleb odavam.
Eks vaatab kaua läheb ja aega on... Rohkem maksta ei soovi.

https://yhteiso.elisa.fi/muut-laitteet-26/sony-playstation-5-virallinen-odotus-ja-saatavuustietokysely-517734
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 11:59:42 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Kellel Soomes sõpru on siis hetkel on Soome Elisas PS5 müügis


Sai ühe eest ära makstud. 549,00 €

Ja sellise sõnumi:
Hei! Tilasit tuotteen Sony PlayStation 5, jota ei ole tällä hetkellä varastossamme. Mutta ei hätää, ilmoitamme sinulle tietoa pakettisi toimitusajasta erillisellä tekstiviestillä kolmen arkipäivän sisällä. Saat myös lähetystunnuksen heti, kun olemme saaneet pakettisi matkaan. Terveisin, Elisa
Olete tellinud Sony PlayStation 5, mida praegu pole laos. Kuid pole muret, me teavitame teid teie paki tarneajast kolme tööpäeva jooksul eraldi tekstsõnumis. Samuti saate saatmise ID kohe, kui oleme saanud paki teele saata. Tervitades, Elisa

Kuna videokaartidega on kehvad ajad ja kallimalt osta ei soovi siis vaja kahte. Vbl tuleb üldse konsoolimeheks hakata, tuleb odavam.
Eks vaatab kaua läheb ja aega on... Rohkem maksta ei soovi.

https://yhteiso.elisa.fi/muut-laitteet-26/sony-playstation-5-virallinen-odotus-ja-saatavuustietokysely-517734

See oli seal ju kirjas, et neil laos pole. Saad osta vaid järjekorra pileti. Ei hakanud ise huiama seal, sest ei tea millal järgmine laadung neile saabub. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.02.2021 12:27:02 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
busta kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Kellel Soomes sõpru on siis hetkel on Soome Elisas PS5 müügis


Sai ühe eest ära makstud. 549,00 €

Ja sellise sõnumi:
Hei! Tilasit tuotteen Sony PlayStation 5, jota ei ole tällä hetkellä varastossamme. Mutta ei hätää, ilmoitamme sinulle tietoa pakettisi toimitusajasta erillisellä tekstiviestillä kolmen arkipäivän sisällä. Saat myös lähetystunnuksen heti, kun olemme saaneet pakettisi matkaan. Terveisin, Elisa
Olete tellinud Sony PlayStation 5, mida praegu pole laos. Kuid pole muret, me teavitame teid teie paki tarneajast kolme tööpäeva jooksul eraldi tekstsõnumis. Samuti saate saatmise ID kohe, kui oleme saanud paki teele saata. Tervitades, Elisa

Kuna videokaartidega on kehvad ajad ja kallimalt osta ei soovi siis vaja kahte. Vbl tuleb üldse konsoolimeheks hakata, tuleb odavam.
Eks vaatab kaua läheb ja aega on... Rohkem maksta ei soovi.

https://yhteiso.elisa.fi/muut-laitteet-26/sony-playstation-5-virallinen-odotus-ja-saatavuustietokysely-517734

See oli seal ju kirjas, et neil laos pole. Saad osta vaid järjekorra pileti. Ei hakanud ise huiama seal, sest ei tea millal järgmine laadung neile saabub. icon_razz.gif

Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Saatavuus- ja toimitustilanne 23.9.2020
Arvio PS5 -lisätarvikkeiden saatavuudesta ja toimituksesta 2020 aikana
Saatavuus- ja toimitustilanne 4.11.2020
Lisätarvikkeiden saatavuus- ja toimitustilanne 12.11.2020
Saatavuus- ja toimitustilanne 1.12.2020
Saatavuus- ja toimitustilanne 13.1.2021
Saatavuus- ja toimitustilanne 11.2.2021
Viimeksi päivitetty 11.2.2021
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 13:29:35 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Ma nagu ei näe mingit põhjust raha seisma panna selle alla, et aastal 2021 millalgi lubatakse konsool kätte anda. Normaalse hinnaga saab neid ka Amazonist/MediaMarkt-ist jne kui õigel hetkel jaole saada. Praegu oled rahast ilma ja teadmatuses, et millal õnn naeratab. Soome on veel suurem kui eesti ja seal on palju pikemad järjekorrad kui eestis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2021 13:41:34 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
Dave20, läheb kenasti tööle puldist nii Rest Modest kui külmkäivitusel.

