Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 14:52:17 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Draqula kirjutas:
Enne Android 11 uuendust töötas S10+ peal Tello äpp (see pisike DJI brändinguga droon) - näitas LIVE pilti ja sai teha nii videot kui pilti.
Peale Android 11 uuendust saab teha fotosid, kuid LIVE pilti telefoni ekraanil enam drooni kaamerast ei näe - ekraan on must, kuvatakse ainult juhtimisnupud.

Lapse Android 10 telefoniga (teine tootja) töötab Tello äpp korralikult.

Proovisin otsida kohta kust anda juurde puuduvaid õiguseid - ei paista kuskil midagi puudu olevat, mida juurde anda saaks.

Ideid?

Anna rakenduse arendajale teada et tehku Android 11 tugi korda.


Seda kindlasti. Esialgu tahtsin kindlaks teha, kas mul ainsana probleem.
Päris suure tõenäosusega on mõnel S10/+/e kasutajal veel TELLO droon kodus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 15:06:32 vasta tsitaadiga

Alati võib proovida uninstall, telefonile restart ja uuesti rakendus installida. Mõningased anomaaliad saab nõnda korda.

viimati muutis reikar 26.02.2021 15:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 15:16:37 vasta tsitaadiga

Enne unistall wipe data ka teha
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 21:11:47 vasta tsitaadiga

Paneks veel mõned bugid kirja.
Telefonikõne probleeme juba mainisin, see kõige tüütum.
Äsjatehtud pildid ei ilmu galeriis kohe nähtavale, kui mõnes äpis soovid üles laadida.
Chromes ei saa pika urli korral enam urli algust mudida.
Üldse chrome tundub räigelt bugine, tabi vahetades viskab vahepeal vale tabi ette jms. Kasutamatu tööriist, väga feil on see uuendus.

Sai siis downgradeda või peab uue telefoni hankima, kus Android 10 veel peal? icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 21:54:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Paneks veel mõned bugid kirja.
Telefonikõne probleeme juba mainisin, see kõige tüütum.
Äsjatehtud pildid ei ilmu galeriis kohe nähtavale, kui mõnes äpis soovid üles laadida.
Chromes ei saa pika urli korral enam urli algust mudida.
Üldse chrome tundub räigelt bugine, tabi vahetades viskab vahepeal vale tabi ette jms. Kasutamatu tööriist, väga feil on see uuendus.

Sai siis downgradeda või peab uue telefoni hankima, kus Android 10 veel peal? icon_lol.gif
Chrome on Android 10 peal samasugune, kui uuendused peal. Aadressi muutmiseks pead "pliiatsi" nuppu vajutama. Chrome flagsidest saad selle jura osaliselt välja lülitada, veidi pead guugeldama.

Note 10 peal pole OS üleseid bugisid küll täheldanud 11-ga.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 22:07:46 vasta tsitaadiga

2III7, jah, pliiatsi peal vajutangi, aga pika urli algusse ei saa liikuda. Chrome oli mul Android 10 peal uusim mis saada, aga sellist jura polnud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 23:00:36 vasta tsitaadiga

Vajutad pliiatsi peale ja siis lohistad näpuga aadressireal algusesse.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 02:26:21 vasta tsitaadiga

Võta Opera.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 02:30:25 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Vajutad pliiatsi peale ja siis lohistad näpuga aadressireal algusesse.

Jah, seda ma üritasingi teha, aga seda ei õnnestu enam teha pika urli puhul.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 04:01:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vahur kirjutas:
Vajutad pliiatsi peale ja siis lohistad näpuga aadressireal algusesse.

Jah, seda ma üritasingi teha, aga seda ei õnnestu enam teha pika urli puhul.

Mul viimane pakutav telefoni tarkvara ja Chrome peal ning töötab see. Wipe cache tegid Recovery Mode režiimis telefonile? Võib-olla oleks mõistlik teha reset ja puhtalt lehelt alustada.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 11:11:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vahur kirjutas:
Vajutad pliiatsi peale ja siis lohistad näpuga aadressireal algusesse.

Jah, seda ma üritasingi teha, aga seda ei õnnestu enam teha pika urli puhul.
Nii ei tööta? icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 12:10:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Wipe cache tegid Recovery Mode režiimis telefonile?

ei ole teinud, mul on praegu seal liiga palju vajalikku kraami, pole aega seadistamiseks ja kõige taastamiseks
2III7, video ei avane

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.02.2021 12:38:02 vasta tsitaadiga

Wipe cache ei kustuta midagi sul ära.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 13:12:14 vasta tsitaadiga

OK, pole kursis sellega, uurin seda millalgi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 13:32:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
2III7, video ei avane
https://imgur.com/a/1m4UFJW
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 01:37:03 vasta tsitaadiga

Ja on selgunud, et pildid on ka udusemad. Ning kogu pildindusega seotud süsteem aeglasem.
Fakk Samsung oma "uuendustega" thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 11:57:26 vasta tsitaadiga