Masina mudel:
* CFI-1016A

Ühendatud seadmed:
* 4K monitor @60Hz
* Extended Storage (1TB Samsung M.2 970 EVO Plus)
* Sony Pulse 3D tongle


Siiani olen rahul. Võrreldes PS4Pro-ga on mõnusalt vaikne.

Mõned tähelepanekud mängude osas, mida proovinud.
* Control võiks ka Graphics modes (ray-tracing-ga) 60fps olla @ 4K, aga näeb ka Perfomance modes ilus välja.
* Destruction Allstars-ist on kohe näha, et järgmise põlvkonna mänguga tegu ja laadimisajad on peaaegu olematud.
* SingStar toimib kenasti nii kaabliga mikkerite, Telefoni äppi mikrofoni, Pulse 3D kaudu ja ka puldi enda mikkeriga.
* Battlefield V on mõnusalt sujuv ja ilus.
* Kõikide PS4 mängude laadimisajad on kiiremad kui olid PS4Pro peal koos SSD-ga. Mingi aja pärast viin mõned testid läbi.


Mul alguses töötas ka Rest Mode, aga nüüd jamama hakanud. Kuigi on kõik äpid ja mängud closed, siis peale hard starti konsoolilt, viskab days gone mingi errori. Aga vahet pole see rest mode. Midagi nii suurt tõmmata pole, et peaks olema selles reziimis, sest suure mahuga mäng tõmbab max mul 15 min alla ja puldi laadimiseks ostsin doki.
Kui rääkida ray-tracingust, siis ma ei saa üldse aru, miks uutes mängudes topivad seda graafika valikut. Videokaart jääb kahjuks lahjaks ja 30fps. Kes unistasid alguses, et lausa 8k mängida või kõige kõrgem graafika valik 4k ja 120 fps, siis võib unistada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 13:44:07 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
busta kirjutas:
Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Ma nagu ei näe mingit põhjust raha seisma panna selle alla, et aastal 2021 millalgi lubatakse konsool kätte anda. Normaalse hinnaga saab neid ka Amazonist/MediaMarkt-ist jne kui õigel hetkel jaole saada. Praegu oled rahast ilma ja teadmatuses, et millal õnn naeratab. Soome on veel suurem kui eesti ja seal on palju pikemad järjekorrad kui eestis.
tead, turg on pleikarite ja gpu-de koha pealt nii ptsis, et parem ärme hakka kommenteerima, kuidas keegi 3090 2,5k või konsooli pea tuhande eest ostab
kui isu suur, las olgu, maksku peale
õnneks see pole sinu ega minu raha mida kulutatakse

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.02.2021 14:04:34 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
kui õigel hetkel jaole saada

Ei ole aega peale vaadata. Nad sätivad selle varem või hiljem välja. Kui peaks tahtma siis annavad raha kohe tagasi. Ega see ei ole Bananaland.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 14:30:14 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Dj-E kirjutas:
busta kirjutas:
Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Ma nagu ei näe mingit põhjust raha seisma panna selle alla, et aastal 2021 millalgi lubatakse konsool kätte anda. Normaalse hinnaga saab neid ka Amazonist/MediaMarkt-ist jne kui õigel hetkel jaole saada. Praegu oled rahast ilma ja teadmatuses, et millal õnn naeratab. Soome on veel suurem kui eesti ja seal on palju pikemad järjekorrad kui eestis.
tead, turg on pleikarite ja gpu-de koha pealt nii ptsis, et parem ärme hakka kommenteerima, kuidas keegi 3090 2,5k või konsooli pea tuhande eest ostab
kui isu suur, las olgu, maksku peale
õnneks see pole sinu ega minu raha mida kulutatakse

Sa vist ei saa aru kuidas scalperite toitmine otseselt meid mõjutabki ju. Kui keegi scalperilt ei ostaks 1000€ eest konsooli siis nad ei ostaks neid kokku kah. Nemad ajavadki ju selle hinna ka ametlikes poodides lakke.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 14:38:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud mängida PS5 puldiga arvuti peal? Töötab laitmatult või on veel natuke toores?
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2021 14:42:47 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Dj-E kirjutas:
busta kirjutas:
Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Ma nagu ei näe mingit põhjust raha seisma panna selle alla, et aastal 2021 millalgi lubatakse konsool kätte anda. Normaalse hinnaga saab neid ka Amazonist/MediaMarkt-ist jne kui õigel hetkel jaole saada. Praegu oled rahast ilma ja teadmatuses, et millal õnn naeratab. Soome on veel suurem kui eesti ja seal on palju pikemad järjekorrad kui eestis.
tead, turg on pleikarite ja gpu-de koha pealt nii ptsis, et parem ärme hakka kommenteerima, kuidas keegi 3090 2,5k või konsooli pea tuhande eest ostab
kui isu suur, las olgu, maksku peale
õnneks see pole sinu ega minu raha mida kulutatakse

Sa vist ei saa aru kuidas scalperite toitmine otseselt meid mõjutabki ju. Kui keegi scalperilt ei ostaks 1000€ eest konsooli siis nad ei ostaks neid kokku kah. Nemad ajavadki ju selle hinna ka ametlikes poodides lakke.


See ei ole päris nii. See mida scalperid eraldi teevad, see ei puutu üldse poe hindadesse. Kui aga mõtled, et osad laod tegelevad ise scalpimisega, siis tegelikult on asi selline, et teatud hulgilaod tahavad ise vahelt teenida ja ostavad ise sonylt ja müüvad meile siia 900 euriga ja pood saab vb 200 euri siis kasu. Sõltub hinnast. Need mis aga jõuavad teliasse või mujale norm hinnaga on otse sonylt, aga jah peale seda tuleb mängu see teema, kes ees see mees... Suuri poe hindasid otseselt ei saa scalperite pärast süüdistada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 28.02.2021 15:01:08 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Kas keegi on proovinud mängida PS5 puldiga arvuti peal? Töötab laitmatult või on veel natuke toores?


Tahtsin Ori and the will of the wisp'si mängida Steamis PS5 controlleriga. Kõik justkui töötas, aga mis jubedalt närvidele käis - kuna PS peal seda mängu pole, siis pole olemas controlleri remapi. Eeldataksegi, et sul on Xboxi controller vms. A'la näed ekraanil, et "press A" kuigi sul on PS5 pult, millel pole olemas A, vaid on hoopis X selle asemel. Sinnapaika ta jäigi selleks korraks.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 15:28:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Dj-E kirjutas:
busta kirjutas:
Ongi järts. Mul on aega oodata ja rohkem maksta ei soovi. Kaasmaalastest muidugi kahju, võetakse kümme nahka. Või mis sind täpsemalt häirib?

Ma nagu ei näe mingit põhjust raha seisma panna selle alla, et aastal 2021 millalgi lubatakse konsool kätte anda. Normaalse hinnaga saab neid ka Amazonist/MediaMarkt-ist jne kui õigel hetkel jaole saada. Praegu oled rahast ilma ja teadmatuses, et millal õnn naeratab. Soome on veel suurem kui eesti ja seal on palju pikemad järjekorrad kui eestis.
tead, turg on pleikarite ja gpu-de koha pealt nii ptsis, et parem ärme hakka kommenteerima, kuidas keegi 3090 2,5k või konsooli pea tuhande eest ostab
kui isu suur, las olgu, maksku peale
õnneks see pole sinu ega minu raha mida kulutatakse