Tõepoolest nö. 'point and shoot' võimekus tundub küll langenud olevat. Märksa keerulisem on saada esimese klõpsuga korralik pilt ja seejuures ma ei pea silmas ilupilti, vaid lihtsalt tarbepilti mingist suvalisest objektist. Mulle tundub, et isegi vana S7-ga oli kergem sellised ootusi täita, kui praegu S10e-ga icon_neutral.gif

Muud hädad mind õnneks ei kummita või siis pole nii intensiivne telefonikasutaja, et need esile tuleks.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 11:57:51 vasta tsitaadiga

Mul vist on maailma kõige veatum S10e. Pole ühtegi viga siiani olnud, ainus mille üle viriseks, et kahe SIMiga opereerimine oli varasemalt mugavam.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 12:17:00 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
ainus mille üle viriseks, et kahe SIMiga opereerimine oli varasemalt mugavam.


thumbs_up.gif

Mul on lambist ära katkenud kõned, olen toas ruuteri kõrval, seega ei tohiks levi probleem ka olla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 13:43:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Mul aegaajalt katkeb kohe kui helistama hakkan, aga ma arvasin, see on mingi Telia jura kuna hakkas siis kui operaatorit vahetasin.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.03.2021 14:09:47 vasta tsitaadiga

Wifi helistamine on üldse mingi käkk olnud alati. Esimese asjana off vaja keerata.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 14:12:45 vasta tsitaadiga

Foxxx, mul just elisaga, teliaga pole täheldanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 09:27:35 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Wifi helistamine on üldse mingi käkk olnud alati. Esimese asjana off vaja keerata.

Paraku pean sekundeerima, wifi helistamine on küll tore moodus kehvas levis leviala laiendamiseks, kuid ilma konkreetse vajaduseta seda küll sees ei hoiaks icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 10:50:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
MRTO kirjutas:
Wifi helistamine on üldse mingi käkk olnud alati. Esimese asjana off vaja keerata.

Paraku pean sekundeerima, wifi helistamine on küll tore moodus kehvas levis leviala laiendamiseks, kuid ilma konkreetse vajaduseta seda küll sees ei hoiaks icon_rolleyes.gif


Saab ju lisaks sisse lülitamisele valida kas:
- "WiFi eelistamine"
või
- "Mobiilsidevõrgu eelistamine"

Mul valitud viimane ehk reaalselt aktiveerub ainult kuskil pärapõrgus suvilas, kui oma operaatori võrk ei päde ning kohalik wifi siis aitab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 10:56:00 vasta tsitaadiga

Mul juras ka see wifi calling ja lülitasin kohe alguses välja. Kõne jaoks üldiselt ei ole vaja väga head levi, mul vähemalt 1 - 2 pulgaga on ka edukalt saanud kõned peetud.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 11:05:06 vasta tsitaadiga

Tavaliselt üritatakse ka 4G levi püüda ja näidata. Kõne ajal saab 3G ja isegi 2G peale ümber lülituda, 1-2 pulga 4G levi korral võib nende levi samas väga ok olla.

Kui on dual SIM kasutusel ja teisel SIM-il datapaketti pole, soovitan pärast uuendusi üle kontrolida, et network mode oleks 3G/2G või ainult üks neist, kuna 4G tekitab ka lihtsalt sees hoides andmesideliiklust.

Mul on VoLTE calls ka väljas, kuna ka see tekitas omal ajal korralikult katkestusi. Nüüd ehk juba töökindlam, aga kuna varasemalt halb kogemus, siis hoidun.


viimati muutis rex 02.03.2021 11:10:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 11:06:40 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Mul juras ka see wifi calling ja lülitasin kohe alguses välja. Kõne jaoks üldiselt ei ole vaja väga head levi, mul vähemalt 1 - 2 pulgaga on ka edukalt saanud kõned peetud.


Pole uurinud täpsemalt, kui kehvaks peab levi minema, et kasutaks wifi helistamist, kui "Wifi kõned" seadetest valitud "Mobiilvõrgu eelistamine".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 23:55:53 vasta tsitaadiga

S10+ Balti regioonis One UI 3.1 uuendis saadaval täna õhtust.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2021 08:22:25 vasta tsitaadiga

Vahur, See? https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10e/firmware/SM-G970F/SEB/download/G970FXXU9FUBD/1492727/
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 08:50:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow, see sama.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 09:34:56 vasta tsitaadiga

Läks ka S10e-le see viimane uuendus peale, kõik toimib
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 12:39:54 vasta tsitaadiga

Tux kirjutas:
Läks ka S10e-le see viimane uuendus peale, kõik toimib


Mul on Jabra BT klappidega mingi kamm S10+'ga peale viimast uuendust:
Mingi aja töötavad normaalselt aga siis läheb järsku kuuldavus väga halvaks, nagu modemi häälega kuuled teist poolt.
Kui disconnect ja connect teha siis on mingi aja jälle korras.

Proovisin pairingu ära kustutada ja uuesti paaritada, vaatab kas aitas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 12:43:20 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega laseb muusikat taustal mängida 10 minuti asemel 2 minutit icon_lol.gif
Jälle hakka äppe üks-haaval seadistama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.03.2021 13:01:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viimase uuendusega laseb muusikat taustal mängida 10 minuti asemel 2 minutit icon_lol.gif
Jälle hakka äppe üks-haaval seadistama.


Spotify mängib küll taustal ideaalselt niikaua kui akut on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 13:13:10 vasta tsitaadiga

Tjah, mingi keberniit igatahes on.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 13:38:32 vasta tsitaadiga

Vot see mul pasa keema ajab küll Androidil, et iga kuradi äpp omab esmalt endas mingeid notification seadeid ja siis lõpuks on alati veel otsetee seadete all olevate rakendustepõhiste notificationite juurde. Jube asi on eriti Messenger vist kus on mingi 7 erinevat sliderit millest igayhes saad veel advanced varianti edasi minna. Tõenäoliselt minu traagika, kuna tõesti tahan vaid mõne üksiku äpi mõnda üksikut notificationit saada, mitte iga chati või like vms kohta, samas ei taha ka ainult seda, et keelan kõik teavitused ära, sest see oleks kõige lihtsam lahendus. Messengeri oskan ise ka lahti võtta ja vaadata kas on keegi kirjutanud või ei. Lisaks mõnikord uuendusega suudab kogu see systeem oma notification seaded nullida või veel parem, et vahel käib ikka mingi rõve üksik messengeri "blinn" kord nädalas, kuigi kõik helid nagu peaks olema kinni keeratud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 13:59:47 vasta tsitaadiga

Mis kangi peab keerama, et messengeri blinn vaiksem oleks?
Mu arust vahet pole mis sliderit liigutan, ikka mega vali.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:02:01 vasta tsitaadiga

Kellukesega sliderit ma eeldan.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:05:48 vasta tsitaadiga

Miinimumis, ikka liiga vali.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:06:30 vasta tsitaadiga

Ise ma messengeri ei kasuta, aga kas rakendusel endal pole seadetes valikut selle jaoks?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:11:12 vasta tsitaadiga

Ei näe küll, ainult lülitid et täiesti kinni panna.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:14:48 vasta tsitaadiga

Messengeri äpi nupul pikalt peal vajutada ja siis Info ja sealt teavitused?
Ise Messengeri ei kasuta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:18:46 vasta tsitaadiga

Jep, seal ongi ~ 15 nuppu mida saab lülitada, ühtgi sliderit ma ei näe.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 14:50:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Jep, seal ongi ~ 15 nuppu mida saab lülitada, ühtgi sliderit ma ei näe.

Läheb juba OT'ks ära see jutt siin, aga minu teada ei ole mingit eraldi valjudust. Notificaitonid muidu mulle endale ka tunduvad kõige vaiksema peal natuke liiga valjud. Järgmine aste võimalik välja lülitada.

Igaks juhuks võiks SoundAssistant(kui installlitud) alt uurida ega "Individual app volumes" pole peale keeratud, ja selle tõttu liiga kõrge heli.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 15:44:29 vasta tsitaadiga

Mul hetkel pixel kasutusel ja sellel on screenshoti tegemise heli seotud telefoni enda helina tugevusega, ehk et oled Media maha tõmmanud, et kuskil mingi heli ei segaks kui mingi video ette hyppab, teed naljast screeni ja siis käib kena klõpsakas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 11:59:22 vasta tsitaadiga

Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. Ei oska kuidagi tuvastada ka, mis see olla võis icon_sad.gif. Teavitus oleks 2-osaline. Üles ajas mind "single" värin.

Kuidas Bixby tuvastab "magamise aja", vaatab äratuse aega? Telefon on voodi lähedal, ekraan ülespidi. Siiski piisavalt "nurga taga", et käe-jalaga kogemata pihta ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 12:02:01 vasta tsitaadiga

Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine thumbs_down.gif
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.03.2021 16:38:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine thumbs_down.gif
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta.


Sa mõtled Dex -i ? Usb c to hdmi .


viimati muutis hugo 09.03.2021 23:03:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 17:10:34 vasta tsitaadiga

Ei värise mul öise dnd peale miskit. Unes nägid ehk. Ma Bixbyt küll ei kasuta, saab ka menüüst valikud ära teha.

Ei kiirusta hetkel veel 10 > 11 üleminekuga ka, kuigi teavitus pea igal hommikul ees tüütamas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 18:29:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine thumbs_down.gif
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta.

S10e küll toimib (USB-C <> HDMI), võib-olla aeg üks tehase seadete taastamine teha?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.