Sa vist ei saa aru kuidas scalperite toitmine otseselt meid mõjutabki ju. Kui keegi scalperilt ei ostaks 1000€ eest konsooli siis nad ei ostaks neid kokku kah. Nemad ajavadki ju selle hinna ka ametlikes poodides lakke.
ma saan hetke olukorrast aru küll
ja mulle tundub, et pigem ei saabu kummaski otsas enne suve tasakaalu; hea kui oktoobris rahuldava hinna eest üht-teist osta saab

Kui täna saab okei hinnaga end järjekorda seada, ma ei näe probleemi

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 16:09:26 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Kas keegi on proovinud mängida PS5 puldiga arvuti peal? Töötab laitmatult või on veel natuke toores?

Steami mängudega töötab väga hästi. Siiani ei ole ühegi mänguga probleeme tekkinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2021 16:30:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dev Grex kirjutas:
Kas keegi on proovinud mängida PS5 puldiga arvuti peal? Töötab laitmatult või on veel natuke toores?

Steami mängudega töötab väga hästi. Siiani ei ole ühegi mänguga probleeme tekkinud.

uusim versioon DS4Windows märksõnaks
https://github.com/Ryochan7/DS4Windows/releases/tag/v2.1.17
toims ka mitte-steami mängudega

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 00:57:35 vasta tsitaadiga

Kui on usa konto tehtud siis kuidas ps5 digital versioonile mänge osta saab? Proovisin otse ps storest spidermani osta aga ei lase, ütleb et kaardi andmed valed. Sama probleem ka arvutis vpni kasutades.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 00:58:36 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Kui on usa konto tehtud siis kuidas ps5 digital versioonile mänge osta saab? Proovisin otse ps storest spidermani osta aga ei lase, ütleb et kaardi andmed valed. Sama probleem ka arvutis vpni kasutades.

Prepayd kaarte pead ostma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 09:20:34 vasta tsitaadiga

vahepeal oli eile fake uudis ilmselt, et PS5-ga saab kaevandada... kui see tõeseks peaks osutuma mingi hetk siis lootust endale koju konsool saada kahaneb ilmselt kordades veelgi...

https://www.tweaktown.com/news/78050/no-the-ps5-wasnt-hacked-to-support-crypto-mining-at-insane-99mh/index.html
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 02.03.2021 10:32:41 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Kui on usa konto tehtud siis kuidas ps5 digital versioonile mänge osta saab? Proovisin otse ps storest spidermani osta aga ei lase, ütleb et kaardi andmed valed. Sama probleem ka arvutis vpni kasutades.


Ostad nt Amazonist digitaalse prepaid kaardi, registreerid/aktiveerid koodi ja valid poest, mis tahad.
Iseenesest ongi parem variant, kuna impulsiivseid oste tuleb sedasi vähem:)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 10:59:55 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
Fixed kirjutas:
Kui on usa konto tehtud siis kuidas ps5 digital versioonile mänge osta saab? Proovisin otse ps storest spidermani osta aga ei lase, ütleb et kaardi andmed valed. Sama probleem ka arvutis vpni kasutades.


Ostad nt Amazonist digitaalse prepaid kaardi, registreerid/aktiveerid koodi ja valid poest, mis tahad.
Iseenesest ongi parem variant, kuna impulsiivseid oste tuleb sedasi vähem:)



Sobib siis ka näiteks see: https://punktid.ee/usa-psn-50-usd-kinkekaart
Saab selliseid mitu tükki korraga sisestada? Tekib kuskile minu kontole raha ja selle eest saan osta ps storest mänge?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 02.03.2021 12:53:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sobib siis ka näiteks see: https://punktid.ee/usa-psn-50-usd-kinkekaart
Saab selliseid mitu tükki korraga sisestada? Tekib kuskile minu kontole raha ja selle eest saan osta ps storest mänge?

Sony'l on täitsa korralik support leht - esmased vastused saad sealt kätte:
https://www.playstation.com/en-us/support/store/redeem-ps-store-voucher-code/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2021 15:00:18 vasta tsitaadiga

Tänud vastajatele, sain lõpuks mängu ostuga hakkama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.